7L de vl ietstede b.v. 7 aalberg menno smitsloo bedrijfsmakelaardij bv Bowi TE HUUR TE KOOP LEIOEN makelaardij in onroerende goederen c>< OEDONROEREND GOED BEDRIJFSOBJECTEN 6600 m2 MET 2 LUXUEUZE WONINGEN EN BEDRIJFSRUIMTE OEGSTGEEST - RIJNSBURGERWEG 59 Gelegen tussen Rijnsburg en de op- en afritten van de snel weg A-44 (Amsterdam-Den Haag). Het bebouwde gedeelte omvat: - 2 recent verbouwde woningen, onder andere voorzien van een schitterende eikehouten keuken en luxe .sanitair, - ca. 250 m' bedrijfsruimte en - ca. 150 m' kas en koelcel. Het geheel biedt uitstekende mogelijkheden aan diverse on dernemers. Koopsom: f825.000,-k.k. Stationsweg 26, 2312 AV Lelden. Telex 39302 majsb-nl tel. 071-125041 Timmer-Aanneembedrijf I Renovatie en verbouwingen Jtel. 071-213946 1 Winkelruimte in de Dietsteeg te Leiden SO m Huurprijs f 900,- per maand Luxe geschakelde herenhuizen aan de Vliet te Katwijk LD 6-2-'88 Kaiserstraat 34. Op markant punt gelegen royaal klas siek herenhuis met zonnige achtertuin, gehele pand vzv gaskachels en w.t., tevens goede verhuur mogelijkhe den. Ind. beg.grond: entree, voorzij-kamer, voorkamer, badkamer met ligbad, w.t., aansl. w.a., mooie eiken woonkeuken met inb.app., toilet, leuke aangelegde tuin met stenen schuur. 1e et.: 3 ruime kamers waarvan 1 met pantry, toilet. 2e et.: zeer ruime zolderkamer, keuken, douche, grote berging. Vraagprijs 189.000,- k.k. Cormorantwerf 5. Modern en rustig gelegen woonhuis met zonnige achtertuin, achterom en berging. Ind.. en tree, hal, toilet, ruime woonkamer met half open mod. keuken, trapkast. 1e etage: 3 slaapkamers, badkamer met ligbad, w.t, en 2e toilet. 2e etage-1 slaap-studeerka- mer, zolderberging. Bijz.: c.v.-gas (ketel '85) bj. 1974, ged. vzv isolerende beglazing. Vraagprijs 158.000,- k.k. Apollolaan 600. Op 4e etage gelegen 3/4 kamerappar tement met leuk uitzicht, liften, berging in onderbouw en ligging nabij parkje, bushalte, winkels en uitvalswegen. Ind.: ruime eetkeuken, badkamer met ligbad, toilet, roya le woonkamer met balkon, 2 slaapkamers, servicekosten ƒ320.- p.m. incl. o.a. c.v., water; etc. Vraagprijs 120.000,- k.k. Koningstraat 16. Verbouwd woonhuis met tuintje nabij centrum. Ind.: leuke woonkamer met parketvloer en bal- kenplafond (8.6x3.25), trapkast, uitgeb. keuken, vzv div. app., toilet, zitbad met douche. Op etage: 3 slaapkamers. Bijz. alle installaties en kozijnen vernieuwd. Beg.gr.: ther mopane etc. Vraagprijs 103.000,- k.k. Uiterstegracht 60. In centrum gelegen nieuw 3-kamer- appartement (bouwjaar '86) vzv c.v.-gas, loggia, aparte berging. Ind.: entree, toilet, badkamer, kast, leuke woon kamer met open keuken. 2e etage: 2 slaapkamers. Ser vicekosten 98.- p.m. Erfpachtscanon 571,- per V2 jr. Vraagprijs 95.000,- k.k. Hansenstraat 11/11a. Beleggingsobject. Benedenwo ning met tuin en afzonderlijke bovenwoning. Dak is ver nieuwd. Huuropbrengst 500,- per maand exclusief. Vraagprijs ƒ49.000,- k.k. Inlichtingen: VAN BEEK &PIS0N MAKELAARDIJ O.G. Nieuwe Rijn 87, Leiden tel. 071-130841 buiten kantoortijden 071-121713-769823 G BREDEROSTRAAT 14 Perfect onderhouden tus- senhuis met zonnige ach tertuin Z.W., achterom en schuur. Ind.: hal, toilet, trapkast, keuken, doorge broken woonkamer. Ie eta ge: 3 