$!S8 Welke HTS-er of MTS-er E verleent computerservice aan Wang gebruikers in de regio Den Haag? COMMERCIEEL TALENT .v üüczf Hcï bv KOELTECHNIEK Wang makes it work ~ir randstad uitzendbureau ->r randstad uitzendbureau service monteur „EVAL'bv. HOOFD FINANCIEEL - EKONOMISCHE ZAKEN (m/v) VERPLEEGKUNDIGE I llllllllllllllllllllillllllll Wang Nederland B V is een dochteronderneming van Wang Laboratories Ine uit de USA, s werelds grootste fabrikant van systemen voor kantoorauto matisering De produktfilosohe van Wang concentreert zich op apparatuur voor de geïntegreerde verwerking van informatie in kantoorproces sen waarbij aan de mens de centrale rol is toebedacht Dit concept is uitgewerkt in een serie multi-functionele systemen met een hoge graad van betrouw baarheid, flexibiliteit en onderlinge uitwisselbaarheid. maken Als we het met elkaar eens worden kunt u rekenen op een gedegen inwerkperiode, terwijl u ook naderhand regelma tig aanvullende trainingen krijgt om up-to-date te blijven Heeft u belangstelling? Wij werken snel en direct en daarom zien wij uw korte, maar wel volledige sollicitatiebrief graag per omgaande tegemoet Deze kunt u sturen naar Wang Nederland BV, t a.v de heer C Hulsker, afdeling Personeels zaken, Postbus 4, 4100 AA Culemborg Als u liever eerst meer wilt weten kunt u bellen met de heer H van Koppenhagen (03450-70408) Hier ligt een prima kans voor een HTS-er Elektronica die een loopbaan in de computerservice wil starten of uitbouwen Reacties van MTS-ers Elektro nica met allround ervaring in een computerservice-organisatie zijn eveneens van harte welkom Uw taken als "customer engineer" De afdeling Customer Services verleent service in de meest brede zin aan gebruikers van Wang-systemen en randappara tuur. In de regio Den Haag krijgt u de verantwoordelijkheid voor een eigen groep cliënten en repareert en onderhoudt u nage noeg alle voorkomende Wang systemen (hard- ên software) Alhoewel techniek in dit werk centraal staat moet u geen tech nicus pur sang zijn maar een "probleemoplosser", die de be langen van cliënten en die van Wang optimaal met elkaar kan verbinden. Klantgericht denken en handelen zijn namelijk dè sleutelwoorden in de Wang strategie en kenmerken in feite uw instelling op het totale servicetraject. Waarom Wang een goede keus is Ais u het aan onze eigen mensen vraagt zijn het vooral de infor mele sfeer en de grote vri jheid en zelfstandigheid die het werken bij Wang zo aantrekkelijk I EB j e Ouwehand groep bestaat uit een aantal toonaangevende bedrijven op het gebied l^j van visvangst, verwerking en afeet van kwaliteitsprodukten. Ouwehand's Rederij HH en Visverwerking BV. is met 3S0 medewerkers een belangrijke werkgever in de regio. Zij is marktleider op het gebied van haringprodukten in Nederland. Haar assortiment behelst "at het goede uit de zee..." De verkoop binnendienst is de afdeling die een belangrijke schakel en konlaktfunktie vormt tussen afnemers en bedrijf. Zij verzorgt de telefonische verkoop, orderacceptatie en fakturatie. maar ook legt zij de verkoopresultaten vast en-ondersteunt met deze gegevens de verkoop buitendienst. Tbr assistentie van ons hoofd verkoop binnendienst zoeken wij een: De funktie: De nieuwe funktionaris zal, na een breed inwerkprogramma te hebben afgewerkt door het hele bedrijf, als assistent van het hoofd verkoop binnendienst de gehele afdeling gaan ondersteunen. Direkt al krijgt u de coördinatie te verzorgen van hetreklamemateriaal. Daarnaast organiseert u demonstraties in het land. Ten behoeve van de verkoop buitendienst stelt u diverse omzetoverzichten samen. Wij vragen: Voor deze veelzijdige funktie zoeken wij een ambitieuze jonge man of vrouw op HAV0/VW0-nivo. Leeftijd tot 25 jaar. Kennis van Frans, Duits en Engels is noodzakelijk. Commercieel