Mes snijdt aan twee kanten Tb Ajax houdt de moed er voorlopig nog in ITTV Madrid pas laat nog langs Porto AC Milan op punt van uitschakeling Winst op HSV biedt perspectief 'Hoogspanning' in Valencia Michels storende factor in Brabantse oase van rust rustig in Hamburg bij ma FIHBID Peter Boeve moet boeten Eerste partij in Amsterdam DONDERDAG 22 OKTOBER 1987 SPORT PAGINA 21 HAMBURG (GPD) - Er kon gisteravond zowaar een glimlach af bij Ton Harmsen. De voorzitter van Ajax, die dit seizoen binnen zijn vereniging alleen nog maar met ergerlijke zaken werd geconfronteerd, mocht in Hamburg tevreden constateren, dat er in Europa in elk geval één topclub bestaat met nog meer zorgen. De winst (0-1) van de Amsterdammers op het zielige Hamburger SV en de daardoor vrijwel zekere kwalificatie voor de kwartfina les van de Europa Cup voor bekerwinnaars, zal de moed er voorlopig even inhouden in De Meer. Aanvoerder John van 't Schip gen binnen het elftal, een betere sprak vooraf van een breekpunt in eenheid. Bovendien bleek Cruijff het nog jonge voetbaljaar. „Uit- niet te hebben gebluft toen hij schakeling betekent van voor af maandag tegenover de Westduitse aan beginnen", wist kie 23-jarige .pers verklaarde, dat Ajax voetbal- Ajacied, die gisteravond in het technisch beduidend meer kwali- Volksparkstadion samen met de teit in huis heeft. Terwijl de Am- sluwe Mühren en de brutale Wit- sterdammers periodes kenden, schge het meest nadrukkelijk op de voorgrond trad. Het zit er nu echter dik in, dat Ajax nog mini maal een ronde zal mogen blijven de internationale het onvermogen van Bein, Hinz en de bal rustig en bekwaam werd rondgespeeld, moest de Joe goslavische HS V-trainer Josip Skoblar met een verbeten gezicht faam, die het vorig seizoen in Athe ne door winst op Lok. Leipzig herkreeg. Wanneer de formatie van Cruijff straks in Amsterdam het karwei naar behoren afrondt, is er tijd ge noeg om een strijdplan voor de tweede seizoenshelft te ontwerpen. Cruijff zal zich rustig kunnen be zinnen over een nieuwe aankoop, en de affaire-Rijkaard zal tegen die tijd wel opgelost zijn. Bovendien is de lastige achterban en de altijd kritische ledenraad, die door de grote competitie-achterstand op PSV al wat waren gaan mokken, weer even het zwijgen opgelegd. Zolang Ajax in de Europa Cup blijft meetellen, is een zware crisis niet aan de orde. Bij Hamburger S V liggen wat dat Labbadia en het weifelende optre den van zijn doelman/landgenoot Pralija aanschouwen. Dat de thuisclub niettemin een viertal fraaie kansen wist af te dwingen, was te wijten aan de bij tijd en wijle wegvallende organisa tie binnen de Amsterdamse ploeg. Cruijff had besloten Frank Verlaat te koppelen aan de Hamburgse spits Bruna Labbadia, maar wan neer de opkomende rechtshalf Ha- rald Spörl zich als extra aanvaller aan het front meldde, raakte de Amsterdamse defensie in verle genheid. De coördinatie tussen Spelbos, Blind, Verlaat en Winter (die overigens HSV-aanvoerder Thomas von Heesen uit de wed strijd hield) was op die momenten ver te zoeken. Stanley Menzo bleek echter in Europees verband tot een vormstijging in staat en had tot betreft de kaarten wel anders. De tweemaal toe de mazzel dat Spörl Westduitsers zaten, net als Ajax, dringend verlegen om een succes je. De eigen aanhang had daar wei nig vertrouwen in blijkens de mati ge opkomst (24.600 toeschouwers) in het Volksparkstadion. En kreeg gelijk. Want Ajax mag dan dit sei zoen behoorlijk mank lopen, de noordduitse ploeg beweegt zich, afgaande op het duel van gister avond, strompelend met krukken voort. Terecht stelde Johan Cruijff na afloop: „Wanneer wij meer lef hadden getoond, dan was het nog veel slechter voor HSV