slaapkamers, vaste wastafel, kast waarin dou che gemaakt kan worden. Vaste trap naar zolder waar eventueel slaapkamer ge maakt kan worden. Vraagprijs f 149.000,- k.k. PRINSENSTRAAT 60. Vakkundig met duurzame materalen verbouwde tus senwoning met achtertuin, stenen berging en cv/gas. Ind.: entree, hal, toilet fontein, woonkamer met parket en openhaard, luxe keuken met inbouw-appa- ratuur. Ie verd.: hal, 2 rui me slaapkamers, badkamer met ligbad en wastafel. Iso lering, gasI en elektra-be- dradingen zijn vernieuwd. Vraagprijs 125.000,- k.k. HERENSTEEG 16 In het hartje van de binnen stad gelegen oud huisje. (Pieterswijk). Ind.: hal, woonkamer, moderne keu ken, douche, wasruimte. Ie etage: 2 slaapkamers. 2e etage: 2 slaapkamers, vlizo- trap naar de zolder. Geheel verbouwd in 1980. Vraagprijs f 115.000,- k.k. V RIJNSBURGERWEG naast nr. 129 Unieke kans om uw eigen huis te laten bouwen in Lei den. 430 m2 bouwgrond voor vrijstaande villa, gele gen aan doorgaande weg t.o. Academisch Zieken huis. Zeer geschikt als loca tie voor wonen met praktijk of kantoor aan huis. Funde ringsrapport en reeds offi cieel goedgekeurd bouw plan apart over te nemen. Koopsom f 175.000,- k.k. G ROEMER VISSCHERSTRAAT 34a Goed onderhouden, gemo derniseerde bovenwoning met zonnig balkon bestaan de uit woonkamer, 3 slaap kamers, douche, keuken, vaste kasten, balkonkast en kurkvloerbedekking. Gas haardverwarming. Electra f75.000,- k.k. VG APOLLOLAAN 428 Zeer ruim 5/6 kamerappar tement op hoek gelegen met leuk uitzicht over park. Kelderberging aanwezig. Het geheel is v.z.v. vloerbe dekking en luxaflex en ligt op de 2e etage. Ind.: grote woonkamer 35 m2, woon- /eetkeuken met zijraam, hal, toilet, gemoderniseer de badkamer met ligbad, ouderslaapkamer, 3 stu deer- of slaapkamers, veel kastruimte aanwezig. Ser vicekosten incl. stookkos ten, water, verzekering en onderhoud van de lift etc. 450,- p. mnd. Oplevering in aug./sept. 1988. S': k.k. G MOZARTSTRAAT 127 4-Kamer appartement op de le etage met kelderber ging, eigen c.v.-gas, dubbel glas voor balkon. ZW„ woonk., keuken, 3 slaapk., toilet en douche. Service kosten 100,- p. mnd. voor glasI en opstalverzek., schoonhouden trappen huis, glazenwasser etc. Stookkosten en electra 145,- per maand. Vraagprijs f89.000,- k.k. V G VIJF MEIPLEIN 84,86, 62 Div. 3/4 kamer appartemen ten boven winkelcentrum. Lage servicekosten. Vr.pr. v.a. ƒ82.000,- k.k. G VRESEDASTRAAT 41 Goed onderhouden ruime geisoleerde hoekwoning met garage 10 x 3 mtr. ge schikt voor caravan. Voor- en achtertuin en achterom. Voorzien van cv-gas. Ind. entree, hal, toilet fontein, woonkamer, moderne keu ken. le etage: hal, 3 slaap kamers, badkamer met douche, 2e toilet wasta fel. 2e etage: 4e slaapkamer met twee dakkapellen. Vraagprijs f 189.000,-k.k. V STATENDAALDER 25 Perfekt onderhouden 3 ka mer maisonnette boven winkelcentrum Winkelhof. Ind. hal, toilet, kamer met open keuken. Etage: 2 slaapkamers. badkamer met ligbad. Voorzien van cv/gas. Vraagprijs f 129.000,- k.k. Vrije vestiging VG SPLINTERLAAN 1 Leuk gelegen hoekeenge- zinswoning met voor-, zij-, en achtertuin en stenen berging. Ind.: entree, gang, toilet, woonkamer, zeer rui me keuken met app. le verd.: 3 slaapkamers en douche. 2e verd.: grote zol- t vliz 10.