Het debat van de poes en de vis TELEVISIE TOEGELICHT TV-RUBRIEK 'Ik wil grote namen in Popformule' n PAGINA 34 ZATERDAG 3 OKTOBER 1987 N HET WEEKEINDE Mijn idee Meer dan tweeduizend kinderen tussen de 10 en 15 jaar hebben vorig jaar gehoor gegeven aan een oproep van de NCRV om ei gen ideeén te leveren voor een tv- scenario. Na maanden lezen se lecteerden Piet Geelhoed, Rens- ke Popken en Karst van der Meu- len zeven verhalen. 'Henkie' wordt vanavond als eerste uitge zonden. Ook vorig seizoen heeft de NCRV onder de verzamelnaam 'Mijn idee' tv-scenario's van kin deren uitgezonden, die een hoge waardering en kijkdichtheid haalden. Regisseur Karst van der Meulen: 'De Nederlandse jeugd heeft ook recht op eigen Neder lands drama, dat herkenbaar is en aansluit op de eigen leefwe reld." Veel meer meisjes dan jongens hebben hun scenario opgestuurd aan de NCRV. In de uiteindelijke afweging is de keus gevallen op zes verhalen van meisjes en één jongensverhaal. De hoofdrollen in de zeven afleveringen worden gespeeld door kinderen, van wie het merendeel geen tv-ervaring had. Karst van der Meulen heeft vele duizenden kinderen gezien en gesproken voor hij er 25 selec teerde. Daarna zijn kosten noch moeiten gespaard. (Nederland 1, 19.25 uur). Ogen en zien Onder de titel 'Goed ogen, beter zien' brengt de NCRV een groot showprogramma waarin de 700- jarige geschiedenis van de bril centraal staat. De show, die wordt voorafgegaan door een in formatief deel waarin het oog, de bril en de rol van de optische in dustrie aan de orde komen, wordt gepresenteerd door Ro bert Paul. Aan het programma wordt verder meegewerkt door Nana Mouskouri, Lee Towers, Henk Elsink en BZN. (Neder land 1, 20.28 uur) voor muziek te interesseren. Uit deze interesse groeide later de band 'Cuby and the Blizzards". (Nederland 2, 19.22 uur) Gekkin van de gracht Veronica zend vanavond ook het veelgeprezen theaterprogramma van Jasperina de jong, 'De gek kin van de gracht' uit. Op 24 ok tober 1985 ging deze one-woman- musical in première. In 'De gek kin van de gracht' schittert Jas perina de Jong in de rol van een vrouw die én moeder én diva is. Ze heeft de zorg voor haar huis houden en voor haar carrière als actrice. De rol van de moeder en de rol van de artieste doorkrui sen elkaar voortdurend. Het stuk werd geregissseerd door Paddy Stone, Ivo de Wijs schreef het script. Tekstbijdragen zijn van Robert Long, Jan-Simon Minke- ma en Jaap Bakker. Joop Stok- kermans componeerde de mu ziek. (Nederland 2, 20.35 uur) VPRO-ochtend Met ingang van zondag brengt de VPRO ochtendtelevisie voor kinderen. Te zien zijn 'Blaf- v' (eigenlijk een program- de huisdieren, maar i die het niet kunnen la ten mogen ook kijken, het begint om 9.00 uur). De Mus met de Lan ge Poten (9.10 uur), Buurman Buurman (9. 20 uur), Majesteit uw Ontbijt (9.30 uur), Een hele schep geld (9.55 uur), de Kinder videotheek Rembo en Rembo (10.25 uur) en 'Achtwerk met een staartje' (10.35 uur). De VPRO laat weten dat de af deling Jeugd Jongeren een 'damestriola' bereid heeft gevon den op de vroege zondagochten den als gastvrouwen voor de jeugdige kijkers op te treden. 