afgelopen". en Labbadia ongecontroleerd en dus onzuiver te werk gingen in het Amsterdamse strafschopgebied. „We hebben keihard gewerkt, maar pech gehad in de afronding", luidde de bondige verklaring van Skoblar naderhand. Om zijn spe lers de moed voor de return niet ge heel en al te ontnemen, stond de Joegoslaaf maar niet stil bij het fa len van zijn defensie, waarin libero Ditmar Jakobs als enige verstand en ledematen op de juiste wijze aanwendde. Aan de zijkanten ech ter lag het pad naar Pralija regel matig open. Rob Witschge trippel de telkenmale langs de oude Kaltz, die verdedigend volledig is versle ten en alleen nog van waarde is door zijn formidabele traptech- niek. Aan de rechterflank profi teerde Bergkamp echter te weinig van de zwakte van Hinz. Wanneer Jan Wouters fit is voor de tweede partij in Amsterdam en Van 't Schip zijn vertrouwde positie op de vleugel weer kan innemen, wacht Hinz nog een nare avond. Voorproefje De 23-jarige verdediger kreeg gisteren in de 53ste minuut alvast een voorproefje. Van 't Schip ne geerde Bergkamp, zette Van Hees- en en Hinz voor aap en mikte op het hoofd van Hennie Meijer. Pralija kreeg er een hand tussen, maar om- In sierlijke vlucht ontwijkt Ajacied Johnny Bosman de Westduitser Tho mas Kroth tijdens het gewonnen duel met Hamburger SV. (foto ap> dat Spörl zich de bal onnozel liet ontnemen door Mühren, die Meijer wèl wist te bereiken, kon Ajax' cen trumspits alsnog inkoppen: 0-1. Daarna was het wel gebeurd met schuwde Cruijff, die John Bosman en Rob Witschge in de tweede helft nog had vervangen door Arnold Scholten en Richard Witschge. „Het enige minpuntje was, dat we HSV, dat Dittmer inbracht voor een paar keer wegzakten, de Bein, maar gaandeweg al het c gebleven vertrouwen in een goede afloop verloor. De Hamburgers verschenen nog wel twee keer ge vaarlijk voor Menzo. Jakobs kopte naast en in de laatste minuut maai de Beiersdorfer de bal over het doel, nadat de gehele Ajax-defen- sie had misgetast. Daar stond te genover, dat Bergkamp na een vrije opmars was gestuit door Pra lija en dat Meijer in een nog riante re situatie geheel ten onrechte door Wöhrer werd teruggefloten voor buitenspel. „Een goede uitgangspositie, maar we zijn er nog niet", waar- trole verloren. Nogmaals, met wat meer brutaliteit hadden we na de 0- 1 gelijk de knock-out kunnen toe dienen". Dat de echte genadeklap voor HSV was uitgebleven, verontrustte de Vinkeveense oefenmeester ech ter niet met het oog op de return. „Ik kan me niet voorstellen, dat Hamburg in Amsterdam anders en beter zal spelen. Ze kunnen niet veel meer dan ze vanavond hebben laten zien. Het enige waarop HSV misschien nog hoopt, is een slechte dag van ons. Dat zie ik niet zo gauw gebeuren. Tegen deze ploeg komen we thuis zeker tot scoren". VALENCIA (GPD) - De cardiolo gen in Madrid zullen vandaag waarschijnlijk overwerk moeten verrichten. Want bij menig suppor ter van Real Madrid zal de hartslag gisteren bij de wedstrijd tegen FC Porto ver over de rooie zijn gegaan. In het ballingsoord Valencia slaag den de Madrilenen er namelijk pas in de blessuretijd in langs de rege rende Europese kampioenen te kruipen (2-1). Een overwinning, die totaal onverwacht kwam. Want 9 minuten voor tijd leidde FC Porto nog verrassend met 0-1. De sensatie maakte in elk geval nog iets goed. Want kwalitatief was het met veel spanning tegemoet ge ziene duel van dubieuze kwaliteit. Porto-trainer Ivic was met niet al te veel offensieve intenties naar Va lencia gekomen. Met een revolutio nair 5-5-0-systeem beperkte Porto zich hoofdzakelijk tot het pareren van de Madrileense aanvalsgolven. In de eerste helft kwamen de Por tugezen zegge en schrijve één en