- k.k. VG OBOOL 31 2 kamer appartement met erker boven winkelcen trum Winkelhof. Ind.: hal, slaapkamer, badkamer met ligbad, wastafel en wasma chine aansl., toilet, woon kamer met half open keu eigen ken. Voorzien gas. VG FREDERIK HENDRIKLAAN 62 Boven winkels gelegen goed onderhouden 3 ka merappartement. Ind.: hal, gang, toilet, keuken, badka mer met douche, woonka mer en 2 slaapkamers. Ser vicekosten 95,- p. mnd. Vraagprijs f89.000,- k.k. V G BURG. WAPSTRAAT 64, 76, 72 Div. 3 kamer appartemen ten pas 15 jaar oud. Vr.pr. v.a. ƒ79.000,- k.k. VG VAN SWIETEN- STRAAT 16 In rustige straat gesitueerd tussenherenhuis met enor me achtertuin Z.O. en schuur. Ind.: entree, hal, toilet, woonkamer en keu ken. le verd.: 3 slaapka mers, badkamer met ligbad en aansl. wasmachine, 2e toilet. Vaste trap naar rui me zolder met aparte berg ruimte. Dakisolatie, c.v.- gas. Het geheel is netjes be woond en kan op korte ter men worden betrokken. Vraagprijs f 180.000,- k.k. Koper heeft de mogelijk heid tot het apart overne men van 2 achtergelegen garages. RIJNZICHTWEG 173 Eengezinswoning met voor- en besloten achter tuin ZW., schuur en stenen berging en achterom, ind.: hal, L-vormige woonka mer, trapkast, keuken, bad kamer met zitbad en toilet. le etage: 2 slaapkamers (voorheen 3). Vliering. Vraagprijs f 119.000,- k.k. Inwoners van Oegstgèest genieten de voorkeur. V KEERWEER 11 Gelegen vlakbij de A4 in het midden tussen Amster dam-Den Haag-Rotterdam. Bedrijfsgebouwen voor lichte industrie of opslag, oppervlakte 360 m2 per stuk, inrijhoogte 3.50 m. breedte 10 m. en diep 36 m. Krachtstroom aanwezig. Toiletgroepen, bijbehoren de kantoorkamers op de le etage. C.V.-gas. jVraagprijs f350.000,- k.k. [Ook te huur ƒ32.000,- per jaar. VG KLOOSTERWEI 130 Modern herenhuis met blij vend vrij uitzicht op het park, rustig gelegen aan woonerf met genoeg par keerruimte, voor- en ach tertuin ZO, berging en ach terom. Ind. entree, toilet, woonkamer en mod. half open keuken, le etage: 4 slaapkamers, badkamer met ligbad en 2e toilet, 2e etage: zolderkamer met dakkapel en bergruimte. Muurisolatie, c.v.-gas en badgeiser. Vraai Mooi 4 kamerappartement met kelderberging. Ind.:' woonkamer met schouw, achterkamer, ouderslaap kamer, kinderslaapkamer, douche, toilet en vaste kas ten. Moderne keuken met apparatuur. Balkon voor en achter. Oplevering in over leg. Vraagprijs f89.000,- k.k. V DE S. LOHMAN- PLANTSOEN 58 Hoekherenhuis aan woon erf gelegen met voor- en achtertuin, berging en ach terom. Ind.: woonkamer met open keuken, hal, toi let, en bergkast. le etage: 3 slaapkamers, balkon en badkamer met ligbad en 2e toilet. Vaste trap naar zol der met slaapkamer, stu deerkamer, bergkamer, douche en cv-ruimte. Nieu we gasboiler, cv, ged. dub bel glas, spouwmuur/ en dakisolatie. Vraagprijs f219.000,- k.k. V PAPELAAN 75 Royaal hoekherenhuis (3 onder 1 kap) met garage, schuur, voor-, zij- en achter tuin Z. Ind.: hal, gang, toi let, keuken, grote L-vormi- ge woonkamer en suite, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer. Vaste trap naar zol der waarop 2 slaapkamers. Spouwmuurisolatie, c.v.- gas, grondopp. 350 m2. Gunstige ligging t.o.v. N.S.