'Ik ben voor niemand meer bang' Spo5TV Feyenoord niet welkom Veiligheid voorop in Indianapolis Libregts dichtbij akkoord Geslaagde test voor Steve Cram Knock-out aan zijlijn Mentaal geharde Haarhuis ontvlucht de anonimiteit Gorree verkijkt zich op Faas Siemerink en Van Wijk uitgeschakeld op NK DONDERDAG 6 AUGUSTUS 1987 SPORT PAGINA 13 Als technisch directeur naar KNVB ZEIST (ANP) - Thijs Libregts wordt, met een zekerheid van vrij wel honderd procent, per 1 juli van het volgend jaar de opvolger van Rinus Michels in de functie van technisch directeur en bondscoach van de KNVB. Deze week zijn Li bregts en een topafvaardiging van de voetbalbond, bestaande uit de drie voorzitters Van Marie, Van der Louw en Kastermans, tot een ver regaand akkoord gekomen. Voor de afronding van het con tracteren van de nog één jaar voor PAOK Saloniki werkzame Li bregts (46) zijn volgens woordvoer der Jesse van de KNVB eerst nog definitieve gegevens nodig uit de onderhandelingen met de kandi daat voor het assistent-bonds- coachschap, ex-Utrecht-trainer Nol de Ruiter. Het tekenen van een contract voor Libregts is nog niet aan de orde. De eerder voor Excelsior, PSV en Feyenoord actieve trainer heeft een voorkeur voor de functie van technisch directeur. Het werk op het veld en de bank laat hij liever over aan zijn eerste assistent. Of de KNVB een duur driemanschap, zo als dat anderhalf jaar geleden met het trio Michels-Beenhakker-Ad- vocaat bestond, in de toekomst kan onderhouden, moet volgens de zegsman van de bond echter wor den afgewacht. Libregts is wel ge porteerd van een dergelijke con structie. Deze week volgt namens de KNVB het afrondende gesprek met Nol de Ruitèr. Voor het Neder lands A-elftal, waarbij De Ruiter de plaats van de naar Haarlem ver trokken Dick Advocaat moet gaan overnemen, begint het internatio nale voetbalseizoen op woensdag 9 september met de oefeninterland tegen België in Rotterdam. Bij dat duel debuteert oud-international Klaas Nuninga, tegenwoordig be stuurslid van de sectie betaald voetbal, als delegatieleider. Hij ver vult die functie samen met Renze de Vries, de afgelopen seizoenen het verantwoordelijke bestuurslid Thijs Libregts. voor het Nederlands elftal. De Vries is ook de delegatieleider van Jong Oranje en het Olympisch elf tal. Nuninga verzorgt bij het A-elf tal de specifieke contacten tussen de technische leiding en de spe lers. Gemeente Haarlem verbiedt duel HAARLEM (GPD) - De wedstrijd Haarlem-Feyenoord mag op 23 augustus niet in Haar lem worden gespeeld. Loco-burgemeester Van Schooten heeft dit het bestuur van FC Haarlem laten weten. Van Schooten heeft van de KNVB vernomen dat er die zondag vijf 'risicovolle' voetbalwedstrijden worden gespeeld. De spoorwegpolitie wenst het komend seizoen niet meer dan twee van dat soort duels te begeleiden. Behalve Haarlem-Feye noord staan voor 23 augustus de wedstrijden Sparta-Ajax. DS'79-FC Den Haag, PSV-FC Utrecht en FC Twente-FC Den Bosch op het programma. Haarlem onderzoekt momenteel de mogelijkheid om de Rotterdam se supporters met bussen naar het stadion te laten vervoeren. De kans bestaat dat ook de thuiswedstrijd op 20 september tegen AZ, even eens 'risicovol', geen doorgang kan vinden. In Haarlem vindt op die dag de Tros-loop plaats. Bij de bekerfinale tussen FC Den Haag en Ajax werden eind vorig seizoen goede ervaringen opge daan met het supportersvervoer per bus. Haarlem-voorzitter Henk INDIANAPOLIS (SID) - Zwaar be wapende politie-agenten, fouille ringen bij elke ingang, grondige controles van auto's en bagage en muren met prikkeldraad. Het strijdtoneel van de vrijdag begin nende Pan-Amerikaanse