i j k: H M 1 1 a Oranje wint schijnduel Nunez trekt miljoenen uit S^JTV Volleybalteams spelen verstoppertje voor finale AMBITIEUZE TRAINER ZATERDAG 6 FEBRUARI 1988 PAGINA 13 Ouwe ko(e) De klap die Boris Monkhorst in het toernooi van het Utrechtse OSG maakte, dreunt nog steeds door. In de finale van het basket balevenement tegen BC Utrecht ruim een maand geleden ging de speler van Leiderdorp plotseling onderuit, naar zijn eigen zeggen en volgens de lezing van zijn me despelers zonder dat er een bal in de buurt was. Wie zich wel in de directe omgeving van Monk horst bevond was Philip Schafte- naar, naar wie dan ook de be schuldigingen uitgingen. De ook in de Leidse regio niet onbeken de Utrechter ontkent dat hij zijn tegenstander "zo maar" heeft ge raakt, maar dat hij in een duel om de rebound "per ongeluk" in aan raking kwam met Monkhorst. Schaftenaar werd echter door de scheidsrechters, onder wie Leidenaar Wallaart, voor de rest van het duel naar de kant ge stuurd, maar dat was bepaald niet het enige dat zich in het der tig minuten durende oponthoud afspeelde. Zo dreigde Leider dorp-coach Paulides met zijn team van het veld te stappen, maar hij besliste op het laatste moment om sportieve revanche te nemen. De 2,05 meter metende gestalte van Boris Monkhorst lag ondertussen uitgeteld op de vloer. De klap bleek zéér hard aangekomen. Ruim een maand later ondervindt hij nog steeds hinder van die gebeurtenis. Aanvankelijk leek er 'slechts' sprake van een hersenschud ding, maar inmiddels blijkt hij er ernstiger aan toe. Dat heeft hem, in samenspraak met zijn coach, doen besluiten om alsnog aangif te bij de politie te doen van het gebeurde orn zodoende eventue le schade op Schaftenaar te kun nen verhalen. Monkhorst: "In het Amsterdams Medisch Centrum hebben ze een EEG ge maakt. Toen hebben ze ontdekt dat mijn evenwichtsorganen zijn gestoord en dat de ene helft van mijn hersenen langzamer rea geert dan de andere. Daar kan ik in de toekomst dus problemen mee houden en daarom ga ik. als nog stappen ondernemen. Om sterk te staan als blijkt dat ik last blijf houden. Vooralsnog ben ik niet in staat om te trainen. Na een half uur sta ik te trillen op mijn benen. Ik ben verzekerd, het is heus niet zo dat ik bloed wil zien of zo. Ik wil eventuele proble men alleen voor zijn". Volgens Monkhorst immers is hij opzettelijk geraakt door Schaftenaar, die de 24-jarige ge schiedenisstudent al eerder in het toernooi had beloofd zijn col lega Marcel Huybens te grazen te Monkhorst: bal niet in de buurt was, kreeg ik plotseling een elleboogstoot. Als ik het me goed herinner, liepen we terug nadat er een punt was gescoord. Ik zag het niet aanko men en waarschijnlijk ben ik daarom zo ongelukkig terecht ge komen. Ik weet voor honderd pro cent zeker dat het opzettelijk is gebeurd". Schaftenaar, nog zeven centi meter langer dan Monkhorst, schrikt als hij wordt geconfron teerd met de pijnlijke gevolgen van de 'botsing'. De speler van BC Utrecht is zich van geen kwaad bewust. Schaftenaar: "Er is mij niets van bekend. Ook van eventuele juridische stappen weet ik niets. Ik heb er ei genlijk niet zo veel commentaar op. In het duel om de rebound kan er wel eens zoiets gebeuren. Van irritatie was geen sprake. Ik had het idee dat die blessure een beetje werd opgeblazen. Volgens mij viel het wel mee. Het is ander halve maand geleden. Wat moet ik er nog van zeggen. Ik vind het een beetje ouwe koeien uit de sloot halen. Waarom ik nooit iets van me heb laten horen? Omdat ik nergens iets van wist. redactie: Rob Onderwater, Fred Segaar, Jaap Visser 'Gelul", reageert Monkhorst wanneer hij kennis neemt van de reactie van Schaftenaar. "Als zulk soort din gen volgens hem nu eenmaal ge beuren dan is hij verkeerd bezig. Want je slaat niet iemand zo