NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT 'Nederland is te klein voor Veronica' INGEN Tineke presenteert ontbijt-tele visie 1937 PAGINA 21 T,™?m,en' uil de >s™ëHsche film Time Out', die vanc.vond door de IKON-televisie wordt uitgezonden. (foto ANP) Time Out In de reeks internationale films voor jongeren die de IKON deze zomer uitzendt is deze week de korte Israëlische film 'Time out' te zien. In Israël is het de ge woonte om na het eindexamen -en voor men de dienstplicht in gaat- een korte vakantie te hou den. Enige vrienden gaan samen naar Eilat, een badplaatsje aan de Rode Zee. Alles staat in het teken van de naderende militaire dienst, die voor meisjes twee en voor jongens drie jaar duurt. Nil! en Danny gaan al enkele jaren met elkaar en zijn onaf scheidelijk. Straks zullen ze el kaar nog maar een keer in de drie weken zien. Er is echter nog iets anders dat iedereen onrustig maakt. Danny knijpt er steeds tussen uit om zijn beste vriend Alon te zoeken. Alon verdween na hun eerste militaire proef, na de schietoefeningen. (Nederland 2, 19.22 uur). Marjon Lambriks 'Marjon Lambriks in Burgen- land' is de eerste van vier spe cials rond de zangeres Marjon Lambriks die de AVRO het ko mend seizoen uitzendt. Deze te levisieshow werd bedacht door Sepp Tatzel en draagt als on dertitel 'Primas, puszta, paprika und Wien'. Het programma werd opgenomen in het Oostenrijkse Burgenland, in de omgeving van de Neusiedlersee. Aan het pro gramma wordt meegewerkt door het ballet van het Stadstheater uit Klagenfurt, het Radio Symfo nie Orkest o.l.v. Jan Stulen, Pe ter Minch, Helga Papouchek en Sandor Nemeth. (Nederland 1, 20.28 uur). Danny Kaye vanavond de musical 'A song is bom' geprogrammeerd. De film dateert uit 1948. Naast Danny Kaye spelen veel bekenden uit de Amerikaanse jazzwereld mee (Tommy Dorsey, Louis Arm strong, Lionel Hampton en The Golden Gate Quartet). In 'A song is born' speelt Danny Kaye de rol van de musicoloog Tobert Fris bee, die met een aantal collega's de vooruitgang op het gebied van de jazz onderzoekt. Hij be zoekt daarvoor een aantal nacht clubs waar jazzbands optreden. Op een van zijn nachtelijke rond gangen wordt hij verliefd op de zangeres Honey Swanson. Wan neer blijkt dat honey het liefje is van de gangster Tony Crow, ont staan er problemen. (Nederland 1, 22.15 uur). Television De tiende aflevering van de serie 'Television' die de NOS van avond uitzendt is getiteld 'Tele visie: medicijn of gif?' In deze aflevering worden twee, elkaar tegensprekende, op vattingen over de waarde van te levisie naast elkaar gezet. Is tele visie inderdaad dat schitterende venster op de wereld dat ons voortdurend allerlei nieuwe za ken leert kennen, of is het een verderfelijk medium dat enkel en alleen geweld en onzinpro- gramma's uitbraakt? (Nederland 2, 21.30 uur). Televizier AVRO's Televizier is vanavond in zijn geheel gewijd aan het Mai- monides College in Amsterdam naar aanleiding van het niet toe laten van Aram Brucker. Karei van de Graaf praat in deze uit zending met Aram en zijn vader. Aansluitend wordt een studioge- sprek gehouden over de achter gronden van deze zaak waarbij de volgende vragen aan de orde komen: Wat is joods onderwijs? Wat is het verschil tussen libe raal en orthodox joods? Speelt dit een rol in deze zaak? (Neder land 1, 21.27 uur). Minister Brinkman bij opening nieuw gebouw: