Flits Welling wil nu oogsten met De Zijl Selinger kiest voor jonge volleyballers Timman neemt geen risico's STOSTV Lambruschini laat Aouita hielen zien Monkhorst kent kracht van Leiden Europa Cup waterpolo in Leiden SPORT PAGINA 21 LEIDEN - Vorig seizoen heeft Frits Welling gezaaid. De waterpolotrainer is van oordeel dat er nu geoogst moet worden. Allereerst verwacht Welling een klinkend resultaat van De Zijl/LGB tijdens de eerste ronde van de Europa Cup voor bekerwinnaars, die vanavond en morgen in het thuisbad wordt afgewerkt. Als dat achter de rug is, richt Welling zijn vizier op de Nederlandse polotitel. Zijn ploeg is daarvoor niet kans- loos. Althans, dat vindt de trainer die De Zijl vorig seizoen echter bui ten de play-offs zag vallen. "En waarom dan opeens dat optimis me, vraagt iedereen zich natuurlijk af', lost Welling een schot voor de boeg. "De ploeg is naar elkaar toe gegroeid. Het is een heerlijke groep om mee te werken. Zo'n homogeni teit als bij De Zijl heb ik zelden meegemaakt". Wedstrijdprogramma: vrijdag: De Zijl - Innsbruck (21 uur) zaterdag: Dubrovnik - Innsbruck (10 uur), De Zijl - Dubrovnik. De resultaten in oefenwedstrij den logen er niet om. Naast over winningen op buitenlandse ploe gen, werd vorige week landskam pioen AZC met 17-11 teruggewe zen. De wijze waarop dat gebeurde, verbaasde zelfs de trainer. "Het ging allemaal zó gemakkelijk. Ik voorspel daarom dat AZC niet zo maar kampioen van Nederland wordt. Ook VZC niet. Let op Polar Michels krijgt toch trainingen voor interland ZEIST (ANP) - Bondscoach Rinus Michels heeft toch ruimte gekre gen voor het EK-kwalificatieduel Nederland - Cyprus op woensdag 28 oktober enige trainingen af te werken. Het bestuur van de sectie betaald voetbal reageerde positief op het verzoek van Michels de clubs die spelers aan Oranje leve ren vrijaf te geven in het weekein de voor de wedstrijd. Dit betekent, dat de wedstrijden Haarlem-PSV, Feyenoord-FC Den Haag en WV-Ajax naar een ande re datum worden verschoven. Competitieleider Jan Huijbregts overweegt de geschrapte wedstrij den in te halen in het weekeinde van 14 en 15 november, de data waarop de tweede ronde van de strijd om de KNVB-beker wordt gespeeld. Bears en De Zijl. Die ploegen gaan meedoen in de race om het kampi oenschap". "Het is allemaal geen groot spraak", voegt Welling er voor de goede orde aan toe. De Zijl moét dit jaar serieus worden genomen, en dat zal iedereen weten. "Deze groep zet zichzelf niet in de kou", waagt Welling zich aan een voor spelling. "Het zou voor mij een vre selijke teleurstelling zijn, als we de tweede ronde niet halen". Al eer der was De Zijl actief in de EC- strijd. Onder de supervisie van de huidige bondscoach Rob Schouten struikelde De Zijl vijfjaar geleden in de halve finale, nadat de eerste ronde ook in Leiden werd georga niseerd. Twee van de drie formaties (De Zijl, TWV Innsbruck en Jug Du brovnik) plaatsen zich voor de tweede ronde. Een overwinning vanavond op de Oostenrijkse be kerwinnaar volstaat voor nog een avontuurtje internationaal polo. "Na vanavond weten we meer. Winnen we, dan zetten we ons in voor de eerste plaats, ook al heet de tegenstander Jug Dubrovnik. Een gerenommeerde club, maar we moeten ons zelf niet wegcijferen. In elk geval zullen we ons volledig inzetten. Dat verdient het bestuur, want dat heeft vreselijk veel tijd in de organisatie gestoken". Alarmerende berichten in huis- aan-huis bladen wekten de indruk dat De Zijl het benodigde geld voor de organisatie niet kon opbrengen. Bedrijven werden vriendelijk doch dringend verzocht bij te dragen in de kosten, anders moest van EC- deelname worden afgezien. Corrie van der Meij, een van de bestuurs leden die zich nauw met de organi satie bezighoudt, las de schrijfsels met stijgende verbazing. "Die op roepen kwamen