SD T John van der Wiel halfweg aan de kop Jagerman belandt m tranendal schokvrij SpooRPTTV Krans blijft overeind in boeiend duel Druppers en Kulker willen in zee met 'unieke' sponsor Russische voetballers mogelijk naar het westen Wolkbreuken en waterlanders bij NK vrouwentennis T 1 1 1 11 Komt met Haarhuis komt met VRIJDAG 7 AUGUSTUS 1987 SPORT PAGINA 13 LEIDEN (GPD) - DAF-trucks overweegt op te gaan treden als hoofdsponsor van een nieuwe atle tiekvereniging rond Rob Drup- pers, Han Kulker en Emiel Mel- laard. Na onderhandelingen met Henny Warmenhoven, die optreedt als zaakwaarnemer van de Neder landse topatleten, heeft DAF-pu- bliciteitsman Hans Briant de direc tie van de Eindhovense multina tional voorgesteld om in de atle- tieksport te stappen. „Als het lukt, is dit een unieke zaak", meent Warmenhoven die zelf werkzaam is bij Adidas, "want bij mijn weten heeft DAF nog nooit iets aan sportsponsoring ge daan. Ik ben zeer optimistisch ge stemd en hoop dat we het 'DAF Trackteam' nog voor de wereld kampioenschappen van de grond kunnen krijgen. Om welk sponsor bedrag het gaat, kan ik met geen mogelijkheid zeggen, dat moet nog verder worden besproken". Sinds de internationale atletiek- federatie (IAAF) richtlijnen voor sponsoring heeft opgesteld, kun nen atleten shirtreclame dragen en mogen verenigingen de firmanaam van een sponsor voeren. Voor de Europese indoorkampioenen Rob Druppers (800 meter) en Han Kul ker (1500 meter) aanleiding om op zoek te gaan naar een grote Neder landse sponsor. De zoekactie van het duo mid- denlange-afstandlopers bleef aan vankelijk zonder resultaat, maar met de hulp van Warmenhoven lij ken Druppers en Kulker nu toch een nieuwe geldbron te hebben aangeboord. Probleem voor is dat de Leidenaar nog tot en met de Olympische Spelen van 1988 onder contract staat bij Converse, een Amerikaanse concurrent van Adi das. nuts'. Daar zal ik me dan ook echt met aan ophangen" Behalve Kulker staat ook Drup- pers nog onder contract bij de Amerikaanse fabrikant van sport artikelen. Maar de Utrechter heeft zich in de ogen van importeur Jaap Sonneveld al bijna onmogelijk ge maakt zodat een ontbinding van die overeenkomst aanstaande lijkt. Voor verspringer Emiel Mellaard is er geen enkel beletsel zich als der de atleet bij de nieuwe topsport vereniging aan te melden omdat de nationale recordhouder al onder contract staat bij Warmenhoven De bemiddelaar heeft inmiddels ook al een voorzitter voor het 'trackteam' benaderd: bondscoach Wim Verhoorn van de wegatleten. Verhoorn, die ook als coordinator werkzaam was op het bondsbu- reau in Utrecht, kreeg onlangs ont slag aangezegd door de atletieku- nie, maar weigerde op te stappen. Na tussenkomst van de Rotter damse kantonrechter mag Ver hoorn in elk geval als bondscoach aanblijven. „Dat neemt niet weg dat ik er binnenkort flink wat vrije uurtjes krijg", aldus Verhoorn die net is te ruggekeerd van een verkennings tocht door Rome, waar op zondag 6 september het WK-marathon wordt gehouden. De bondscoach: „In principe heb ik 'ja' gezegd te gen het voorstel van Warmenho ven, maar er zal nog wel het nodige besproken moeten worden voordat de zaak rond is. Op zich lijkt het me wel wat voor mij om als een soort begeleider van die jongens te gaan optreden, maar zover is het nog lang niet. Op dit moment is mijn eerste zorg dat Gerard Nij- boer en Marti ten Kate zo goed mo gelijk presteren in Rome". JAAP VISSER Leiclenaar straft Zapata af AMSTERDAM (ANP) - Het is allerminst zeker dat Jan Timman het internationale schaaktoernooi in Amsterdam op zijn naam zal brengen. Halfweg heeft