Bax zet Ceverbo aan de kant: 7-5 Experiment met Medieenter kost f 20 miljoen Wales zet manager England op straat Gist-Brocades wil weer praten Colin Coates eindelijk aan wereldrecord toe. Excelsior en SW overwegen een fusie 'Cao PTT onvoldoende' Antillen zetten partij van Claude Wathey uit kabinet Thaise marine verjaagt Vietnamese vluchtelingen DONDERDAG 4 FEBRUARI 1988 PAGINA 19 Zaalvoetbalcompetitie LEIDEN - In de interregionale klasse van het zaalvoetbal leed Ce verbo een gevoelige 7-5 nederlaag tegen Bax. Koploper De Maas maakte geen fout en won van FV Snoekie met 7-5. Silva Boys won in Bolnes met 10-5 van Den Dam Siva. In de hoofdklasse kwam Van der Plas BMW zonder te spelen een stapje dichter bij de fel begeerde ti tel omdat Van Egmond verassend met 3-2 van Menken/Landbouw won. Het team van Noord wijk kon dit seizoen voor de derde keer geen team op de been brengen zodat koploper Van der Plas niet uit Kat wijk behoefde af te reizen. Het lot van Noordwijk ligt nu in handen van de tuchtcommissie. Bax - Ceverbo 7-5 In een aantrekkelijke wedstrijd, waarin zes internationals aantra den, trok de thuisclub uiteindelijk aan het langste eind. Ondanks dat Ceverbo al snel door twee doelpun ten van Ron Verhagen op een 0-2 voorsprong kwam, raakte Bax met de goed keepende Aad van Woensdregt niet in paniek. De Voorhouters gingen zelfs met een 3-2 voorsprong rusten. In de tweede helft speelde het team van coach Jan Schoen een uitgekookt spelletje, zodat beide punten verdiend in Voorhout ble ven. Wim Bouckaert (2), en de in ternationals Mario Faber (2), Hans van Leeuwen (2) en Jeffrey Forée waren voor Bax de doelpuntenma kers. De overige treffers van Cever bo kwamen van de voet van de De Jonckheere wint de sprint DOS HERMANAS (ANP) - Het professionele wielerpeloton heeft zich gisteren voor het eerst dit sei zoen kunnen meten in een massa sprint. Noël de Jonckheere was in Dos Hermanas het snelst in de fina le van de de eerste etappe van de Ronde van Andalusië. De Belg werd gevolgd door zijn landgenoot Benny van Brabant en Marcel Arntz, de Nedërlander in Spaanse dienst. Sean Kelly deed niet mee aan de sprint van het peloton. De Ier had zich eerder in de 160 kilometer lan ge etappe al de strijdlustigste cou reur getoond door 93 kilometer so lo te rijden. Limburgers Eduard Demandt en Marcel Loosveld (2). Van Egmond - Menken/Land bouw 3-2 Een verrassende uitslag in een gelijkopgaande wedstrijd. Counte rend waren de Leidenaars levens gevaarlijk en mede daardoor schoot Marcel van der Burg Van Egmond tweemaal op voorsprong. Nadat Theo van de Nieuwendijk daar nog een derde treffer aan had toegevoegd, kon Ruud Alkemade voor Menken slechts tweemaal iets terugdoen (3-2). De Noordwijkers gingen fel op jacht naar de gelijk maker, maar de ploeg van coach Arnold Barendse hield prima stand. Lugdunum - Landwer 10-3 In dit duel, dat in het teken van dreigende degradatie stond, trok Lugdunum ruim aan het langste eind. Voor Landwer is het nu be langrijk welke beslising de tucht commissie van de Afdeling Leiden voor Noordwijk in petto heeft. De kans dat Noordwijk een klasse la ger moet gaan spelen is niet uitge sloten. In de beginfase kon Lanwer door doelpunten van Max Bleis- wijk (2) en Piet Ruygrok de kikkers nog goed bij houden. Daarna kwam de Leidse doelpuntenma- chine goed op gang. Hans van As (2), Albert Siera (3), Harm de Vos (2), Fred Kanbier en Ton de Rooy waren voor Lugdunum de produc tieve spelers. Jan de Kuyper - Sloos Sport 5-1 Door deze nederlaag kan Sloos Sport de promotie naar het interre gionale voetbal zo goed als verge ten. Slechts Ronald van der Pot kon de