Randstad heeft een baan in uw beroep -ir randstad uitzendbureau Het Gewestelijk Arbeidsbureau Leiden INFORMATIEMEDEWERKER (m/v) ARBEIDSBEMIDDELAAR (m/v) twee professionele receptionistes, die hun werk echt als een vak zien objektleider m/v MERCEDES-BENZ EERSTE SCHADEMONTEUR VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES 1 kantoor Administratief medewerker dag- en avonddiensten variërend van 2 tot 4 uur. Heeft u ir neemt u dan zo snel mogelijk contact met ons op. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, transport Voor een relatie in Leiden. De werkzaamheden bestaan o.a. uit factuurbehandeling van de inkoop en reparaties van auto's, con troleren of bepaalde auto's aan garantie of APK-keuring toe zijn, motorrijtuigenbelasting controleren en verzorgen. Vereisten: technische know-how van auto's en administratieve ervaring. ChSlTffGUT Informatie bij Annemarie de Groot of Lenny van der Hulst tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. tekstverwerking Tekstverwerkende typisten Wij hebben regelmatig werk voortekstverwerkend personeel. Het techniek gaat hierbij om zowel full-time als part-time banen. Kom meer informatie snel bij ons langs. Informatie bij Annemarie de Groot of Lenny van der Hulst tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij een chauffeur met een groot rijbewijs en chauffeurs-diploma. Het betreft hier 18 uur per week, voor lange tijd. Informatie bij Marion van Balen of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. secretariaat en boekhoudkundig Administratief medewerker MBA-niveau Voor een automatiseringsbedrijf in Leiden. Functie-inhoud: debi teuren- en crediteurenadministratie. Verwerking van grootboek mutaties, orderverwerking en de voorraadadministratie. Voor de ze functie wordt gevraagd een opleiding op MBA-niveau en erva ring met geautomatiseerde administratie. Deze full-time baan duurt zeer lange tijd. Informatie bij Margot van Beusekom of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. Secretaresse/chef de bureau Voor een importeur in de directe omgeving van Leiden. Functie-in houd: correspondentie in de moderne talen, orderadministratie, telex en telefax, contacten met klanten en na een gedegen in- werkperiode zelfstandig het kantoor draaiende houden. Een HA VO- en een secretaresse-opleiding zijn vereist evenals compute rervaring. Leeftijd: 22-30 jaar. Amb'rteuze kandidaten die full-time voor lange tijd beschikbaar zijn, komen in aanmerking voor deze functie. Informatie bij Margot van Beusekom of Saskia Görtz, tel. 071-14 95 41. Leiden, Kort Rapenburg 6. Hoofdadministrateur Voor een bedrijf in de omgeving van Leiden. Functie-taken: lei dinggeven aan het administratieve personeel, uitbouwen van de geautomatiseerde administratie, produceren van maandelijkse ex ploitatie-overzichten en deze voorzien van statistische gegevens van de verkoopafdeling. Voor het goed vervullen van deze functie zoeken wij ervaren kandidaten die een HEAO BE-diploma of gelijk waardig hebben. Het betreft hier een full-time functie voor lange tijd. Informatie bij Margot van Beusekom of Saskia Görtz, tel.071-14 95 41, Leiden, Kort Rapenburg 6. schoonmaak Onderhoudsmonteur Voor een pluimveeslachterij in de omgeving van Leiden zijn wij op zoek naar een onderhoudsmonteur die de nodige ervaring heeft Enige kennis van elektronica is een pre. Deze opdracht gaat zeer lange tijd duren. Aanvang: per direct Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. Service-monteur Voor een bedrijf in Zoeterwoude zijn wij op zoek naar een service monteur die zowel mechanisch als elektrisch onderlegd is en daa rin de nodige ervaring heeft Verdere vereisten zijn: geen last heb ben van hoogtevrees, bereid zijn tot het maken van overuren en in het bezit zijn van een rijbewijs. Deze interessante baan gaat lange tijd duren. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41, Leiden, Boommarkt 3A. Technisch medewerker Voor een bedrijf in Leiden zijn wij met spoed op zoek naar een per soon die de MAVO heeft afgerond en daarbij scheikunde in het pakket heeft gehad. De werkzaamheden zijn op de afdeling afval waterzuivering. Duur: zeer lange tijd. Informatie bij Paul Hoogreef of Marise Ladage, tel. 071-12 15 41. Leiden, Boommarkt 3A. horeca Bedienend personeel Schoonmakers Voor diverse hotels in en rondom Leiden zoeken wij ervaren kel ners en serveersters. Diensten en lengten van de opdracht in over leg te bepalen. Informatie bij Ingrid Mazurel of Regina de Vreede, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. detailhandel Caissière Voor een bouwmarkt in Leiden zoeken wij een gemotiveerde kracht die klantgericht kan werken. Het is een baan voor lange tijd. Werktijden: 13.00-18.00 uur. Leeftijd: tot 22 jaar. Informatie bij Marion van Balen of Meta Dijkstra, tel. 071-14 65 46, Leiden, Boommarkt 3A. Natuurlijk zijn welkom. vraagt ten behoeve van de afdeling Algemene Arbeidsvoorziening: 38 uur per week Taak: - inschrijven van werkzoekenden en het verrichten van de daarmee verband houdende administratieve werkzaamheden. - verstrekken van informatie aan werkzoekenden - verwijzen van cliënten, zowel intern als extern Functie-eisen: - MBO-diploma of gelijkwaardig werk- denkniveau gebaseerd op opleiding en ervaring in een contactuele functie. Salaris: Max 3284,- bruto per maand (afhankelijk van opleiding en leeftijd) Aanstelling geschiedt op arbeidscontract voor de duur van maximaal 12 maanden. 38 uur per week Taak: - bemiddelen tussen vraag en aanbod op de arbeidsmarkt; zowel ten aanzien van indivi duele cliënten als ten aanzien van groepen/categorieën van cliënten - verrichten van bedrijfsbezoeken - acquisitie van vacatures - het geven van voorlichting aan werkgevers omtrent de diensten van het arbeidsbureau en het zonodig adviseren daar waar bedrijven kampen met personeelsproblemen. Functie-eisen: - MBO/HBO-diploma of gelijkwaardig werk- denkniveau gebaseerd op opleiding en er varing in een contactuele functie - aantoonbare kennis en affiniteit met de arbeidsmarktproblematiek Salaris: Max. 4115,- bruto per maand (afhankelijk van opleiding en leeftijd) Aanstelling geschiedt op arbeidscontract voor de duur van maximaal 12 maanden. Voor beide functies kunt u nadere informatie inwinnen bij mw. C.J.M, Pluymaekers, tel. 071 -149951 Sollicitaties vóór 23 januari 1988 schriftelijk te richten aan de directeur van het Geweste lijk Arbeidsbureau, Postbus 12, 2300 AA Leiden. iedereen leest de krant altijd en overal. Centocor Europe B.V. is een far maceutisch bedrijf, gespeciali seerd in biotechnologie. In onze nieuwe vestiging in Leiden vindt de produktie plaats van monoclo- nale antilichamen t.b.v. therapie en diagnostiek. Wij zijn nu op zoek naar En daarmee bedoelen we men sen, die weten dat hun optreden de eerste belangrijke indrukken wekt bij onze relaties. Mensen, die hun werk professioneel bena deren en zichzelf zien als de spil in de communicatie van het bedrijf. AFWISSELEND 'S MORGENS/ 'S MIDDAGS De mensen, van wie wij een se rieuze aanpak mogen verwach ten, zijn waarschijnlijk al wat ouder. Wij denken aan een leef tijd van 35 tot 50 jaar. Om juist deze mensen de gelegenheid te geven hun bezigheden buiten het werk goed te kunnen organise ren, denken wij aan part-time werktijden van 08.00 tot 13.00 uur en van 13.00 tot 18.00 uur. U werkt dan bijvoorbeeld wekelijks afwisselend 's morgens en 's middags, steeds 5 uur'per dag in nauw overleg met uw collega. HET VISITEKAARTJE VAN ONS BEDRIJF Tot de representatieve taken van onze receptionistes behoren het ontvangen van bezoekers en het beantwoorden van de telefoon. Bij de receptieverantwoordelijkhe den behoren ook taken als de be handeling van inkomende en uitgaande post, fax en telex, het bijhouden van de agenda van de vergaderzalen en het verzorgen van de kopieerkamer. Ook de uiterlijke verzorging van de hal en receptie behoort tot hun werk, zo als het bijhouden van de bloemen. UW ACHTERGROND EN ERVARING Wij verwachten van u representa tiviteit en goede telefonische en persoonlijke communicatieve- vaardigheden. Uw leeftijd ligt zo als gezegd, tussen de 35 tot 50 jaar. U hebt een MAVO of HAVO of gelijkwaardige opleiding en u beheerst naast Nederlands en Engels liefst ook andere talen. U hebt ervaring met receptie-werk en licht administratief werk. ONS AANBOD U kunt bij Centocor rekenen op een uitgebreide en gedegen in- werkperiode, die het u mogelijk maaW om uw werk goed en met plezier te doen. Centocor biedt ruimte voor eigen verantwoorde lijkheid en eigen inbreng in het werk. Het salaris en de secundai re voorzieningen zijn uitstekend. UW REACTIE Voor meer informatie kunt u bellen met onze afdeling Personeelszaken, telefoon (071) 15 84 44. Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van vacaturenummer LD 88/01/01, kunt u richten aan mevrouw M.L. Röell, afdeling Personeelszaken, Centocor Europe B.V., Postbus 2512300 AG Leiden. CENTOCOR EUROPE B.V. DE PRIJSBEWUSTE PROFESSIONALS Schoonmaakbedrijf Cemsto is marktleider in Nederland. Maakt met zo'n 10.000 mensen dagelijks zo'n 3.000 bedrijven en instellingen schoon. Cemsto is dus groot, maar met zo'n 40 regionale vestigingen toch altijd dichtbij en aan- Cemsto zoekt op korte termijn een standplaats Leiden. (full-time) Hij/zij heeft de leiding over onze dienstverlening in een aantal objekten, hetgeen onder meer inhoudt: het maken van werkindelingen; beheren van materialen en machines; leiding geven aan/motiveren van het personeel werkzaam op het öbject; het onderhouden van kontakten met kliënten. Bent u iémand die zelfstandig kan werken, makkelijk met mensen kan omgaan en goed onder druk kan werken? En is het geen bezwaar dat een groot gedeelte van de werktijd valt in de vroege avonduren, dan bent u wellicht de man of vrouw die wij zoeken. Wij bieden naast een interessante werkkring een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Cemsto b.v., Van der Madeweg 41, 1099 BS Amsterdam, t.a.v. mevrouw N. van den Berg. B.V. L.I.A.M., Mercedes-Benz dealer voor de kuststreek, bollenstreek en Rijnstreek, gespecialiseerd in totale personen- en bedrijfswagenservice, vraagt voor haar vestiging te Leiden een In onze werkplaats met moderne apparatuur wordt momenteel gewerkt met 8 monteurs. Zij doen alle voorkomende schade- reparaties aan personen- en bedrijfswagens van diverse merken. Er heerst een prettige sfeer en de beloning is goed. Diploma's vinden wij wel belangrijk doch is niet een eerste vereiste, belangrijker vinden wij enthousiasme en inzet. Trekt het u aan om met een merk met wereldfaam te werken, bel dan voor nadere informatie naar de heer J. de Bruyckère, tel. 071 - 76 93 03. U kunt ook schriftelijke sollicitaties sturen aan B.V. L.I.A.M., Postbus 25, 2300 AA LEIDEN. Het werkvoorzieningsschap "Het Spektrum" is een samen werkingsorgaan van de 7 bollengemeenten Noordwijk, Noord - wijkerhout, Hillegom, Lisse, Sassenheim, Warmond en Voorhout. Het schap geeft uitvoering aan de Wet Sociale Werkvoorziening. Het Spektrum omvat naast 2 stafafdelingen, 3 werkverbanden te weten: een industrieel technisch werkverband, een cultuur technisch werkverband en een administratief grafisch werkverband, met in totaal ca. 360 medewerkers. Op het directiesecretariaat van ons bedrijf ontstaat op korte termijn de vacature van directie-secretaressè Functie-informatie: In deze functie ondersteunt u de algemeen directeur bij zijn dagelijkse activiteiten. De functie wordt met grote mate van zelfstandigheid uitgeoefend, waarbij u veelal zelf prioriteiten moet stellen. U speelt een belangrijke rol in de communicatie tussen directie en de interne organisatie alsmede de externe relaties. Ook de P.R.-functie hoort in dit kader tot uw competentie. U zult worden bijgestaan door een secretariaatsmedewerker op basis van deeltijd (19 uur). Tot uw taken behoort o.m. De postbehandelingen -bespreking De gehele verzorging van de vergaderingen van de algemeen directeur De afhandeling van diverse correspondentie van uiteenlopend niveau De bewaking van d$ agenda Het bijhouden van diverse archiefsystemen Het verrichten van typewerk met behulp van tekstverwerkings- apparatuur Het, op den duur, zelfstandig uitbouwen van de public relations- functie ten behoeve van de organisatie Het verrichten van diverse representatieve taken Functie-eisen Wij zoeken een medewerkster die in het bezit is van één van de volgende diploma's: HAVO/VWO, aangevuld met een secretaresse-opleiding van een van de erkende instituten. of MEAO - secretariële richting. De aanvullende opleiding "management-assistente" strekt tot aanbeveling. Bereidheid tot het eventueel volgen van cursussen. Leeftijd: vanaf 28 jaar Ervaring: aantoonbare ervaring in soortgelijke functies Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring Opname in het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Ziektekostenverzekering via I.Z.A. Herkent u zich in bovenstaande en voelt u zich aangetrokken tot deze verantwoordelijke functie die met grote mate van zelfstandigheid dient te worden uitgeoefend, dan zien wij uw schriftelijke reactie graag tegemoet. Telefonische inlichtingen worden verstrekt door het hoofd van de afdeling sociale en personeelszaken, de heer R.P. van Toor, 02522-13750. Brieven dient u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan: Het Spektrum t.a.v. de heer R.P. van Toor Postbus 109 2170 AC SASSENHEIM

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 18