NOG IN TE VULLEN 9 P Als verkoper (m/v) bij Lederltmd moet je vier dingen op je duimpje kennen. I >^PE LEEUW REGIONALE BRANDWEER RIJNLAND SECRETARESSE uitzendbureau de koning 3 LOGOPEDIST! E) ,W.a JONGE ENTHOUSIASTE MEDEWERKER ASSURANTIE- ADVISEUR (buitendienst) HYPOTHEEK - ADVISEUR COMMERCIEEL MEDEWERKER (binnendienst) llllllll M gemeente voorschoten VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Keuze Het hele jaar door biedt Lederland keus uit 100 verschillende modellen leren zitmeubelen. Die regelmatig wisselen in allerlei verschillende soorten leer. In de meest uiteenlopende kleuren. Bij Lederland hoef je je klant nooit een stijl of model aan te praten. Want bij Lederland vinden je klanten precies wat ze zoeken. Jouw taak is dan ook altijd adviserend. O A&saqk Lederland staat bekend om de laagste prijzen. In elke klasse. Onze klanten zien leer als een investering. Daarom zijn zij zeer kwaliteits bewust Jij als kenner adviseert hen, zodat zij het beste krijgen voor hun geld. Garanties ^0 0 Een verkoper bij _J Lederland moet uiter- aard alles weten over de zitmeubelen. Herkomst kwaliteit fabrikage, enz. Bovendien moetje dat op een vriendelijke manier aan je klanten weten over te brengen. Daar heeft eerv Lederland-klant recht op. Geruststellend daarbij is dat Lederland altijd onvoorwaar delijk 5 jaar garantie geeft op alle zitmeubelen. 4 Service f Het grote verschil tussen Lederland andere meubelzaken i; de service en gastvrijheid. Daar hoort dus altijd een kopje koffie bij. En een gratis Polaroid zitmeubel naar keuze. Een Lederland verkoper advi seert over een stuk zitkomfort een stuk inrichting. Dat vraagt een hoop mensenkennis en gevoel voor smaak en stijl. het Kun jij je in deze vier punten vinden en ben jij op zoek naar een leuke part-time baan? Solliciteer op onderstaand adres. Momenteel zoekt Lederland verkopers voor haar filiaal in Leiderdorp op het Meubelplein. Interesse? Bel voor een afspraak of schrijf een bondige sollicitatiebrief naar Lederland Leiderdorp, Meubelplein 8,2353 EX Leiderdorp, ta.v. mevr. E. Kieft Tel: 071-413053. rmfijecKnimHiuusT BtnanTnunmni De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH) Telefoon (01719) 19320. Bij de afdeling Logopedie ontstaat per 1 maart 1988 een vacature voor een part-time (voor 14 uur per week) die in overleg met drie collega-logopedistes zorg draagt voor het geven van logopedische begeleiding aan verstandelijk gehandicapten. De werkzaamheden omvatten het behandelen en begeleiden van bewoners uit een paviljoen voor gehoorgestoorden. Dit houdt in het: bevorderen van de communicatie-moge lijkheden begeleiden van bewoners die een hoortoes- tel dragen begeleiden en adviseren van de groepslei ding hieromtrent audiometrisch onderzoeken van bewoners. Het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f 3.745,- bruto per maand (bij een volledig dienstverband). In het kader van het Functiewaarderings systeem voor de Gezondheidszorg zal de functie binnenkort opnieuw worden gewaar deerd. De c.a.o. voor het Ziekenhuiswezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Nadere inlichtingen zijn verkrijgbaar bij de logopedistes, mevrouw E. Amperse-Meijers (toestel 520), mevrouw L. Fritzsche-van Vliet (toestel 444) of mevrouw N. Skomorowski (toestel 366). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden ver trouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. W/TT T FM VAN TÏFN Op het secretariaat van de Regionale Brandweer Rijnland is door vertrek van de huidige functionaris de vakature ontstaan van Taak: - het verzorgen van het secretariaat voor de commandant (o.a. postbehandeling, bijhouden van agenda, maken van afspraken) - opnemen en uitwerken van brieven - notuleren van vergaderingen - beheren van het archief - de administratieve verwerking van alle andere op het secretariaat voorkomende zaken Vereist: - HAVO/MEAO secretariële richting - typediploma en ervaring met tekstverwerkingsapparatuur - goede contactuele vaardigheden Standplaats: Brandweerkazerne aan de Gooimeerlaan Salaris: afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal 3.284,- bruto per maand (schaal 6). Informatie over bovenstaande vacature kan worden ingewonnen bij de plv. commandant dhr. F. van Oosten en bij de administrateur mw. S.P.M. Develing (telefoon 071-212201). Schriftelijke sollicitaties moeten worden gericht aan de Regionaal Commandant, Gooimeerlaan 25,2317JZ Leiden, binnen 10 dagen na het verschijnen van de advertentie. +4 Arm TRINSilLLCM-ALEXANDER HATH