NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT INGEN Henny Huisman begint met HH-show 87 WOENSDAG 12 AUGUSTUS 1987 RADIO-TV PAGINA 17 METEORENZWERM TE ZIEN - De Perseïden verschijnen weer aan de nachtelijke hemel. Deze zwerm meteoren of - in de volksmond - vallende sterren passeert jaarlijks rond 12 augus tus de baan van de aarde. Volgens de Dutch Meteor So ciety (DMC) kunnen in ons land de meeste vallende sterren wor den waargenomen in de nanacht van woensdag op donderdag. De sociëteit verwacht dat de maan de waarnemingen sterk zal sto ren omdat het op 9 augustus vol le maan is geweest. Meteoren zijn kleine deeltjes materie, afkomstig uit het zonne stelsel, die met grote snelheid op de aarde afkomen en in de at mosfeer van de aarde op grote hoogte (circa 100 kilometer) ver branden. Dit verbranden is te zien als een nalichtend spoor. De komeet Swift-Tuttle, die in 1862 dicht bij de zon kwam, heeft toen zoveel gruis en materiaal achtergelaten dat gemiddeld een tot twee meteoren per minuut zi.in te zien. VIER OREN - Twee medisch specialisten van het academisch ziekenhuis van Hamburg heb ben ontdekt dat het menselijk oor ieder geluid tweemaal op vangt. Zij verrichtten elektronisch onderzoek naar de functie van het kraakbeen in de oorschelp. In de gehoorgang van 25 proef personen werden uiterst kleine GRONINGEN (GPD) - Als zijn boot dit weekeinde stevig ligt aan gemeerd na een bezige vaarvakan tie in eigen land, begint voor Hen ny Huisman (36) een druk televisie- en theaterseizoen. Er wacht hem een aantal interessante klussen, waarmee hij zijn veelzijdigheid kan bewijzen. Zijn populariteit is ge vestigd via de Play Back, later de Soundmixshow. maar hij is niet van plan zich te laten vastnagelen op dat ene programma. In het komend tv-jaar begint hij met een serie nieuwe Mini Play back- shows waarin kinderen weer hun kunsten mogen vertonen. Ge lijktijdig verschijnt een lp met lied jes die in dit programma worden gelanceerd. Henny zingt ze zelf, ge baseerd op het succes van de hit 'Later als je groot bent'. Met com ponist-arrangeur Hans van Eijck heeft hij hard gewerkt aan de opna men en ze zijn uiterst optimistisch over het resultaat. Voor Henny is de Mini Play backshow een soort warming up voor een eigen, nieuwe personality show. waarover al anderhalf jaar serieus gedacht is: de HH SHOW Er is reeds een serie opnamen ge maakt. Dit programma zal gekke, verrassende acts en pittige grap pen met en over mensen bevatten De formule staat nog niet helemaal vast. trouwens. Producer Rein Sluik: ..Henny heeft veel kwaliteiten in huis die men nog nauwelijks van hem heeft gezien. Het ligt voor de hand dat hij zich ook zal bewijzen op een breder terrein dan men via de televisie van hem kent". De presentatie van het C(om- pact) D(isc) Gala en van het gala voor de Nederlandse Hartstichting op de buis is ook aan Huisman toe vertrouwd. De liefhebbers van de Soundmix Show - de finale 1987 trok zeven miljoen kijkers - moe ten echter nog even geduld oefe nen. In het voorjaar van 1988 sluit Huisman het seizoen af met een nieuwe reeks afleveringen. De op namen zijn pas in maart Voor de opsporing van mogelij ke nieuwe talenten is er in het land verder een veertigtal Sound mix shows gepland in theaters. Dat bleek het vorig seizoen een trek ker. Huisman introduceert op zo'n avond niet alleen nieuwkomers. In elk programma zitten gevestigde artiesten en zelf pleegt hij zich bij zulke gelegenheden vurig over te geven aan zijn oude liefde, het drumstel. microfoontjes aangebracht, waarmee een