Frank Rijkaard blijft voorlopig aan de kant Leiden houdt schade tegen Oranje beperkt Lugdunum bekert verder Oefenwinst Jong Oranje Volle Vijf Meihal vermaakt zich Volleyballers zonder bagage Transfer Madjer naar Barcelona bijna rond Grasshoppers komt routine tekort PAGINA DONDERDAG 18 FEBRUARI 1988 LEIDEN - Door een ning op Van der Plas BMW heeft Bax zich voor de laatste acht ge plaatst voor de Leidse zaalvoetbal beker. Glasbergen de Best had wei nig moeite met Mc Donald's (10-3), Zwarte Wolf schakelde RGC met 5- 3 uit en Lugdunum won verassend met 3-2 van Menken/Landbouw. De overige uitslagen waren: Medo- De Amst'el 4-2, De Kuyper-Sloos Sport 1-2, Paoloni-VNA 3-1 en Jong Boys-Unitas L. 6-2. Van der Plas BMW - Bax 2-5 Alleen in de eerste 20 minuten kon de koploper van de hoofdklas se Van der Plas zich tegen Bax staande houden. Daarna liep de 'in terregionaal' door doelpunten van Hans van Leeuwen (2) en Mario Fa- ber naar een 0-3 voorsprong. Toen Wim Bouckaert er zelfs 0-4 van maakte leek de strijd gestreden. Toch kwamen de Katwijkers nog even terug. Rick Curfs scoorde te gen (1-4) en Jaap van Duin mocht het van zeven meter proberen. Maar de Van der Pias-aanvoerder vond doelman Aad van Woensd- regt op zijn weg. Twee minuten la ter kreeg Van der Plas wederom een strafschop, Rick Curfs liet nu zien hoe het wel moest (2-4). Zeven minuten voor het einde maakte Hans van Leeuwen voor Bax aan alle onzekerheid een einde (2-5). Glasbergen de Best - Mc Do nald's 10-3 Zonder de Bennie de Roo en Hennie Koet (voor lange tijd uitge schakeld) behaalde de Rijnsbur gers een simpele overwinning. Mart van der Plas (3), Peter Hoge- woning (3), Gert en Huig Aande- wiel (ieder 2) waren de doelpunten makers voor Glasbergen. Voor Mc Donald's scoorden Sjoerd Mentink (2) en Robert Goodway. Menken/Landbomv Lugdunum 2-3 Ondanks een sterke start van de Noord wijkers, Peter Ruygrok scoorde tweemaal, ging de zege toch naar Lugdunum. 17 seconden voor het einde schoot Fred Kan bier de winnende treffer achter doelman Ed Zuidhoek. Voor die tijd hadden Kanbier en Ton de LISSABON (GPD) - Frank Rijkaard zal voorlopig nog even geduld moeten oefenen. Pas over twee tot drie weken zal hij te horen krijgen of hij dit seizoen nog mag uitkomen voor zijn nieuwe club Sporting Lissabon. Het bestuur van Sporting tekende gisteren beroep aan tegen de afwijzing door de Portugese bond van de verlening van dispensatie voor Rijkaard bij de 'Conselho Jurisdiccional'. Dit is een rechtsprekende instantie binnen de Portugese voetbalbond, die ook in eerdere gevallen als dat van de Poolse Porto-doelman Mlynarzyck en de Brit Ralph Meade, (ex-Sporting Lissabon) uitspraak heeft gedaan na overschrijding van de legale inschrijvingsterrhijn van 20 januari. an LFC duidelijk te snel af. Beide clubs organiseerden gisteren i r de jeugd. (foto Hoivas Frank Rijkaard, die gisteren niet meetrainde in het oefenpartijtje van Sporting tegen de selectie van het Arabische oliestaatje Qatar, toonde zich teleurgesteld over deze nieuwe vertraging. „Dat gaat me al lemaal veel te lang duren. Als de uitspraak pas over drie weken komt, kan ik pas medio maart spe len. En dat is naar mijn mening te laat. Ik ga eerst maar eens even bij Sporting informeren, of de kans erin zit, dat de uitspraak eerder komt. En zo niet, dan voel ik er al les voor om zo snel mogelijk in Spanje een club te vinden". Rooy voor Lugdunum reeds een maal de roos getroffen. RGC - Zwarte Wolf 3-5 Cocky van Weerlee debuteerde bij de Leidse ploeg met drie doel punten. Marcel Valk nam de overi ge twee treffers voor zijn rekening. Ton Brakhoven was voor RGC de productieve man. De vrouwen van Bax veroverden in de eerste klasse het eerste punt. Tegen Mc Donald's 2 werd het 1-1 