zeker niet vanuit het bestuur. Ik weet nog steeds wie verantwoordelijk is voor die stuk jes. Maar we kunnen het toernooi financieel kunnen bedruipen. Ik moet er wel bij zeggen dat we het zonder de hulp van sonsors niet hadden gered. We zijn met het be stuur de boer op gegaan om bedrij ven te interesseren" Die gaven van hun belangstel ling blijk. Hoe de tweede ronde be kostigd wordt, is vraag twee. Reikt De Zijl verder in de EC-strijd, dan wacht de Leidse ploeg een uit- en thuiswedstrijd tegen het Bulgaarse Sofia of het Westduitse Duisburg. De laatste tegenstander is finan cieel gezien aantrekkelijk. "Daar hopen we dan maar op", blikt Cor rie van der Meij alvast vooruit. Het bestuurslid heeft nog geen moment spijt gehad dat de club de organisatie op zich heeft genomen. "Zo'n toernooi is vreselijk belang rijk voor De Zijl. Op deze manier blijft de club zijn aantrekkings kracht behouden. In de zwemmerij proberen we De Zijl ook positief naar buiten uit te dragen. Zo blij ven we ons hoofd boven water hou den". Het team van De Zijl/LGB is klaar voor de EuropaCup. "Hetzo\ de ronde niet halen vindt trainer Frits Welling rechts hoven) vreselijke teleurstelling zijn als we de twee- VOORBURG - Grasshoppers heeft gisteravond ook het twee de duel uit de nog prille basket balcompetitie verloren. De Kat- wijkers bleken in de slotfase toch niet opgewassen tegen het met name vanaf de vrije worp- lijn met precisie (20 uit 21 raak) mikkende Voorburg 2: 85-73. „We hebben het niet getrof fen met onze eerste tegenstan ders", vindt coach René Mul der, die na het hoog ingeschatte tweetal DAS en Voorburg de komende weken ook nog te ma ken krijgt met Veenland en Binnenland. Na de forse neder laag vorige week tegen DAS zag Mulder op tegen het mid- weekse treffen met het aanzien lijk versterkte Voorburg, dat Katwijkse basketballers komen tekort een viertal spelers van het eer ste team heeft vrijgemaakt voor de reserveploeg. „Het is me meegevallen. On danks de nederlaag beschouw ik de wedstrijd als positief', vertelde Mulder, die het dit sei zoen moet stellen zonder de naar Leiden overgestapte Ben de Jong („Jammer dat hij is weggegaan, als basketballer kunnen wij hem goed gebrui ken") en Rudolf Oudshoorn. Grasshoppers mist daardoor lengte en vooral ervaring, het geen gisteren vooral in de re boundduels tot uitdrukking kwam. Voorburg liep in de eerste helft weg naar een riante 35-18 voorsprong, maar de taai verde digende Katwijkers wisten het verschil nog voor rust te ver kleinen (39-30). Halverwege de tweede helft was er weer aan sluiting (49-46), maar vanaf de vrije worplijn werden te veel kansen gemist (11 uit 20) om Voorburg in de eindfase te kun nen bedreigen (73-68, 85-73). Bert van der Plas was met 16 punten topscorer bij de Katwij kers. 'Misschien is dit het team van de toekomst' Volleybalcoach Arie Selinger: het roer gaat Vriesekoop niet naar Denemarken DEN HAAG (ANP) - De Neder landse tafeltennisploeg, die mor gen in Kopenhagen de eerste wed strijd in de Europese eerste divisie speelt tegen Denemarken, bestaat uit Mirjam Kloppenburg, Paul Hal- dan, Henk van van Spanje, Rob Turk en Frank Boute. Bondscoach Jan Vlieg vond het niet nodig Bettine Vriesekoop voor het duel tegen de Denen op te roe pen. LATAKIA (Rtr) - Said Aouita heeft gisteren tijdens de Middellandse Zeespelen in Latakia voor het eerst in twee jaar een nederlaag geleden. De Marokkaanse ster liet zich op de 3.000 meter steeple chase verrassen door de Italiaan Alessandro Lamb- ruschini. Aouita, die eerder in La takia goud won op de vijf en de tien kilometer, leek op weg naar zijn ge bruikelijke overwinning toen hij drie ronden voor het einde de Tu nesiër Fathi Baccouche met een tempoverhoging van zich afschud de. De Marokkaan had echter geen rekening gehouden met Lambrus- chini, die vanuit