maar zonder dat er een bal in de buurt is. Ik dacht dat hij een dis- kwalificatiefout zou krijgen. Dat zou betekenen dat hij voorlopig voor de competitie zou zijn ge schorst. Dat leek me voldoende, maar later-hoorde ik dat hij hele maal niet is gestraft". Tot teleurstelling van Leide naar 'Edwin Wallaart, die als scheidsrechter getuige was van de gebeurtenis. De arbiter: "Ik moet eerlijk gezegd toege ven dat ik het voorval misschien niet helemaal goed heb beoor deeld. Ik wist niet dat er vooraf bedreigingen waren geuit. Vol gens mij was er van opzet sprake. Op voorwaarde dat Schaftenaar eruit zou gaan, is de wedstrijd uitgespeeld. Verder is er niets met hem gebeurd en dat is mis schien niet helemaal zoals het hoort". Fout hè (2) Rob Out draaft door. De alge meen directeur van Veronica heeft mutsenhandelaar Rob ten Hage voor de rechter gedaagd. Out vindt het fout dat Ten Hage mutsen aan de man brengt met het opschrift: "Koud hè". Niet omdat het helemaal niet koud is, maar omdat hij zelf dergelijke mutsen op de markt heeft ge bracht. Bovendien heeft Out de kreet "Koud hè" bij het Benelux merkenregister laten registre- Koud hè" is een grapje van Henk Spaan en Harry Ver- meegen. Sinds dit komische Ve- ronica-duo elke kans aangrijpt om op de buis "Koud hè, wat is het koud hè" te blèren is een ware 'koud "hè-rage' ontstaan. Geel- blauwe 'Koud hè-mutsen' vin den gretig aftrek en zelfs op de Oostenrijkse skipistes zijn tegen woordig landgenoten met derge lijke hoofddeksels aan te treffen. Wout Bergers kan beamen dat de 'koud hè-mutsen' razend po pulair zijn, want de Leidse sport artikelenverkoper heeft er al honderden verkocht. Tot erger nis van Out die Wout inmiddels een dreigbrief heeft geschreven. Wout heeft de mutsen namelijk niet van Out, maar van Ten Hage, directeur van het in Etten-Leur gevestigde Rogelli Sport bv. Out schreef Wout dat hij de verkoop van de 'nagemaakte' 'Koud hè- mutsen' onmiddellijk moest sta ken, maar Wout stuurde de brief door naar zijn plaatsgenoot Eel- co Brinkman. Of de minister even kennis wilde nemen van dit staaltje onvervalste omroep- de kantonrechter in Breda een dwangsom van 100.000 gulden eisen voor elke dag dat Ten Hage nog 'Koud hè-mutsen' verkoopt. Gedaagde Ten Hage maakt zich ondertussen niet al te druk: "In de dagvaarding komt Ve ronica opeens met twee bv's op de proppen, eentje uit Amsterdam en eentje uit Nieuwegein. Die zouden de rechten voor het verko pen van die mutsen hebben ver kregen, maar uit de Veronica- gids blijkt datje ze gewoon recht streeks bij de omroep kunt bestel len. Het is dus wel degelijk een commerciële activiteit van Vero nica zelf. Bovendien blijf ik be twisten datje een oer-Nederland se kreet als 'Koud hè' als merk kunt laten deponeren, althans met rechtsgeldigheid". Maar helemaal .gerust op een goede afloop van het kort-geding is Ten Hage ook weer niet. Van daar dat hij zich dinsdag in Bre da laat vergezellen door een ju rist die deskundig is op het ge bied van het merkenrecht. Boud hè? Nuchter Slaapverwekkend was het indoor-gala van het afgelopen weekeinde in Stuttgart allerminst, maar Carl Lewis bleek op de 200 meter inderdaad niet uitgeslapen. De viervoudige oly mpische kampioen moest in de Hans Martin Schleyer-Halle niet alleen wereldkampioen Calvin Smith, maar ook winnaar James Butler voorrang verlenen. Bij HVZ is de lucht weer opge klaard. Dat vindt voorzitter Ber Goedhart tenminste. Sinds hij trainer Jan Riethoven aan de (Rijn)dijk heeft gezet, heerst er bij de Heineken Voetbalvereni ging Zoetenvoude "weer een ge moedelijke sfeer". Het contract van Riethoven bij de afdelingstweedeklasser liep in december af, maar werd niet verlengd omdat de trainer "veel te hard." zou zijn. Uit solidariteit met hun oefenmeester hielden vier eerste