'Zij zullen live alle doldrieste, zielige, melige, vrolijke, spannende en serieuze programma's die de VPRO voor jeugdig Nederland in petto heeft presenteren. En het trio blijkt zowaar ook nog over enig zangtalent te beschik ken!' (Nederland 1, vanaf 9.00 uur) Cagney en Lacey Met 'Cagney and Lacey' heeft de VARA niet zo maar een nieuwe politieserie in huis gehaald. In de Verenigde Staten, waar het pro gramma al zes jaar op tv te zien is, is 'Cagney and Lacey' een on gekend succes. De serie sleept de ene na de andere Emmy Award (in de VS een felbegeerde televi sieprijs) uit het vuur. 'Cagney and Lacey' laat zich niet gemak kelijk vergelijken met een ande re politieserie, al was het alleen al omdat nu eens twee vrouwen de hoofdrollen spelen. In de Vere nigde Staten is uitgebreid stilge staan bij het succes van de serie. De Amerikaanse pers neemt aan dat dat is toe te schrijven aan het feit dat van de twee hoofdrolspe lers geen helden worden ge maakt maar dat ze normale men sen blijven. De twee karakters zijn zo verschillend dat rustig van elkanders tegenpolen mag worden geproken. Lacey is ge trouwd, heeft twee kinderen en ligt voortdurend met haar man in de clinch over de principiële vraag wie nu eigenlijk z'n baan zal moeten opzeggen. Cagney daarentegen is ongetrouwd en past er voor landurige relaties met mannen te onderhouden. Gewone mensen in een alleen wat ongewoon baantje. Aan het succes van deze serie zullen ook het vleugje humor en, natuurlijk, een enorme dosis spanning bij dragen. In de eerste 'Cagney and Lacey' wordt een collega van de twee vrouwelijk agenten in een restaurant per ongeluk dooge- schoten. De kogel was voor ie mand anders bedoeld. Maar voor wie? (Nederland 1, 22.30 uur). Kooten en Bie In het kunstzinnigste jaar dat Nederland ooit heeft gekend po gen Kees van Kooten en Wim de Bie, in hun eerste uitzending van het nieuwe seizoen, de kunst en het kunstgenot onder de knie te krijgen. De hamvraag is: hoe kunnen we het cultuuraanbod bijbenen en toch bij ons verstand blijven? (Nederland 2, 20.10 uur) Capitool Klasgenoten In de aflevering van 'Klasgeno ten', die Veronica vanavond uit zendt, zit Herman Brood weer in de schoolbanken. Hij ziet zijn klasgenoten van de tweede klas hbs in Zwolle terug. Op de Ge meente HBS werden alle leerlin gen gedropt die op de Rijks HBS niet meer te handhaven waren. Herman Brood schijnt ook een van de weinige Nederlanders te zijn die de tweede klas drie keer heeft overgedaan. Maar 'drie stukken uit Hattem' hielden hem op de been. Heimig van de Vegt zat naast Brood in de school bank. Beiden begonnen ze zich Sharon Gless en Tyne Daly als Cagney en Lacey in de gelijknamige politieserie, die zondagavond bij de VARA begint. (foto gpdi In het NOS-televisieprogramma het Capitool wordt zondag (Ne derland 2, 12.00 uur) gdiscussi- eerd over het onderwerp „Suri name na het referendum". Aan de discussie onderleiding van Fred Verbakei wordt deelgeno men door Jozefzoon, vertegen woordiger van het junglecom mando in Nederland, A. Haak mat van de nationale verzets- raad, M. Kross van het nationaal ondersteuningsfront en O. Ven- loo van de Suriname-c van de PvdA. 3 oktoberfeest Omroep Rijnland televisie zal zondagavond uitgebreid aan dacht besteden aan de viering van Leidens Ontzet. Naast de tra ditionele onderwerpen als de uit reiking van haring en witte brood. de optocht en het vuur werk worden nieuwe program mapunten als de kartingrace en de wielerkoers in de omgeving van het Levendaal in beeld ge bracht. De reportage in deze vorm zal maar één keer worden uitgezonden. Wel