kele keer voor het doel van doel man Buyo via een individuele actie van de Algerijn Madjer, die zich verder hoofdzakelijk op het mid denveld ophield. Porto moest bovendien regelma tig over de schreef gaan om Real af te stoppen. De Britse scheidsrech ter Jaquett toonde zich met drie ge le kaarten binnen 45 minuten (voor Andre, Ignacio en Rui Barros) nog veel te coulant. Voor Real was er geen beginnen aan om te proberen door deze Por tugese Maginot-linie heen te bre ken. Bovendien vervielen de Ma drilenen steeds in dezelfde fout, door de ballen hoog voor het Portu- guse doel te gooien. Geraldao en Celso, twee koppen groter dan hun directe tegenstanders Hugo San chez en Butragueno, konden zich dan ook naar hartelust uitleven in deze onverwachte koptraining. WENEN (GPD) Mooier kon het eigenlijk niet. Met de dik verdiende maar net iets te schraal uitgevallen overwinning (1-2) van PSV op Rapid Wien sneed het mes voor Guus Hiddink en Hans Dorjee van twee kanten. Normaliter is de return over veertien dagen in Eindhoven bijkans een 'verplicht nummer' en overleeft PSV daarmee voor de eerste keer daad hët bestvanaf De Amster- na tien jaar weer eens de tweede ronde in het Europese bekervoetbal, dammers, die in arbiter Franz Wö- Verschuivingen In het duel tussen de lamme e de blinde bracht Ajax het er inder- hrer uit Oostenrijk een hinderlijke De peperdure ploeg heeft daarmee twaalfde opponent hadden, toon- al bijna voldaan aan de opdracht den zich, ondanks de verschuivin- die Hiddink aan het begin van dit Tf I Enkele Ajax-fans bestormden bIISMV voor het begin van de wedstrijd het «J *3 dak van de marathontoren. Nadat Ajax-directeur Van Eijden de sup porters per luidspreker had gewe zen op instortingsgevaar kon het dak zonder moeite worden ont- HAMBURG (GPD) - De Hamburg- ruimd. Tijdens de wedstrijd bleef se politie meldde gisteravond laat het vrij rustig, al werden er vlaggen niet al te veel moeite te hebben ge- verbrand en spandoeken getoond had met het uit ongeveer vierdui- met teksten als: „Nu is het onze zend man bestaande Ajax-legioen, oorlog", „45-87" en werd weer de dat het Europa-Cup-II-duel HSV- Ajax (0-1) bijwoonde. In het sta dion werd slechts één arrestatie ordedienst hielden de Amsterdam- verricht. Een Amsterdammer werd voor het begin van de wedstrijd ingere kend omdat hij het stadion binnen wilde met een molotov-cocktail: fles, die was gevuld met benzi- supporters (onder wie ruim vijf tienhonderd Nederlandse militai ren, die in Seedorff zijn gelegerd) na afloop van de wedstrijd een half uur binnen het eigen vak om con- fronatie met Hamburgse fans te seizoen meekreeg: een plaats bij de beste acht van Europa. Die presta tie, gevoegd bij de flitsende com petitiestart en de enorme voor sprong in punten op aarstrivaal Ajax, zou in het Brabantse land een oase van rust moet scheppen. De schijn bedriegt echter. „Een plaats in de kwartfinales is goed voor PSV, maar ook voor mij zelf', kent Hiddink de gevechten achter de schermen. Want hoe blij men in Eindhoven ook is met het voorschot dat de Brabantse voet- baltrots gisteravond in het uitver kochte Hanappi-stadion heeft ge nomen, toch zullen er links en rechts ook de nodige wenkbrau wen zijn gefronst. Waarschijnlijk niet in het minst bij de leiding van PSV, die dit seizoen beschouwt als PSV Europees nadrukkelijker aan de weg timmert. De eerste stap daartoe werd vori ge maand gezet tegen het Turkse Galatasaray, het machtsvertoon dat PSV gisteravond aan de dag kon leggen was indrukwekkend. „Ik had op z'n minst verwacht", verbaasde Sören Lerby zich na af loop, „dat Rapid ons onder druk kon zetten. Daar was echter geen sprake van. Wij konden gewoon ons eigen spel spelen