elftalspelers het bij HVZ voor gezien. Een gevoelige aderlating voor de bierclub die in de eerste ronde van de strijd om de Leidsch Dagblad-Cup prompt op zijn nummer werd gezet. Het bezoek van zaterdageersteklas ser Rijnsburgse Boys aan de Zoeterwoudse Rijndijk leverde een 0-10 nederlaag op. Maar deze kater kon de pret bij HVZ niet drukken. Goedhart: "Van de vier opgestapte spe lers zijn er al weer twee terug. Ge zelligheid is weer troef bij de club en dat was onder Riethoven niet altijd het geval. Die man was echt veel te hard voor een vereni ging als de onze. Het was zelfs zo erg dat jongens uit het tweede of derde niet eens meer bij het eerste reserve durfden te staan. Daar om leek het ons als bestuur niet verstandig om het contract met Riethoven te verlengen". Verzorger Erik Reuvekamp mag nu de rest van het seizoen de rol van trainer vervullen. Hij krijgt bij HVZ, dat in mei twaalf- eneenhalf jaar bestaat, dus tijde lijk een dubbelrol. Goedhart: Inderdaadmaar hij hoeft za terdags niet de waterzak te dra gen. We mogen dan een klein kluppie zijn, we hebben wel van alles in huis. Ook iemand die voor Reuvekamp de waterzak wil dragen. Reuvekamp zal er wel een beetje bij blijven kneden, maar hij hoeft niet alles zelf te doen. Ondertussen zijn wij op zoek naar een nieuwe trainer. Eerst proberen we het binnen Heineken zelf, want daar lopen zat gediplomeerde jongens rond. Lukt het niet om één van hen voor HVZ te strikken dan gaan we de boer op. Een zogenaamde top- trainer kunnen we ons niet ver oorloven, want we moeten zijn onkostenvergoeding halen uit de contributie-opbrengst van drie elftallen. We hebben dus niet zo gek veel te bieden, afgezien van een gezellige sfeer". Wonderdokter Is Arie Selinger een wonderdok- ter? Het lijkt er veel op, want waar de veelgeprezen volleybal trainer zijn gezicht laat zien,- heeft hij succes. Van een Ameri kaans zootje ongeregeld kneed de Selinger tijdens de Spelen van '84 een formatie, die goed ge noeg was voor een zilveren me daille in het vrouwentoernooi. Het was dus niet zo'n slechte zet van de volleybalclub Marti- nus (waar z'n zoon Avital speelt)] om de Amerikaan naar Neder land te lokken. De NeVoBo speelde handig op de situatie in- en strikte Selinger ook voor" Oranje. De kwaliteiten van Selin ger laten zich aflezen aan het hui dige succes van het Nederlands team. Trouwens, op alle fronten profiteert de NeVoBo van het op gebloeide volleybalteam. Het le denaantal is fors toegenomen. Ger Renes, ex-voorzitter van Leython, kan er over meepraten: "In alle geledingen druppelt het gestaag binnen, vooral bij de jeugd. Dekomst van Selinger heeft daar inderdaad veel mee te maken. Voor de komst van die man ging het bepaald niet goed met het volleybal. Bij Leython was er sprake van een terugloop van leden. Met moeite konden we bijvoorbeeld één jeugdteam op de been brengen. Dit jaar heb ik hal verwege de competitie een ploeg extra moeten bijschrijven. We hebben er nu drie". "We hebben ook veel te danken aan de gymnastiekleraren. We merken het als er op de scholen veel volleybal wordt gespeeld. Een paar jaar geleden werd er ontstellend veel aan basketbal gedaan. Dat was in de periode van Bona Stars en Parker. Toen kregen we nauwelijks aanwas. We hebben zelfs de Vijf Meihal moeten teruggeven omdat we niet voldoende wedstrijden had den. Nu zijn we weer op zoek naar zaalruimte omdat we teveel wedstrijden hebben". Het volleybal beleeft dus gou den tijden, maar de sponsors van de clubs in de eredivisie klagen steen en been. Zij vinden dat de competitie te lang stilligt ten be hoeve van Oranje. Renes: "Ik heb natuurlijk makkelijk praten, want Leython heeft geen sponsor. Maar dit is weer typisch Nederlands. Het is kennelijk moeilijk om als één blok achter Oranje te staan. Nu