Boulevard Hotel voor miljoenen verbouwd Alternatieven gezocht huisvesting bejaarden Nu bouwput, straks parkeerkelder ZATERDAG 12SEPTEMBER1987 W III PAGINA 13 'Badplaats Noordwijk kan nummer één worden in Nederland' NOORDWIJK - Het Boule vard Hotel aan de Koningin Wilhelmina Boulevard in Noordwijk wordt de ko mende twee jaar ingrijpend verbouwd. Aan de achter kant van het pand wordt een zeven meter diepe vleu gel gebouwd. De huidige gevel gaat tegen de vlakte, de nieuwe gevel komt bijna drie meter naar voren. Met de investering zijn enkele miljoenen guldens ge moeid. door Monica Wesseling Het Boulevard Hotel is driejaar ge leden overgenomen door A. Mol en Ch. de Boer, die samen de exploita tiemaatschappij Mobo vormen. Volgens Mol was het hotel destijds 'verpauperd' en was het restaurant niet bepaald exquise te noemen. Het tweetal verbouwde het een en ander en maakte van het restaurant de huidige Palmentuin waar a la carte kan worden gegeten. Mol: "De afgelopen jaren hebben we eigenlijk veel beter gedraaid dan we hadden verwacht. Oor spronkelijk wilden we pas over twee jaar opnieuw gaan verbou wen. Omdat we echter steeds vaker 'nee' moesten verkopen, hebben we de uitvoering van onze plannen maar vervroegd". De grote face-lift van het hotel wordt gefaseerd uitgevoerd. Mol: "Als we de verbouwing in eén keer zouden uitvoeren, dan hadden we het hotel ruim een jaar moeten slui ten. Dat is, uit het oogpunt van de exploitatie, natuurlijk niet haal baar". Nog voor het komend win terseizoen moet de uitbreiding aan de achterzijde gereed zijn. Na het zomerseizoen 1988 gaat een deel van het hotel voor een paar maan den dicht en wordt de voorkant voorzien van een nieuwe gevel en aanbouw. Kamers Het Boulevard Hotel telt op dit moment 65 kamers. Door de uit breiding aan voor- en achterzijde worden de kamers niet alleen gro ter, maar neemt ook het aantal toe tot 115. Ruim twintig studio's wor den omgebouwd tot suites. Het ge bouw krijgt bovendien een moder ne entree. Het Boulevard Hotel breidt uit op een moment dat twee grote nieuwe hotels, hotel Oranje en het nieuwe Alexander hotel, net hun poorten hebben geopend. Boven dien wordt er aan dezelfde Konin gin Wilhelmina Boulevard hard ge bouwd aan het nieuwe Beach ho tel. Ondanks de gerealiseerde en ver wachte uitbreiding van het aantal kamers in de bloemenbadplaats, twijfelt Mol niet aan de financiële haalbaarheid van hun plan. Vol gens de hotelmanager zal het aan tal toeristen en zakenmensen dat Noordwijk voor een overnachting uitkiest, de komende jaren steeds verder toenemen. "Noordwijk heeft het in zich om badplaats nummer één te worden aan de Nederlandse kust. De facili teiten worden alsmaar beter, de lig ging is ideaal en deze sfeer tref je nergens anders aan. Ook de zaken wereld toont steeds meer belang stelling voor deze plaats. Het aantal congressen en cursussen neemt nog altijd gigantisch toe". De directie van het Boulevard Hotel denkt zich tussen alle andere Noordwijkse hotels staande te kunnen houden door zich daarvan op een duidelijke manier te onder scheiden. Mol: "Wij streven naar een uitstraling van professionele gezelligheid zonder kneuterigheid, kwaliteit op alle fronten en een heel persoonlijke benadering van de gasten". Ook qua uiterlijk wil de directie dat het hotel 'eruit springt'. De voorzijde van het gebouw wordt voorzien van veel glas waar door het, zoals Mol het uitdrukt, een 'speels karakter' krijgt. Parkeren Binnen twee weken wordt het gebouw aan de zijde van de Paral lel Boulevard gedeeltelijk ge sloopt. Op het niveau van de Paral lel