HILVERSUM (GPD) - "Die man met die pluim op zijn hoed, is dat de minister?", vraagt een van de bezoekers op het openingsfeest van het nieuwe Veronica-pand gekscherend. Minister E. Brink man is wel aanwezig, maar die pluim op zijn hoed is er niet bij. Gistermiddag opende hij officieel het pand van Veronica Omroep Or ganisatie in Hilversum. De minis ter zei bij deze gelegenheid dat hij de plannen van Veronica voor commerciële radio en televisie, die bij de opening van het nieuwe pand werden gepresenteerd, met open vizier tegemoet zal treden. "Ons land wordt kennelijk te klein voor Veronica, de haven is voor de ze onstuimige omroep nog niet in zicht", voorspelde de bewindsman. Hij verwacht een 'boeiende dis cussie' over de plannen van de om roep om op commerciële basis twee dagen televisie per week en 24 uur radio per dag te gaan uitzen den. "De bruisende bewoners van dit nieuwe pand gaat geen zee te hoog". Na zijn toespraak verrichtte de minister de openingshandeling: een forse klap op de Kop van Jut, waardoor een grote ballon werd opgeblazen en schutters in feestkleding met pluimen op de hoeden in de lucht vuurden. De knallen werden beantwoord vanaf het dak van het pand. Daar klapte een decor omhoog van grote ka nonnen waarmee piraten terug schoten. Vuurwerk, confetti en slingers schoten door de lucht en een paar honderd blauwe ballon nen gingen omhoog. Vervolgens zette Brinkman, als een echte Hollywood-ster, zijn voetstap en handtekening in een bak cement. Een ministeriële waarschuwing vooraf: „Ik hoop niet dat deze stap een blok aan het been zal worden voor mij of voor Veronica". Veronica wil commerciële zender worden HILVERSUM (GPD) - De Vero nica Omroep Organisatie heeft een officieel verzoek bij het mi nisterie van WVC ingediend om zo snel mogelijk als commerciële zender te mogen opereren. Dit heeft VOO-directeur Rob Out be kendgemaakt. Volgens de VOO kan de com merciële omroep met heel wei nig wijzigingen in de Mediawet worden gerealiseerd. De VOO heeft zelf een startkapitaal van tien miljoen en kan binnen vier jaar zonder subsidie op eigen kracht gaan draaien. Veronica als commerciële om roep wil twee dagen per week op televisie uitzenden tussen zeven uur 's morgens en één uur 's nachts en maakt aanspraak op zeven radiodagen van 24 uur. Ze ven en een half procent van de zendtijd is voor reclame be stemd. Er zouden concurrerende STER-tarieven worden gebruikt. Een woordvoerster van het mi nisterie van WVC vindt de mede deling van Out dat er "heel wei nig wijzigingen" nodig zijn in de Mediawet om commerciële om roep mogelijk te maken "nogal eufemistisch". Voordat het pu blieke omroep bestel omgezet kan worden in een duaal bestel, met een publieke en een com merciële poot, moet de Mediawet gewijzigd worden. "Dat is niet in een vloek en een zucht gebeurd. Voordat de Mediawet die op 1 ja nuari in werking treedt, is aange past, zijn we minstens twee jaar verder", schat zij. In het regeerakkoord staat dat twee of meer omroepen met een plan moeten komen voor com merciële omroep. Veronica-di- recteur Out meent dat het vol doende is als TROS, AVRO en Veronica afzonderlijk verklaren dat zij commerciële omroep wil len bedrijven. Op het ministerie van WVC is tot nu toe steeds het uitgangspunt geweest dat twee of meer omroepen met een geza menlijk plan moesten komen om commerciële omroep mogelijk te maken. Iedere bezoeker