een op afstand vol gend groepje aan een imponerende inhaalrace begon. De Italiaan, in Rome slechts negende in de we reldtitelstrijd, achterhaalde eerst Baccouche en passeerde op ander halve ronde van het einde zowaar ook Aouita. De Marokkaan pro- BRUSSEL (GPD) - Het roer gaat om. Arie Selinger heeft definitief besloten de jonge garde op het Eu ropese kampioenschap volleybal, dat vandaag in België van start gaat, voorrang te geven. De geves tigde namen van Bert Goedkoop, Marco Brouwers, Pieter-Jan Leeu werink en Avital Selinger blijven achter het scherm - youngsters als Edwin Benne, Ronald Zoodsma, Martin Teffer, Rob Grabert, Ron Zwerver, Peter Blangé of Jan Post- huma treden voor het voetlicht. Als een complete verrassing komt de verjongingskuur van de beerde na de laatste bocht nog uit alle macht Lambruschini tot de or de te roepen, maar hij slaagde daar bij lange na niet in. De Italiaan liet 8.19,72 afdrukken, Aouita bleef op 8.21,92 steken. De laatste nederlaag van Aouita dateerde uit 1985, toen hij in Nice op de 1500 meter de Brit Steve Cram moest laten voorgaan. Aouita had in zeven jaar niet mee gedaan aan een steeple chase. Een andere Marokkaan, Fawzi Lahbi, zegevierde op de 800 meter heren, hetgeen de negende gouden medaille voor Marokko tijdens de Middellandse Zeespelen beteken de. Zijn landgenoot Said Mhand greep het zilver. In het voetbaltoernooi veroverde Turkije brons door een overwin ning van 1-0 na verlenging over Griekenland. Het was voor het eerst sinds vele jaren, dat beide lan den, politiek gezien niet bepaald el- kaars vrienden, tegen elkaar uit kwamen. Bij het duel viel geen wanklank. Het Franse bondsteam liet zich in de finale van het voetbaltoernooi verrassen door gastheer Syrië, dat met 2-1 zegevierde. De beslissing viel acht minuten voor tijd toen Walid Abousel een strafschop ver zilverde. Nizar Mahrouse had Syrië in de 36e minuut de leiding gege ven. De gelijkmaker viel een minu- iut voor rust door Philippe Prieur. Het Al-Assadstadion was met 15.000 jubelende toeschouwers uit verkocht. LEIDEN - De atleet Jan Jan sen toont zich kampioen van het naseizoen. Onder redelijke om standigheden won De Bataaf gis teravond een 5000 meter op de kunststofbaan van de Leidse Hout. Dankzij een supersnelle slotronde hield hij Aart Stigter (AAV'36) ruim achter zich: 14.36.7 om 14.39.4. Ook Jansen's clubgenoot Jan Verloop eindigde binnen het kwartier. Amerikaanse bondscoach niet. Omdat Teun Buijs (privé-omstan- digheden) en Ron Boudrie (arm breuk) op het appël ontbreken, had het hechte en door de wol geverfde Martinusblok, dat per slot de rug- gegraat van Oranje is, al fikse averij opgelopen. Aan Selinger was dus de keus: öf het oude team aanvul len met twee jonge spelers (Edwin Benne en Ronald Zoodsma), óf zonder omwegen het gehele jonge team de voorkeur geven. Voor de bondscoach was de keus kennelijk niet zo heel moeilijk. Hongarije Een niet weg te cijferen argu ment was zonder twijfel het spraakmakende optreden van „Jong Oranje" tijdens het kwalifi catietoernooi voor dit EK, in het voorjaar in Hongarije. De ploeg mocht de finale spelen en slaagde er toen in om Bulgarije, nota bene de nummer drie van de wereld, met 3-0 af te drogen. Beide teams waren weliswaar vóór de finale al zeker van de EK-deelname, maar de prestatie was er met minder om en toonde ondubbelzinnig aan dat de pupillen van Selinger de weg naar volwassenheid hadden gevonden. Er komt bij, dat Selinger het oog nauwkeurig gericht wil houden op de toekomst. „Ik speelde al langer met de gedachte om de jongeren een kans te geven. Het ontbreken van Teun Buijs en Ron Boudrie heeft deze beslissing alleen maar versneld. Deze ploeg bestaat uit jonge, krachtige en talentvolle spe lers. Misschien is het wel het team van de toekomst. Wat er nog aan ontbreekt is de