en helemaal van onze eigen mogelijkheden uit gaan". Voor Hiddink kwam dat niet he lemaal als een verrassing. „Ik ken de hun zwakke punten en wist dat we op de flanken ruimte zouden krijgen". Niet minder belangrijk was de rol van Van Aerle, die op een overbruggingsjaar en die nog het middenveld zijn loopsnelheid ne. Voor de wedstrijd hadden zich vermijden. „Afgezien van wat klei- altijd de mening is toegedaan, dat een club met de hoogste Europese ambities bestierd moet worden door de binnenstad van Hamburg en kele vechtpartijen voorgedaan, waarbij de politie met de wapen stok ingreep. Daarbij werden ech ter geen arrestaties verricht. vechtpartijen en het gooien met vuurwerk hebben de Nederlanders zich behoorlijk gedragen", aldus een woordvoerder van de Ham burgse politie. moest uitbuiten. „Dat lukte 1 derwel", refereerde Hiddink aan de vlotte openingsgoal van de mid- man met internationaal denvelder. De vorige week in Zoals Johan Cruijff bij Oranjedebuterende Helmonder deklasseerde Brauneder en maak te het voorbereidende werk van Vanenburg en Gerets koelbloedig LECCE (Reuter) - Gruwelijke blunders zowel in de aanval als de ver dediging brachten AC Milan gistermiddag op de rand van uitschake ling. In Lecce werd de eerste wedstrijd in de tweede ronde voor het toernooi om de UEFA-beker tegen het Spaanse Espanol met 0-2 verlo- Ver van huis speelde AC Milan tegen de Spaanse nummer drie zijn slechtste wedstrijd van het seizoen. Het spelen in Lecce was nog een uitvloeisel van een UEFA-straf wegens wanordelijkheden vorig sei zoen. Aan het missen van de eigen aanhang kan het niet gelegen heb- ben. De 37.000 Zuiditaliaanse toeschouwers stonden net als in de eer ste ronde tegen Sporting Gijon, eveneens uit Spanje, achter de 'rosso- nero'. Espanol had met knikkende knieën de oversteek van de Tyrrheense Zee gemaakt. Trainer Javier Clemente maakte kort geleden een spio- nagereis naar Milaan en keerde ongerust bij zijn manschappen terug. „Ik zou niet weten hoe we Gullit moeten afstoppen", deelde hij mee. „Die Hollander is een echte topspeler". Espanol was gewaarschuwd, stelde zich in op een uiterst moeilijke wedstrijd en verliet met een aan zienlijk beter resultaat dan verwacht de arena van Lecce. AC Milan - Espanol was een wedstrijd van vier blunders. In de 41ste minuut profiteerde de Catalaan Zabillaga van een groot misverstand in de Milanese verdediging, 0-1. Acht minuten later was de chaos in de Italiaanse achterlijn mogelijk nog groter. Picchi Alonso kreeg zomaar vrije doorgang van twee verdedigers en kon gemakkelijk scoren, 0-2. Marco van Basten en Ruud Gullit hadden nog uitzicht op de derde ronde kunnen houden als niet twee opgelegde kansen waren gemist. De eerste werd verprutst door Oranjes 'superstar', de tweede door Pietro Virdis, de topscorer. AC Milan zal een wonder nodig hebben om de 0-2 achterstand in Barcelona ongedaan te kunnen maken. Borussia Mönchengladbach, dat in de eerste ronde op de Bökelberg een achterstand van 0-1 opliep, kon dat drie weken geleden ook niet. De Westduitsers verloren de re turn met 1-4. Ajax. Bij hem vergeleken zijn Hid dink en Doijee twee 'nobodies' in het internationale voetbalcircus, Rinus Michels daarentegen niet. „Deze ploeg heeft de laatste maanden aan gevechtskracht ge wonnen", predikte Hiddink gister avond terecht voor eigen parochie. „De zelfdiscipline is enorm toege nomen, de spelers gaan voor elkaar door het vuur". De rust en de eens gezindheid die de ploeg momen teel uitstraalt is inderdaad opmer kelijk. Door het vertrek van Ruud Gullit heeft PSV niet meer een uit gesproken vedette en is het Hid dink en Doijee heel wat waard om aan te tonen, dat de komst van Mi chels