'Vervanging Bonnike wordt heel moeilijk' WVA zou ten onrechte rekeningen uitschrijven UIT HET Veiling stoot cash carry potplanten af Bomen Vrijwilligers gestraft voor geven, danslessen Werkgroep homoseksuelen Alphen wellicht opgeheven 1 Noordwijk reageert verslagen op vertrek burgemeester NOORDWIJK - "We moeten er geen drama van maken, de dingen lopen nu eenmaal niet altijd zoals je zou willen. Ik had over een paar maanden toch van de vut gebruik kunnen maken. Omstandigheden dwingen me ertoe nu eerder te vertrekken". Dat zegt mr. J.M. Bonnike over zijn besluit zijn functie als burgemees tervan Noordwijk per 16 december neer te leggen. In een brief aan de koningin is de ontslagaanvraag in middels ingediend. Aan de beslis sing van Bonnike liggen de ernsti ge ziekte van zijn vrouw en de op dracht van zijn eigen huisarts een paar maanden rust te nemen, ten grondslag. Bonnike: "De combinatie van factoren heeft me doen besluiten op korte termijn te vertrekken. Het gaat me wel aan het hart. Als het werk hier niet zo plezierig zou zijn geweest, was ik al wel eerder ver trokken". Tot voor kort was Bonnike ook voorzitter van het Samenwerkings orgaan Duin- en Bollenstreek. De ze functie heeft hij een paar maan den voor het verstrijken van zijn termijn nu overgedragen aan de Rijnsburgse burgemeester F. Jonkman. Bonnike verwacht niet dat er be stuurlijke problemen ontstaan door zijn plotselinge vertrek: "De loco-burgemeester Bedijn en de drie wethouders kunnen de zaak prima runnen. Eigenlijk heeft Noordwijk vier loco-burgemees ters. De periode tot aan de benoe ming van een nieuwe burgemees ter komt Noordwijk echt wel door". Behalve de functie van voorzitter van het samenwerkingsorgaan van de tien duin- en bollenstreekge meenten, bekleedde Bonnike ook tal van andere bestuursposten. Zo was hij hoofdingeland van het Hoogheemraadschap van Rijn land, bestuurslid van de ANWB en jarenlang voorzitter van het Elisa- bethziekenhuis in Leiderdoro. Discussies Op het terugtreden van mr. J.M. Bonnike als burgemeester van Noordwijk is in de bloemenbad- plaats met grote verslagenheid ge reageerd. "Ik denk niet dat iemand er op was voorbereid", zegt CDA- fractievoorzitter R.P. Dessing. "Er ontstaat echt een vacuüm in de Noordwijkse politiek". Dessing omschrijft Bonnike als een 'echte burgervader'. "Hij stond boven de partijen en was iemand die zijn werk met ontzettend veel liefde deed". W.H. Schelvis van het Progres sief Akkoord Noordwijk (PAN) noemt Bonnike een 'echte demo craat'. "Je kon in politieke discus sies harde dingen tegen hem zeg gen, zonder dat het de sfeer be dierf. Hij was verder ambitieus, deed zijn werk met veel plezier". Bonnike had volgens PvdA-frac- tievoorzitter J.J. Voorham-Bartens steeds te kennen gegeven graag na afloop van deze raadsperiode zijn ambt te willen neerleggen. "Hij wil de deze rit nog uitdienen en het is dan ook in en in triest dat hij op de ze manier afscheid moet nemen". Het Noordwjjkse gemeentebe stuur gaat volgens mevrouw Bar- tens een aantal moeilijke maanden tegemoet. "Bonnike was een uit stekende vergaderaar, een goede voorzitter die met veel humor ook zorgde voor een goede sfeer in de raad. Het zal moeilijk worden om hem te vervangen". Procedure De vervanging van Bonnike zal zeker vier maanden in beslag, ook al heeft de scheidende burgemees ter in zijn ontslagbrief aan de ko ningin aangedrongen op een snelle procedure. "Het zal niet eenvoudig zijn een kandidaat te vinden die voor Noordwijk een geschikte bur gemeester zal zijn", zegt CDA- voorman Dessing. "Noordwijk is dan wel niet zo'n grote gemeente, door de vooraanstaande positie als badplaats en conferentie-oord wordt er toch veel van een burge meester gevraagd. Vooral op het re presentatieve vlak. De burgemees ter