sektormanager elektrotechniek m/v Rabobank S medewerk(st)er commerciële ondersteuning fakturistes/administratief medewerksters m/v magazijn medewerker a. coördinator educatieve activiteiten P.B.V.E. m/v b. secretarieel-administratief medewerker m/v leiden w consult m\ PROEFVELD MEDEWERKER ADMINISTRATIEF MEDEWERKSTER LABORANT(E) DE VINK DROOGBLOEMEN In de regio Leiden werken verschillende instanties en instellingen samen om een locatie voor de primaire Beroepsgerichte Volwassenen Educatie te reali seren. In deze opbouwfase wordt de voorbereiding gedurende één jaar door de gemeente Leiden gecoördineerd. Voor deze periode wordt gevraagd: functie a: Verwacht wordt dat hij/zij: - zelfstandig kan werken; - in staat is soepel en creatief met wisselende situaties om te gaan; - affiniteit heeft met de P.B.V.E.-doelgroepen zoals langdurig werklozen, herintredende vrouwen en etnische groepen; - kennis heeft van de arbeidsmarkt; - ervaring heeft in het beroepsonderwijs of de volwasseneneducatie; - kan functioneren op h.b.o.-niveau. Taken i.v.m. het inhoudelijk vormgeven van de P.B.V.E.-structuur: - het meewerken aan de totstandkoming van een werkplan P.B.V.E.; - het ontwerpen en coördineren van voorlichting, werving en intake; even tueel het zelf uitvoeren hiervan; - het ontwikkelen van individuele leerroutebegeleiding; - het mede ontwikkelen van opleidingstrajecten, afgestemd op de arbeids markt; Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. functie b: Vereist wordt: - kennis en vaardigheid met administratief werk; - typevaardigheid; - financieel-administratieve kennis en ervaring; - kennis en ervaring met archivering en documentatiesystemen; - zelfstandig kunnen werken; - kennis van geautomatiseerde systemen. Taken: - secretariaatswerk t.b.v. al het P.B.V.E.-overleg; - notuleren; - type- en postwerk; - opzetten en bijhouden van P.B.V.E.-archief; - opzetten en bijhouden van cursistenadministratie; - voeren van de boekhouding. Datum indiensttreding: 1 mei 1988. Algemeen Geboden wordt een arbeidscontract voor de duur van één jaar, gebaseerd op de gemeentelijke rechtspositieregeling. Het salaris kan afhankelijk van op leiding en ervaring bij een volledige weektaak uitlopen tot maximaal f 4.724,— (schaal 9) voor functie a en tot maximaal f 3.284,— (schaal 6) voor functie b. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrou wen. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Gelet op een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en uit onderwijskundig oogpunt is het van belang, dat meer leden van etnische minderheidsgroepen werk zaam zijn in deze sector. Ook kandidaten uit deze groepen wordt verzocht te solliciteren. Informatie over beide functies zijn te verkrijgen tijdens kantooruren op dinsdag t/m vrijdag bij de Directie Onderwijs, mevr. M. de Graaff, tel. 071-254307, of mevr. M.A. Passchier, tel. 071- 254311. Schriftelijke informatie kan worden aangevraagd bij het secretariaat van de Direc- tie Onderwijs, tel. 071-254318. Schriftelijke sollicitaties vóór 1 februari 1988 te richten aan de Directie Onderwijs, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer OND 952. p Onze opdrachtgever, de VERMEERPLEINGROEP BV te Utrecht, is een landelijke installatiegroep met dochterondernemingen op het gebied van elektrotechnische en werktuigbouwkundige installatietechnieken. Bij één van deze ondernemingen komt binnenkort de funktie vakant van Het betreft de vestiging: HERINGA WUTHRICH INSTALLATIETECHNIEKEN BV, HAARLEM Naast een W-sektor heeft deze vestiging een omvangrijke E-sektor. Van de aan te trekken sektormanager wordt verwacht dat hij aktief meewerkt aan de verdere groei van deze sektor. Om die reden zoeken wij een persoon met initiatief en gevoel voor kwaliteit, die in staat is deze uitbouw