de onbetwiste favoriet een half punt achterstand op de nummer twee van Nederland, John van der Wiel. De Leidenaar strafte gisteren in de vijfde ronde van de kroongroep een dubieus pionoffer van Zapata genadeloos af. Door zijn overwinning nam Van der Wiel alleen de leiding met 3Vu punt. Timman, die remiseerde met Tsjernin, volgt op een half. Chand ler, die tegen Goelko aan de neder laag ontsnapte, en Tsjernin zijn ook nog in de race voor de eindze ge. Beiden hebben een vol punt achterstand, waarbij de Brit nog een slecht staande afgebroken par tij tegen Zapata achter zijn naam heeft. Elo-cijfers garanderen geen over winningen. Timman heeft in Am sterdam in dit opzicht een straat lengte voorsprong op zijn collega's, maar kon dat in zijn score niet tot uitdrukking brengen. Zijn remise met Van der Wiel in de tweede ron de was onfortuinlijk, evenals zijn nederlaag een dag later tegen Chandler. In de slotronde van de eerste toernooihelft kleefde er gis teren aan zijn puntdeling met Tsjernin geen enkel smetje. In de dame-indiër gaf De Rus al vlot aan geen vlammend tactisch duel te willen uitvechten. Hij stelde zich behoudend op en kwam uit de ope ning met een voordeeltje, dat slechts academische waarde had. Timman hield het duel met een oog dicht binnen de remisegren- Van der Wiel moest met zwart te gen Zapata hard werken voor het volle punt. De vlijtige Colombiaan was in zijn voorbereiding van de si- ciliaan een kansrijk pionoffer (13- .Pe4) op het spoor gekomen. Van der Wiel aarzelde achter het bord geen moment en ging er gretig op in. Het offer bleek van zeer twijfel achtig allooi. Zapata meende vol- AMSTERDAM (GPD) - Belanov en Zavarov naar Juventus? Het zou binnenkort wel eens mogelijk kunnen zijn. Binnen de voetbalbond van de Sowjet-Unie zijn momenteel namelijk discussies gaande over het verlenen van toestemming aan Russische voetballers voor trans fers naar het Westen. Secreatris Michail Osjenkov van Dinamo Kiev deed daar gisteren kort na aankomst in Amsterdam, waar zijn club vanavond het 712- toernooi opent tegen FC Porto, niet geheimzinnig over. Osjenkov verwacht dat binnen een jaar een besluit zal worden genomen over deze, voor veel rijke Westerse clubs interessante, reglementswijzi ging- Tot op heden is het voetballers in de Sowjet-Unie niet toegestaan naar een buitenlandse vereniging te verkassen. Een uitzondering werd gemaakt voor Oleg Blochin, die vanwege zijn verdiensten voor de staat zijn nadagen had mogen slijten bij het Hongaarse Ujpest Dosza. Blochin. 34 jaar inmiddels, verkoos op het laatste moment echter bij Dinamo Kiev te blijven en staat dan ook gewoon opgesteld voor het duel met Porto. In de Sowjet-Unie kent men officieel geen transfer-systeem. Osjen kov: „Wanneer een speler van club wil wisselen, is hij vrij om te gaan. Maar er is geen club, die spelers kan kopen. Ook Kiev niet. Wij zou den graag Dassajev in het doel hebben, maar die speelt voor Spartak Moskou en wil daar blijven. In dat geval houdt alles op". Hij verwacht, dat de voetbalbond van zijn land over enige tijd het licht op groen zal zetten voor spelers, die naar hel Westen willen. Maar dan zullen er zeer waarschijnlijk wel forse vergoedingen in har de valuta naar Rusland moeten worden overgemaakt. „Onder Gor- batsjov is alles versoepeld, natuurlijk houdt ook deze zaak daarmee verband". doende compensatie te hebben in de actievere opstelling van zijn stukken, maar Van der Wiel be wees aan tafel dat zwart bij actief, accuraat tegenspel niets te vrezen had. Na zijn rochade bereikte Van der Wiel een technisch gewonnen eindspel, dat evenwel