'Er zit beweging in het geschil' SPOÏÏTV Visser dicht goeddeels de kloof met Karlstad Van Gennip regeert weer met vaste hand Van der Leek: KNVB vangt bot bij FIFA Dammer Jansen: via de rechtbank naar het NK Gasser voor arbitrage-coirimissie IAAT Bemiddelaar Muller optimistisch over terugkeer Cruijff bij Ajax 'Wat daar gebeurt kan niet' PAGINA 15 Toen - een maand terug - leek de kloof met Karlstad praktisch on overbrugbaar, maar deze is zowaar goeddeels gedicht. Toch wacht Leo Visser nog op het ja-woord van het NOC, al is dat een formaliteit. De Drent Herbert Dijkstra heeft, strikt genomen, als eerste officieel aan de Olympische voorwaarden voldaan. Op 21 februari verschijnt hij in Cal gary aan de start voor de tien kilo meter. Het spreekt voor zich dat Leo Visser en Gerard Kemkers dan eveneens op medaillejacht gaan. Kemkers zag er in de laatste rit van de vierdaagse titelstrijd wijselijk vanaf het nationale record, dat Vis ser hem had ontnomen, weer op te eisen. Van een pees-ontsteking on dervond hij nog nauwelijks hinder, maar Kemkers volstond met een egale race en een bevredigende 14.08,84. Nog altijd een kleine elf seconden sneller dan Herbert Dijkstra, de gelukkigste man in de Thialf-hal. Een bikkelharde slag tussen de marathon-cracks om de derde Olympische startplaats bleef uit. Met negen seconden haalde de 21- jarige Dijkstra zijn persoonlijke toptijd omlaag, maar hij trok zich met angstige gevoelens terug in de kleedkamer toen Robert Vunde- rink en Bart Veldkamp hun tanden in het karwei zetten. Later, nadat alle spanning was geweken, beken de Dijkstra: „Mijn streven was 14.12 te rijden, want ik moest im mers een tijd zetten. Dat bleek on haalbaar en ik dacht aan die 14.19,23 niet genoeg te hebben. Daarom heb ik me maar even terug getrokken. Na een tijdje kwam Jo- han Bennink, mijn coach, binnen en zei, het zit wel goed". De als een dolleman vertrokken Vunderink liep zich al na drie kilo meter stuk en gaf zonder verder verzet de titel, die .in zijn bezit was uit handen. Ook de gevreesde tem- pobeul Veldkamp kwam bij lange na niet in de buurt van Dijkstra's prestatie, ruim binnen de NOC-li- miet van 14.30. Herbert Dijkstra, woonachtig in Pesse, zegt op de helft van zijn doel te zijn. „De andere helft zijn de Zo merspelen in Seoel". Voor het der dejaar zit hij in de nationale wieier- selectie van Andre Boskamp, die zich prepareert op de honderd kilo meter ploegachtervolging. Maar Dijkstra is nog veelzijdiger. Ooit behaalde hij een Drentse zwemtitel en in het judo bracht hij het tot de bruine band. Als marathonschaatser in het team van Wehkamp heeft Dijkstra zich de laatste tijd bewust wat inge houden. Toch was hij op Nieuw jaarsdag nog van de partij in Heer enveen om een etmaal later op het zelfde ijs naar de tweede plaats op de vijf kilometer te snellen. Het ligt daarom voor de hand dat Dijkstra in Calgary eveneens wordt inge schreven voor de 5000 meter zodra Hein Vergeer geen kandidaat meer is. De komende weken wil Dijkstra het liefst zijn eigen gang gaan. „Ik ga me nu maar op het Nederlands marathon-kampioenschap rich ten", sprak hij laconiek tussen al lerlei omhelzingen door. Hoe knap Dijkstra, die op de sprint te kort schiet om als allroun- der te slagen, alle hindernissen op de weg naar Calgary ook heeft ge nomen, een medaille-kandidaat is hij niet. Zijn tijd van gisteren bracht hem op de achtste