Wens van Michels verhoord spos;tv Piket verliest door tijdnood Conflicten bij Ajax raken Ivic Mühren tempert optimisme Handbalsters zoeken het nu hogerop Kloppenburg in Top Twaalf Van Ulf Andersson Oranje dicht bij huis in de zwakste groep EK examen voor FA WOENSDAG 13 JANUARI 1988 PAGINA 15 'Speelstijl niet veranderen' OPORTO (GPD) - Tomislav Ivic, de Artur Jorge, heeft bij FC Porto met twee landstitels op zak in 1978 zijn zaakjes beter voor elkaar. Ben- uit de Meer vertrokken, heeft nog fica (op de tweede plaats) kijkt in steeds het beste met Ajax voor. De de Portugese competitie tegen een trammelant in Amsterdam lijkt de achterstand van vier punten aan, in Joegoslaaf, dit seizoen neergestre- de vitrine prijkt sinds vorige ken bij FC Porto, zelfs persoonlijk maand de wereldbeker en de trots te raken. Zijn waarschuwing: „Het van Noord-Portugal heeft de Su is te hopen dat Ajax, nu Cruijff weg percup voor het grijpen. Aan die is, niet plotseling de speelstijl gaat bokaal hecht Ivic overigens veel veranderen. Dat kan namelijk niet waarde: „Wij kunnen na Juventus van de ene op de andere dag. Aan- de tweede club worden die zowel vallend voetbal waarbij de tegen- landskampioen wordt als de we stander op eigen helft wordt vast- reldbeker en de Supercup wint. gezet, dat is de laatste jaren de Voor FC Porto kan vanavond tegen kracht van Ajax geweest. Het zou Ajax een droom werkelijkheid dom en gevaarlijk zijn om dat op worden", korte termijn te wijzigen". Ivic, 54 inmiddels, wil op deze manier iets terugdoen voor de club die hem in 1976 vanuit Joegoslavië naar Amsterdam haalde. Ajax bleek voor Ivic het startpunt te zijn voor een internationale succes reeks. Na Hajduk Split en Ajax stond de tacticus, altijd op zoek naar balans in een elftal en minder gecharmeerd van individuele hoogstandjes, op de loonlijst van onder meer Anderlecht, Galatasa- ray en Panathinaikos. Dat Ajax, met tien miljoen gulden in de club kas, momenteel de velden af stroopt op zoek naar een aanvaller, verleidt hem tot een tweede waar schuwing. „Het is onzin om een aanvaller te kopen", meent Ivic. „Ajax heeft op dit moment een controlerende middenvelder nodig. Een type Rijkaard ja, een speler die anderen in staat stelt om uit te blinken en al die jonge spelers bij Ajax in het veld kan begeleiden. Met Bosman, Bergkamp en Meijer heeft Ajax voldoende capabele aanvallers in huis. De nadruk moet op het team komen te liggen, op het onderlinge samenspel. Eén man wint geen wedstrijd voor je, dat doet een team. Zeg dat maar tegen meneer de voorzitter". Van de maandag door de voorzitter' Ton Harmsen opge worpen stelling dat Rabah Madjer Porto niet voor Ajax mocht verrui len omdat er nog een tweede duel om de Supercup op de agenda stond, klopt volgens Ivic niets. „Het was gewoon een kwestie van geld. Valencia bood meer dan Ajax, dat was alles". AMSTERDAM (ANP) - De handbalsters Marianne Bult en Christine Bult-Knigge gaan verder langs de rechtsinstan ties binnen het Nederlands Handbal Verbond (NHV) om een snelle overschrijving naar Foreholte (Voorhout) af te dwingen. Het bestuur van het NHV heeft bepaald dat voor beide speelsters de overschrij vingstermijn van zes maanden geldt. Bult (OSC) en Knigge (V en K) wensen in aanmerking te komen voor de uitzonderings regel bij verhuizing over een af stand van meer dan dertig kilo meter. Bult en Knigge vragen de af delingsbesturen van Amster dam en Groningen de zaak nog eens te bekijken. De verhuisbe richten zijn gisteren bij die brie ven gevoegd. Bovendien willen beide handbalsters in beroep gaan tegen de uitspraak van het verbondsbestuur. Zij moeten daartoe een protest indienen bij de VSPC, de straf- en protest commissie. Vervolgens kunnen er nog stappen worden onder nomen bij de commissie van beroep en de verbondsvergade ring. Bult persoonlijk voelt veel voor een kort