lastig was te verwezenlijken. Met het combine rend vernuft uit zijn allerbeste da gen dwong hij de Zuidamerikaan na 45 zetten tot opgave. Dat leek Goelko ook te doen te gen Chandler. De ex-Rus leek na zijn twee nederlagen tegen Van der Wiel en Timman over opmerkelij ke veerkacht te beschikken. Met wit drukte hij in het aangenomen damegambiet Chandler stevig in het defensief. Toen de tijd van oog sten was aangebroken, bleek Goel ko toch aangeslagen- Hij vergiste zich deerlijk en Chandler ontsnap te met remise. Partij had het volgende verloop: wit: Zapata, zwart: Van der Wiel 1 e2-e4 e7-c5, 2 Pgl-13 d7-d6. 3. d2-d4 c5.\ d4. 4 Pf3xd4 Pg8-f6. 5. Pbl-c3 Pb8-c6. 6 Lcl-e3 PfB-g4, 7 Lfl-b5 Pg4xe3, 8 f2xc3 Lc8-d7, 9. 0-0 e7-e6. 10. Lb5xc6 b7xc6, 11 e4-e5 Lf8-e7, 12. e5xd6 Le7xd6, 13. Pc3-e4 Ld6xh2+. 14. Kglxh2 Dd8-h4 15. Kh2-gl Dh4xe4, 16. Ddl-d2 e6-e5, 17. Pd4-b3 Ld7- g4. 18. Pb3-c5 De4-d5. 19 Dd2 c3 0-0. 20 Tfl-12 Ta8-d8, 21 Pc5-d3 Tf8-u8, 22 Pd3-b4 Dd5-a5, 23 Dc3-b3 Lg4-e6. 24. Pb4xc6 Da5- c7, 25. Db3-c3 Td8-c8, 26. Pc6xv5 Dc7xc3 27. b2xc3 Tc8xc3, 28. Pe5-d3 Tc3-a3, 29. Tl2-f4 Te8-c8, 30. Tf4-d4 h7-h6. 31. Tal-cl Tc8-c3, 32. Kgl-f2 Ta3xa2. 33 Pd3-el a7-a5. 34 Kn>-e2 Ta2-a3. 35 Td4-c4 g7-g5. 36. Kv2- d2 Kg8-g7, 37. Tcl-bl Tc3-c7. 38 Tc4-d4 Ta3-a2, 39. Kd2-cl a4-a3. 40 Tbl-b4 Ta2- Kulker: „Ik i i dat War menhoven de kledingsponsor die nieuwe vereniging wordt. Dan zal ik dus eerst Converse om toe stemming moeten vragen. Moreel zijn ze natuurlijk verplicht om mij m'n gang te laten, want in vergelij king met het DAF-contract is die overeenkomst met Converse 'pea- Extra sponsor voor de KNVB ZEIST (ANP) - General Motors wordt voor een periode van drie jaar sponsor van de KNVB. Naast hoofdsponsor Philips zal de auto fabrikant eveneens geldschieter zijn van het Nederlands elftal, Jong Oranje en het Olympisch elf tal. Het contract met de KNVB wordt vanavond (18.00 uur) op het sportcentrum te Zeist onderte kend. Namens de voetbalbond te kenen voorzitter Van Marie en Van der Louw, voorzitter van de betaal de sectie. GM heeft het exclusieve sponsorrecht bedongen van het Olympisch elftal. Met de overeen komst is een totaalbedrag van drie kwart miljoen gulden gemoeid. Voor de onttroonde titelverdedig ster betekende de vroegtijdige uit schakeling op de nationale eigen lijk de zoveelste teleurstelling in het jaar. In een poging de tennistop te halen, reist zij al geruime tijd de wereld rond. Punten halen was het parool. Gezien haar 116e plaats op de ranglijst moet dat ook zijn ge lukt. Maar die overwinningen date ren zeker niet van de laatste maan den. Die stonden in het teken van één enkelspelpartij per toernooi. Meer zat er voor de Amstelveense nauwelijks in. De triomfen waren schaars. De laatst aansprekende triomf dateert van eind vorig jaar. op de Amerikaanse nummer elf van de ranglijst, Zina Garrison. Daarna was het kommer en kwel met Jagerman. Zij leek de aanslui ting met de subtop in de wereld te missen. De onzekerheid sloop steeds meer in haar spel. De reeks nederlagen ondermijnden niet al leen haar zelfvertrouwen, maar ontnamen haar zelfs het plezier in Tönjann verrast Vink in Badgastentoemooi KATWIJK - Gisteren hadden de tennissers bij het Badgastentoer- nooi van Zee en Duin in Katwijk voor het eerst wat minder last van de wind. In het mannenen- kel B werden de laatste vijf kwartfinalisten bekend. Afgelo pen dinsdag hadden Marco van Trigt, Freek Tanis en Robert Veldt zich al bij de laatste acht geplaatst. Marlijn Krans en Leon Damen leverden in hun partij een boeiend gevecht. In de eerste set hadden de beide spelers veel