inzicht en flexibele instelling zijn vereisten. We verwachten dat u 1 jaar werkervaring hebt, vrijstelling van militaire dienst of deze inmiddels hebt vervuld. Kennis van de levensmiddelen branche strekt tot aanbeveling. Uw perspectief: U kunt rekenen op een leuke en veelzijdige baan op een enerverende, drukke Doorgroei naar bijvoorbeeld een buitendienst- funktie behoort zeker tot de mogelijkheden. Een passend salaris en dito secundaire arbeidsvoorwaarden horen'daarbij. Uw reaktie: Wanneer u belangstelling hebt voor deze veelzijdige funktie, richt dan uw schriftelijke sollicitatie met C.V. aan: Ouwehand 's Rederij en Visverwerking B. V. A fdeling Personeelszaken Rederjstraat 19 Postbus 503 2220 AM Katwijk Z.H. Wilt u eerst nog verdere informatie, bel dan onze heer Sluys, tel. 01718-5111of 's avonds na 20.00 uur 01719-12020. Bel 071-146546 Te veel uitgegeven op 3 oktober????? Wij weten een goede manier om je portemonnaie aan te vullen!! Kom je maandag inschrijven, je kunt meteen aan de slag. De volgende banen staan onder andere open, waarbij vooral het werk in ploegendienst voor een leuke verdienste zorgen! Produktiemedewerkers En bedrijf in Zoeterwoude is op zoek naar twee produk tiemedewerkers, die voor een aantal maanden in 3- ploegendiensten gaan werken. Werktijden afwisselend van: 5.30-13.30 of 13.30-22.30 of 22.30- 5.30. Het werk bestaat uit het bedienen van machines en an dere werkzaamheden. Het bedrijf verzorgt verder een interne opleiding. Voor een bedrijf in Leiden zijn wij verder op zoek naar een handig persoon zonder hoogtevrees, die zich zal gaan bezighouden met het inleggen van plafonds. Dat betekent vanaf maandag voor 1 week werk!! Schoonmaakwerk Bij verschillende bedrijven en instellingen kunnen wij parttime-schoonmaakkrachten plaatsen. Werktijden o.a. van: 14.30-16.30 of 15.00-17.00 of 17.30-20.00. Dit is nog maar een kleine greep uit de per maandag be schikbare banen. Kom je laten inschrijven op de Boom- markt of bel bovenstaand nummer. Vanaf 8.30 zijn wij open!! Boommarkt 3a. Leiden STICHTING NUTSSCHOOL VOORSCHOTEN Voor de Nutsbasisschool zoeken wij per 26 oktober wegens ziekte van de directeur een volledig be voegde LEERKRACHT B.O. >1 voor 32 uur 22 uur bovenbouw, bij voorkeur: groep 8 eventueel in lagere groep 10 uur onderbouw, in groep 2. De vervanging duurt vermoedelijk tot in het 1e kwartaal 1988. U kunt naar de "hele functie, dan wel naar de aangegeven onderde len solliciteren S.H. Martens-Janssen, tel. 071-313636. Schnftelijke sollicitaties: binnen 6 dagen t.a. v. secretaris Stichting Nutsschool. Van Boeijenplantsoen 29, 2253 WS Voorschoten. administratie-servicekantoor Voor een van onze kliënten, een groot snel groeiend tuincentrum in de Bollenstreek, zoeken wij een ADMINISTRATEUR m/v Voor deze zelfstandige funktie denken wij aan iemand op M.B.A.-nivo met een aantal jaren ervaring. Leeftijd: 25-35 jaar. Uw sollicitatie kunt u richten aan: Serka b.v. Zijlweg 308 2015 CN Haarlem tel. 023-319244 installatieburo EVAL heeft het in de vingers! Eval b.v., specialist in klimaatbeheersing en koeltechniek, zoekt per direkt een ervaren Geïnteresseerden bellen zo snel mogelijk met Ben Warmerdam tel. 01718-22621 Indal klimaat computers INSTALLATIEBURO Telefoon 01718 - 22621 Galglaan 11 2231 ND Rijnsburg STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING BOLLENSTREEK De Stichting kent de werk soorten: gezinsverzorging en algemeen maatschappe lijk werk Het Bestuur van de STICHTING MAATSCHAPPELIJKE DIENSTVERLENING BOLLENSTREEK roept sollicitanten op voor de tunktie van een full-time Algemene funktie-omschrijving: Het hoofd financieel-ekonomische zaken is specifiek verantwoordelijk voor alle financieel- ekonomische aangelegenheden van de organisatie en medeverantwoordelijk voor de voorbe reiding en