V eilighei d voor alles in S eoul ;poorpttv 'Ajax zal zich nooit aan een trainer uitleveren' TIDAL verstrekt anabole steroiden Rheden krijgt NK wielrennen Optimisme in Zuidkorea Meeuws mogelijke opvolger Thijs Vrolijk kerstfeest WOENSDAG 23 DECEMBER 1987 111111111111 I ii ill Wil ill Cruijff mag blijven, maar niet ten koste van alles AMSTERDAM (ANP) - Ajax wil volgens voorzitter Ton Harmsen technisch directeur Jo- han Cruijff behouden, maar niet ten koste van alles. De Amsterdamse club houdt de con tractaanbieding, die Cruijff zes weken geleden werd gedaan, overeind. Dat betrof een ver lenging van diens arbeidsovereenkomst met één jaar. Cruijff, sinds maandag op vakantie in Oostenrijk, wil zelf het liefst voor twee jaar bijtekenen, maar heeft daar voorwaarden aan verbonden. De 40-jarige trainer wil onder andere meer invloed in de transferpolitiek. „Cruijff heeft zijn eisen al laten uit lekken. Die horen echter aan de on derhandelingstafel thuis", liet voorzitter Harmsen dinsdag weten. Het bestuur van Ajax praat nog voor het eind van het jaar over het definitieve bod aan Cruijff, die sinds de zomer van 1985 als tech nisch directeur aan de Amsterdam se eredivisieclub is verbonden. Het voornaamste vergaderthema is de wens van Cruijff af te wijken van zijn vaste stramien om nooit lange re contracten dan eenjarige af te sluiten. Begin volgend jaar gaan Sitters blij met olympische limiettijden NIEUWEGEIN (GPD) - Het Ne derlands Olympisch Comité heeft de KNZB geen strobreed in de weg gelegd om volgend jaar september met een zo groot mogelijke zwem- delegatie naar Seoul af te kunnen reizen. Tijdens een vergadering gisteravond in Nieuwegein namen de keuzeheren van het NOC zonder slag of soot het door de zwembond ingediende voorstel voor de olym pische limiettijden over. Een onverwacht coulante opstel ling, die met name in het voordeel van de zwemsters werkt omdat zij tijdens de Nederlandse kampioen schappen in juni en juli op geen van de dertien individuele afstan den een Nederlands record behoe ven te vestigen om zich voor de Olympiade in Zuid-Korea te plaat sen. Heel wat moeilijker ligt dat voor de mannen, die zich na gister avond voor het tegenovergestelde zien geplaatst. Zij zullen tijdens de nationale titelstrijd in Amersfoort al moeten 'pieken'. Slechts op t\yee van de dertien afstanden (Ron Dekker op de 100 school en Frank Drost op de 200 vlinder) gingen zwemmers ooit sneller dan de gisteravond vastge stelde limiettijden. Alle overige on derdelen moeten Nederlandse re cords opleveren. Bondscoach Bert Sitters van de KNZB toonde zich desondanks ui terst ingenomen met de uitkomst van het gesprek. „We mogen zeker niet ontevreden zijn over de tijden die er nu liggen. Er zijn tal van mo gelijkheden om je te plaatsen. Zelfs voor de mannen, die er alleen wat harder aan zullen moeten trekken. Maar kansloos zijn ze zeker niet, Dekker en Drost hebben de limiet- tijd al eens gezwommen, er is een aantal dat tegen de grens aanzit. Dat moet dus kunnen lukken tij dens de NK, wanneer iedereen weet wat er op het spel staat. De li mieten voor de estafette 100 wissel en 200 vrijeslag moeten zéker haal baar zijn". Dat de zwemsters eind juni be gin juli geen enkel nationaal record behoeven aan te scherpen, ver baast Sitters niets. „Het geeft de kracht van het vrouwenzwemmen van dit moment aan", verwijst hij naar de tweede plaats van Oranje achter de DDR tijdens de Europa Cup in Monte Carlo deze maand. Leython één punt wijzer van tuchtzaak OOSTZAAN - De volleyballers van Leython zijn gisteravond slechts één punt wijzer geworden van het protest tegen de ongeregeldheden die zich eerder dit seizoen afspeel den in de verloren gegane competi tiewedstrijd tegen Compaen. De tuchtcommissie van de volleybal- bond bepaalde dat dit duel in de eerste set moest worden hervat bij de stand 6-2 voor de thuisclub. Uit eindelijk won de koploper in de tweede divisie met 3-2 van