Heineken: monteurs m/v tempo-team uitzendbureau ADMINISTRATIEF AMBTENAAR m/v PROJECT MANAGER (M/V) 2 HBO'ers voor leidinggevende functies Solliciteren: twee bijstandsmaat- schappelijk werkers m/v leiden VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES Het schap biedt in het kader van de Wet Sociale Werkvoorziening zinvolle arbeid aan mensen voor wie door lichamelijke of geestelijke handicaps, dan wel door persoonlijke factoren van andere aard, geen werkgelegenheid in het vrije bedrijf aanwezig is. Binnen het schap zijn 330 mensen werkzaam, onderverdeeld in de volgende afdelingen: - industriële werkplaatsen - buitenobjecten - eksterne objecten In verband met het voorgenomen vertrek van een van onze personeelsleden op de afdeling Administratie vraagt het Dagelijks Bestuur van het schap een Functie-informatie: Betrokkene wordt belast met: - het uitvoeren van de geautomatiseerde salarissen-administratie voor circa 320 personen; - het toepassen van verschillende sociale verzekeringswetten; - het verrichten van boekhoudkundige werkzaamheden; - andere voorkomende afdelingstaken. Functie-eisen: - HAVO-opleiding en bezit Praktijkdiploma boekhouden, studerende voor MBA dan wel een voltooide MEAO-opleiding; - kennis van de sociale verzekering wetten; - enkele jaren kantoorervaring is een pré; - in staat zijn zelfstandig te kunnen werken. Salaris: het salaris zal bij een goede taakvervulling maximaal 2972,- bruto per mand bedra gen. Een herwaardering van deze functie is in behandeling. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. De rechtspositie van de gemeente Katwijk is van toepassing. De aanstelling zal aanvan kelijk geschieden op tijdelijke basis voor de duur van 6 maanden met een mogelijk heid tot aansluitende vaste aanstelling. Voor informatie over de functie kunt u desgewenst telefonisch contact opnemen met de heer H.J. Putker, telefoon 01718-51832. WERKVOORZIENINGSSCHAP 't Heem Postbus 3005 2220 CA Katwijk zh Tel: 01718-51809 Videoland Nederland is een dynami sche, sterk groeiende franchise-organisatie in de videoverhuur-branche. De centrale organi satie is gevestigd in Noordwijk. Deze centrale organisatie behartigt de belangen van zo'n 65 Videoland-speciaalzaken. Binnen Videoland Nederland zoeken wij een die verantwoordelijk is voor de inrich ting van nieuwe Videoland-speciaalzaken en de opleiding en begeleiding van de nieuwe Vi deoland ondernemers. Voordat een nieuwe vestiging wordt geopend, wordt een uitvoerig vestigingsonderzoek ter plaatse gedaan en wordt de locatie voor zo'n nieuwe winkel cri- tisch bekeken. Binnen Videoland Nederland is de nieuwe pro ject-manager verantwoordelijk voor de totale coördinatie van de nieuwe Videoland-speciaal zaken. Belangrijke aspecten van zijn werk zaamheden zijn samenvattend: - bespreken van begroting en budgettering met de nieuwe ondernemer - contact onderhouden met de architect en de interieurbouwer voor de inrichting van nieu we vestigingen - begeleiding tijdens de bouw - begeleiding van werkzaamheden door de verschillende afdelingen ten behoeve van de nieuwe ondernemer en de eindverantwoor ding daarvoor - verantwoordelijkheid voor het optimaliseren van het interieursysteem en van de winkel- routing - coördinatie van de opleidingen voor het per soneel Voor deze dynamische, afwisselende maar ook zeer zware job, zoeken wij iemand met de volgende eigenschappen: de bereidheid öm hard aan te pakken en om indien nodig, 's avonds en in het weekend door te werken gevoel voor teamwork organisatie talent een relevante middelbare opleiding, eventu eel aangevuld met marketing cursussen gevoel voor commercie administratief inzicht een leeftijd tussen 23 en 32 jaar het vermogen om gestructureerd en planma tig te kunnen werken een positieve instelling interesse om met de computer te werken woonachtig binnen een straal van 40 km. van Noordwijk of de bereidheid te verhuizen Voor de juiste persoon zijn op langere termijn doorgroei-mogelijkheden aanwezig. Indien u er van overtuigd bent dat u van deze job een succes kunt maken, dan verzoeken wij u om uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae te richten aan: Videoland Nederland b.v Noordwijk, ter attentie V2 Postbus 188, 2200 AD i de heer J. Sluijs. Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Ten behoeve van de dienst Admini stratie Heineken Nederland B.V. zoeken wij kandidaten voor de volgende functies. GroepsIeid(st)er Debiteuren Administratie. De groepsleid(st)er is verantwoordelijk voor de facturering van de bierleveranties aan de binnenlandse afnemers. Een belangrijk deel van de taak wordt gevormd door het beheer en bewaken van de financiële rekeningen inzake genoemde leveranties, alsmede de hieruit voortvloeiende verslaggeving. De aan te stellen functionaris zal worden belast met de dagelijkse leiding aan 7 per sonen. Groepsleid(st)er Voorraadadministratie. Naast de administratieve afwikkeling van alle magazijnmutaties van een 15-tal maga zijnen met een vermogensbeslag van fl. 40 miljoen, is de Voorraadadministratie tevens verantwoordelijk voor de juiste en tijdige behandeling van facturen inzake ontvangen magazijnartikelen. De groep waaraan leiding moet worden gegeven bestaat uit 7 personen. De kandidaten die wij zoeken worden belast met de coördinatie en planning van de dagelijkse voortgang van alle werkzaam heden binnen de eigen groep. Bewaking en optimalisering van de kwaliteit van de betreffende werkzaamheden staan daarbij centraal. In verband met de complexiteit van de functies menen wij aan sollicitanten de volgende eisen te moeten stellen: - een voltooide HBO-opleiding (bijv. HEAO-BE of SPD), - aantoonbare leidinggevende ervaring in het werkgebied van de administratieve sector, - leeftijd tussen 25 en 30 jaar, - ervaring met en interesse in de admini stratieve organisatie en geautomatiseerde systemen, - goede contactuele vaardigheden. Belangstellenden kunnen hun schrif telijke sollicitatie richten aan Heineken Nederlands Beheer B.V, ta.v. Personeelszaken Stafdiensten Bier, Burgemeester Smeetsweg 1, 2382 PH Zoeterwoude. Energiebedrijf Rijnland Gevestigd: Leiden Langegracht 70 Energiebedrijf Rijnland verzorgt de energievoorziening in een groot deel van noordelijk Zuid-Holland, een gebied dat zich vooral kenmerkt door forensenplaatsen, landbouw en tourisme. Het gebied telt 22 gemeentes waarvan de stad Leiden de grootste is. In deze stad is tevens de centrale gevestigd in welke wij elektriciteit en stadsverwar ming produceren. Veiligheid en een continue energielevering hebben bij ons een hoge prioriteit. Daar naast zoeken wij mee naar oplossingen voor het energievraagstuk op de lange termijn. Wij menen dat dat past bij onze maatschappelijke verantwoordelijkheid. Als openbaar nutsbedrijf streven wij naar een optimale relatie met onze verbruikers, gekenmerkt door openheid en een hoge mate van dienstverlening. Wij zoeken dan ook mensen die zich hiermee kunnen identificeren. Afdelingstaak: De afdeling Kabelnet Regiogemeenten is belast met het beheer van laag- en hoog spanningsnetten in het werkgebied van het bedrijf met uitzondering van die binnen de gemeente Leiden. Tot de werkzaam heden van de afdeling behoren onder meer ontwerpen, berekenen en aanleggen van hoog- en laagspanningsnetten inclusief inrichting en onderhoud transformatoren stations; opheffen van storingen. Functie-inhoud: verrichten van montagewerkzaamheden in laagspanningskabelverdeelkasten, bovengronds laagspanningsnet, laag- en hoogspanningskabelnetten en trans formatorenstations; monteren van huisaansluitingen en aansluitingen openbare verlichting; verrichten van storingswachtdiensten. Het bedrijf kent hiervoor een vergoe dingsregeling; in voorkomende gevallen wordt verwacht dat de monteur graafwerkzaamheden verricht. Functie-eisen: diploma VEV-EML of VEV-MEN; rijbewijs BE. Het is de bedoeling dat deze