Ervaren Verkopers m/v Rabobank Q sportopbouwwerker etnische minderheden m/v VESTIGINGSHOOFD (M/V) uitzendbureau de koning leiden Uw uitdaging: werken met een nieuw succesvol produkt HUISHOUDELIJK MEDEWERKER (MA/) Schildersbedrijf H.J. Pasman v.o.f. - Leiden typiste/administratief medewerkster kantoormanager (m/v) Bij de directie Sport en Recreatie wordt gevraagd een (voor 36 uur per week) Functie-inhoud Deze sportopbouwwerker heeft in samenwerking met de reeds werkzame sportopbouwwerker ten aanzien van de sport en recreatie onder meer tot taak: - het geven van voorlichting aan etnische groepen over praktische, organi satorische en financiële mogelijkheden; - het geven van voorlichting aan Leidse organisaties over specifieke wen sen en mogelijkheden van etnische groepen; - het leggen en onderhouden van contacten tussen deze groepen en orga nisaties; - het bevorderen van integratie-ontwikkelingen; - het plegen van overleg met gemeentelijke en andere instanties; - het voeren van correspondentie i.v.m. de uit te voeren taken en het op stellen van notities. Functie-eisen - middelbare beroepsopleiding of vergelijkbare opleiding en/of ervaring, b.v. CIOS, MO-opleiding; - bekendheid met etnische groepen; - een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - goede contactuele eigenschappen; - ervaring in de sport- of recreatie, b.v. als vrijwilliger in een sportvereni ging/organisatie; - leiding kunnen geven aan en motiveren van jongeren; - bereid zijn buiten de normale kantooruren te werken. Het salaris bedraagt maximaal f 4.115,— per maand bij een 38-urige werk week. De aanstelling vindt voor maximaal 3 jaar plaats; vervulling van deze functie in deeltijd is mogelijk. De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Informatie over deze functie kan worden inge wonnen bij de heer Th. Koorn, telefonisch te bereiken onder nummer 071-315 601. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie Personeel en Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van vacaturenummer 87.049, binnen twee weken na verschijnen van dit blad. van etnische minderheids menen tot (één van) deze De Stichting Uitzendbureau Arbeidsvoorziening START is in 1978 opgericht op initiatief van het Ministerie van Sociale Zaken, in samenwerking met de centrale werkgevers- en werknemersorganisaties. Er zijn op dit moment circa 140 vestigingen. Het doel van START is om werkzoekenden te helpen aan een vaste baan; hiervoor wordt de uitzendformule als middel gebruikt. Voor onze vestiging te Leiden zoeken wij een De werkzaamheden: Als vestigingshoofd bent u verantwoordelijk voor het functioneren van uw vestiging, zowel in kwalitatief als in kwantitatief opzicht. U draagt zorg voor het bereiken van de doelstelling van de organisatie. U geeft op duidelijke wijze lei ding aan een team van medewerkers. Voorts bent u in staat contacten te leggen én te onder houden met het bedrijfsleven, als ook met arbeidsbureaus, uitkerende instanties, vakver enigingen etc. U rapporteert aan de districts manager. Functie-eisen: Opleiding op HBO niveau. Ervaring in de commerciële dienstverlening. Leidinggevende capaciteiten. Goede contactuele eigenschappen. Goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. START biedt een aantrekkelijk salaris, aangevuld met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Hebt u belangstelling? Stuur ons dan voor 2 februari uw brief, voorzien van een korte levensloop. U kunt dit zenden aan Uitzendbureau START, Postbus 478,2800 AL Gouda, ter attentie van de heer L.D. Drenth. Voor meer inlichtingen kunt u terecht bij de heer A. Papma, districtsmanager. Telefoon 079-522435. Representatief. In staat om commerciële en sociale taakuit oefening te combineren. In staat zijn budgetten/werkplannen samen te stellen. Leeftijd: 28-40 jaar. Zonodig bereidheid tot verhuizen. In bezit van rijbewijs en auto. Eigenschappen: bezit leidinggevende capaciteiten is in staat zich mondeling en schriftelijk goed uit te drukken bezit uitstekende contactuele