korte akoestische impuls kon worden geregi streerd. Toen de op computer ge registreerde bandopnames wer den afgeluisterd bleek dat de ge luidsimpuls tweemaal, met een tussenpoze van een vijfduizend ste deel van een seconde, in de gehoorgang was opgevangen. De wetenschappers conclu deerden dat dit verschijnsel een gevolg is van het feit dat de men selijke oorschelp zo gevormd is dat geluiden op twee plaatsen in het trommelvlies doordringen. De mens beschikt dus als het wa re over twee paar oren: een paar vlakbij de uiterste rand van de oorschelp en een paar verder binnenin het oor. Met dit vliegtuig zullen Ame rikaanse onderzoekers de ozonlaag rondom de aarde in specteren. Het toestel, de ER-2, zal vanaf 17 augustus naar een 'gat' in de ozonlaag vliegen voor metingen. Het onderzoek wordt gefi nancierd door de regeringen van de VS, Chili, Argentinië, Nieuw-Zeeland en Groot-Brit- tannië. De NASA coördineert het onderzoek naar de oorzak van de aantasting van het ozon, een voor het leven op aarde be schermende laag met een sterk oxyderend en desinfecterend vermogen. Ook biedt de laag bescherming tegen ultra-vio lette straling. (foto ANP) Maandenlang was er geen öna- kespeare te zien op de Neder landse televisie, maar deze week voeren de omroepen weer een kleine inhaalmanoeuvre uit. Na The taming of the shrew' (voor bije maandag uitgezonden door Veronica), is vandaag 'Measure for measure' aan de beurt. Het verhaal speelt zich af in Wenen. De hertog van Wenen (gespeeld door Kenneth Colley) wil de los se zeden die in de stad heersen beteugelen. Hij draagt zijn gezag over aan de zeer strenge Angelo die te boek staat als een toon beeld van zuiverheid en deugd zaamheid. De hertog zelf ver dwijnt voor een poosje van het publieke toneel. Angelo richt zijn strengheid allereerst tegen een zekere Claudio. Claudio heeft Angelo's verloofde zwan ger gemaakt en wordt daarvoor ter dood veroordeeld. Angelo blijkt op een gegeven moment echter niet dat toonbeeld van deugdzaamheid waar iedereen hem voor hield. Als monnik ver momd keert de hertog terug in de stad en het wordt hem al gauw duidelijk dat de stad er niet kuiser op geworden is. Willy Courteaux, de Vlaamse Shakespearekenner en -vertaler omschrijft 'Measure for measure' als een 'donkere komedie'. Cour teaux: 'Het is eigenlijk geen ech te komedie, al zitten er wel een aantal komische scènes in. 'Mea sure for measure' is een heel se rieus stuk, grimmig en donker van toon, maar met een slot waarin alles toch nog goed af loopt. Zoals zo vaak heeft Sha kespeare een bestaand verhaal naverteld, maar het bijzondere is dat hij de personages een veel Vandaag begint Sesamstraat (Ned. 2 18.30 uur) met nieuwe afleve ringen. Lex Goudsmit en Aart Staartjes behandelen het thema oppas sen. (foto GPD) boeiender karakter meegeeft dan ze in het oorspronkelijke verhaal hebben. Courteaux noemt Measure for measure' een van Shakespaere's 'meest schitterende stukken'. 'Het is echt schitterend geschre ven en stamt uit zijn rijpste, zijn latere periode. De intrige is vrij ingewikkeld, maar de wijze waarop hij de dubbelzinnigheid van een aantal personages tekent en uitwerkt is ronduit prachtig'. (Nederland 2, 19.12 uur) A death in Canaan De Amerikaanse speelfilm 'A death in Canaan' die Veronica vanavond uitzendt dateert uit 1978 en is gemaakt door Tony Ri chardson. De film vertelt het ver haal van de journaliste Joan Bar- thel die verhuist naar het rustige plaatsje Canaan in Connecticut. Daar krijgt ze te maken met Pe ter Reilly die ervan verdacht wordt zijn moeder