Cabello Cosmetics Zelfstandig Wedkantoorhouder uitzendbureau de koning Heineken: STICHTING PHILADELPHIA VOORZIENINGEN vacatures voor groepsleiders en een vaste nachtwacht m/v HEKWERKEN "LISSE" b.v. jongeneel Hef Moforhuis Katwijk Slechts 18 maanden waren er nodig om 50 wedkantoren te realiseren. in Leiden e.o. SCHOONMAAKSTER M/V verkoopadviseur meubelen m/v stoutenbeek medewerk(st)er op mbo-niveau voor de financiële administratie Solliciteren: WAKATURES VflKflTURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Onze organisatie verleent op een breed terrein zorg aan de verstandelijk beperkte medemens. Hiertoe exploiteert zij ruim zeventig voorzieningen, verspreid over het gehele land. Huize Nieuw Buitenzorg in Leiderdorp is zo'n voorziening, waar 45 meervoudig gehandicapte bewoners worden verzorgd en verpleegd. Momenteel hebben wij er In Nieuw Buitenzorg werken ruim 40 mensen voor een vijftal bewonersgroepen. De verpleegkundigen zijn bijna allemaal in het bezit van het Z-diploma. Ongeveer 12 leerlingen zijn nog in opleiding. Verder zijn er enkele spelleiders en fysiotherapeuten. een vaste nachtwacht m/v voor gemiddeld 28 uur per week, in het bezit van het diploma Ziekenverzorgende, het A- en/of B-diploma of het Z-diploma. een groepsleider m/v voor 32 uur per week, in het bezit van het Z-diploma. part-time groepsleid(st)ers voor 10 uur per week, op 2 middagen/avonden. Wat wij vragen en bieden Naast het vereiste diploma hechten wij veel waarde aan persoonlijke kwaliteiten zoals zelfstandigheid en doorzettingsvermogen. Bovendien vinden wij een positieve, protestants- christelijke levensovertuiging noodzakelijk. Salariëring en overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Ziekenhuiswezen. Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan mevrouw D. Mulder, hoofd van Nieuw Buitenzorg, Elisabethhof 2, 2353 EZ Leiderdorp. Als u eerst nog wat meer wilt weten kunt u haar bellen, telefoon 071-897945. CABELLO COSMETICS, groothandel in kappersvakartikelen te Rijnsburg, zoekt een BOEKHOUDER M/V die geheel zelfstandig de administratie met behulp van een geautomatiseerd systeem kan verzorgen. Het verzorgen van de financiële administratie voor onze b. v. 's behoort tot een van dp vele taken die door onze boekhouder worden gedaan. Voor deze funktie zoeken wij een man of vrouw met opleiding op M.B.A. niveau. Kennis van - en erva ring met geautomatiseerde gegevensverwerking is gewenst. Belangrijk is verder dat u met grote mate van zelfstandigheid uw funktie kimt uitoefenen. Uw leeftijd dient te liggen tussen de 25 en 35 jaar. Ervaring in de kappersbranche strekt tot aanbeve ling, doch is niet strikt noodzakelijk. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten tot: Cabello Cosmetics b.v. t.a.v. de heer L.J. van Tongeren, Postbus 201. 2230 zzz Wegens toenemende aktiviteiten in ons bedrijf ge- vraagd: I CALCULATOR - WERKVOORBEREIDER Leeftijd ca. 25-35 jaar. Funktie-eisen: Enige jaren ervaring in de metaalbranche. Diploma M.T.S. en/of H.T.S. of gelijkwaardige opleiding. Commerciële instelling. Goede werklust. EE Funktie-inhoud: zzz Werkvoorbereiding. Werktekeningen maken. EE Calculeren. zsz Onderhouden kontakten met cliënten. Sollicitaties richten aan: HEKWERKEN "LISSE" b.v. Postbus 67, 2160 AB LISSE, tel. 02521-19107. Jongeneel is één van de grootste houthandelbedrijven in Nederland. Vanuit 20 vestigingen vindt een breed assortiment van houtprodukten (o.a. hout, plaatmaterialen, deuren) dagelijks zijn weg naar bouw en aanverwante (toeleve rings)bedrijven Daarnaast beschikt Jonge neel over een eigen import afdeling en grossiers organisatie Jongeneel groeit voortdurend, ook c vestiging in Leiden. Ter versterking van oi verkoopteam zoeken wij een VERTEGENWOORDIGER M/V op MBO-niveau die intensieve