ZilverenKruisVerzekeringen Chauffeur gevraagd jongeneel Medewerker een jongen of meisje HULPVERLENERS m/v PSYCHOLOOG M/V sancta maria VOORLICHTER m/v MAGAZIJNMEDEWERKER VERKOPER NEDERLANDSE LEIDSTER VAKBEKWAME STUCADOOR lllllllll \u ui gemeente 3 voorschoten lllllllllllllllllll Afdelingssecretaresse 5ikkEn5 vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures vakatures Zilveren Kruis is met ruim 740.000 verzekerden de grootste ziektekostenverzekeraar van Nederland. Snelgroeiende neven activiteiten zijn schade- en levensverzekeringen, terwijl ook Alarmcentrale EuroCross tot de Zilveren Kruis Groep behoort. Het aantal medewerkers bedraagt nu ruim 750 waarvan zo'n 300 bij de over geheel Nederland verspreide regiokantoren. Zilveren Kruis heeft een goed pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, studie kostenvergoeding en hypotheek regeling, en is gehuisvest in een modern pand. Door de explosieve groei van ons verzekerden-bestand, is ook de communicatie van onze cliënten met het hoofdkantoor in Noordwijk enorm toegenomen. Dit gebeurt zowel via de telefoon als ook middels brieven. Een gedeelte van die communicatiestroom komt terecht bij het Directie-secretariaat. Ter versterking van die afdeling zoeken wij een m/v A Functie-inhoud Het behandelen van correspondentie, veelal schriftelijk maar ook telefonisch en het concipiëren van daaruit voortvloeiende directiebeslissingen. Aan het beantwoorden van de binnengekomen brieven gaat vaak het nodige speurwerk vooraf. Dit betekent frequent kontakt met afdelingen en regiokantoren. Het formuleren van een persoonlijk antwoord is eerder regel dan uitzondering. Functie-eisen Grote vaardigheid in het schriftelijk en mondeling communiceren, helder en klantgericht. Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal. De juiste kandidaat heeft ervaring in een soortgelijke functie maar ook voor een (pas afgestudeerde) jurist of neerlandicus zou dit een goede startfunctie kunnen zijn. Zelfstandig en pragmatisch kunnen werken. Enige kennis van het verzekeringswezen strekt tot aanbeveling. Leeftijd tot 30 jaar. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, ter attentie van mw. C. van der Meer. Van de Mortelstraat 4 Postbus 71 2200 AB Noordwijk Samenwerkend met Alarmcentrale EuroCross in part-time dienst Voor enige uren per dag van 8.00 tot 9.00 uur en van 14.30 tot 16.00 uur. Tevens hebben wij plaats voor voor schoonhouden van auto's die mogelijk opgeleid kan worden tot chauf feur tot chauffeuse Aanmelden van 's morgens 9.00 tot 12.00 uur. Oranjelaan 29 - Zoeterwoude-Rijndijk T Cer ©tö)(ï!QO^l0k Centrum Onderdak zoekt op korte termijn: Centrum Onderdak Leiden is een algemeen cri sisopvangcentrum voor mensen die in (acute) psy chosociale nood verkering. Het centrum is een 7 x 24-uurs voorziening en het team van hulpverleners bestaat uit 18, deels betaal de, deels onbetaalde, deeltijd medewerker/sters. Gestreefd wordt naar een volledige betaald team. Zowel de verantwoordelijkheden, als de inbreng van alle hulpverleners liggen op gelijk nivo. Van de nieuw aan te stellen vrijwilligger hulpverle ners wordt verwacht dat zij: - crisisbestendig zijn - bereid zijn alle diensten te draaien (dag-, avond-, nacht-) - minimaal 20 uur per v/eek beschikbaar zijn - zich in principe voor de periode van minimaal een jaar aan het centrum verbinden. Werk- en/of studiebegeleiding kan worden geboden en reiskosten worden vergoed. Telefonische informatie: 071-133549/133574 Schriftelijke sollicitaties zenden aan: St. Centrum Onderdak, t.a. v. de sollicitatie-commis sie, Rembrandtstraat 12, 2311 VW Leiden. GOODYEAR (NEDERLAND) B.V. gevestigd te Zoeterwoude, onderdeel van de grootste bandenfabrikant ter wereld vraagt voor spoedige indiensttreding een ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER voor de afdeling administratie. Wij zoeken een enthousiaste, open persoonlijkheid met goede kontaktuele eigenschappen, die bereid is de han den uit de mouwen te steken en werkzaam te zijn in een dynamisch internationaal bedrijf met carrièrekansen. Bij voorkeur heeft hij/zij ervaring opgedaan met het ver werken van betalingen en kontakten met klanten hier over alsmede in het bedienen van de computer (het zgn. operating system). Voor een verdere interne opleiding wordt gezorgd. Voor deze funktie denken wij aan iemand van ca. 25 jaar met een