SPOorpTTV TOP gaat kopje onder 'Hier zijn we nog niet klaar voor' Kasparov wint volgens plan HSV strikt Willi Reimann LD-Cup korfbal begint met verrassing Wielrenster Longo op doping betrapt EK-kwalificaties in beslissend stadium Oefenzege van Jong Oranje Cabrini stopt WOENSDAG 11 NOVEMBER 1987 SPORT PAGINA 17 Volleybalteam verliest van VS SEOUL (ANP) - Winst op de we reldkampioen blijft voor de Neder landse volleybalploeg nog even toekomstmuziek. In de kruisfina les van het FIVB-cuptoernooi kon Oranje tegen de Verenigde Staten het te hoog en strak gespannen ver wachtingspatroon vooralsnog niet inlossen. De equipe van coach Se- linger was overgeconcentreerd, vertaalde dat in een buitensporig kwantum aan persoonlijke fouten en werd door de geroutineerde Amerikaanse ploeg aan de teugel gelegd: 1-3 (4-15, 15-11, 6-15, 8-15). Het verlies tegen de mondiale ti telhouder was logisch en accepta bel. Ook zonder het in Seoul afwe zige trio Buck, Timmons en Saun ders beschikte bondscoach Marvin Dunphy over een sterk en vooral strijdlustig team. Toch had de Ne derlandse equipe er na afloop be hoorlijk de smoor in. Amerika was te verslaan geweest, indien Oranje op alle spelonderdelen goed en vooral constant had gepresteerd. „We hebben verloren door eigen fa len. Het zoeken naar excuses is daarbij overbodig", gaf aanvaller Edwin Benne ronduit toe. „We wil den dolgraag stunten, maar op een of andere onverklaarbare manier toonden we toch te veel respect en gingen er legio kleine dingen fout", aldus de favoriet van de Zuidkore- aanse toeschouwers. Dunphy onderkende de kracht van Nederland door voor het eerst in dit toernooi zijn sterkste zestal, inclusief Karch Kiraly en de sublie me spelverdeler Jack Stork, de are na in te sturen. Nederland kwam in de openingsset geen moment los. Geïmponeerd hielpen de Oranje hemden hun eigen mogelijkheden om zeep door een risicoloze opslag te koppelen aan een aanzienijke reeks aanvalsfouten: 4-15. Zeer tot misnoegen van Ronald Zoodsma, een van de weinige spelers die zich wel in een constant goede vorm profileerde. SEVILLA (GPD) - Snel en doel treffend heeft wereldkampioen Gary Kasparov gisteren zijn elfde partij tegen Anatoly Karpov tot winst gevoerd. Al spoedig na de hervatting bleek, dat Kasparov bij het insluiten van zijn 41e zet het juiste plan reeds had ontdekt. Ongetwijfeld zal Karpov hebben geweten, dat hij voor een verloren zaak vocht, maar hij wilde het nog even zien. De afwikkeling vergde slechts negen zetten; toen stond de zwarte vrijpion óp promoveren ter wijl de witte collega's machteloos moesten toezien. Kasparov had de slotfase overigens scherp bere kend; het klopte op de tempo! De afgebroken stelling was: wit: Ke2, Lc5, Pfl, pi. a2, d5, e4, g2, g5, h4. Zwart: Kg7, Td7, Pa5, pi. a7, b5, e5, g6, h7. Er volgde: 41...Td7-c7 Deze zet had Kasparov onder cou vert afgegeven. Hij heeft berekend, dat weliswaar e5 verloren gaat, maar dat zijn b-pion daarna snel ge noeg is om de partij op korte ter mijn uit te maken. 42. Lc5-d6 Tc7-c2+ 43. Ke2-d3 Tc2xa2 44. Pfl-e3 Hier komt 44. Lxe5+ Kf7 45. Pe3 Ta3+ 46. Ke2 b4 nog minder in aanmerking. 44...Kg7-e7 45. Pe3-g4 Pa5-c4 46. Pg4xe5+ Of 46. LxeS Txg2 47. Ph6+ Kf8 met snelle winst voor zwart. 46...Pc4xe5 47. Ld6xe5 b5-b4 48. Le5-f6 Dit verliest op de tempo, maar 48. Kc4 Te2! was eveneens hopeloos. 