kon het pand, dat opgebouwd is uit drie blokken bekijken. De kleuren wit en blauw geven de huisstijl. Belangstellen den konden zich vergapen aan het computernetwerk waarmee alle medewerkers gezeten achter een beeldscherm met elkaar kunnen communiceren en gebruik kunnen maken van eikaars gegevens. „Dit is uniek. Wij zijn de eerste die zoiets hebben", aldus een van de Veronica-medewerkers. De aanwezigen hoefden zich geen moment te vervelen. Via een groot videoscherm in de kantine kon de openingsuitzending ge volgd worden en in dezelfde ruim te werd de uitzending Veronica nieuwsradio gemaakt. Tussen alle geneugten door ston den optredens op het programma. Manke Nelis, Mai Tai, VOF de Kunst, Frank Ashton en Mariska van de Kolck en Jan Hammer lie ten hun laatste hits horen. Het feest ging door tot bij twaalven. Gezin ondergedoken Een gezin uit de Amerikaanse plaats Arcadia, van wie de drie zoons met het aids-virus zijn be smet, is ondergedoken nadat hun huis door brand was ver woest. Oorzaak vermoedelijk brandstichting. Het echtpaar-Ray en hun vier kinderen - Ricky (10), Robert (9), Randy (8) en Candy (6) - werd daardoor dakloos en is vastbeslo ten om nooit meer naar Arcadia terug te keren. Sinds de jongens vorige week weer naar school waren gegaan, was gedreigd met een bomaanslag, een schoolboy- cot en brandstichting. De jongens lijden aan hemofi lie en krijgen een stollingsprepa raat bereid uit donorbloed toege diend. Vorig najaar werd hen de toegang tot de lagere school ont zegd, nadat was gebleken dat zij Het Sportfondsenbad in Nijmegen sloot het buitenbad-si gisteravond af op een passende wijze, voor de buitenbaden was het hondeweer deze zomer. Dan ook maar de laatste dag. Honden wa ren met hun eigenaars voor drie gulden welkom om gezamenlijk een bad te nemen. Dat er geen hond kwam kon niet worden gezegd. (foto ANP) met het aids-virus waren besmet, vermoedelijk via het preparaat. Een rechter oordeelde dat de jon gens deze zomer weer op de school moesten worden toegela ten, waarna woedende protesten volgden. Er werd zejfs een orga nisatie opgericht die de jongens uit de school probeerde te hou den Intussen is uit andere staten in de VS en uit andere landen een stroom giften op gang gekomen om het gezin-Ray uit de nood te helpen. Actie voor tempel Peru heeft heeft de VN en an dere internationale organisaties gevraagd om de zonnetempel in de Inca-stad Machu Picchu te redden. De tempel dreigt in el kaar te storten door aardver schuivingen. De begin deze eeuw ontdekte ruïnes van Machu Picchu, in de bergen bij Cuzco in het zuidoos ten van het land, zijn de grootste toeristische trekpleister van Pe ru. Ze gelden als het belangrijk ste archeologische monument van het continent. De directeur van de afdeling Cultureel Erfbezet van het Natio naal Cultuurinstituut in de stad Cuzco, Danilo Pallardel, trok af gelopen zaterdag aan de bel. Hij zei dat een stenen blok van 200 ton stabiliteit verliest. De aan grenzende muren beginnen daar door onder spanning te staan. De tempel heeft geen dak. De regen sijpelt via de muren in de grond en veroorzaakt volgens Pallardel de verschuivingen. De zonnetempel werd in 1911 ondekt door een Amerikaanse archeoloog, die op het spoor was cezet door een ipdianenjongetje. Klootschieten Op vrij simpele wijze hebben vier leden van de klootschietver- eniging Oud-Ootmarsum in Twente het