plaats van de internationale seizoenrang lijst. Leo Visser is opgeschoven naar de tweede plek dankzij een wonderlijk verlopen race. In eerste instantie leek het er niet op dat hij als eerste Nederlander de barrière van veertien minuten ging door breken. Vier weken geleden liep hij in Calgary te hard van stapel. Hij moest uiteindelijk 27 seconden toe geven op Karlstad. „Daarom wilde ik mijn rit nu wat voorzichtig op bouwen", verklaarde Visser nader hand. Voor het eerste gedeelte ge bruikte Visser gisteravond 7.05, de tweede 5000 meter ging in 6.53. Ter vergelijking: Karlstad deed in zijn recordrace 6.55 over de eerste en 6.53 over de tweede helft. Die imposante krachttoer van de Noor bracht Leo Visser in Calgary allesbehalve uit evenwicht. Hij wil de zich niet bij voorbaat neerleg gen bij de Noorse overmacht. „Ik Sinds Johan Cruijff maandagmid dag de knoop doorhakte en zijn ontslag nam, proberen de tech nisch directeur zelf, voorzitter Ton Harmsen en de spelersgroep uit al le macht de breuk weer te lijmen. Hoewel Co Greep gisteren ver klaarde weinig kans op een verzoe ning te zien, is de tweede bemidde laar Hans Muller veel optimisti scher. Ton Harmsen zelf heeft gisteren vergeefs gestreden voor de terug keer van zijn 'verloren zoon'. De voorzitter stond gisteren nog alleen in zijn eigen bestuur. De overige vier leden - Kraan, Bakker, Neefjes en Been - bleven tegen een hereni ging tussen de vereniging en de technisch directeur. Voor het kwartet was de maat meer dan vol. Bij deze patstelling was de be middelingspoging van de Maas trichtse chirurg professor Co Greep tot mislukken gedoemd. De spelersgroep had de chirurg gister ochtend om bemiddeling ge- kom Karlstad nog wel weer tegen", klonk het strijdlustig na die con frontatie. Het lijkt er nu waarachtig op dat het geen uitgemaakte zaak is wie over anderhalve maand het goud incasseert op de langste af stand. Visser: „Ach, ik wilde eens kij ken waar ik momenteel sta. Daar voor waren deze wedstrijden een goede test. In Calgary zaten we nog in een trainingsfase en waren we vermoeid. Daarom wist ik dat we niet voor een hopeloze taak ston den, verre van dat zelfs. Na de race was ik nu eens niet kapot". En, om zich nog meer moed in te praten: „Ik ben nu goed in vorm, maar de echte topvorm hoop ik nog te krij gen". vraagd, nadat was gebleken dat Cruijff eigenlijk best terug wilde. Hij had spijt van zijn te impulsieve daad. Dat liet de technisch direc teur vertrouwensman Greep maan dagnacht, enkele uren na zijn ont slagname, al weten. Greep zag de kansen op een ver zoening aanvankelijk somber in: „De kans dat Cruijff bij Ajax terug keert is klein, erg klein", zei hij gis termiddag. „Tenminste, zo lang het merendeel van het bestuur niet toestemt in bemiddeling. Als dat wel zou gebeuren, liggen de moge lijkheden weer heel anders. In dat geval zie ik zeer goede kansen om deze breuk nog te lijmen. Cruijff wil graag terug. Het zou ook een goede zaak zijn voor Ajax. Natuur lijk heeft ook hij zijn tekortkomin gen. Ik heb hem daar ook op gewe zen. Maar het liefst wil hij snel te rug bij Ajax. Cruijff is een club man, hij is Mister Ajax, hij hoort daar thuis. Maar ik vraag me af of het zo ver nog kan komen. Het be stuur heeft de laatste tijd fors letsel opgelopen. De meeste bestuursle den willen niet meer". Ondanks deze pessimistische ge luiden ging Greep gisteravond toch