48...b4-b3 49. e4-e5 Of weer 49. Kc3Te2!. 49...Ta2xg2 50. e5-e6+ Kf7-f8! Vooral niet 50...Ke8?? 51. d6 en zwart is plotseling verloren! Nu echter is wit na 51. d6 b2 kansloos. Hij mag de zwarte pion niet met schaak laten promoveren en na het offer van de loper staan de witte pionnen machteloos. Derhalve gaf Karpov zich hier gewonnen. De stand is daarmee gekomen op 6-5 in het voordeel van Kasparov. Voor morgen staat de 12e partij op het programma, maar het is niet onmo gelijk dat Karpov zijn tweede time out zal aanvragen. In dat geval wordt vrijdag verder gespeeld. HANS BOUWMEESTER HAMBURG (SID) - Wüli Reimann is met onmiddellijke ingang be noemd tot trainer van de bundesli- gaclub Hamburger SV, dat afgelo pen week de Joegoslaaf Josip Sko- blar ontsloeg na de nederlaag met 0-2 tegen Bayer Leverkusen. De 37- jarige Reimann was dit seizoen werkzaam bij tweede-ligaclub St. Pauli. Aanvankelijk wilde St. Pauli de succesvolle trainer niet laten gaan. Gisteren kwam er onverwacht een einde aan het touwtrekken rond de voormalige international. Om Rei mann zijn eerste optreden in de bundesliga niet in de weg te staan, besloot de leiding van St. Pauli het contract met de oefenmeester te ontbinden. Reimann wordt bij St. Pauli opgevolgd door assistent- trainer Helmut Schulte. De Fries verpakte zijn frustratie aan het begin van de volgende reeks in drie onvoorstelbaar harde sprongservices uit die via de han den van Kiraly, toch erkend als een van 's werelds beste stoppers, in de tribunes verdwenen. De succesvol le set-ouverture werkte als een wel dadige mentale douche in op de Nederlandse formatie. Het rich tingsvizier van de Nederlanders aan het net stond nu wel op scherp, terwijl ook het blok, met name van Benne, voor de Amerikanen een onneembaar obstakel vormde. De gesprongen opslagen van Zoodsma en Zwerver zorgden per manent voor grote druk aan Ameri kaanse zijde. De Nederlandse voor sprong schrompelde weliswaar nog even in van 9-3 tot 10-8, maar kwam niet echt in gevaar: 15-11. De verwachting dat de nivellering in de set-score voor een meer uitgeba lanceerd strijdverloop zou zorgdra gen, bleek misplaatst. Amerika deed wat in zo'n situatie van een topploeg verwacht mag worden, en schakelde over naar een hogere versnelling. Nagenoeg alle rallies eindigden in winst voor de Californische vechtjassen, terwijl de door Stork veelvuldig geregisseerde eerste tempo-aanval met succes werd bin- nengebeukt. Bij zoveel machtsver toon bleef Nederland, drie wissels ten spijt, het antwoord schuldig (6- 15) en raakte even later ook nog zijn ongeslagen record in sets gespeeld volgens het PRS-systeem kwijt: 8- 15. „De ploeg was in emotioneel op zicht nog niet klaar om deze con frontatie op voet van gelijkheid aan te gaan", constateerde coach Selin- ger na de nederlaag. „We hebben geen moment een acceptabel ni veau behaald." Woensdag speelt Nederland op de laatste toernooidag om de derde plaats tegen Bulgarije, dat met 2-3 van de Sovjetunie verloor. LEIDEN - TOP, gestart als grote favoriet voor de eindzege, is giste ren tijdens de eerste korfbalavond om de LD-cup uitgeschakeld. De Sassenheimse hoofdklasser ein digde in de Apoll.ohal achter De Danaïden en het LKF prominen- tenteam op de derde plaats. De Da naïden legde, ondanks een moeiza me start tegen Madjoe, ongeslagen beslag op de eerste plaats. Crescendo en de