zal in de uit zending van 10 en 11 oktober worden teruggeblikt naar de vie ring van LeidenS Ontzet. (ORTV, 20.10 uur). Minister Brinkman schijnt weer een dreigbrief te hebben ge schreven aan de zendgemachtig den in Hilversum, waarin de teu gels inzake sluikreklame nog strakker worden aangehaald. De kijkdienst van WVC houdt alle programma's streng in de gaten, noteert elke afwijking van de richtlijnen, en stuurt de zendge machtigden brandbrieven zodra zij over de schreef zijn gegaan. Hoe zouden die WVC-beroeps- kijkers eigenlijk een programma zien, vraag je je af? Zij zijn ver moedelijk zo afgericht op het speuren naar reclame, dat zij het befaamde 'totaalpakket', vrees ik, niet meer zien. Zoals een scheidsrechter niet de wedstrijd ziet, al loopt hij er middenin, maar alleen de details waarop hij dient te letten. „En hoe was de wedstrijd?" „Zeven keer buitenspel, en twintig vrije schoppen!" Regels zijn er om toegepast te worden, dus als die regels er zijn moeten Brinkman c.s. er ook voor zorgen dat men zich er in Hilversum aan houdt,- zult u zeg gen. Maar dan hebt u oud-minis ter Hans Gruyters niet aan het werk gezien in de parlementaire enquêtecommissie over de bouw. Ik heb nog eens met hem (en Hans van Mierlo) gevoetbald in het Algemeen Handelsblad elftal, in een toernooi van Am sterdamse kranten waaraan De Telegraaf toen nog niet mocht meedoen. Want daar voetbalde je niet tegen, daar schreef je hoog uit tegen. Echt voetballen kon Hans Gruyters niet, maar ik was toch blij dat ik met hem voetbal de en niet tegen hem, want als een losgebroken stier denderde hij overal op af, zonder bijtijds af te kunnen remmen of van rich ting te kunnen veranderen, zodat menige tegenstander de dans niet ontsprong. Wat dat aangaat hadden we De Telegraaf beter wel kunnen laten meedoen.. Maar een voetballer en een par lementariër zijn twee verschil lende mensen in een lichaam. Te genover de parlementaire enquê tecommissie behield Hans Gruv ters wel nog steeds zijn grote on verstoorbaarheid en onverzette lijkheid, maar in het woorden spel was hij toch eerder de torero die sierlijk en behendig alle op hem aanstormende stieren ont week en al wegdansend zijn feestelijke vlaggetjes in hun flan ken plantte, dan het slachtoffer dat straks zieltogend uit de arena zou worden weggesleept. Met zijn vergelijking over de kist en de punaises (de commissie poet ste de punaises op, maar vergat de kist) heeft hij een 'classic' toe gevoegd aan Marcel van Dams 'Zo komt Jan Splinter door de winter' en Rudings 'Tante Truus',- al denk ik dat hij met pu- naises de koperen kopspijkers bedoelt die je wel eens in kisten ziet aangebracht. En woensdag voegde hij daar nog een fraaie anekdote aan toe, ter illustratie van zijn opvatting dat hij de Tweede Kamer voldoende had ingelicht over het rekkelijk han teren van een datum waarop een gunstige regeling voor de bou wers verliep, door alleen het grootste en belangrijkste geval te melden, en niet de kleinere ge vallen. Van Isaac Newton, de 17- de eeuwse Engelse wis- en na tuurkundige, de schepper van de gravitatietheorie (die bijzonder heden vermeldde Gruyters er niet bij, er op vêrtrouwend dat de commissieleden wel wisten dat het om iemand ging die toch echt niet op zijn achterhoofd was ge vallen). wordt gezegd dat hij voor zijn beide poezen twee gaten in zijn deur had aangebracht. Ver