- station en dorpskern, doch in rustige omgeving gele gen. VG FERDINAND BOLLAAN 8 Leuk gelegen beknopte eengezinswoning met voor- en achtertuin pal zuid, schuur en achterom naar speelweide. Ind.: woonka mer, hal, toilet en keuken, le etage: 3 slaapkamers, vaste kasten, wastafel, mod. betegelde douche. Vlizotrap naar de vliering. C.v. gas en dakisolatie. Vraagprijs f 159.000,- k.k. V LEIDSEWEG 483 Geheel geisoleerde en goed onderhouden tussenhuis met voor- en achtertuin ZW., achterom en stenen berging. Ind.: ruime woon kamer met open haard en parketvloer, hal, gang, toi let, keuken met appara tuur. le Etage: 2 grote slaapkamers, kleinere slaapkamer, badkamer met ligbad, balkon, vaste trap naar grote woonzolder, veel berging en vliering. Dubbel glas overal dakisolatie, he- teluchtverwarming, dus la ge stookkosten. Vraagprijs f235.000,- k.k. Achter VEURSEWEG 215 Woonschip "de Zilver meeuw". Ind.: grote woon- eetkamer, keuken, toilet, douche, slaapkamer, gaska chelverwarming, nieuwe geiser, dubbel glas. Een re cent hellingrapport ter in zage. Aansluiting telefoon, water en elektriciteit. Vraagprijs f59.000,- V.O.N. OVERWEEGT U TE VERKOPEN? NU IS DE TIJD GUNSTIG! De rente is weer laag. Vastgoed houdt zijn waarde beter dan aandelen, len. Na jaren van relatief gelijkblijvende prijzen en weinig nieuwbouw in de vrije sector is er weer een tekort aan goede objecten ontstaan en dus is een hogere prijs voor uw huis weer haalbaar. Geïnteresseerd? Bel eens vrijblijvend met uw beëdigde makelaar. Uw beëdigde makelaar hanteert voor u de beste verkoopvoorwaarden: 1. Aktieve aanpak. toch voor u nooit advertentiekosten (wij kun nen dit doen door grote kwantumkontrakten met deze kranten). 3. Uitwisseling met collega's in de regio. 4. Pas bij de overdracht bij de notaris betaalt u (nooit meer dan) het door de Minister van Economische Zaken vastgestelde courtageta rief (meestal 1.85% 20% BTW). 5. Uitsluitend één opdrachtgever per transaktie is aan ons courtage verschuldigd! 6. Wij behalen voor u de best haalbare koopsom. 7. Kopers van bij ons in verkoop zijnde wonigen worden desgewenst door ons geholpen met fi nanciering, gemeentegarantie en woonver gunning, doch zijn aan ons niets verschul digd! 8. "No cure no pay". Mochten wij ondanks al on ze inspanningen er niet in slagen een koper voor uw huis te vinden, dan behoeft u bij ons niets te betalen! (Dus ook geen intrekkings- kosten). Woning met een gereno veerde voorgevel, achter tuin, achterom en schuur. Ind.: gang, kast, woon-eet- kamer, keuken en toilet, le etage: 3 slaapkamers, bad kamer. Vliering, interne re novatie noodzakelijk. Vraagprijs f 105.000,- k.k. VG SERVATIUSSTRAAT 19 (hoek Nassaulaan) Mooi en zonnig gelegen hoekherenhuis met rondom tuin, garage annex berging. Ind.: hal, toilet, woonkamer met parket vloer en open haard, mod. luxe keuken met app. le etage: 3 slaapkamers met vaste kasten, badkamer met douche. Vaste trap naar ruime zolder waar evt. dakkapellen gemaakt kun nen worden. Muurisolatie, dubbel glas, c.v.