de Leid- se ploeg, die daardoor één competi- tiepunt aan de strafzaak overhield. Setstanden: 15-8, 15-9, 8-15, 14-16, 15-12. Ajax en Cruijff om de tafel om de zaken af te ronden. Cruijff, internationaal erkend als de grote man achter het nieuwe Eu ropa-Cupsucces van Ajax, wil lan ger aanblijven om, zoals hij be toogt, zijn spelers het goede voor beeld te geven. „Als ik bijteken, dan weten de spelers met wie ze de komende jaren te maken krijgen. Dat is een eerlijke zaak. Als ze reke nen op mijn aanblijven, vervolgens zelf tekenen en dan merken dat ik toch wegga, dan is dat niet fair. Omgekeerd is het net zo", liet Cruijff zondag na de afronding van de teleurstellende eerste competi tiehelft weten. Cruijffs wil om meer inspraak te hebben bij de uitvoering van aan kopen is uitgelegd als een streven naar meer macht. Cruijff zelf ont kent dat. De Vinkevener, die deze zomer de aankoop van Regis en Busk zag mislukken, wil meer slag vaardigheid in de clubleiding. De lijnen met de voorzitter en pen ningmeester moeten volgens hem korter. Een tijdrovende overlegsi tuatie met het hele bestuur van de AFC Ajax kost volgens Cruijff te veel tijd om professioneel te kun nen werken. In de betogen van de technisch directeur wordt de laatste tijd niet meer over alge meen directeur Arie van Eijden ge rept. Voorzitter Harmsen, die nog maar kort geleden uitriep Cruijff ten alle tijde voor Ajax te Willen be houden, zegt die intentie nog steeds te hebben. „Voor mezelf is het overeind houden van die inten tie niet moeilijker geworden. Maar", en dat is de enige gespreks- eis, die de Ajax-voorzitter vooraf op tafel wenst te leggen, „Ajax zal zich nooit helemaal uitleveren aan een trainer, of die nou Jantje of Pietje heet. De club is belangrijker dan de trainer." Harmsen sneerde dinsdag ook nog over de visies van Johan Cruijff op de transferpolitiek. „Die visies moet hij op tijd laten weten en niet in de laatste twee dagen", aldus Harmsen, die daarmee doel de op de aankoop van Peter Lars- son. De Zweedse verdediger werd door Cruijff al anderhalfjaar in het oog gehouden, maar pas kort voor het sluiten van een van de Europe se transfertermijnen (15 december) aangetrokken. Dat had zijn invloed op de aankoopsom voor Larsson. Cruijff, die zijn persoonlijke ac ties in het aantrekken van een nieu we internationale centrumspits nog niet beloond zag, wil na zijn mislukkingen met de Algerijn Ra- bah Madjer (van Porto) en Clive Al len (Tottenham Hotspur) nog steeds de transfermarkt op. De de ze zomer gekochte Hennie Meijer wil hij voorzichtiger brengen dan door het falen van de andere aan koop, de dóór een hernia gevelde Frank Stapleton, noodzakelijk werd. „Op 15 januari sluit weer een nieuwe termijn. Spelers, die daar na worden gecontracteerd, mogen niet in de halve finales van de Euro pa Cup uitkomen. We gaan gewoon door met onze oriëntatie. Het eer ste alternatief, Allen, is niet door gegaan. Ajax is altijd voor honderd procent bezig in dergelijke zaken". Italiaanse atletiekbond in opspraak Ajax-aanwinst Peter Larsson (rechts) vermaakt zich aan het biljart met zijn nieuwe ploegmakkersJohn Bosman (links) en John van 't Schip. (foto ANP) spanning van een tiendaagse skiva kantie ging zoeken. ROME (SID/ANP) - De Italiaanse atletiekbond is kort voor de kerst voor de tweede keer in korte tijd negatief in de publiciteit gekomen. Kort na de nog steeds niet opgehel derde mysterieuze zaak rond het verspringen van de Italiaan Gio vanni Evangelisti tijdens het toer nooi om de wereldtitels in Rome heeft de vroegere coach van Pietro Mennea, de wereldrecordhouder op de 200 meter ernstige verwijten gemaakt aan de Italiaanse bond (FIDAL). In een interview met het blad La Republica verklaarde Car lo Vittorio: „De FIDAL heeft se dert 1985 een doping-centrale, die anabole steroiden aan atleten ver strekt". Vittorio, die door de prestaties van Mennea nog steeds in hoog aanzien staat in