wereldrecord kloot schieten aan flarden geschoten. Het ging erom het oude record van leden van de KV Neede die in 11 uur en 46 minuten een af stand van 61 kilometer en 235 meter hadden afgelegd, te verbe teren. Voor de Ootmarsummers een fluitje van een cent. Ze kwa men tot 71 kilometer. Met een slag op de Kop van Jut opende minister Brinkman giste ren het nieuwe gebouw van Veroni ca. (foto ANP) HILVERSUM (GPD) - Vanaf oktober gaat Veronica een begin maken met ontbijttelevisie, gepresenteerd door Tineke. Veronica begint met een serie van negen programma's op de zaterdagochtend. Vanaf april vol gend jaar is ontbijttelevisie wekelijks te zien. Tussen acht en negen uur 's ochtends zal nieuws centraal staan, terwijl ook amusement, muziek, toeristische tips, sport en verkeersinformatie een belangrijk deel zullen uitmaken van het programma. Veronica zegt dat 69 procent van haar programma's in eigen beheer gemaakt is. Voor het eerst komt deze omroep met een eigen amusementsserie onder de titel 'Gemene verhalen'. Dertien op zichzelf staande delen boordevol boosaardige anekdotes. Het eerste deel wordt op woensdag 7 oktober uitgezonden. Origineel Nederlands is ook 'Parallax', een zevendelige serie over paranormale verschijnselen als reïncarnatie, spi ritisme, magie en telepathie. In de serie, vanaf 25 no vember eens in de maand te zien, doet Veronica po gingen om paranormale verschijnselen voor de came ra te vangen. veel aandacht besteedt Veronica de komende win ter aan fitheid en gezondheid. Ilona Hofstra praat over onderzoeken en experimenten op het gebied van voe ding en beweging in relatie tot gezondheid. Jef Rade makers kan zich in de 'Pin-Up Club' uitleven in zijn hobby: erotiek en seks. Hoe fotografeert Playboy of Penthouse zijn modellen, vroeg hij zich af. Verder een kijkje achter de schermen van een nachtclubshow en van een erotische speelfilm. Tweemaandelijks vanaf 14 oktober is al dit moois te zien. Bart Peeters presenteert vanaf 21 oktober een vier- wekelijks showprogramma, zonder spelletjes, panels of kwiskandidaten. Elk programma heeft een andere invalshoek, zoals ritme, liefde en angst. Uiteraard is een groot aantal programma's geprolon geerd. Zo ontvangt Jan Lenferink ook in het nieuwe seizoen weer drie prominente gasten. Het duo Henk Spaan en Harry Vermeegen zal weer zijn opwachting maken in 'Verona'. 'Klasgenoten' met Koos Postema is weer te zien vanaf 3 oktober. Overigens is Postema toegevoegd aan het presentatieteam van Veronica's radioactualiteitenrubriek Nieuwsradio. 15.32(ZW) Beloved enemy, Amerikaanse speelfilm uit 1936 van H.C. Potter. Helen begeleidt haar vader Lord Atleigh, die naar Ierland moet om de politieke situatie te bespreken. In het Ierland van 1921 woedt de strijd van de onafhankelijkheid on verminderd voort, maar Helen gaat haar eigen gang. Dan ont moet ze de Ierse politieke leider, Dennis Riordan en wordt ver liefd op hem 16.55 AVRO's Danstest Regio Noord-West. Vandaag vanuit schaatscentrum De Uithof te Den Haag. Presentatie: Myrna Goossen en Arnold Verhoeven. Gast: Albert West NOS 17.30 Journaal AVRO 17.46 (TT) AVRO tv-cursus: Omgaan met paard en pony, opge zadeld met een mens, 8-delige informatieve serie over paardrij den. Commentaar: Barbro Thunér. Afl.5 AVRO 18.00 (TT) Minjon-magazine, programma gemaakt door AVRO's jongerenomroep. Vanavond: Amusement TELEAC 18.30 Voorlichtingsfilm