uitzendbureau de koning SERVICE-TECHNICUS BIJ KN. IETS VOOR U. VERKOPER MEDEWERK(ST)ER VASTE KRACHT ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt biologisch/ biochemisch analist m/v ziekenhuis hygiënist m/v secretaresse m/v Enthousiaste full-time verkoopster financieel administratief medewerker m/v leiden Telefonisch verkoper (m/v) VftKATURES VflKflTURES VflKflTURES VflKATURES VflKflTURES VflKflTURES VAKATURES VflKflTÜRES VflKflTURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES I Gevraagd voor onze verlichting speciaalzaak Leeftijd plm. 20 jaar. Enige verkoopervaring gewenst. Sollicitaties dagelijks aan de zaak of na telefonische af spraak. Het BEDRIJFSLABORATORIUM VOOR WEEFSELKWEEK te ROELOFARENOSVEEN Wegens uitbreiding van de werkzaamheden zoeken wij een op leidinggevend niveau Gevraagd wordt een persoon die - een opleiding op M.Tu.S. niveau heeft - over leidinggevende en organisatorische capaciteiten beschikt - ervaring heeft op het gebied van plantaardige weef selkweek Schriftelijke sollicitaties kunnen worden gericht aan: Be- drljfslaboratorlum voor Weefselkweek, t.a.v. de heer J. A. J. van der Meijs, Postbus 52 - 2370 AB Roelofa- rendsveen. Gevraagd II FILIAALCHEF Voor nieuw op te richten 1 UUR PRINT SHOP in Leiderdorp. Onze gedachten gaan uit naar iemand van ongeveer 33 jaar met enkele jaren ervaring in het print shop gebeuren of iemand die daarvoor opgeleid wil wor den. Ervaring met reportage en/of studiofoto grafie is een pluspunt. Tevens gevraagd MEISJE III van 17-18 jaar die de tweede plaats in deze zaak moet gaan innemen. Reacties P. Graafland, 01712-2164. BOWLING ALPHEN B.V., tel.: 01720-93100 nè 18.00 uur. VRAAGT 30 jaar, met representatief voorkomen voor ho- reca-werkzaamheden. Leiding geven, technisch inzicht, klantvriendelijk, telefonisch met klanten kunnen praten en horeca- ervaring strekken tot aanbeveling. Schriftelijke sollicitaties: Sportlaan 1, 2496 LD Alphen a/d Rijn Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese De Rijksuniversiteit Leiden vraagt t.b.v. het Laboratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese, Faculteit der Geneeskunde een vac.nr. 87.A.34.41 LD Voor uitvoering van een door het KWF gesubsidieerd project over genetisch en moleculair onderzoek naar immorta- lisatie en maligne transformatie van ge kweekte cellen. Vereist: - opleiding HBO; - ervaring in weefselkweektechnieken is vereist en ervaring in recombinant- DNA technologie gewenst. De aanstelling geschiedt op arbeids overeenkomst tot 1 januari 1989 met uitzicht op verlenging van twee jaar. Salaris: max. f 2805 bruto per maand, afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden verstrekt door Dr. J.W.I.M. Simons, La boratorium voor Stralengenetica en Chemische Mutagenese (071 - 276176). Infectiecommissie Bij deze Commissie bestaat de vaca ture voor een vac.nr. 87.R.36.41.LD Het ligt in de bedoeling dat de aan te trekken functionaris zal samenwerken met de twee andere ziekenhuishygië nisten. De taak zal voornamelijk bestaan uit: - opsporing en registratie van (kruis-) infecties en het treffen van maatrege len ter preventie; - bevordering van de zi6kenhuishy- giëne in het algemeen, hiertoe be hoort o.a. het verder ontwikkelen van normen op dit gebied; - uitbrengen van adviezen, introduce ren en begeleiden van nieuwe pre ventiemethoden. Verlangd: - diploma A-verpleegkundige, alsmede ruime klinische ervaring; - goede beheersing van de Engelse taal; - goede contactuele en organisatori sche capaciteiten; - communicatieve vaardigheden zowel in woord als geschrift. Het gevolgd hebben van een opleiding tot ziekenhuishygiënist strekt tot aan beveling. Salaris: max. f 4098 bruto per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Informatie: nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw G.A.M. Berbee (071 - 263365). Centrum voor Humaan Geneesmiddelenonderzoek In het kader van een formeel samenwer kingsverband tussen het Academisch Ziekenhuis te Leiden en het Centrum voor Bio-farmaceutische Wetenschap pen van de Leidse Universiteit is het Centrum voor humaan Geneesmidde- lenonderzioek opgericht. Binnen de dienst is plaats voor een vac.nr. 87.R.37.41.LD De secretaresse verleent secretariële ondersteuning naar het hoofd CHG en afhankelijk van de werkdruk eveneens voor de onderzoekers. Werkzaamheden: - verzorgen van de correspondentie; - typen van rapporten, brieven en we tenschappelijke publicaties (typen van dictafoon in Engels en Neder lands); - algemene administratieve werkzaam heden, w.o. bijhouden van kaartsys temen, computer databases voor on derzoek; - afspraken regelen met proefperso- Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding aange vuld met een secretaresse-opleiding; - ruime ervaring met secretariële werk zaamheden; - ervaring met tekstverwerkende appa ratuur; - goede beheersing van de Engelse taal. Salaris: max. f 2960 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing. De betreffende functionaris zal worden aangesteld bij het Academisch Zieken huis te Leiden. