'liboton is de topfavoriet' SpooTTV Eerste halfje voor Viktor Kortsjnoi NeVoBo verwacht bijdrage van NOC Ajax luistert naar WON Adrie van der Poel niet bang voor veldrijders, maar: Capiot naar ploeg Priem Knappe winst van Foreholte WOENSDAG 27 JANUARI 1 Hjartarsson houdt voorsprong SAINT JOHN (ANP) - Gisteren is in Saint John de enige afgebroken partij van de kandidatenmatches uitgespeeld. De Zwitser Kortsjnoi en de IJslander Hjartarsson zetten hun na zestig zetten afgebroken duel uit de tweede ronde voort. Dat wil zeggen: Kortsjnoi liet zich de onder couvert afgegeven zet van zijn tegenstander tonen. Toen dat Le3 was, bood hij remise aan, wat door de IJslander werd geaccep teerd. Viktor Kortsjnoi staat voor de moeilijke taak in deze korte twee kamp een achterstand van V2-IV2 goed te maken. De 24-jarige Jo- hann Hjartarsson, die pas twee jaar geleden de grootmeestertitel ver wierf, doet het in Canadese haven stad beter dan werd verwacht. Saint John, dat zich met een his torie van tweehonderd jaar er op beroemt de oudste stad van Cana da te zijn, is geheel in de ban van het World Chess Festival 1988, zo als het kandidatentoernooi wordt betiteld. Schaakborden overal, tot in de etalage van de warme bakker tussen de amandelbroodjes. Het gesprek gaat over vrouwen en schaken, de tentoonstelling over schaken en schilderen, zelfs in het theater worden schaakstukken uit gebeeld. Als het weer het toelaat, mag de jeugd zelfs zijn eigen schaakstukken uit sneeuw model leren. De ijzige weersomstandighe den verdrijven de meeste schaak enthousiasten naar de veelal on dergronds gelegen winkelcentra. Boris Spasski, die als commenta- Olympisch kwalificatietoernooi AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse Volleybal Bond (NeVoBO) en het nationaal Olympisch comité (NOC) ru ziën over een bedrag van vijftig- a honderdduizend gulden voor de organisatie van het Olympisch kwalificatie-toer nooi in Amsterdam. Volgens voorzitter Piet de Bruin van de NeVoBo heeft het NOC sinds 1984 sterke verwachtin gen gewekt dat er financiële steun zou zijn voor het evene ment, dat als één van de activiteiten rond het 75-jarig be staan van de nationale Olympische organisatie werd ge presenteerd. Het NOC ontkende gisteren, dat er toezeggin gen zijn gedaan. Daarentegen is de Brit Nigel Short tor optreedt, voelt zich ,Het is hier net Siberië. Alleen kun je hier wel een maaltijd bestellen". TILBURG - Voor de kampioensronde van de ijshockeycompetitie is gisteren de wedstrijd Tilburg-Geleen thuis: gespeeld. Tilburg won met 9-3 (2-0, 4-1, 3-2). Scheidsrechter Engelsman, 1000 toeschouwers. Strafminuten: Til burg 20, Geleen 22. Voor Tilburg scoorden Gatzos en Russel driemaal. Op defoto(ANP) stuit Doug Mason (links) op doelman Boogaard van Smoke Eaters. Zonder Graf is de lol eraf MAINZ (SID) - Steffi Graf kan tennistoernooien maken, maar ook breken. Door de afzegging van het Westduitse wonder kind is het toernooi van Mainz, dat voor het eerst op de officië le wedstrijdkalender stond, gis teren een week voor het begin afgelast. Nadat duidelijk was geworden dat Graf niet zou spelen, trokken de sponsors eensgezind de handen af van het toernooi. van de open Australische ten niskampioenschappen, van 1 tot 7 februari in Mainz zou ver schijnen. Vader Peter Graf sprak gisteren echter zijn veto uit. Hij stelde dat het onverant woordelijk zou zijn om zijn dochter in Mainz te laten spe len. „Steffi is van het hete Mel bourne naar het koude Japan gevlogen voor twee demonstra- tietoernooien. Ze komt zondag terug. Dan laat ik haar maan dag niet opnieuw beginnen. We moeten in dit Olympische jaar zuinig op haar zijn." Bovendien zal de vrouwen-ten- nisfederatie WITA de 12.000 Mark contributie voor opne ming in de Grand Prix-reeks niet terugbetalen. TILBURG (GPD) - De Vereni ging van Voetbal