moet net zo makkelijk een bij eenkomst van de vakvereniging voor slagers kunnen toespreken als een vergadering van een Ameri kaanse bankiersvereniging. Bonni ke kon dat werk uitstekend aan". A.Th. van Rijnberk van Noord- wijks Belang onderschrijft dat. "Hij was daar uitermate begaafd in. Het is tenslotte een vrij belangrijke kant van het burgemeesterschap: hoe opereer je naar buiten, naar burgers en allerlei instanties waar mee je te maken hebt". Burgemeester Bonnike heeft zich de afgelopen jaren in Noord wijk vooral beziggehouden met de MAANDAG 16 NOVEMBER 1987 'Woningbouwvereniging bij verhuizing te kritisch' Burgemeester J.M. Bonnike: "Het gaat me wel aan het hart". (foto Wim Dijkman) ontwikkeling van het toerisme en heeft volgens WD-fractievoorzit- ter J. Smit op dat gebied grote ver dienste voor de badplaats. "Hij was onder meer de stuwende kracht achter het toeristisch beleidsplan. Daar kan je kritiek op hebben, maar het is toch een stuk waar we mee aan de gang kunnen. Mede dankzij hem is er nu ook een stich ting Noordwijk Promotion". Tot aan zijn officiële afscheid op 16 december is Bonnike met ziek teverlof. ALPHEN AAN DEN RIJN - Wo ningbouwvereniging Alphen (WVA) zou haar huurders bij hun vertrek uit woningen ten onrechte bedragen in rekening brengen. Bij de afdeling Alphen van de Socialis- tiese Partij (SP) zijn 'meerdere' klachten van huurders binnenge komen die erop kunnen wijzen dat de woningbouwcoiporatie reke ningen uitschrijft bij het beëindi gen van de huur voor reparaties die niet worden uitgevoerd. De SP doet haar beschuldigin gen aan het adres van de woning bouwvereniging in een folder die het afgelopen weekeinde huis aan huis in Alphen is verspreid. Hierin worden de zevenduizend WVA- huurders opgeroepen om eventue le klachten over het achterlaten van een WVA-woning bij de SP te melden of naar de jaarlijkse leden vergadering van de corporatie te komen op 17 november. De in de gemeenteraad vertegenwoordigde SP: "Wü willen dat de WVA deze praktijken onmiddellijk stopt". Voorts uit de folder: "Enkele ja ren terug heeft de SP door acties bereikt dat de waarborgsom (sleu- telgeld) werd afgeschaft. Sinds dien is de WVA bij verhuizingen heel wat kritischer geworden. De beoordeling van het achter te laten huis is vaak zó opgesteld dat het lijkt alsof de WVA er geld aan wil verdienen". Volgens P. Kats, directeur van de WVA, betaat er geen enkele relatie tussen het afschaffen van de waar- "De veiling Flora is gebonden aan strenge regels voor het inkopen van planten op andere veilingen en het afle veren daarvan aan expediteurs en groothandelaren. Die regels gelden niet voor ons. Wij bevoorraden super markten, groothandelaren en detaillisten en hebben een eigen inkoper op de Aalsmeerse veiling kunnen sta tioneren. De cash carry kan op die basis waarschijn lijk wèl rendabel worden". Dat zegt G. den Hollander, mede werker van de in de veiling in Rijnsburg ondergebrachte cash carry voor potplanten van H. van Egmond. Tot voor een week geleden was het bedrijf in han den van de veiling. Het bestuur van de veiling besloot evenwel de cash carry 'van de hand te doen' omdat het bedrijf door de veiling zelf niet rendabel te ma ken was. A. Langerak van veiling Flora: "Wij hebben niet de han delsmogelijkheden die Van Eg- mond wèl heeft. De cash carry is begin 1986 opgezet als extra service voor de detaillisten die hier op de veiling bloemen en planten kochten. In de cash carry konden zij de planten ko pen die op die dag niet via de klok werden verhandeld. De vraag was evenwel te klein". De cash carry is, nu het be- drijf in handen is van Van Eg- mond, nog steeds toegankelijk voor bloemisten die er een aan vulling van hun sortiment zoe ken. Tegelijkertijd heeft het be- drijf evenwel de