Bouw scholen in Haaswijk uitgesteld Meeste heffingen omhoog in Voorschoten Voorschotens centrum houdt 'bult' Feest in Haaswijk: 1500ste woning klaar Ministerie niet van noodzaak overtuigd Uitlatingen overlast verbazen wethouder HAU11NA JO OEGSTGEEST - De gemeente Oegstgeest en het Bouwfoncls Neder landse Gemeenten vieren morgen feest in de nieuwbouwwijk Haaswijk. Dit omdat de 1500ste woning klaar voor bewoning is gewor den. De wijk moet in 1990 2000 woningen tellen. De bereikte mijlpaal is volgens Hierck. directeur van de regio Zuid- West Nederland van het Bouwfonds, een mooie aanleiding om de fiets-/voetgangersbrug over het kanaal, de vissteiger en het apparte mentengebouw 'Van Eysingastee' officieel in gebruik te nemen. De brug zal worden vernoemd naar de sterrenkundige prof. dr. J.H. Oort. De 87-jarige wetenschapper woont op een steenworp afstand van de brug. Voor de Haas wijkbewoners heeft het Bouwfonds het oudste cir cus van Nederland, circus Renz. besteld. Het omvangrijke gezelschap van Bouwfondsafgevaardigden, ge meentebestuurders en -ambtenaren is zelf de hele dag in touw en zal per bus in Haaswijk arriveren. Het eerste kopje koffie heeft het dan al achter de kiezen. Rond elf uur beginnen de feestelijkheden bij de brug, rond half twaalf bij de vissteiger en om twaalf uur bij de Van Ey singastee. Daarna wordt er geluncht. Om 14.00 uur keert de ploeg te rug naar Haaswijk voor de inwijding van de 1500ste woning. Het cir cus begint om 15.00 uur. VOORSCHOTEN - De Voorscho- tense reinigingsrechten gaan vol gend jaar drie procent omhoog. De onroerend-goedbelasting voor ge bruikers stijgt met 7,6 procent, ter wijl de ogb voor zakelijk gerechtig den met 4,6 procent omlaag moet. Dit heeft de gemeenteraad gister avond besloten. Alleen oppositiepartij D66 lag op een punt dwars: de verhoging de onroerend-goedbelasting. tweemansfractie wil pas o verhoging van de ogb-belasting praten bij de begrotingsbehande ling, volgende maand. "Dan ne men we de beslissing of we het budgettair neutraal oplossen of de burgers extra lasten opleggen", al dus fractievoorzitter J. Aikens. "We kunnen dan tevens de meerja- renprognose meewegen en de posi tie van het woningbedrijf. De ge meente huisvest namelijk zelf veel gebruikers". Volgens plaatsvervangend wet houder financiën H.J. Willemsen (WD) is daar "procedureel gezien wel wat voor te zeggen". Hij bena drukte echter dat het om een tech nische operatie gaat: met de eige- narenbelasting zit de gemeente aan het plafond. Als ze de inkomsten op peil wil houden, moeten de ge bruikers meer betalen. Bovendien vreesde hij dat het voorstel van D66 de gemeente in tijdnood zou brengen. De fracties van PvdA/PPR en CDA waren vooral bang voor ri goureuze verhogingen in de toe komst, wanneer de onroerend- goedbelasting het komende jaar weinig of niet zou stijgen. Een nieuwe wet zou daar onverbidde lijk voor zorgen. De fractie-voorzit ter van de PvdA/PPR, mevrouw M. Breunesse, had het in dit verband over "gigantische sprongen". De fractievoorzitter van het CDA. F.J.M. ten Have, betreurde het dat de fractie van D66 haar uitstel- voorstel niet had aangekondigd in de raadscommissies en geen pasklare oplossing bood. Of dat het CDA op andere gedachten had ge bracht, is de vraag. "Ik zie geen echte argumenten vóór", aldus Ten Have. "Maar we hadden er in ieder geval nog naar kunnen kijken" En vervolgens ontspon zich nog een kleine discussie over de gevol gen van de verhoging van de ge bruikersbelasting en de verlaging van het tarief voor eigenaren. De