geding bij de bur gerrechter, maar oefent nog ze ker een week geduld uit om de sportrechtspraak zijn beloop te laten. Voor een beroep bij de VSPC staat in de praktijk een termijn van vier tot vijf weken. Teambegeleidster An Plug van Foreholte ziet de belemme ring van Bult en Knigge als een actie tegen de belangen van Jan Kecskemethy, de Tsjechoslo- waakse coach die eind vorig jaar het NHV verliet en nu trai ner is bij Foreholte, dat dezelf de sponsor heeft als het NHV. LEIDEN (GPD/AFP) - Mirjam Kloppenburg neemt voor de tweede keer in haar carrière deel aan het Top Twaalf-tafeltennistoernooi, dat half februari in het Joegoslavische Ljubljana wordt gehouden. Betti- ne Vriesekoop was vanwege haar vierde plaats op de Europese rang lijst al zeker van deelname. Kloppenburg prijkt op de Europese 'hit- ladder' op een 13e positie. Omdat de Hongaarse Csilla Batorfi vanwe ge een knie-operatie voor de Top Twaalf heeft moeten afzeggen, is Kloppenburg toegevoegd aan het selecte gezelschap. Twee jaar gele den eindigde de speelster van Gaanderen in het Zweedse Sodertalje op een tiende plaats. Vorig seizoen werd zij na een conflict met de NTTB teruggetrokken voor het toernooi in Bazel. De 22-jarige Klop penburg is reeds zeker van de Olympische Spelen. Evenals Vriesekoop trouwens, die momenteel tobt met een schou derblessure. Daardoor heeft de Hazerswoudse het treffen Europa- Azië van komend weekeinde moeten afzeggen. In Joegoslavië is Vrie sekoop weer van de partij. Na de Olympische Spelen in Seoul wil de speelster van Avanti haar sportcarrière beëindigen. De Europese tafeltennisunie heeft de Brit Desmond Douglas uit gesloten van zowel deelneming aan het individuele toernooi bij de continenten-ontmoeting Europa-Azië als aan het Top Twaalf toernooi waar hij zijn titel moest verdedigen. De maatregel van de ETTU is een straf voor de afzegging van Douglas voor de ploegenstrijd tussen de betere spelers uit Europa en Azië. WIJK AAN ZEE (GPD) - Ulf Andersson heeft door een ze ge in de vierde ronde alleen de leiding genomen in de Grootmeestergroep A. Dat ging wel met enig geluk ge paard, want lange tijd gaf Jeroen Piket hem prachtig partij. Pas in hevige tijdnood liet de Nederlandse coming-man een verraderlijke penning toe en dat kostte hem zoveel ma teriaal dat verdere tegenstand nutteloos was. De Leider dorper hield zich goed, maar het huilen stond hem toch na der dan het lachen. De Hongaar Farago (links) en de uit Bulgarije afkomstige Georgiëv denken vooruit tijdens hun partij in de grootmeestersgroep van het schaaktoernooi in Wijk aan Zee. Voto and Robert Hübner, die bij het ingaan van de ronde nog de eerste plaats deelde, moest tegen Michael Tal een vreselijke nederlaag incasse ren. De ex-wereldkampioen kende de z.g. Scheveningervariant van het Siciliaans duidelijk beter en daardoor kreeg hij zelfs met de zwarte stukken zodanig de wind mee, dat de rest van de partij hem weinig moeite meer kostte. Karpov is aan zijn herstel begon nen. Zijn vrije dag had hij benut om een reisje naar Brussel te ma ken om aldaar te onderhandelen over het grote toernooi dat in de Belgische hoofdstad eind maart van start gaat. Karpov kwam in een aloude Spaanse partij tegen Paul van der Sterren goed te staan en toen de Nederlander in tijdnood een ernstige fout maakte, was het spoedig met hem gedaan (zie ana lyse). Genna Sosonko en Kyril Geor- giev, die maandag in hun onderlin ge inhaalpartij een felle slag had den geleverd, die in het voordeel van de Bulgaar was beslist, deden het gisteren kalm aan. Sosonko speelde in 24 zetten remise met Curt Hansen en Georgiev deed er tegen Ivan Farago maar één zet lan ger over om hetzelfde resultaat te bereiken. John van der Wiel bestookte met zwart de gevreesde aanvaller Lju- bo Ljubojevic met de Siciliaanse Svesnikov-variant. Destijds had hij als jeugdspeler daarmee vele