op pad. De Maastrichtse chi rurg, die eerder een voorname rol speelde hij de strafbehandeling van het bom-incident tijdens Ne derland - Cyprus, sprak met voor zitter Ton Harmsen, penningmees ter Klaas Bakker en met Johan Cruijff. Muller denkt door een individue le aanpak van Cruijffs tegenstan ders de bestuursleden weer achter hun voorzitter te kunnen krijgen. Muller zal zijn aandacht voorname lijk richten op penningmeester Bakker, die als de spil van de 'anti- Cruijff-stroming' binnen Ajax wordt gezien. Evenals Greep heeft Muller gisteravond al enkele oriën terende gesprekken gevoerd. Van avond hopen de bemiddelaars tast baar resultaat te boeken. Naast Muller was algemeen di- Tecteur Arie van Eijden de enige die gisteren in een hereniging tus sen Ajax en Cruijff wilde geloven. De beide Ajax-directeuren zaten el kaar met name de laatste maanden duidelijk in de weg. De eisen van Cruijff waar het ging om alleenzeg genschap over aan- en verkopen, betekenden een grove aantasting van de bevoegdheden van Van Eij den. „Toch hoop ik dat er een be middelingspoging komt", zei de al gemeen directeur gistermiddag. „De deur staat voor Cruijff nog steeds op een kier. Harmsen staat ook niet alleen bij zijn wens tot contractverlenging met Cruijff. Al leen zijn er de afgelopen weken dingen gebeurd die een nieuwe verbintenis in de weg stonden". Johan Cruijff heeft gisteren zijn reputatie verder beschadigd door zich figuurlijk met de staart tussen de benen aan de poort van het Ajax-stadion te melden. De anders puur rechtlijnige Cruijff blijkt dus ook zijsprongetjes te kunnen ma ken. De technisch directeur heeft de zorgvuldig rond hem opge bouwde persoonsverheerlijking op het spel gezet door terug te willen. In feite heeft hij zich nu zelf schul dig gemaakt aan dezelfde, in zijn ogen strafbare, feiten als Frank Rijkaard enkele maanden geleden. De middenvelder had, volgens Cruijff, zijn ploeggenoten in de steek gelaten door zonder meer weg te lopen. Ook de spelersgroep kan een ver wijt worden gemaakt. De Ajacie- den hadden de laatste maanden in toenemende maanden kritiek op de aanpak van Cruijff. Steeds va ker kwamen die geluiden naar bui ten, zoals voor de interland van Oranje op Rhodos tegen Grieken land. Bewust of onbewust hebben de spelers'meegewerkt aan het ver trek van hun technisch directeur. Geschrokken van dat effect heb ben de spelers zich prompt weer vierkant achter Cruijff geschaard en probéren de voetballers de schuld bij "enkele leden binnen de vereniging" te leggen. Vanavond zal blijken of Cruijff en zijn spelers hun berouw op tijd hebben ge toond. AMSTERDAM (GPD) - De trai nersvakbond WON heeft bij de voetbalbond een klacht ingediend tegen de tijdelijke aanstelling van Barry Hulshoff als trainer van Ajax. Hulshoff werd gisteren door het bestuur voorlopig - zo lang er geen duidelijkheid is over de posi tie van Johan Cruijff - aangewe zen als de nieuwe technische leider in De Meer. Hulshoff heeft geen en kele trainersbevoegdheid. „We hebben de KNVB onmid dellijk gealarmeerd", zegt Jaap van der Leek, de secretaris-generaal van de WON. „Want wat daar nu gebeurt, kan natuurlijk niet. Het is tegen alle reglementen. Voorzitter Ton Harmsen kent die als sectiebe stuurslid uit zijn hoofd. Maar als ik ZURICH (SID/SI) - De wereld voetbalbond FIFA heeft besloten het kwalificatie-systeem voor de strijd om de wereldtitel van 