overbodig is. Steekspel Want dat steekspel is in Eindho- af. Minpuntjes Vanaf dat moment kon PSV in feite al niet meer stuk, al gold dat niet voor Gerets. Als er problemen waren, ontstonden die vanaf zijn kant. „Wij lieten ons in de eerste helft iets te ver terugzakken", her kende Hiddink toch nog wat min puntjes bij de landskampioen. „In de rust heb ik ze er op gewezen, dat ze wat meer naar voren moest ver dedigen". Even dreigde Tulino La- nese nog een spaak in het wiel te steken, toen de Italiaanse recht spreker kort na de rust een straf schop herkende in de buiteling vgn Stojadinovic in een duel met Niel- Vreugde bij PSV nadat Berry van Aerle (9) de landskampioen in Wenen op een 0-1 voorsprong heeft gebracht. Rechts komt Gerald Vanenburg toe snellen om zijn ploeggenoot te feliciteren. (foto anp> yen wel degelijk aan de orde. Niet sen. Vanaf elf meter greep Kranj- in minst door krachten van buiten af, die druk in de weer zijn om dat proces te versnellen en zodoende onrust te kweken. Want stel je voor, dat PSV met Hiddink en Dor jee doorraast naar de laatste vier in het toernooi der landskampioe nen? In dat geval zou de publieke opinie zich wel eens tegen het be stuur kunnen keren, als PSV de missie doorzet om de bondscoach naar Eindhoven te halen. En daar over zijn de twee partijen het al maanden eens. Alleen het tijdstip waarop PSV dat herenakkoord of ficieel gaat bekrachtigen, wordt steeds gecompliceerder naarmate car, een van de drie Joegoslaven bij 'FC Yugo' dat buitenkansje met beide handen aan. Aan het spel- beeld veranderde die gelijkmaker echter weinig. De vaderlandse kampioen bleef heer en meester en dicteerde de wedstrijd naar believen. Eens te meer werd ook duidelijk hoe wei nig de Oostenrijkse competitie voorstelt en hoe apathisch een ploeg verdedigend reageert als zij onder druk wordt gezet. Het schoolvoorbeeld daarvan was Her- ibert Weber, de libero, die zich geen raad wist met de bal en 90 mi- ADVERTENTIE Haarlemmerstraat 157, Leider) Tel: 071-146459 nuten lang verloren over het veld hep. „Het enige dat je ons kunt ver wijten", doorzag Hiddink het enor me kwaliteitsverschil, „is dat we er niet een of twee meer hebben inge drukt". Nu bleef de Eindhovense pro- duktie steken op het winnende doelpunt van Gillhaus, omdat Kieft even eerder de bal vanuit ideale positie naast had gemikt. Baric verschool zich naderhand achter buitenspel, maar doorzag te gelijk dat dit PSV een maatje te groot is voor Rapid Wien. De jaloe zie droop er echter af, toen hem ge vraagd werd naar het verschil tus sen de twee ploegen. „Dat zijn de miljoenen. Net als Benfica, Bayern of Real kan PSV kopen wat het wil. Daarom hebben ze, vooral tech nisch, een betere ploeg dan wij". „In Oostenrijk", kent Hiddink inmiddels de achilleshiel van de landskampioen uit Wenen, „is er helemaal geen tegenstand. In Ne derland hebben we nog een Ajax, Feyenoord, Utrecht en Twente, ploegen waar PSV zeker in uitwed strijden toch aan de bak moet". Ook dat is echter veel te weinig. „Ik kan me niet voorstellen", meende manager Kees Ploegsma een dag eerder, „dat wij op deze r nog een paar jaar in Neder- Ook de Spaanse combinaties wa ren gedoemd te mislukken in het overbevolkte strafschopgebied van Porto. Na rust bleek Real duidelijk aan geslagen en vermoeid door de stormlopen op de Portugese ves ting. Porto profiteerde professio neel van die Madrileense inzin king. Na 13 minuten stapte Rui Barros na een vrije trap handig over de bal heen, Real-verdediger Solana volgde verbouwereerd het voorbeeld van de kleine terriër, waarna Madjer hard in kon schie ten (0-1). Beenhakker verving Martin Va zquez door de pijlsnelle Llorente, waardoor er iets meer