LKF-prominen- ten beten de spits af in het vier da gen durende korfbalevenement. De Leidse routiniers startten iet wat onwennig en hadden één helft nodig om op elkaar ingespeeld te raken. Crescendo kon de voor rust opgébouwde voorsprong echter niet behouden en moest toezien Balbezit voor Erik Peeters van De Danaïden in het duel tegen Crescendo. De Danaïden plaatste zich gisteren voor de finales van de LD-cup. (foto Loek Zuyderduin) PARIJS (AFP) - Jeannie Longo is betrapt op doping tijdens haar recordpoging op 12 september in Colorado Springs (Verenigde Staten). De wereld kampioene op de weg en houdster van het wereld uurrecord reageerde positief op de controle na af loop van haar geslaagde recordpoging op de drie ki lometer, die de Francaise aflegde in 3 minuten en 42,228 seconden. Ook de contra-expertise was posi tief. In de urine van de wielrenster werd het verbo den middel efedrine aangetroffen. Het record van Longo op de drie kilometer is ongeldig verklaard. i schorsing van een maand De Colombiaanse wielrenner Luis Herrera start volgend seizoen opnieuw in de Ronden van Frank rijk en Spanje. Dit seizoen bracht de Colombiaan zijn landgenoten in vervoering door zijn overwin ning in de Vuelta. In de Tour de France bleek de bergspecialist niet opgewassen tegen de kracht van de Ier Stephen Roche. Herrera moest het in de Tour doen met de overwinning in het bergklassement. hoe het LKF-team snel inliep. In eerste instantie uitte de kwaliteit van de "oudjes" zich alleen in zui vere schoten, maar toen ook de combinaties gingen lopen, moest Crescendo het hoofd buigen: 7-5. Lange tijd hing er een sensatie in de lucht tijdens de tweede wed strijd. De Danaïden keek tegen het in de competitie veel lager uitko mende Madjoe bijna de gehele tweede helft tegen een achterstand aan. Helaas voor de Rijnsburgers bleef de sensatie uit. René de Louw bezorgde De Danaïden in de laatste minuut de overwinning: 7-6. Verrassing De verrassing kwam in het duel tussen TOP en het LKF-team. Het ontbrak TOP volledig aan schot kracht en de anders zo produktieve Sassenheimers slaagden er niet in de mand te doorboren. Wim van Vliet en Ineke de Hartog zetten de afvaardiging van de Leidse Korfbal Federatie op een 2-0 voorsprong. Jacqueline Winter verkleinde voor rust de marge tot 2-1. In de eerste minuut van de twee de helft benutte Gerco Langelaan een strafworp en bracht de stand jdaarmee weer in evenwicht. Het betekende echter tevens het laatste wapenfeit van TOP, dat vele scho ten naast de korf zag belanden. Carla Akse scoorde nog wel één maal en tekende zo voor de onver wachte nederlaag van TOP: 3-2. De belangrijke wedstrijd tussen De Danaïden en LKF betekende een duel tussen de oude topscorer van De Danaïden, Gerard Nap (spelend in het LKF team), en de nieuwe schutter, Erik Kromhout. De uitslag viel in het voordeel van de jongere generatie uit. Kromhout scoorde vier maal en Nap trof „slechts" drie maal doel. De eind zege ging met 8-6 naar De Danaï den. Tegen Crescendo kwam TOP op nieuw niet overtuigend voor de dag. Alfons Cornelisse zette de hoofdklasser zelfs op een 2-0 ach terstand. Even leek de ploeg van LONDEN (GPD) - De bomincidenten in Rotterdam en Split mogen op het vasteland van Europa dan voor veel verontwaardigde en verontruste reacties hebben gezorgd, in het land waar het voetbalvandalisme volgens