over de cursus Follow through, cursus Engels voor gevorderden 18.45 Voorlichtingsfilm over de cursus Sociale Zekerheid AVRO 19.00 Johan Pierewiet, serie naar een verhaal van Peyo en Yvan Delporte. Afl. 13: De betoverde baby 19.25 AVRO's Sportpanorama NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 Primas Puszta Paprika en Wein: Marjon Lambriks in Bur- gerland, tv-show vanuit Oostenrijk met Marjon Lambriks, Peter Minich, e.v.a. M.m.v. het Radiosymfonie Orkest o.l.v. Jan Stu len en het ballet van het Stadstheater van Klagenfurt. Choreo grafie: Emöke Szomraky 21.27 AVRO's Televizier, informatieve rubriek. Presentatie: Ria Bremer, Karei van de Graaf, Mark Blaisse en Pieter Varekamp 22.15 A song is born, Amerikaanse speelfilm uit 1948 van How ard Hoawke. Professor Frisbée, een musicoloog, raakt onder de indruk van de ontwikkelingen op het gebied van de jazz. Om dat hij er niets van af weet, besluit hij alle nachtclubs af te gaan. Niet alleen de jazz begint zijnleven te beheersen, ook de zange res Honey Swanson 00.05 Ontdek je plekje, filmimpressie van Nederland's mooiste plaatsen. Vandaag: Amersfoort NOS 00.20 Journaal 00.25 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 14.30 Keerpunt, vierdelige serie waarin mensen over belangrij ke veranderingen in hun leven vertellen. Dl.4: Wie of wat ben ik eigenlijk? (herh.) VOO 15.00 Seabert, tekenfilmserie. Afl.: Blauw als blikvanger 15.10 Ghostbusters, tekenfilmserie. Afl.: Mijn liefst Mummy. (Mummy dearest). 15.35 Club Veronica Clips, muziekprogramma met o.a. De Clio van de maand 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Studio Sport Extra met WK Atletiek te Rome 18.40 Sesamstraat 18.55 Jeugdjournaal. (TT) 19.00 Journaal IKON 19.22 Time out, Israëlitische jeugdfilm. Nili en Danny zijn onaf scheidelijk. Ze moeten allebei in militaire dienst en zullen elkaar nog maar één keer in de drie weken zien. Alon, een vriend van Danny, verdween na hun eerste militaire proef, de schietoefe ningen...Danny gaat op zoek IKON/KRO/RKK 19.47 Kenmerk, actualiteitenrubriek NOS 20.10 Studio Sport Extra met WK wielrennen te Oostenrijk. Commentaar: Mare Smeets en Heinze Bakker 21.00 Wat zeggen die oude films? Serie over de geschiedenis van de film. Deel 5. Sovjet Unie (1924-1928): Gisteren geboren 21.30 Television, informatieve serie over het medium televisie Deel 10. Televisie: Medicijn of gif? 22.30 Journaal 22.45 Den Haag Vandaag, parlementaire rubriek 23.00 Nieuws voor doven en slechthorenden WOENSDAG NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden 15.00 Studio Sport Extra. WK wielrennen te Oostenrijk. Com mentaar: Mart Smeets en heinze Bakker 16.15 Waregem Koerse, recht streekse reportage van deze klassieke steeple chase. Com mentaar: Louis de Pelsemaker 18.15 Nieuws 18.20 Tik Tak. peuterprogramr 18.25 Plons, kinderprogramma 18.30 Zevensprong, 5-delige s 18.45 Juke Box 18.50 Onbekende wereld (Explo re). 28-delige documentaire se- 19.40 Paardekoersen, I naars, mededelingen qramma-overzicht 19.45 Nieuws 20.10 Kunst-zaken 20.20 Mike, praatshow met Mike Verdrengh rechtstreeks uit Mid- delkerke 21.40 Uitzending door Derden Programma van de Groene Om roep 22.25 Michael Jackson-Special 22.55 WereldKampioenschappen Atletiek te Rome, 23.10 Nieuws. 23.30 Einde België/Frans 1 Radio 1 na 18 uur VPRO: 19.02 Boeken EO 21.02 Samen zingen met Arie Pronk. 