uitvoering van het gehele instellingsbeleid. Hij ontwikkelt het financieel-ekonomisch beleid en geeft leiding aan de uitvoering hiervan. Als zodanig informeert en adviseert hij de di- rekteur en de staf in deze. Tevens geeft hij leiding aan de afdeling administratie. Takenpakket: leiding geven aan het administratieve team, waaronder de boekhouding, de kliëntenadmini- stratie en de personeels-/salarisadministratie; ontwikkelen van administratieve procedures; deelname aan het stafoverleg binnen de instelling, alsmede het onderhouden van externe kontakten (subsidiénten, rekencentrum, kollega-instellingen) Funktie-eisen: tenminste H.B.O.-niveau (S.P.D. I en II, H.E.A.O. of vergelijkbare opleiding) ruime ervaring met beleidsontwikkeling en automatisering, leidinggevende kwaliteiten, In totaliteit zijn er circa 375 personen ir. dienst. Het werkgebied omvat de ge meenten Hillegom, Lisse, Sassenheim, Warmond en Oegstgeest met in totaal circa 75.000 inwoners. De organisatie is zodanig ingericht, dat de hulpverle ning geschiedt in en vanuit vier plaatselijke bureaus. Het overleg en de onder steunende aktiviteiten vin den plaats via het centraal buro te Sassenheim. Inlichtingen worden verstrekt door de direkteur, mw. M.J.C. Buijen, tel. 02522-19127 of door de penningmeester, dhr. H. Diepeveen, tijdens kantooruren, tel. 023-177322, na kantooruren tel. 02521-12690. Sollicitaties vóór 14 oktober 1967 te richten aan de directeur. Emmalaan 2, 2171 CV Sassen heim Op de enveloppe'vermelden "Sollicitatie" i mondelinge en schriftelijke uitdruk- leeftijd vanaf 30 jaar; De C A.O. Welzijnswerk is van toepassing. Het salaris bedraagt thans maximaal 4.248.- per 4 weken (ƒ4.616,67 per maand). Een funktie en taakomschrijving, evenals een financieel jaarverslag 1986, is op aanvraag ver krijgbaar stichting uize roenhoven stichting tot verzorging en huisvesting van bejaarden op prot.-chr. grondslag met een huisvesting van 105 bewoners en het beheer over 190 woningen vraagt: (als stafmedewerkster) full-time De taak zal o.a. omvatten: - leiding geven aan en samenwerken met de dienst verpleging en verzorging onder auspiciën van de adjunkt- direktrice - het onderhouden van kontakten met de bewoners en eventueel met hun familieleden. - distributie van medicijnen en de daarbij behorende werkzaamheden Funktie-eisen: - bezit van het diploma verpleegkundige A of H.B.O. - V - positieve instelling t.o.v. de grondslag der stichting Salaris volgens de C.A.O. der Bejaardentehuizen Sollicitaties uitsluitend schriftelijk te richten tot de Direktie. "Witte Rozen straat 21 - 2311 XS Leiden (tel. 071-120745). Wij zijn een gerenommeerd, maar jong en expansief bedrijf met vier damesconfectie-speciaalzaken in het betere genre. Op ons hoofdkantoor in Lisse verzorgt een klein team medewerkers de goederenverwerking en de administratie, waarbij onze Altos-microcomputer een belangrijke rol speelt. Omdat onze administrateur binnenkort de pensioengerechtigde leeftijd bereikt zoeken wij voor hem een opvolger van ca. 25-30 jaar met MBA- diploma of met een voltooide opleiding op hetzelfde niveau. Hij of zij kan bogen op een ruime ervaring en is in staat het gehele administratieve gebeuren (boekhouding, goederenadministratie, salarisadministratie) tot een met het opstellen van de jaarstukken voor zijn of haar rekening te nemen Hij of zij heeft gevoel voor commercie en affiniteit tot automatisering, hij of zij voorziet de directie van adequate management-informatie en heeft er plezier in, om in een klein en wendbaar team te werken Verzoeken om meer informatie en sollicitaties te richten aan de direktie van modehuis Tissing bv, Postbus 2, 2160 AA Lisse Een psychologisch onderzoek kan tot de sollicitatieprocedure behoren

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 14