Lt baliemedewerker (m/v) Rabobank Q ^7/ Pü^rpTria docent algemeen vormend onderwijs m/v ADMINISTRATIEF INSPECTEUR (M/V) Stichting Leidse Studentenhuisvesting medewerker/ster verpleegkundige A Rabobank Stompwijk-Zoeterwoude chauffeur m/v r randstad uitzendbureau leiden =F OEGSTGEEST TORDOIR makelaardij VOSKUIL ^BERG 47 O STICHTING SOCIAAL FONDS VOOR HET BAGGERBEDRIJF IN NEDERLAND De Stichting Sociaal Fonds voor het Baggerbedrijf in Nederland voert ten behoeve van de bedrijfstak baggerbedrijf de administratie van een aantal sociale verzekerings wetten en diverse fondsen in het baggerbedrijf, zoals het Bedrijfspensioenfonds, het Vacantiefonds, en dergelijke. Een van onze afdelingen houdt zich bezig met de administratieve controle van de aangesloten baggerbedrijven. Voor deze afdeling zoeken wij contact met een man of vrouw die de functie kan gaan vervullen van Deze functie biedt een grote mate van zelfstandigheid in de contacten met de aange sloten baggerbedrijven in Nederland. Bij die baggerbedrijven dienen administratieve controles uitgevoerd te worden. Daarnaast zal er voorlichting gegeven moeten worden op het terrein van de inrichting van de loonadministratie en, meer in het algemeen, op het gebied van de sociale verzekeringswetgeving en de bedrijfstakregelingen, zoals onder meer die van het Bedrijfspensioenfonds en de VUT-fondsen in het t Vereist wordt: - Havo c.q. VWO-diploma aangevuld met MEAO- dan wel MBA-diploma; - boekhoudkundige ervaring: - gedegen kennis van de sociale verzekeringswetten; - goede contactuele eigenschappen; - eventuele bekendheid met de bedrijfstak; - rijbewijs B. De benoeming zal plaatsvinden in de functie van aankomend inspecteur. Na een geruime inwerkperiode volgt de aanstelling als administratief inspecteur. Het salaris zal afhankelijk van ervaring worden vastgesteld op maximaal 5.147,- brutq per maand. De vakantietoeslag bedraagt 8%, de eindejaarsuitkering is 6,83%. De pensioenrege ling is premievrij. Voor deze functie wordt een dienstauto beschikbaar gesteld. Voor nadere informatie kunt u zich wenden tot de directie. Personeelszaken, De Stichting Leidse Studentenhuisvesting draagt - ir king met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren - zorg voor de huisvesting van jongeren in Leiden en direkte omgeving. De Stichting zoekt op korte termijn een voor de afdeling Verhuurzaken Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. - het verstrekken van informatie aan woning- en kamerzoeken den - toewijzing van woningen en kamers binnen vastgestelde re gels - verwerking van de inschrijvingen van woning- en kamerzoe kenden - verwerking van huuropzeggingen - vervaardiging van overzichten t.b.v. de verhuuradministratie i spreekvaardigheid 3 moderne talen goede kontaktuele eigen schappen leeftijd ongeveer 25 jaar geschiedt op de voorwaarden van de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorpora- Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Lei den, met vermelding in de lin kerbovenhoek van de envelop pe "Sollicitatie". Stimezo-kllniek Stichting Medisch Centrum voor Geboorteregeling te Leiden vraagt m.i.v. 15-11-87 een: voor 20 a 24 uur /wk Vereisten: - leeftijd tussen 25 en 40 jaar - beheersing Spaans. Frans en Duits strekt tot aanbeveling; bereid zijn om talencursus te volgen - professionele houding in kliënt/hulpverlening relatie - nauwkeurig Werkzaamheden: - kunstmatige inseminatie - advies, begeleiding en OK-assistentie bij zwanger schapsafbreking, sterilisatie, hersteloperatie en in vitro fer tilisatie Werktijden: - wisselende diensten van maandag t/m zondag Salariëring - volgens CAO ziekenhuiswezen Schriftelijke sollicitaties te richten aan afdeling personeelszaken, Postbus 2025, 2301 CA Leiden Voor telefonische informatie: 071-126941 is een zelfstandige bank en maakt van d© financiële belangen van deel uit van de leden en cliënten. Het coöperatief Rabobank-organisatie. Iedere bankieren vraagt medewerkers Rabobank werkt voor bedrijven en d'e zich hierbij betrokken voelen, particulieren in zijn eigen gemeenschap. w'i z°eken voor de afdeling De Rabobank is een coöperatieve Particulieren op het hoofdkantoor bank, gericht op het behartigen te Zoeterwoude-dorp een De afdeling Particulieren telt 20 medewerkers; binnen de totale bank zijn 40 mensen werkzaam. De baliemedewerker vervult een essentiële rol in de contacten tussen de cliënten en de bank. Hij/zij informeert en adviseert cliënten aangaande alle bankdiensten die zich aan de balie voordoen. De adviezen en voorlichting zullen van doorslaggevende betekenis zijn voor de werving en het behoud van een tevreden cliëntenbestand. De werkzaamheden worden verricht met behulp van een terminal. Voor de interne opleiding wordt gebruik gemaakt van een personal computer. Wij denken voor deze functie aan kandidaten met een opleiding op Havo-/Meao-niveau, aangevuld met een typediploma. Goede contactuele eigenschappen, accuratesse en een positieve werkinstelling vinden wij belangrijk. Enige werkervaring, liefst in een functie met cliëntencontact, wordt op prijs gesteld. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een dertiende maandsalaris en interessante studiefaciliteiten. Wil je meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kun je bellen met Rob Toussain, telefoon 01715-9301. Heb je na het lezen van deze vacature belangstelling, richt je schriftelijke sollicitatie dan e directie van de bank, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. Proserpina is gevestigd in Nieuwe Wetering bij Leiden. Dagelijks distribueert zij verse produkten uit biologisch-dynamische landbouw aan natuurvoe dingswinkels door vrijwel het gehele land. Voor spoedige indiensttreding zoekt het bedrijf een ervaren voor een van de Mercedes vrachtwagens. Het werk bestaat uit het bezorgen van winkelbestellingen bij vaste afnemers, afge wisseld met ophaalritten bij kwekers. Onregelmatige werktijden kunnen voorkomen. Uiteraard is het bezit van Groot Rijbewijs en Chauffeursdiploma een vereiste. Leeftijd tot 45 jaar. Proserpina is een levendig, snelgroeiend bedrijf met een aangename werk sfeer. Vanzelfsprekend zijn de arbeidsvoorwaarden goed. Wie geïnteresseerd is schrijft een brief of maakt telefonisch een afspraak met Mevr. Kramers of Mevr. De Hollander. Postadres: Proserpina, Postbus 99, 2370 AB Roelofarendsveen. Telefonisch bereikbaar onder: 01713-4416. /,\^N55 MARKTONDERZOEK BV Één van de grootste marktonderzoekburo's zoekt DAMES EN HEREN I die het interessant vinden om de mening van veel ver- I* schillende mensen te vracfen over allerlei onderwerpen, zoals Ibv. de gezondheidszorg de auto (onderhoud bv.) I lezen van tijdschriften mode, rookgewoonten en (vrijetijdsbesteding maar, die het óók leuk vinden om een produkt te laten testen of een advertentie of TV spot te laten beoordelen. I Kortom, NSS wil die mensen, die in hun eigen vrije tijd (ook 's avonds) en in eigen omgeving die ANDERE BIJVERDIENSTE J zoeken! Bent zo iemand? IBent u minstens 20 jaar en in het bezit van een vervoer middel en telefoon? Schrijft u ons dan en wij zorgen vooi een goede