I v0 VOUR t66tt' PRINS WILLEM-ALEXANDERSCH00L voor Chr. M.A.V.O., Diepenbrocklaan 1 - 2324 VW Leiden. Telefoon: (071 >-764032. Het bestuur van de Vereniging voor Chr. Voort gezet Onderwijs te Leiden e.o. roept - ii DUITS (22 uur) eventueel ook 14 uur mogelijk Christelijke levensovertuiging. Sollicitaties graag binnen een week aan de di recteur, de heer G.J. Jansen (schooladres), bij wie ook informaties kunnen worden ingewon nen. Voor onze afdeling aluminium masten zoeken wij een: Leeftijd 20-25 jaar. Brasker Mastenmakerij, DE LEEUW BEHEER BV De uiteenlopende werkzaamheden van De Leeuw Beheer B.V. zijn aan verschillende organisatie-onderdelen toevertrouwd. Onze organisatie kent vier bedrijfseenheden, te wct°n: makelaardij onroerende goederen, assurantiën, hypotheken en financieringen. Er wordt gewerkt vanuit een tweetal vestigingen: Rijnsburg en Leiden. Door de groei hebben wij op het gebied van assurantiën en hypotheken diverse vacatures. Betrokken functionaris krijgt een relatiebestand toegewezen met de taak dit te onderhouden en uit te breiden. Hij wordt geconfronteerd met alle assurantiezaken bij particulieren en bedrijven. Wij denken aan kandidaten tussen de 23 en 30 jaar, met een middelbare schoolopleiding, aangevuld met één of meer assurantie diploma's. Een gedegen kennis van en ervaring in assurantiën is noodzakelijk. (buitendienst) Betrokken functionaris moet na een inwerkperiode in staat zijn de vele kandidaten op zelfstandige wijze te informeren en adviseren op het gebied van woning- en bedrijfs- financiering. Een nauwe samenwerking met onze afdeling Makelaardij o/g is daarbij vanzelfsprekend. Leeftijd: 25-30 jaar. Enige ervaring op dit gebied is vereist. Het bezit van één of meer assurantie diploma's strekt tot aanbeveling. Zijn taak zal in hoofdzaak bestaan uit het voorbereiden van zakelijke adviezen, produkt- tariefvergelijkingen, studie van gehanteerde polisvoorwaarden enz. Affiniteit met marketing en automatisering is zeer welkom. Leeftijd 25-30 jaar. Middelbare schoolopleiding, aangevuld met één of meer vakdiploma's. Wij bieden een plezierige en afwisselende werkkring in een ervaren en enthousiast team (45). Een zeer zelfstandige functie, waarin uw capaciteiten volledig tot ontplooiing kunnen komen. En uiteraard een adequate honorering met prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Schriftelijke sollicitaties te richten aan: RIJNSBURGERWEG 100 - 2231 AG RIJNSBURG - 01718 - 29301* We hebben weer teveel om op te noemen! vraagt (m/v) T elefoniste/receptioniste Bij een groothandel/fabrikant van sportkleding te Zoeterwoude hebben wij plaats voor een telefoniste/receptioniste van rond de 18 jaar. Ben je stressbestendig, spreek je Engels en Duits, kun je overweg met een elek tronische schrijfmachine, heb je zin in een fulltime baan met toekomstmo gelijkheden, dan is dit misschien de kans om aan de slag te gaan. Oplei ding is voor deze funktie van ondergeschikt belang. Voldoe je aan boven staande eisen, dan is dat veel belangrijker. Boekhouder MBA-nivo Bij de bovenstaande klant, die overigens zeer snelgroeiend en dyna misch is, kunnen wij een ervaren boekhouder plaatsen van rond de 25 jaar. Je moet super zelfstandig kunnen werken en zeer stressbestendig zijn. De gehele geautomatiseerde orderadministratie behoort tot je taken en ervaring op een handelskantoor is beslist noodzakelijk. Deze baan is per direkt vrij en fulltime. Ook hier geldt, dat er goede toekomstmogelijk heden zijn. Engels en Duits zijn niet onbekend voor je en ervaring met de computer net zo min. Boekhouder MBA-nivo Bij een jong en sterk groeiend automatiseringsbedrijf te Leiden hebben wij plaats voor een boekhouder met MBA-opleiding, werkervaring met ad ministratieve verwerking op de computer, enig kennis van computerbeno digdheden. Het takenpakket bestaat o.a. uit de administratieve verwer king van bestellingen en voorraadrnutaties, de orderverwerking en faktu- rering, de verwerking van grootboekmutaties en het onderhoud van debi teuren-, krediteuren- en artikelenbestanden. Gezocht wordt naar kandi daten van rond de 30/35 jaar, die fulltime beschikbaar zijn en voor langere lijd. Verkoper binnendienst Welke goede verkoper binnendienst voelt zich aangetrokken tot de auto matiseringswereld. Wij hebben een zeer dynamische funktie vakant bij een automatiseringsbedrijf te Leiden. Ben je in het bezit van een HBO-op- leiding of gelijkwaardig en heb je een aantal jaren werkervaring in de branch, dan is het onderhouden van kontakten met