Spelen in Indianapolis heeft veel weg van een gevangenis. OSLO (ANP/Reuter) - Drie en een halve week voor de wereldtitel strijd atletiek in Rome heeft Steve Cram een geslaagde test onder gaan. Tijdens de Norway Games in Oslo zegevierde de Britse wereld kampioen op de 1500 meter in 3.32,93. Cram verwees de Nieuw- zeelandse veteraan John Walker (3.35,27) en de Australiër Pat Scam- mel (3.36,12) nadrukkelijk naar de tweede en derde plaats. Cram was de laatste dagen ern stig over zijn vorm gaan twijfelen en besloot af te zien van een start in Rome op de 800 meter. Op die af stand eindigde hij dit weekeinde in Londen slechts als vijfde. Dat was een van de drie nederlagen, die Cram dit seizoen leed. „Het was be langrijk voor mij om vanavond door een snellle laatste ronde te winnen" verklaarde de Brit., Cram had dit jaar nog niet sneller gelopen dan 3.34,05. Crams landge note Lyz Lynch bezet met haar Noorse 5000-metertijd van 15.01,08 de vijfde plaats op de wereldrang lijst. Colin Jackson, ook een Brit, verraste met een sterke 13,47 op de 110 meter horden. De Amerikaanse sprinter Dwayne Evans leverde een goede prestatie door de 200 meter in 20,44 te winnen. De Brit Steve Crabb zegevierde de 1000 meter in 2.17,75. Werelrecordhou- der Patrik Sjoeberg sprong 2,36 meter hoog. Drie pogingen op de recordhoogte van 2,43 meter mis lukten. De Zweed achtte het te koud voor een nieuwe verbetering. Jaap van Praag in levensgevaar AMSTELVEEN - Jaap van Praag, de 77-jarige erevoorzitter van Ajax, verkeert ten gevolge van een auto ongeval, in levensgevaar. In de buurt van Badhoevedorp belandde Van Praag na een inhaalmanoeu vre met zijn auto in een sloot. Poli tie en brandweerlieden moesten er aan te pas kpmen om de oud-prae- ses van Ajax uit het wrak te bevrij den. Hij is met ernstige kwetsuren in het VU-ziekenhuis opgenomen. Zekerheid gaat de organisatoren echter voor alles. De Amerikaanse regering heeft 51 miljoen gulden uitgetrokken ter bescherming van zesduizend sportlieden en begelei ders bij het grootste evenement van het voor-Olympische jaar. Dat bedrag is bijna een kwart van de totale kosten van de Pan-Ameri kaanse Spelen. De veiligheids maatregelen werden nog eens ver scherpt, nadat politiek gevoelige landen als Cuba en Nicaragua had den besloten een ploeg af te vaardi gen. De sportlieden uit 38 landen, die voor het grootste deel al in het 780.000 inwoners telende Indiana polis zijn aangekomen, zijn onaan genaam verrast door de extreme veiligheidsmaatregelen. „Je kunt het dorp verlaten, wanneer je dat wilt. Maar voor je door de controle bent, zijn je zenuwen behoorlijk op de proef gesteld", zegt Norman Bellingham, die namens de Ver enigde Staten deelneemt aan de kano-wedstrijden. Het benauwen de gevoel wordt versterkt door hit tegolf, die het midden-westen van de Verenigde Staten teistert. Om vier uur 's middags wordt nog 34 graden Celsius gemeten bij een luchtvochtigheid van 47 procent. Het voorkomen van terreur is de eerste opdracht die de organisatie zich heeft gesteld. De tweede opga ve voor de tiende editie van de Pan-Amerikaanse Spelen is het vermijden van doping-schandalen. Het voorafgaande evenement in Caracas (1983) werd gekenmerkt door een buitensporig gebruik van verboden stimulerende middelen. Negentien sportlieden werden be trapt op het slikken van verkeerde medicijnen en moesten hun me daille inleveren. Eén wereldrecord gewichtheffen moest worden ge schrapt. Kort voor het begin van die Spelen in Venezuela trokken veertien deelnemers uit de Ver enigde Staten zich terug, nadat be kend was geworden dat een nieuw en verfijnd analyse-systeem zou