Oefenmeesters in Nederland (WON) zal op kor te termijn geen verdere stappen ondernemen tegen Ajax. Waar nemers van de trainersvakbond hebben volgens secretaris-gene raal Jaap van der Leek tijdens trainingen in de Meer geen on rechtmatigheden kunnen con stateren. De ongediplomeerde Barry Hulshoff houdt zich afzij dig tijdens de oefeningen, zo constateerde de WON. Van der Leek: „Hulshoff traint niet op het veld. Wij hebben Ajax dus al leen kunnen adviseren om hem de verkorte cursus te laten vol gen". met een voorsprong van 2-0 tegen Gyula Sax vrijwel zeker van kwali ficatie voor de kwartfinales, waarin ook Anatoli Karpov zal aantreden. Hij won maandag in dezelfde va riant van het Spaans, die beide spe lers vorig jaar in het interzone-toer- nooi ook op het bord hadden. Toen won Sax. Ditmaal echter greep de Hongaar bij de zetherhaling, waar mee de Brit de tijdnood bestreed, vreselijk mis. De jongere generatie doet het trouwens toch goed in Saint John. De 22-jarige Short en de twee jaar oudere Hjartarsson en Sokolov staan allen op voorsprong. Verder leidt Jonathan Speelman tegen Seirawan en Arthur Joesoepov te gen Jaan Ehlvest. Timman-Salov is één van de twee matches, waarin nog van alles mogelijk is. Timman staat niet alleen voor een moeilijke, maar ook ondankbare opgave. Zelfs een overwinning kan zijn po sitie op de wereldranglijst (derde) niet verbeteren. Daarvoor is het onderling verschil in Elo-punten met Salov (80) te groot. Noren maken IOC attent op zaak-Goeljajev OSLO (Rtr) - Het Noors Olympisch Comité heeft de zaak-Goeljajev aanhangig gemaakt bij het Interna tionaal Comité (IOC). De Noren willen de Sovjetrussische schaat ser weren van de Olympische Spe len, die volgende maand in Calgary pioe^Goe^jevts daaréTn'vande EINDHOVEN (GPD) - Adrie van der Poel is nu 28 jaar oud. Hij won in zijn leven grote favorieten op de looo meter. koersen als de Ronde van Vlaanderen, Parijs-Brussel en de Grote Herfstprijs. Zonder twijfel behoort hij tot de beste klassiekerrenners van dit moment. Sinds enkele jaren wil h^staIldRkw?m. ,dit Van der Poel echter meer. Hij wil wereldkampioen veldrijden worden, en steeds meer tïe-wedstrijden ten val Dankzij mensen beginnen erin te geloven dat ook dat binnen zijn mogelijkheden ligt. Mogelijk een tweede plaats op de 500 en nog niet zondag in het Zwitserse Hagendorf maar dan toch zeker in één van de komende 1500 meter stelde hij toch zijn kan- jaren, didatuur voor de Spelen. Gister morgen bevestigden de Sovjetrus- Van der Poel moet opmerkelijk sische autoriteiten, dat Goeljajev veel talent hebben; meer dan hem in Calgary aan de start zal komen, in zijn beginjaren werd toegedicht. Toen heette het dat Van der Poel De Noren stellen alles «n het het uitsluitend dank zij zijn instel- werk dat te verhinderen. Goeljajev ling en zijn beroepsernst ver zou wordt ervan beschuldigd, dat hij schoppen. Nog steeds geldt hij als In de begroting van één miljoen gulden, waarmee de NeVoBo het Olympische kwalificatie-toernooi in Amsterdam denkt te kunnen houden, is door het gekrakeel over de vermeende bijdrage van het NOC een gat van een halve ton ge vallen. Een fors deel van het mil joen verdwijnt overigens naar de rekening van de internationale vol- Volgens de reglementen is het ongediplomeerde oefenmeesters zoals Hulshoff wel toegestaan tij dens wedstrijden te coachen. Van der Leek: „Een oefenmees- ter is volgens de regels iemand die leiding geeft aan voetballers op technisch, tactisch en condi tioneel gebied. De coaching staat daar vreemd genoeg los van. Jammer natuurlijk, maar wij kunnen ook niet verder springen dan onze polsstok lang is". Zolang de wel gediplomeerde Spitz Kohn leiding geeft op het trainingsveld, zal de WON een afwachtende houding aanne men. Met Ajax en de KNVB is intussen een briefwisseling op gang gekomen. Ajax