V Marca Mode zoekt enthousiaste medewerkers voor haar nieuwe filiaal in Leiden. □□□□□□001 verkoper personenwagens m/v VA N R lil UI Gemeente Katwijk KALKULATOR (M/V) AUTOBEDRIJVEN BV secretaresse ft zoetermeer opzichter bouwkundig onderhoud (m/v) emancipatie medewerk(st)er VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 Nederlands jongste snel groeiende keten van modezaken, biedt voor het hele gezin leuke mode. De formule "winkelen met plezier en slagen voor lage prijzen" werkt met succes. Voor ons filiaal Leiden vragen wij Etaleur m/v Van ongeveer 20 jaar en vol jeugdig enthousiasme. Hij of zij weet met de nodige vakkennis en praktijk ervaring het modenieuws van Marca op aandacht trekkende wijze te pre senteren. Filialen uit de omgeving kunnen ook op zijn of haar kwaliteiten beroep doen, dus reizen mag geen bezwaar zijn. Verkoopmedewerker Een man of vrouw op MAVO niveau met een servicegerichte instelling die verantwoordelijk zal zijn voor een deel van het assortiment. Hij of zij beschikt over het organi satietalent dat nodig is om de dagelijkse stroom van in- en uitgaande goederen goed te kunnen presenteren. Partime medewerker Deze assisteert de verkoopmede werker en treedt als vervanger op bij ziekte of vakantie. Het aantal te werken uren bedraagt minimaal 8 en maximaal 12 per week. Het gaat om enkele halve dagen of de zaterdag of de koopavond. Marca biedt een goede honorering en goede sociale voorzieningen, volgens de CAO van de Vereniging Grootwinkelbedrijven Textiel. Heeft u interesse, schrijf dan een sollicitatiebrief aan Marca, postbus 1907, 1000 BX Amsterdam. Afdeling personeelszaken. (Een psychologisch onderzoek maakt deel uit van onze sollicitatieprocedure). Drukkerij Beugelsdijk Leiden BV is een middelgrote offsetdrukkerij, gevestigd in het centrum van Leiden. Vanuit een service-gerichte instelling wordt een alsmaar groeiende vaste klantenkring voorzien van een uitgebreid pakket reklame- en handelsdrukwerk. Om de groei ook administratief in goede banen te kunnen blijven leiden zoeken wij op korte termijn kontakt met een waarvan wij verwachten dat hij/zij in staat zal zijn om geheel zelfstandig zowel de voor- als de nakalkulatie van onze opdrachten uit te voeren. Daarnaast zal ook een deel van de orderbegeleiding tot de taken behoren. De man of vrouw die wt| zoeken voldoet aan de volgende eisen: Leeftijd 20-35 jaar Opleiding: Grafische MTS (bij voorkeur AE richting) of een gelijkwaardige opleiding. Ervaring Wij zoeken iemand met ervaring in het maken van voorkalkulaties met behulp van het norm- tijdenschema van het KVGO. Ervaring in het werken met een personal com puter is een pré. Degene die deze oproep ervaart als een kans om mee te groeien in de ontwikkeling van een jong en dynamisch bedrijf nodigen wij graag uit om binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie een sollicitatiebrief voor zien van CV te schrijven aan: Drukkerij Beugelsdijk Leiden BV, t.a.v de direktie Hooigracht 69-77, 2312 KP Leiden. Informatie over de inhoud van de funktie kunt u krijgen op een van de volgende telefoonnummers: 071-134419 of 1344 20. U kunt vragen naar de heer Brandhorst of de heer Beugelsdijk. drukkerij beugelsdijk leiden bv Hooigracht 69-77, 2312 KP Leiden, Tel. 071-13 4419/20 VANCREY'S Autobedrijven, dealer van Fiat en Lancia personenwagens voor Leiden e/o, vraagt voor haar vestiging te Leiderdorp een Wij denken aan iemand van ongeveer 25 jaar die beschikt over een gedegen kennis van personenwagens en goede contactuele eigenschappen. Ervaring in een vergelijkbare functie is gewenst doch niet vereist. Goede referenties worden op prijs gesteld. Voor eventuele nadere informatie kunt u bellen met de heer F. van Crey tel. 071 - 899264 U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen twee weken na verschijnen van deze advertentie richten aan de directie, postbus 5, 2300 AA Leiden. LEIDEN: KOREVAARSTRAAT 43, TEL. 071-14 21 46 LEIDERDORP: WEVERSBAAN 12, TEL. 071-89 92 64 Bij de hoofdafdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie is plaats voor een (voorlopig 30 uur per week) De hoofdafdeling bestaat uit de afdelingen Interne Zaken, Bestuur lijke en Juridische Aangelegenheden, Ruimtelijke Ordening, Burger zaken en Voorlichting. De secretaresse ressorteert rechtstreeks onder de hoofdafdelingschef. Tot de taken behoren onder meer: - de postbehandeling; - de voortgangscontrole: - het verzorgen van afspraken en bijhouden van de agenda van de hoofdafdelingschef; - het opstellen van vergaderschema's; - het zelfstandig voorbereiden, verslaan en uitwerken van vergaderingen, o.a. van het Managementteam. Vereisten: - een vooropleiding HAVOA/WO; - een secretaresse-opleiding; - een goede beheersing van de Nederlandse taal; - goede contactuele eigenschappen; - bij voorkeur ervaring in met name het notuleren en uitwerken van vergaderingen; - enige ervaring met geautomatiseerde tekstverwerking. Arbeidsvoorwaarden: - voorlopig wordt uitgegaan van een funktie voor 30 uur per week. Uitbreiding tot een volledige werkweek behoort tot de mogelijkheden; - het salaris bedraagt, afhankelijk van leeftijd en ervaring, maximaal f. 2.972,- bruto per maand op full-time basis. De funktie dient nog definitief gewaardeerd te worden, waardoor een maximum salaris van f. 3.284,-- wellicht tot de mogelijkheden behoort; - de gebruikelijke gemeentelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing. De gemeente heeft een systeem van variabele werktijden. Informatie: Meer informatie over deze funktie kan worden ingewonnen bij de hoofdafdelingschef de heer J. van den Berg, tel. 071 - 89 92 61 tst. 256. Sollicitaties: Sollicitatiebrieven kunnen binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad worden gericht aan Burgemeester en Wethouders van Leiderdorp, Postbus 35, 2350 AA LEIDERDORP. gemeente zoetermeer postbus 15 2700 AA zoetermeer centr.afd. pers. en org. I telefoon (079) 440 440 Bij de afdeling Architectuur en Bouwkunde, bureau onderhoud, van Gemeentebedrijven, is een tijdelijke vacature voor een vacaturenummer B 201.210.02 Het betreft een vacature voor 2 jaar. Taak: - het coördineren van de werkzaamheden met betrekking tot het dagelijks onderhoud van gemeentelijke objecten; - het toezien op de uitvoering van de opgedragen werkzaamheden; - het verzorgen van de bijbehorende administratie. Vereist: - diploma MTS bouwkunde; - enige ervaring met soortgelijke werkzaamheden. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 3.284,00 (functionele schaal 6) bruto per maand bij een volledige werkweek. Zoetermeer geeft bij voldoende geschiktheid de voorkeur aan kandidaten, afkomstig uit de groepen die tot nu toe binnen de organisatie ondervertegen woordigd zijn, zoals vrouwen, vertegenwoordigers van culturele minderheden en mindervaliden. Daarom nodigen wij vertegenwoordigers van deze groepen nadrukkelijk uit te solliciteren. De sollicitatieprocedure zal voor interne en externe kandidaten gelijktijdig plaatsvinden. Sollicitaties met uitvoerige inlichtingen omtrent genoten opleiding en werkervaring binnen 14 dagen zenden aan het college van burgemeester en wethouders van Zoetermeer, onder vermelding van bovengenoemd vacaturenummer en naam van dit blad. ^gemeente My voorschoten De afdeling beplantingen van de directie openbare werken draagt zorg voor de in standhouding en verdere ontwikkeling van ca. 125 ha gemeentelijke groenvoorzienin gen, waaronder parken, plantsoenen, sport velden, algemene begraafplaats, speelterrei nen en woninggroen. Bij de afdeling zijn 46 personeelsleden werkzaam. De gemeente telt 22.000 inwoners. In verband met het vertrek van de huidige functionaris (vut) wordt gevraagd een ASSISTENT VAN HOOFDOPZICHTER BEPLANTINGEN (MA/) voor 38 uur per week Functie-informatie Tot de taak van functionaris