ervaring. Welnu, dat kunnen ze hier in België op doen. En met het oog op het kwali ficatietoernooi volgend jaar in Am sterdam is dat heel belangrijk. Tussenstation Het gaat de bondscoach te ver om het EK als incourant af te doen. Wel ziet hij dit toernooi onmisken baar als een tussenstation. „Een plaats bij de eerste drie zit er toch niet in. In de poule worden de Sov jetunie en Frankrijk nummer één en twee. Dat kan niet missen. Toch weet ik zeker dat het niveau van Frankrijk voor ons bereikbaarder wordt. De Fransen zijn momenteel nog een beetje te sterk voor ons, maar we komen dichterbij. Voor ons is België een stap vooruit in de ontwikkeling. Alleen om hier aan wezig te zijn is al belangrijk". Bij de „oud-gedienden" heerst begrip voor de stap van de bonds coach. Aanvoerder Bert Goedkoop ventileerde eerder al vrede te heb ben met een plaatsje op de bank. Parallel daarmee loopt de visie van Marco Brouwers (29), ook iemand van de vaste kern: „Ik sta er hele maal achter. Met het oude team hadden we zo'n vijf, zes jaar samen gespeeld. Als er dan plotseling twee spelers wegvallen, valt het he le team uit elkaar. Dat kun je op korte termijn niet meer goedma ken. Ik neem aan dat wij, de oude ren dus, nog regelmatig zullen in vallen. Ik hoop van harte dat we voor de ploeg een goede steun zul len zijn. Persoonlijk betreur ik de ze gang van zaken niet. Het is waar schijnlijk wel mijn laatste EK en ik had graag nog iets willen laten zien, maar het belang van het team gaat In de sombere, uit beton, staal en glas opgetrokken sporthal in Ou- dergem, onder de rook van Brus sel, openen de Nederlandse volley ballers vanavond om 20 uur het EK tegen Joegoslavië. De laatste trai ning, gistermiddag, verliep aller minst gesmeerd. Door het vele glas openbaarde zich voor de spelers een ontoelaatbare lichtinval: som migen zagen letterlijk geen bal. Voor de Sovjetunie was het een re den om prompt een officieel pro test in te dienen. Dat hielp: in de avonduren waren de geschrokken Belgen onvermoeibaar in touw met allerlei hulpmiddelen het euvel te verhelpen... LEIDERDORP - Het heeft bijna vijftien jaar geduurd, maar mor genavond is het zover. Dan ont moeten de basketbalteams van Leiderdorp en Luba Leiden elkaar voor het eerst in hun turbulente ge schiedenis in een competitieduel. Decor voor het treffen tussen beide eerste divisieploegen is de Leider- dorpse sportzaal 'Op Dreef. De historie van beide rivalen is nauw met elkaar verbonden. In 1973 richtten een aantal ontevre den leden van Bona Stars/BS Lei den de basketbalvereniging Lei derdorp op. Het Leidse antwoord kwam in de vorm van Trotters. Dat moest als opvangcentrum en tus senstation van de eredivisieploeg dienen en tevens Leiderdorp de wind uit de zeilen nemen. Vanaf het begin is er evenwel een levendig spelers-verkeer tussen beide verenigingen geweest. Luba heeft in Erik Paul van Weeren en Tony Lamping twee man die ook aan de andere kant van de Rijn ac tief zijn geweest, bij Leiderdorp is dat aantal met Leon Zaal, Boris Monkhorst, Wil Moerer. Henk Jan Piket en coach Peter Paulides nog groter. De loopbaan van center Boris Monkhorst is illustratief voor de wisselwerking. In Leiderdorp aan de kant gezet door coach Ben van Cleef („In twee maanden tijd werd ik van het eerste via het tweede naar het derde teruggezet") kwam de 205cm lange student (geschiede nis) met enkele maatjes terecht bij Trotters. Monkhorst: „De wedstrij den tegen Leiderdorp kregen daar door een speciaal sfeertje. Ik had zoiets van: 'ik al ze wat laten zien'. En dat is ook gebeurd, met Trotters wonnen we steeds van Leiderdorp. We kregen zelfs het publiek achter ons. Dat was erg leuk". Toen in Leiden twee jaar later de trein ontspoorde („Ik had besloten om te blijven, om de anderen hou vast te geven, maar op een gegeven moment