suc cessen geboekt en ook ditmaal kwam hij goed uit de opening. Tot veler verrassing werd deze partij plotseling remise gegeven. De he ren waren in moeilijke stelling ken nelijk bang voor elkaar. De wildste partij van de vierde ronde was het duel tussen Pedrag Nikolic en Simen Agdestein. De Joegoslaaf offerde een stuk voor de aanval, die zeker remise had kun nen opleveren. Toen hij evenwel al te hebberig werd, begon de Noor ineens hard terug te slaan en dat le verde hem na vier uur spelen het volle punt op. In de B-groep is Rudy Douven zijn leiderspositie kwijt geraakt door een nederlaag tegen de Ame rikaan Fedorowicz. Ook de andere Nederlanders kwamen in deze ron de niet goed los. Friso Nijboer, die zijn vrije dag had besteed om zijn voordeel tegen Rainer Knaak in winst om te zetten, bleek gisteren slecht in vorm te zijn en zo werd hij een dankbaar slachtoffer van de Fransman Bachar Kouatly, die ten slotte ook punten nodig heeft. Liafbern Riemersma belandde door een nederlaag tegen Luc Winants op de laatste plaats. Een halve punt uit vier partijen is wel erg mager voor een speler van zijn klasse. Iets beter deed Joris Bren- ninkmeyer het tegen Glen Flear; na vele schermutselingen op de ko ningsvleugel eindigde de partij in remise door eeuwig schaak. HANS BOUWMEESTER Heeft Ajax door de uittocht van 2fi^Tc^„?°rtieveKSC.hade DÜSSELDORF (GPD) - Als Rinus Michels een wenslijst ies van' Rabah Madjer "n, in eeri v00r de eindrondewedstrijden van het EK in West-Duits- eerder stadium Paolo Futre, nog land had kunnen indienen, was die identiek geweest aan steeds op volle toeren. „Wij hadden de loting zoals die gisteren in Düsseldorf tot stand kwam. •èi vervangers achter de hand. Rui Natuurlijk was de scheidende bondscoach er alles aan ge legen de tevredenheid achter zijn strakke masker verbor gen te houden. Barros bijvoorbeeld kan een hele grote worden. Toch betreur ik het in hoge mate dat Futre en Madjer vertrokken zijn. Dat vereist name lijk een enorme omschakeling. Het is hetzelfde als bij Real Madrid - de club die de titelverdediger uit het Europa-Cuptoernooi knikker de - spelers als Sanchez en Butra- gueco zouden wegvallen". En verbaasd: „Van het vertrek van al die spelers bij Ajax begrijp ik dan ook niks. Rijkaard, Silooy, Boeve en eerder Vanenburg en Koeman, die laat je toch niet zo maar gaan als je Europese aspira ties hebt? Ik begrijp niet dat Cruijff het zover heeft laten komen. Had het bestuur daar dan niks aan kun nen doen?" Tomislav Ivic, opvolger van de naar Racing Club de Paris verhuis- ADVERTENTIE morgenavond 14 januari HERENWATERPOLO LZ 1886 - CHINEES NAT. TEAM aanvang 19.45 uur zwembad Het Wedde Voorschoten Deze advertentie wordt u aangeboden door: Bowlingrestaurant HANS MENKEN Boshuizerlaan 1, te Leiden Toen hij in een later stadium de lo ting afwoog, kwamen'er aanmerke lijk veel voordelen over zijn lippen. Met Rusland, Engeland en Ierland ziet Nederland zich in juni niet voor onoverkomelijke problemen geplaatst. Het feit dat de ontmoe tingen plaatsvinden op een steen worp afstand van de Nederlandse grens - respectievelijk in Keulen, Düsseldorf en Gelsenkirchen - maakt de zaak voor Oranje nog eens extra aantrekkelijk. „Als we maar niet de openings wedstrijd tegen West-Duitsland hoeven te spelen", smeekte KN- VB-secretaris Jan Huijbregts vlak voor de loting. „En als we dan ook nog het landnummer zeven trek ken, ben ik helemaal content". De gelukkige hand van Uli Stielikes zoon Christian vervulde alle KN- VB-wensen. „Men is nu al snel geneigd", be gon Rinus Michels nadat hij de eer ste euforie van de bondsbestuur- ders gelaten over zich heen had la ten gaan, „om die tweede groep als een gemakkelijke te kwalificeren. Ons nadeel is dat we met de zwaarste tegenstanders beginnen. De deelnemende landen in onze groep hebben misschien historisch gezien niet de