worden ingevoerd. Een herhaling van deze schanda len, die vooral de reputatie van de Verenigde Staten beschadigden, moet ten koste van alles worden voorkomen. Dr. Ronald Blanken- baker, plaatsvervangend hoofd van het hypermoderne, ruim vier miljoen gulden kostende laborato rium, stelt dat elke overtreder wordt betrapt. „Doping past niet in de sport. Als een atleet denkt dat hij ongestraft kan slikken, kan hij beter thuis blijven." Het medische afdeling controleert van meer dan duizend deelnemers de urine. De medaille-winnaars ondergaan ze ker een test. De schandalen van vier jaar gele den zijn in de aanloop naar de tien de Pan-Amerikaanse Spelen in d? Verenigde Staten weer een heet hangijzer geworden. In alle gele dingen wordt het gebruik van ver boden middelen afgeraden en afge keurd, maar toch blijft het doping- vraagstuk actueel. De Amerikaan se speerwerper Duncan Atwood, die in 1983 voortijdig naar huis te rugkeerde en twee jaar later toch werd betrapt, meent dat een aan zienlijk aantal van zijn collega-atle ten nog steeds misbruik maakt van medicijnen. „Tegenwoordig is het iedereen duidelijk dat doping na tal van ja ren nog te bewijzen is. Men ge bruikt geen langwerkende midde len meer, maar substanties waar van de sporen snel verdwenen zijn." De sport-officials van de Ver enigde Staten schuwen doping net zo sterk als de Amerikaanse rege ring het gebruik van drugs. Sinds „Caracas" worden de sportlieden bij elk groot toernooi onderworpen aan een interne analyse, voordat ze de officiële controle moeten onder gaan. LINZ (DPA) - De voetbalge schiedenis heeft er een buitenge woon hoofdstuk bij. In het Oos tenrijkse competitieduel tussen VOEST Linz en Grazer AK werd de Graz-trainer Adi Pin ter door de chef-ordebewaarder van VOEST. Josef Saner, knock-out geslagen. Pinter had in de 42ste minuut van het duel een ballenjongen vastgehou den, waarop Saner hem met een kopstoot buiten westen stelde. De Grazer reserve Kurt Nessl revancheerde zich voor zijn coach en sloeg de ordechef tegen de vlakte. Beide slachtoffers moesten met een hersenschudding naar het ziekenhuis worden ver voerd. De al gewisselde speler Dieter Schatzschneider verving Pinter op de bank. De voorzit ter van Linz, Franz Ruhaltin- ger, bood na afloop zijn excuses aan voor het voorval. De Oos tenrijkse bond heeft aangekon digd een spoedbehandeling van de affaire voor te staan. SON EN BREUGEL (GPD) - Christian Feenstra heeft slechts een jaartje als Nederlands beste tennisser rond mogen stappen. Gisteren werd de nuchtere Hilversummer in twee sets (6-3,6-2) van de baan geveegd door de tennisrevelatie van dit moment, Paul Haarhuis. In de derde ronde van het Neder lands tenniskampioenschap in Son en Breugel maakte Feenstra voor de tweede maal pijnlijk kennis met de in de Verenigde Staten stude rende en trainende Haarhuis. „Ik heb tijdens het satelliettoer- nooi al flink van hem verloren. Ik zag het dus al niet zo zitten, al hoopte ik dat het nu beter zou gaan. Helaas. Maar of Paul Haarhuis mijn opvolger wordt als Neder lands kampioen, zoals velen hier beweren, betwijfel ik. Ik denk toch dat Huub van Boeckel en Menno Oosting sterker zijn. De laatste heeft dat al bewezen door driemaal van de vier partijen dat ze tegen over elkaar stonden, te winnen", al dus Feenstra. De instelling waarmee Feenstra gisteren voor de tweede maal die dag de baan betrad (de partij werd in de eerste set bij de stand van 4-1 in het voordeel van Haarhuis ruim Angst werd zijn struikelblok. Zijn zeer verdedigende en daar naast weinig overtuigende spel, kenmerkte de instelling van de Hil versummer, die vrij onaangedaan leek over