zou volgens Van der Leek bij monde van al gemeen directeur Arie van Eij- den inmiddels hebben toegezegd dat de club zich ook in de toe komst strikt aan de reglementen zal houden. In de Westduitse pers circule ren de laatste dagen berichten, dat Jupp Heynckes een kandi daat is voor het trainerschap bij Ajax. Heynckes was drie jaar ge leden al in beeld in De Meer, maar toen hield zijn toenmalige werkgever, Borussia Mön- chengladbach, hem aan zijn con tract. Bij zijn huidige club Bayern München krijgt Heync kes momenteel veel kritiek te verduren. om in één of twee wedstrijden met de wereldtoppers Liboton, Stam- snijder, Zweifel, Baars en Breu te duelleren. De KNWU geeft hem die kans, en is bereid specifieke crossers te laten vallen. „Vroeger was dat wel anders. Bij de de Noorse schaatser Stein Krosby een bezeten prof. Zelf zegt hij dat teurs moest je zo veel mogelijk re- anabole steroiden heeft toege- hij in de loop der jaren geen draad sultaten voorleggen. Daar had ik speeld, of in elk geval heeft gepro- is veranderd. „Als ik door omstan- geen zin in, omdat het wegfietsen beerd toe te spelen. „Wij hebben digheden een paar dagen niet heb het IOC gevraagd de Russische of- gefietst, voel ik me niet lekker, ficials te confronteren met het fei- Dan ben ik geprikkeld. Ik houd ten-materiaal, dat wij in deze zaak vreselijk veel van de wielersport, hebben," aldus Armand Carlsen, Elke dag moet ik op het zadel zit- voorzitter van het Noors Olym- ten". pisch Comité. Krosby, die is onder- Drie weken geleden finishte Van 'vraagd door de politie van Oslo, is der Poel als tweede bij het Neder- door de Noorse schaatsbond voor lands kampioenschap veldrijden, twee maanden geschorst. Daarmee nam hij de laatste twijfels weg. Nu nog houdt Van der Poel Het gebruik van spierversterken- vol, dat hij op die zondag in de de steroiden is verboden door de Limburgse klei met opzet zijn internationale sportorganisaties en ploegmaat Stamsnijder liet lopen, het IOC. De verkoop ervan is ech- „Het ploegbelang vroeg daar om. ter in Noorwegen niet illegaal; wel Doordat ik een gat liet vallen, was de import van Sovjetrussische ste- Baars meteen gezien". Van der roiden. Poel mag zondag laten zien dat hij mij belangrijker is. Nu ik het op mijn manier kan doen, is het veldrijden interessant. Ik kan van nature goed lopen, en weet precies wat ik nodig heb om te presteren". De werkwijze van Van der Poel is in het veldrijden hoogst onortho dox. Drie weken voor het Neder lands kampioenschap vertrok hij naar het Italiaanse ski-centrum Val Gardena. Daar combineerde hij het fietsen met skiën, hardlopen en wat training op de rollers. Terug in Nederland trainde hij drie, vier da gen keihard en nam de laatste da gen voor het NK rust. Voor het we reldkampioenschap fietst hij dage lijks 120 tot 140 kilometer op de De Russische schaatsbond heeft dan Stamsnijder. Voorlopig twij- team-arts Valeri Smetanin ontsla- feil menigeen daaraan. op dit moment inderdaad beter is weg. Het veld ziet hij nauwelijks, gen. Hij wordt ervan beschuldigd Goeljajev te hebben gevraagd een pakje voor Krosby mee te nemen zonder erbij te zeggen wat de in houd was. Goeljajev zelf ontkende in een kort onderhoud voor de Noorse te levisie de beschuldiging, dat hij be trokken zou zijn bij de smokkel Overijse. Het van drugs. cours en als je eenmaal Voor zichzelf weet Van der Poel dat hij rijp is voor een medaille. „Er zijn maar twee wedstrijden be langrijk: het NK en het WK. De overige veldritten zijn voor mij voorbereidingswedstrijden. Daar om zie je me ook zelden in bekende veldritten vooraan. Anderhalve week geleden reed iedereen in vaar par- de koers zit, wil je toch niet te veel voor een ander onderdoen. Daarom ben ik naar het Franse Lanarvily gegaan, lekker in de luwte. Daar reden jon gens als Ghyllebert en de gebroe