burgemeester voerde aan dat "ie dereen die in Voorschoten woont gebruiker is en düs getroffen wordt door de verhoging". Aikens (D66) bracht hier tegenin dat bij ei genaren die verhoging wordt ge compenseerd door een verlaging. En dat zijn nu net de mensen die het wat breder zouden hebben. CDA-raadslid W. Valkenburg be streed dat. "Die worden juist altijd dubbel gepakt", zei hij. De PvdA/PPR-fractie, die het met alle tariefsaanpassingen eens was, kondigde tijdens de vergade ring alvast een lasten-notitie aan. In deze nota zet ze uiteen hoe de gemeente de lasten voor bepaalde groepen burgers wat minder kan belasten. Het werkje ziet binnen twee weken, nog vóór de begro tingsbehandeling, het daglicht. En de raad moet maar zien wat hij er mee doet, Mevrouw M.C. van der Kloes (WD) noemde het een "schot voor de boeg. Iets raars. Waarom moet ze er nu zo over beginnen? In hun voorstellen hebben B en W het toch ook al over een heroverwe ging?". Ten Have (CDA) ziet daar entegen geen kwaad in een beetje studie. Ook ambtenaren mogen wat hem betreft naar de mogelijk heden van de zogeheten differen tiatie kijken. Als de eventuele maatregelen maar 'juist' zijn. Volgens plaatsvervangend-wet houder Willemsen wilden B en W in de komende vergadering van de raadscommissie voor financiën toch al praten over de differentia tie. Deze week is namelijk een brief binnengekomen van een Voor- schotense die het onredelijk vindt dat zij als alleenstaande evenveel moet betalen voor de vuilophaal als meerpersoonshuishoudens in haar straat. OEGSTGEEST - De twee basisscholen die in het Oegstgeester Haaswijk moeten worden gesticht, zijn met minstens één jaar uitgesteld. De openbare en de confessionele basis school (het protestants-christelijke en het katholiek onderwijs in Oegstgeest zijn een samenwerkingsverband overeengekomen) prijkten al op het Oegstgeester scholenplan 1987-1989, maar de gemeenteraad zag zich gisteravond gedwongen de twee scholen ook weer in dat van 1988-1990 op te nemen. Het ministerie van onderwijs is nog altijd niet overtuigd van de noodzaak van de twee scholen en de gemeente moet met nieuwe cij fers op tafel komen. De PvdA, PPR, D66 én de Vereniging Haas wijk zijn weinig gelukkig met het uitstel. CDA en WD maakten er zich in de raad wat minder druk Onderwijswethouder mevrouw Blom (WD) zegt dat zij wel van een andere 'stichtingsdatum' moet uitgaan. Eerst had ze 1 augustus 1988 in haar agenda staan, nu 1 au gustus 1989. De wethouder verdui delijkte dat op die datum niet met de bouw een begin zal worden ge maakt maar met de lessen. Het ge bouw moet er tegen die tijd al staan. Veel hangt af van het minis terie van onderwijs. Dat kan zelfs nog meer roet in het eten gooien. PvdA'er Wegman vroeg naar het waarom van de vertraging en naar de plannen van de wethouder om verdere vertragingen te voorko men. D66'er Poelmans pleitte er voor dat de gemeente alvast maar begint met de bouw. Het geld dat het rijk beschikbaar moet stellen, kan dan later in de financiering worden opgenomen. Wethouder Blom: 'Als het ministe rie zegt: de pot is leegdan houdt het op' archieffoto) gevaar uitstel. In 1990 is Haas- vanaf dan zal de kinderaanwas niet meer voort komen uit nieuwe bewoners, i K.W.M. van Ommen, de voorzit- - ter van de Vereniging Haaswijk, volgebouwd vindt dat "nu de verwachting is ge- rechtvaardigd" dat de twee scho- len nog meer leerlingen zullen H1* geboorten. En het duurt moeten herbergen dan de cijfers ^5,VC)or nieuvY geborenen van het adviesbureau Advisie des tijds al aangaven, uitstel