middelbare schoolopleiding (MEAO), admini stratief inzicht en een goede kennis van de Engelse taal. Tevens is de kennis en/of ervaring van het werken met computers een pré. Uitsluitend schriftelijke sollicitaties voorzien van pasfoto te richten aan Direktie Goodyear (Nederland) B. V., Post bus 23, 2380 AA Zoeterwoude, t.a.v. dhr. J. A. M. van der Weiden. Het hostel "De Barchaan" is een resocialisatie-afdeling te Sassen- heim. plaats biedend aan 12 bewoners, zowel vrouwen als mannen, die door een multidisciplinair team gefaseerd worden begeleid naar een meer zelfstandige leefsituatie. De dagelijkse begeleiding is in handen van een team van zes B-verpleegkundigen c.q. inrichtingswerkers, die zowel individueel als groepsgericht werkzaam zijn. Naast een konsulent-psychiater is een psycholoog part-time verbon den aan he' hostel. Wij zoeken per 1 november a.s. een (16 uur) Deze funktionaris dient affiniteit met en ervaring in de klinische psychiatrie te hebben. Tot de taken behoren: - opstellen van het behandelplan, in samenwerking met de verpleeg kundigen - het (mede) begeleiden van enkele groepsaktiviteiten - waar nodig het voeren van indivi duele, relatie- en gezinsgesprekken - teambegeleiding - participatie in de indikatiekommis- De arbeidsvoorwaarden zijn gere geld in de CAO voor het Zieken huiswezen. Informatie is in te winnen bij de heer P Delfgaauw, hoofd van het hostel, (telefoon 02522-32024). Schriftelijke sollicitaties (uiterlijk binnen 10 dagen) te richten aan de dienst personeelszaken, onder vermelding van kode K. psychiatrisch ziekenhuis Voor twee van onze relaties (overheidsinstelling en ver zekeringsmij.) zoeken wij een jong en enthousiast die in staat is zelfstandig zowel intern als extern kontak ten te leggen, onderhouden en optimaliseren. Tot het takenpakket behoort onder meer: persvoorlichting in woord en geschrift op regio naal en landelijk niveau het verzorgen van interne en extreme publika- ties relaties onderhouden c.q. op- en uitbouwen met reclame- en p.r. bureaus, art-studio's en drukkerijen geven van interne en externe lezingen c.q. rondleidingen ontwikkelen van voorlichtingsmateriaal Voor het goed funktioneren is het voor de ene funktie (overheidsinstelling) noodzakelijk dat men woonachtig is in de regio Den Haag/Delft/Leiden, terwijl voorde andere funktie (verzekerinsmij.) de regio Amsterdam de voor keur heeft, maar niet noodzakelijk is. Voor beide funkties komen in eerste instantie in aanmer king diegenen die beschikken over: afgeronde HEAO-opleiding, aangevuld met PR-studie ruime praktijkervaring leeftijd van 25 tot 35 jaar goede kontaktuele eigenschappen heeft Schriftelijke sollicitaties te richten aan Cordon Communications (Hr. W.F. Veldhuysen) W. Pyrmontlaan 20 3743 DE Baarn tel. 02154-13898/18041 Jongeneel heeft voor haar vestiging te Leiden plaats voor een magazijnmedewerker. Leeftijd: max. 35 jaar. Opleiding: MAVO/L.B.O. Kennis van hout en plaatmaterialen wordt wense lijk geacht. Zij die aan bovenstaande eisen voldoen worden verzocht kontakt op te nemen met: Jongeneel, tel.: 071-141641 vragen naar dhr. L. v.d. Berg. A. DE GROOT ELEKTRONICA B.V. vraagt met kennis van elektronica Leeftijd 18 t/m 20 jaar Sollicitaties alleen na telefonische afspraak. A. DE GROOT ELEKTRONICA B.V. Hogewoerd 8, 2311 HM Leiden. Tel. 071-130974 STICHTING INTERNATIONAAL KINDERDAGVERBLIJF LEIDEN In ons Internationaal Kinderdagverblijf "Sindbad" wor den ongeveer 30 kinderen van onder meer Turkse, Ma rokkaanse en Nederlandse nationaliteit opgevangen. Voor dit kinderdagverblijf zoeken wij zo spoedig mogelijk voor de kleutergroep een Leeftijd: 25 jaar en ouder. De werkzaamheden omvatten: - het verzorgen en opvoeden van kinderen in groeps verband - het samen met de hoofdleidster verzorgen van kon takten met de ouders (b.v. door middel van gezinsbe- zoek en ouderavonden) - het onderhouden - waar nodig - van kontakten met instellingen (b.v. kleuterscholen, kindercentra en peu terspeelzalen) - het verrichten van huishoudelijk werk Gevraagd wordt: - ervaring in het werken met kinderen van 0 tot 6 jaar - goede creatieve capaciteiten - het in teamverband samen kunnen werken - acceptatie van medewerkers, ouders en hun kinderen met hun verschillende achtergronden - bereidheid tot het verrichten van avondwerk - bereidheid om deel te nemen aan bijscholing en bege leiding - bij voorkeur een beroepsgerichte opleiding zoals bij voorbeeld opleiding M.B.O.