telde Gruyters. Een groot gat voor zijn grote poes, en een klein gat voor zijn kleine poes. U be grijp wat hij ook had kunnen doen, voegde hij daar aan toe. Je zag de commissieleden even denken, en het daarna begrijpen, mede in verband met de grote vis die hij wel in de Kamer had ge noemd. en de kleinere vissen die hij niet had genoemd. Ook die beeldspraak met de vissen was van Gruyters hand. Zo had hij twee natuurlijke vijanden: de poes en de vis, op harmonische wijze in zijn verdediging weten samen te brengen.. Wat kunnen we hier nu uit le ren? Iets wat de VPRO blijkbaar al geleerd had, gezien het pro gramma 'Debaters' dat zondag avond laat (van 10 voor 11 tot 10 voor 12) werd uitgezonden, en waarin D-66-Kamerlid Wolffen- sperger als beste debater onder de politici naar voren trad: men sen die spitsvondig, met geest en humor, hun zegje kunnen doen, zijn dankbaar televisiemateriaal. In Engeland weten ze dat al veel langer. In zijn praatshow die drie keer per week wordt uitgezon den, had Terry Wogan op BBC 1 onlangs drie Lords in zijn pro gramma. Dat was bepaald niet saai, integendeel. Daarom wil ik er voor pleiten dat de zendge machtigden voortaan eigen 'on parlementaire' tv-enquêtecom- missiezittingen gaan organise ren, waarin hete hangijzers in de politiek en de maatschappij in een woordenspel van attaque en riposte tot vermaak van de kij kers wekelijks worden opge voerd. Wie wint mag zijn tegen stander opeten. ZATERDAG Radio 1 na 18 uur TROS. 18.06 Coulissen. NOS: 19.02 NOS Jazz Platform. 20.02 Langs de lijn. 22.02 Metro's music. 23.07 Met het oog op morgen. Radio 2 na 18 uur KRO: 18.03 Echo. 18.15 Levenskei en levensleed. 19.00-7.00 Zie Ra dio 1 Radio 3 na 18 uur NOS -18.03 De Avondspits. NCRV 19.02 Koploper. 20.03 Harro de Jonge. 23.02-24.00 Jazztime KRO: 20.00 Nws. 20.02 KRO-Klas- siek op zaterdagavond met om 20.20, Trio Sonneri met dwarsfluit: 20.45 Arditti Kwartet; 22.00 Orgel- rubriek; 22.20 Laudate. 23.00- 24.00 KRO-Literair: Spektakel Radio 5 na 18 uur IOS: 18.10 Arabisch programma. EO: 18.30 Kayen Rasja (Er is hoop). 18.45 lyi Haberler (Goed nieuws). NOS: 19.00 progr. voor buitenl. werknemers. EO: 20.30 Laat ons de rustdag wijden. 21.14 Metterdaad hulpverlening. 21.15 Reflector. 21.30-22.00 Reportage OMROEP RIJNLAND 12.00-13.00 Hindostaans/Suri- naams programma 13.00-15.00 Noordwijk Lokaal 15.00-19.00 Vandaag de dag op zaterdag 19.00-20.00 Voorhout Lokaal ZONDAG 7.02 Ontbijtshow 7.53 Ter overwe ging. EO: 8.05 Groot Nieuws VOO 9.02 VERONICA Sport. TROS 10.02 Wegwezen. VARA 11.02 VARA Radio 1 zondageditie 12.02 Ophef en vertier. NCRV: 13.05 Hier en nu. NOS: 14.02 Langs de lijn. Radio 1 3 18 u KRO VPRO: 18.05 Het Spoor. AVRO 19.02 Leuterkoek en zandgebak. 19.10 Kees Brusse leest voor. 19.30 De hersengymnastiek. 20.02 Toppers van toen. 21.02 Play it again...22.02 Boombeschrijving, hoorspel. NOS' 23.05 Met het oog op morgen. TROS: 0.02 De nacht wacht. 4.02 Aflossing van de nacht wacht. 5.02-7 00 Krieken met Adje Radio 2 v r 18 t NOS: Elk heel uur nieuws. VARA 8.02 Vroege Vogels. 10.02 Tony van Verre ontmoet. AVRO: 10.30 Duyscotheek. 12.02 AVRO-Maga- zine 14 02 Nederlands op AVRO 2 15.02 Pim Jacobs met hits uit de ren 50. 16.30 Kom 'ns langs in J Radio 2 na 18 uur 18.02 Swing low. 19.00-07 00 Radio 3 voor 1b u NOS: Elk heel uui 8.02 Hurrie-up. 9.02 Zin in pop. 10.02 Het Zomercomplex. 