eigenschappen is een goede onderhandelaar, zowel op het sociale als op het commerciële vlak is representatief. Publinet is een zelfstandige divisie van ITT World Directories Netherlands BV. Zij richt zich op gerubriceerde, commerciële informatievoorziening aan particulieren en bedrijfsleven via elektronische media. Sinds de oprichting in 1985 heeft Publinet 3 produkten op de markt gebracht, dieal in hun introductiefase een succes zijn Gouden Gids op kabel-tv, een inkooporiëntatieme dium voor de directe consument Bedrijven-voor-Bedrijven, een compleet overzicht van produkten en diensten van en voor bedrijven, toegankelijk via beeldscherm, telefoon en in boekvorm Infobox, een netwerk van openbare interactieve terminals, waarmee informatie over bijvoorbeeld toerisme en vrijetijdsbesteding kan worden opgevraagd. Publinet telt nu zo'n 120 medewerk(st)ers. Om dit succes voor Bedrijven-voor-Bedrijven verder uit te bouwen, zoeken wij nu voor Leiden/ Alphen a/d Rijn Uw werkterrein: Nieuwe Media U krijgt een eigen rayon en bent daarbinnen in principe verantwoordelijk voor uw produkt. U legt contacten met (potentiële) adverteerders. Bespreekt hun wensen en biedt hen de voordelen van het produkt. U geeft ze praktische adviezen en sluit overeenkomsten af. Daarmee legt u de basis voor een langdurige zakelijke relatie. Uw start: een intensieve produkt-en verkooptraining gedurende 1 maand. U opereert in een interessante, nieuwe markt. Wiet een sterk produkt en professionele ondersteuning op alle fronten. Daarmee heeft u als ervaren verkoper de belangrijkste instrumenten in handen voor succes, zowel zakelijk als persoonlijk. Uw kwaliteiten en ervaring - U beschikt over directe verkoopervaring en hebt bij voorkeureen opleiding op MEAO-CE niveau. Dit niveau kan ook zijn bereikt door ervaring in combinatie met een gerichte vakopleiding (bijvoor beeld NIMA). - U bent taakgericht en prestatiebewust, creatief en kritisch. - U bent in staat zelfstandig een dag/werkindeling te maken en uw rapportage te verzorgen. - Een goede bekendheid met de plaats/regio is een absolute must. Wat wij u bieden - Een baan met zekerheid, ondanks de pioniersfunctie. PUBLINET BV EEN ONDERDEEL VAN ITT WORLD DIRECTORIES NETHERLANDS BV Een interessant inkomen dat correleert met uw prestaties. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een pensioenvoorziening. Een representatieve auto en een onkostenvergoeding. De kennismaking U bent geïnteresseerd en u wilt meer weten. Een snelle procedure is in ons beider belang. Stuur daarom uw sollicitatiebrief en/of de antwoordcoupon zonder postzegel naar Publinet B.V, t.a.v. de heer M. van Dijk, Personnel Manager, Antwoordnummer 357, 1100 VC Amsterdam Zuid-Oost. Dit kan uitmonden in een uitnodiging vooreen kennismakingsgesprek. Ja, ik heb ten minstejaar ervaring in de directe verkoop en wil graag kennismaken. Naam: Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon: Leeftijd: Opleiding: Ervaring als: Huidige functie: §«- STUDIEHUIS LEIDEN EN REGIO stichting voor basisedukatie zoekt een voor 35 uur ten behoeve van de lokatie Bonairestraat 2. Funktle-lnhoud: - schoonmaakwerkzaamheden - bijhouden voorraden schoonmaakmiddelen e.d. - huishoudelijk werk (koffie/thee zetten, afwassen e.d.) - eenvoudige onderhouds- en reparatiewerkzaam heden - beheer van apparatuur (kopieerapparaat, video e.d.) Funktie-eisen: - bekendheid met volwassenen-edukatie - enige technische handvaardigheid - nauwkeurig kunnen werken - een goed humeur n-leeftijd 25 jaar Onze voorkeur g t uit r Rechtspositie volgens RPBO, salarisschaal max. 2 (mini maal 1996,- tot maximaal 2567,- bruto bij een volledi ge betrekking). Voor meer informatie kunt u terecht bij dhr. Gresnigt, di- rekteur Studiehuis Leiden en regio, Bonairestraat 2, Lei den, tel. 22 33 03. vraagt een full-time Om goed in het bestaande team te kunnen passen vragen goede beheersing van de Nederlandse taal accuratesse en verantwoordelijkheidsgevoel leeftijd ca. 20/25 jaar Belangstellenden