Italië, heeft aange kondigd de bewijzen van het be staan van de doping-centrale bin nen enkele dagen te leveren aan Arrigo Gattai, de voorzitter van het Italiaanse Olympische Comité. Gattai versloeg in november bij de verkiezing van een nieuwe voorzit ter voor het nationale Olympische comité verrassend Primo Nebiolo, RHEDEN (GPD) - Het Neder lands kampioenschap wielrennen wordt volgend jaar (25 en 26 juni) definitief in de gemeente Rheden gehouden. Hiertoe heeft de KNWU gistermiddag besloten. De wielerunie had de keuze tus sen vier plaatsen. Naast Rheden waren Apeldoorn, Valkenburg en Meerssen (Geulle) kandidaat. Het parkoers op en rond de Rhedense Posbank bleek het meest selectief en was daarom vanaf het begin de grootste gegadigde. Bovendien had de bevolking van Geulle, waar Zonder veiligheidspasje kom je niet ver in het uitgestrekte Olym pisch sportcomplex. Interviews in de kleedkamers of in het Olym pisch dorp waar de atleten worden ondergebracht, kan men wel verge ten. De atleten worden streng afge schermd van de buitenwereld. Het veiligheidsdraaiboek is tijdens de Aziatische Spelen vorig jaar al opti maal uitgetest en zal in de komen de tien maanden alleen nog maar worden geperfectioneerd. De Zuidkoreaanse autoriteiten zijn vastbesloten om deze 24ste Olympiade, waarin 3.000 miljoen Amerikaanse dollar is geïnves teerd, vlekkeloos te laten verlopen. Een mislukking van het sporteve nement wordt als nationale schan de ervaren. Maar de voorzitter van het organiserend Olympisch Comi té, ex-generaal en sportminister Park Sek Jik, maakt zich daar geen enkele zorgen over. „Ik garandeer de absolute veilig heid van alle mensen die naar Se oul komen voor de Spelen", zo ver zekert hij. Park verwacht 13.600 at leten en sportfuntionarissen uit 161 landen, alsmede 11.700 journalis ten, 2700 sportafgevaardigden en 240.000 buitenlandse bezoekers. Park, die ook hoofd is geweest van de nationale veiligheidsdienst, heeft een coördinerend comité in gesteld dat verantwoordelijk is voor de veiligheid tijdens de Spe- Cambuur vreest gevolgen van vuurwerk-incident LEEUWARDEN (ANP) - Vooruitlopend op de uitspraak van de tucht- comissie van de KNVB over het incident van zaterdag heeft het be stuur van Cambuur besloten de gooier van het vuurwerk in de wed strijd tegen Excelsior de toegang tot het stadion te ontzeggen. Daar naast worden er waarschijnlijk extra suppoosten aangesteld voor een bewakingsdienst. De dader is nog steeds niet gepakt. Maar dankzij een redelijk signalement is volgens voorzitter Schols van Cambuur de kans groot dat hij binnenkort aangehouden zal worden. Schols verwacht dat, in verband met de kerstvakantie, het incident van afgelopen zaterdag tijdens de eerste-divisiewedstrijd pas half ja nuari in het strafcollege aan de orde komt. Hij hoopt dat de straf van de voetbalbond niet het publiek zal treffen. Scheidsrechter De Mun- nik staakte het duel na 21 minuten in de tweede helft bij de stand 1-3. „In tegenstelling tot de meeste profclubs zijn we voor het grootste deel afhankelijk van de recette. Wedstrijden zonder publiek zouden een ramp voor ons zijn", aldus Schols. Volgens de voorzitter kan Cam buur niets verweten worden. „We zijn zaterdag niet tekort geschoten. We voldeden aan de voorschriften van de KNVB." Het bestuur van de Leeuwarder voetbalclub vreest dat door het vuurwerkincident spon sors zullen afhaken. Omdat het contract met FBTO afloopt, zoekt Cambuur een momenteel een nieuwe shirtsponsor. len. In dit comité zitten hoge mili tairen en functionarissen van de veiligheidsdienst. Extra aandacht voor de veiligheid is volgens hem noodzakelijk, zeker na de sabotage van een Boeing van de Korean Air lines. De Zuidkoreaanse regering is ervan overtuigd, dat de Boeing met 115 mensen aan boord in de lucht is geëxplodeerd door toe doen van Noordkoreaanse agen ten. Mislukt Noord-Korea heeft tot volgende maand 17 januari de tijd om te rea geren op