12.02 KRO-Miniparade. 13.02 Het eye. 20.02 Radio Thuisland. 21.02 De krijsende tafel. 22.02-00.00 Op Slag van Maandag Radio 4 voor 18 uur NOS: 8.00 Nws. 8.02 H vier. 9.00 Musica Religiosa en Profana. 9.54 Progr.overz. KRO: 10.00 Eucharis tieviering. NOS: 11.00 Für Elise. 13.00 Nieuws. 13.02 Opera Mati nee. 14.10 Onder de groene linde 14.25 Concert op de zondagmid dag Concertgebouworkest met Guarneri Trio. (15.15-15.25 Praten over muziek) 16.30 Diskotabel. Radio 4 na 18 uur 18.00 Nieuws 18.02 Musica Nova. TROS: 19.00 Continu klassiek 20.00 Nws. 20.02 Specialiteiten a la carte. 22.00 Kamermuziek. 23.00- 00.00 Finale Martijn Krabbé debuteert bij de TROS HILVERSUM (GPD) Martijn Krabbé, de 19-jarige nieuwe aan winst van de TROS, wil het hele maal gaan maken in Hilversum. Hij weet wat hij wil en neemt geen blad voor de mond. 'Natuurlijk zullen veel mensen zeggen dat ik Popformule op tv en de Top 100 op radio mag presente ren omdat ik de zoon van Jeroen Krabbé ben. Ik weet dat het niet zo is en heb ook mijn verhaal klaar. Ik heb misschien de kans gekregen om een screentest te doen vanwege mijn naam, maar verder heb ik het op eigen kracht bereikt'. door Frederike Contant Vorige week dinsdag maakte Martijn zijn televisiedebuut in TROS Popformule. Zo op het oog kwam hij ontspannen en gerouti neerd over. 'Daar heb ik ook naartoe ge werkt. Ik heb me mentaal enorm voorbereid door er veel over na te denken, te oefenen en mezelf be hoorlijk op te fokken. Gelukkig viel de spanning voor een groot deel weg toen ik eenmaal echt op moest. De opnamen worden ge maakt in de Amsterdamse disco theek Escape. Dat was dus eigen lijk een thuiswedstrijd voor me. Ik woon nog thuis bij mijn ouders in Amsterdam. Mijn vader en moeder waren er niet bij. Wel mijn jongere broertje. Die kwam ook nog even in beeld'. Martijn zegt zelf voor de buis ge kluisterd te hebben gezeten toen Popformule werd uitgezonden. 'Het was maandag opgenomen en dinsdag zat ik vol spanning te kijken. Ik kan vrij goed afstand ne men en mezelf objectief beoorde len. Ik heb best wel wat dingen ge zien waar ik niet tevreden over was. Bijvoorbeeld de kleding; mijn uitspraak en meer van dat soort de tails. Door veel zelfkritiek te heb ben kun je alleen maar beter wor den'. De 19-jarige Krabbé solliciteerde een paar maanden geleden bij de TROS naar de functie van disc-joc- key. 'Ik heb gewoon een bandje opge stuurd. Ik maak al driejaar elke za terdag radopgrarnma's voor een Amsterdamse piraat. Ik had het ge voel dat ik daar niet verder kwam. De TROS was enthousiast en ik werd aangenomen als produktie- assistent bij de radio. Kort daarna mocht ik een aantal nachtpfogram- ma's maken, die waarschijnlijk weinig mensen hebben gehoord. Toen Jeroen Soer en Ferry Maat vakantie hadden werd ik gevraagd een paar keer de Top 100 te doen op Martijn Krabbé. de donderdagmiddag. Dat is dus heel goed bevallen'. Nadeel Ferry Maat besloot onlangs dét drie jaar hitlijsten presenteren wel voldoende was en Martijn werd tot zijn officiële opvolger gebombar deerd. 'Naar aanleiding van mijn radio- presentatie belde producer John de Mol jr. mij op om te vragen of ik een screentest wilde doen voor Popformule. Dat is dus goed uitge pakt. Dat heeft niets te maken mijn mijn bekende vader. Ik ben ge woon een mazzelaar. Mijn naam heeft eigenlijk alleen maar nadeel. Ik ben bang dat mensen mij met m'n vader gaan vergelijken of dat ze te hoge verwachtingen van me hebben. Ik ben Martijn en doe mijn best, meer kan ik niet' Martijn heeft een uitgesproken mening over Popformule. 