dankzij doelpunten van Anneke Kitselaar en Ingrid Veenhof (Bax). In de tweede klas versloeg Kraan Saloon 2 Stompijkse Girls met 8-1. Van FC Lisse verloor het tweede team van Kraan met 2-1. FC Lisse :>r de Lisser Jeugdtoemooi Ruim 500 jongens en meisjes hebben zich gisteren in de Leidse Groenoordhallen kunnen uitleven bij hun favoriete voetbalsport. Sponsor Henk de Bolster liet dan ook weten dat de organiserende verenigingen LFC en Leiden ook in de krokusvakantie van 1989 op zijn steun mogen rekenen. De ochtend stond in het teken van het meisjesvoetbal. LFC toon de zich de sterkste door SVLV, Lei den en Leidsche Boys achter zich te laten. SJC kwam in aanmerking voor de sportiviteitsprijs, geschon ken door de KNVB Afdeling Lei den. Bij de D- junioren bleek Do- cos de beste indoorvoetballers te hebben. Roodenburg, RCL en Lugdunum moesten met troost prijzen genoegen nemen. De allerjongste jeugd (E- en F) kwam later op de dag aan bod. Hierbij kwamen vooral de teams van Quick Boys en UVS goed voor de dag. Bij de F-junioren won UVS de finale-poule voor Quick Boys en Rijnsburgse Boys. Maar bij de E- tjes lieten beide ploegen zich af troeven door ASC, dat in'ongesla gen als winnaar te voorschijn kwam. ZEIST (ANP) - Jong Oranje heeft gistermiddag in Zeist de oefenwed strijd tegen eerste-divisieclub MVV met 5-2 gewonnen. De ruststand was 1-1. Het duel gold als voorbereiding op de eerste wedstrijd tegen Jong Spanje in de kwartfinales van de strijd om het Europees kam pioenschap, woensdag in Murcia. Morgen maakt bondscoach Nol de Ruiter de definitieve selectie bekend. Jong Oranje werkte twee keer in achterstand weg. Nadat Driessen de Limburgers op voorsprong had gezet, trok Plomp de stand vlak voor rust gelijk uit een strafschop. In de tweede helft kwam MVV weer voor door een treffer van Thai. Danen, Winter en Viscaal bepaal den de eindstand op 5-2. Het Engelse elftal heeft zijn voorbereiding op de eindronde van het Europese kampioenschap, wairin het met Nederland in dezelfde groep is ingedeeld, geopend met een gelijk spel tegen Israel. In Tel Aviv slaagden beide ploegen er niet in te doelpunten. Engeland trad aan met zeven invallers, een combinatie van probeersels, noodgrepen, blessures en afzeggingen. Doelman Shilton en verdediger Samson za ten op de bank ten faveure van Woods en Pearce. Aanvoerder Robson blesseerde zich op de training, vloog nog voor het duel terug naar En geland en werd vervangen door debutant McMahon van Liverpool. LEIDEN - De sportieve waarde van de zaalkorfbalontmoeting Leiden - Nederland is natuurlijk ui terst betrekkelijk. Maar ondanks de aantrekkingskracht van de Calgary Oval raakten de tribunes van de Vijf Meihal volledig gevuld. „Voor het Nederlands team een oefenduel en voor ons een de monstratiewedstrijd", karakteriseerde Jasper Engel, die gisteravond als coach voor Leiden 1 en 2 optrad. Tweemaal moest hij toezien hoe zijn pupillen ten onder gingen, al was het verschil tussen Leiden 2 en de Nederlandse jeugd minimaal: 11-12. Ook bij Leiden 1 bleef de marge binnen de per ken: 7-12. „Het publiek heeft zich wel ver maakt", kon gelegenheidscoach Engel na afloop tevreden vaststel len. „Al hadden er eigenlijk wel wat meer doelpunten mogen val len, want daar komen de mensen Bochum neemt afstand van hekkesluiters DORMUND (SID) - In de laatste minuten van het Bundesligaduel tegen Vfl Bochum heeft het even zeer met degradatie bedreigde Borussia Dortmund de winst nog uit handen gegeven. Het debuut van de dure aankoop Andreas Mól- ler, voor ruim 2,5 miljoen gulden overgenomen van Frankfurt, werd erdoor wreed verstoord. Hij bracht zijn nieuwe club in de 41e minuut met een kopbal op voorsprong. In de slotfase beslisten amateur Rech- mann en Rzehazek de