ders Madiot. Af en toe test ik me in een grote wedstrijd, en dan kijk ik of ik op mijn schema zit. Dat heb ik bijvoorbeeld een week voor het NK gedaan in Asper". Van der Poel blijft het veldrijden zien als een aardige overbrugging, en constateert tot zijn lol dat het één het ander niet uitsluit. Door op zijn manier te werken is hij in staat BRUSSEL (GPD) - De Belgische sprinter Johan Capiot komt dit seizoen definitief uit voor de Nederlandse profwielerformatie TVM. Er bestond lange tijd onzekerheid over zijn transfer, omdat de Belgische Wielrijders Bond (BWB) en zijn sponsor weigerden mee te werken aan een overgang. Beide partijen vonden dat Capiot contractbreuk had gepleegd. De zaak liep zo hoog op, dat deze voor de rechtbank kwam. Gistermid dag werd in een kort geding bepaald dat de BWB toch een licentie op naam van de sponsor (Transvemij) moet afgeven, zodat Capiot gerechtigd is voor de formatie van ploegleider Cees Priem uit te komen. Capiot moet nu nog wel een conflict met zijn oude sponsor Roland uitvechten. De Belgische firma eist een schadevergoeding van Capiot. De arbeidsrechtbank doet daar over enkele weken een uitspraak over. Hoe de uitspraak ook zal zijn, het zal de overgang van Capiot naar TVM niet meer kunnen verhinderen. hardlopen is er helemaal niet i bij. „Lopen is vrij zwaar. Dat moetje sporadisch doen. Als ik vijf keer per jaar hardloop, is het veel. Af en toe train ik wat op techniek, maar ik zit toch voor negentig procent op de weg. Alleen in het weekeinde ga ik naar het veld toe". Voorsprong De meeste veldrijders gaan wel licht af op hun gevoel. Van der Poel doet in wezen hetzelfde, maar combineert dat met zijn ervaringen op de weg en denkt zo een voor sprong te hebben op de crossers. „Ik kan moeilijk zeggen wat ande ren doen. Ik denk alleen dat ze te veel trainen. Je moet het zo zien: een veldrit is een tijdrit van vijf kwartier. Als ik iets heb geleerd, dan is het dat je voor tijdritten veel rust nodig hebt. Als je een periode goed rijdt, heb je veel moraal. Je wilt nog beter en wat ga je dan doen? Je gaat nog meer trainen. De kunst is het dan om juist minder te trainen. Als renners slecht rijden, gaan ze ook vaak meer trainen, ter wijl ze misschien wel meer rust no dig hebben. Misschien is hun li chaam wel aangetast". Van der Poel zweert bij een goe de verhouding arbeid-rust. Maar wat is er dan waar van die sterke verhalen dat hij soms zeven, acht uur op de fiets zit? „Dat komt in derdaad wel eens voor. Daar staat wel tegenover dat ik ook wel eens maar een uurtje train, als ik me niet zo jofel voel". Een renner moet kunnen luiste ren naar zijn eigen lichaam. Vol gens Van der Poel is dat belangrij ker dan alle computer-gestuurde trainingsmethoden. „En als je se rieus met je vak bezig bent, heb je die vaardigheid snel onder de knie. Vorig voorjaar reed ik bijvoorbeeld heel slecht. Maar ik wist ook wat de oorzaak was. In januari en fe bruari ben ik tweemaal twee we ken ziek geweest. Toen het seizoen begon had ik dus 4000 kilometer minder in de benen dan de andere renners. Dan moetje dus langzaam dat gat dichten. Het duurt enkele maanden eer je op gelijk niveau met de rest zit. Daar gaan maanden overheen. Ga je forceren, dan wordt het hele seizoen niets". Geen vakantie Tussen het wegseizoen en de vel dritten neemt Van der Poel betrek kelijk weinig rust. Geen vakantie van twee weken op Gran Canaria. Nee, Van der Poel traint voorzich tig door en kijkt hoever hij moet gaan. Na de Ronde van Lombar- dije gaat hij naar de crossen: zo'n vijftien per jaar. Hij constateert vervolgens hoe de verzamelde con currentie zijn reserves verbruikt op weg naar de periode waarin het er echt om gaat: de maand januari. „Het begint al in het zomersei zoen. Dan komen de veldrijders in de criteriums. Laten ze dat nu niet doen. Laten ze gewoon