vaart in de Real-aanvallen kwam. Maar de om mekeer kwam pas na het inzetten van de veteraan Santillana, twintig minuten voor tijd. Op slag raakte de Porto-defensie geïmponeerd, waarvan Real dankbaar profijt trok. Een vrije trap van Jankovic belandde eindelijk op het veelge- zochte hoofd van Santillana, waar na Hugo Sanchez de bal alleen maar met de borst over de lijn hoef de te drukken. Nadat invaller Juary na een fou tieve terugspeelbal alleen voor doelman Buyo jammerlijk gefaald had, kwam dan toch nog de Madril eense apotheose. In de 91ste mi nuut lepelde Michel de bal over de verbaasde Porto-defensie heen, waarna Sanchis in een schitteren de halve draai inkopte (2-1). land doorgaan. Want dan is er over tien jaar geen topvoetbal meer in Nederland". Daar heeft PSV nog steeds mee te maken en dat gemis aan strijd is fnuikend voor een plaats in de Europese top. Ivan Nielsen zal de thuiswed-, strijd tegen Rapid Wien vanaf de tribune moeten bekijken. Evenals Gerets (hij sloeg Brauneder) kreeg de Deen een gele kaart voor een overtreding op Kranjcar. Het was zijn tweede in dit Europese beker- seizoen, zodat Nielsen automatisch voor een wedstrijd wordt ge schorst. Heshusius nieuwe voorzitter VTL LEIDEN - Bernhard Heshusius is de nieuwe voorzitter van de voet balvereniging VTL. Hij volgt Fer van Duuren op, die twee jaar voor zitter is geweest van de Leldse zon dagvierdeklasser. Heshusius (50) vervult al lange tijd bestuurlijke functies bij VTL. Zo is hij jeugdse- cretaris en jeugdvoorzitter geweest en voorzitter van de jubileumcom missie van de Vlietclub die in 1990 zijn zestig-jarig bestaan viert. HAMBURG (GPD) - Peter Boeve heeft al zijn krediet verspeeld bij Johan Cruijff. De Ajax-coach is zeer verbolgen over de uitspraken die de verdediger deed over de Am sterdamse medische staf. Daarom mocht Boeve, na een fitheidstest, Ajax niet achterna reizen naar Hamburg. In een interview beschuldigde Peter Boeve Ajax-dokter Otto Stib- be van totale ondeskundigheid en verweet hij Cruijff een gebrek aan mensenkennis. „Dat kunnen we natuurlijk niet tolereren", meende Cruijff gister avond kort na de 0-1-zege op Ham burger SV. „Boeve is disciplinair gestraft. Als hij ergens klachten over heeft, moet hij mij komen ver tellen. Maar in een interview je gal spuien als de ploeg net zijn hielen heeft gelicht, dat kan gewoon niet". Peter Boeve, die zich voor straf niet bij Ajax in Hamburg mocht vervoegen, kan er volgens Cruijff op rekenen dat hij, wanneer Ajax is teruggekeerd in Amsterdam, bij zijn coach op het matje moet ver schijnen. BERN (SID) - Het eerste duel om de Super Cup tussen Ajax en FC Porto wordt woensdag 25 novem ber in Amsterdam gespeeld. Dat maakte de Europese Voetbal Unie (UEFA) gisteren bekend. Het was al duidelijk, dat het duel tussen Ajax, afgelopen seizoen de sterkste van het toernooi der be kerwinnaars. en FC Porto, de beste van de landskampioenen, in Am sterdam zou worden gespeeld. Over de datum hebben de clubs volgens de UEFA nu overeenstem ming bereikt. De tweede wedstrijd staat op het programma voor 13 ja nuari in Porto. 17.00-17.45 Ned 2: Studio Sport: WK turnen in Rotter dam. 18.50-19.20 BBC 2: Starshot fi nal: geweerschieten. 22.15-22.45 BBC 2: Snooker: Grand Prix vanuit Reading. 22.30-23.35 SCH: Super Sport: golf-La Manga Trophv. 22.55-23.55 Did 2: Die Sport-Re portage: WK turnen in Rotter- 23.00-23.50 BBC 1: Gymnastics: WK turnen in Rotterdam (fina le herenteams). 23.00-24.00 BRT 1: WK turnen in Rotterdam. 23.05-00.05 SKY: Europees voetbal. 23.15-23.55 Ned 2: Studio Sport: WK turnen in Rotter dam. 23.35-00.10 BBC 2: Snooker: Grand Prix vanuit Reading.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 21