vleugels uitge slagen. Groothandelaren, expe diteurs en supermarkten kunnen er bestellingen doen. Volgens G. den Hollander, van de cash carry "zijn er in de eerste week al 15.000 tot 20.000 planten verhan deld. Hoewel Den Hollander opti mistisch is over de economische haalbaarheid van het bedrijf, merkt Hy wel op dat de beschik bare ruimte eigenlijk te klein is. "De variatie aan potplanten is zó groot dat we eigenlijk de be schikking zouden moeten heb ben over ten minste 2500 vier kante meter. We hebben nog niet de helft daarvan. Dat betekent dat we alleen kleinere partijen kunnen opslaan". De cash carry levert planten in alle soorten, maten, kleuren en variëteiten. In de bedrijfshal staan karren opgesteld waarop vry kleine partijen begonia's, cy clamen, bloembakken, bromeli- a's en alle andere gangbare plan- tesoorten staan. De detaillist die tien azalea's wil, kan deze direct meenemen. De handelaar laat zich bij zijn inkoop uiteraard sterk leiden door de vraag van de consument. Deze blijkt sterk seizoensgebon den te zijn. Kamerplanten die de ene maand als warme broodjes over de toonbank gaan, zijn twee maanden erna aan de straatste nen niet meer te slijten. Hoewel veel kamerplanten zonder al te grote teelttechnische problemen het hele jaar door kunnen wor den geteeld, richt ook de tuinder zich bij het maken van een teelt plan sterk naar de vraag van de consument. Den Hollander: "Niemand haalt het in zijn hoofd in mei een kerstster in huis te ha len. Vandaar dat de handelaren en de kwekers ze in die tijd niet aanvoeren; hoewel het teelttech- nisch waarschijnlijk best moge lijk is". De kerstster is een van de uit gesproken 'seizoensprodukten'. De plant gaat al een flink aantal jaren mee. Door veredeling zijn er de laatste tijd veel nieuwe kleuren op de markt gebracht zo als zachtroze met geel gevlekte en felroze variëteiten. De vraag naar kerststerren wordt zodoen de.op peil gehouden. Den Hol lander verwacht overigens dat de kerstster dit jaar behoorlijk aan de prijs zal zijn. "De vraag is groot, maar het aanbod lijkt klei ner dan voorgaande jaren. Om dat de plant maanden in bloei kan staan, is het raadzaam nu al vast een Kerstster in huis te ha len. Naarmate de Kerst dichter bij komt wordt de vraag groter en daarme de prijs hoger". Ook cyclamen zijn nagenoeg G. den Hollander: "De se publiek". het hele jaar in bloei te krijgen. Toch is de herfst hèt seizoen voor cyclamen. "Mensen veronder stellen dat de plant nu sterker is dan in de lente. Daar hebben ze wel een beetje gelijk in". Volgens Den Hollander kan er niet echt worden gesproken van een bepaalde 'mode' in kamer planten. "Veredeling van kamer planten kost erg veel tijd. Het is daarom voor veredelaars niet mogelijk in te spelen op bijvoor beeld bepaalde voorkeuren. In de plantenwereld werkt het om gekeerd. Een verdelaar maakt een nieuwe kleur of vorm en laat de handel de vraag ernaar cre ëren". De planten mogen dan niet modegevoelig zijn, duidelijke trends zijn daarentegen wel waar te nemen. Zo mag de potchry- sant zich verheugen in een toene mende groeiende belangstelling van het publiek. Volgens Den Hollander is dit niet verwonder lijk: "Een hele grote chrysant kost gemiddeld 15 gulden. Voor die prijs krijgt de consument wèl honderden bloemetjes die we ken larig goed blijven. Boven dien staat zo'n enorme bloemen- bol heel decoratief'. Varens doen het, zo weet hij te vertellen, ook nog steeds heel goed bij het Nederlandse pu bliek, hoewel velen problemen hebben met het gezond houden van deze kamerplant. Volgens azalea's op stam vallen v Den Hollander is de varen hele maal niet zo moeilijk: "Goed warm en natte voeten, dan doet hij het altijd. Mocht het toch mis gaan en de plant droogt in, dan kan hij vijf centimeter boven de pot