22.02 Metterdaad hulpverlening. 22.06 Hemelsbreed. 22.30 Als mensen veranderen. NOS: 23.07 Met het pog op morgen. VARA: Radio 2 na 18 uur VPRO: 18.03 Pluche en Plastic. 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS 18.03 De Avondspits. VARA 19.02 Dubbellisjes. (Met om 19.02 Het vooroordeel. 19.10 Wie doel het met wie? 19.25 Oom Bens ra- 19.31 Het thema 19.30 Journaal 20.00 Contacts, verkeerstips 20.05 Les sentiers du monde, do 21.00 Michael Jackson special 21.30 Ciné-Club de minuit - Ciné ma Beige: Benvenuta, Belgi sch/Frans/ltaliaanse speelfilm ui 1983 van André Delvaux naar U e van Suzan 23.15 Laatste n 17.45 Tagesschau 17.55 Einde WDR: 17.55 Hier und heute. actualiteiten 18.20 Moselbrück, serie. Afl.: Rei ner Wem 19.25 Turf, serie. Afl. Unterneh- men Himmelfahrl.) 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau (TT) 20.15 Alles oder Nichts, spel en show met Max Schautzer vanaf de Internationale Funkausstel- lung Berlin 1987. 21.00 Monitor, actualiteiten 21.45 Dallas, Amerikaanse serie 22.30 Tagesthemen 23.00 Kuldturwelt: Der Verleger oder die Lust am Buch, portret van de Suhrkamp-ultgever Siegf ried Unseld 00.00 Tagesschau iverwachte). 20.02 19.47 Het Popkrant. 21.02 VARA's Vuurwerk" 22.02 VARA's Poppodium. 23.02- Radio 4 na 18 uur NCRV 18.00 Nws. 18.02 Lied van de week. 18.15 Leger des Heils- kwartier. 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.10 Kamermuziek. Man Gronich en Friedegrund Reihm, viool, Joa chim Griener, altviol, en Dietmar Schwalke, cello. 20.00 Nieuws. 20.02 Concert Werken van Henk Badmgs. 21.30 Literama 22.30 Or gelconcert: Harald Vogel, orgel. 23.10 Muziek van de 20e eeuw Radio 5 na 18 uur NCRV: 18.10 Met andere woorden: Literam-Poezie. P.P.: 18.20 V.V.D. NOS 18.30 Homonos. 19.00 Pro gramma voor buitenlandse werkne mers. (19 00 Turks. 19.20 Marok kaans. 19.50 Spaans 20.00 Pro gramma in het Spaans) 18.00 Einde 18.00 Vervolg WK Atletiek (18.57 Programma-overzicht, 19.00 Heute) 21.00 Menschenskinder! Docu mentaire over mooie Arabieren, wilde mustangs en andere paar den. 21.45 Heute-journal 22.10 Programma-overzicht 22.20 Die Sport-Reportage met o.a. voetbal 22.50 Internationale Funkausstel- lung 1987 Berlin: Café Central. 18.05 Teletekstoverzicni 18.30 Fünf auf dem Apfelstern, poppenspel met de Augsburger Puppenkiste. Afl.4 Der Rotkohl- 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau met weerbe- Neu Vater- e guer- Krone-Schmalz 20.45 Rückblende, frei land oder Tod. over Sandino en f rilla-leger in Latljns-Amerika, 60 jaar geleden 21.00 Die Wunschserie: MS Fran- ziska, 8-delige serie van Heinz Oskar Wuttig 22.00 Schlósser und Garten in der DDR: Briefe an Schnucke, docu mentaire over de tuinen van vorst Hermann von Puckler-Muskau OMROEP RIJNLAND 17.30-18.00 Actualiteiten 18.00-19.00 Leiden politiek 19.00-20.00 Voorschoten Lokaal 20.00-21.00 Popwetenswaardig- NOS 12.56 tuinbouw. TROS: 13.07 TROS Ak- tua. 13.20 Het Journalistenforum. 14.05 TROS Klantenservice EO: 16.05 Ti|dsein Radio 2 voor 18 uur NOS Elk heel uur nws. VOO: 7.03 Ook Goeiemorgen. 9.03 Muziek terwijl u werkt. (10.30 Nieuwsradio) 11.03 Kletskop. 12.03 Will wil wel. (12.30 Nieuwsradio). 