Nu nog kerstpakketten bestellen? Jazeker! Want de Lijnbaan is er voor u. Bij Seat gebeurt het Autobedrijf v. Haasteren B.V., De Ibiza Match TEL. 071-89.29.09 speelt u f 1.000,- toe. L988gaa1 voor I98i Het voordeel van 'schone' motoren. Je boft als je een Marbella krijgt. Rij weg met een renteloos voorschot. Wij zetten ti in de schijnwerpers. Het enorme assortiment van de Lijnbaan biedt, naast de fraaie serie standaardpakketten, nagenoeg onbeperkte mogelijkheden om een kerstpakket "op maat" voor u samen te stellen. En... onze groothandelsprijzen komen uw budget beslist van pas! Graag nodigen wij u uit voor een bezoek of, indien u dit op prijs stelt, komen wij bij u. H.H. ondernemers, bel onze klantenservice voor het toezenden van ons speciaal weekbericht met honderden aanbiedingen. Nog geen klant, vraag een toegangspas aan! De nieuwe Civic 3-deurs is één van de meest veelbelovende auto's van deze tijd. Zijn grotere afmetingen lijken in strijd met de geringere luchtweerstana Toen is e. veel meer ruimte voor inzittenden en bagage. De nieuwe Civic be looft tenminste 2 jaar vrij van gebreken te blij ven met 2 jaar volledige garantie zonder kilo meterbeperking. Voeg daarbij 3 jaar lakgaranlie en 6 jaar garantie op korrosie van binnenuit. De16-kleppen motor, geboren op het race-circuit belooft - ook buiten dit circuit - indrukwekkende presta ties en een laag brand stofverbruik. De 'double wishbone' wielophanging zorgt ervoor, dat de Civic komfortabel in de juiste banen geleid wordt. Maak een proefrit en overtuig uzelf, dat de nieuwe Civic zijn belof tes meer dan waarmaakt. Touwbaan 18, Leiderdorp, 071-895000. Seat is in feeststemming Logisch natuurlijk als je zo in de smaak valt bij automobilisten met smaak. Daarom doen we er in deze laatste maand van het jaar nog een schepje bovenop. Kom uzelf verwennen bij de Seat-dealer want daargebeurt het. De exclusieve Ibiza Match. Inclu sief een zeer uitgebreid pakket extra's. Omdat het feest is bij de Seat-dealer Dus dat is afgesproken: voor standaard 5-versnellingsbak, de van binnenuit ver stelbare buitenspiegels, ruitenwisser met intervalschakelaat wis-was instal latie op de achterruit, hoofdsteunen, achterruitverwarming, sportieve strip ing, aërodynamische wieldeksels en steenslagbeschermers betaalt u slechts een vriendenprijsje. Seat Ibiza Match: f 15.995,-. Uw voordeel? Zo'n 1.000 gulden. 1 Januari a.s. gaan de belasting tarieven voor nieuwe auto's omhoog. Als u nu uw Seat bestelt bent u de prijsverhoging van ca. 4% nog net voor en rijdt u straks in een 1988-Seat voor de prijs van 1987 Seat is onder meer dankzij de Motor System Porsche verder in 'schone'-motor-techniek. Kon daar door als eerste het voordeel van de ver laagde Bijzondere Verbruiks Belasting aan u doorspelen. Alle Seat modellen, of er nu een 900, 1.2 of 1,5 motor in zit, inclusief de nieuwe Malaga '88 zijn leverbaar met motoren die be halve een schoner milieu ook Zet op uw verlanglijstje voor de kerst de nieuwe Seat Marbella. Een auto voor echte boffers want de beperkte oplage is al voor het grootste deel verkocht. Als u snel bent, rijdt u straks met het grootste plezier in een Marbella LE Special of de nog com pletere Marbella L Special. Heel speciaal zijn ook de prijzen: f 12.245,- respectievelijk f 12.595,-. Seat verlaagt de financieringsrente tot het absolute minimum: 0,0%. Voor een finan ciering tot f10.000,- betaalt u geen cent rente en dat levert u een forse besparing op. Een gul gebaar van Seat dat voor alle modellen geldt m.u.v. de bedrijfswagens. Rij nu naar de showroom. Voor een persoonlijke kennismaking met het echte rijplezier en het echte voordeel Als dank voor uw bezoek overhandigen wij, bij taxatie van uw huidige auto, u een felle schijnwerper zodat u nog beter kunt zien dat het bij Seat gebeurt. ALPHEN A/D RIJN Gabo Autoservice BV, Kalkovenweg7, Tel.: 01720-43301. Sub-dealer: RijnsaterwoudeTinga Autoservice BV, Van Wassenaerlaan 2, Tel.: 01721-8980. LEIDEN Autobedrijf Huisman B V, Levendaal 80, Tel.: 071-144345. KATWIJK A/D RIJN Autobedrijf Bellcar, Valkenburgseweg 28a, Tel.: 01718-71951. HILLEG0M Autobedrijf "Henko", Weeresteinstraat 25A, Tel.: 02520-23558. Sub-dealer: Sassenheim Autoservice Bert Tiemes, Lindenlaan 32, Tel. 02522-15039. Wijzigingen voorbehouden Prijzen ind. BTW. exd afleveringskoscen. Het financieringsaanbod betreft een renteloze huurkoopovereenkomst tot 2 januari 1989 in samenwerking met onze financieringsmaatschappij op de gebruikelijke voorwaarden voor het bij inruil bij te betalen bedrag met een maximum van f 10.000,-. Minimale aanbetaling 25%. Dit aanbod geldt alleen voor personenwagens en bij aanschaf voor 31 december 1987 en bij registratie voor 15 januari 1988 Alle aanbiedingen zijn tijdelijk en gelden zolang de voorraad strekt Dit geldt ook voor de auto-zaklamp Importeur Pon Car B V, Heemstede.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28