moeite hun eigen opslag te be houden. De eerste service van Krans miste snelheid en diepte, terwijl die van zijn tegenstander wel hard was, maar te weinig in. Tot zes maal toe, drie aan elke kant, viel er opslagverlies te no teren. Bij de stand 5-3 in zijn voordeel verspeelde Damen een setpomt. Krans vocht zich terug en sleepte nq 6-6 de beslissende tie-break in de wacht met 10-8. Uiteindelijk won hij ook de partij door in de tweede set een keer vaker door de service te breken. Hans Tönjann zorgde voor een daverende verrassing door de als vierde geplaatste Marcel Vink uit het toernooi te stoten. De econo mie-student knokte voor elke bal en sleepte de eerste set binnen 6-3. De ontmoeting moest hierna door een regenbui onderbroken worden. De kletsnatte Vink mompelde in de kantine: „Ik loop te knoeien, maar er komt nog een set". Die kwam er na de onderbreking ook, echter met een voor de favoriet ontnuchte rende afloop. Tönjann sloeg met 6-1 onverbiddelijk toe. Michael van den Berg plaatste zich ten koste van Marcel van Rijn, de winnaar van Forescate, eveneens voor de kwartfinales. De Koudekerker won in twee sets: 6-2, 7-5. Philip Nagelkerken deed datzelfde door Alfred Gele- vert te verslaan: 6-2, 6-3. Ook Ste fan Faas plaatste zich bij de laat ste acht door Ralph Ibema terug te wijzen: 7-5, 6-4. Bij de vrouwen in B kwam Marja Kuipers tot een opmerke lijke prestatie. De C-speelster, uitkomend voor Lisse, wist na een hopeloos lijkende achter stand de papieren nummer éen, Marie-José Rutten, uit te schake len. Kuipers won de eerste set (6- 3), maar dreigde daarna volledig overspeeld te worden. Rutten overklaste haar in de tweede set (6-1) en leek met een 4-1 voor sprong in de derde op rozen te zitten. Een zitplaats met de nodi ge doornen naar bleek, want Kui pers eiste met 7-5 de partij ver volgens voor zich op. In dezelfde categorie versloeg de nummer twee, Annemarie Smalt van de 'Eerste Rotterdamse Tennis School', Esther Iwema met 6-0. 7-5. Ook Liesbeth Iwema moest het toernooi voortijdig verlaten door een nederlaag tegen Petra Guyt: 7-6, 6-3. Leon Damen kwam in het mannendubbel B met zijn part ner Stefan Faas beter voor de dag dan in zijn enkelpartij. De als eerste geplaatsten versloegen de gebroeders Marco en Fred van Trigt duidelijk met 6-2, 6-0. Freek van der Capellen en Michael van den Berg zetten hun partij tegen Marcel Lolling en Mark Post in winst om: 7-6, 6-3. Ook Waldo Jansen en Ralph Ibema bleven aan de goede kant van de score SON EN BREUGEL (ANP) - Brenda Schultz heeft gisteren een zoveelste proeve van bekwaamheid afgelegd. De 16-jarige speelster uit Heemstede bereikte de halve finales van de strijd om de nationale tennistitels in Son en Breugel door kampioene Nicole Jagerman te verslaan. Het tweetal deed in het door regen herhaaldelijk onderbroken treffen nauwelijks iets voor elkaar onder. Missers van de 20-jarige titelverdedigster op belangrijke momenten en winnende slagen van Schultz, zorgden voor het verschil: 7-6, 6-4. dat Brenda de dag van haar leven had. Alles lukte haar. Op de gekste momenten sloeg zij de mooiste backhands. Zij zal maar zelden be ter hebben gespeeld", jammerde de ex-kampioene. Zij zat met haar woorden bezij den de waarheid. Vooral omdat het spel van Schultz beter tot zijn recht komt op banen voorzien van een hardere ondergrond. Daarop heeft haar voor het vrouwentennis op merkelijke harde opslag, veel meer effect. Ook haar forehand had op de door de overvloedige regenval aangetaste baan veel aan kracht verloren. Ondanks de rode ogen, zag Ja german toch positieve punten in haar optreden