14.03 Terug in de tijd. 15.03 Nederland Muzie kland. NCRV: 17.03 Hier en nu 22.45 Wiedersehen mit Kommis- sar Haferkamp: Tatort, misdaad serie met Hansjörg Felmy, Willy Semmelrogge, Karin Eickelbaum 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.30 Eastenders, familiefeuilleton met Bill Treacher. Wendy Ri chards. Susan Tully, e a. 21.00 Juliet Bravo, negendehge politieserie met Anna Carteret in de titelrol Afl.9: Reasons for tea- 21.50 Points of view, discussiepro- 22900 Journaal 22.24 Regionaal nieuws 22.26 Weerbericht 22.30 Mussolini: The untold story, 4-delige serie over de Italiaanse fascistische dictator. Met: Geor ge C. Scott, Lee Grant, Mary Eli zabeth Mastrantonio 23.40 WK atletiek te Rome 00.40 Afl. 1 Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws EO: 7.03 Ronduit Music-time. 9 03 Muziek motief. 10.03 Gospelsound. 11.03 Country trail. 12.03 Ronduit op 3. VPRO: 13.03 Toga Party. 14.03 De Wilde Were' Radio 4 voor 18 uur NCRV 7.00 Nws. 7.02 Preludium. 8.00 Nws. 8.02 Het levende Woord. 8.10 Platennieuws. 8.45 Te Deum Laudamus. 9.15 Onder de hoogte- (16). 12.30 Promenade. 13.00 Nws. EO. 13.02 Lunchconcert. 14 00 Songs of praise. 14.30 Solis ten: Jean- Pierre Rampal. fluit, Isa ac Stern, viool, en Mstislav Rostrpovitsj. cello. AVRO: 15.00 In de kaart gespeeld. 17.00 1 is een 9.02 NOS sportief. makes a date 18.00 Newsround, jeugdjournaal 18.10 Think again. Afl.6. Paint 18.35 The Muppet Babies, teken- 19.00 WK atletiek te Rome 20.05 100 Great sporting moments 20.50 Floyd on France. Informatie- Vandaag: Prov 22.00 Who? Engelse speelfilm uit 1974 van Jack Gold. Met. Elliott Gould, Trevor Howard, Joseph Bova e.a 23.30 Newsnight. actualiteitenma- gazine 00.20 Weerbericht 00.40 Open University 01.10 E.nde 16.30 UK Despatch 17.00 The DJ Kat Show. First Anni versary Show 18.00 Dennis. Aunt Emma Visits the Wilsons 18.30 Hogan's Heroes. Hello, Zolle 19.00 Nanny and the professor. Aunt Henrietta and the Jinx 19.30 The quest. The Longest Dri- 20.25 A Country Practice. Lost Weekend (deel 1) 21.17 The Umroyal Weather Re port 21.20 Golf on Sky The German 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Zo was het, afl. 5. TROS: 10.00 De du vel is oud. 11 00 TROS Postbus 270 - Mieke Telkamp. NOS: 12.00 Nws. IKON: 12.05 Het oog van de 13.13 Midweek actueel. 13.20 Randstad en Regio. 13.45 Wereld wijzer. 14.30 Frontaal 15 00 Meer over minder) TROS: 16.00 TROS Schlagerfestival. 17.00 TROS Huiswerklijn op vakantie. 17.41 Ba siscode 3. OVERHEIDSVOOR LICHTING: 17.46 Over degrenzen- /Buza. NOS: 17.56 RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine. met nieuws, aktualit aiten, weers berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-i nwsoverzicht, progr aank vicerubr., weerber., verkeersinf land- en tuinbouwinf., de kwi: Hebbes en de voorstelling met de Superchannel 15.30 Rentaghost 16.00 The Music Box Live Show 17.00 Countdown with Adam Curry 19.30 David Attenboroughs pre sents: Eastwood with Attenbor ough 20.30 The Kenny Everett Show 21.00 Tender is the night 22.00 Super Channel News 22.15 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 The Goodyear Weather Fo 23.35 Tomorrow's World at large 00.00 The Tube 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 The Buzz 04.00 The Music Box Live Show 05.00 Countdown with Adam Curry 06.00 The Face 16.05 Julien Fontanes Magistral 17.35 La Maison de TF1 18.00 Recreation 18.40 Des Chiffres et des Lettres 19.00 Grand Public 20.30 Julien Fontanes Magistral 22.00 Journal Televise 22.30 Cine Club de TV5

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 21