klanten en het uitbou wen van die kontakten, het adviseren van prospects, het opnemen van telefonische orders en het toezicht houden op de aflevering misschien geknipt voor jou. Deze bijzonder leuke en interessante baan is fulltime en per direkt vakant, zodat het de moeite waard is meteen even langs te ko men voor meer informatie. Administratief medewerker Bij een van onze opdrachtgevers, een fabrikant en importeur van winkel- reklamemateriaal te Voorschoten kunnen wij een administratief mede werker plaatsen voor de behandeling van de vrachtbrieven, ekspeditie- bonnen en andere administratieve werkzaakheden. Deze funktie is ge schikt voor kandidaten met Hawo-opleiding en enige administratieve er varing. De baan is voor hele dagen voor langere tijd. Als leeftijd wordt ge dacht aan kandidaten van rond de 20. Kommercieel/administratief medewerker Bij een reklameburo te Voorschoten hebben wij plaats voor een kracht, die zal worden belast met het voorbereiden van offertes, het in kaart bren gen van verkoopgegevens enz. Gedacht wordt aan personen van rond de 23 met een Havo of Meao-opleiding en enige jaren ervaring. Deze dyna mische en uitdagende baan is voor langere tijd en fulltime. Administratief medewerker Bij een snelgroeiend en zeer dynamisch automatiseringsbedrijf te Leiden kunnen wij een kracht plaatsen op de orderadministratie. Men fungeert als spil tussen de inkoop en verkoop. Ben je rond de 25 en heb je werker varing in een drukke onderneming, Havo-opleiding en ben je langere tijd fulltime beschikbaar, t s dan even voor meer informatie. Administratief medewerker voor een vrouw van rond de 40 hebben wij bij een bedrijf te Valkenburg een baan vrij voor hele dagen voor langere tijd. De werkzaamheden be staan uit o.a. het aannemen van de telefoon, typewerkzaamheden, ver zenden van fakturen, filen en af en toe wat telexen. De voorkeur gaat uit naar kandidaten die in de omgeving wonen van Valkenburg. Zit er iets bij voor je of ben je benieuwd naar wat we nog meer te bieden hebben, bel ons dan even of kom even langs. We zijn dagelijks aanwezig van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Voorschoten (ca. 22.300 inwoners), gelegen tussen Den Haag en Leiden, is een aantrek kelijke, schone gemeente dicht bij strand, bos en meren. Bij de afdeling lil (weg- en waterbouwkun de, verkeer, reinigingsdienst, c.a.) van de directie openbare werken, wordt gevraagd een TECHNISCH MEDEWERKER WEG- EN WATERBOUWKUNDE V/M Functie-informatie: De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: - het voorbereiden van civieltechnische werken in verband met de uitvoering van bestem mingsplannen en reconstructieplannen (te kenwerk, bestekmaken en begroten c.a.); - het in voorkomende gevallen houden van toe zicht bij de uitvoering van werken (incl. admi nistratieve begeleiding); - het verrichten van overige afdelingswerk zaamheden (interne rapportages en adviezen c.a.). Functie-eisen: - minimaal diploma M.T.S. weg- en water bouwkunde en verdere aanvullende vakoplei ding c.q. specialisatie, gericht op bovenver melde werkzaamheden; - ruime ervaring in gemeente-dienst (minimaal drie jaar); - constructief en administratief inzicht; - goede redactionele en mondelinge vaardighe den; - kunnen werken in teamverband; - ervaring in/met voorbereiden en toezicht hou den op bouw- en woonrijp maken van terrei nen en civieltechnische reconstructies; - goede contactuele eigenschappen. Salaris en nadere informatie; Het uiteindelijk te bereiken salaris is afhankelijk van het persoonlijk functioneren en van een func- tie-waarderingsonderzoek, dat na ongeveer een jaar zal worden ingesteld. Bij indienstneming wordt het salaris in onderling overleg bepaald. Voor een ervaren kracht, die aan alle eisen voldoet, is daarbij een salaris mo gelijk volgens schaal 8 (van 7 3.051,— tot f 4.115,— per maand op basis van een volledige betrekking). Nadere inlichtingen over de functiewaardering kunnen worden ingewonnen bij de afdeling per soneelszaken, de heer J.P. van de Berg. Nadere inlichtingen over de te verrichten werkzaamhe den kunnen worden ingewonnen bij de plaatsver vangend chef van de afdeling III, de heer Ing. A.J. Koning. Telefoon gemeentehuis 01717- 2141. Sollicitatiebrieven: Binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad dienen schriftelijke sollicitaties te worden gezon den aan burgemeester en wethouders van Voor schoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: nr. 8803.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 18