in Son en Breugel. De maand training met Don had haar in ieder geval weer het plezier in het spel teruggebracht. Zij zei de nederlaag geen ramp gevonden te hebben. „Het leven gaat door". Dat leven bestaat voornamelijk uit de voorbereiding op de strijd om de open Amerikaanse titel strijd. Daar wil zij proberen het 'goede' van Son en Breugel te con tinueren. Een belangrijke overwin ning kan haar volgens Frits Don net dat duwtje geven dat zij nodig heeft. „Ze heeft karakter genoeg om uit dit dal te komen. Ze moet niet te lang meer stil blijven staan bij een nederlaag. De Amerikaanse bokser Floyd Patterson trok zich na een verloren titelgevecht eens drie weken terug in een hut in de rimboe. Hij kwam terug en werd weer kampioen. Zo'n harde instel ling heeft iemand die topsport wil bedrijven nodig". KNVB zoekt alternatief voor vervoer van supporters DEN HAAG (ANP) - De KNVB zoekt een alternatief voor het ver voeren van supporters per trein. De Nederlandse Spoorwegen heb ben besloten per weekeinde maxi maal twee 'risicogroepen' te bege leiden. Hierdoor dreigen duels, waarbij deze regeling niet van toe passing is, te worden getroffen door het veto van burgemeesters. De voetbalbond overlegt vanavond met busondernemingen of zij het vervoer van voetbalfans op zich willen nemen. Aanleiding voor dit overleg zijn de problemen die gerezen zijn om trent het voetbalweekeinde van 27 en 28 augustus, wanneer vier risi codragende duels worden ge speeld en een aantal supporters- groepen dus niet per trein kan rei zen. tegen Van Beveren en Monshou- wer: 6-3. 6-4. Het duo Kyra Bijsterveld/ Loek Verhees begon zijn partij in het gemengd dubbel B tegen Jeanine Junger en Alfred Gele- vert bijzonder voortvarend. Twee service-doorbraken bleken voldoende om de eerste set win nend af te sluiten: 6-2. Hierna was het echter snel afgelopen. Jünger, nog op vele fronten in de strijd, en Gelevert beslisten de volgende sets duidelijk in hun voordeel: 6-3, 6-1. Annemarie Smalt en Freek van der Capellen, als derde geplaatst, kenden geen problemen met het Hoogeveense koppel Jeanet Rijnhardes en Tim Gorree: 6-1,6- 1. In zijn tweede partij van de dag kwam Michael van den Berg met zijn partner Karin Bijster veld op de baan tegen Marlou Geurts en Bas Booms. De eerste set werd met 6-3 gewonnen, maar Geurts en Booms pakten via de tie-break winst in de twee de: 6-7. Uiteindelijk trokken Van den Berg en Bijsterveld toch aan het langste eind: 7-5. (Voor de be- langrijkse uitslagen, zie score bord). HERMAN JOUSTRA De neerwaartse spiraal vond zijn dieptepunt tijdens het toernooi van Wimbledon. Daar kreeg de Ne derlandse in de eerste ronde een geweldig pak slaag van de Deense Tine Scheuer-Larsen. Tot 2-2 in de eerste set leek het nog op een wed strijd, daarna werd het simpelweg een afstraffing en was het huilen geblazen. Mogelijkheden De uitbarsting had grote gevol-_ gen. Jagerman besloot, na overleg met haar ouders, de contacten met haar steun en toeverlaat Felix Ka- plan te verbreken. Zeven jaar had de vroegere Sowjet de Amstel veense bij de hand gehad. Hij leer de haar eigenlijk tennissen en trok met haar Europa in. De harde aanpak van Kaplan bleek op Jager man te zijn uitgewerkt. Dat het besluit door de Jager mannen niet van de ene op de an dere dag werd genomen, bleek al snel. Nog tijdens Wimbledon nam Nicole contact op met Frits Don. De vroegere sparring-partner van Hana Mandlikova, wilde zijn vroe gere dubbelspelpartner eerst zien spelen. Wat hij tijdens het toernooi in Knokke zag, stemde hem tevre den. Hij zag voldoende mogelijk heden om de loopbaan van Nicole