is er succes, dus moeten we daar de vruchten van plukken. Sinds de komst van Selinger hebben we er ongeveer veertig leden bijgekregen. Over de gehele linie heeft de NeVoBo een forse ledenwinst geboekt. Dus wat klagen we dan"? AMSTERDAM (GPD/ANP) - In een volleybalwedstrijd die eigen lijk geen wedstrijd was hebben China en Nederland al vast .een voorproefje genomen voor de grote land 'mentaal onstabiel' was. Die woorden zwakte hij na afloop van het eerste duel tegen Nederland wat af. „Ze zijn langer dan ons en hebben een goed blok. Het eerste finale van het Pre-Olympisch toer- team blokkeert nog beter heb ik op morgen. Beide teams ble ken angst voor elkaar te hebben. Voor een uitverkocht huis was het verstoppertje spelen, een spelletje dat China aanvankelijk beter af ging dan Nederland. De B-ploeg herstelde zich echter en won met 3- 1. Al na de tweede dag ven het toer nooi was duidelijk dat de tickets voor Seoul naar Nederland of Chi na zouden gaan. De vooraf door Arie Selinger meest gevreesde te genstander Griekenland kon het niet bolwerken. De met het zwaar ste speelschema opgezadelde Hel lenen verloren van Nederland en werden vervolens een dag later door de Chinezen uit het toernooi geknikkerd. Nederland begon nerveus, maar herstelde zich gaandeweg het toer nooi. Het optreden tegen België vertoonde al wat glans. „Het begint te draaien", meldde Selinger na af loop. Onstabiel Bij de Chinezen lag het wat an ders. Net als Nederland liet China tegen de Grieken een set liggen, maar het clubteam van Lennik en de volleybaldwergen Cameroun en Venezuela waren volstrekt -kans loos. Toch hield Nederland deze laatste tegenstanders op grotere af stand. China liet zelden zijn ware gezicht zien en speelde ongeïnspi reerd en in een steeds wisselende formatie. Coach Zou zei na het duel tegen Cameroun: „Wij verstoppen ons niet, dit is ons niveau". Eerder melde de ijskoude Zou dat Neder video's gezien (op de eerste speel dag van het toernooi zei Zou Ne derland pas voor het eerst tegen Griekenland in actie te hebben ge zien). Als we morgen wederom ver liezen is dat niet vreemd". De eerste set verliep evenwel slecht dramatisch voor Nederland. Het B-team, aangevuld met spel verdeler Peter Blangé en aanvaller Ronald Zoodsma had totaal geen antwoord op de snelle Chinese aan val, terwijl de aanvallers ondervon den dat de Chinezen inmiddels ge groeid zijn (zowel letterlijk als fi guurlijk) en blokkerend hun man netje staan. In de tweede set besloot Selinger zijn complete tweede team in te brengen. Nadat het spelbeeld uit de eerste set aanvankelijk werd doorgezet, kreeg China bij 9-9 een voorproefje van wat het morgen te wachten staat. Opgezweept door een uitzinnig publiek kregen Goedkoop en Co vleugeltjes. Met spectaculair verdedigen en uitge speelde aanvallen trok Nederland met 15-10 de stand recht. De Chinezen bleven lachen, maar brachten wel hun derde ba sisspeler, de sterke Changcheng Liu in het veld. Die kon echter ook niet verhinderen dat Nederland aan de positieve kant van de score bleef. De wissel Zwerver voor Goedkoop, in de spannende slotfa se, pakte echter verkeerd uit, waar na China op setpunt kwam. Een ace van Avital en een goed blok be tekende 16-14 en een 2-1 voor sprong. ADVERTENTIE VOETBALVERENIGING L.F.C. Zoekt voor het seizoen 1988-1989 een Voor training van de A-en B-selecties op dinsdag en don derdagavond plus begeleiding op zondag. Reacties aan: Secretaris H. Verhoeks, A. v. Alkemadestraat 7, 2331 EG Leiden. Telefoon 071-314289. De 'oudjes' kregen er zin in. Zhi- hua Zou vond het niet nodig in te grijpen en liet zijn ploeg aanmod deren. Nederland bewees ondub belzinnig dat het een sterkere bank heeft. Met 15-6 besliste het B-team met een brede lach de wedstrijd. Leeft volleybal-minnend Neder land