hoogst school hoeven. Ouders die hun kinderen al op scholen buiten gewenst. De VH-voorzitter uitte Haaswijk hebben gedaan, zullen gisteravond zijn onvrede tijdens naarmate hun kind in hogere groe- het spreekrecht voor burgers waar- -~— mee in Oegstgeest sinds augustus wordt gewerkt. Van Ommen was de eerste inspreker van Oegst geest. Ook volgens Van Ommen moe ten de zaken worden bespoedigd. Hij denkt dezelfde kant uit als D66'er Poelmans. Om de periode tussen uitgeven van het geld en de ontvangst ervan te overbruggen en de renteverliezen op te vangen, wil hij met een greep van drie ton uit de grondexploitatie van Haaswijk een "overbruggingskrediet" vor men. Volgens Van Ommen zit er die ruimte in de grondexploitatie. De VH-voorzitter ziet een groot pen komt, steeds minder bereid zijn hun kind van school te halen en het op die in Haaswijk te doen. Wat Van Ommen betreft kan er al op 1 augustus 1988 les worden ge geven in de nieuwbouwwijk. WD-wethouder mevrouw Blom noemde het aanvankelijke uit gangspunt van de gemeente. 1 au gustus 1988, "wat overmoedig van ons". Het door Van Ommen ge schetste schrikbeeld klopt volgens de wethouder niet. "We beginnen in 1989, niet in 1990". En: "Hadden we in 1988 willen beginnen, dan hadden we nu al bezig moeten zijn met de bouw. Dat we nog niet zijn begonnen komt doordat we het mi nisterie van onderwijs met nieuwe cijfers moeten overtuigen van de noodzaak van de scholen in Haas wijk. In noodlokalen zien we niks". PvdA'er Wegman is een beetje vertrouwen in het adviesbureau dat die cijfers moet opstellen, kwijtgeraakt. De Advisie-cijfers dateren uit 1985, handelen over 2.000 leerlingen en anno 1987 blijkt het bureau er al "100 leerlingen naast te zitten". Wegman, drei gend: "Betalen we nu geen premie op foute prognoses?". Volgens Blom echter zijn er geen fouten gemaakt maar is er sprake van marges. "Het is ook beter om voorzichtig te voorspellen, zuinige prognoses te maken. Daarvan gaat een versterkend effect op onze on derbouwing uit". En: "Wij kunnen het nog zo hard aantonen, als het ministerie zegt: de pot is leeg, dan houdt het cp". LEIDERDORP - Omdat hij een kwart eeuw bij de gemeente werkt, is Leiderdorper P. ('Riet') de Vogel vanmiddag tijdens een receptie in het zonnetje gezet. De Vogel is in zijn woonplaats een bekend figuur. Niet alleen van wege zijn werk. maar ook door hetgeen De Vogel in zijn vrije tijd doet. Zo was hij één van de op richters van de Leiderdorpse mu ziekvereniging 'Con Bravura', :rvan hij momenteel voorzit ter is. Ook was hij jarenlang •zitter van de supportersver eniging van voetbalclub RCL. Wat zijn eigenlijke werk be treft: begon hij als tuinman, te genwoordig ("ik heb een beetje geleerdis De Vogel opzichter de buitendienst uitbeste ding. In die hoedanigheid onder houdt hij contacten inet aanne- s en draagt hij zorg voor het onderhoud van sportvelden groen en water in Leiderdorp. (fot fi Dijkm Gesprekken juist bevredigend OEGSTGEEST - De Oegstgeester PvdA-wethouder Kohlbeck is ver baasd en ontstemd over de uitlatin gen in deze krant van gisteren, op getekend uit de mond van de Rijn- zichtwegbewoner J. Keizer. Keizer en andere bewoners klagen over de enorme overlast van zand en het transport daarvan bij het aanne mingsbedrijf Merwecombinatie b.v., aan het eind van het Rusten burgerpad, langs de Rijn. Het "be drijf is gevestigd op een punt van Raad blij met trekker: wensen Blokker ingewilligd Geveltoeristen VOORSCHOTEN - Vier giroche ques en 125 gulden in contanten zijn gisteravond buitgemaakt bij een