ten goede te keren. „Tennissen kan ze wel. Ik zag haar in België ballen slaan waarvan ik echt op de punt van mijn stoel ging zitten. Dat was voor mij een voldoende basis om met haar in zee te gaan", stelde de Hagenaar. Het eerste toernooi waar hij zijn pupil actief kon steunen, was de nationale titelstrijd in Son en Breugel. Na twee opwarmron den, moest de titelverdedigster zich waarmaken tegen Brenda Schultz. Deze 16-jarige vertoeft zo veel in het buitenland, dat zij pas op de tiende plaats van de weke lijkse aangepaste Nederlandse ranglijst terug te vinden is. Daar door kwam het al in de kwartfina les tot een treffen tussen de twee sterkste speelsters in Son en Breu gel. Het was een goede gelegenheid te zien in hoeverre Jagerman op de weg terug is en of Schultz inder daad bezig lijkt het nationale ni veau te ontstijgen. Het eerste bleef een vraagteken, het tweede werd bevestigd. Ook op setpunten voor Jagerman. durfde de jongste van het duo het initiatief te nemen. Een achterstand van 2-4 en 0-40 in de tweede reeks, werd door haar bij kans simpel omgezet in een 6-4 Karakter Jagerman was na afloop danig teleurgesteld. Niet alleen kwamen de waterlanders snel te voorschijn, zij weigerde ook haar tegenstand ster waardering te geven. „Ik denk SON EN BREUGEL (ANP) - Bij de mannen ontsnapte gisteren een van de kanshebbers op de nationa le tennistitel maar net aan een ne derlaag. Paul Haarhuis had het te gen Wim Groeneveld ontzettend moeilijk. Groeneveld, ooit natio naal indoor-kampioen, bleek zijn tegenstander goed te hebben beke ken. Hij wist dat meegaan in het hoge tempo en hard slaan voor hem funest zouden zijn. Hij paste daarom zijn spel aan. Dat beteken de elke vaart uit de door Haarhuis geslagen ballen halen. Met effect, maar ook met hoog geslagen bal len. Het bleek een effectief middel. De eerste set had Haarhuis nog enigszins kijk op het spel van Groeneveld (6-7), in de tweede was hij dat helemaal kwijt (1-6). In de derde reeks moest andermaal een tie-break voor de beslissing zor gen. Groeneveld kwam op 3-0, en was bij 5-5 nog twee punten van de winst verwijderd. Of zoals hij het zelf zei 'nog tien seconden'. Het bleef bij slechts dichtbij. Hij ver loor de extra-game met 7-5. Het bleek voor Haarhuis de impuls die hij nodig had. Met 6-1 en 6-2 vol deed hij alsnog aan de verwachtin gen. Voor een plaats in de eindstrijd lijkt de Eindhovenaar zaterdag een 'betere' opponent klaar te staan. Huub van Boeckel is een speler die houdt van snel spel en hard slaan. Hij had daaraan, naast een dosis er varing, net genoeg om de pas 17- jarige Jacco Eltingh van het Leidse Unicum te verslaan. Van Boeckel realiseerde zich dat zijn spel echter bijna ideaal is voor Haarhuis. Uit voorzorg ging hij na het duel dan ook maar in conclaaf met Groene veld om eens te horen hoe hij het karwei had aangepakt. (Voor overi ge uitslagen, zie scorebord). VRIJDAG 17.05-19.10 BBC 2 Cricket En- geland-Pakistan. 17.40-18.30 Ned 1 Tros Sport: met o.a. een verslag van het in ternationale Sportnng Voetbal toernooi en een reportage van de in Tolbert verreden wegra ces voor motoren om het NK. 20.28-21.50 Ned l Voetballer van het jaar: live-uitzending vanuit het KNVB-Sportcen- trum te Zeist. 22.30-23.35 SCH Super Sport: met Amerikaans honkbal (San Francisco Giants-Cinncinati Reds). 22.50-23.20 Did 2 Die Sport- Reportage. 00.10-00.55 Ned 1 Studio Sport: met voetballen Rotter dam AD- en Amsterdam 712- toernooi. 00.25-00.55 BBC 2 Cricket: Engeland-Pakistan ZATERDAG 10.23-10.55 Did 1 Die Sport- Reportage.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13