te hebben ver moord. Ze gaat op onderzoek uit en raakt ervan overtuigd dat Pe ter ten onrechte beschuldigd wordt. Op een gegeven moment heeft ze de hele bevolking van Canaan meegekregen om Peter's onschuld te bewijzen. De zaak wordt voor haar een obsessie en kost haar bijna haar huwelijk. (Nederland 1, 22.02 uur) Sebok Wie de eerste twee afleveringen van de driedelige documentaire 'Piano-masterclass Gyorgy Se bok' heeft gemist kan vanavond nog een beetje van dat gemis goed maken door te kijken naar het laatste deel waarin Sebok, vermaard pianist en pedagoog, samen met een conservatorium student een klassiek werk -al thans een deel daaruit- onder handen neemt. Johan Cnossen, student aan het Haags conseva- torium, speelt de Sonate in b klein van Frederic Chopin. (Ne derland 2, 21.40 uur) Mode Wie van korte en sexy jurken houdt kan de komende herfst en winter met enig verlangen tege moet zien. De actualiteitenru briek van Sky Channel, 'Roving Report', ging even kijken in de 'keuken' van bekende Parijse modehuizen als Lacroix, Saint Laurent en Dior. Het programma biedt, aldus de persdienst van Sky, ruime aandacht aan het scheppen van haute couture. (Sky Channel, 23.20 uur) Boksbeugel en Steunbeer weg bij Verona HILVERSUM/AALSMEER (GPD) - Het populaire televisieduo Arie Boksbeugel (Ferry de Groot) en Brenda Steunbeer (het Leidse fotomodel Linda Dubbeldedam) zullen in het nieuwe seizoen vrijwel zeker niet meer in het 'satirische' Veronica-programma 'Verona' te zien zijn. Het tweetal, dat momenteel in de Nederlandstalige Top 30 prijkt met de single 'Door trekken' (een persiflage op 'Star trekkin' van The Firm), krijgt - ook bij Veronica - mogelijk een eigen programma. Brenda en Arie dreigden met hun toegenomen populariteit Spaan en Vermeegen te overvleugelen. John van Katwijk, hoofd afdeling artiesten management van Joop van den Ende Productions, geeft toe dat Arie Boksbeugel en Brenda Steun beer dermate bij het grote publiek in de smaak vielen dat er in het Verona- team 'vragen en stemmingen' over ontstonden. „Er waren wel wat con flicten gerezen omdat het duo wat op zichzelf ging staan", zegt hij op voor zichtige toon. Met Rob Out werden besprekingen gevoerd over de mogelijkheid van een eigen programma waarin het duo Boksbeugel en Steunbeer zijn gang kan gaan en 'Verona' gewoon 'Verona' kan blijven. Van Katwijk: „Ze had den een minuut of zeven in 'Verona' en als men hun aandeel in het pro gramma zou moeten uitbreiden omdat de kijkers dat zo graag willen, zou je een omkering van de oospronkelijke opzet van het programma krijgen. Dan zouden Vermeegen en Spaan als het ware te gast zijn bij Boksbeugel en Steunbeer". Verwijzend naar Amerikaanse series, voegt hij eraan toe dat het hele maal niet zo ongewoon is dat personages die in een bepaald programma erg geliefd worden en daardoor het programma dreigen te overschadu wen, een eigen 'show' krijgen. Het Leidse fotomodel Linda Dubbeldeman bezig als Brenda Steunbeer in het Veronica-programma 'Verona'(foto p.r.) 16.40 Het kleine paradijs, serie portretten van tuinen in Neder land, Afl.: Kabouters klei. (Op verzoek) 17.05 Family Ties, Amerikaanse serie met Meredith Baxter, Mi chael Gross, Michael J. Fox e.a. Afl.Karen 2 en Alex 0. Alex wil toegelaten worden tot een broederschap. Hij moet dan een meisje meenemen haar een ballotagedans. Als zij wordt goed gekeurd mag Alex meedoen NOS 17.30 Journaal VOO 17.40 VERONICA Sport VOO 18.15 Starsky and Hutch, Amerikaanse serie met David Soul en Paul Michael Glaser. Afl.Omaha tijger. Twee