1990 in Italië, niet te veranderen. Na de lo ting op 12 december hadden vier betrokken landen, waaronder Ne derland, aangedrongen op een wij ziging van de reglementen. Bij de loting in Zürich werd Nederland hem dan hoor vertellen dat Cruijffs eisen tegen de statuten en regle menten van Ajax ingaan, moet ik toch even lachen. Hij overtreedt met het grootste gemak wel de re glementen van de KNVB". Van der Leek zegt ditmaal niet - net als in het geval-Cruijff - over stag te zullen gaan. „Niemand durf de Cruijff aan te pakken. Wij wel en prompt kregen we de zwarte piet in handen. Ajax heeft ons toen met de hand op het hart beloofd dat het bij dit ene buitengewone geval zou blijven. Het zou nooit meer gebeu ren, zei Harmsen toen letterlijk. Maar je ziet het, het gebeurt weer. In dit geval laten we niet over ons heen lopen". HEERENVEEN (GPD) - Yvonne van Gennip heeft de eerste dagen van het nieuwe jaar als vanouds ge heerst. Haar benen mochten dan 'raar en bibberig' aanvoelen, de ijs koningin uit Haarlem regeerde in Thialf met vaste hand. Op de slot- avond van de NK afstanden in Hee renveen greep ze als vanzelfspre kend haar derde gouden plak in vier dagen. Aan junioren-, allround-, sprint en afstandstitels heeft ze inmiddels in zes jaar tijd de tien vol gemaakt. Een aantal, dat ongetwijfeld veel hoger was uitgevallen, als ze niet zo vaak zwak, ziek of misselijk was geweest. Nu ze kan terugkijken op een ge slaagde rentree, is Van Gennip be nieuwd, hoe ze er internationaal voorstaat. Ze kijkt dan ook reikhal zend uit naar het EK in Kongsberg, dat over anderhalve week plaats heeft. In de tussenliggende periode verblijft ze met de World Cup- ploeg in Davos. Over die trip is de laatste dagen veel te doen geweest. Van Gennip wilde liever thuisblijven, om zich in alle rust te kunnen voorbereiden op het EK. Conditietrainer Xjaart Kloosterboer, die na de de voetope ratie van Van Gennip het 'revalida- tieprogramma' samenstelde, was die mening ook toegedaan. Trainen op de grote hoogte van Davos zou volgens het tweetal te weinig ren dement opleveren. Coach Egbert van 't Oever, die zijn gezag voelde ondermijnd, was van het tegendeel overtuigd, en eiste dat Van Gennip mee zou reizen naar Zwitserland. „Ik wil Van Gennip bij de ploeg hebben. Ze valt onder mijn verant woordelijkheid. Als mijn pupillen niet meegaan, ontstaat er geen band. Een kernploeg moet een ge sloten eenheid zijn. Anders kan ie dereen wel thuisblijven". Gistermiddag werd tussen de partijen een compromis bereikt. Van Gennip gaat wel mee naar Davos, maar zal in het hooggeberg te gewoon haar eigen (en Klooster boers) trainingsprogramma vol gen. „Ik zal alleen op de 500 meter starten. Ik heb de verzekering ge kregen, dat ik mag trainen, zoals ik wil. Ik moet mee, omdat Van 't Oe ver me bij de ploeg wil hebben. Ach, ik houd wel van gezelligheid. Ik ben tevreden met dit compro- ïngedeeld in een groep met drie an dere landen: West-Duitsland, Wales en Finland. Ook de groepen 1 en 2 tellen slechts vier landen, de andere vier poules bestaan uit vijf landen. Van die laatste groepen gaan de nummers een en twee rechtstreeks over naar de eindron de, van de poules met vier landen alleen de winnaar. Van de drie nummers twee valt er een af, het land met het slechtste doelsaldo. In Bern kwam Nederland toen met een ondermeer door Wales onder steund initiatief om in plaats van de