van de weg afblijven, want het heeft geen zin. Ik heb in de zomer al tegen mijn ploegmakker Mare Dierickx ge- cegd: 'Let op, die Hendriks rijdt zich helemaal over de kop. Die valt aan het einde van het veldritsei- zoen enorm terug'. Als er in de cri teriums echt wordt gefietst, komen de veldrijders in de problemen. Hendriks probeerde dit jaar con stant aan te klampen. Dat gaat ten koste van zijn conditie in de win ter Daarvan ben ik overtuigd". Van der Poel en de veldrijders koesteren een soort haat-liefde verhouding. Er is een wederzijds respect, maar in hun hart vinden de veldrijders (Stamsnijder uitge zonderd) de aanwezigheid van Van der Poel maar niks. Het wereldje der veldrijders blijft toch een soort kaste binnen de KNWU. Sommi gen vinden het crossen een worm vormig aanhangsel, anderen be schouwen het als een volwassen sport. Daartussenin proberen de veldrijders hun plaats te bepalen. Zo ontstaan er nogal eens proble men als wegrenners met een neus voor het veldrijden zich binnen dringen. „En dat is onzin", zegt Van der Poels ploegleider Jan Gisbers. „De veldrijders moeten hun deuren openen voor de wegfietsers. Het baanwielrennen is kapotgegaan aan het feit, dat steeds minder weg renners zich meldden. De veldrij ders moeten zo'n situatie voorko- Van der Poel onderschrijft die mening. „Laten de veldrijders toch Ook als veldrijder kan Adrie van der Poel goed uit de voeten. Dat wil hij op het WK in het Zwitserse Hagendorf weer eens bewijzen. (foto api blij zijn dat ik niet alle wedstrijden ga rijden, en ik het wegseizoen het belangrijkste vind. Ik wil best met ze de competitie aangaan. Als ik echt uitsluitend voor het veldrij den zou leven, doe ik een seizoen lang niet onder voor Stamsnijder en Liboton. Ik zal ze niet elke wed strijd kloppen, maar ik kan wel met ze concurreren. Er wordt nu ook vaak geroepen dat ik in het voordeel ben, omdat ik zo weinig veldritten rijd, en daardoor meer reserves heb. En die 150 koersen op de weg dan? Op het moment dat in oktober het cross-seizoen begint heb ik al 35.000 kilometer in de be nen". Van der Poel beseft, dat de kri tiek zal losbarsten als hij zondag niet bij de eersten eindigt. Weini gen twijfelen echter aan een aardi ge prestatie van de schriele Bra bander. De man straalt ook opmer kelijk veel zelfvertrouwen uit. „Ik heb me goed verzorgd en sta totaal niet onder druk. Liboton is de top favoriet. Ik hecht er geen enkele waarde aan dat hij de laatste tijd weer een keer is afgestapt en in Mi laan niet is gestart. Ik werk toe naar een podiumplaats. Zo simpel is dat". OLDENZAAL - Foreholte heeft ver van huis goede zaken gedaan. De zaalhandbalsters uit Voorhout versloegen gister avond in Oldenzaal het stugge Quick '20 met 16-13. Hierdoor blijft Foreholte goed meedraai en in de top van de eerste divi sie. Alleen in de eerste helft had den de Voorhoutsen het af en toe moeilijk. Toen zij na een kwartier de 4-2 verdediging omzetten in een 6-0 systeem, was er weinig gevaar meer te duchten van de thuisclub, die voornamelijk uit spelhervattin gen (vijf strafworpen tegen Fo reholte nul) tot scoren kwam. Na een gelijke ruststand (6-6) zette Foreholte de Oldenzaal- sen binnen tien minuten op een achterstand van vijf punten. Hoewel Quick nog wel dichter bij kwam, bleef de marge ook in de spannende slotfase mini maal twee doelpunten in het voordeel van de gasten, van wie Elly Spreeuw, die ook tegen een rode kaart opliep, zesmaal scoorde. De overige Voorhout- se treffers kwamen van Elly van Leeuwen (3x), Ellen War merdam (3x), Monique van De len (2x), Marian Mens en Con nie van der Werf. leybalfederatie, de FIVB. Die heeft voor het organisatie-recht van het toernooi van de NeVoBo een be drag geëist van ruim 300.000 gul den. Het afkopen van het catering bedrijf in de sporthallen Zuid bete kende een tweede