'Ik wil er een te gek programma van maken. Het moet een echte concurrent van Countdown wor den. Hoewel dat moeilijk zal zijn, want Popformule wordt rond de klok van zes uur uitgezondèn en de meeste Nederlanders moeten om klokslag zes eten. Eigenlijk moet je dus tussen zeven en acht de lucht in. Ik wil wel proberen om grote na men in het programma te krijgen. Dat moet ook lukken. Je moet snel kunnen reageren .op ontwikkelin gen in de Top 100. Popformule moet flitsend worden'. Radio-maken is Martijns eerste liefde. 'Ik ben op m'n zeventiende van «chool gegaan. Ik zag het niet zit ten. Sinds die tijd heb ik voor pira- tenstations gewerkt, platen in dis cotheken gedraaid en thuis band jes en jingles gemaakt. Mijn ouders vonden het natuurlijk vreselijk dat ik mijn school niet wilde afmaken en alleen maar wilde feesten, uit gaan en plaatjes draaien. Uiteinde lijk hebben zij zich erbij neerge legd. Nu heb ik op mijn negentien de toch al best veel ervaring en heb daardoor deze kans bij de TROS gekregen". Grappen Het presenteren van de Top 100 ligt helemaal in het straatje van Martijn Krabbé. 'Hitlijsten brengen op de radio is heel leuk. Je hebt een breed en groot publiek. De platen ritmisch aan elkaar praten, duidelijk zijn en snelheid hebben zijn de voornaam ste regels waaraan je volgens mij moet voldoen. Als je tussen de pla ten door praat moet het ergens over gaan en geen flauwe grappen ma ken. Als je een grap brengt moet'ie echt goed zijn. Ik houd ook vai\hit- muziek. Bad van Michael Jackson vind ik echt te gek. Die staat te recht op nummer een. Thuis draai ik ook wel klassiek om tot rust te komen. Even de discodreunen uit mijn hoofd laten glijden...' 2 3 9 5 6 7 '-I 1 9 9 'O «s 'i '6 i, w •V ■A '5 tb j 9 V/ 9 i CO 'H 2} Hl1 n m m Cb '2? m m 1 13 i 29 W' V 3/ Horizontaal: 1. Daar moet geld bij. 5. Ik sta aan het touw met die snoeshaan. 8. Een beetje weinig verstand hebben. 9.' Het huisdier van de bode. 11. Het eerste geeft de doorslag met het wegwuiven van het voed sel. 12. Een noorderling veran dert de mode. 14. Een ren met de tijd. 15. Pijnlijk dat hier zo weinig aan sport wordt gedaan. 19. Nederlands chateau, dat is niet niks. 22. De twintigste drank. 24. Idioot, maar achter een staat 'ie niet gek. 26. Waagt een officier voor de Eu ropese kampioenschappen naar de andere zijde te gaan? 28. Moed vatten om naar gindse personen te gaan. 29. Verpak kingsmateriaal. 30. Liefkoos of in de U.S.A. een jongere. 31. Spelen met een klein uurwerk. Vertikaal: 1. Genoeg. 2. Het met elkaar eens zijn over een zwangerschap. 3. Het groen van voedsel in de klimop. 4. Dit wordt er vaak veel te veel zon der tot daden te komen. 5. De kwaaie kern is voor een Duits 6. Plant met een prima talent. 7. dit geeft 31 aan. 10. Voedseltuitje. 13. Hij heet August.... 14en hij Wolf. 16. De pé hebben in de rivier in Gelderland. 17. Hijden met te rugwerkende kracht. 18. Zet dit op de linie bij de grens. 20. Als je ook in een andere vorm een beeld ziet. 21. Eigendom van een vent met een dikke kop. 23. Waardeloos begin, Cees, anders met meer sober heid. 25. Ontspoorde voertui gen voor dwazen. 