het aanbod van het IOC om een aantal sportevenementen als volleybal, tafeltennis en boogschieten in eigen land te orga niseren. Er zijn intussen al vijf mis lukte besprekingsronden geweest in Genève met officials uit Pyong- jang. Als zij de uitnodiging accep teren, dan zijn ze, zonder enige dis criminatie, welkom. Maar als zij weigeren, dan moeten we onze conclusie daaruit trekken en sterk rekening houden met sabotageac ties tijdens de Spelen, zo is de me ning van Sangjin Chuyn, lid van het organiserend comité in Seoul en belast met internationale be trekkingen. De nieuwgekozen president Roh heeft vorige week op zijn eerste persconferentie verklaard, dat hij zal blijven proberen om Noord-Ko rea over te halen aan de Spelen mee te doen. Maar volgens het secretari aat-generaal voor buitenlandse be trekkingen van het organiserend comité valt dat buiten de bevoegd heid van de nieuwe president. Roh kan dat alleen doen met goedkeu ring en in overleg met het IOC. Py ongyang heeft gedreigd met een boycot van socialistische landen. Maar binnen het organiserend Seoel-comité gelooft men, dat wan neer het onderzoek naar de sabota ge van de Boeing van Korean Airli nes uitwijst dat Noord-Korea daar achter zit, de andere socialistische landen niet aan de boycot zullen meedoen. Vooruitlopend daarop hebben de DDR en Hongarije in middels al hun deelname beves tigd. China komt in ieder geval ook; de Sovjet-Unie wil daar nog over nadenken, maar het comité verwacht dat de Russen begin ja nuari met een positief antwoord zullen komen. Meer dan 100 van de 161 bij de IOC aangesloten leden- landen hebben hun komst al aan gekondigd. Opgelucht in de afgelopen negen jaar de NK is verreden, grote problemen met het NK. De problemen tussen de ge meente Rheden en de Vereniging tot behoud van Natuurmonumen ten zijn inmiddels opgelost. Na tuurmonumenten had de KNWU vorige week verzocht de kampi oenschappen niet aan Rheden toe te wijzen. De gemeente heeft daar op meteen contact opgenomen met de milieu-organisatie. Besloten werd om extra maatregelen te ne- de bescherming van de natuur. De zullen v groot deel door het natuurgebied van Monumentenzorg rijden. Ze ker is dat tijdens de wedstrijden geen gemotoriseerd verkeer wordt toegelaten in het Posbank-gebied. Inspecteur Rob Lichthart van Natuurmonumenten: „We hebben er nog steeds bezwaar tegen, maar nu het besluit is gevallen zullen we ons zo coöperatief mogelijk opstel len. Samen met de organisatie zu- len we ons best doen om het par koers zo goed mogelijk in te vullen en maatregelen te nemen dat er zo min mogelijk schade aan de natuur worden toegebracht". SEOUL (GPD) - De veiligheid op de Olympische Spelen in Seoul, die 17 september vol gendjaar beginnen, heeft de hoogste prioriteit van de Zuidkoreaanse autoriteiten. Het zal voor de atleten, sportfunctionarisen, journalisten en bezoekers enig ongemak met zich meebrengen. Want veel bewegingsvrijheid krijgen zij niet. Wat de voorbereidingen betreft, zegt Sangjin Chuyn dat op de bouw van het zwembad na alles zo goed als gereed is. De meeste van de sportcomplexen zijn tijdens de Aziatische spelen al uitgeprobeerd. IOC-voorzitter Samaranch heeft zich onlangs tijdens een inspectie bezoek lovend uitgelaten. De deel nemende atleten kunnen zich al eind augustus, begin september op het sportcomplex warm lopen. Aan het taalprobleem wordt veel aan dacht besteed. Er zijn 5000 tolken in dienst genomen, die onder meer Engels, Frans, Spaans, Chinees en Russisch spreken. Leden van het organiserend co mité in Seoul slaakten vorige week woensdag in ieder geval een zucht van verlichting toen bekend werd dat de voormalige voorzitter van het comité, Roh Tae Woo, als win naar uit de presidentsverkiezingen was gekomen. Hyun Deuk-Kim, voorlichter van het comité, meent dat als een van de oppositieleiders het zou zijn geworden er een onsta biele politieke situatie was ont staan, die de organisatie van