inbraak in een woning aan de Paganinidreef in Voorschoten. De politie vermoedt dat de daders via het balkon van de benedenwoning op de begane grond naar boven zijn geklommen en toen via de balkon deur, die open stond, de woning zijn binnengekomen. Foute kleren OEGSTGEEST - Een jas, een hor loge, een spijkerbroek, een tas, een handdoek, een borstel en een t- shirt zijn gisteravond ontvreemd uit zwembad Poelmeer in Oegst geest. De politie denkt dat moge lijk iemand de verkeerde kleren heeft aangetrokken. Willemsen: 'Wij spelen flexibel i op ontwikkelingen...' VOORSCHOTEN - De Voor- schotense Schoolstraat blijft een 'bult' houden, ter hoogte van het Evenementenpleintje. De gemeenteraad wijzigt het bestemmingsplan zodanig dat de rooilijn van nieuwe bouw werken niet langer hoeft te be ginnen in het verlengde van de andere winkels aan die kant van de straat. Dit bleek gister avond tijdens een raadsverga dering in de brandweerkazer ne. Raadsleden kwamen met deze be slissing tegemoet aan de wensen van Blokker. De firma heeft de twee hoekpanden gekocht van de 'bult', Tai Koen en Stolk. In het laatstgenoemde pand moet een ge wone Blokkerwinkel komen, in het andere pand komt een onder deel van de firma, mogelijk een speelgoedzaak. De ondernemer kan niet uit de voeten met de oude bestemmingsplan waarin de rooi lijn enkele meters terugligt. Dat zou een te klein winkeloppervlak bieden en een te beperkte opslag. Omdat de gemeente zo graag wat 'trekkers' in het centrum ziet, is ge keken hoe de wensen kunnen wor den ingepast. Volgens het voorstel van B en W zit dat wel goed. Terwijl Voorscho ten 16 jaar geleden, bij het opstel len van het bestemmingsplan, erg hechtte aan een 'lang, gesloten winkelfront, wordt tegenwoordig de aantrekkelijkheid ingezien van een zekere historie, een eigen ka rakter en eigen herkenningspun ten', schrijven zij. 'Dit alles geeft een zekere exclusiviteit aan het winkelen in de oude dorpskern'. Rechtszekerheid D66 was gisteren als enige partij tegen het voorstel. Ze wilde pas be slissingen nemen over dergelijke ontwikkelingen na een brede dis cussie over het centrum of de Schoolstraat. "Op dit moment zit Voorschoten met een oud bestem mingsplan vol pleisters, dat nau welijks rechtszekerheid biedt", al- drogistenjketens) aan één kant van de dorpskerk gaan zitten en het an dere stuk van de winkelstraat min der druk wordt, doodbloedt. De verschillende wethouders wezen erop dat de gemeente tege moet komt aan 'een gewenste ont wikkeling'. Niet alleen Blokker wil dit, ook veel gevestigde winkeliers zouden blij zijn. Het .woord rechts zekerheid zei L. Marselis, de wet houder van middenstandszaken, dan ook niet zoveel. "Bovendien", zo voerde plaatsvervangend wet houder H.J. Willemsen aan, "een bestemmingsplan heeft geen eeu wigheidswaarde. Wij spelen flexi bel in op ontwikkelingen en daar moet u ons om prijzen" De PvdA/PPR-fractie wil graag naar het héle bestemmingsplan kij ken, maar ziet geen reden om voor die tijd alle bouwaanvragen te be vriezen. Wel blijft ze waakzaam. De dus fractievoorzitter J. Aikens Schoolstraat moet er geen lelijke (D66). Hij wees erop dat verschil lende ondernemers jarenlang hoop hadden geput uit het bestem mingsplan: ze dachten dat er geen grote vlakken konden komen. Na de aanpassingen kan dat wél en vreest Aikens bovendien dat de ken de partij bij voorbeeld trekkers (supermarkten en grote must. "Blokkerdozen' bijkrijgen, maar panden die qua karakter en maat voering passen. De WD sloot zich hierbij aan en zag een belangrijke rol weggelegd