worden afgeknipt. Door de enorme groeikracht van de varen heb je dan binnen een paar maanden weer een schitterend produkt". Bromelia's wekken bij velen herinneringen op aan kolenka- chels, drogende was en autoloze straten. De vraag naar deze wat stijve kamerplant is jarenlang vrij klein geweest. Volgens Den Hollander is de bromelia even wel terug van weggeweest. De veredelaars hebben gezorgd voor nieuwe variëteiten met rijke bloei en fraai gekleurde blade ren. Den Hollander: "Die plant is weer helemaal in". Ook de nieuwe azalea op stam zal volgens Den Hollander goed in de smaak vallen bij het Neder landse publiek. "Nederlanders zijn dol op planten. Met name soorten die afwijken van het gangbare sortiment, vinden gre tig aftrek. Dat is ook de reden van de enorme vraag naar bon sai-bomen. De markt is wat dat betreft nog lang niet verzadigd". Door veredeling van bestaande rassen zijn er de laatste jaren heel de smaak bij het Nederland- (foto Wim Dijkman) wat boomsoorten op de markt gekomen die klein blijven en daarmee geschikt zijn voor de wat kleinere tuinen. Zo bestaan er zuilvormige, smalgroeiende cultivars van de lijsterbes, de sierkers, meidoorn, sierappel en zelfs de tulpeboom (Magnolia). Ook bomen met een bolvorm zo als de geelbladige Bolcacia frisia en bepaalde esdoorn-cultivars zijn geschikt voor kleine tuinen. Het planten van een boom vergt de nodige voorbereidin gen. Het plantgat moet diep en breed zijn. Om ervoor te zorgen dat het de nieuweling niet aan voeding ontbreekt, is het raad zaam het gat vol te storten met goede compost. Aan de west- of zuidwestkant van de boom moet een paal worden geplaatst. Om dat de stam van de boom nog flink kan uitdijen, moet er een af stand van ten minste 10 centime ter tussen de boom en de paal worden aangehouden. Nadat de grond flink is aangetrapt, kan de boom met een speciale boom band aan de paal worden beves tigd. Door een laagje bladeren rond om de stam aan te brengen, wordt voorkomen dat de nog jonge wortels bij de eerste vorst bevriezen. MONICA WESSELING borgsom en de vermeende strenge re controle bij verhuizingen. Kats: "Het is een kwalijke suggestie van de SP om die relatie te leggen. Ten eerste hieven wij geen sleutelgeld, want dat is iets uit de particuliere sector. En onze waarborgsom heb ben we niet afgeschaft onder druk van de SP. Dat wordt wel zo ge claimd maar we zijn daar zelf op ge komen, omdat sommige huurders de waarborgsom verrekenden door hun laatste maandhuur niet te be talen". De directeur wil niet ontkennen dat er verschillen kunnen ontstaan tussen de rekening voor de vertrek kende huurder en het werkelijk uitgevoerde werk. "De kosten wor den geschat", aldus Kats. "En ach teraf kan het zo zijn dat de kosten lager uitvallen. Maar het tegen overgestelde gebeurt ook vaak. Dan komt het nadeel ten laste van de woningbouwvereniging. Dat geld brengen we niet alsnog in re kening". Buurthuis zou met beunhazerij concurreren ALPHEN AAN DEN RIJN - De Alphense dansschoolhouder Ruud Vermey heeft twee van zijn leerlin gen de toegang tot de lessen ont zegd. Reden voor de uitsluiting is dat de twee onbevoegd dansles ge ven aan alleenstaanden en ouderen in buurtcentrum De Ridder. De Al phense Ineke Wilmink en Frans van Vuure uit Bodegraven worden niet voor het geven van hun dans lessen in het buurtcentrum be taald. "Het is gewoon heel erg jammer dat Vermeij naar de zware maatre gel van uitsluiting heeft gegrepen. We hebben hem al gevraagd waar zijn sociale gevoel is gebleven. Hij geeft zelf toch ook dansles aan rol stoelrijders. In De Ridder wordt verder niets bijzonders gedaan, maar opeens na anderhalf jaar van lesgeven worden we beschouwd als beunhazen", zegt Wilmink (45). "Alsof dat niet is toegestaan". Volgens de ongediplomeerde