-I.W. of kleuterakte. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschij ningsdatum van deze advertentie richten aan: Internationaal Kinderdagverblijf "Sindbad" t.a.v. Mevrouw In den Bosch Atjehstraat 32 - 2315 CV Leiden. STUCADOORSBEDRIJF B.W. MONKS zoekt Heemraadlaan 46, Leiderdorp, Tel. 071-893752 'Si WAT IS HIEROP UW ANTWOORD? Het gemeentebestuur van Voorschoten roept kandidaten op voor de functie van AMBTENAAR VAN DE BURGERLIJKE STAND M/V In het Voorschotense Ambachts- en Baljuwhuis en in het Raadhuis worden per jaar zo'n 100 tot 150 huwelijken'gesloten. Elk van deze huwelijken is voor de betrokkenen een bijzondere gebeurtenis. De afdeling burger zaken (burgerlijke stand) van de gemeente wil daar op eigentijdse wijze aandacht aan geven. Natuurlijk is er de administratieve voorbereiding die door de vaste medewerkers van de afdeling wordt verzorgd. In de ambachtszaal of in de raad zaal van het gemeentehuis wordt de plechtigheid in de aanwezigheid van getuigen en andere bruiloftsgasten geleid door de ambtenaar van de burgerlijke stand. Hij of zij zorgt dat de nodige formaliteiten worden vervuld en houdt in de regel een korte persoonlijke toespraak. De voorberei ding hiervan gebeurt in overleg met het bruids paar. In verband met een ontstane vacature zoekt het gemeentebestuur een enthousiaste inwoner die huwelijken wil voltrekken, afhankelijk van de beschikbare tijd één, soms enkele malen per week. Per voltrokken huwelijk wordt een vergoe ding toegekend. Van belangstellenden wordt verwacht, dat zij beschikken over een algemene ontwikkeling op (minimaal) middelbaar niveau, maatschappelijke belangstelling en een goede mondelinge uitdruk kingsvaardigheid. Telefonische inlichtingen over deze functie wor den u graag gegeven door het hoofd van de afde ling burgerzaken, de heer R.K. Methorst, tele foon 01717-2141 tst. 210. Uw antwoord op deze oproep kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan burgemeester en wethouders van Voorschoten, postbus 393, 2250 AJ Voorschoten. Boven de brief s.v.p. vermelden nr. 8715 Sikkens - deel uitmakend van Akzo Coatings: wereld gebied van verf, lak, kleur er bescherming. Dat willen we zo houden. Door kwalita tiet hoogwaardige produk- ten en beproefde systemen voorgebouwen, voertuigen, meubels en wegen, via ducten, bruggen, koelkasten, boorplatforms en vlieg tuigen. Door gespecialiseer de diensten voor profes sionele verwerkers en doe- het-zelvers. Grote woorden allemaal, ja zeker, maar we staan er voor. En we geloven in de toekomst. Een toekomst die bepaald wordt door ver nieuwde research, nieuwe technologieën en kwaliteits bewustzijn. Iets van de sfeer waarin wij werken is te proeven uit de Sikkens videoreportage. Deze is te zien bij de Ge westelijke Arbeidsbureaus te Amsterdam, Delft, Eind hoven, Enschede, Groningen, Leiden, Lisse, Maastricht, Nij megen, Rotterdam, Tilburg en Utrecht, en in ons bedrijf in Sassenheim. Sikkens voelt zich als een vis in het water als het om lakken voor jachten, boten en bootjes gaat. De sector Jachtlakken, gevestigd in Sassenheim, bundelt de internationale acti viteiten op dit gebied. Functie Zoveel mensen zoveel kleuren Functie-eisen Voor de sector Jachtlakken zoeken wij een medewerkster die officieel "afdelingssecre taresse" heet, maar die binnen deze kleine afdeling net iets meer doet dan alleen secreta resse-werkzaamheden. Zij verricht secretariaatswerk zaamheden voor de manager van de sector, verzorgt type werkzaamheden voor de ge hele sector, wordt belast met het maken van reisschema's en reserveringen en het notu leren van vergaderingen. Daarnaast wordt zij betrokken bij projectmatige activiteiten, zoals het verzorgen van een informatiebulletin. Voor deze boeiende functie vragen wij iemand die enige werkervaring heeft als secretaresse. Onze verdere functie-eisen zijn: - HAVO met talen (i.v.m. de internationale contacten van de sector) - aangevuld met bij voorkeur secretaresse-opleiding - uitstekende typevaardigheid - praktische- en flexibele werk- instelling. Belangstelling? Als u belangstelling heeft voor deze functie kunt u uw schrif telijke sollicitatie richten aan: Sikkens B.V. Personeel 8- Organisatie t.a.v. mw. M.E.C. Welsink Postbus 3 2171 BA Sassenheim

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 26