voor de welstands- Ramen in zijgevels lij samenkomst van fietsroutes met alle verkeersproblematiek van dien. Het CDA-raadslid Hellinga stelde de wethouder gisteravond enkele vragen over de kwestie waarop de wethouder wat knorrig inging. Kohlbeck: "Ik ben niet blij met die publicatie. Het lijkt nu net alsof de bewoners tegenover de gemeen te en het bedrijf staan terwijl de ge sprekken erover bevredigend zijn geweest". Keizer ontkent dat laatste en zegt dat hij juist omdat die gesprekken niet bevredigend waren, de publiciteit heeft gezocht. Hellinga (CDA) vroeg onder meer naar de duur van de zand- overslag van de zandboten op de vrachtwagens. Ook wil hij weten of de gemeente hoofdafnemer van het zand is (voor Haaswijk). Rijnzicht- wegbewoner Keizer heeft namelijk gesuggereerd dat de gemeente niet wenst op te treden tegen de Merw ecombinatie omdat de gemeente op een ander vlak zaken doet met het bedrijf. De dingen die wethou der Kohlbeck heeft voorgesteld om te doen, vindt Keizer "lapmidde len". Kohlbeck maakte nog eens dui delijk dat de gemeente jurididisch gezien niet veel kan doen omdat het bedrijf het terrein van een an der huurt. De bestuurder maakte bekend dat de Merwecombinatie, die nu enkele maanden op de plek des onheils actief is, het terrein voor vijf jaar heeft gehuurd met nog een optie voor nqg eens vijf jaar. "Of de gemeente hoofdafne mer van het zand is", herhaalde Kohlbeck Hellinga's vraag. "Dat is een riskante vraag". De wethouder vindt dat van die vraag "de verwer pelijke suggestie uitgaat" dat de gemeente en de Merwecombinatie twee handen op één buik zijn. Ko hlbeck voegde er nog aan toe dat van een reconstructie van het Rus tenburgerpad, teneinde fietsers te vrijwaren van aanstormende zand- vrachtwagens, zeker op korte ter mijn geen sprake kan zijn. "De drie ton die daarvoor nodig zijn. heb ben we niet in een of andere oude kous zitten". Medische Diensten ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen Groep 1 - Tan. Janssen. Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage. Groe- neveld en de Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur. Y. Groeneveld, Brikkenwal 19, tel 218661, spreekuur: Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: H A.M M. Meyer. Stokroos 1, tel: 215510. Groep 2 - Bergmeyer, Pieterse, v. Gent. Taytelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus, Kruis en De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur: J Rus. Middelste gracht 129, tel: 132500. zo 8 uur tot 24 uur R.M.G. Taytelbaum. tel: 120266. spreekuur: Utrechtse Veer Groep 3 - Pleiter, J. v. Leeuwen, Smit. W. de Bruyne, J. de Bruyne, Stolk, Jur- gens, Fogelberg en v.d. Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: W. de Bruijne, de Lt de Kanterstraat 3, tel: 134345. zo 8 uur tot 24 uur: H. Landman, Kern straat 11, tel: 120412. Groep 4 - v. Wingerden, Lahr, v. Rijn. Benit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, v.d. Waardt, Arnou. J.G. Zaayer en R E. za 8 uur tot zo 8 uur. B. Roos Zocher- straat 1. tel: 766123. zo 8 uur tot 24 uur D.R. van Wingerden. Kooyman. De Jong. Prince. Reinders, D Hammerstein en A. Hammerstein: za 8 uur tot zo 8 uur: C Keyer, tel 140124. zo 8 uur tot 24 uur: H.J.H.R. Prince, Vondellaan 58, tel: 761754. Leiderdorp za. en zo. Mevr. L. Podzinek, tel: 895525; beide dagen spreekuur van 12.30 tot 13 uur op Peppelschans K 14, tel: 895525. F. Koopmans. Churchillweg 19. Warmond Huisartsenpraktijk Oosthout. Rietpad 9. Voorhout, tel: 02522-30697. Wassenaar za: E. Op 't Land,, tel: 