aanslag op het budget. De dekking van het miljoen komt voor het grootste gedeelte uit de sponsoring. De betrokken be drijven dragen in totaal zes ton bij. Als de kaartverkoop buiten de drie uitverkochte dagen nog wat .aan trekt, rekent penningmeester Ka- rel Bakker met een recette ter waarde van 300.000 gulden. Van de sporttotalisator (SNS) en van het ministerie van welzijn, volksge zondheid en cultuur (WVC) komt in totaal een subsidie-bedrag van 50.000 gulden binnen. Toezegging Voor het resterende bedrag, een halve ton, heeft de organisatie ge rekend met de toezegging van het NOC. Karei Bakker en Piet de Bruin hebben de overtuiging dat het Nederlands Olympisch Comité een dergelijk bedrag heeft toege zegd; in ieder geval is de verwach ting gewekt. Aan de andere kant van de onderhandelingstafel blijkt niemand echt bekend met die toe zegging. Penningmeester Frese van het NOC, ook de voorzitter van het fondswervende Sportsupport, onthield zich gisteravond desge vraagd van ieder commentaar. Voorzitter Henk Vonhoff ontken de, dat er sprake zou zijn van een overeenkomst. „Ik ben verbaasd", stelde de Groningse commissaris van de Koningin. „Van een toezeg ging van dergelijke orde is naar mijn weten geen sprake. Er zijn met de NeVoBo wel gesprekken geweest in 1987. Die werden ge voerd door de heer Frese, maar daar is niets vastgelegd over een bijdrage. Hoewel ik niet bij die be sprekingen ben geweest, zou ik daar zeker van op de hoogte zijn." Piet de Bruin reageerde geïrri teerd op de ontkenning van Von hoff en de terughoudendheid van Frese. „Ik heb me vaker over die heren verbaasd dan zij over mij. Het enige, wat ik ze moet toegeven, is dat er inderdaad geen keiharde toezegging ligt. Maar er zijn op zijn minst zware verwachtingen ge wekt door het NOC." De mogelijkheid om de NeVoBo te steunen in de organisatie kwam al bij een vergadering van het co mité in 1984 ter sprake. In Bunnik werd toen bekend gemaakt, dat het NOC het jubileum in 1988 onder andere wilde vieren met het geven van bijdragen aan bonden, die in ternationale evenementen naar Ne derland haalden. Voor de volley- balbond stond toen een bedrag op de rol van 100.000 gulden. Volgens Piet de Bruin heeft het NOC daar na bij monde van penningmeester Frese bij zeker twee ontmoetingen toegezegd, dat die constatering van de NeVoBo over een subsidie nog steeds juist was. Ook acht andere vertegenwoor digers van de bonden bij de bijeen komst in Bunnik steunden De Bruin in zijn mening. Het bedrag werd door de volleybalbazen niet vastgepind op een ton. Maar dat er een geldbedrag beschikbaar zou zijn, leed geen twijfel. Toen de toe zegging maar niet ten gelde werd gemaakt, kwam De Bruin weer in actie. In een brief aan het NOC her innerde hij Frese nogmaals aan de gewekte verwachtingen. „Als ik op mijn laatste schrijven aan Frese aan het einde van de week geen antwoord heb gekre gen, zien ze mij niet terug op de receptie komende zaterdag. Als het zwaard dan getrokken dient te worden, dan doe ik dat wel. Al rea liseer ik mij dat we met elkaar ver der moeten", aldus een boze De Bruin. WOENSDAG 16.05-16.50 BBC 2: International Snook er: Benson Hedges Masters. 16.40-17.55 BRT 1. Speel op sport. 17.30-18.30 BBC 2: International Snook er: Benson Hedges Masters. 17.46-18.08 Ned 1: Veronica Sport. Met Sport Kort, speed-skièn, american foot ball, gewichtheffen voor vrouwen en ijs hockey/ 21.35-22.30 Ned 2: Studio sport. Met een interview met Karpov, ijshockey: Heeren- veen-Ni|megen, EK bobsleeën en bas ketbal: Nederland-Engeland. 22.25-22.30 SKY: Snow Report: sneeuwberichten voor skiërs. 22.30-23.25 SCH: Super Sport. 22.30-23.35 SKY: International motor Sports '87. 23.00-00.50 BBC 1Sportsnight: snooker en boksen. 23.25-23.35 SCH: Gillette Soccer Scene.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 17