contacten onderhoudt met onze bestaande relaties en daarnaast werkt aan uitbreiding van ons klantenbestand. Als spil tussen Jongeneel en de cliënt vervult hij/ zij een begeleidende rol en zorgt hij/zij ervoor dat de opdrachten goed uitgevoerd worden. Onze nieuwe collega is een commercieel gerichte doorzetter met een hoge inzet en over tuigingskracht, die zelfstandig kan opereren. U beschikt daarnaast over uitstekende contactuele eigenschappen. Ervaring in de hout- of bouwbranche is een voordeel. Leeftijd tot 40 jaar. Ons bedrijf biedt een prima salariëring en bijpassende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek en een medische keuring kunnen deel uit maken van de selectie-procedure. Als u belangstelling heeft, kunt u uw sollicitatie brief zenden aan Jongeneel B.V., t.a.v. de heer T. van der Lecq, Postbus 318, 2300 AH Leiden. Tel. 071-141641. Thuis bij het Motorhuis. Het Motorhuis Katwijk is een middelgrote regionale dealer voor de merken Opel en Isuzu De kracht van Het Motorhuis Katwijk ligt voor een belangrijk deel in het enthousiasme van de mede werkers En waar sublieme service en kwaliteit hand m hand gaan. kan gezonde groei niet uitblijven. Binnenkort vindt een uitbreiding van de verkoop ruimte plaats. Vandaar dat Het Motorhuis Katwijk op korte termijn plaats heeft voor een: AANKOMEND VERKOPER (leeftijd plm. 19-25 jaar) Voorop staat natuurlijk uw plezier om klan ten vlot van dienst te zijn. Flexibiliteit en kontaktu ele talenten zijn voor deze funktie onontbeerlijk Uw opleiding is minimaal HAVO nivo en u dient vrijgesteld te zijn van militaire dienst Verkooper varing -in welke branche dan ook -achten wij een absolute vereiste Bij Het Motorhuis Katwijk komt u terecht in de drukke werkkring van een aktief bedrijf. Jonge, enthousiaste medewerkers zorgen voor een aan gename werksfeer, waar het prettig funktionercn is De juiste kandidaat heeft uitzicht op een passend salaris, pnma sekundaire arbeidsvoor waarden en uitstekende tockomstperspektieven Wilt u zich ook thuis voelen bij Het Motorhuis Kat- wijk7 Richt dan een korte, zakelijke brief aan Het Motorhuis Katwijk De heer R van Vreedendaal Postbus 82 2220 AB Katwijk (ZH) Ambachtsweg 1, Katwijk, telefoon 01718-29203. Om deze aanzienlijke groei te kunnen continueren zijn wij op zoek naar ondernemers die de positie ambiëren van Wij denken daarbij aan mensen tussen de 25 en 45 jaar met enige ervaring als zelfstandige voor wie zaken als gevoel voor service, inzet en ambitie de gewoonste zaak van de wereld zijn. Natuurlijk is er een startkapitaal nodig. Daarvoor echter krijgt u de beschikking over een compleet ingericht wedkantoor met de meest geavanceerde apparatuur en de kans om mee te groeien met onze organisatie. Bel of schrijf voor een gesprek waarin wij u graag uitgebreid voorlichten over de mogelijkheden. U kunt schrijven naar Ladbroke Totalisator, R. J. Schimmelpennincklaan 20-22, 2517 JN Den Haag. Telefoon 070-610101 Ta.v. Paul van Wageningen of Carla van Aalderen. Advocatenkantoor, Rijnsburgerweg, Leiden, zoekt (buiten kantoortijd) Voor 6 uur per week Telefoon 071-155843. Stoutenbeek is een toonaangevende woning inrichter met een totaalpakket van de beste merken op het gebied van meubelen en woningtextiel. Eigenzinnig in stijl en kwaliteit heeft Stouten beek met 2 vestigingen in de Randstad haar eigen, stijlvolle plaats in de branche. In de vestiging Leiderdorp hebben wij een vacature voor een fulltime Wij zoeken iemand met ruime ervaring in het adviseren van consumenten bij de aankoop van meubelen met name slaapkamer meubelen. Leeftijd tot 40 jaar. Sollicitaties kunt u richten aan: Stoutenbeek Wooncentrum Postbus 10 1940 AA Beverwijk T.a.v. de direktie. NET N TKKELTJE EIGENZINNIGER vraagt (m/v) Boekhouder MBA-nivo Bij een