Boulevard wordt een congres zaal gebouwd met een capaciteit van 150 mensen. Nu kunnen er groepen van maximaal 75 perso nen in het Boulevard Hotel terecht. Op de congreszaal wordt een gro te zaal gebouwd bestemd voor bruiloften, partijen en andere bij eenkomsten. Deze zaal ligt op het niveau van de Koningin Wilhelmi na Boulevard. Gelijktijdig met de aanbouw van de zalen, wordt de nieuwe vleugel aan het hotel ge bouwd. De gemeente Noordwijk heeft enige tijd geleden bepaald dat ho tels zelf moeten zorgen voor vol doende parkeergelegenheid. Mol denkt niet dat dat problemen ople vert. "We hebben nu al een par keerterrein voor 60 auto's. Tegelijk met de uitbreiding wordt de be staande parkeerplaats öf overkapt öf onderkelderd. De plannen hier voor moeten nog verder worden uitgewerkt". Hoewel hij zegt begrip te hebben voor het standpunt van het Noord wijkse gemeentebestuur, vindt Mol wél dat het moment waarop de hotels werden verplicht voor par keergelegenheid te zorgen, wat vreemd gekozen is. Een van de di recteuren: "De meeste hotels in Noordwijk hebben geen eigen par keerterrein. Nu worden opeens de nieuwkomers of verbouwende ho- Brasserie Het restaurant de Palmentuin blijft gehandhaafd, maar wordt enigzins verplaatst. In september 1988 gaat de voorgevel tegen de vlakte en wordt het hotel uitge breid met twee halfronde koepels aan de voorzijde. De Palmentuin wordt in een van de twee koepels ondergebracht. In de andere, ldei- nere, koepel wordt de receptie van het hotel gehuisvest. Volgens Mol trekt De Pal mentuin qua inrichting, sfeer en prijsklasse, voopral de wat oudere gasten. "De drempel om hier te gaan koffiedrinken of tussen de middag wat te eten, blijkt iets te hoog te zijn. Vandaar dat we aan de voorkant van het hotel nu een bras serie vestigen". Het hotel heeft na de verbou wing tevens de beschikking over een sauna, solarium, whirlpool en massageruimten. Het is niet de be doeling een zwembad aan te leg gen. Mol: "Onze directe buurman, hotel Oranje, heeft een fantastisch zwembad". De verbouwing en uit breiding heeft ook grote gevolgen voor de personeelsbezetting van het hotel. Nu zijn er 45 mensen in dienst, van wie er zeven als kok werken. Na de verbouwing wordt dit aantal met 25 uitgebreid. Zakenmensen De directie van het Boulevard Hotel wil met het bieden van speci ale faciliteiten meer zakenmensen naar het hotel halen. Op dit mo ment ligt 60 procent van de over nachtingen in de toeristensfeer. Mol en De Boer denken het aantal 'zakenövernachtingen' te kunnen opschroeven tot 50 procent. Een van de directeuren: "Geen enkel hotel in Nederland kan uit sluitend op toeristen draaien. We hebben hier in Noordwijk twee sei zoenen, maar met een zomer als die van 1987 is het desondanks onmo gelijk alleen met toeristen de ex ploitatie rond te krijgen". Om de aantrekkelijkheid van het hotel voor zakenmensen te vergro ten, worden in het restaurant en de lounge hoekjes afgeschermd van de rest en wordt de grote congres zaal uitgerust met audio-visuele apparatuur. Volgens de directeu ren valt het hotel moeilijk te classi ficeren. "We richten ons niet echt op één bepaalde doelgroep. Het Boulevard Hotel is geen familieho tel, maar kan evenmin een echt za- kenhotel worden genoemd. Wij streven ernaar dat iedereen, van jong tot oud en meer of minder wel gesteld, zich hier thuisvoelt. Door veel aandacht te besteden aan de wensen van de gast en doorlopend op de kwaliteit te letten, is dat be slist mogelijk". Nu bouw algemeen tehuis in Katwijk van de baan is KATWIJK - Nu Katwijk is gepas seerd als vestigingsplaats