achtergrond van de deelnemers in groep 1, maar dat zegt weinig over de huidige kwali teit. Qua ervaring staat het Neder lands elftal en Ierland helemaal on deraan. Rusland schat ik bedui dend hoger in. De Russen zullen uit de fouten van het WK in Mexico hebben geleerd en daar in het ko mende toernooi hun voordeel van hebben. De Russen kunnen elkaar zowel in rustig als in hoog tempo blindelings vinden. Ze spelen pri DÜSSELDORF (AFP) - Na de loting voor de eindronde van de strijd om de Europese voet.baltitel, hebben vertegenwoordigers van de Eu ropese Unie en van de Engelse bond overleg gevoerd over de opvang in West-Duitsland van de supporters van het Engelse elftal. Tijdens het gesprek, waarbij voor de Engelsen voorzitter Millichip en secreta ris Crooker aanwezig waren, kwamen de Engelsen met een uitge werkt plan voor de begeleiding van de aanhangers. „Wij waren verrast door het goed doordachte idee van de FA over de komst van duizen den supporters naar West-Duitsland," stelde Bangerter, secretaris van de UEFA. „Millichip en Crooker hebben ons verzekerd dat de FA en de Engelse regering het uiterste willen doen om moeilijkheden te voorkomen. Er zijn ook contacten tussen de Engelse politie en hun Westduitse collega's. In principe gaan wij er daarom van uit dat er bij de eindronde in juni geen problemen behoeven te ontstaan'." Voor de FA hangt veel af van het gedrag van de supporters in West- Duitsland. Voorzitter Georges van de UEFA liet in hetzelfde gesprek weten dat goed gedrag van de Engelse fans bij de eindronde, de kan sen voor de clubs terug te keren in de strijd om de verschillende Eu ropese bekers voor clubtploegen, sterk zou vergroten. „Als er geen sprake zou zijn van ongeregeldheden, dan kunnen Engelse teams waarschijnlijk een seizoen later weer aan de EC-toernooien deelne men," liet Georges weten. De terugkeer van de Engelsen staat ook op de agenda bij de eerst komende vergadering van de UEFA, 20 en 21 ja nuari in Monaco. De uiteindelijke beslissing zal echter pas later in het jaar vallen bij de bijeenkomst in Aberdeen. ma positiespel; de Hongaren kun nen daarover meepraten. De ope ningswedstrijd tegen die ploeg wordt van enorm belang. In die ontmoeting moet de basis worden gelegd voor de sleutel wedstrijd te gen Engeland". Michels' Russische vakbroeder Valerie Lobanovski wilde op de lo ting niet verder ingaan dan de me dedeling dat het komende EK in derdaad de sterkste voetballanden van Europa bijeen zou brengen. „De kracht van beide poules lijkt mij van gelijke orde. Voor mijn elf tal is het zaak tijdens de voorberei ding de goede geest in de groep te krijgen". Over de kracht van de directe te genstanders meende Lobanovski: „We hebben diverse keren tegen Engeland gespeeld en dat waren al tijd moeilijke wedstrijden. Over de kracht van Engeland bestaat wei nig onduidelijkheid. Het Neder lands elftal ken ik alleen van de vi deo. Wat ik daarvan heb gezien heeft indruk gemaakt. Het is een sterk collectief met enkel individu alisten, zoals Gullit en Van Basten, van internationale allure. Becken- bauer zei dat Maradona momenteel de absolute ster is, maar Ruud Gul lit behoort zeker tot de beste voet ballers van de wereld". „Van de fouten van Mexico heb ik geleerd. Tijdens dat WK zijn ove rigens alleen maar fouten door de scheidsrechters gemaakt. Zo heb ik bijvoorbeeld geleerd datje tegen Engeland met de hand mag scoren. Over buitenspelsituaties wil ik het dan nog niet eens hebben". Proefloting Engelands coach Bobby Robson stelde Stielikes zoon eergisteren tijdens de proefloting schertsend al een beloning in het vooruitzicht bij een soortgelijk resultaat daags er na. Toen namelijk kwam zijn ploeg terecht in een groep met Spanje, Denemarken en Ierland. „Deze lo ting nu, is niet slechter. Maar veel is er op voorhand niet over te melden. Je hoort mij niet beweren dat Ier