de Olympiade in gevaar had gebracht. Met het aantreden van Roh Tae Woo lijkt volgens Huyn het succes van de Spelen verzekerd. Talsma verlaat Roodenburg LEIDEN - Roodenburg neemt aan het eind van dit seizoen afscheid van Harry Talsma. De oefenmees- ter uit Hoofddorp is bezig aan zijn derde seizoen bij de Leidse zondag tweedeklasser. Talsma werd vorig jaar geconfronteerd met een flinke uittocht van spelers en kon Roo denburg nog maar juist voor degra datie behoeden. Het jonge team, dat zich vorig seizoen nog net in de tweede klasse wist te handhaven, mag zich nu tot één van de titelkan didaten rekenen. Toch hebben Roodenburg en Talsma besloten de samenwerking halverwege vol gend jaar te beeindigen, De zondagafdeling van FC Lisse gaat eveneens op zoek naar een nieuwe trainer. André Wahlen heeft aangekomdigd zijn werk zaamheden bij de fusieclub te sta ken. Hij is bij de derdeklasser aan zijn vijfde seizoen als trainer bezig. De Rus Anatly Karpov en zijn i een persconferentie in Rome, wc opmerkte dat hij in de tweekamp c uw Natasja poseren vrolijk tijdens de oud-wereldkampioen schaken de wereldtitel in het Spaanse Se- villa titelhouder Gary Kasparov "het grootst mogelijke kerstge schenk" heeft gegeven. In de 24ste en laatste partij verspeelde Karpov in het afgelopen weekeinde zijn voorsprong waardoor Kasparov op de valreep op gelijke hoogte wist te komen met zijn landgenoot en in het bezit bleef van de wereldtitel. (foto ap> de voorzitter van de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) en de FIDAL. Het is een publiek geheim dat Gattai bepaald geen vriend van Nebiolo is. Carlo Vittori verklaarde in het in terview dat Italiaanse topatleten een brief van de FIDAL hebben ge kregen waarin succes en veel geld wordt beloofd, wanneer zij in ver antwoorde mate anabole steroiden gebruiken. De beschuldiging van Vittori wordt ondersteund door speerwerper Agostino Ghesini. die na zijn Italiaanse record van 89,12 meter, volgens zijn zeggen op dracht kreeg „zijn prestatie door het gebruiik van verboden midde len nog te verbeteren". De centrale figuur achter deze praktijken zou professor Renato Carnevali uit Form ia zijn, die als trainer ook verantwoordelijk is voor de spectaculaire sprong naar de top van Alessandro Andrei, de Olympische kampioen van 1984 en wereldrecordhouder kogelstoten (22,91 meter). Al sinds afgelopen zomer doen geruchten de ronde, dat Andrei zijn prestataties niet 'naturel' zou hebben geleverd. De tweede plaats van de Italiaan bij de strijd om de wereldtitel in Rome achter de Zwitser Werner Günthör werd in Italië ook als een nationale ramp Vittori verklaarde verder in het interview dat hij al in 1986 met be wijzen van het gebruik van verbo den middelen bij de FIDAL is ge weest. Hij had toen echter van Lu ciano Barra, de secretaris-generaal van de FIDAL en persoonlijk vriend van Nebiolo als antwoord gekregen: „Die onzin niet in de openbaarheid te brengen." Volgens de Italiaanse pers heeft Barra met Nebiolo alles gedaan het geval Evangelisti bij het versprin gen in Rome niet alleen niet in de openbaarheid te brengen maar ook in de doofpot te stoppen. Barra zelf zou tijdens de finale van het ver springen bij de wereldtitelstrijd in Rome - er bestaan daarvan foto's - de vertegenwoordiger van de Ja panse computerfirma Seiko afge- .leid hebben van zijn controle werkzaamheden. Een week geleden liet Nebiolo via de technische commissie van de IAAF verklaren dat er geen twij fel bestaat aan de sprong van 8,38 meter, waarmee Evangelisti de der de plaats bezette. Bewijzen, die de Italiaanse coach Sandro Donati over een mogelijk bedrog in han den had en een een televisie-uiz- tending, waaruit bleek dat de bron zen sprong van 8,38 meter niet meer dan acht meter kon zijn ge weest, zijn nooit onderzocht. Nebiolo, wiens grootste wens het is ooit Juan Antonio Samaranch als voorzitter van het Internationa le Olympische Comité op te vol