goed keepende Piet War merdam eenmaal verschalken. Bij De Kuyper was Laurens van der Voor met drie doelpunten de grote man. Harry van der Zwet en de te ruggekeerde Mart Meiland maak ten voor De Kuyper de 'vijf vol. Boerenburg - FC Lisse 2-3 Vlak voor het einde pakte FC Lisse de overwinning toen Paul Pijpers doeltreffend uithaalde. Daarvoor waren beide ploegen goed aan elkaar gewaagd, geweest. Op de Noordwijkse treffers van Gerard Scheurwater en Wim van Hage had Marco Elderbroek twee maal een doeltreffend antwoord. De selectie van AC Milan kreeg gisteren tijdens de training onver wacht een 'snel' bezoekje van Michele Alboreto, de Italiaanse coming- man in de Formule I. In een land waar Koning Voetbal en de stokoude Enzo Ferrari nog altijd met vaste hand regeren is een ontmoeting tus sen Alboreto en Marco van Basten voor de fotograaf uiteraard een prentje waard. (f0t0 ap> Moeizame zege van Foreholte BEEK - De handbalsters van Datateam/Foreholte hebben in Limburg de grootste moeite ge had om de derde ronde van de nationale bekerstrijd te berei ken. In een bar slechte wed strijd tegen de afdelings eerste klasser Blauw Wit kwam dc ambitieuze eerste divisionist uiteindelijk met de schrik vrij: 12-14. Foreholte keek bij de pauze nog tegen een 7-6 achterstand aan, maar wist uiteindelijk na de doelwisseling orde op zaken te stellen. Ellen Warmerdam toonde zich met vijf treffers het meest trefzeker voor de ploeg uit Voorhout. Monique van Deelen (3x), Monique Gijsman (3x), Conny van der Werf (2x) en Elly van Leeuwen namen de overige doelpunten van Fore holte voor hun rekening. DEN HAAG (ANP) - Met ingang van het nieuwe voetbalseizoen verdwij nen mogelijk twee vertrouwde namen uit het betaald voetbal: Excelsior en SW. De eerste-divisieclubs uit Rotterdam en Schiedam overleggen momenteel om met ingang van het nieuwe seizoen gezamenlijk onder een nieuwe naam betaald voetbal te gaan spelen. De amateurclubs Excelsior (opgericht 23 juli 1902) en SW, dat dateert van 8 mei 1904, zullen in de nieuwe opzet als zelfstandige verenigingen blijven bestaan. De sponsor, die van beide clubs dezelfde is, heeft onlangs de mogelijk heid van het samengaan in het betaalde voetbal van beide clubs te berde gebracht. Volgens voorzitter Borneman van Excelsior zullen de bespre kingen, waarin de Rotterdamse secretaris Mr. Braams nog een aantal juri dische problemen voorziet, worden gevoerd onder leiding van een beken de persoonlijkheid uit het betaalde voetbal. De naam wilde Borneman niet onthullen omdat de man nog gevraagd moet worden. Volgens de voorzitter van Excelsior zal een samengaan de enige moge lijkheid tot redding van beide clubs in het betaalde betaalde voetbal zijn. „Wanneer de zaken blijven gaan zoals zij er nu voorstaan, zit Excelsior aan het einde van het seizoen met een schuld van zo'n 3,5 ton. Ik denk dat dit bij SW niet veel anders zal zijn", verklaarde Borneman. CARDIFF (Rtr/ANP) - Wales, tegenstander van het Nederlands voetbalelftal in de voorronden van de wereldtitelstrijd 1990, gaat dat kwalificatietoernooi in met een nieuwe coach. Manager Mike England werd gisteren, officieel wegens gebrek aan resultaten, ontslagen door de Welsh FA, de voetbalbond van Wales. miste met zijn ploeg de eindronden om de wereldtitels van 1982 en 1986. De mislukking van vorig jaar, toen Wales op het punt stond zich te kwalificeren voor de eindronde om het Europees kampioenschap maar faalde in Tsjechoslowakije, kostte England tenslotte zijn baan. CALGARY (ANP) - Colin Coates, de kleurrijke Australische schaat ser, die al sinds de jaren zestig steeds weer langs - vooral Nederlandse - kunstijsbanen opduikt, zal in Calgary dan toch eindelijk in een we reldrecordboek komen. De schaatsbohemien doet in Canada mee aan zijn zesde Spelen. Daarmee evenaart de inmiddels 42-jarige Coates het „wereldre cord" van de Zweedse bobsleeer Carl-Èrik Eriksen, die van 1964 tot 1984 geen Winterspelen miste. Coates' Olympische carrière begon in 1968. In Innsbruck boekte hij met de zesde plaats op de tien kilometer zijn beste verrichting. Tijdens de wereldbekerwedstrijden in Calgary, twee maanden geleden, verbe terde Coates zijn beste tijd op die afstand tot 15.01. Bij de vrouwen vestigt Monika Holzner een nieuw record. Voor de Westduitse schaatsster - voor de burgerlijke stand sinds geruime tijd al weer Gawenus geheten, maar nog uitkomend onder de naam van een vroegere echtgenoot - is „Calgary" de vijfde keer. Haar loopbaan begon, zeventien jaar oud, in 1972 (Sapporo) met goud op de 1000 meter. Op die uitslagenlijst is zij te vinden onder de naam Pflug. De spelers van het nationale elf tal betreurden hardop het ontslag van England. „Hij is de beste man voor deze baan", wist aanvoerder Kevin Ratcliffe. „De spelers heb ben nog altijd alle vertrouwen in hem. We zijn allemaal gek van Mi ke. Hij is nooit bang geweest jonge spelers een kans te geven, zelfs als hij zonder enig risico een oudere kon laten staan". Ratcliffe werd in die termen bij gevallen door topspelers als Ian Rush (Juventus), Mark Hughes (Bayern München) en Neville Sout- hall (Everton). England speelde voor Wales als middenvelder in 44 interlandwed strijden. Als manager nam hij 56 in terlands voor zijn rekening. Zijn elftal won achttien duels, verloor 22 keer en speelde zestien maal ge lijk. BETAALD VOETBAL EREDIVISIE Roda JC - Foyenoord 1-1 (0-0) 57. Huub Smeets 1-0, 85. Been 1-1. Scheidsrechter: Reywart, toeschouwers: 5000. 19 18 21 15 21 10 FC Twente VW Sparta Haarlem PEC Zwolle FC Utrecht Den Bosch Roda JC Groningen Den Haag AZ ZAALVOETBAL 0 37 79-16 4 32 56-29 7 24 38-29 5 24 37-29 5 23 37-31 6 23 39-30 5 23 27-18 7 21 26-24 8 20 25-28 8 20 27-40 7 19 25-37 9 18 30-34 11 18 29-35 11 15 29-39 9 14 31-35 10 14 22-42 11 14 22-44 14 7 26-65 INTERREGIONAAL De Maas 15-25 Ceverbo 15-21 Bax 15-18 Glasbergen 15-16 FV Snoekie 15-15 Den Dam 15-15 HOOFDKLASSE Van der Plas 17-31 Menken/L. 18-28 Sloos Sp. 17-19 Van Egmond 17-19 THB Boys 17-18 Cleijn Duin 18-17 De Kuyper 18-15 FC Datagold 15-15 Silva Boys 15-12 Zwarte Wolf 15-12 De Rozet 15-12 SC Hogenboom 15-11 Neptunus 15-8 FC Lisse ROAC 79 Noordwijk 18-15 18-14 17-13 17-13 16-12 18-10 KWALIFICATIE EK Nederland - Tsjechoslowakije 89-67 (38-44) Scores Nederland. Te Velde 2. De Waard 21Van Rootselaar 2. Hagens 4. Van Egmond 0. Kragt- wijk 23. Korthout 5, Van Helfteren 6. Heijdeman 5, Kuipers 21 Tsjechoslowakije: Zuffa 18, Havlik 9, Petruska 1, Jezdik 0, Okac 11Maticky 12, Krejci 2, Kulich 10. Svitek 2, Jelinek 2. Toeschouwers: 1500. Scheidsrechters: Fionto (Spa) en Nilson (Zwe). Engeland - Griekenland 76-84 (42-38) Stand' 1. Griekenland 4-8 (382-280), 2 Neder- land 4-7 (330-323), 3. Engeland 4-5 (320-385), Tsjechoslowakije 4-4 (323-367). RONDE ANDALUSIË Eerste etappe: 1. De Jonckheere (Bel) 160 km in 4 uur, 24 minuten 34 seconden, 2. Van Brabant (Bel). 3. Arntz (Ned), 4. Gutierrez (Spa), 5. Que- vedo (Spa), 6. Saronni (Ita), 7. Rosola (Ha), 8. Suarez Cueva (Spa). 9. Bouvalier (Fra), 10. Van der Poel (Ned). Algemeen klassement: 1. Van Hooydonck (Bel) 5 30.03,2. Indurain (Spa) op 4 seconden. 