mede te realiseren. Verdere taken zijn: Leiding geven aan zowel het algemene als het uitvoerende personeel; Bewaken van de kosten van de projektuitvoering, alsmede van de algemene kosten in relatie tot de budgetten; Samenwerken met de mede-sectormanager en het ondersteu nend management van de hoofdgroep; Onderhouden van de relatie met opdrachtgevers. Voor deze uitdagende funktie met goede groeimogelijkheden, worden de volgende eisen gesteld: Opleiding minimaal op niveau HTS-ELEKTROTECHNIEK; Goede leidinggevende en organisatorische vaardigheden; Ruime ervaring met installatiewerk in de utiliteitsbouw. Kennis op het gebied van bliksembeveiliging is een pré; Zelfstandig optreden in het kader van het totale groepsbeleid; Vaardig in het opbouwen en onderhouden van relaties; Stimulator voor het personeel waaraan leiding wordt gegeven; Leeftijd tot 45 jaar. De honorering is in overeenstemming met het belang van de funk tie en de daarbij behorende verantwoordelijkheden. Daarnaast zijn er uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de procedure. Kandidaten die voor deze funktie belangstelling hebben, worden verzocht hun schriftelijke sollicitaties te zenden aan: TM consult, Australiëlaan 14a, 3526 AB Utrecht. U gelieve in uw brief te vermelden nr. SM 8714. Wilt u meer informatie over de funktie, dan kunt u ons bereiken onder nummer 030-89.50.20 (de heer G.W.A. Schakel). TM consult, adviseurs voor organisatie automatisering, is een onderdeel van de Tombe/Melse Groep (accountants, belasting adviseurs en administratieve dienstverlening). BONAVENTURACOLLEGE Katholieke Scholengemeenschap voor gymnasium, atheneum, havo, mavo 16, 2334 CZ Leiden Vraagt voor zo spoedig mogelijk ter vervanging wegens ziekte een docent(e) NATUURKUNDE 16 lessen in havo 2, 3 en v.w.o. 3, 4 Ook zij die nog voor een bevoegdheid studeren, of belang stelling hebben voor een gedeelte van de vervanging wor den verzocht te solliciteren. Brieven aan de rector, Dr. Th.A. Pleij, die ook gaarne inlich tingen verstrekt, (tel. school 071-173631, tel. privé 01715- 2913). Rabobank Katwijk aan den Rijn/ Valkenburg (ZH) is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobank- organisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een Commerciële Ondersteuning ressorteert onder de afdeling Bedrijven. De werkzaamheden van de mede werker zullen zich concentreren rondom diverse commerciële administraties, waaronder behoren financieringen, effecten en buitenlands betalingsverkeer. Hij of zij functioneert tevens in het kader van het kredietbeheer. Wij denken voor deze functie aan kandidaten van 20 - 25 jaar met een opleiding op middelbaar niveau (minimaal HAVO/MEAO). Kandidaten dienen bereid te zijn tot het volgen van verdere vak gerichte studies. Van belang zijn een goede mon delinge en schriftelijke uit drukkingsvaardigheid, evenals accuratesse en het vermogen om zelfstandig te werken. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secun daire voorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris, interessante studiefaciliteiten en een premiespaarregeling. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer M.A. Röpke, hoofd Commerciële Onder steuning of de heer T. Kralt, hoofd Bedrijven, telefoon 01718 - 29111. Gw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling binnen 14 dagen verwacht door de directeur van de Rabobank, Postbus 595, 2220 AN Katwijk (ZH). XXflK/? NEDERLANDSE 1 ALGEMENE KEURINGSDIENST VOOR GROENTE- EN BLOEMZADEN (N.A.K.G.) De NAK.G. is van overheidswege belast met de keuring van groentezaden en -planten, bloemzaden, plantuitjes en plantsjalotten. Met 50 medewer kers wordt in de buitendienst, op de proeftuin, in het laboratorium en op het kantoor gewerkt aan een optimale kwaliteit van teeltmateriaal