Wij wensen U een gelukkig, gezond en nieuwsgierig 1988 Alle medewerkers van Uw dagblad Off de laatste dag van het jaar is het altijd leuk om even terug te blikken. Wilarom? Omdat er veel gebeurd is, zolfel buiten als binnen ons bedrijf. Bi||ten werd het nieuws gemaakt: machtswisselingen, de top Reagan- Gorbatsjov, milieuschandalen, maar ook strubbelingen in de plaatselijke gemeenteraden, de Breestraat autovrij en ga zo maar door. Binnen maakten wij uw krant, 6 dagen per week, van minuut tot minuut actueel. En daar komt veel, heel veel bij kijken. Tel maar na: In 1987 verspreidden wij in totaal ruim 15 miljoen kranten, waarvoor 2.372.287 kg papier en 41.133 kilogram inkt werden gebruikt. Om de krant te schrijven en te produceren, waren dagelijks 170 medewerkers hard in touw; redacteuren, fotografen, typistes, computerbeheerders, grafische vakmensen, drukkers, technische dienst, administratief personeel op de afdelingen exploitatie, abonnementen, administratie en boekhouding, de postkamer, public-relations en on|| visitekaartje 'de balie'. Deze medewerkers tesamen bezorg(d)en elke dag ruim 450 krantenbezorgers handen vol werk. In 1987 werden voor het Leidsch Dagblad en Alphens Dagblad zo'n 9562 pagina's geproduceerd, met méér dan 10.000 foto's. Overigens plaatsten wij 54.766 Sleuteltjes. U begrijpt, er zijn heel wat lettertjes gezweet om elke dag opnieuw de krant op tijd bij u in de bus te krijgen. Daarom zijn wij de dames van de kantine zeer dankbaar voor de heerlijke kopjes koffie en andere versnaperingen, waarmee zij ons letterlijk en figuurlijk zoet hielden. Dank ook aan de schoonmaakploeg, die elke avond 'als dank voor ons druk verpozen' zich mocht uitleven op 'de schillen en de dozen'. Tenslotte dank aan U, de lezer, en aan onze adverteerders en toeleveranciers. Want zonder U hadden wij het in 1987 heel wat rustiger gehad. En daar is het ons nooit om begonnen...

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 12