13056, spreekuur Middelweg 21; zo. J. Stuyfzand, tel 12460, spreekuur. Kerkstraat 43 de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715- 1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst v APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van .de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 24/9 tot vr 2/10 Apotheek Zuid-West, Brahmslaan 18- 20, Leiden, tel: 071-763134. Apotheel Linnaeus. Kempenaerstraat 31. tel: 071-173330. den. tel: 071-220513. Voor de praktjk van Vestjens. v.d Wouw: E.J.M. van dër Wouw, Boshuizerlaan 26, Leiden, tel: 071-764058. Voor de praktijk van Duijn, Brandt: R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten C. Westgeest, Leidseweg 560, Voorscho ten, tel: 071-768616. Wassenaar J.W. van der Vijver, Oosteinde 15, Voor burg, tel: 862210; M. Immink-Vaandra- ger. Surinamestraat 50, tel: 462207; G v.d. Voogd, Herenweg 11. tel: 453583/ 14546. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargenomen door: E.F.J. Dickman, Breestraat 58A, Leiden, tel: 071-146004. Voor patiënten van tandartsenpraktijk Haaswijk, Simon Vestdijklaan 28, Oegstgeest, is tandarts Van Mierlo tele fonisch bereikbaar onder nummer 071- 155375; tevens spreekuur van 11-12 uur. Wassenaar - B. van Wijk, Brouwerlaan 1. Voorschoten, tel: 01717-3667. Dienst in eigen praktijk W. Kuiters, Hoge Rijndijk 38, tel. 125215. S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeter- woude-Rijndijk, tel. 071-414547 of VRIJDAG 25 SEPT Alphen start muziekweekeinde Ad- ventskerk; orgelconcert door Si mon Stelling met werken van de Franse componist Maurice Duru- fle, 20.15 uur Boskoop braderie in de Burgemeester Coli|nstraat Morschwijck. Topaaslaan. 20.00 Leiderdorp najaars-antiekbeurs in tennis- hal De Munnik, Hoogmadese- weg, 16.00 tot 21.00 uur Oegstgeest postzegelruilavond annex le denvergadering. Gemeentecen trum, Lijtweg 9. 19.00 tot 22.00 ZATERDAG 26 SEPTEMBER deoclub, Rode Kruidgebouw, Ou de Wetering. 14.00 uur waterskiwedstrijden op de Braassemermeer, start bij de Drie Eenen. 9.00 tot 18.00 uur Alphen open dag dnnkwaterbedrijl aan De Hoorn 15,10.00 tot 16.00 rommelmarkt, Sionskerk. Me teoorlaan. 10.00 tot 22.00 uur. gospeltestival in De Bron, 20.00 uur. Boskoop drumbamd en majorretencon- cours op het Raadhuisplein, 10.00 uur. braderie Burgemeester Colijn- his, 10.00 tot 15.00 uur Leiden internationale kleindieren- show Beestenspul in de Groen- oordhallen. 10.00 uur. Franciscus Verkennersgroep Leiden, open huis, Haze- windsteeg. voor kinderen tot 13 jaar en hun ouders, 13.00 tot 17.00 uur lancy-fair, buurtcentrum Rondom de Maredijk, tussen 10.00 en 17.00 uur. rommelmarkt, bejaardencen trum Robijnzicht, 10.00 tot 14.00 holweg van 9.30 tot 11.00 uur toneelstuk Prettige Feestda gen', kindertheater Ploet, in 'Op eigen wieken' in de Merenwijk. 20.15 uur Leiderdorp snuHelkermis, Chr. Oratorium vereniging Excelsior, gebouw Ire ne. Hooldstraat. de Hele dag manifestatie 'Leiderdorp Aan genaam', tent Laan van Ouder zorg, 12.00 tot 18.00 uur najaars-antiekbeurs, tennishal De Munnik, Hoogmadeseweg, 11.00 tot 17.00 uur. openingsavond RCL, sport park De Bloemerd, 21 00 uur. Muzenhof optreden Tamarco, Parkeerterrein Muzenhof, Gor dijnsingel, 13.30 uur; poppenthe- koor. Dorpskerk, hoek School straat/Kerkplein, 20.15 uur opening regionale Vredes- week, Cultureel centrum, Marij- kelaan 4,14.00 uur. modelbouwtentoonstelling, Van Heeckerenhuis. Van Heec- kerenstraat 2,11.00 tot 17.30 uur en 19 00 tot 22 00 uur

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 20