voor een algemeen bejaardenoord, gaat het college van de kustplaats op zoek naar alternatieve mogelijkheden om ouderen die verzorging nodig hebben toch in de eigen gemeente onder te brengen. Gedacht wordt aan de bouw van bejaardenwonin gen waarbij een aantal randvoor- zieningen zijn ondergebracht. Wet houder H.A. Hietkamp spreekt van een 'verzorgingscircuit' dat gedeel telijk met steun van de provincie kan worden opgezet. Voor het opzetten van een derge lijk project wordt onder meer ge dacht aan het terrein van het ver pleeghuis De Wilbert in Katwijk aan den Rijn en het braakliggende terrein naast de Pniélkerk. Binnen kort wordt door het college een eer ste gesprek met het bestuur van De Wilbert gevoerd. Burgemeester en wethouders van de kustplaats leggen zich daar mee voorlopig neer bij de beslis sing van de stichting algemene be jaardenoorden om het algemeen verzorgingsthuis voor inwoners van Katwijk, Rijnsburg en Valken burg, in Valkenburg te bouwen. Mocht het echter niet lukken om in de eigen gemeente het zogenaam de verzorgingscircuit te realiseren, dan overweegt het college echter alsnog om zich volledig uit de stichting terug te trekken. "We wil len de stichting momenteel niet in de wielen rijden, maar die situatie kan veranderen", zei wethouder H.A. Hietkamp tijdens een verga dering van de raadscommissie voor zorg en volksgezondheid. Een meerderheid van de raadsle den heeft zich bij dit standpunt aangesloten en verwierp de 'harde' lijn die door het CDA-raadslid C.L. van Kesteren werd bepleit. Van Kesteren wilde dat de wethouder alsnog met de stichting algemene bejaardenoorden zou overleggen over een vestigingsplaats in Kat wijk en de organisatie desnoods moest dreigen met de oprichting van een eigen stichting die zich sterk ging maken voor een alge meen verzorgingstehuis in Kat wijk. Het CDA-raadslid noemde het 'te gek' dat de Katwijkse ouderen, die in het nieuwe verzorgingstehuis verreweg in de meerderheid zullen zijn, straks in Valkenburg worden ondergebracht. "In tegenstelling tot wat door de stichting algemene bejaardenoorden wordt beweerd, heerst er wel degelijk veel onrust onder de ouderen in met name Kat wijk aan den Rijn. Ik vraag mij wer kelijk af of een stichting die een dergelijk besluit neemt in onze ge meente nog wel overeen achterban beschikt". Discussie De teleurstelling van Van Keste ren over de keuze van Valkenburg als vestigingsplaats voor het alge meen bejaardenoord voor Katwijk, Rijnsburg en Valkenburg, werd overigens door alle commissiele den gedeeld. "De stichting algeme ne bejaardenoorden Katwijk en omstreken wordt nu eigenlijk de stichting voor omstreken en Kat wijk", aldus het raadslid M. Krijgs- man-Nagtegaal (Gemeentebelan- gen/D66). Zij wees erop dat het col lege van B en W vestigingsplaatsen in Katwijk heeft aangewezen waar over te discussiëren viel. "En die discussie was nog steeds niet ten einde op het moment dat de stich ting voor Valkenburg koos", meen de het raadslid. Een meerderheid van de com missie verweet het Katwijkse colle ge overigens een wat te lakse hou ding in deze zaak. De raadscommissie drong aan vankelijk bij wethouder Hietkamp aan op een 'open gesprek' met de stichting algemene bejaardenoor den om alle aangeboden locaties in Katwijk nog eens de revue te laten passeren. De wethouder meende echter dat een dergelijk gesprek niet meer mogelijk was. "Het colle ge heeft de stichting aangeboden om nogmaals om de tafel te gaan zitten, maar op het moment dat die afspraak nog moest worden be krachtigd werd al definitief een keuze voor Valkenburg