was ik de enige die over bleef'.) keerde hij vorig seizoen weer terug op het oude nest. Monk horst: „Ik wilde zekerheid, die was er bij Leiden niet. Ik had geluk dat Erik Huybens net een beurs in Amerika had gekregen, want Lei derdorp had de selectie eigenlijk al rond". Boris Monkhorst, die de naam had lastig en weinig serieus te zijn en bij Leiden weigerde om onder Ruud Harrewijn in het eerste te spelen („Veel mensen hebben me dat kwalijk genomen. Nu nog, maar dat was niets voor mij"), maakte onder de straffe leiding van Paulides een metamorfose door. Monkhorst beaamt de progressie: „Het gaat beter dan ooit, ik heb ge woon heel veel van Paulides ge leerd. Ik ben rustiger geworden, heb meer mentaliteit gekregen en ben meer in dienst van het tearn gaan spelen". De confrontatie, de eerste van vier ontmoetingen, met Leiden roept bij Monkhorst (24) geen bij zondere gevoelens op: „Natuurlijk is er een speciale sfeer, zeker met al dat publiek, maar het is niet het zelfde als toen ik bij Leiden speel de. Het is gewoon een basketbal- wedstrijd. Het gaat erom dat balle tje in de korf te gooien en degene met de meeste punten wint. Ja, ik denk dat wij dat zullen zijn, maar we moeten oppassen. Ik weet uit ervaring hoe de spelers van Leiden zich kunnen opladen". HANS JACOBS Guyt zeven duels geschorst KATWIJK - Zaterdagderdeklasser Katwijk moet het voorlopig zonder Kees Guyt stellen. Naar aanleiding van een indident tijdens het vriendschappelijke duel Katwijk - Quick Boys eerder dit seizoen is de ex-prof zeven wedstrijden ge schorst. In de derby kreeg Guyt het aan de stok met de scheidsrechter, die daarvan melding maakte bij de tuchtcommissie. Guyt gaat overi gens in hoger beroep. Geen motoren: dan rest joggen GOIANIA (SID) - Drie dagen voor de Grote Prijs van Brazilië is er grote paniek uitgebroken onder de motorcoureurs. Giste ren ontbraken de machines op het circuit in Goiania, dat op 30 minuten vliegen van de hoofd stad Brasilia ligt. Slechts vijf motoren waren gearriveerd voor de eerste training. Door de hevige regenval konden de voor het vervoer van de weg- motoren ingeschakelde vracht wagens de stad niet bereiken. Ook de tijdwaarneming bleek niet op het circuit aanwezig te zijn, waardoor de wel beschik bare machines aan de kant ble ven. De verkenning van het cir cuit werd door een aantal cou- reurs joggend gedaan. Gebruikelijke scherpte ontbreekt tegen Nikolic TILBURG (ANP) - De aalgladde ontsnapping van Ulf Andersson uit een ogenschijnlijk totaal verloren stelling lijkt de dadendrang van Jan Timman enigszins te hebben beteugeld. De Amsterdamse grootmeester nam gisteren in de zevende ronde van het Interpolistoernooi ge noegen met een korte remise tegen Predrag Nikolic en consolideerde daarmee zijn leiden de positie. Halverwege heeft hij met vijf pun ten uit zeven partijen een halfje meer dan Ro bert Hübner, die voor zijn remise tegen An dersson slechts acht minuten bedenktijd uit trok. Uit taktisch oogpunt bezien was het begrij pelijk, dat de koploper risico's uit de weg ging. Zijn positie is riant. In de tweede toernooi-cy- clus, die zondag begint, heeft hij bovendien viermaal wit tegen driemaal zwart. Toch leek Timman iets van zijn gebruikelij ke scherpte te missen. Het vervolg van de afge broken partij tegen Andersson verscheen in de demonstratiezaal op vele borden en spookte waarschijnlijk ook door Timmans hoofd, toen hij geacht werd Nikolic partij te geven. Hij vond het allang goed, toen de Joegoslaviër op de vijftiende zet remise aanbood. Nadere analyse had uitgewezen, dat de eer ste indruk juist was geweest en Timman tegen Andersson de winst uit handen had gegeven. Dat gebeurde op de 52e zet, zoals commentator Gert Ligterink aantoonde, toen wit g3-g4 speel de in plaats van e3-e4, waarop zijn hele plan 5 gebaseerd. Timman wilde