doelsaldo een extra competitie op te zetten. Met de tijdelijke aanstelling van Barry Hulshoff werd Tonny Bruins Slot, de vaste assistent onder Cruijff, gepasseerd. De Haarlem mer vertrok gisteren voor de mid dagtraining uit De Meer en hield zich de rest van de dag schuil. Tonny Bruins Slot zal vanavond ook niet met de Ajax-selectie naar Portugal reizen, waar de club een trainingskamp combineert met de tweede wedstrijd om de Supercup tegen FC Porto. De trainersstaf voor de trip naar Portugal bestaat uit Barry Hulshoff, Bobby Haarms (trainer van het tweede team) en Spitz Kohn, die tot vandaag geen enkele bemoeienis heeft gehad met het A-team. Tjaart Kloosterboer wilde giste ren geen commentaar geven. „Er is geen sprake van een competentie strijd tussen Van 't Oever en mij. Ze hebben mij beiden om advies gevraagd, toen Van Gennip aan haar comeback werkte. Ik wilde al leen maar helpen, meer niet. Het enige, wat telt, is, dat Van Gennip over een maand klaar moet zijn voor Calgary. Ik vind nog steeds, dat ze de komende dagen beter in eigen land dan in Davos kan door brengen, maar om herrie te voorko men is dit compromis de beste op lossing". Kloosterboer keek gisteravond voldaan toe, hoe zijn beschermelin ge de vijf kilometer-titel opeiste. Het verhaal in vrouwen schaatsland wordt eentonig. Eerst komt Van Gennip, dan een hele tijd niets. De Haarlemse realiseerde in een knappe race, waarin de ronde tijden op het laatst zelfs zakten, een prima 7.32,83. Geen enkele andere rijdster haalde de olympische li miet van 7.40. Grietje Mulder kwam er nog het dichtst bij met 7.43,17. Marieke Stam (brons) kwam ook niet in de buurt, maar zij heeft in Calgary al wel onder de be ruchte grens geschaatst. Ze lijkt dan ook zeker van de olympische trip. Egbert van 't Oever gaat bij het NOC bepleiten, dat ook Ingrid Paul olympisch kandidate is op de 5000 meter. De Lissenaar baseert dat op Paul's vierde plaats en de 7.38,25 tijdens de World Cup in Cal gary. Het NOC-college zal echter niet warm of koud worden van Paul's vierde stek in Heerenveen en dus ook niet van Van 't Oevers verhaal. Ria Visser zag haar laatste kans op olympische kwalificatie in dui gen vallen in haar rit tegen Marieke Stam. De Haagse werd slechts vijf de en is uitgerangeerd. Visser hoopte het komende weekeinde in Davos verder te mogen knokken, maar Van 't Oever en de BCK ver strekten geen ticket voor de World Cup-wedstrijden. Visser wil deze beslissing aanvechten, maar weet dat ze kansloos is. Grietje Mulder kreeg na een avondvullende dis cussie de voorkeur in de Davos- ploeg, omdat zij in Heerenveen be wees, dat haar vorm stijgende is. Jan de Rooy ongenaakbaar BORDJ OMAR DRISS (Rtr/AF- P/ANP) - Na twee dagen woestijn bij de rally Parijs-Dakar is al een kwart van de 602 gestarte auto's, motoren en vrachtwagens uitge vallen. Vijf dagen na het verlaten van Franse bodem hebben volgens de organisatoren al 150 deelnemers de strijd gestaakt. Het gros van hen slaagde er niet in Bordj Omar Driss, een plaatsje in de Algerijnse Sahara, op tijd te bereiken. De af valrace komt de organisatoren ove rigens goed uit, want hun opzet is gedurende 13.000 slopende kilome ters alleen de beste coureurs en het beste materiaal in Dakar aan te treffen. Veel verschuivingen deden zich dinsdag niet voor. Bij de personen auto's behield de Fin Ari Vatanen de eerste plaats, gevolgd door de