O "Content,of nogniet helemaal...?" 071-125745, Alphen a/ü Rijn 01 chef commerciële administratie nutsspaarbank chef monteur m/v VEDIOR l| leraar/lerares S.M.T. Bouwbedrijf B.V. ALL-ROUND TIMMERLIEDEN laborant(e) ir randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau PENNINGMEESTER (M/V) voor ons district Zoetermeer De Nutsspaarbank heeft ruim 80 vesti gingen in de regio Den Haag/Leiden/ Noordwijk/Zoeterrneer, verdeeld over 11 districten. Op het hoofdkantoor in Den Haag en in de vestigingen werken 700 medewerkers. Als moderne bank voert de Nutsspaar bank een breed dienstenpakket, zowel gericht op de particuliere als de zakelijke dienstverlening Uw functie als chef Commerciële Administratie In ons districtskantoor in Zoetermeer vervuil u een belangrijke functie. U bent verantwoordelijk voor de behandeling en controle van alle commercieel-admini- stratieve werkzaamheden, die voortko men uit de verkoopactiviteiten. Daarvoor geeft u leiding aan 5 medewerk(st)ers. Naast de dagelijkse uitvoerende taken, hebt u een aanzienlijke inbreng in het bewaken en ontwikkelen van administra tieve procedures. Dat houdt onder meer in dat u wijzigingen in de organisatie op uw vakgebied binnen het district bege leidt. En dat u daarover regelmatig over legt met kantoorbeheerders, districtslei ding en medewerkers van het hoofdkan toor. U rapporteert aan de districtsdirecteur Uw opleiding en ervaring Uw basis is ten minste een MEAO- opleiding. Die hebt u aangevuld met diverse bankopleidingen. Door uw bankervaring beschikt u over een uitste kende produktkennis en kunt u snel zelfstandig werken. U bent een prettige en deskundige gesprekspartner. Leidinggevende ervaring, overtuigings kracht, tact en gevoel voor dienstverle ning zijn in uw functie tenslotte onont beerlijk. Uw reactie Voelt u zich aangetrokken tot deze boeiende functie in een dynamisch bank bedrijf en voldoet u aan onze eisen? Richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan de heer A. Rohder, afdeling Personeelsza ken, Nutsspaarbank, Jan Hendrikstraat 4, 2512 GL Den Haag. Wilt u eerst meer informatie, dan kunt u contact opnemen met de heer W. Koele, districtsdirecteur Zoetermeer, telefoon 079-518041. De Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschappij N.V., kortweg NZH, is een actieve en deskundige aannemer van personenvervoer in velerlei vormen. Door meer dan 10O jaar kennis en ervaring in dit vakgebied zijn wij toonaangevend in de bedrijfstak. Het hoofddoel van ons werk bestaat uit het verzorgen van het openbaar stads- en streekvervoer van Den Haag tot Den Helder ten noord-westen van de lijn Den Haag-Amsterdam. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in het organiseren en uitvoeren van zowel regelmatig terugkerende als incidentele groepsreizen. Een breed scala aan busmaterieel staat ter beschikking voor onder andere binnen- en buitenlandse touringcarreizen, personeelvervoer en dagtochten. Met de dochteronderneming, de rederij NACO, heeft de NZH bovendien alle mogelijkheden die twee luxe salonboten bieden in huis. Moderne techniek, voortgaande automatisering en een klantgerichte benadering bepalen de hoge kwaliteit van onze dienstverlening. De NZH telt 2.1 OO medewerkers, 750 autobussen en vervoert jaarlijks 60 miljoen reizigers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Haarlem. Er zijn districtskantoren in Alkmaar, Haarlem, Leiden en Purmerend. Voor de rayonwerkplaats te Leidschendam vraagt de NZH een De belangrijkste taken zijn: - leiding geven aan de werkplaats - verrichten van monteurswerkzaamheden - verzorgen van een deel van de werk plaatsadministratie - nemen van maatregelen bij storingen - zorgen dat de bussen tijdig weer dienstge- reed zijn - verantwoordelijkheid voor de produktie en het scheppen van een goede werksfeer - in overleg met de chef districts TD vervan gen van de werkplaatschef. Van kandidaten wordt het volgende ver wacht: - leeftijd tussen de 30 en 45 jaar - MTS of vergelijkbaar niveau - grondige theoretische en praktische ken nis van autobussen, zowel mechanisch als elektrisch - enige jaren ervaring - goede contactuele eigenschappen in ver band met interne en externe contacten - besluitvaardigheid - prioriteiten kunnen stellen bij vaak drukke werkzaamheden - organisatorische kwaliteiten. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en heeft een maximum uitloop van f 3.601,- bruto per maand. De NZH kent goede arbeidsvoorwaarden volgens de CAO-Autobusdienstonderne- mingen en goede sociale voorzieningen. Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer A.L. Janssen, chef districtstechnische dienst, telefoon 071-134441. Belangstellenden voor deze functie die be reid zijn mee te werken aan een medisch en psychologisch onderzoek, kunnen hun solli citatie binnen 14 dagen richten aan de Noord-Zuid-Hollandse Vervoer Maatschap pij N.V., t.a.v. de heer R.A. Garvelink, dis trictspersoneelsfunctionaris. Stationsplein 5, 2312 AJ Leiden. DE RUIJTER DE WILDT ADVOCATEN zoeken in verband met uitbreiding van het secre tariaat voor zo spoedig mogelijke indiensttreding een SECRETARESSE (V/M) voor 32 uur per week. Opleiding: Havo/Mavo met typediploma. Enige ervaring vereist. Sollicitaties te richten aan: De Ruijter de Wildt Advocaten t.a.v. Mr. W. Sluiter, Rapenburg 16, Postbus 11231. 2301 EE Leiden. Tel. 071-146441. Café-restaurant te Leiderdorp, zoekt per direkt Ë=KEUKENHULP voor 40 urige werkweek. Werk bestaat uit: - assisteren chef-kok - opruimwerkzaamheden Prettige werksfeer. Salaris volgens CAO-horeca. Voorkeursleeftijd: plm. 18 jaar. Voorkeur gaat uit naar iemand met LTS-consump- tieve techniek. Telefoon 071 -411464, vragen naar de heer of me vrouw Sloof. iedereen leest de krant altijd en overal. Postbus 481 - 5460 AL VEGHEL tel.: 04130-41545 vraagt voor enkel werken in Leiden Inlichtingen bij de uitvoerder Hr. Deliën, tel.: 071-170620. Bij Vedior gaat 't om kwaliteit en specialisme. Dit betekent dat we mensen zoeken die niet alleen graag, maar vooral ook goed /illen werken. Dit betekent ook dat we I voor die mensen vaak de beste banen I hebben, bij de beste bedrijven. Het bedrijf: Een fabriek in Leiden, onderdeel van een groot concern. De baan: Het verrichten van bacterio logisch onderzoek op voedingsmiddelen. U komt te staan aan het hoofd van een klein team. De opdracht begint per medio september met een inwerkperiode van 14 dagen. De baan is voor een langere periode met toekomstperspektief. Voor wie: Enthousiaste medewerk(st)er van ca. 22 jaar met leidinggevende capaciteiten. Opleidingsniveau MLO. Gezien de samenstelling van het team wordt vooral aan vrouwen, gevraagd te reflecteren. Informatie: Voor méér informatie kunt u contact opnemen met Annemiek van Coessel van ons filiaal: Pelikaanstraat 11, 2312 DW Leiden, 071 - 12 57 41 I Stichting Leidse Studentenhuisvesting De Stichting Leidse Studentenhuisvesting draagt - king met de Stichting Huisvesting Werkende Jongeren - zorg voor de huisvesting van jongeren in Leiden en direkte omgeving. De Stichting zoekt op korte termijn een systeembeheerder m/v Zijn/haar werkzaamheden zullen bestaan uit o.a. - het dagelijks-beheer van de computerapparatuur, programma tuur, gegevensbestanden, documentatie, enz. - bewaking van de interne kontrole en beveiliging van het sys- - het organiseren en plannen van alle verwerkingen op de c puter en op de werkstations - het invoeren en testen van nieuwe programma's - begeleiding van de gebruikers v de hardware en software Voor deze funktie stellen wij de volgende eisen: - middelbare schoolopleiding - kennis van automatiseren, bij voorkeur ervaring met Kienzle systertien - ervaring in een soortgelijke funktie - leeftijd ongeveer 25 jaar De aanstelling en salariëring geschiedt op de voorwaarden van de C.A.O. voor personeel in dienst van woningcorpora ties. Schriftelijke sollicitaties vóór 23 september a.s. te richten aan de direkteur van de Stichting Leidse Studentenhuisvesting, Postbus 11275, 2301 EG Lei den, met vermelding in de lin kerbovenhoek van de envelop pe "Sollicitatie". Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt voor direct gevraagd een voor de brugklas anderstaligen voor 20 les sen per week. In deze klas zijn leerlingen geplaatst die nog geen enkele kennis van de Nederlandse taal hebben. De vacature bestaat uit lessen Nederlands, wereld oriëntatie en rekenen. Het betreft een tijdelijke aan stelling en er is géén uitzicht op een vaste aanstel ling in de toekomst. Het werk vereist een grote mate van zelfstandigheid. Zij die ervaring hebben met an- derstaligen genieten uitdrukkelijk de voorkeur. Zij die aan de crite ria voldoen worden verzocht a.s. maandag tussen 8.00 en 12.00 uur telefonisch contact met de administratie van de school op te nemen, tel.: 071-15 41 21. Bel 071-121541 IN DE TECHNISCHE SECTOR Magazijn medewerker Voor een bedrijf in Zoeterwoude zoeken wij met spoed een magazijn medewerker die van aanpakken weet. Vereiste opleiding: LTS elektra of hout. Leeftijdindicatie: 20 jaar. De baan gaat zeer lange tijd duren. Elektromonteurs Voor diverse bedrijven in Leiden, Nieuw-Vennep en Zoeterwoude zoeken wij perste en tweede monteurs, die zelfstandig kunnen werken. De werkzaamheden zijn zowel in de nieuwbouw als in de utiliteitsbouw. Aanvang: zo snel mogelijk. Magazijnmanager Voor een bedrijf in Leiden zoeken wij met spoed een magazijnmanager, die de nodige ervaring heeft in het leidinggeven en in de automatisering. De werkzaamheden bestaan uit het opzetten van een geautomatiseerd systeem. Leeftijdsindicatie: vanaf 30 jaar. Werktijden: full-time. CO 2 lasser Voor een bedrijf in Noordwijkerhout zoeken wij met in gang van maandag 14 september een CO 2 lasser, die de nodige ervaring heeft. De werkzaamheden bestaan niet alleen uit lassen, maar ook uit monteren en assembleren. De baan gaat langere tijd duren. Boommarkt 3a, Leiden Bij het bureau welzijn van de afdeling finan- ■9H ciën c.a. kan wegens het vertrek van de hui- di9e medewerker worden aangesteld een MEDEWERKER M/V Functie-Informatie Van de geïnteresseerden wordt verwacht dat zij een bij drage leveren aan de gemeentelijke beleidsvoorberei ding en -uitvoering op het werkterrein van het bureau met name op het gebied van de basiseducatie volksge zondheid, ouderenbeleid, sport, recreatie en het sociaal cultureel werk. Daarnaast zal de te benoemen kracht (her)onderzoeken en rapportages dienen uit te voeren in het kader van de Algemene Bijstandswet, de Rijksgroepsregelingen, de Wet Inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk ar beidsongeschikte werkloze werknemers. Functie-eisen De kandidaten dienen te beschikken over een voor de functie relevante opleiding (bijvoorbeeld M.E.A.O./be- stuursambtenaar). Ervaring op de bovengenoemde ter reinen strekt tot aanbeveling. Salariëring Afhankelijk van opleiding en ervaring is een salaris mo gelijk tot maximaal 3.271.00 (bruto) per maand (sala risniveau 6). Overige Informatie De gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepas sing. Voor het verkrijgen van passende woonruimte zal medewerking worden verleend. Nadere informatie om trent deze functie kan worden ingewonnen bij de heer J. P. Augustinus, chef van het bureau welzijn, telefoon 02522-19006, toestel 46. Sollicitaties binnen 10 dagen na het verschijnen van dit blad te richten aan burgemeester en wethouders van Voorhout, Herenstraat 71, 2215 KG Voorhout. KRUISVERENIGING LEIDEN MIDDELWEG 38, 2312 KJ LEIDEN De Kruisvereniging Leiden speelt een belangrijke rol in de eerstelijnsge zondheidszorg in Leiden. Daarbij worden een aantal taken uitgevoerd zoals zuigelingen- en kleuter zorg, uitleen van hulpmiddelen, verpleging, prenatale- en postnatale gymnastiek, bejaardengymnastiek etc. Deze taken worden door in totaal 100 personeelsleden verricht. Nieuwe ontwikkelingen zullen in de komende jaren hun stempel op het Kruiswerk gaan drukken, waaronder niet in de laatste plaats wijzigingen in de financie ring. In verband hiermee zoekt de Kruisvereniging op korte termijn een opvolger voor de huidige Deze zal de verantwoordelijkheid van de financiële aangelegenheden van de Kruisvereniging, als lid van het Dagelijks Bestuur in collegiaal verband mede richting geven aan het beleid van de vereniging in de komende jaren. Wij zoeken daarom iemand met - financiële deskundigheid, - bestuurlijke ervaring. Uw brieven kunt u richten aan: Het bestuur van de Kruisvereniging Leiden, Middelweg 38, 2312 KJ Leiden. Inlichtingen te verkrijgen bij: dhr. B. Vork, voorzitter, tel. 071-210361; dhr. G. Broesterhuizen, penningmeester, tel. 071-211294. We zijn pas content als jij het bent. "Ü2. Uitzendbureau Content.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 20