behoort: - het in nauw overleg met de hoofdopzichter houden van toezicht op alle voorkomende aanleg- en onderhoudswerkzaamheden van eigen personeel en van derden, alsmede het opstellen van werkplanningen, calculaties e.d.; - het verrichten van bij de functie behorende administratieve werkzaamheden, o.a. ten be hoeve van het geautomatiseerde groenbe- heersysteem; - het vervangen van de hoofdopzichter bij diens afwezigheid. Functie-eisen Vereist zijn: - ruime ervaring in een vergelijkbare functie; - diploma middelbare tuinbouwschool (richting A en O), bij voorkeur aangevuld met de diplo ma's G.L.R., opzichter/uitvoerder groenvoor zieningen of vergelijkbaar niveau; - organisatorische en leidinggevende kwalitei ten; - goede schriftelijke en mondelinge uitdruk kingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - in het bezit van het rijbewijs B-E; - leeftijd bij voorkeur ca. 35 jaar. Salaris en andere informatie Het te bereiken salaris is afhankelijk van het per soonlijk functioneren en van een functiewaarde- ringsonderzoek, dat na ongeveer een jaar zal worden ingesteld. Bij indienstneming wordt het salaris in onderling overleg bepaald. Voor een er varen kracht, die aan alle eisen voldoet, is daarbij in elk geval een salaris mogelijk volgens schaal 7 met een maximum van 3616,— per maand. Binnen het systeem van functiewaardering zal worden bezien of schaal 8 mogelijk is (met een maximum van f 4115,— per maand). Nadere inlichtingen over de functiewaardering kunnen worden ingewonnen bij de afdeling per soneelszaken, de heer J.P. van de Berg. Nadere inlichtingen over de functie kunnen worden inge wonnen bij de heer ing. C. Buijs, hoofd van de afdeling, of bij de heer F.J.A. Üljee. Telefoon gemeentehuis: 01717-2141. Toestelnummers: 131 (personeelszaken), 338 (hr. Buijs) en 356 (hr. Uljee). Sollicitaties Sollicitatiebrieven binnen 10 dagen na het ver schijnen van dit blad te zenden aan het college van burgemeester en wethouders, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden: vacature nr. 8802v De Noordzeebadplaats Katwijk telt ca. 40.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie wordt gevormd door de Gemeente secretarie, de dienst Openbare Werken, de dienst Gemeente bedrijven, de Gemeentepolitie en nog een aantal andere -relatief kleine- organisatorische eenheden. De organisatie telt in totaal ca. 560 medewerkers. Bij de hoofdafdeling Welzijn vaceert momenteel voor de duur van één jaar de functie van voor 19 uur per week In deze gemeente is een emancipatienota ontworpen, waarin op diverse beleidsterreinen belemmeringen zijn aangegeven, waardoor vrouwen zich in hun ontplooiingsmogelijkheden zien beknot. Van de te benoemen kandida(a)t(e) wordt verwacht: - coördineren en verwerken van bijdragen van de functionele afdelingen die erop gericht zijn de gesignaleerde belemmeringen weg te nemen c.q. te voorkomen; - secretariaat en ondersteuning van de desbetreffende raadscommissie; - het samenstellen van een beleidsnota. Voor deze functie gaan de gedachten uit naar een kandida(a)t(e) rnet een relevante opleiding op H.B.O. niveau en met ervaring in emancipatiewerk. Tevens dient hij/zij te beschikken over goede contactuele eigen schappen en redactionele vaardigheden. De voorkeur gaat uit naar een kandida(a)t(e) uit de omgeving van Katwijk. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 2.058,-- bruto per maand bij een 19-urige werkweek (functioneel schaal 8). Telefonische informatie wordt desgewenst verstrekt door de chef van de hoofdafdeling Welzijn van de Gemeentesecretarie, de heer J. Wolf, telefoon 01718-50532. Schriftelijke sollicitaties worden vóór 15 februari a.s. ingewacht bij het College van Burgemeester en Wethouders van Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Gaarne op brief en enveloppe vacaturenummer 8/001 vermelden.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 16