gemaakt". Hietkamp noemde de handelwijze van de stichting zeer onzorgvuldig. "Ik was ontzettend giftig toen ik hoorde dat vooruitlopend op het gesprek met B en W de knoop al was doorgehakt", aldus de wethou der. Het enige wat de stichting nog kon worden gevraagd was een toe lichting op de keuze voor Valken burg, meende zij. "Maar daar heeft in feite niemand wat aan". Het CDA-raadslid Van- Kesteren toonde zich teleurgesteld over de weinig strijdbare houding van zijn mede-commissieleden. "We zeg gen nu in feite tegen onze ouderen: je hebt je best gedaan voor de Kat wijkse gemeenschap, maar je laatste levensjaren slijt je in Val kenburg. Om dat te voorkomen moeten we van de stichting eisen dat het bejaardenoord in Katwijk komt. Lukt dat niet, dan moet een andere organisatie zich daar voor inzetten. Desnoods duurt het dan maar een paar jaar langer voordat dit tehuis er komt". Van Kesteren werd gesteund door het RPF-raadslid E.J. Berg man. "We leggen ons neer bij het besluit van de stichting en gaan te gelijkertijd op zoek naar een alter natieve mogelijkheid om ouderen in de eigen gemeente te verzorgen. Dat is van twee walletjes eten". Wethouder Hietkamp sprak daarentegen van 'twee vliegen in één klap'. "Als we op korte termijn duidelijkheid krijgen over de mo gelijkheden een eigen verzorgings circuit op te zetten, brengen we de vestiging van het bejaardenoord in Valkenburg niet in gevaar. Dat be jaardenoord is er tenslotte ook voor Katwijkse inwoners. Lukt dat niet, dan kunnen we ons altijd nog uit de stichting terugtrekken en volledig onze eigen weg gaan". Op Van Kesteren en Bergman na on derschreef een meerderheid van de raadscommissie deze handelwijze. KATWIJK - In een enorme bouw put aan de Tramstraat in Katwijk wordt momenteel de betonvloer gestort van een parkeergarage voor 129 auto's. Deze garage moet in de loop van 1988 een belangrijke bij drage gaan leveren aan de oplos sing van het parkeerprobleem in het centrum van de kustplaats. De parkeerkelder wordt ge bouwd door de Katwijkse Bouw maatschappij (KBM) maar zal wor den beheerd door de gemeente Katwijk. De kosten bedragen 1,4 miljoen gulden. Het wordt de twee de ondergrondse parkeerkelder die de KBM in Katwijk bouwt. De garage die eerder onder de Noord- zeepromenade in gebruik werd ge nomen wordt wel door het bouw bedrijf zelf geëxploiteerd. Het zand dat het bij graven van de bouwput voor de parkeerkelder moest worden afgevoerd, is ge bruikt voor de aanleg van de hoog waterkering tussen de Tramstraat en de Meerburgkade. Het dijkli- chaam maakt deel uit van de water kering die dwars door het laagste deel van de kustplaats loopt en een onderdeel vormt van de deltawer ken langs de Nederlandse kust. Boven de parkeerkelder in het gebied Havenstraat/Loggerstraat zullen 35 eengezinswoningen wor den gebouwd. In totaal komen in dit gebied meer dan 80 woningen. Het definitieve aantal is nog niet bekend omdat nog wordt gespro ken over de bouw van een woonto ren aan de rand van dit gebied ARTSEN Leiden De weekenddienst begint zaterdag om 8 uur en eindigt zondag om 24 uur. Spreekuur van 12-12.30 uur (alleen voor spoedeisende medische hulp). Voor de patiënten van de artsen: Groep 1 - Tan, Janssen, Zwijnenburg, Meyer, R. v. Leeuwen, Verhage, Groene- veld en de Ruiter: za 8 uur tot zo 8 uur: J. Verhage/C. Maris, Pluimzeggekreek 3, Leiderdorp, tel: 218661, spreekuur: Rosmolen 2. zo 8 uur tot 24 uur: M. Zwijnenburg, Gal laslaan 24, Leiderdorp, tel: 412166, spreekuur: Rosmolen 2 Groep 2 - Bergmeyer, Pieterse, v. Gent, Tavtelbaum, v. Luyk, Klaassen, Rus. Kruis en