-gas en badgeiser. Vraagprijs f 198.000,- k.k. V G LINDENLAAN 20 Z.g.a.n. premie A woning met besloten tuin Z.O. en berging. Ind.: woonkamer met plavuizen vloer en vloerverwarming, luxe half open keuken, hal, toilet en kast. le etage: 3 slaapka mers, badkamer met lig bad. Vliering met vlizotrap. Mechanische afzuiging. c.v. gas en isolatie. Vraagprijs f 159.000,- k.k. (Premie A onder voorwaar de ook voor de volgende koper) In rustige omgeving gele gen leuk herenhuis met voor- en achtertuin op het zuiden. Ind.: vestibule, gang met kelderkast en toi let, keuken en royale kamer en suite met traditionele suite-deuren, le etage- 2e toilet, badkamer, 4 slaapka mers, balkons voor en ach ter en bergkamertje. Nieu we c.v.-gas combi-ketel. Vraagprijs f245.000,- k.k. Wjj taxeren voor handels- en hypo theekbanken, overheid en ge meentegarantie en IK DE MHIMHIlt PKUSKLiSSEH lim MM.-l Voor de met een V gemerkte panden geldt vrije vestiging! gemeentegarantie mogelijk Lijnbaan 1 Leiderdorp Tel. 071-414401- Leldseweg 37 Voorschoten 1 r> c o >qq Tel. 01717-4684/7142 LU b'd' H0UTW0RM-B0KT0R-H0UTR0T-ZWAM? Of wilt u houtwerk hiertegen beschermen? Bel Van Lierop uw adviseuruw houtarts! voor gratis inspectie/advies/offerte isas Lierop a ara era Aiphen a/d Rijn GOED VOOR HOUT EN STEEN 01720-335 M zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz LEIDEN LD 6-2-'8 Volmolengracht 4/4a Bedrijfspand met bovenwoning. Ind: bedrijfsruimte met aparte opgang naar bovenwoning. 1e et.: grote woon kamer, moderne grote woon/eetkeuken met open slaande deuren en groot dakterras. 2e et.: 2 slaapka mers met balkon, grote voorslaapkamer. Vraagprijs 184.000,- k.k. Nabij Sitterlaan gelegen- geheel gerenoveerde bo venwoning met zonnig balkon. Ind.: overloop, ruime woonkamer, studeerkamer, keuken. Zolderverdieping: grote slaapkamer met dakkapel, veel kastruimte. Bijz.: en elektra vernieuwd, c.v.-verwarmd, aparte fiet senberging. Sophiastraat 11 Hoekwoning met tuin, schuur en achterom, in goede staat verkerend. Ind.: entree, woonkamer, ruime open keuken met div. app., betegeld toilet, ruime douche. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, met veel kastruimte. Cv- gas verwarmd. Vraagprijs 121.000,- k.k. Hoefstraat 62 Gerenoveerde stadswoning. Ind.: hal, woonkamer vzv hardhouten kozijnen en thermopane beglazing, uitge bouwde keuken, toilet en binnenplaats. 1e et.: over loop, voor- en achterslaapkamer, betegelde badkamer en 2e toilet. 2e et.: studeervertrek met dakkapel. Bijz.: Munnikensfraat 80 Geheel verbouwd woonhuis. Ind.: hal, ruime woonka mer, keuken, tuin met achterom. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, badkamer met ligbad en balkon. Vraagprijs 118.000,- k.k. Musschenbroekstraat 11/11a Woonhuis eventueel geschikt voor dubbele bewoning. Ind.: entree, voor- en achterkamer, keuken, douche en toilet, achtertuin. 1e et.: overloop, ruime L-vormige woonkamer, ruime keuken, betegelde badkamer met ligbad. 2e et.: overloop, 3 slaapkamers. Bijz.: gas en elektra zijn recentelijk vernieuwd. Vraagprijs 118.000,- k.k. Kraalerstraat 24 Stadswoonhuis recentelijk gerenoveerd. Ind.- hal, toi let, woonkamer 8.5, keuken, plaats. 1e et.: overloop, 2 i slaapkamers, ruime badkamer. 2e et.: overloop, 2 Vraagprijs 112.000,- k.k. v.d. Werfstraat Leuk en in goede staat verkerend woonhuis. Ind.- en tree, woonkamer, keuken, toilet, binnenplaats met schuur. 1e et.: voorkamer over de gehele breedte, klei ne achterkamer, douche met zitbad, balkon op keuken dak. 46 adswoning in centrum gelegen. Ind.: entree, toi let, kelder onder gehele woning, keuken, voor- en ach terkamer. 