Interview-opleiding en voor regelmatig werk, Graag een "N" op de enveloppe zetten s.v.p. NSS MARKTONDERZOEK BV I Bankaplein 1A, 2585 EV te 's-Gravenhage werk in de gezondheidszorg Bel: 071-14 94 46 B-verpleegkundige Voor een instelling in het centrum van Leiden zoeken wij een B-verpleegkundige met ervaring in de verslavings zorg. Het gaat om een afwisselende baan, waarin uitsluitend overdag gewerkt hoeft te worden. Heb je interesse, kom dan zo snel mogelijk langs voor meer informatie. Op bovenstaande functie kunnen zowel mannen als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 iedereen leest de krant altijd en overal, iedereen leest de krant altijd en overal, Het Centrum voor Beroepsoriëntatie en Beroepsoefening, gevestigd Kanaalweg 141 te Leiden, heeft tot doel volwassen werkzoekenden met een sociale en/of culturele achterstand meer kans te bieden op een baan of een beroepsopleiding. Dit gebeurt onder andere door scholing, vorming en maatschappelijke begeleiding, alsmede door oriëntatie op beroepen en ar beidsmarkt. Ter tijdelijke vervanging van één van onze medewerkers zoeken wij op dit moment een voor 38 klokuren per week (zowel in volledige als gedeeltelijke week taak te aanvaarden) Taken: - het verzorgen van rekenlessen op elementair en voortgezet niveau - het ontwikkelen van les- en oefenmateriaal - het deelnemen aan intern overleg. Vereisten: - onderwijsbevoegdheid (bij voorkeur pabo of nlo) - ervaring in het werken met volwassenen in achterstandssituaties, van wie de leerbehoeften en de cognitieve vaardigheden heel verschillend kunnen zijn. Rechtspositie en salaris: - de vervanging is voor de termijn van 1 oktober t/m 31 december; aanstel ling voor bepaafde of onbepaalde tijd nadien, op volle of deeltijdbasis is niet uitgesloten - afhankelijk van opleiding en ervaring kan het salaris bij een volledige weektaak uitlopen tot maximaal f 4.705,— per maand (schaal 9). Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de directeur van het CBB, mevrouw M.G.P. Hustinx, telefoon 316341. Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig on dervertegenwoordigd zijn genieten zij voor rang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van dit blad te zenden aan de di- x all recteur van het CBB, postbus 1132, 2302 Leiden. ^0 <*p Vincent van Goghlaan 51 Prijs 279.000,- k.k. Hoekhuis met garage, Z-vormige woonkamer met open haard, 4 slaapkmrs. van goed tor- maat, badkmr met ligbad, veel bergruimte. Fred. Hendriklaan 1, 2341 ES Oegstgeest^ tel. 071-156162 TE HUUR Antoniuslaan 12 Sassenheim Centraal en rustig gelegen hoek"bejaardenwoning" v.z.v. 2 gasgevelkachels, tuin op Z.O. aansl. parkje. Ind.: entree, toilet, keuken, woonkamer. 1e Etage; 2 slaapka mers, douche, ged. v.z.v. thermopane beglazing. Te huur met ingang van heden. Huurprijs 750,- p.mnd. excl. inlichtingen: OHil/k'flüIjfi) onroerende (joeefereiu MOVING SERVICES ALL OVER THE WORLD zeewaardige verpakkingen van huis tot huis verwarmde opslag voor inboedels containeropslag kantoor- en projectverhuizingen (fabrieken, drukkerijen e.d.) gebruik emballage inbegrepen specialist in bejaardenverhuizing ERKENDE VRHUIZERSfe a H. Tipker B.V. Kantoor - Donklaan 61 01717-7542 Voorschoten, telex 39341 01717-9940 FRED. HENDRIKLAAN 16 3-4 kamerapp. gelegen op de 3e woonlaag met fraai en vrij uitzicht. Voorz. v. C.V., 2 balkons (Z-O), lift en ber ging. Indel.: hal, toilet, douche, keuken, 2 slaapkamers, royale en zonnige woonkamer (oorspronkelijk 2 kamers)

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 28