er niet s hij zijn huiswerk niet had gemaakt. In ieder ge val had hij er minder werk van gemaakt dan Viktor Kortsjnoi, die zes uur lang zwoegde om te voorkomen dat Sokolov via een patwending ontsnapte en daar inderdaad loon naar werken voor kreeg. Diezelfde Sokolov kreeg gisteren opnieuw klop. Ditmaal van zijn landgenoot Jusupov. De tijden zijn allang voorbij dat Russen in den vreemde in de onderlinge duels hoofdzakelijk salon-remises ter tafel brachten. Jusupov had nog wat goed te maken. Hij is creatiever, maar daardoor ook kwetsbaarder dan zijn vijf jaar jongere landgenoot. In de fina le van het kandidatentoernooi stond hij met 6-4 voor en had hij uit de laatste vier partijen slechts drie remises behoeven te peuren voor de eindzege. Hij verloor echter driemaal ach tereen, waarna het Sokolov was, die aan de tweekamp tegen Karpov mocht beginnen. De dramatisch grote nederlaag, die Sokolov daar in leed, desavoueerde niet alleen hemzelf, maar ook degene, die hij zojuist had verslagen. Sindsdien zit de schaakwereld een beetje met 'het geval' Sokolov. Is de zoon van een voor aanstaand KGB-er als schaker wel zo sterk als men aanvankelijk dacht? In Tilburg valt Soko lov vooralsnog meer op door zijn onberispelijk gedrag dan door zijn spel. Kortsjnoi heeft al van hem gezegd, dat hij er geen eigen ideeë op na houdt. Alsof die woorden bevestiging ver- dienden, herhaalde Sokolov de zettenreeks, die hij tegen Timman op tafel had gebracht. Op de elfde zet week hij af. Over het nemen met de pion op c5 in plaats van met de loper dacht hij een half uur na. Van een onbezonnen 'daad was dus geen sprake. Bovendien had hij kunnen weten van de partij Timman - Vaganjan vorig jaar in Amsterdam hoe slecht het zwart na die actie vergaat. Jusupov behoefde alleen tegen het einde een kleine poging tot zwendelen te verhinderen om zijn tweede winstpartij te la ten bijschrijven. Commentator Genna Soson- ko waagde zich aan een raadgeving: „Sokolov heeft de laatste tijd met de dame-indische ver dediging zo weinig succes, dat hij er goed aan doet een andere opening aan te leren". Viktor Kortsjnoi blijft de kleurrijkste figuur in Tilburg. Met de vaste hand van een kleidui- venschutter knalde hij in hoge tijdnood - veer tien zetten in vijf minuten - de ene Joegoslavi sche winstmogelijkheid na de andere neer. Zijn koning holde daarbij als een aangeschoten ree achter de witte stellingen. Ljubo rook mat, maar liet zich - impulsief als hij is - verleiden even hard op de klok te rammen als zijn tegen stander. Toen op de 42e(!) zet Kortsjnoi's klok viel, resteerde een stand, die zelfs Ljubojevic in een voor hem volstrekt ongewone vlaag van pessimisme als remise taxeerde. Daarmee zou Kortsjnoi een succesje boeken, dat hem zeer welkom is. Hij zou daardoor de laatste plaats aan Sokolov kunnen overdoen. VRIJDAG 13 15-15 50 Did 1: ARD-Sport extra Grand Prix-tennistoernooi in Ham- burg-Rothenbaum: kwartfinales da mes enkelspel. 15.15-18.00 BBC 2: Sports: paarde- rennen vanuit Ascot en de Britse kampioenschappen darts. 09.30-10.00 SCH' Swim: 17.46-18.10 Ned 1. Tros Sport met een voorbeschouwing op het EK volleybal in België, beelden van surf-traithlon in Zoetermeer, skee leren vanuit het Zuiderpark in Den Haagen voetbal. 19.12-20.05 Ned 2: Sportpanorama: Paardenspecial Calgary. 20.25-21.00 BRT 2: Extra Time. 22.30-23.35 SCH: Super Sport: Ry der Cup Golf en Amerikaans honk bal. 22.35-23.20 BRT 2: Europees Kam pioenschap Volleybal: samenvat ting van de wedstrijd Belgiè-Spanje n Belgie-Roemenië 22.45-23.45 SKY. Dutch Football: Nederlands eredivisie voetbal. 23.00-23.25 Did 1: Sportschau: met o.a. Bundesliga-voetbal. 00.35-02.00 BBC 1 Golf Ryder Cup, Europa-Verenigde Staten. 00.40-01.45 BBC 2: Darts: Britse kampioenschappen.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 21