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. A. Cohen (071-262597). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een briet te zenden aan het hootd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. /4CADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt (m/v): Over 51 weken is het alweer kermis! Datatypist(e) Bij een internationale onderneming in Zoeterwoude kunnen wij een datatypist(e) plaatsen, die voor langere tijd beschikbaar is. De werktijd is van 17.00-21.00 uur; een ideale baan dus voor een student, die naast de studie iets wil bijverdienen. Sekretaresse/MBA-nivo Bij een automatiseringsbedrijf te Leiden hebben wij plaats voor een cekretaresse met een MBA-opleiding. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het verzorgen van de boekhouding, administratieve afhandeling van or ders, registratie van de voorraden en sekretariële on dersleuning van de technische dienst. Deze baan is per direkt vakant en full-time voor langere tijd. Administratief medewerk(st)er met WordPerfect Per direkt hebben wij plaats voor een administratief medewerk(st)er voor een instelling te Zoeterwoude. De werkzaamheden bestaan o.a. uit typen (WordPerfect), telefoon, klanten ontvangen, archiveren enz. Deze baan is voor langere tijd en full-time. Gedacht wordt aan personen van rond de 20. Administratief medewerk(st)er Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij een admi nistratief medewerk(st)er die de kontaktpersoon zal zijn tussen de direkteur en de medewerkers van de buitendienst. Deze zeer zelfstandige funktie bestaat o.a. uit het aanboren van nieuwe kontakten, het onder houden van de bestaande kontakten, het in kaart bren gen van bezoekafspraken, follow up van de mailing, korrespondentie, 1x per week de telefoondienst, tele fax, telex. Gewerkt wordt in een Nederlandstalig bedrijf en gedacht wordt aan personen tussen de 30 en 40 jaar. Deze baan is full-time en voor langere tijd. Administratief medewerk(st)er Bij een instelling te Zoeterwoude hebben wij per direkt plaats voor een administratief medewerk(st)er die veel standaardkorrespondentie gaat verzorgen, veel ar chiefwerk, kopieerwerk, telefoon- en (axwerkzaamhe- den. Stressbestendigheid is hier een vereiste en als leeftijd wordt gedacht aan iemand tussen 30 en 40 jaar. Deze baan is per direkt en voor langere tijd va- kant. Informatrice/informateur Wie is geïnteresseerd om bij een internationale onder neming op het industrieterrein te Zoeterwoude als in- formatnce/informateur te gaan werken. Engelse spreekvaardigheid, een goede telefoonstem, enige ad ministratieve ervaring en stressbestendigheid zijn ver eisten in deze drukke, voor langere tijd vakante baan. Gedacht wordt aan kandidaten van rond de 20. Administratief medewerkster Voor een klein kantoor te Leiden zoeken wij een admi nistratief medewerkster voor zowel hele als halve da gen. Een middelbare schoolopleiding, goede typevaar digheid, kennis van tekstverwerking, een goede admi nistratieve ondergrond zijn een paar van de wensen die de opdrachtgever stelt. Wij denken aan personen rond de 25 die voor langere tijd beschikbaar zijn. Dit is slechts een aantal van de leuke banen, die wij kunnen aanbieden. Ben je geïnteresseerd, kom dan even langs of bet ons. We zijn er dagelijks van halt negen tot half zes en vrijdags tot zes uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 d'efriT; de beste RIFER ZELFMAAKM0DE vraagt: Leeftijd 30 jaar Enige ervaring in de zelfmaakmode vereist. Geboden wordt een zelfstandig, afwisselende baan. Na een inwerkperiode zal zij de dagelijkse leiding krijgen. Schriftelijke reacties inklusief curriculum vitae richten Bij de directie Culturele Zaken kan worden geplaatst een De directie is belast met de beleidsvoorbereidende en uitvoerende taken op cultureel gebied (met uitzondering van de musea en de kunstuitleen). De functie, waarbinnen nauw zal moeten worden samengewerkt met de overige beleids-, administratieve en technische medewerkers, houdt in: - verzorging van bedrijfsboekhoudingen van de Leidse Schouwburg, het Waaggebouw, het conferentiecentrum Korte Vliet en het Jeugddorp; - subsidie-afhandeling betreffende de activiteiten van de plaatselijke ama teurgezelschappen; - controle