27. Een klein strandje, waar 't uitgaan liefde betekent. 28. Vijf ter herinne ring in de maat. Iir Qk S j3 irj a HaaMBJBQHEa a a ar^BQaaar^a 0 a mugr B hbqbbbb aaaaaaa ~^«Qr aiaaaia ^bp"^ Qtaaa cans t qjd ..-f naraast jaffiB? HQQafflQB a ur-nu. -ta a a Bk. JE ai Kfo foTsT DTIUTR r De prijs van 25,- werd toegekend aan M. Abrahams, Barnsteenstraat 14, 2403 BZ Alphen a/d Rijn. De prijs wordt de winnaar toege zonden. Oplossingen onder vermelding van "Puzzel" voor donderdag op briefkaart op inveloppe zenden aan Redactie Leidsch Dagblad, Post bus 54, 2300 AB Leiden tenl. werknemers. 19.20 Suara Ma luku. 19.55 Tambu. 20.30 Zorg en hoop. 21.20 NOS Cultuur Special. 22.00 Dichter bij de dichter. 22 10 22.40-23.00 Hobby scoop OMROEP RIJNLAND met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf.. land- en tuinbouwinf.. de Kwis Hebbes en de voorstelling van de dag. MAANDAG Radio 5 voor 18 uur NOS: 9.00 Nws. NCRV: 9.02 Woord op zondag. 9.30 Te Deum Laudamus. NOS: 9.55 Waterstan den. IKON: 10 02 Verhalen vooraf. 10.10 Kerkdienst. 10.58 Wilde gan zen. 11.00 De andere wereld van zondagmorgen. NOS: 12.00 Nws VOO: 12.05 Het zwarte gat. (NOS 13.00 Nws.) 14.00 Radio Romanti ca NOS 16.56 Meded. IKON: 17.00 Kerkdienst. 17.58 Wilde gan- 11.00-12.00 Sassenheirrf Lo kaal 12.00-13.00 Noordwijkerhout 13.00-14.00 Lisse Lokaal 14.00-18.00 Sport 20.00-22.00 Tijdmachine LOKALE OMROEP ALPHEN 20.00-21.00 Alphens Nieuv smagazme 21.00-22.00 Sportcarrousel r 18 u Radio 1 NOS: Elk heel uur nieuws. NCRV 7.03 Hier en nu. 7.15 Het levende woord. 7.22 Lichte muziek. (NOS 7.30 Nws.) 7.33 Hier en nu. 8.32 Maandagmorgen Magazine. 12.05 Boer en tuinder. 12.30 Nieuwsover zicht Hier en nu. 12.32 Over kopen gesproken. 12.50 Moment. NOS 12.56 Mededelingen Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. TROS 7.02 Een goede morgen met Ron Brandsteder (8.03-8.15 Tros Ak- tua.) 9.03 De TROS Gouwe Ouwe Club. 10.03 Op Volle Toeren 11.03 TROS Radio Karavaan. 12.03 An dre van Duin. 13.06 TROS Aktua. 13.15 Tijd voor Testske. 14.03 Mu ziek uit duizenden. 15.03 Met mu ziek het hele land door. 16.03 Open huis Speciaal. EO' 17.03 Ronduit radiokrant Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. AVRO: 7.03 De baas van de week. 9.03 Ar beidsvitaminen. 12.03 Hollands Glorie. 14.03 Toppop Radio. 16.03 Toppop Twintig Radio 4 voor 18 uur KRO 7.00 Nws. 7.02 Aubade. (8 00 Nws). 9.00 Klassieke piano muziek. 9.30 Daar word ik stil van. 10.00 KRO-Klassiek op maandag morgen. 11.50 Over muziek. 12.00 Van twaalf tot twee klassiek. 13.50 Over Kunst en Kuituur. 14.00 KRO- Klassiek op maandagmiddag. 16.00 In antwoord op uw schrijven 16.50 KRO-Literair: over poëzie. VARA: 17.00 De Klassieken I Radio 5 voor 18 uur NOS: 9.00 Nws. 9.02 NOS Sportiet 9.25 Waterstanden. RVU 9.30 De pressie. VARA: 10.00 Factor 5 11.00 Bericht van het ouderenfront HUM.VERBOND: 12.05 Het voor deel van de twijfel. NOS: 13.00 Nws. VARA: 13.10 Bericht van bui ten. AVRO: 14.00 Moet je horen VARA: 14.05 Radio Driehoog-Ach- ter. 14.25 Lees je knetter. 14.45 Chips die je niet kunt eten. 15.00 Bericht uit het koninkrijk. NOS: 16.30 NOS Kindermagazine. 17.00 RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-uur. me! nwsoverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf land- en tuinbouwinf.. de kwis Hebbes en de voorstelling van de dag.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 34