land de underdog is. Ze zijn alle maal van gelijk kaliber. Ik ben al leen blij dat we West-Duitsland op z'n vroegst pas in de halve finales tegenkomen". De Britse coach heeft de 3-1-ne derlaag in de oefeninterland tegen de 'Mannschaft' nog vers in het ge heugen. Ook tegen Nederland speelt Engeland (in maart) nog een oefeninterland. „Ik heb er geen probleem mee. Het kampioen schap is te belangrijk om deze wed strijd nu te schrappen. Dit duel en het treffen in West-Duitsland zijn twee verschillende wedstrijden. Het is een graadmeter van hetgeen ons tijdens de eindronde te wach ten staat". Het feit dat Nederland dicht bij huis speelt en dus in zijn wedstrijd op de steun van duizenden landge noten kan rekenen, wordt door Ri nus Michels als een extra steun ge zien. Ook Hermann Neuberger was in zijn schik met die omstandig heid. „Het scheelt in elk geval dui zenden supporters. De stad Düssel dorf krijgt binnen een week twee voetbalspektakels voorgeschoteld van bijzonder gehalte. West-Duits- land-Italië als openingsduel en ver volgens enkele dagen later Enge- land-Nederland". Over het veiligheidsaspect rond die tweede wedstrijd wilde Neu berger niets kwijt. „Ik zeg nooit iets over de veiligheidsmaatrege len die worden genomen. Wel zul len we trachten het Europees kam pioenschap voor zowel de spelers 'i de mascotte Bemi e als het publiek zo veilig mogelijk te laten verlopen". „Doordat de steden waar we in actie komen", vervolgde bonds coach Michels, „dicht bij elkaar lig gen, kunnen we ons vestigen op één plaats en hoeven we niet steeds weer te verhuizen. Dat scheelt in de voorbereiding. Ik ben gelukkig met de laatste tegenstander, outsi der Ierland. Ierland heeft dan mo gelijk al brokken gemaakt in de voorgaande ontmoetingen tegen Engeland en Rusland. Bovendien weten we precies hoe we ervoor staan en wat we moeten doen met het oog op eventueel verder ko- En verder komen is voor Rinus Michels na het afketsen van zijn kandidatuur bij PSV opeens in een heel ander daglicht gekomen. „Ie dereen verwachtte dat ik naar PSV zou gaan, maar ik heb altijd reke ning gehouden met het feit dat het niet door zou gaan. Ik ben echter helemaal niet op zoek naar een nieuwe werkgever. Over de perio de na de zomer maak ik me niet druk. Ik laat het op me afkomen". Met een goed resultaat tijdens het EK zijn de zorgen over de toekomst bij de bondscoach nog kleiner dan ze nu al zijn. Patrick O'Brien, de voorzitter van de Ierse voetbalbond, weiger de de outsider-rol die Ierland kreeg opgespeld te accepteren. „We zijn voor geen tegenstander bang. In dit Europees kampioenschap be staat er voor niemand een gemak kelijke tegenstander". OPORTO/EINDHOVEN (GPD) - Niet zozeer de wedstrijd vanavond tegen FC Porto, als wel het speel schema voor het in juni te spelen Europees kampioenschap was gis teren in het kamp van Ajax het ge sprek van de dag. De Ajacieden die in aanmerking komen voor een tic ket naar West-Duitsland, reageer den in Oporto enthousiast op het programma en de steden waar ge speeld moet worden. Alleen vete raan Arnold Mühren was een ande re mening toegedaan: „Ik ben hier helemaal niet blij mee". Mühren, die met Ipswich Town en Manchester United het Engelse voetbal van haver tot gort leerde kennen en door Frank Stapleton, Ajacied en aanvoerder van Ierland, nauwkeurig is geïnformeerd over de kracht van dt Ieren, waar schuwde nadrukkelijk voor een overdosis optimisme. „Ik had lie ver bij Spanje en Italië gezeten. Ier land en Engeland zijn knokploe gen, geven nooit op. En dan die Russen er nog bi,i.