3. Blan co Villar (Spa) 0.05,4 Mauro (Spa) 0.08,5. Góiz (WDI) 0.08, 6. Solleveld (Ned) 0.11, 7 Ducrot (Ned) 0.11, 8. Van der Poel 0.12, 9. Gorospe (Spa) 0.13,10. Gelfi (Ita) 0.13. BINNENLAND BUITENLAND ECONOMIE UTRECHT (ANP) - Een experi ment van driejaar met het opzetten van diagnostische centra vanuit de Nijmeegse ziekenhuizen zou 20 miljoen gulden kosten. Dit is bere kend door het bureau Motivaction dat in opdracht van staatssecreta ris Dees (volksgezondheid) de haal baarheid heeft onderzocht van het zogeheten 'experiment Nijmegen'. De opdracht werd in oktober 1987 verstrekt, toen in Nijmegen nog het commerciële medisch-dia- gnostische centrum van de uroloog Boerema en het Vendex-concern functioneerde. Dat wilde gaan sa menwerken met de Nijmeegse zie kenhuizen. Maar eerst trok Boere ma zich terug en vorige maand be sloot Vendex om de MediCenters in Nijmegen en Den Haag te sluiten omdat ze financieel niet levensvat baar waren. Motivaction heeft daarom ook de haalbaarheid onderzocht van het opzetten van diagnostische centra vanuit de Nijmeegse ziekenhuizen. Het bureau concludeert dat er bij de ziekenhuizen voldoende bereid heid bestaat om zich daadwerke lijk in te zetten voor het experi ment. Het is volgens het bureau moge lijk om de door de provincie Gel derland gesignaleerde technische problemen op te lossen. Ook meent het dat het experiment zó kan wor den opgezet, dat het voldoende we tenschappelijke en ook voor het beleid belangrijke informatie ople vert. De ziekenhuizen hebben al veel geïnvesteerd in de voorbereiding van het experiment. De huisartsen en specialisten zullen loyaal mee werken, aldus Motivaction. De technische problemen - het invoe ren van een advieskaart en een nieuwe tariefstruktuur - zijn niet onoverkomelijk. Motivaction noemt de kosten het belangrijkste obstakel voor de ver wezenlijking van het experiment. Die bedragen 20 miljoen gulden, inclusief de posten voor onderzoek en coördinatie. Twee van de drie betrokken ziekenhuizen menen dat een deel ervan kan worden gefi nancierd door vooruit te lopen op de functionele budgettering die voor ziekenhuizen de huidige, vooral op de aantallen bedden ge baseerde budgetten, zal gaan ver vangen. Maar ook in die situatie zal er extra geld nodig zijn dat „niet zonder meer ergens anders kan worden weggehaald". DEN HAAG (GPD) - De cao-voor stellen van de PTT-directie beteke nen voor de mensen uit de lagere salarisschalen een verlaging van het netto-salaris. "Bruto gaan de mensen erop vooruit, maar door de extra sociale lasten die ze moeten betalen, houden ze netto minder over", aldus M. van den Berg, on derhandelaar namens de ambtena renbond AbvaKabo. De gezamen lijke vakbonden hebban gisteren afwijzend gereageerd op de voor stellen die de PTT-directie op tafel heeft gelegd. Ze noemen de voor stellen 'minimaal'. Per 1 januari 1989 moet de PTT verzelfstandigen. Dat betekent dat de werknemers dan hun status als ambtenaar verliezen. Omdat dat ingrijpende verandering is, Zul- i Gist-Brocades luisteren tijdens 1440 banen bij het concern. verwachting tot eind april duren. Volgens de bonden heeft de PTT een aantal voorstellen op tafel ge legd, die een aanzienlijke verslech tering betekenen. Zo gaan de me dewerkers achteruit in hun pen sioenrechten en hun ontslag- en wachtgeldregeling. Vergeleken met andere werknemers in het be drijfsleven is de toekomstige ont slagbescherming volgens Van den Berg zeer mager. Verder wil de PTT enkele dui zenden deeltijdwerkers die minder dan 35 uur per maand werken, bui ten de cao laten vallen. Op zich is dat niet ongebruikelijk, maar vol gens Van den Berg ligt de situatie bij de PTT anders, omdat het om een zeer groot deel van het werkne- DELFT (ANP) - De directie van het bio-technologisch concern Gist- Brocades is