op de afrekeningen van de overige gesubsidieerde culturele in stellingen en afrekening van incidentele en projectsubsidies; - financieel-administratieve assistentie bij de eigen activiteiten van de di rectie (kunstzinnige vorming schooljeugd, festivals, open lucht-activi- teiten enz.); - algemene budgetbewaking van de Culturele Zaken-begroting. Bij deze activiteiten kan gebruik worden gemaakt van een IBM-AT computer met adequate software. Functie-eisen: - MBO-niveau, b.v. HAVO-diploma en praktijkdiploma Boekhouden of MEAO; - enige ervaring in een vergelijkbare fungtie; - belangstelling voor, liefst ervaring met geautomatiseerde systemen; - goede communicatieve vaardigheden. (schaal 7) bij een 38-urige werk- De gemeente Leiden wil meer vrouwen en leden van etnische minderheids groepen in dienst nemen. Geïnteresseerden die menen tot (één van) deze doelgroep(en) te behoren wordt met name verzocht te solliciteren. Bij het voldoen aan de gestelde eisen genieten zij de voorkeur. Nadere informatie kunt u krijgen bij de heer A. van der Loo, hoofd van de directie, telefoon 254 175. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan de directie Personeel Organisatie, postbus 9100, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer 87.044, binnen twee we ken na verschijning van dit blad. KN zoekt MTSers welke opgeleid willen worden tot servjce-technicus kopieer- en kantoorapparatuur, in de leeftijd van 20 tot 30 jaar. KN is een jong, dynamisch en expansief bedrijf welke zich beweegt op het terrein van de totale kantoorautomatisering. Minolta kopieerapparatuur, NCR computersystemen en TEC electronische schrijfmachines zijn naast Kenline kantoorautomatiserings produkten de belangrijkste produktgroepen die behalve op de nederlandse markt Als service technicus gaat u deel uit maken van onze landelijke service-organisatie, welke verdeeld is in verschillende rayons. Vanuit Badhoevedorp worden alle activiteiten centraal gecoördineerd. U wordt, na de interne opleiding, verant woordelijk voor de installatie en preventieve en correctieve onderhoudswerkzaamheden van de apparatuur welke in uw rayon is ge- plaatst. Voor rayons in Den Haag, Rotterdam of omgeving zouden wij graag in kontakt komen met technici voor wie service verlenen een vanzelfsprekend begrip is. KN biedt u een vast salaris, een uitste kend werkklimaat en prima secundaire arbeidsvoorwaarden zoals pensioenregeling, 25 vakantiedagen, 8% vakantietoeslag, auto van de zaak met privé gebruik, studiekosten en onkostenvergoeding. Door de groei en uitbreidingen in ons produktassortiment zijn er steeds goede toe komstmogelijkheden en door blijvende aan dacht voor interne opleidingen bent u steeds op de hoogte van de laatste technische ontwikkelingen. Wilt u ook deel uitmaken van de uit thans meer dan 200 zeer gemotiveerde medewer kers tellende organisatie, schrijf of bel naar onderstaand adres zodat een afspraak gemaakt kan worden voor een persoonlijk Bel 02968-7055/7455 en vraag naar de heer H. van den Heuvel. Schriftelijke sollicitaties künt u richten aan: Kopieersystemen Nederland B.V. Afd. personeelzaken, Ref.: techn. Sloterv/eg 303,1171VC Badhoevedorp Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Uitgeversmaatschappij Leidsch Dagblad bv Witte Singel 1, 2311 BG Leiden een werkmaatschappij van Damiate Holding Wij zoeken een telefonisch verko per (m/v) die net zo goed is als de krant waarvoor hij gaat werken... Wij van het Leidsch en Alphens Dagblad munten niet uit in be scheidenheid. Daar hebben we een goede reden voor. De dag- en weekbladen die wij uitbrengen doen het, stuk voor stuk, uitste kend. Ook daar is een goede reden voor. Uiteraard gaat het niet vanzelf zo goed met onze uitgaven. Daar moeten we wel wat voor doen. Want onze adverteerders verwachten dat advertenties bij ons geen geld kosten maar - integendeel - juist een fors bedrag opleveren. Wij zijn op zoek naar een telefonisch verkoper (m/v) met een klinkende staat van dienst. Waarbij het niet het allerbelangrijkste is in welke branche die ervaring is opgedaan. Belangrijkste is dat hij/zij zich lekker voelt in een bedrijf waar hard gewerkt wordt aan een goed produkt. Zodat men noch aan zichzelf, noch aan het te verkopen produkt hoeft te twijfelen. Belangstelling? Regel dan een afspraak met ons hoofd telefonische ver koop mevrouw C. Juffermans. Zij zal u graag vertellen waarom het voor goede verkopers goed werken is bij een goede krant. Ook kunt u binnen een week schriftelijk solliciteren bij onze afdeling personeelszaken, ter at tentie van de heer A.G. van der Spek.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 22