velen is 'uitgevonden' zijn de daverende ont ploffingen vreemd genoeg nauwelijks doorgedrongen. „Voor zover ik weet", zegt Bert Mil- lichip, de 72-jarige voorzitter van de Engelse voetbalbond, „heeft de BBC niet eens beelden van die inci denten uitgezonden. Ik heb ze in ie der geval niet gezien. Typisch Brits. Wij Engelsen kijken nu een maal niet graag naar'andere lan den, en zeker niet als het om sup- portersrellen gaat". „Om dezelfde reden", vervolgt Bert Millichip, „zijn wij hier ook niet echt geïnteresseerd in de straf fen die de UEFA zal uitdelen. Ik kan me best voorstellen dat som mige supporters gefrustreerd zul len reageren wanneer de UEFA Nederland en Hajduk Split niet zal aanpakken, maar persoonlijk laat het me koud. Wat zou het nut zijn, de Football Association heeft al leen met de eigen 'Hooligans' te maken. Deze incidenten kunnen misschien in ons voordeel uitge legd worden, maar wij alleen, en niemand of iets anders bepalen wanneer de tijd rijp is om de UEFA te vragen onze clubs weer in te schrijven voor de Europa Cup. En dat doen we pas als we schoon schip in eigen huis hebben ge maakt". Wat dat betreft lijkt Engeland toch al een aardig eind op de goede weg, want Millichip maakt enkele minuten later bekend dat hij de UEFA in februari met een derge lijk verzoek zal confronteren. Sa men met Colin Moynihan, de mi nister van sportzaken, zal hij UE- FA-voorzitter Jacques George vra gen Engeland, met uitzondering van Liverpool, vanaf komend sei zoen weer tot Europa toe te laten. De FA en de supporters zijn er drie jaar na het Heizel-drama en de daaropvolgende UEFA-boycot dus weer klaar voor? „Wat is wijsheid? geeft Millichip aan nog de nodige twijfels te hebben. „Na de Heizei hebben we al het mogelijke gedaan om het voetbalvandalisme de kop in te drukken. Maar als je in mijn hart kijkt zeg ik dat we niet verder zijn dan vijftien jaar geleden, toen ik mijn intrede maakte bij de FA. We beheersen het probleem nu misschien, maar opgelost is het niet. Dat gaat trouwens voor de he le wereld op en de UEFA weet dat. Maar de UEFA weet ook dat Enge land alles in het werk heeft gesteld om excessen als in Brussel voor een tweede keer te laten gebeuren. Mijn god, dat was verschrikkelijk. Het was niet meer dan terecht dat we werden uitgesloten". Millichip, jurist van beroep, roemt op nationaal niveau met na me het invoeren van een intern vi deo-circuit in de stadions. Inmid dels beschikken 90 profclubs over een dergelijk systeem, de twee clubs die er nog niet in zijn ge slaagd de eigen bijdrage voor het preventieve middel op tafel te brengen (de kosten bedragen per club gemiddeld zo'n 100.000 gul den) volgen binnenkort. "Ik moet eerlijk zeggen, sinds we met deze registratie van potentiële voetbal vandalen zijn gaan werken, is er een duidelijke ommekeer waar neembaar geweest. Zeker nadat in de wetgeving was opgenomen dat de beelden als officiële bewijslast kunnen dienen bij rechtsvervol ging. Dat is een belangrijke stap voorwaarts geweest, omdat het systeem zo is afgesteld dat we ook binnen de directe nabijheid buiten het stadion opnamen kunnen ma ken van opstootjes". Bert Millichip kan zich dan ook geen grote supportersrellen in ei gen land meer voor de geest halen sinds de supporters weten dat ze door camera's in de gaten worden gehouden. „Er zijn nog wel wat rel letjes geweest, maar