gisteren gezwicht voor druk van het personeel om de ge sprekken over reorganisatie van het bedrijf te hervatten. Daarbij zouden bij de Delftse vestiging 440 van de 3000 banen moeten verdwij- Het personeel en de vakbonden eisen dat bij de reorganisatie geen gewdongen ontslagen zullen val len. Gist-Broacades heeft die toe zegging nooit willen doen. Het per soneel onderbrak gisteren het werk voor een uur en toog massaal naar de kantine. "Het was een im ponerende bijeenkomst", aldus be stuurder Doekle Terpstra van de Industrie- en voedingsbond CNV. Ook zijn FNV-collega P. Janssen had nog 'nooit eerder zoiets ge zien'. Na afloop van de bijeenkomst werd een petitie met 2000 handte keningen aangeboden aan direc- KING/MARS De aandelen van Tonnema uit Sneek, de fabrikant van de King pepermunt, kunnen op korte termijn aan een ander be drijf worden verkocht, zao hebben de aandeelhouders besloten. Ver scheidene bedrijven hebben zich erg geïnteresseerd getoond. De hoogste bieder is Mars met een bod van 27 miljoen gulden. Grootaan deelhouder Lampe probeerde eer der deze week vergeefs via een kort geding een maand uitstel te krijgen teur G. Bresser. Die zegde de werk nemers ter plekke toe dat het over leg met de vakbonden zo spoedig mogelijk wordt hervat. De bonden toonden zich daarmee zeer tevre den. Gist-Brocades wil de komende twee jaar in totaal 440 arbeidsplaat sen schrappen om op personeels kosten te bezuinigen. De bonden willen van het concern eerst de ga rantie dat gedwongen ontslagen niet aan de orde zijn. Bovendien zijn er volgens Janssen nog wel wat vraagtekens te zetten bij de doel matigheid van de bezuiniging. „De reorganisatie lijkt een doel op zich zelf om die 35 miljoen maar binnen te halen", aldus Janssen. Gist-Brocades heeft tot nu toe niet willen garanderen dat de reor ganisatie zonder gedwongen ont slag zal verlopen. Het concern zei in november vorig jaar wel te ver wachten dat door natuurlijk ver loop en in- en externe herplaatsing het aantal ontslagen beperkt zal blijven. WILLEMSTAD (ANP) - De Antil liaanse regeringscoalitie heeft gis teren de Democratische Partij Sint Maarten (DP-St Maarten) van Clau de Wathey, definitief uit het kabi net gestoten. De DP-St Maarten was half december reeds de wacht aangezegd, omdat de coalitiepart ners geen vertrouwen meer heb ben in Wathey. De twee ministersposten die door Wathey's partij in het kabinet werden bezet, waren nog niet aan andere partijen toegewezen, omdat er na de feestdagen nog een ge sprek zou volgen tussen alle be trokkenen. Dit gesprek heeft dins- sie was dat een terugkeer van de DP-St Maarten niet meer mogelijk is, nu deze partij kennelijk streeft naar het uittreden van Sint Maar ten uit het Antilliaanse staatsver band. De eilandsraad van Sint Maarten bespreekt maandag acht februari de mogelijkheid om onaf hankelijk te worden. Volgens de coalitiepartners is de houding van Wathey en zijn partij in strijd met het regeerprogramma van het huidige kabinet onder lei ding van Don Martina. Daarin nog wordt uitgegaan van een Antillen van vijf eilanden en een staatkun- SINGAPORE (GPD) - De Vluch telingenorganisatie van de Vere nigde Naties heeft gisteren gepro testeerd tegen een nieuw beleid van de Thaise regering om Vietna mese vluchtelingen te weren. De Thaise marine veijoeg in de afgelo pen dagen vijf boten met ruim 250 vluchtelingen uit Vietnam voor de kust van de zuidoostelijke provin cie Trad. Volgens de Thaise regering be treft het hier illegale emigranten, die het land binnen zouden worden gesmokkeld. Zij zouden via het omkopen van ambtenaren en in schakelen van smokkelaars in Kampuchea