„ Het enige gun stige is dat we lekker dicht bij huis spelen". „Dit is mazzelen", vond Bosman daarentegen. Van 't Schip viel hem onmiddellijk bij: „Dit moet te doen zijn, al kunnen er op zo'n EK na tuurlijk hele rare dingen gebeuren. Een ploeg als Ierland kan tijdens het toernooi boven zichzelf uit groeien. Daarom is het prettig wat we pas op het laatst tegen Ierland spelen. Op dat moment zijn ze mis schien uitgeblust. Ik sla Engeland in onze groep het hoogst aan, al zul len we het ook tegen die Russen erg moeilijk krijgen. Hun fysieke kracht en al die tempowisselingen liggen ons niet zo" De Ajacieden speculeren op een massale invasie van Nederlandse supporters, net zoals dat in 1974 tij dens het WK in West-Duitsland het geval was. „Het komt prachtig uit dat we zo dicht bij de grens spe len", aldus Bosman. „Daar mogen we heel blij om zijn. Ierland en Rusland zijn wat dat betreft in het nadeel. Die steun zou wel eens een beslissende rol kunnen gaan spe len". Beschouwen Bosman (22) en Van 't Schip (24) het EK als een mo gelijk startpunt van een internatio nale doorbraak, voor de 36-jarige Mühren wordt het EK een eindsta tion. „Ik moet natuurlijk eerst bij de selectie zien te komen", aldus de Volendammer, die nimmer een eindronde meemaakte. „Op mijn leeftijd weetje het maar nooit. Dat neemt natuurlijk niet weg dat ik er werkelijk alles aan zal doen om er bij te komen. Dit kan voor mij een fantastisch afscheid worden". Oranje-aanvoerder en AC Milan- uitblinker Ruud Gullit is uitermate tevreden over de loting. „Neder land heeft het heel wat beter getrof fen dan Italië. Wij hebben niet al leen een goede kans bij de beste vier, de halve finales, te eindigen, maar kunnen daarna zelfs Euro pees kampioen worden", vindt de Europees voetballer van het jaar 1987. Speelschema EK DÜSSELDORF (AP) - Hieron der volgt het wedstrijdschema voor het eindtoernooi om het Europese voetbalkampioen schap, dat in juni in Westduits- land wordt gehouden: 10 juni, Westduitsland-Italie. Düsseldorf, 20.15. 11 juni, De- nemarken-Spanje, Hannover, 15.30. 12 juni. Engeland-Ier- land, Stuttgart, 15.30. 12 juni, Nederland-Sovjetunie, 20.15. 13 juni, rustdag. 14 juni, West- duitsland-Denemarken, Gel senkirchen, 17.15. 14 juni, Ita- lië-Spanje, Frankfurt, 20.15. 15 juni, Engeland-Nederland, Düsseldorf, 17.15 15 juni, Ierland-Sovjetunie, Hannover, 20.15. 16 juni, rust dag. 17 juni, Westduitsland- Spanje, München, 20.15. 18 ju ni, Italie-Denemarken, Keulen, 20.15. 18 juni, Engeland-Sov- jetunie, Frankfurt, 15.30. 18 ju ni, Ierland-Nederland, Gelsen kirchen, 15.30. 19 juni, rustdag. 20 juni, rustdag. 21 juni, Halve finale, winnaar Groep 1 tegen nummer 2 van Groep 2. Ham burg, 20.15. 22 juni. Halve fina le. nummer 2 in Groep 1 tegen winnaar Groep 2, Stuttgart, 20.15. 23 juni, rustdag. 24 juni, rustdag. 25 juni. Finale Mün chen, 20.15. WOENSDAG 16.03-16.50 BBC 2: WK darts: vanuit Fnmley Green. 16.35-17.55 BRT 1Speel op Sport. 17 46-18.08 Ned 1: Veronica Sport met sport-kort, gewichtheffen, ijshockey, de rally Parijs-Dakar en American Football. 20.30-21.10 BBC 2: WK darts vanuit Frimley Green 21.55-22.30 Did 1ARD-Sport extra: sa menvatting van de EK kunstrijden op de schaats in Praag (kuur voor paren) 22.23-00.20 Ned 2: Voetbal: rechtstreeks verslag van de returnwedstrijd om de Su percup tussen FC Porto en Ajax 22.25-22.30 SKY: Snow Report: sneeuwberichten voor skiërs. 22.30-23.25 SCH: Super Sport. 22.30-23.35 SKY: International Motor Sports '87. Met autosport: de 1000 km ra ce voor sportwagens vanaf de Nürn- burgring en motorsport: de Zwitserse Grand Prix voor 500-cc-motoren. 23.00-00.40 BBC 1 Sportsnight: met EK kunstrijden op de schaats vanuit Praag en WK darts. 23.25-23.35 SCH: Gillette Soccer Scene. 23.35-23.50 SKY: Paris to Dakar Rally Report. DONDERDAG 09.25-09 50 SCH: Play Golf: golfcursus. 10.03-10.40 Did 1: EK Kunstri|den op de schaats: kuur voor paren. 13.15-15.20 Did 1: ARD-Sport extra: re portage van de vandaag gespeelde wed strijden in de Open Australische Tennis kampioenschappen in Melbourne. 13.50-14.05 SKY: Pans to Dakar Rally Report.

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15