deBaak üisr IPG© KOK uitzendbureau de koning GLASCOM B.V. ADMINISTRATIE MEDEWERK(ST)ER Glascom b.v. alphens studiecentrum CURSUS-SECRETARESSE VIM TWEEDE MONTEUR (m/vr) een medewerker/ster groepsbegeleiding ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt assistent- accountants (m/v) Rijnlands Instituut voor Ondernemersonderwijs VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VflKflTURES VftKftTURES VAKflTURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES ELKE ZATERDAG Slurtingsti|d voor advertenties donderdagmiddag 15 30 uur Inl b.;onzeadvertefflie-a1dehng leleloon (071) 144941 - is een dochtermoatschoppij met belangen in België en Europa - is een bouw onderneming op het gebied van vlakglas De C A (Centrale Administratie) te Alphen o/d Rijn zoekt op korte termijn een: Samen met een klein team van enthousiaste collega's zal de nieuwe medewerk(st)er de volgende werkzaamheden verrichten: - het verzorgen van de krediteuren administratie van al onze vestigingen - het mede richting geven aon de uitvoering van een verdere automatisering von de administratie op de IBM 34 De vereisten voor de functie zijn: - ervaring met automatisering - administratieve kennis op niveau "Praktijkdiploma Boekhouden" alsmede ervaring op administratief ge bied cijfermatig inzicht - leeftijd 20-35 jaar Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: t.o.v. de heer drs. ing. H. M. Hokim Postbus 406 2400 AK Alphen a/d Rijn Voor de dagopleidingen van de Academie voor Toeristi sche, Inter Office- en Hostessopleidingen vragen we voor het komend cursusjaar 1987-'88 een docent(e) Toerisme voor 6 7 uur per week. Bij voorkeur met leservaring. Receptioniste informatrice die tevens adm. werkzaamheden verricht - volledige werktaak (eventueel in twee deeltijdbanen) - leeftijdsindicatie 25-35 jaar - opl. niveau havo/vwo met bij voorkeur receptioniste of secretaresseopleiding en/of ervaring in soortgelijk werk. - goede typevaardigheid en bekend met tekstverwerking. Hebt u interesse, neem dan z.sp.m. kontakt met ons op. U kunt dan vragen naar mw. Dierdorp of dhr. Tukker. ASC dag- en avondopleidingen Molenvliet 3-5, 01720-93914 2405 BZ Alphen aan den Rijn. Havo-niveau Wegens uitbreiding van werkzaamhe den zoekt de Baak een cursus-secretares- Als secretaresse van projectleiders heeft zij de zorg voor de administratieve en or ganisatorische voorbereiding van een aan tal leergangen en conferenties. Zij typt de correspondentie met docenten en deelne mers. Van "haar" cursussen houdt zij het archief bij. Aan de telefoon heeft zij con tact met docenten van cursussen en is zij de vraagbaak voor (aspirant)deelnemers en deelneemsters. Tevens voert zij alle voorkomende secretariaatswerkzaamhe den uit voor haar projectleiders. In het team van cursussecretaressen springt ze zonodig bij in de werkpakketten van haar collega's. Wij zoeken een medewerker van tenminste havo-niveau. Wij denken aan iemand met meerdere jaren ervaring. Uiteraard moet zij goed kunnen typen en een praktische kennis van de Engelse taal hebben. Kennis en ervaring met het wer ken met tekstverwerkende systemen strekt tot aanbeveling. Zij moet snel en doeltref fend kunnen reageren op afwisselende si tuaties en-zelfstandig kunnen optreden. Daarvóór bieden wij een goede werk omgeving met aantrekkelijke werktijden (9.00-12.30 uur: 13.30-17.00 uur). De salariëring is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Zij krijgt 25 dagen vakantie. Schriftelijke sollicitaties kunnen wor den gericht aan Mw. Th.M. Drijber De Baak is een stichting, met als doel verhoging van de kwaliteit van manage ment in ondernemingen en andere organi saties. Daartoe organiseert de Baak vele open en besloten cursussen, alsmede an dere activiteiten. In 1986: 200 activiteiten met 4000 deelnemers en 400 inleiders. Uitbreiding vindt ook in toenemende mate plaats in de sfeer van zgn. in-cómpany ac tiviteiten. Stichting de Baak Koningin Astridboulevard 23 2202 BJNoordwijkZH Telefoon 01719-90100 Management Studiecentrum van het Verbond van Nederlandse Ondernemingen VNO Onder het motto "BMW maakt rijden geweldig" manifes teert BMW zich met succes op de Nederlandse markt. In Leiden en omgeving draagt Rob Gorris bv daar dage lijks het zijne toe bij. In ons modern georgani seerde en ruim opgezette dealer- bedrijf werken zo'n 23 mensen. Hij of zij moet vlot kunnen omgaan met progressieve electronische apparatuur. Via eigen training dragen wij graag het nodige bij. Bezit van het rijbewijs B/E is vanzelfsprekend: uw leeftijd is 20 jaar. U kunt rekenen op een goed geoutileerde werkomgeving en een prettige sfeer. Plus goede vooruitzichten. Hebt u belangstelling en woont u in de omgeving van Leiden? Schrijf ons dan even een briefje. U kunt natuurlijk ook bellen vpor eventueel meer informatie. HOGE RIJNDIJK 278. 