die zijn niet vergelijkbaar met de taferelen die we jaren geleden zagen. Als voet balman ben ik dan ook uiterst te vreden over deze gang van zaken. Als burger houd ik er een andere mening op na. Want ik moet tot mijn spijt concluderen dat het van dalisme zich inmiddels heeft ver plaatst naar de treinen, de bussen, en het centrum van de steden. Dat blijktüan toch de keerzijde van de medaille te zijn". Bert Millichip, nu zes jaar voor zitter van de FA, heeft een soort haat-liefde verhouding met de En gelse overheid. Na het Heizel-dra ma in mei '85 liep hij bijna dage lijks de deur plat bij Margareth Thatcher en bouwde in die tijd een speciale band op met de regering, die eveneens fel ten strijde wilde trekken tegen de gewelddadighe den in de voetbalstadions. Maar ondanks zijn lovende woorden over met name die periode, voelt hij zich momenteel danig in de steek gelaten door dezelfde men sen, die het alcoholverbod in de stadions in ijltempo in de wet op namen. „De overheid heeft be paald dat de helft van de toeschou wers in een stadion lid moet zijn van de thuisclub, zodat de politie zich op de overige vijftig procent kan concentreren. Op zich al een maatregel waar wij vraagtekens achter plaatsten toen het werd voorgesteld, maar omdat wij als FA niet de indruk wilden wekken te gen te sputteren hebben we ons daar direct akkoord mee verklaard. Nu heeft men echter voorgesteld om dat aantal lidmaatschappen tot honderd procent op te voeren. Kijk, en dat gaat ons echt te ver. Mensen worden dan verplicht om lid te worden van een club, de sup porters die zo af en toe een wed strijd bezoeken schrik je af. En dat mag nooit de bedoeling zijn van voetbal. Het is en blijft nu eenmaal een volkssport". Kritiek Kritiek heeft Millichip ook op de halsstarrige weigering van de En gelse overheid de paspoorten van supporters in te nemen, die zich eerder hebben misdragen in het buitenland. „Mijn persoonlijke frustratie, want het buitenland blijft toch onze grootste zorg", al dus de kwieke zeventiger. „Natio naal mogen we het voetbalvanda lisme dan misschien beheersen, maar internationaal weet ik nog zo net niet. Een echte test met ons na tionale elftal hebben we nog niet gehad met wedstrijden uit tegen Turkije, de Sovjetunie en Noord- Ierland. Dus niemand weet eigen lijk zeker of we er echt wel klaar voor zijn om terug te keren. Daar om frustreert het me dat de over heid niet met ons mee wil denken om paspoorten van Hooligans on middellijk in te nemen. Men be roept zich op een vrij Europa, maar is dat nog wel zo vrij als andere lan den steeds met dezelfde vandalen worden geconfronteerd?". Millichip reageert dan ook ui terst zenuwachtig als het Europees kampioenschap in West-Duitsland ter sprake wordt gebracht. Een EK waar Engeland zich vanavond (woensdag) definitief voor kan kwalificeren als tenminste een punt wordt weggesleept uit Joego- FA-voorzitt^r Millichip op de tribune: 'lk lig slavië. „Ik zal wat dat betreft heel eerlijk zijn: die EK bezoemt me enorme angst in. Hoe zullen de supporters reageren? West-Duits land is eenvoudig bereikbaar, er zijn kaarten te over, en de drank vooraf zal goed smaken. Echt waar, ik lig er nachten wakker van van wat er daar zou kunnen gebeuren. Want de Engelse supporters hoe ven zich nog maar een keer in het buitenland te misdragen, en het is voorgoed over. Ook