De Lange: za 8 uur tot zo 8 uur. A. van Luvk, Was- straat 2a. tel: 122522. zo 8 uur tot 24 uur: J. van Gent. Zoeter- woudsesingel 29. tel: 122538. Groep 3 - Pleiter, J v. Leeuwen, Smit, W de Bruyne, J de Bruyne. Stolk, Jur- gens, Fogelberg en v d. Muijsenbergh: za 8 uur tot zo 8 uur: H. Jurgens, Heren gracht 116, tel: 125820, spreekuur: Burg- gravenlaan 102. zo 8 uur tot 24 uur: J. Stolk, Burggraven- Bénit, Nieuwenhuis, Roos, Boer, Medische Diensten Waardt, Arnou, J.G. Zaayer en R.E. Zaayer: za 8 uur tot zo 8 uur: A. Boer, v.d.Helm- laan 5, tel: 310420, spreekuur: Haagweg 60. zo 8 uur tot 24 uur: F. Lahr, Zoeter- woudsesingel 11, tel: 120347. Groep 5 - Schaefer, Jasperse, Crul, Kooyman, De Jong, Prince, Reinders, zo 8 uur tot 24 uur: A. Hammerstein. tel: 767646, spreekuur: Robijnstraat 2b Leiderdorp za. en zo.: P van 't Woud, Hoofdstraat 40, tel: 410070: beide dagen spreekuur van 12 30 tot 13 uur op Hoofdstraat 40 Oegstgeest van za 10 uur tot ma 7.30 uur. E.J Roe- lants, Frans Halslaan 10. tel 153747 Voorschoten za: C Meijer, J W.Frisolaan 13, tel: 2493; zo. J. Baars, R. Wagnerlaan 63, tel: 2520. Warmond A. de Gijzel, Dorpsstraat 35, tel. 10834. Wassenaar Niekerk, tel: 19014, spreekuur: Van Po- lanenpark 92. Zoeterwoude via het antwoordapparaat van een van de Zoeterwoudse huisarten, tel. 01715- 1219 of 1614, verneemt u welke huisarts de weekenddienst waarneemt. APOTHEKEN De avond-, nacht- en zondagsdienst van de apotheken in de regio Leiden, wordt waargenomen van vr 11/9 tot vr 18/9 Apotheek Kok, Diamantlaan 5a, Leiden lel: 071-763439 Kooiapotheek. Surinamestraat 7, Lei den. tel: 071-214060 Apotheek Hofland, Thorbeckeweg 3. Voorschoten, tel: 071-762877 Wassenaar Voor de praktjk van Vestjens. v d Wouw: R. Koster, Narcisstraat 47, Voorschoten, tel: 01717-3836 Voor de praktijk van Duijn, Brandt R.J.W. Duijn, Pres. Kennedylaan 260, Oegstgeest, tel. 173266; of D.J. Brandt, Homanstraat 1, Rijnsburg, tel. 173266. Voorschoten - R. Koster en mevr. Kos ter-Stoker, Narcisstraat 47, tel: 3836. Wassenaar - S. Frantzen, Erasmusplein 150, tel: 946822; N. Fernhout, Statenlaan 19, tel: 524221; Th. Hendriks, Laan van Meerdervoort 642, tel: 680729. TANDARTSEN De weekenddienst voor Leiden, Leider dorp, Oegstgeest en Warmond wordt waargenomen door: P.H. Groeneveldt. Oude Singel 210. Lei den, tel: 071-146540 Voor patiënten van tandartsenpraktijk Haaswijk, Simon Vestdijklaan 28. Oegstgeest, is tandarts Van Mierlo tele fonisch bereikbaar onder nummer 071 155375; tevens spreekuur van 11-12 Wassenaar - P Bredero, Van Zuijlen van Neijeveltstraat 112, tel. 13116. Dienst in eigen praktijk: W. Kuiters, Hoge Rijndijk 38, tel. 125215. S. Freeke, Laan van Meerburg 2, Zoeter- woude-Rijndijk, tel. 071-414547 of 410950. Problemen bij financiering huurhuizen in Rijnsburg RIJNSBURG - De woningbouw vereniging Spinoza in Rijnsburg heeft de financiering van 25 wo ningwetwoningen in de wijk De Hoek nog steeds niet rond. "Het is een landelijk probleem dat de wo ningbouwverenigingen nu geld moeten lenen op de kapitaalmarkt. De beleggers hebben echter weinig trek", moest ook wethouder C. Via- nen tegenover de gemeenteraad toegeven. "Maar ik heb er vertrou wen in dat het geld er komt en de woningen kunnen worden afge bouwd". In de nieuwe wijk De Hoek is de woningbouwvereniging Spinoza begonnen met de bouw van 27 huurwoningen in de omgeving van de Ridderspoor. Daar kwam dit jaar de bouw van nog 25 woning wetwoningen bij. "Spinoza wacht nog steeds op de beschikking, maar daarvoor moet wel eerst de fi nanciering rond zijn. De bouw gaat gewoon