wedstrijd verrassend toch nog in het voor deel van Bochum. Door de neder laag in dit inhaalduel bleef Borus sia Dortmund op dertien punten staan. Uerdingen, Homburg en hekkesluiter Schalke 04 hebben na. negentien wedstrijden hetzelfde totaal. Bochum heeft nu twee pun ten meer dan dit viertal. toch vooral voor. Ik had daarom vooraf ook gezegd: 'durf maar, pak je kansen, durf maar te schieten'. Toch zat het schot niet lekker. Maar ook bij het Nederlands team ging het niet naar wens. Bram en Erik (Van der Zee en Wolsink, red) gingen een beetje dollen en dat moeten ze zondag niet tegen de Belgen doen. Daar komt niets uit. Ik denk daarom dat Ben Crum een paar kleine zorgjes heeft". Een vermoeden dat even later door de bondscoach werd beves tigd. „Mensen als Wolsink en Van der Zee beseffen moeilijk, dat ook een oefenwedstrijd een wedstrijd is. Een kwestie van concentratie, denk ik, men heeft gewerkt en nog moeten reizen. We waren in elk ge val in dat vak niet helemaal op el kaar ingespeeld. Arianne van Leeuwen is wegens een rugblessu re weggevallen en de invulling van die plek geeft nu wat problemen". De DKOD-combinatie Renate de Weert Margrita van der Kolk klik te in elk geval niet en met Hanneke van Musscher voor De Weert kwam het tweede aanvalskwartet eveneens niet goed uit de verf. Veel beter deed de eerste Oranje aanval het, waarin Alie Sok heel sterk voor de dag kwam en de heren Aegle Frieswijk en Ron Steenber gen heel gedisciplineerd speelden. Dat stond in schrille tegenstel ling tot het Leidse team, dat in haar ijver soms wat naar het chaotische doorschoot. Het leverde wel veel spectaculaire momenten op met fraaie doorbraken van Frank Nij- LORIENT (GPD) - De volley- balploeg van Martinus is gister avond zonder bagage in het Franse Lorient gearriveerd, waar van morgen tot en met zondag de Europa-Cup finale voor lands kampioenen wordt afgewerkt. Bij aankomst op de luchtha ven van de in Bretagne gelegen badplaats bleken de koffers van de spelers, begeleiders, journa listen en een kleine supporters- schare zich niet in het vliegtuig te bevinden. Volgens een woord voerder van het reisbureau Wa gon Lits is de bagage waarschijn lijk achtergebleven op het vlieg veld Charles de Gaulle van Pa rijs. Vanaf die plek moest het Ne derlandse gezelschap volgens plan per bus de overstap maken naar de luchthaven Orly om de vliegreis naar Lorient te kunnen voltooien. Een poging van het reisbureau om de koffers met de laatste vlucht vanuit de Franse hoofd stad in Lorient te krijgen lukte 's avond laat wel. Voor de spelers en begeleiders van Martinus had deze vergis sing vervelende gevolgen kun nen hebben. Want in de bagage bevond zich ook de sportkleding en ander materiaal, waardoor de trainingen van vandaag in gevaar hadden kunnen komen. Ook de video-apparatuur en de bijbeho rende banden met opnamen van de komende tegenstanders (CS- KA Moskou, CSKA Sofia en Mo dena Panini) zaten in de koffers van assistent-trainer Harry Brok king. Zodoende kon hoofdcoach Arie Selinger, die zich over de zaak zichtbaar opwond, gister avond niet nog eens de beelden bekijken van de ploegen die Mar tinus dit weekeinde ontmoet. enhuis en Geerten Breedveld, doch evenwel geen doelpunten. Voor rust scoorden alleen Karin Wester beek en Kees Hortensius en bleven twee strafworpen onbenut, het geen de magere 2-6 ruststand ver klaarde. In tegenstelling tot wat velen vreesden, stortte Leiden na de her vatting niet volledig ineen. Het twaalftal „geen twee TOP-vakken en één van Pernix, maar een mix zoals de spelers wilden" kwam ook wat makkelijker tot scoren. Gerco Langelaan werd daarbij met drie goals topscorer. Opvallend was echter ook de inbreng van de Per- nix-vier: in de competitie uitge blust en mentaal