begeleiders en een manager van een worstelkampioen komen op mysterieuze wijze om het leven. Hutch die ooit geworsteld heeft probeert achter de oorzaak te komen 19.00 Countdown classLs, hoogtepunten van verschillende li ve-acts uit de Countdownstudio NOS 20.00 (TT) Journaal SOCUTERA 20.28 Zestig jaar sterk voor welzijn en werk, film van AVO- Nederland. Vereniging voor arbeids- en welzijnszorg voor min- der-validen VOO 20.33 The Master, serie met Lee van Cleef, Timothy van Patten, Sho Kosugi e.a. Afl.: De journaliste. Max en Master gaan naar New Orleans om een journaliste te ontmoeten die een aantal in teressante verhalen heeft gepubliceerd. Ze denken dat het over zijn dochter gaat 21.27 Nieuwslijn, actualiteitenmagazine. Presentatie: Jaap van Meekren en Ruud Hendriks 22.02 A death in Canaan, Amerikaanse speelfilm uit 1978 van Tony Richardson. Met: Tom Atkins, Stefanie Powers, Paul Cle mens, e.a. Als Peter thuiskomt vindt hij zijn moeder blauw ge slagen en verkracht. Ze sterft in het ziekenhuis. De politie pro beert Peter ervan te overtuigen dat hij zijn moeder vermoordde NOS 00.02 Journaal 00.07 Nieuws voor doven en slechthorenden DONDERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden EO 15.30 Westbrook hospital, serie. Afl.8: De diagnose (Diagno sis). Een vrouw lijkt erg blij dat haar dochter gaat trouwen. In werkelijkheid kan ze haar niet loslaten en raakt dan ook geeste lijk in de problemen 15.55 Reptielen (Reptiles), natuurfilm over krokodillen, zee schildpadden en hagedissen 16.20 Portretten van Amerika (Portrait of America), documen taire serie. Afl.7: lowa 17.05 De Charlie Brown Snoopy show. Afl.: Ooit zal je de ware vinden Charlie Brown 17.30 Einde 18.10 Eerste trekking van de staatsloterij 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal VARA 19.12 Maat voor maat (Measure for measure), toneelstuk naar Shakespeare, van Desmond Davis. De ene minnaar misleidt de andere zodat er volstrekte verwarring ontstaan tussen twee lief desparen. Uiteindelijk loopt alles toch nog goed af NOS 21.40 Avondvoorstelling: Piano - Masterclass Gyorgy Sebok, de Amerikaans-Hongaarse pianist en pedagoog Gyorgy Sebok leidde een masterclass, waarvan vanavond de pianist Johan Cnossen in het centrum staat. 1. Sonate nc.3 in b, Chopin 22.30 Journaal 22.45 Studio Sport 23.15 Nieuws voor doven en slechthorenden DONDERDAG i slechthorenden 17.35 Einde 17.55 Nieuws 18.00 Tik tak, peuterserie. (herh) 18.05 Plons, Afl.: Plons en de werkmieren. (herh.) 18.10 Nils Holgersson, tekenfilm- 18.35 De terugkeer van de antilo pe (The return of the antelope). Britse jeugdserie van Eugene Ferguson, met o.a. John Brandwell. Gail Harrison. John Ouentin e.a. Afl.10: In het park 19.00 (ZW) Comedy Capers On der arrest (You're under arrest) met Snub Pollard, korte slapstick 19.15 The Muppets. poppenshow met als gast: Ethel Merman 19.40 Belgische paardekoersen, top 5. mededelingen en van avond 19.45 Nieuws 20.10 Fawlty Towers. 12-delige serie van Bob Spiers met John Cleese. Prunella Scales en An drew Sachs. Afl.9 20.40 Wintertij van tegenzin (The Winter of our Discontent). Ameri kaanse tv-film uit 1983 van Waris Hussein naar het boek van John Steinbeck met o.a Donald Sutherland. Teri Garr, Tuesday Weld e.a. In de kruidenierswinkel die ooit aan zijn familie toebe hoorde, werkt Ethan Hawley nu als bediende. Maar hij gaat tot het uiterste om weer eigenaar te worden 22.20 Feiffer's Follies, porlret van de Amerikaanse cartoonist en scenarist Jules Feiffer. (Tevens auteur van de film Carnal know ledge) 23.10 