voor de voedingstuinbouw. Door uitbreiding van de werkzaamheden in Roelof- arendsveen is op het kantoor, het laboratorium en de proeftuin behoefte aan nieuwe medewerkers. Om deze vacatures te vervullen zoeken wij op korte termijn een Gedacht wordt aan een jonge energieke kracht die zich na een gedegen inwerkperiode ontwikkelt tot een all-round medewerker die zich volledig thuis voelt in de verzorging van controleproeven van groente- en bloem gewassen (onder glas en in de vollegrond). Ervaring in de tuinbouw wordt op prijs gesteld. Informatie over deze functie kan worden ingewonnen bij de bedrijfsleider, de heer J.W. Droogh. Voor de administratie zijn wij op zo^k naar een bij voorkeur jeugdig die naast een goede opleiding(HAVO/VWO,eventueel aangevuld met secre taresseopleiding) werklust, een uitstekende typevaardigheid en een duidelijke affiniteit voor een flexibele inzet inbrengt. Deze nieuwe collega, die zich tevens ziet ingeschakeld als telefoniste, ervaart het optimaal functioneren in een verregaand geautomatiseerde administratie als een dagelijkse uitdaging. Voor iemand met pit en doorzettingsvermogen zijn bij de N.A.K.G. ook zeker doorgroeikansen aanwezig. Kandidaten melden zich met een handgeschreven sollicitatiebrief doch kunnen mondelinge in formatie inwinnen bij de administateur, de heer J. van Schaik. op ons laboratorium voor kiemkrachtsonderzoek van groente- en bloem zaden wenst te combineren met verzorgings- en waarnemingswerkzaam heden op de proeftuin. Voor iemand die geduld en nauwgezetheid, onmisbare eigenschappen voor het laboratoriumonderzoek, combineren kan met een brede en gevarieerde inzet op de proeftuin ligt hier een kans om volledig met alle facetten van het keuringswerk kennis te maken. De kandidaat die wij zoeken solliciteert schriftelijk. Mondelinge informatie kan worden ingewonnen bij de chef van het laboratorium, de heer R. Miedema Voor alle functies geldt een volledige werkweek (40 uur). De honorering is afhankelijk van leeftijd en ervaring. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden van de N.A.K.G. zijn goed. Schriftelijke sollicitaties dienen te worden gericht aan de N.A.K.G., Postbus 27, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor telefonische informatie: 01713-9102. Handelsonderneming Van Delft 'De Vink' bv is wereldwijd bekend om z'n Hollandse droogbloemen. De produktie en verzending geschiedt vanuit bedrijven in Rijnsburg en Hooghalen (Dr). Van Delft 'De Vink' bv telt zo'n 140 medewerkers. Voor ons hoofdkantoor in Rijnsburg zoeken wij voor spoedige indiensttreding (full time) De taak bestaat uit het faktureren via de computer en overige administratieve werkzaamheden. Voor deze funktie denken wij aan enthousiaste, akkurate medewerksters met MAVO of HAVO opleiding. Kantoor- en computer ervaring is gewenst, terwijl je kennis van Engels, Frans en Duits ook zeer goed van pas komt. Leeftijd 18-25 jaar. Vanzelfsprekend staat een goede teamgeest en de zin om lekker hard te werken helemaal bovenaan ons 'verlanglijstje'. De Vink biedt een prima salaris en een erg prettige werkkring van voornamelijk jonge mensen. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je bellen met de heerW. de Mooij. Voor het centraal magazijn in Rijnsburg zoeken wij op korte termijn een Zijn taak zal o.a. bestaan uit het klaarmaken van orders en andere voorkomende magazijn werkzaamheden. Een flexibele en nauwkeurige werkinstelling vinden wij erg belangrijk. Leeftijd 20-25 jaar, in bezit van groot rijbewijs, eventuele dienstplicht vervuld hebbend. Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je bellen met de heer Krijn de Mooij. Handelsonderneming Van Delft'De Vink'bv Floralaan 2T, Rijnsburg Telefoon 01718-25401

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 20