uiterst kwetsbaar, maar tegen de vaderlandse korfbal- top op scherp staand als weleer. „Het verschil wordt ook klei ner", oordeelde Jasper Engel. „De eerste jaren was men in Leiden hiermee niet bekend. Men kwam het veld in en keek reuze tegen die toppers op. Nu is er meer ervaring met de hoofdklasse, Fides Pacta is er een paar seizoenen bij geweest en nu TOP; de schroom wordt voorzichtig aan afgelegd. Het Ne derlands team behoort natuurlijk wel te winnen, maar de dag komt misschien nog wel eens dat het hier onderuit gaat". Minimaal Gezien de wedstrijd ervoor wa ren Engel's beweringen niet eens zo gewaagd. Leiden 2 had de Ne derlandse Jeugd t/m 21 jaar tot het uiterste getart en het verschil was uiteindelijk minimaal. Toch leek juist dit duel voortijdig dood te bloeden, mede door toedoen van arbiter Sjardijn, die wel hard maar niet altijd even zuiver floot. Zijn ca deautjes voor Oranje bleken echter even later sigaren uit eigen doos, want ook René van der Vooren mocht daarna voor Leiden twee maal op de strafworpstip plaatsne- Oranje's Bram van der Zee wordt fel op de huid gezeten door Leidenaar Kees Hortensius. Het Leids team leed een eervolle 7-12 nederlaag tegen het Nederlands achttal. (foto Loek Zuyderduin) Bijkomend effect was wel dat de Leidse ploeg tot het uiterste ge prikkeld was iets terug te doen. Kenmmerkend daarvoor was de actie van Theo Vreeken, die nadat hij een derde treffer van Rob Mid- delhoek had moeten incasseren, di rect revanche nam met een door braak en een strafworp forceerde. De Leidse opmars begon toen het verschil was opgelopen tot 7- 11. Enrico Mud, Eric Kromhout (fraai eenhandig schot) en Lian Tie- leman scoorden kort na elkaar en plots was het weer helemaal een wedstrijd. Margot van der Singel's 10-12 bleek niet afdoende, want vijf minuten voor tijd was Leiden 2 door Kromhout opnieuw tot op een punt genaderd. Een verrassing hing in de lucht, maar het bleef bij 11-12. LEIDEN - De vrouwen van Dek ker Squash hebben hun plaats in de eredivisie zeker gesteld door met 3-1 te winnen van HSRC 3. Door de absentie van de nummer één, Mary Gillies, die naar het zich nu laat aanzien in de rest van de competitie niet meer in actie zal kunnen komen, moet Nolly Ben- nink toch weer voor Dekkers eer ste team aantreden. Tegen het zwakke derde team van HSRC was zij overigens Renske Poma wel met 3-1 de baas, 9-4, 9-2, 7-9, 9-6. Het Warmondse verliespunt kwam op rekening van Esther Lieben, die tegen Martine Weyer in de vijfde Belangrijke zege vrouwen Dekker game het hoofd moest buigen na een aanvankelijk succesvolle in haalrace, 8-10, 6-9, 9-7, 9-2, 6-9. Do minique Fleur won van Dorien An- jema, 9-3, 4-9, 9-5 en 9-6 en Liz Weare Ganbon, 9-0, 9-1 en 9-5. Tegen Victoria uit Rotterdam was Dekker Squash natuurlijk kans loos. Het winstpunt voor de War mondse vrouwen, het werd 1-3, Een ex-maatje van Rijkaard, Marco van Basten, hervatte giste ren voorzichtig de veldtraining on der leiding van Johan Cruijff. De al op 13 november aan de rechter en kel geopereerde voetballer van AC Milan werkt deze week zijn eerste, voorzichtige voetbaltrainingen in Amsterdam af met de oud-trainer van Ajax. Vorig jaar stond die tan dem nog aan de basis van het Eu ropese succes van Ajax. Cruijff is een ideale oefenpartner en begelei der", is de mening van de behande lende fysiotherapeut Reinier van Dantzig uit Amsterdam. Van Basten, in Nederland geope reerd door de Zwitserse chirurg Marti en op 1 januari weer naar Ita- lië-Vertrokken, is voor enkele da gen terug in ons land. De 23-jarige /'aanvaller van AC Milan heeft de af gelopen zes weken voornamelijk op apparaten getraind. Deze week heeft de overgang van de fitness ruimte naar het voetbalveld plaats gevonden. Cruijff en Van