groothandel/fabrikant van sportkleding in Zoeterwoude hebben wij plaats voor een boekhouder op MBA nivo, die de gehele orderadmini stratie voor zijn rekening neemt. Om deze klus te klaren, is een aantal ja ren ervaring op een handelskantoor vereist. Engels en Duits vormen geen problemen voor je en om stresssituaties lach je. Ben je rond de 25 jaar, dan is dit de kans om een leuke baan te bemachtigen... fulltime uiter aard en voor langere tijd. Sekretaresse Voor een advokatenkantoor in het centrum van Leiden zijn wij op zoek naar een sekretaresse die zelfstandig en punktueel kan werken. De werk zaamheden bestaan uit het bijhouden van de agenda, korrespondentie verzorgen met behulp van een tekstverwerker en notuleren. Er wordt ge dacht aan iemand rond de 25 jaar met HAVO, aangevuld met een sekre taresse opleiding. Goede kennis van de Nederlandse taal is een vereiste, alsmede het goed beheersen van steno Nederlands. De baan is fulltime en zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerker Voor een dynamisch reklameburo te Voorschoten zoeken wij een admini stratief medewerker die zich gaat bezighouden met het verzorgen van de vrachtbrieven, expeditiebonnen en met de administratieve venwerking van produktiegegevens en voorraden. Minimaal 1 jaar werkervaring is vereist. Ben je rond de 20 jaar en heb je je HAVO dan is dit misschien de baan die je zoekt. Kommercieel administratief medewerker Voor het zelfde reklameburo zoeken wij tevens een administratief mede werker die zal worden belast met het voorbereiden van de offertes, het uitzoeken van kommerciële gegevens en na een inwerkperiode zelfstan dig de klanten te woord kan staan. Deze baan is fulltime en is voor langere tijd. Medisch sekretaresse Een van onze opdrachtgevers te Leiden is op een zoek naar een enthou siaste sekretaresse die ervaring heeft met medische terminologie, een goede kennis van de Engelse taal heeft en waarvoor het notuleren van vergaderingen geen probleem is. Heb je daarbij ook nog goede kontaktu- ele eigenschappen en geeft het werken met een PC je geen problemen is dit misschien de baan die je zoekt. Deze baan is voor langere tijd en er wordt 32 uur per week gewerkt. N Sales manager Bij een jong en sterk groeiend automatiseringsbedrijf in Leiden is plaats voor een sales manager voor het onderhouden en uitbouwen van kontak ten met klanten, het adviseren van klanten en prospects en het verwerven van orders. Voor deze leuke funktie wordt een HBO-opleiding verlangd, enkele jaren ervaring in deze brache, goede kontaktuele eigenschappen, kennis van de ontwikkeling van hard- en software. Deze fulltime baan zal langere tijd duren. Ben je geïnteresseerd in één van bovenstaande banen of wil je weten wat we nog meer in huis hebben, kom dan even langs of bel ons voor informa tie. Wij zijn dagelijks geopend van half negen tot half zes en vrijdags tot Gespecialiseerd In administratieve Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Binnen de Financiële Administratie te Zoeterwoude houdt de groep Dagelijkse Activiteiten zich bezig met de crediteuren en voorraadadministratie. Voor de crediteu renadministratie zoeken wij een enthou siaste medewerk(st)er. Tot de taken behoren: - het coderen van inkoopfakturen, - het bewaken van de voortgang en het afhandelen van niet-goedgekeurde inkoopfakturen, - het betaal-gereed melden van goedge keurde inkoopfakturen. Aan de kandidaten worden de vol gende eisen gesteld: - middelbare-schoolopleiding en MEAO Adm/BE, - goede contactuele vaardigheden, - in team-verband willen werken, - leeftijd ca. 23 jaar. Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitatie richten aan Heineken Nederlands Beheer B.V, t.a.v. Personeelszaken Stafdiensten Bier, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20