Fransman Lartigue en de Italiaan Zaniroli. De rit naar Bordj was ove rigens slechts bedoeld als schif ting, er werden geen tijdsverschil len genoteerd. De deelnemers had den drie uur de tijd voor de 287 ki lometer lange etappe. Bij de vrachtwagens was Jan de Rooy op nieuw ongenaakbaar. AMSTERDAM (ANP) - Dammer Hans Jansen wil via een kort geding de Koninklijke Nederlandse Dambond (KNDB) dwingen hem toe te laten tot de halve finales van het Nederlands kampioenschap, die 16 januari beginnen. Het bestuur van de KNDB heeft de Amsterdamse grootmeester echter voor een jaar uitgesloten van individuele wed strijden. Het kort geding dient vrijdag voor de Amsterdamse recht bank. Het KNDB-bestuur schorste Jansen omdat hij zich in de vorig jaar juli gespeelde herkamp van het NK, met als inzet de definitieve bezet ting van de plaatsen drie tot en met zes, zou hebben misdragen. Jan sen verloor toen de laatste partij van Hans Vermin door in remise- stand zijn schijven weg te geven. Daardoor benadeelde hij Hendrik van der Zee, één van de twee andere deelnemers aan die herkamp. Jansen verweerde zich door te stellen, dat hij de meest benadeelde partij was, omdat hij die herkamp begon met een reglementaire ne derlaag tegen Rob Clerc. De partij tegen Clerc had hij vooruit moeten spelen, maar Jansen zei daarvan niet op de hoogte te zijn geweest. Het dambondbestuur was het met die stellingname niet eens en be sloot Jansen tot 21 juli 1988 uit te sluiten voor persoonlijke wedstrij den. Jansens advocaat, mr. Knoop uit Groningen, verwijt het KNDB- bestuur niet redelijk te hebben gehandeld. „Op grond van de regle menten is het bestuur niet eens gerechtigd een schorsing op te leggen, tenzij de zaak spoed eist. Gelet op de tijd die is verstreken tussen de handeling, het besluit en de mededeling daarvan aan Jansen kan nau welijks nog van „spoedeisend" worden gesproken. In dat geval zou de Algemene Vergadering een besluit moeten nemen. Bovendien staat de straf in geen enkele verhouding tot het gepleegde feit", aldus de Groningse advocaat. Dijkstra heeft doel voor de helft ber eikt HEEKENVEEN (GPD) - Het klapstuk van de nationale titelstrijd bleef bewaard tot de slotavond. Zelfs Geir Karlstad moet zich even achter de oren hebben gekrabd toen hij hoorde van Leo Vissers fantastische 13.58,47. Tien seconden langzamer dan het fameuze wereldrecord van de Noor, maar dat kwam 1100 meter hoger in Calgary tot stand. Leo Visser zwaait na zijn indrukwekkende recordrace met bloemen .aar het publiek in Heerenveen (foto and LONDEN (Reuter) - De sportie ve toekomst van de Zwitserse at lete Sandra Gasser zal op 18 janu ari onderwerp van gesprek zijn voor de arbitrage-commissie van de Internationale Amateur Atle tiek Federatie (IAAF). De 25-jari- ge Zwitserse reageerde na de fi nale van de 1500 meter tijdens de strijd om de wereldtitel, vorig jaar september in Rome, positief bij een doping-controle. De IAAF schorste de atlete, die bo vendien haar bronzen medaille moest teruggeven, voor twee jaar. De IAAF heeft de arbitrage commissie, die ooit één maal bij een is geweest, opgeroepen om dat Gasser onlangs bij een Zwit serse rechtbank een klacht tegen de IAAF indiende. De atlete dwong via de rechter een voorlo pige startvergunning voor natio nale en internationale wedstrij den af. „Het was een bijzondere actie, die zij heeft ondernomen", aldus John