Basten doen bal oefeningen en kleine partijtjes, waarbij vrienden voor aanvulling van de teams zorgen. Na afloop van de veldtrainingen, die een half uur tot drie kwartier duren, meldt de international zich weer in de prak tijk van Van Dantzig aan de Apol- lolaan voor controle. „We bekijken de zaak van dag tot dag", aldus Van Dantzig. maanden nodig om weer inzetbaar te zijn in het elftal van AC Milan. „Dat is haalbaar", voorspelt de fy siotherapeut, die ook een praktijk in Zwitserland heeft. Van Basten kwam de laatste weken voortdu rend voor enkele dagen naar het wintersportoord Thyon-2000 om het genezingsproces aan de geope reerde enkel te bespoedigen. Van Basten verbleef de vorige winter, toen hij herstelde van een ingreep aan de linkerenkel, ook al in het Zwitserse oord, dat minder dan vier uur rijden van Milaan is verwijderd. Uit die periode dateert de nauwe relatie tussen Van Dant zig en Van Basten. Na de operatie in Nederland, waarbij twee afge scheurde enkelbanden, twee losge raakte botjes en kalkvorming op de wreef werden behandeld, kwam de Milanese voetballer weer onder be handeling van Van Dantzig. Mijn contacten met de begeleiden de artsen van AC Milan, Tavana en Monti, zijn heel goed. Nederlandse fysiotherapeuten hebben een goe de naam in het buitenland. Wij zijn creatief. Ik ben me met Marco blij ven bemoeien. Daarom is hij in de ze beslissende week ook naar Ne derland teruggekomen. Dat kon, want Milan had wegens een wed strijd van het nationale elftal enke le dagen vrijaf. Men staat er heel positief tegenover", aldus Van Dantzig. BARCELONA (GPD) - Bayern München en Barcelona zijn het bij na eens over de transfer van Rabah Madjer naar Barcelona. De Alge rijnse international, die vorig sei zoen bij FC Porto triomfen vierde, tekende halverwege dit seizoen een contract met de Duitse kam pioen. Maar Barcelona, op advies van Johan Cruyff, heeft zijn zinnen gezet op Madjer en wil heel ver gaan om een van de beste voetbal lers van dit moment over te nemen. De Catalaanse club is bereid om de Brit Mark Hughes, (die nog voor zes jaar onder contract staat bij Barca, maar tot het eind van dit sei zoen is uitgeleend aan Bayern), voor Madjer te ruilen en bovendien nog eens tien miljoen gulden extra te betalen. Bayern Munchen heeft in beginsel wel oren naar deze ruil met geld toe, maar vindt het bedrag van tien miljoen wat aan de lage kant.... Madjer zelf heeft er ook wel trek in om in Zuid-Europa te blijven. De Algerijn heeft het bij Valencia, waar tot het eind van dit seizoen is gestald, bijzonder naar zijn zin. Een een overgang naar Barcelona wordt, los van het vorstelijke sala ris dat hem te wachten staat, extra interessant, als zijn voormalige maatje bij FC Porto Paolo Futre ook naar Barcelona komt. Barcelo na heeft een bod op Futre uitge bracht van liefst 34 miljoen gulden. Atletico-voorzitter Jesus Gil y Gil wilde aanvankelijk niet van verkoop van zijn sterspeler weten. Maar op advies van zijn technische staf lijkt de aannemer-miljonair gedachten te zijn veranderd. Atletico-manager Ruben Cano vloog gisteren hals over kop naar de Bondsrepubliek om Olaf Thon van Schalke '04 te polsen. Of Futre uiteindelijk naar Barcelona gaat, hangt af van de onberekenbare voorzitter van Atletico. Want nie mand sluit uit, dat Gil y Gil genoe gen neemt met een minder bod van Juventus, (25 miljoen gulden), om zodoende te voorkomen, dat con current Barcelona zich voor het volgende seizoen met Futre ver sterkt. Portsmouth voorlopig gered LONDEN (RTR) - De dreiging van likwidatie, die de Engelse eerste- divisieclub Portsmouth boven het hoofd hing, is tijdelijk afgewend. De club heeft een schuld van onge veer 660.000 pond, drie miljoen gul den. Een rechtbank in Londen heeft de club