1e et.: overloop, 2e toilet kamer, badkamer met ligbad en douche. 2e et.: overloop, 2 slaapkamers. Vraagprijs 90.000,-k.k. Brahmslaan Op 1e et. gelegen flat. Ind.: ruime entree, woonkamer met balkon, 3 slaapkamers, ruim betegelde badkamer met douche en aansl. wasaut., moderne keuken, apar te berging onder het gebouw en c.v.-verwarmd. Ser vicekosten: 120,- pm. Vraagprijs 86.000,- k.k. Pr. Frederikstraat 26/26a Woonhuis met twee aparte opgangen. Benedenwoning bevat: entree, woonkamer, slaapkamer, keuken, dou che, toilet, achtertuin met achterom. Bovenwoning be vat: overloop, ruime woonkamer, douche en toilet. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers. Vraagprijs 85.000,- k.k. Hansenstraat 19 Gemoderniseerd woonhuis. Ind.: hal, ruime woonka mer, keuken, tuin en schuur. 1e et.: overloop, 2 slaap kamers en fraaie badkamer. Vraagprijs 84.000,- k.k. Tesselschadestraat Geheel gerenoveerde bovenwoning. Ind.: 3 ruime ka mers, badkamer met ligbad, fraaie keuken met aansl. wasaut., ruime balkon. Bijz.: gas en elektra zijn ver nieuwd, recentelijk geschilderd. Vraagprijs 67.000,- k.k. Hermanstraat 7 Rustig gelegen stadswoning met tuin op ZW en achter om. Ind.: entree, woonkamer, royale keuken, douche, l toilet, open trap naar 1e et.: ruime overloop, ruime voor- slaapkamèr. Hobbyruimte, achterslaapkamer, vliering over de gehele woning. Bijz.: gas en elektra zijn recen telijk vernieuwd. Vraagprijs 67.000,- k.k. Bachstraat 34+50+107 Goed onderhouden 1 kamerappartementen, lift en ber ging in gebouw aanwezig. Ind.: entree, woon/slaapka mer met fraai zonnig balkon, semi open keuken, ruime badkamer met douche en toilet. Vraagprijs 42.000,- k.k. Mozartstraat 71 3-4 kamerappartement in perfecte staat van onder houd. Ind. entree, woonkamer met moederhaard, roya le ouderslaapkamer, kinderkamer, badkamer met dou che, gemoderniseerde keuken, balkon. Corantijnstraat 84 Op 2e woonlaag gelegen 4 kamerappartement met ber ging onder het gebouw. Ind.: entree, woonkamer met plavuizen vloer, hardhouten eiken keuken met rvs-aan- recht, badkamer met douche en wastafel. 3 slaapka mers met veel kastruimte, voor en achterzijde balkon. Woonboot gelegen aan Roomburgerweg 23. Ligt fraai en landelijk met tuin en schuur. Ind.: hal, toilet, keuken met rvs-aanrecht, woonkamer, slaapkamer, aparte douchegelegenheid LEIDERDORP Fraai gelegen herenhuis met voor- en achtertuin, schuur en achterom. Ind.: hal, betegeld toilet met fon tein, kelderkast, woonkamer met open haard, semi open keuken. 1e et.: overloop, 3 slaapkamers, badka mer met douche en wastafel, aansl. wasaut. en 2e toi let. 2e et.: overloop, slaapkamer met dakkapel, 1 kleine slaapkamer met veel kastruimte. Vraagprijs 235.000,- k.k. BOSKOOP Burg. Colijnstraat 179 Vrijstaand woonhuis bouwjaar 1980 met tuin aan de Gou we. Ind.: hal, toilet, woonkamer met openslaande tuin deuren, open haard, fraaie keuken. 1 e et.overloop, 1 rui me slaapkamer, ruim dakterras. Het huis is geheel geïso I leerd, begane grond thermopane beglazing. C. warmd. Vraagprijs 212.000,- k.k. Korevaarstraat 35 tel. 071-149147. HEHHHÏHHHHHE

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 36