voor de clubs. En wat moeten we dan?" DEN HAAG (ANP) - Van de zeven wedstrijden in de kwalificatiegroepen voor de eindronde van het Europees voetkampioenschap van 1988 in West-Duitsland hebben er vanavond drie een beslissend karakter. Joego slavië - Engeland in groep 4 is de absolute topper, waarin de Engelsen in Belgrado aan een gelijk spel genoeg hebben. In groep 6 moet Wales in en van Tsjechoslowakije winnen om zich als deelnemer in de Bondsrepu bliek te plaatsen en in groep 7 heeft Bulgarije in Sofia tegen Schotland voldoende aan een puntendeling om zich te verzekeren van een deelne- mersbewijs in de eindronde. Joegoslavië en Engeland hebben zich in het diepste geheim voorbereid op de beslissende wedstrijd. Het duel wordt in Belgrado en Londen nu al de wedstrijd van het jaar genoemd. De wedstrijd is een botsing tussen twee Europese speelstijlen. Vorig jaar werd het op Wembley 2-0 in het voordeel van Engeland, dat in de kwalificatiewedstrijden tot nu toe nog geen tegentreffer hoefde toe te staan. Bondscoach Bobby Robson, nog steeds enthousiast over de 8-0 van de vorige maand tegen Turkije, is vastbesloten zijn ploeg naar de eindronde te leiden. „We moeten oppassen niet te voorzichtig te spelen in Belgrado. Ik denk aan winnen, niet aan gelijk spelen. Op een draw gok ken is een gevaarlijke zaak". De supporters van Engeland kunnen na het Heizel-drama slechts met de nationale ploeg de grens over. Joegoslavië werd vorige week opge schrikt door twee rellen. Een traangasbom veroorzaakte paniek en zorgde voor twintig gewonden bij het Europa-Cupduel Hajduk Split-Olympique Marseille. Een paar dagen eerder had een lichtkogel voor paniek en ge wonden gezorgd bij een competitiewedstrijd in Rijeka. Wales moet vanavond in Praag winnen van Tsjechoslowakije. De uit slag doet er niet toe, een doelpunt is voldoende. De ploeg van coach Mike England maakt zich echter zorgen over de inzetbaarheid van Ian Rush. De veel scorende spits loopt al geruime tijd rond met een enkelblessure en houdt zich in de competitiewedstrijden van Juventus op de been met injecties. Rush zal waarschijnlijk de aanval vormen met Mark Hughes, die afgelopen zaterdag bij Bayern München debuteerde met een doel punt. De Tsjechen zullen onder de ogen van de Deense coach Piontek hun sportieve plicht vervullen. Bij winst van de thuisclub of een gelijk spel wordt Denemarken de lachende derde en zeker van een ticket voor de eindronde. De Tsjechische coach Masopust voorspelde een zware wed strijd voor de Welshmen. De Bulgaren weigeren in Sofia tegen de reeds uitgeschakelde Schotten te gokken op het gelijke spel, dat hen naar West- Duitsland brengt. „Dat is te gevaarlijk", vindt coach Vukov. „We spelen voor de overwinning, dan lopen we minder risico". Engel zich te hebben hervonden. Binnen tien minuten kwam TOP niet alleen langszij, maar liep te vens uit naar een 7-4 voorsprong. Crescendo maakte goed gebruik van een verslapping van de tegen stander en naderde tot één punt. Dat verschil bleef echter tot het eind toe gehandhaafd: 8-7. Programma vanavond Vijf Mei Hal, aanvang: 18.30 Ons Eiland - Zuiderkwartier; De Algemene - Pernix; Zuider kwartier - Vriendenschaar; Per nix - Ons Eiland; Vrienden schaar - De Algemene; Pernix - Zuiderkwartier; Ons Eiland - Vriendenschaar; Zuiderkwar tier - De Algemene; Vrienden schaar - Pernix; De