voorlopig twee we ken uitstel gegeven. De faillissementsaanvrage van Portsmouth werd ingediend dooi de Engelse belastingdienst, die nog een vordering van 626.577 pond heeft. Het verzoek werd onder steund door twee andere schuldei sers, bij wie de club nog voor een kleine 40.000 pond in het krijt staat. Na de hoorzitting verklaarde Martin Polden, de advocaat van de club, dat in de komende weken stappen zullen worden gedaan om de nog uitstaande posten te vol doen. „Wij hebben de toestand on der controle, het zijn feitelijk niet meer dan formaliteiten die moeten worden vervuld. Van likwidatie van Portsmouth is geen sprake." Veel groter was het verschil bij de junioren. In deze leeftijdscate gorie raakt de Leidse regio steeds duidelijker achterop. Ondanks de inbreng van enige 'eerste-jaars' se- nioren en een enkele gastspeler als Leidse Hagenaar Remco Molloy kon Oranje nauwelijks partij gege ven worden. Zag het er in de beginfase nog al lemaal hoopvol uit, na de rust (3-3) zakte Leiden compleet ineen. Zelfs letterlijk', want Miranda van der Zeeuw en Joyce Cohen haalden door enkelblessures het eindsig naal niet. Vanaf de bank moesten zij toezien hoe hun ploeg met 4-11 werd geklopt, waarbij alleen Ramon Terwiel nog iets terug kon doen. BRAM VAN GENT kwam van Esther Lieben in een ga ve partij tegen Jolande Leget, 9-5, 4-9, 9-0, 5-9 en 10-8. Lengte en af wisseling met drops was de taktiek van Esther Lieben en dat bleek ge noeg voor een nipte winst. De vrouwen van LSRC, die al kam pioen zijn en als debutant in de tweede divisie maar meteen door stoten naar de eerste divisie maak ten hun faam waar door ASRC 6 met 3-1 kansloos te laten. Kitty Klaasseen, Karin Zwiers en Claire Feling wonnen simpel in drie ga mes van respectievelijk Diel Mons- ma, Evelien ten Hoopen en Marjan Movig. Bekernederlaag tegen Hoofddorp KATWIJK - Als voorproefje op de aanstaande promotie naar de hoogste klasse van het vrouwen- -basketbal mocht Grasshoppers het gisteravond opnemen tegen Hoofddorp. En dat er nog eén be hoorlijk verschil bestaat tussen de top van de promotie-divisie en de eredivisie konden de Kat- wijkse vrouwen van Han Wal- laart derhalve meteen ervaren. Gestart met een 10-0 voor sprong als overbrugging van het 'klasseverschil' leed Garasshop- pers een, op het eerste gezicht, nog redelijk ogende 76-84 ne derlaag in het bekertoernooi. Maar net zo min als het de toe kijkende bondscoach Meindert van Veen ontging, zo moest ook Wallaart erkennen dat zijn ploeg nog heel wat routine tekort kwam ten opzichte van de lijst aanvoerder in de eredivisie. Die duldde Grasshoppers tot 65-62 'gewoon' en 'even' voor zich, om negen minuten voor tijd in de te krappe Boorsma-zaal, de ook letterlijk te kleine ploeg tot de orde te roepen. Ex-inter national Lia van Reemst herself smeet met drie achtereenvolgen de driepunters de Katwijkse hoop op een vervolg van het be- keravontuur aan diggels. Van 65-62 werd het binnen drie minuten tijd opeens 65-71 en tamelijk laconiek stapte het met drie internationals gelouter de Hoofddorp met 76-84 de vol gende ronde binnen. "Op zich natuurlijk een redelijk resul taat", vond ook bondscoach Meindert van Veen. "Maar als Grasshoppers volgend jaar niet meteen weer wil degraderen uit de eredivisie dan moet er wel versterking komen. De ploeg be schikt over te weinig lengte en zal dus op zijn tenen moeten lo pen. Zoals vanavond kan dat voor een keertje, maar dat hou je geen 24 wedstrijden vol. Ze zul len zich moeten versterken, want anders wordt het niks". Topscorers Grasshoppers: Petra van de Oever 18, Anja Aandewiel 14, An- neleis Schaap 11., Hoofddorp: Marjan van Hel- voirt 19, Annette Keur 18, Lia van Reemst 14.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19