Nieuws, Loterij-uitslagen en aansl Coda: Als door de dood. van Bert Decode 23.30 Einde DONDERDAG 16.00 Isaura. de slavin (Escrava Isaura). Braziliaanse serie van Gilbedo Braga met Lucelia San tos Afl.4. (herh.) 18.45 Gil en Julie 18.50 Snorky 19.00 Journaal 19.03 Ce soir. regionaal journaal 19.30 Journaal 20.00 Le testament, serie naar een bestseller van Nevil Shure' A to wn like Alice Met: Helen Morse. Bryan Brown, Gordon Jackson e.a. Afl. 1 20.55 L'oeil des autres, serie bui tenlandse repodages. Afl.: Les enfants oubliés, repodage over de achtergelaten Amerikaans- A/ietnamese kinderen, geboren aan het eind van de jaren 60 tij dens de Vietnam-oorlog 21.55 Concert Festival van Brus sel. M.m.v. Orchestre du Festival de Bruxeltes o.l.v. Robert Jans- sens Werken van Beethoven, von Gluck. Rossini, Boiëldieu en Nicolai 22.40 Lotto 22.50 Journaal 23.20 Informations, réflexions et interrogations laiques 23.30 Einde het boek van Sue To- wnsend 17.45 Tagesschau 17.55 Einde 17.55 Hier und Heute, actualiteiten 18.14 Ruhe im Saai. serie. Afl.: Hunde, Barben, Pharisaer 18.40 Indonesien. ein Paradies für Tiere. natuurserie Vandaag: Hirsch-Eber von Sulawesi 19.00 Nur keine Hemmungen Scharaden mil Michael Schan- 20.00 (TT) Tagesschau 20.10 ARD-Sport extra 22.00 Brennpunkt 22.30 Tagesthemen i. Met Terry Savalas. Dan Fra- zer, Kevin Dobson e.a. (herh.). De fotograaf Joe loopt al jaren achter de filmster Diane aan. Ie dere foto van haar zorgt voor een rinkelende kassa bij de roddel bladen. Als hij haar op het vlieg veld opwacht wordt hij teleurge steld Ze is zojuist ontvoerd. Kojak neemt het aanvankelijk niet zo nauw. hij denkt dat het om een reclametruc gaat 23.45 Tagesschau 23.50 Nachtgedanken. beschou- lenkamp 09.45 ZDF-lnfo Arbeit und Beru 10.00 Heute 10.03 ARD-Sport extra 12.10Kennzeichen D 12.55 Persoverzicht 13.00 Heute 13.15 (S) Teletekstoverzicht 13.30 Einde 14.35 (S)Teletekstoverzicht 14.55 (ZW) Fury, die Abenteuer e Pferdes, Engelse j WOENSDAG Radio 1 na 18 uur EO' 18.45 Vader in het strafkamp, NCRV: 19.02 Hobbyscoop. 19.30 Akkoord. NCRV: 20.02 Langs de lijn. NOS: 22 02 NOS-Podium van de Nederlandse Lichte Muziek. 23.07 Met het oog op morgen. NCRV: 0.02 Volgspot. 1.02 Ro- Radio 2 na 18 uur NCRV 18.03 De wereld zingt Gods lof. 18.54 In 't voorbijgaan. 19.00- 07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS 18.03 De Avondspits. VPRO 19.02 Frontl.m 21 02 Backline. 15.20 Natur und Technik, pro gramma over wetenschap voor kinderen. Vandaag: Das Fahrrad 17.45 Ich heirate eine Familie.., serie. Met: Peter Weck, Thekla Carola Wied, Julia Biedermann, e.a. Afl.: Neuigkeiten. (Aansl.: Heute-Schlagzeilen en Lottotrek king) 18.55 Lottotrekking 18.58 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Der Ritt auf dem Drachen, 4- delige documentaire over de poli tiek en strategie in Zuidoost-Azië. Afl.3. Indochina-Der Amerikani- sche Rückzug 20.15 Kennzeichen D. nieuws uit Oost en West 21.00 (TT) Die Schwarzwaldklinik, serie met Klausjürgen Wussow. Gaby Dohm, Sascha Hehn, e.a. Afl.: Die fromme Lüge 21.45 Heute-journal 22.10 Sommerfestival im ZDF: Fil- me von heute - preisgekrönt: We- therby, Engelse speelfilm uit 1984 van David Hare. Met' Va nessa Redgrave. Joely Richard son, Ian Holm, e.a. In Wetherby, een kleine provinciestad in York shire waar orde en netheid heerst, geeft de ongetrouwde Jean Travers les. Op een dag komt er een vreemde jonge man. John Morgan, in de stad. die zich ongevraagd op een feestje van Jean introduceert De volgende ochtend komt hij weer en slaat dan de hand aan zichzelf 23.50 Zeugen des Jahrhunderts. Philip Rosenthal in gesprek met Peter Kustermann 00.50 Heute DONDERDAG 09.45 Zie Duitsland 1 13.15 ZDF-info Arbeit und Beruf. (herh.) Radio 5 na 18 uur TROS 18.10 Tempo doeloe extra. 