Algemene - Ons Eiland. Uitschakeling Een ruime overwinning op De Danaïden was voor TOP de enige kans om zich nog te plaatsen voor de eindrondes. Tot 3-3 ging de strijd volledig gelijk op. Heiko Lo cher haalde toen met twee treffers de buit binnen voor de ploeg van coach Rene Versloot. De Danaïden nam verder geen risico meer en En rico Mud bepaalde de eindstand op 6-3. „We zijn allemaal niet op schot en dan ga je veel te krampachtig spelen", concludeerde coach Engel na de onverwachte uitschakeling van zijn formatie. „Ik vind het wel heel jammer dat we er zaterdag niet bij zijn, want we hadden Fides Pac ta wel eens van die cup af willen helpen". JETSKE GOUDSMIT WAALWIJK (ANP) - Een week voor het sleutelduel tegen West- Duitsland in de kwalificatieronde voor de Europese titelstrijd heeft Jong Oranje gisteren het zelfver trouwen kunnen vergroten. De se lectie van Nederlands talent won in Waalwijk met 2-1 van RKC (100 toe schouwers) en hoefde zich voor die zege nauwelijks in te spannen. Vis- caal (PSV) en Ellerman (Sparta) scoorden. Het elftal van Jong Oranje zal er in Münster mogelijk heel anders uitzien. De Ruiter werd in zijn keu ze beperkt door blessures van on der anderen Willems (Twente), Barendse (Feyenoord) en Jeroen Boere (De Graafschap). De niet fit te PSV-er Gillhaus, topscorer in de eredivisie, speelde maar een helft. „Hopelijk is het aanbod na het weekeinde groter. De waarde van deze wedstrijd was beperkt", oor deelde De Ruiter. Maandag reist de selectie af voor haar voorlaatste groepswedstrijd. Zowel Jong Oranje als de Westduitsers hebben uitzicht op kwalificatie. ROME (DPA) - Antonio Cabrini. de aanvoerder van het Italiaanse voet balelftal en wereldkampioen van 1982, heeft zijn afscheid van de „Azzurri" aangekondigd. De 30-ja- rige verdediger, die debuteerde in de eindronde om het wereldkampi oenschap van 1978 en liefst 73 in terlands speelde, maakt plaats voor de jongeren. Hij liet bondscoach Azeglio Vicini maandag weten zijn plaats in de selectie voor de kwali ficatiewedstrijd van zaterdag tegen Zweden ter beschikking te stellen. De trainer selecteerde vervolgens de 19-jarige Paolo Maldini van AC Milan. Het commentaaf van Cabrini was kort. „Met mijn dertig jaar wil ik ruimte maken voor de jeugd. Maar met het voetballen stop ik nog lang niet. Ik wil me nu volledig concentreren op Juventus en mijn gezin." WOENSDAG 15.17-18.30 BBC 2: International Tennis: Benson Hedges vanuit Wembley. 17.46-18.08 Ned 1: De Heilige Koe: auto- en motorsportmagazi- 20.15-22.00 Did 1: Bayern Mün chen - Mönchengladbach (return tweede bekerronde). 21.45-22.30 Ned 2: Studio Sport. Met beelden van de voetbalwed strijd Joegoslavië-Engeland, een reportage van de wedstrijd PEC Zwolle-FC Den Haag, en volley bal vanuit Seoul tussen Neder land en de Verenigde Staten. 22.25-23.30 SKY: International Motor Sports '87: Wk rally van Argentinië" en de Grand Prix van Zweden voor 250-cc-moto- 22.30-23.35 SCH: Superstars. 23.00-23.45 Did 1: ARD-Sport ex tra. Met samenvattingen van de kwalificatie-wedstrijden voor de EK voetbal: Joegoslavië-Enge land (groep 4), Tsjechoslowakije- Wales (groep 6) en Bulgarije- Schotland (groep 7). 23.15-23.40 Ned 1: Veronica Sport. Met Sport Kort, Austra lisch Football, Jet-skiëen, en beelden van een honden-bia- thlon.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 17