2314 AL LEIDEN, TELEFOON 071-896000 De Halakker is een kleine zwakzinnigeninrichting waar ca. 100 bewoners zijn gehuisvest. Als alternatief voor de klassieke inrichting is een woonwijk gebouwd, waar onze bewoners, samen met mensen van buiten de Hafakker (verdunners) wonen. In de zomer van 1986 is de bouw voltooid. Daarmee is ongeveer de helft van onze bewoners ondergebracht in nieuwe huisvesting. Later zal in de zogenaamde 2de fase de tweede helft volgen. Groep 3, voorlopig nog gehuisvest in de oudbouw, bestaat uit 8 bewoners en 6 werkers. Ter aanvulling van ons team zoeken wij per 1 oktober 1987 voor 32 uur per week. Mavo IV niveau is vereist. Bij full-time dienstverband bedraagt het bruto salaris f 2.022,- bruto per maand, excl. onregelmatigheids toeslag, overeenkomend met FWG-aanloopschaal 24. Voor meer informatie kunt u bellen naar groep 3. Tel. 02523-78141, toestel 2213, vragen naar Conny, Jappie of Regien. Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen na verschijnen van deze advertentie onder vermelding van vak.nr. 018 te richten aan: De Hafakker, Langevelderweg 27, 2211 AB Noordwijkerhout, t.a.v. Hans Hoogeveen. vak.nr. 018 "De Hafakker", Langevelderweg 27. Centraal Klinisch Haematologisch Laboratorium In het laboratorium worden haematolo- gische bepalingen verricht ten behoeve van de patiëntenzorg. Tevens wordt wetenschappelijk onderzoek gedaan op haematologisch gebied. De afdeling telt 40 medewerkers. Voor de drie staf leden van het laboratorium zoeken wij per 1 september 1987 een secretaresse m/v (part-time, voor 19 uur per week) vac.nr. 87.F.23.32.LD Werkzaamheden: - maken van afspraken en het bijhou den van de agenda; - verzorgen van inkomende en uit gaande post; - onderhouden van diverse contacten; - administratieve werkzaamheden zo als het typen van brieven, verslagen, voorschriften, mededelingen en roos ters; één en ander m.b.v. tekstver werkende apparatuur; - typen en verzorgen van wetenschap pelijke publicaties; - bijhouden van het archief. Functie-eisen: - HAVO/MEAO/secretaresse-oplei- ding; - kennis van de Engelse taal en medi sche terminologie; - in staat zijn zelfstandig te werken en bij voorkeur praktijkervaring in een soortgelijke functie; Werktijden: van maandag t/m vrijdag in de middaguren. Salaris: max. f 2960 bruto per maand op full-time basis. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. G.J. den Otto- lander, of door mevr. drs. I.C. Kluin-Ne- lemans (071-262506). Technische Dienst De Technische Dienst is organistorisch opgebouwd uit drie technische hoofd sectoren, n.l. Bedrijfsvoering (ca. 65 medewerkers), Technisch Bureau (ca. 20 medewerkers) en Medische Instru mentele Groep (ca. 10 medewerkers). De hoofdsector Bedrijfsvoering ressor teert rechtstreeks onder het adjunct- hoofd Technische Dienst en is verant woordelijk voor de dagelijkse gang van zaken m.b.t. reparatie en onderhoud. Hiermee zijn een vijftal werkplaatsen belast. In verband met de toenemende activiteiten van de Technische Dienst, uitmondend in de oplevering van de nieuwbouw aan de Technische Dienst als beheerder, bestaat binnen de hoofdsector Bedrijfsvoering de vol gendevacature: onderhouds monteur m/v vac.nr. 87.A.28.32.LD Werkzaamheden bestaan uit het ver richten van onderhoud en reparatie en het verhelpen van storingen aan instal laties o.a. sterilisatoren, waterbehande ling, klimaatregelingen, energie en drinkwater in gebouwen en installaties op het ziekenhuisterrein. Functie-eisen: - M.T.S. (WTB) met applicatiecursus Meet- en Regeltechniek of Scheeps- werktuigkundige A; - ervaring in soortgelijke werkzaamhe den; - leeftijd circa 30 jaar. Salaris: afhankelijk van leeftijd en erva ring, max. f 2960 bruto per maand. Informatie: nadere Inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H. Plan- jer, chef onderhoud installaties (071 - 263289) of door de heer B, Hüve, per soneelsconsulent (071 -262720). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne bipnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL. Postbus 9600, 2300 RC Leiden Graag op de brief het vacaturenummer vermelden Academisch ziekenhuis leiden vraagt (m/v): Tekstverwerk(st)ers visietekst Regelmatig hebben wij aanvragen voor ervaren visietekst-ken ners zowel voor hele als halve dagen. Mocht je hiervoor interes se hebben, laat het ons dan even weten. Datatypist(e) Per direkt hebben wij plaats voor een stressbestendige dataty- pist(e) voor halve dagen bij een instelling in Zoeterwoude. Deze baan is voor langere tijd en de werktijd is van 8 30 - 12.30 uur. Sekretaresse Ben je tussen de 20 en 30 jaar, heb je ervaring met DW 3 en ben je hele dagen beschikbaar voor een Engels georiënteerd bedrijf te Leiden, dan hebben we misschien iets geschikts voor je. Deze baan is voor langere tijd. Apothekersassistente Per direkt hebben wij voor hele dagen plaats voor een apothe kersassistente bij een internationaal bedrijf te Leiden. Ben je al met vakantie gewepst en ben je weer beschikbaar, laat het ons dan even weten. Sekretaresses Voor diverse bedrijven zijn wij op zoek naar sekretaresses met enige jaren ervaring. We hebben leuke banen vrij bij zowel Ne derlandse bedrijven als internationale. Het is de moeite waard eens binnen te stappen voor wat meer informatie. ts er iets voor je bij? Aarzel niet om ons te bellen of langs te komen. Wij zijn er dagelijks van half 9 tot half 6 en vrijdags tot 6 Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden Telefoon 071-144 143 Gevraagd: zelfstandig werkende met enige ervaring, voor 40 uur per week. Leeftijd 20 jaar. Gunstige werktijden. Aanmelding alleen telefonisch op maandag 10 aug. a.s„ tel. 071-130390. koffieshop - petit restaurapt de Saslronoom Hollandsche Beton Groep nv [HBG], inter nationaal werkend, is in staat iedere bouw opdracht te realiseren. De Groep bestaat uit zelfstandig opererejide-werkmaatschappijen, elk weer met eigen dochterondernemingen en eigen specialismen. Voor de Interne Accountantsdienst zoeken wij ambitieuze (beginnend en gevorderd) De Interne Accountantsdienst is belast met de controle van de jaarrekeningen in binnen- en buitenland, de budgettering, automatisering en de interne verslaggeving. Ook heeft de Interne Accountantsdienst een duidelijk beleids- adviserende inbreng bij tal van bedrijfs economische- en administratief-organisatorische vraagstukken van de tot het concern behorende ondernemingen. In totaal telt deze afdeling ca. 20 medewerk(st)ers. Er zijn controlegroepen van wisselende samenstelling, die onder verant woordelijkheid van registeraccountants de controle verrichten in binnen-en buitenland. Wij hebben-plaatsingsmogelijkheden voor zowel beginnende, als gevorderde assistent accountants, Wij vragen als vooropleiding een VWO- of een HEAO-accountancy diploma en studerende voor NIVRA. Een goede regeling voor de studiekosten en studietijd vormt onderdeel van het arbeidsvoor waarden-pakket. Indien u nadere informatie over deze functie wilt, kunt u tijdens kantooruren telefonisch contact opnemen met de heer M. van der Meij, directeur Interne Accountantsdienst, telefoon 070-15 2129. Uw sollicitatie kunt u richten aan het hoofd van de afdeling Personeelszaken van HBG, Generaal Spoorlaan 489,2285 TA Rijswijk. leidsedreef 4 2352 ba leiderdorp Het RIO is een school voor lager- en middelbaar ondernemersonderwijs, waar 125 onderwijsgevende- en onderwijs ondersteunende collega's bezig zijn met het oplei den en vormen van jonge mensendie straks een beroep zullen uitoefenen als zelf standig ondernemer of in commerciële functies in het bedrijfsleven werkzaam zullen zijn. Van toekomstige collega's verwachten we naast vakkennis, flexibiliteif en inventi viteit ook veel belangstelling voor het bedrijfsleven. Met ingang van het nieuwe schooljaar ontstaan op onze school de volgende vacatu- MACHINESCHRIJVEN ±18uur VERKOOPBEVORDERING±15 uur HANDELSVAKKEN 8 uur STAGEBEGELEIDING 5 uur Het RIO is een bijzonder/neutrale scholengemeenschap. Van sollicitanten wordt ver wacht, dat zij zich volledig inzetten voor de begeleiding van de leerlingen en voor buitenschoolse activiteiten. Inlichtingen: Telefonische informatie kan worden verstrekt door de directeur, drs. W. Bleijie, tel. 071-899342. Sollicitaties: Sollicitaties dienen binnen één week na het verschijnen van dit blad te worden gezon den aan de directeur.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18