18.30 Tempo Doeloe. NOS: 19.00 werknemers. (19.00 Turks. 19.20 Marokkaans. 19.50 Spaans. 20.00 Programma voor Grieken.) FEDU- CO 20.30 Medelanders Nederlan ders (Herh.) 20.55-21.20 Medelan ders Nederlanders OMROEP RIJNLAND 19.00-20.00 Geestelijk leven 19.00-19.30 MOKER (2x per maand) 15.30 Ferienexpress. tips. amuse ment en spanning. 16.05 lm Reich der wilden Tiere. 16.30 Meme Mutter, deme Mutter. Afl.. Alles falscher Alarm 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau met weerbe- 20.10 Die Dubrow-Krise. tv-spel van Wolfgang Menge. Met: Rud. iswanger, 21.45 Hobbythek, hobbymagazine van en met Christine Niklas en Jean Putz. Vanavond: Speciali teiten uit het verre Oosten 22.30 (ZW) Sprung in die Wolken (Le ciel est a vous), Franse speelfilm uit 1943 van Jean Gré- millon. Met. Madeleine Renaud, Charles Vanel, Jean Debucourt, e.a. Door het verschijnen van een vlieghaven is Pierre Gauthier verplicht zijn garage te sluiten. Maar hij wordt, samen met zijn vrouw, wel helemaal gék op het vliegen zelf 00.10 Laatste r 17.10 Children's BBC met Phillip Schofield. Met Puppy's new ad ventures. All.8 The puppy and 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, showprogramma met Terry Wogan 20.40 Music match, muzikaal spel- programma Presentatie: Lisa Goddard en Willy Rushton 21.10 The Colby's. Amerikaanse serie met Charlton Heston. Step hanie Beacham. John James, DONDERDAG Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. AVRO: 7.03 Auto in? AVRO aan! met om 7.07 Kranten en weerbericht. 7.50 Economisch commentaar. 8.25 Fi- nanc. economische informatie. 8.30 Sportinformatie (NOS: 7.30 Nws.) 9.05 Arbeidsvitaminen (9.50-9.59 Snotneus Ahoy). 12.05 De burgermeester is jarig. (NOS 12.56 Mededelingen voor land- en tuinbouw) 13 08 AVRO-magazine (13.08 AVRO's Radiojournaal 13.30 Financ. econ. info.) AVRO: 14.05 Koperen Ko en Nikkelen Ne- lis. KRO: 16.05 Echo-magazine. (17.35 Goal) Radio 2 voor 18 uur 22.30 The living isles - A natural history of Britain and Ireland. 10- delige documentaire-sene over het ontstaan van de Britse eilan den. Dl 7: Fresh pastures 23.10 Godfather saga. 5-delige se rie Afl.2 00.45 Weerbericht 07.00 Teletekst 07.35 Leon Errol 07.55 Weerbericht 07.58 Regionaal weerbericht 08.00 Breakfast time 09.35 Pink Panther, tekenfilm 09.55 Regionaal nieuws en weer bericht 10.00 Nieuws en weerbericht 10.05 Children's BBC met But first this...; Childrens island 10.30 Record breakers 11.00 Nieuws met overzicht voor doven en slechthorenden en weerbericht 11.05 Neighbours, serie met Fran cis Bell, Dasha Blahova, David Clencie, e.a 11.25 Children's BBC met Andy Crane. Met: Play School en The 12.00 Nieuws en weerbericht 12.05 Zorro. Amerikaanse serie met Guy Williams e.a. All.: Gol den God 12.35 Wildlife on One. natuurserie Afl. Baboonsrule, O.K.'7 13.00 Nieuws en weerbericht 13.05 Bonanza, Amerikaanse se rie met Lome Green. Dan Bloc ker, Michael Landon, e.a 13.55 Regionaal nieuws en weer- 14.00 J Bell. Dasha Blahova. David Clencie. e.a 14.50 Open Benson Hedges golftoernooi te Fulford. 17.00 Nieuws en weerbericht 17.02 Regionaal nieuws en weer bericht 17.05 Cricket Natwest Bank Trop hy. halve finales 20.25 Open space Vandaag A ni ce way to treat people 20.55QED. documentaireserie. Vandaag Mark, hi sister and the scientist 21.25 Wildlife showcase, serie na tuurfilms. Afl.: Symphony of ma- 07 03 Het levende woord 7.10 Vandaag .donderdag. 