door", stelde Vianen de raadsleden gerust. "De gemeentelijke mogelijkhe den zijn zeer beperkt", reageerde Vianen op een suggestie van D. Oudshoorn (RPF). "We geven pas gemeentegarantie wanneer de fi nanciering rond is. Anders zouden we een enorm risico lopen. Maar het landelijke probleem van de fi nanciering van woningbouwpro jecten van corporaties, is in Den Haag nog in behandeling. Laten we hopen dat er tussen de regering en de beleggers alsnog overeenstem ming wordt bereikt". Voor mevrouw A. de Haas van de PvdA bleven de zorgen voor de toe komst. "Wellicht lukt dit project nog wel, maar voor de toekomst vrees ik dat andere woningwetwo ning-projecten in de problemen komen. Dat zou kwalijk zijn, om dat we de huurwoningen in deze gemeente hard nodig hebben". Expositieruimte gezocht voor 1KY RIJNSBURG - Het gemeentebe stuur van Rijnsburg gaat het voor touw nemen bij het zoeken naar een geschikte ruimte voor de expo sitie van het IKV over Oost-Euro pa. Het college had eerder besloten niet het gemeentehuis ter beschik king te stellen en de zaak daarmee af te doen. Op aandrang van J.P. Tensen (CDA) gaat het college nu verder zoeken. Zaterdag 12 september Alphen playbackshow, Horsten- buurt op schoolplein De Hoeksteen. 17.00 uur, VW, Stations- wandel-orgelconcert, 15.00 wafelwandeltocht, afstan- demonstraties en exposities, den 5, 10, 15, 25, en 40 km., tot 14.00 uur, brandweerka- start bij Het Parlement, yl» zerne. Schenkelweg, 19.00 tot 24.00 de 40 km. van 9.00 tot 10.00 Zoeterwoude trekkersbehendigheids- wedstrijden voor tractoren, Officiële ingebruikname van Artesia, Gruttolaan, 15.45 Kees van' Kooten leest voor uit eigen werk, De Bron, Troubadourweg, 20.30 uur Leiden Leidato Huishoudbeurs. Groenoordhallen, 13.00 tot 17.00 uur, en 19.00 tot 22.30 tot 15.30 uur, Hartebrugkerk. Bruce Springsteen-dag, 12.00 tot 17.00 uur, Antonius Clubhuis. film 'Jumping Jack Flash', LVC Breestraat. 21.15 uur. Nieuwstraat 45, van 9.00 tot A VB 15.00 uur, voor de 40 km. van ^A ^A Wassenaar 9.00 tot 10.00 uur. ^A start Nationale monumen- disco Leid se werkgroep ^A tendag. Dorpskerk, rond- Homoseksualiteit, Lange- ^A gang langs diverse monu- gracht 65. van 22.00 tot 02.00 JM W& menten in het dorp tot 17.00 Zondag 13 september Leiden Leidato huishoud-show. Groenoordhallen, vam 14.30 ging Maredorp, start tussen 11.00 en 12.00 uur vanaf Buurtcentrum Dijk 33, aan - de Apothekersdijk Angootee, film over een Ommedykseweg nabij Hei- neken, aanvang: 10.30 uur fancy fair drumfanfare VIOS, Muziekcentrum. Schenkelweg, van 12.00 tot poppenkastvoorstelling in speeltuin Vreugdenoord. Vorselenburgstraat. 14.00 start Leidato wandeltocht rommelmarkt in de IJs- en evenementenhal, Vondel- pop en show door 'I ve got the bullits', LVC, Breestraat, 21.30 uur. 50-jarig bestaan van de He- open soos NVSH-Trefcen- &,„rn„\*aPenbUre 48' Va"af M A Zoeterwoude filmhuis LVC, 'Jumping Jack Flash', aanvang: 21.15 Rijksmuseum voor Volken kunde, aanvang: 15.00 uur Warmond terhaven, Emmalaan 45. 10.00 uur; Superbingo, 20.00 in kader van Landelijke Monumentendag: start wan deling langs monumenten tot ma, optreden De Burcht voor het filiaal aan de Haarlem merstraat tussen drie en vier M #RFNDA eV;rl?ear^7m3fanUfare brandweerdag met diverse UtllUH V10S. Muziekcentrum, 10. 15, 25 en 40 km., start bu Het Parlement, Nieuwstraat 45. van 9.00 tot 15.00 uur, voor paarden en ponny spel 'De Bloemerdrace', sportpark De Bloemerd vanaf 10.00 uur met Boris the Breeze, Meer- rust. Dorpsstraat, van 17 00 tot 22.00 uur

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13