op de boot zijn gestapt naar Thailand. De directeur-gene raal van het kantoor voor onge wenste personen, Somporn Klin- ponsa, verklaarde dat "Thailand van nu af krachtige maatregelen zal nemen om de vluchtelingen te verjagen". Het Hoge commissari aat voor de vluchtelingen (UNH- CR) noemde de Thaise actie in strijd met de "internationaal aan vaarde normen voor de behande ling van vluchtelingen". Volgens de Thaise regering is het aantal vluchtelingen naar Thailand Hulpverleners eisen een baan bij de gemeente ROTTERDAM (ANP) - De ontsla gen medewerkers van de failliete drugshulpinstelling in Rotterdam, de Karl Hormann Stichting (KHS), eisen hun baan terug. In een kort geding dat gisteren diende voor de Rotterdamse recht bank, stellen de hulpverleners dat zij in feite een arbeidsovereen komst met de gemeente hebben. Volgens hun advocaat mr. Vlek blijkt dit uit het feit dat de gemeen te sinds oktober vorig jaar, toen be kend werd dat de stichting een te kort van 1,7 miljoen gulden had, de salarissen heeft doorbetaald. Volgens de advocaat van de ge meente, mr. T. Roëll, betreft het hier echter een soort lening die de gemeente aan de ex-medewerkers heeft verstrekt en die de gemeente te zijner tijd van de bedrijfsvereni ging terug zal vorderen. Er is geen sprake van een arbeidsovereen komst. De raadsman van de ge meente ontkent dat er toezeggin gen zijn gedaan dat alle 75 ex-werk nemers van KHS bij de nieuw op gerichte stichting Odyssee, die de drugshulpverlening gaat overne men, in dienst kunnen treden. vorig jaar bijna verdrievoudigd. Blijkens cijfers van het UNHCR hebben in 1987 11.195 vluchtelin gen Thailand bereikt. In 1986 wa ren dat er 3886. Het totale aantal vluchtelingen bedraagt 350.000. Een Amerikaans verzoek om meer vluchtelingen op te nemen is door de Thaise regering van de hand gewezen. Bangkok klaagt er over dat wanneer zij eenmaal als vluchtelingen zijn erkend en er geen andere land is die hen wil op nemen, zij tien tot twintig jaar in Thailand kunnen blijven. Parlement acht Barschel schuldig aan schandalen KIEL/LÜBECK (DPA) - De vier partijen die in het parlement van de Westduitse deelstaat Schleswig- Holstein vertegenwoordigd zijn, hebben eenstemmig ex-premier Uwe Barschel verantwoordelijk gesteld voor de 'moddercampagne' tegen de oppositie in de aanloop naar de verkiezingen in 1987. Bij de afsluiting van het onderzoek naar de gang van zaken rond 'Water- kantgate' verbonden de verschil lende partijen wel uiteenlopende conclusies aan het gebeurde. De regerende christen-democra tische unie (CDU), waartoe Bar schel behoorde, verklaarde dat de vroegere minister-president "per soonlijk betrokken was bij onhel dere en onwettige kuiperijen, dat die voor een deel plaatshadden op zijn uitdrukkelijk verlangen, voor een deel werkte hij er actief aan mee, voor een deel stond hij die toe". De andere partijen kwamen tot een soortgelijk oordeel. De oppositionele sociaal-demo craten (SPD), wier lijsttrekker Bjórn Engholm het doelwit vorm de van de operaties van Barschel en diens medewerker Reiner Pfeif fer, stelden tevens de CDU en haar regionale voorzitter, de federale minister van financiën Gerhard Stoltenberg, voor de zaak verant woordelijk. Maar de CDU tekent bij haar oor deel over Waterkantgate aan dat Engholm al in een vroeg stadium wist van de tegen hem gerichte campagne, maar dat hij om tacti sche redenen geen actie had onder nomen. Ook de liberalen (FDP) en de partij van de Deense minder heid kwamen met een eigen ver klaring. Het rapport van de onder zoekscommissie wordt vrijdag ge-

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 19