Holt, secretaris-generaal van de IAAF. "Wij kunnen niet voorkomen dat mensen naar de rechter in hun eigen land stap pen". Sandra Gasser ontkent heftig anabole steroiden te hebben ge bruikt. De Zwitserse bond heeft formeel aan de IAAF laten weten niet tevreden te zijn met de uit slagen van de in totaal drie con troles, die op de urinestalen van Gasser zijn uitgevoerd. Volgens Holt wordt Sandra Gasser uitge nodigd voor de zitting van de ar bitrage-commissie, die bestaat uit de Australiër Robert Ellicott, de Oostduitse Evelin Herberg en de Fin Lauri Tarasti. Zij mag ver gezeld worden van een advocaat en een vertegenwoordiger van de Zwitserse bond. De Zwitserse bond was het overigens niet eens met de actie die Gasser bij de Zwitserse rechtbank heeft ondernomen. Zij kreeg dan ook een startver bod voor de Sylvesterloop, die op 27 december in Zürich werd gehouden. De arbitrage-commissie moet binnen twee weken uitspraak doen. De enige maal dat de com missie bijeen kwam, was twee jaar geleden. Zij bepaalde toen dat Renaldo Nehemiah, de Ame rikaanse wereldrecordhouder op de 110 meter horden, na zijn avontuur als prof in het Ameri can Football weer als amateur in de atletiek kon starten. IAAF-secretaris Holt deelde gisteren in Londen mee dat de Russische bond is verzocht een onderzoek in te stellen naar Joen Sedykh, de tweevoudige Olym pische kampioen en wereldre cordhouder kogelslingeren. Dit naar aanleiding van de beschul digingen die Martin Girvan. de Engelse recordhouder kogelsin- geren, heeft geuit. Volgens Gir van zou Sedykh een jaar geleden in Engeland 'dopingles' hebben gegeven. „Het is onze plicht de Russi sche bond op de hoogte te bren gen en te verzoeken een onder zoek in te stellen of de beschuldi gingen gegrond zijn. Sedykh is niet alleen houder van het we reldrecord kogelslingeren maar bovendien ook een lid van de at leten-commissie van de IAAF". AMSTERDAM (GPD) - Tijdens een bestuursvergadering zal vanavond worden gepro beerd te bemiddelen tussen de technisch directeur en het bestuur van Ajax. De Maas trichtse chirurg professor Co Greep en Hans Muller, zakelijk compagnon van Cruijff, heb ben gisteravond onafhankelijk van elkaar geprobeerd de vier bestuursleden van Ajax, die tegen de terugkeer van Cruijff waren, op andere gedachten te brengen. Muller liet weten dat er na het koortsachtige overleg van gisteravond "beweging" in het arbeidsgeschil zit. Vanavond willen de onderhandelaars Greep en Muller proberen de vier tegenstanders van Cruijff in het Ajax-bestuur voor hun plannen te winnen. 17.46-17.50 Ned 1: Indoor Soccer Toer- 17.55-18.02 Ned 1Indoor Soccer Toer nooi: flitsen. 18.24-18.30 Ned 1: Indoor Soccer Toer- 19.40-20.00 Ned 1 Indoor Soccer Toer nooi: flitsen 20.33-20.40 Ned 1: Indoor Soccer Toer- 21.33-21.40 Ned 1: Indoor Soccer Toer- l terugblik op het schanssprin gen 22.15-22.20 Ned 1: Indoor Soccer Toer nooi Flitsen. 22.25-22.30 SKY: Snow Report: sneeuwberichten voor skiers. 22.30-23.25 SCH: Super Sport. 23.10-23.17 Ned 1 Indoor Soccer t nooi: flitsen. 23.17-23 26 Ned 1: Veronica Sport. Met het laatste nieuws van de rally Parijs- Dakar. de play-offs van het American football om de Super Bowl, en de fina- 23.25-23.35 SCH: Gillette Soccer Sce- 23-26-23.33 Ned 1: Indoor Soccer Toer- donderdag 09.25-09.50 SCH: Play Golf- golflessen. 13.50-14.05 SKY Paris to Dakar Rally

Leidsch Dagblad | 1988 | | pagina 15