8.03 Hier en Nu. 8.54 Ontmoeting 9.03 Wie weet waar Willem Wever woont-7 10.03 Plein publiek. 11.02 Ter her innering. 11.30 In de zon met Ma rion. 12 40 Middagpauzedienst 13.03 Hier en nu 13.20 Kletsma joor. 13.30 Coupe soleil. VOO' 17.03 Hollandse hits Radio 3 voor 18 uur NOS Elk heel uur nws. TROS 7.03 De Havermoutshow 9 03 TROS gouden uren. 12.03 50 Pop of een envelop 14.03 Nationale hitparade top 100 Radio 4 voor 18 uur VOO: 7.00 Nws 7.02 Och tendstemming. (8.00 Nws.) 9.02 22.25 Our lady blue. toneelstuk van Heidi Louise Thomas over een zieke jonge vrouw, die op pelgrimsreis naar Lourdes wil, maar volgens de moederoverste van het klooster waar zij wordt verpleegd wegens haar verleden niet in aanmerking komt. Met Pa tricia Hayes, Eva Griffith, Paul Beringer e.a. 23.25 Newsnight, actualiteitenma- 00.10 Weerbericht 00.15 Cricket: Natwest Bank Trop hy. samenvatting 01.10 Open University 02.05 Einde DONDERDAG 07.55 Open University 08.20 Einde 10.00 Teletekst 14.20 Fingermouse 14.35 Teletekst 15.201 soliti ignoti, Italaanse speelfilm uit 1958 van Mario Mo- Sky Channel 17.00 The DJ Kat Show 18.00 Dennis 18.30 Hogan's Heroes 19.00 Nanny and the Professor 19.30 Rush 20.25 Long Voyage Home. Film 22.15 Shell International Motor Sports 1987 23.20 Roving Report 23^50 Young, Free and Single. 00.55 Closedown 07.30 The DJ Kat Wake-Up Club 07.35 The DJ Kat Show 08.35 The Pat Sharp Show Pop- 09.05 The Coca-Cola Eurochart Top 50 10.05 First run 10-35 Headline 11.35 The Nescafe UK top 40 12.35 Young. Free and Single 13.05 Nashua Tennis Gala 13.30 City Lights 14.00 Roving Report 14.30 City Lights 15.00 Transformers 15.30 Barrier Reef - Rendezvous 16.00 The Smash Great Video Ra- mium in Konsert, requiem v. Verdi, 15.30 Noten en notities - De natuur in eeuwen gevangen. VPRO. 16.00 Het portret De Karnatische muziek iel. 9.25 Waterstanden. RVU: 9.30 Het jaar van.... KRO. 10.00 Kieke boe 10 20 Bidden, gewoon doen. 10.30 De Zonnebloem. 11 00 De 50 Seniorenshow (NOS: 12.00 Nws.) KRO 12.05 Kruispunt. 12.20 Boekenwijsheid. 12.30 Da Capo (NOS: 13.00 Nws.) 13.10 Echo bui tenland. 13.30 De Derde Wereld. 14.00 Het dossier. 15.00 Zin in mu- op5 15.20 Op Z' Herh. 17.00 De de oorlog. KRO 17.36 Marktberich ten. 17.41 Scheepspraat. OVER HEIDSVOORLICHTING: 17.46 Uit zending voor de landbouw. NOS 17.56 Mededelingen en nieuws Superchannel 17.00 Countdown with Adam Cur ry 18.00 The Really Wild Show 18.30 The Last Ride of the Daltori Gang 19.00 Game for a Laugh 19.25 The Goodyear Weather Fo recast 19.30 Pushing the Limits 20.00 New Brighton Rock 21.00 Rafferty's Rules 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 The Goodyear Weather Fo- 03.00 The Buzz 04.00 The Pepsi Live Show - with Nino Firetto 05.00 Countdown with Adam Cur ry 06.00 The Face DONDERDAG 07.00 Hippo 08.00 Amanda Redington 09.00 Sons and Daughters 09.30 Doctor Who 10.00 Emu's World 10.30 The lone Ranger 11.00 BMX Beat International 11.30 Simon Potter 12.30 Onedin Line 13.30 Some Mothers do 'ave 'em 14.00 The Goodyear Weather Fo recast 14.05 Sons and daughters 14.30 Hippo 15.30 Start Here 16.00 The Pepsi Live Show, with 16.55 La Boite a reves 17.20 Les treteaux de l'étê 17.30 Jazz a Antibes - Juan Pins 8.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 La Boite a réves 19.25 Les Treteaux de L'eté 19.40 Dernieres nouvelles de r tre passé 20.35 Suisse insolite 21.30 Jazz Antibes - Juan i

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 17