werkzaam heden - na een inwerkperiode - zo spoedig mogelijk zelfstandig^kunnen worden uit gevoerd. Bij gebleken geschiktheid is doorstroming niet uitgesloten. Het volgen van de studie EMH is dan wel een noodzaak. Het bedrijf kent hiervoor studiefaciliteiten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.271,- bruto per maand (exclusief de bij de over heid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Nadere informatie over deze functie kunt u verkrijgen bij de heer Ing. J.H. Dikken, chef afdeling Kabelnet Regiogemeenten, tel. (071) 25 24 05. Sollicitaties binnen 10 dagen na verschij ning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer EBR/88004/01. De aid. kantoorpersoneel vraagt voor inschrijving mAr. afdeling secretaresses met enkele jaren ervaring, voor diverse bedrijven. directie secretaresses met steno-ervaring en met enkele jaren werkjervarinj^^^^^^^^^^ tekstverwerkers met ervaring op diverse systemen. Bel voor informatie tel. 071-126443 en vraag naar Jeanette van der Slikke, ol kom langs. Stationsplein 212, Leiden :Z—. Christelijke II Scholen- Gemeenschap De Vlietschans (VWO - HAVO - MAVO) Apoliolaan 262 telefoon 071-769243 2324 BZ Leiden. Voor zo spoedig mogelijk gevraagd D0CENT(E) WISKUNDE 2e graads voor 6-12 uur. Ter vervanging wegens ziekte tot het eind van de cursus. Sollicitaties en inlichtingen bij de rector, drs. F. Th. van der Linde, Apoliolaan 262,2324 BZ Leiden, tel. 071-769243. Ook zij die nog studeren kunnen solliciteren. Bij de Gemeentelijke Sociale Dienst, afdeling Uitkeringen en Dienst verlening wordt gevraagd deeltijd is mogelijk: minimaal 24 uur, maximaal 36 uur De aan te stellen medewerkers krijgen een tijdelijke aanstelling van een jaar. Nadien zal de omvang van het cliëntenbestand bepalend zijn voor verlenging van de aanstelling. De afdeling is belast met de uitvoering van de ABW/RWW/IOAW/BZ en IOZA, alsmede de uitvoering van een aantal verwante taken zoals de Rege ling Opvang Asielzoekers en het Bijdragebesluit WBO. De afdeling telt ruim 100 medewerkers, verdeeld over 7 teams. Taken - behandelen van aanvragen en uitvoeren van heronderzoeken en vervolg- contacten inzake alle uit te voeren' wetten en regelingen, alsmede het rapporteren en adviseren daarover; - gerichte dienstverlening aan cliënten met een uitkering van de GSD; - bemiddelen, verwijzen en signaleren; - verstrekken van informatie en advies over sociale zekerheid. Functie-eisen - juridische vaardigheid, blijkend uit het vermogen om problemen te analy seren en te vertalen in concrete voorstellen. Kennis van de door de GSD uit te voeren wetten en regelingen wordt beschouwd als een pré; - sociale vaardigheid, blijkend uit goede contactuele eigenschappen en het vermogen om in een complexe organisatie in teamverband te functione ren; - administratieve vaardigheid, blijkend uit rapportagevaardigheid, nauw keurigheid, inzicht in administratieve procedures en ervaring met een ge automatiseerde administratie; - ervaring in een soortgelijke functie en een relevante afgeronde opleiding op ten minste MBO-niveau strekken tot aanbeveling. Informatie over de functie kan worden ingewonnen bij het hoofd van de af deling de heer C. Driessen, tel. 071-251210 of de heer W. Schuitemaker, teamchef tel. 071-251159. Enige medewerkers van de afdeling zijn betrokken bij de selectie. Een psy chologisch onderzoek maakt in principe deel uit van de procedure. Het sala ris bedraagt maximaal f 4115,— bruto per maand (schaal 8) bij 38 uur per week. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en le den van etnische minderheidsgroepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Schriftelijke sollicitaties binnen 14 dagen, te richten aan de directie Personeel en Organisa tie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder ver melding van vacaturenummer 88.001, binnen twee weken na verschijnen van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 28