op te grote voet, of is de equi pe van Arie Selinger daadwerkelijk dicht bij de wereldtop. Dat moet morgen blijken. Uit de wedstrijd van gisteren viel weinig op te ma ken. Beide coaches melden geleerd te hebben van dit duel. Wie het meest heeft opgestoken moet nog blijken. Coach Selinger vertrouwd: erop dat de klap van gisteravond morgenmiddag nog zal doorwer ken. „China heeft immmers een be langrijk gedeelte van zijn A-ploeg laten werken, drie en soms vier man. Ik heb de B-groep in het veld gehad. Ik was overigens van plan met de eerste spelers te beginnen, maar ik merkte dat de Chinese coach voor het begin zo gespannen was, dat het mij goed leek te laten wat de reserves allemaal kun- lers is gelegd, was er toch een lek kere spanning. Wij hebben wat tijd gebruikt hun zwakke plekken te ontdekken, maar toen wij onze kracht daarop richtten vielen zij als dominostenen. Het belangrijkste is dat wij van hun zwakheden heb ben geleerd en hen opgezadeld hebben met de vraag 'wat moet de A-ploeg allemaal kunnen, als het tweede zo kan spelen'." Laag tempo „De Chinezen zijn voorstander van een spel in laag tempo, zij pro beren dat ook de tegenstander op te leggen. Daarin zijn zij in ieder ge val niet succesvol geweest." Selin ger achtte het duel van belang, dus belangrijk, zijn Chinese collega veel minder. „Een beetje ja, een beetje nee. De uitslag zou morgen herhaald kunnen worden, maar het kan ook heel anders zijn. Selinger tilde in geen enkel op zicht zwaar aan de woorden van zijn collega. „Sterker, ik vertrouw geen woord van wat die man zegt. In een eerder verhaal heeft hij ge zegd geen video-banden van Ne- Pieter-Jan Leeuwerink gaat voluit om het door Yue Zuo (9) en Renjiang Zhang (3) gevormde Chinese blok te passeren. (toto anpj nen. Dat kan zondag van invloed derland te hebben gezien. Nu zijn. In het begin ging het niet best, sterker, alles ging eigenlijk telde hij er op te hebben gestu deerd. Dat kan ook eigenlijk niet verkeerd. De oorzaak lijkt mij dat anders. Het zou wel ongelooflijk de spelers de laatste tijd wat weinig competitie hebben gehad. Hoewel er helemaal geen druk op de spe- dom zijn als hij van die mogelijk heid geen gebruik gemaakt had. Hij heeft videobeelden uit Japan, zeker ook van het Europees kam pioenschap. Ik kan mij gewoon niet voorstellen dat hij zijn zaken zo slecht georganiseerd heeft dat hij niet eerder kansen heeft ge bruikt kennis over ons op te doen voor hij voor het eerst tegen ons ging spelen." Selinger ziet het niet ronduit, maar hij liet doorschemeren ervan overtuigd te zijn dat de Chinese kennis over de Nederlandse kwali teiten en hun middelen onvoldoen de zijn om een overwinnig op zon dag te voorkomen. Op dat punt sloot hij zich volledig aan bij zijn vakbroeder uit China. Griekenland werd derde door het duel tegen Cameroun met 3-0 te winnen: 15-6,15-3,15-11. België be haalde zijn tweede overwinning. Venezuela werd in drie sets versla gen: 15-10, 15-5, 15-4 MADRID (GPD) Barcelona- voorzitter Jose Luis Nunez is ken nelijk niets te gek om het offensief van de interne oppositie tegen zijn persoon tot zwijgen te brengen. Na de vergeefse poging om de Argen tijnse bondstrainer Bilardo te strik ken als trainer voor het volgend seizoen, heeft Nunez zijn zinnen gezet op de Britse succestrainer Howard Kendall. De voormalige trainer van Everton, nu aan de slag bij het Baskische Athletic de Bil bao, heeft toegegeven, dat Nunez hem al voor de derde keer een ver leidelijk aanbod heeft gedaan. Kendall zou bij Barcelona aanzien lijk meer kunnen gaan verdienen dan de ruim 7 ton, die hij bij Bilbao incasseert. Verder heeft Nunez aangekon digd in de huidige selectie driftig het mes te willen zetten. Maar liefst te zetten. Alexanco. Gerardo, Clos, Viktor, Migueli, Rojo en zelfs inter