nodigen wij uit schriftelijk te solliciteren aan Schildersbedrijf H.J. Pasman v.o.f. Rijn- en Schiekade 124 te 2311 AV Leiden. vraagt (m/v): Administratief medewerker MBA De werkzaamheden bestaan uit de administratieve verwerking van bestellingen en voorraadmutaties, de orderverwerking en fakturering, het verwerken van grootboekmutaties en het onder houd van debiteuren, krediteuren en artikelenbestanden. Er wordt gedacht aan kandidaten met minimaal MBA die tevens werkervaring hebben met administratieve verwerking per com puter. Deze baan is voor hele dagen voor onbepaalde tijd. Sekretaresse/tekstverwerkster Het uitwerken van offerteteksten, het zelfstandig voeren van de korrespondentie, het bijhouden van dokumentatie zullen tot de werkzaamheden behoren. Heb je daarbij ook nog organisatietalenten, ervaring met Word- Perfekt en affiniteit met het automatiseringsgebeuren dan is dit misschien de baan voor jou! Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal is een vereiste, alsmede een opleiding op HAVO/VWO nivo. Deze full-time baan is voor onbepaalde tijd. Verkoper binnendienst ring. Daarbij heeft de juiste kandidaat een opleiding op HBO nivo (of gelijkwaardig) en enkele jaren werkervaring in de automatise- ririgsbranche. De werkzaamheden zullen bestaan uit het onderhouden en uit bouwen van kontakten met klanten, het adviseren van klanten, het opnemen en verwerken van telefonische orders en het zor gen voor snelle en korrekte leveringen in overleg met de afdeling inkoop en de technische dienst. Sales Manager Goede kontaktuele eigenschappen zijn voor deze baan onmisbaar aangezien het wen/en van orders tot een van de werkzaamheden behoort, alsmede het adviseren van klanten. Kennis van de ontwikkeling van hard- en software is een vereiste/er wordt gedacht aan een enthousiaste kandidate met een HBO-oplei- ding. Ook voor deze baan geldt dat er hele dagen wordt gewerkt. Administratief medewerkster Voor een opdrachtgever te Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een administratieve kracht die de Franse taal goed beheerst. Kontakten onderhouden met leveranciers, telexen, typen, faxen en het verwerken van orders zullen tot je werkzaamheden gaan behoren. Voor deze gevarieerde baan zoeken wij iemand die hele dagen wil werken en voor langere tijd beschikbaar is. Wil je meer informatie Bel ons dan even of kom langs. Wij zijn er dagelijks van half negen tot half zes en vrijdags tot 6 uur. Gespecialiseerd in administratieve functies. Rabobank IJmuiden is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de t Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een voor het bijkantoor aan de Kennemerlaan. De kantoormanager geeft leiding aan 5 mede werksters en stimuleert hen tot een correcte en actieve dienstverlening aan cliënten. Hij of zij draagt de verantwoording voor het handhaven en vergroten van het markt aandeel van de bank door middel van een optimale verkoop van bankdiensten aan de balie. Wij denken voor deze functie aan kandidaten vanaf 25 jaar met een opleiding op middelbaar niveau (HAVO/MEAO), aangevuld met relevante vakstudies zoals NIBE, SEPR, Assurantie-B, danwel studerend hiervoor. Kandidaten dienen bereid te zijn tot het volgen van verdere vak studies en/of trainingen. Van belang voor een goede functie-uitoefening zijn een commerciële en service-gerichte instelling en leidinggevende kwali teiten. Kandidaten dienen dan ook in staat te zijn een team te leiden en te initiëren. De Rabobank biedt een goede honorering en uit stekende secundaire voorwaarden, waaronder een dertiende maand salaris en interessante studiefaciliteiten. Een psychologisch onder zoek zal deel uitmaken van de selectie-procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer H.H. Banning, hoofd Particulieren, telefoon 02550 - 19123. Uw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directeur van de Rabobank,F 22, 1977 AA I loor de directeur i jobank, Postbus KA IJmuiden.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 24