gen, heeft afgelopen weekeinde in een bijeenkomst van het bestuur van de IAAF in Monaco een voor stel getorpedeerd van het West- duitse bestuurslid van de IAAF professor August Kirsch. Die wilde de Sporthogeschool in Keulen een biomechanische studie laten ma ken die zou kunnen aantonen of Evangelisti in Rome ooit 8,38 me ter heeft gesprongen. De videoband, die Kirsch in Monaco van Nebiolo niet mocht vertonen, is nu in handen van de voorzitter van de Amerikaanse bond, Ollan Cassell. Door de sprong van 8,38 meter» waarvan de juistheid ernstig in twijfel wordt getrokken, verdrong Evangelisti de Amerikaan Larrv Myrricks van de derde plaats. „Het bestuur van de IAAF heeft na een Amerikaans protest, dat om wélke reden dan ook nog niet is ingediend, alsnog de kans het recht te laten zegevie- BRUSSEL (GPD) - Walter Meeuws is de belangrijkste kandi daat voor de opvolging van Guy Thys als bondscoach van het Belgi sche nationale voetbalelftal. Het bestuur van de Koninklijke Belgi sche Voetbalbond (KBVB) beslist vandaag over de technische leiding van de Rode Duivels vanaf 1990, het jaar waarin Thys zijn functie wil neerleggen. Bij de KBVB bewaart men het stilzwijgen maar algemeen wordt aangenomen, dat Meeuws waar schijnlijk volgend jaar al als assis tent-coach en veldtrainer naast Thys begint. In 1989 zou hij al meer zeggenschap moeten krijgen, on der meer over de selectie voor de WK in Italië, en na die wereldkam pioenschappen in 1990 zou hij al leen aan het roer van de nationale ploeg moeten komen. Thys zou in die constructie de komende twee jaar een soort tech- Zijn huidige hulptrainer Michel Sablon komt daan-oor niet in aan merking. Andere namen die de ronde deden waren die van An- derlecht-trainer George Leekens of Paul van Himst. Walter Meeuws is nu trainer van de vooral in de nationale be kerstrijd redelijk succesvolle twee deklasser Lierse SK. Hij heeft een grote staat van dienst als voetballer achter zich. Meeuws speelde als laatste man bij Club Brugge, Stan daard Luik, Ajax en KV Mechelen. Hij droeg 46 maal het nationale tri cot. Madjer De Algerijnse voetbalinternatio nal Rabah Madjer speelt de komen de zes maanden voor Valencia. Dat heeft hij gisteren bekendgemaakt. „Ik hoop bij Valancia net zo veel succes te hebben als bij Porto", verklaarde Madjer. „Ik mik er op de club bij de beste vier of vijf te helpen." Nadat bekend werd dat hij een drie-jarig contract had getekend bij Bayern München, is Madjer bij Porto in ongenade geraakt. Met de Portugese kampioen veroverde de Algerijn deze zomer de Europese beker voor landskampioenen. Ook Ajax had sterke interesse in Mad jer, die internationale faam ver wierf door zijn hakballetje tijdens de EC-finale. ATHENE (ANP) - Fotis Pana- giotakopoulos, een 24-jarige fa brieksarbeider, en de 47-jarige Marianna Vereni hebben in elk geval een Kerst zonder finan ciële zorgen. Het tweetal won zondag in de Griekse voetbalto to de hoogste prijzen uit het 28- jarige bestaan van de toto. Pa- nagiotakopoulos won een be drag van ruim 2,4 miljoen gul den en Marianna Vereni werd 1,6 miljoen gulden rijker. De twee inwoners van Athe ne hadden alle dertien uitsla gen, waarbij geen enkele over winning voor een thuisspelen- de club, juist voorspeld. WOENSDAG 17.46-18.08 Ned 1 Veromc Sport Kort, skiën uit de VS, e sport-bloopers, damesvoetbal i Sport m< blok|e m< de VS e ijshockey, de wedstrijd Pittsburgh-Phila delphia. 21.50-22.30 Ned 2: Studio Sport met aan dacht voor de Haarlemse Volleybalweek (Nederland-Cuba). basketbal (Den Bosch- Den Helder) en marathonschaatsen in Den Haag. 22.25-23.10 Ned 1 Motorsport gala: verslag van het 7e internationale motorsportspekta-. kei dat m Sportpaleis Ahoy' werd gehouden. 22 25-23 30 SKY International Motor Sports '87 met o.a de Grand Prix van Por tugal voor 500 cc moloren vanuit Spanje en een ludieke kerst-motorcross vanuit Enge-

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13