national Carrasco zullen volgend seizoen naar een andere club moe ten uitkijken. Een peperdure ope ratie omdat het merendeel nog een lopend contract heeft. Voor het af kopen van die contracten zal Nunez rond de 25 miljoen gulden op tafel moeten leggen. Gary Line- ker, die zich in Barcelona onderge waardeerd voelt, wil eigener bewe ging opstappen. Inter Milan is be reid de de voormalige top- scorer, die dit seizoen niet verder is geko men dan vijf treffers, over te ne- Miljoenen Via het traditionele procédé het wapperende chequeboek wil Nunez een heel nieuw Barcelona Baskische talenten, Bakero, Lopez Rekarte en Beguiristain heeft Nunez al bijna 9 miljoen gulden ge boden. Het Portugese fenomeen Paolo Futre moet de nieuwe ster worden van het Barcelona-nieuwe- stijl. Nunez benaderde de afgelo pen week zijn collega-aannemer Jesus Gil y Gil, voorzitter van Atle- tico de Madrid, met het duizeling wekkende aanbod voor Futre van 35 miljoen gulden. Bijna het dub bele van wat Napoli enkele jaren geleden voor Maradona betaalde. Een verhaal apart is Bernd Schuster, wiens contract op 30 juni a s afloopt. Schuster heeft een aan trekkelijk aanbod van Juventus- voorzitter Agnelli afgewezen. De laatste dagen circuleren steeds sterker wordende geruchten, dat Schuster volgend seizoen bij Real Madrid de plaats van de Joegoslaaf eega verklaarde recentelijk, dat al les al in kannen en kruiken is, al wilde ze uit 'veiligheidsoverwegin gen' de naam van de club niet noe- Bosman Na de mislukte pogingen van het bestuur van „El Barca" om de PSV-spelers Ronald Koeman en Gerald Vanenburg aan te trekken, heeft het Spaanse voetbalbedrijf zich ook gericht op de aankoop van Ajacied Johnny Bosman. Het con tract van de nationale topscorer met Ajax loopt deze zomer af. Bos man heeft van de Amsterdamse club een aanbieding gekregen voor nog eens twee jaar in De Meer. De 23-jarige spits, wiens zaken worden waargenomen door Ger Lagendijk, heeft bedenktijd gevraagd. Dat geldt ook voor het aanbod ZATERDAG 13.15-18.05 BBC 1 Grandstand: met o.a. rugby (Engeland-Wales, Schotland-Frankrijk). 15.15-16.30 Did 2: Die Sport-Repor tage: met Davis Cup Tennis: West- duitsland-Brazilié, dubbelspel. 15.30-17.30 SCH: Super Sport: met in het laatste uur American College Basketball: North Carolina Tar Heels-North Carolina State Wolfpack. 15.40-16.25 SKY. Ski Report win tersportmagazine. 16.25-17.30 SKY: International Mo tor Sports '87. 18.00-18.55 Did 1: Sportschau 18.05-18 20 BBC 1 Sport 18.10-19.00 BRT 1" Speel op Sport: skièn. 19.30-20.00 Did 3: Sport im Westen. 21 45-23.00 Did 2: Das aktuelle Sport-Studio. 22.05-22.20 BBC 1 Sport 22.25-23.25 SKY: Transworld of Sport, historische, dramatische en humoristische momenten uit de sportwereld. 22.40-23.00 BRT 1: Sport op Zater dag. 22.40-23.10 Ned 2: Studio Sport. ZONDAG 14.25-17.00 Ned 2: Studio Sport: rechtstreeks verslag van de finale van het Pré-Olympisch volleybal toernooi in Amsterdam tussen Ne derland en China. 14.30-17.00 SCH Super Sport met in het laatste uur American College football. 15.00-17.05 BBC 2: Rugby Special: Engeland-Wales. Schotland-Frank rijk. 15.00-18.00 BRT 2: Stadion met o.a. 'Golden High Jump' vanuit Ge nk. 17.10*18.10 Did 2: Die Sport-Repor tage. 18.10-18.40 Did 1: Sportschau. 18.45-19.25 BBC 2: Ski Sunday: ski-reportages. 19.00-19.55 Ned 2: Studio Sport. 19.00-20.00 Did 3: Sport im Westen 19.25-19.30 BBC 2: Weather to ski weerberichten voor skiérs. 19.50-19.58 Did 1: Sportschau-Te- legramm. 20.05-20.40 BRT 1Sportweekend. 20.30-20.35 SCH Gillette Soccer Scene. 21.10-21.25 Did 2: Sport am Sonntag. 00.10-00.40 BBC 1Sporting Chan ce: topsporters leren een nieuwe sport. 00.40-01.15 BBC 2: British Interna- tional Darts: samenvattmt

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 13