le rares, die evenals haar danspartner al jaren zelf les heeft bij zowel de dansschool van Vermeij als die van Alphenaar Harry Cools, is het niet bijzonder dat in sociaal-culturele centra danslessen worden gege ven. Om de kosten te drukken zou het zelfs gebruikelijk zijn dat die lessen door onbevoegde personen worden gegeven. In De Ridder ko men vooral de minder draagkrach tige en oudere omwonenden op dansles. Dat kost 25 gulden per sei zoen, een schijntje in vergelijking met de officiële scholen. Gesprek e twee gevestigde dansscholen hebben volgende week een ge sprek met de gemeente Alphen. Uit de correspondentie blijkt het ech ter onmogelijk de twee onbevoeg den het lesgeven te verbieden. Het betreft een Vrij beroep. Anderzijds kan de gemeente blij zijn met. een druk gebruik van het buurtcen trum aan de Concertweg, dat vijf jaar geleden enkele miljoenen gul dens heeft gekost. Als onderdeel van de lustrumviering wordt van avond tot elf uur in De Ridder open huis gehouden. Daarbij wordt het publiek op nieuw gewezen op de mogelijkheid deel te nemen aan de dansavonden. Wilmink: "Voor onze lessen heb ben we nooit buiten het centrum reclame gemaakt. Het is dan ook geen echte dansschool, net als er in zo vele speeltuingebouwtjes en sportkantines wel eens danslessen worden gegeven. Wij beschouwen de lessen als sociaal-cultureel vrij willigerswerk. We houden er echt niets aan over". Oneerlijk Een brief van de dansschoolhou ders Vermey en Cools aan het Al phense college van burgemeester en wethouders: "U begrijpt dat het voor ons als commerciële bedrij ven niet mogelijk is tegen de aan geboden prijzen van De Ridder ook maar enigszins te concurreren. Hierbij komt dat De Ridder door u wordt gesubsidiëerd en een niet- commercieel bedrijf is. Deze oneer lijke concurrentie kunnen wij dan ook niet accepteren". Wilmink ontkent stellig dat de danslessen in De Ridder concur rentievervalsing zijn voor de offi ciële dansscholen. Wilmink: "Wij hebben te maken met zeventig mensen die het geld voor dansles sen gewoon niet kunnen opbren gen. Het zijn vaak alleenstaanden, die toch al minder snel naar een dansschool stappen. Daar zijn vooral avonden voor echtparen. Een alleenstaande die niet meer bij de jongeren hoort, valt er vaak bui ten". Een brief van het buurtcentrum De Ridder aan de twee dansscho len: "Wij betreüren het dat twee en thousiaste leerlingen zijn uitgeslo ten van verdere danslessen op grond van het feit dat ze zich, zon der enige vergoeding, inzetten voor de minder draagkrachtigen uit on ze omgeving. In het verleden heb ben wij, door ons te onthouden van actieve werving en reclame, voort durend rekening gehouden met uw belangen. Uw weinig soepele hou ding in deze ontheft ons van deze zelf opgelegde plicht". Wilmink zegt erover: "Wij gaan door. We la ten de mensen niet in de steek". ALPHEN AAN DEN RIJN - De Alphense Werkgroep Homoseksu aliteit (AWH) beraadt zicht over haar voortbestaan. Wanneer onvol doende nieuwe bestuursleden wor den gevonden om de werkgroep te leiden, heft deze instelling zichzelf op. Een en ander heeft de Alphense belangenorganisatie voor homo seksuelen het afgelopen weekein de bekendgemaakt. Het voortbestaan van de AWH komt aan de orde op een buitenge wone vergadering van vrijwilligers en belangstellenden op 1 december in het kerkelijk centrum De Bron aan de Toubadourweg. Hier heeft de werkgroep tijdelijk onderdak gevonden. De soosruimte aan de Diamantstraat werd herhaaldelijk beschadigd door vandalen en is in tussen door de gemeente gesloopt. Ondanks onderhandelingen met het gemeentebestuur is er geen nieuwe huisvesting beschikbaar gekomen. Het bestuur van de AWH heeft enkele maanden geleden te kennen gegeven dat het op één bestuurslid na aftreedt. "Een eenmansbestuur is geen basis om verder te gaan", zo schrijft de organisatie. "Als zich geen vrijwilligers aanmelden om in het bestuur zitting te nemen en ac tiviteiten te organiseren, zal de AWH worden opgeheven. Zonder hulp zal er volgend jaar in Alphen geen homo-werkgroep meer zijn die probeert het lot van homoseks uelen te verbeteren en die hun om geving tot steun kan zijn". Alphense katten op de korrel genomen ALPHEN AAN DEN RIJN - De katten van een vrouw aan de Zadel maker in Alphen zijn de afgelopen weken met een luchtdrukpistool aangeschoten. De kattenliefheb ster heeft zaterdag bij de politie aangifte gedaan van mishandeling van haar twee huisdieren door een onbekende schutter. Het afgelopen weekeide is een van de katten aan de kop gewond geraakt door een pluimpje. Dit is een op een kleine pijl lijkend kogel tje voor gebruik in een luchtdruk pistool of -geweer. De dierenarts constateerde dat het pluimpje tot in de schedel van het dier was door- gen. Een week eerder was kat van de vrouw met i soortgelijk klein projectiel in i oog geschoten. MAANDAG 16 NOV. voorstelling The Psalms', door de Poolse theatergroep Scena-6, aanvang 20.30 uur in De Waag, Aalmarkt. bloemenseance door G. Adam- se. bij het Spiritistisch Genoot schap Lelden, aanvang 20.00 uur in zaal Lage Morsweg 14a. internationale pianistenserie met Jet Röling, werk van Haydn, Janacek, Debussy en Ravel, aan vang 20.15 uur in de Kapelzaal van K&O, Oude Vest. DINSDAG 17 NOV. de Schotse mu ziekgroep Tanahill Weavers met traditionele Schotse muziek, aan vang 20.15 uur in De Waag aan de Aalmarkt. lezing door dr. Obdeijn over Turkije: Europese of Aziatische mogendheid, aanvang 20.15 uur in de Kapelzaal van K&O. Oude Vest. oecumenisch avondgebed in de Oud-katholieke kerk aan de senioren-matinee. Toppers van Toen' een selectie uit de mooiste melodiên, aanvang 14.30 uur in de Leidse Schouwburg. optreden van Katrien Depuydt, cello en Hans Westgeest, piano, aanvang 13.15 uur in het Lakthea- ter aan de Cleveringaplaats. Valkenburg concert door de christelijke ge mengde zangvereniging Advendo in de Hervormde kerk, met werk van Handel, Faure, Schubert, Dis- tles, Mozart, Teleman en Men delsohn Bartoldy, aanvang 20.00 Voorschoten spreekbeurt door kamerlid M.L. Tiesinga van D66 over kinderop vang on 21.00 uur, voorafgegaan door ledenvergadering D66 Voor- schoten/Zoeterwoude, aanvang WOENSDAG 18 NOV. 10.30 tot 12.00 Stadsbouwhuis aan gracht. Debussy-cyclus i Krijgsman, piano en Taetske Kleyn, vertelster, aanvang 20.15 uur in de Kapelzaal van K&O, Ou de Vest. jeugdtheater DWARF speelt: 'Richard de Koning', van Shakea- peare, aanvang 14.30 uur in dè Kapelzaal van K&O. Oude Vest. Else bijeenkomst van de Borstvoe ding Begeleidingsgroep, vanaf 20.00 uur bij Joke Schenk, Me loenstraat 17, inlichtingen tel. 312556. informatiepunt Gemeenschap pelijk Wonen van 20.00 tot 22.00 uur bij Vereniging Centraal Wo nen, Gerestraat 20. voorstelling 'Een droom van een vrouw' van Ayckbourn met Anne-Wil Blankers, aanvang 20.15 uur in de Leidse Schouw- Leiderdorp ledenvergadering van D66 Lei derdorp, aanvang 20.30 uur in De Menswording, Heelblaadjespad. Voorschoten kindervoorstelling 'Het beest van monsieur .Racine', aanvang 14.30 uur in het Poppentheater aan de Marijkelaan. lezing van de archeoloog Waasdorp over archeologische rijkdommen in Voorschoten, aan vang 20.00 uur in het gebouw Voorstraat 7. ballotage Voorschotense Kunstkring, inleveren van 18.00 tot 19.00 uur. afhalen 21 nov. van 14.00 tot 15.00 uur in het Am bachtshuis aan de Voorstraat. DONDERDAG 19 NOV. Lelden lunchconcert door het Vokaal Ensemble o.l.v. Ruud van der Meer met werkem van Schubert en Poulanc, van 12.45 tot 13.30 uur in de Kapelzaal van K&O.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 8