het feit niet langer door het leven te mogen gaan als Neèr- lands hoop in bange tennisdagen. Hoewel hij bekend staat als een speler die graag zijn spel zorgvul dig vanuit het achterveld opbouwt, sprong hij gisteren wel erg angstig met zijn kansen om. Wat meer lef had zijn afgang draaglijker ge maakt. „Ik ben nu eenmaal een schijterd. Kom niet zo gauw naar het net. Ten eerste is dat mijn sterk ste punt niet en ten tweede wacht ik liever totdat de tegenstander een fout maakt". Kortom: Christian Feenstra zit in de vergeethoek. Zijn roem is snel gedaald. Hij lijkt zelfs aan de aan- Tijdens Badgastentoernooi in Katwijk KATWIJK - Gisteren werd er opnieuw onder bijzonder winde rige en regenachtige omstandig-, heden getennist in het Badgas tentoernooi van Zee en Duin in Katwijk. De papieren nummer twee van de B-lijst, Stefan Faas van Dekker, moest het opnemen tegen ex-Nieuw Vennepspeler Tim Gorree. Gorree, die nu trai ner is van het district Drenthe en uitkomt voor Hoogeveen, de monstreerde een geweldige slag kracht. Hij bleek de daarbij on ontbeerlijke precisie echter niet in huis te hebben. De 19-jarige Faas had even tijd nodig om te ontdooien, maar daarna retour neerde hij zelfs de hardste ballen schijnbaar moeiteloos. De Hoog- evener verkeek zich bovendien nogal eens op de met veel top spin geslagen forehands van zijn opponent. In een mum van tijd trok de stoïcijnse Faas de partij naar zich toe: 6-1, 6-2. De favoriet, Robet Veldt van Amstelpark uit Amsterdam, won volgens verwachting in twee sets van Mark Post: 6-3, 6-4. Ook de afgelopen maandag gestaakte ontmoeting tussen Marcel Ger ritsen en Jack Manuputty (bij de stand 7-5,1-0 in het voordeel van eerstgenoemde) werd uitge speeld. Gerritsen gunde zijn te genstander geen enkele game meer en won de tweede set met 6- 0. Vlak daarop moest hij aantre den tegen Freek Tanis. Hij wist de eerste set nog wel te maar daarna was-het snel afgelo pen: 7-6, 2-6, 1-6. De talentvolle Madelijn Da- men, trainingsparner van Heieen van den Berg, versloeg de aan vankelijk fel tegenstribbelende Nancy Toole in het vrouwenen kel B: 7-6, 6-1. Van den Berg zelf was slechts als toeschouwer aan wezig. Vandaag moet zij aantre den in een A-toernooi in Dom burg, waarvoor zij direct is toege laten. In het mannendubbel B ble ken de broers Marco en Fred van Trigt veel te sterk voor Martijn Krans en Philip Nagtegeller. De levende muur die de beide broers vaak vlak voor het net op wierpen, was een bijna niet te ne men hindernis: 6-4, 6-2. Voor eni ge opschudding zorgde een juist passerende vogel, die precies bo ven het hoofd van Martijn Krans meende zijn behoefte te moeten doen. Hij trof de rechterhand en het racket van Krans, die daarop even naar de kant holde voor de noodzakelijk geworden reini gingswerkzaamheden. Mark Fleischeuér, als eerste geplaatst bij de mannen in C, had de nodige moeite met John van Overloop. De jonge speler van Forescate wist de eerste set pas door een tie-break winnend af te sluiten: 7-6. Van Overloop kwam vervolgens na een servicedoor- braak op een 3-1 voorsprong in de tweede set, maar ging toen in de fout. Tijdens de vaak lange slagenwisselingen miste hij het geduld om op het juiste moment toe te slaan. Fleischeuer raakte niet in paniek en wachtte rustig op fouten van zijn tegenstander, die schreeuwend tegen zichzelf het tij trachtte te keren. Dat lukte dus niet en hij verloor ook de tweede set: 6-4. r drie, Sebas Mons- houwer, versloeg met veel moei te Brummen in drie sets: 5-7, 7-5 en 7-5. De Rotterdammer Martin Glastra, vierde op de lijst, moest echter zijn meerdere erkennen in Michael van Maaren: 6-3, 6-3. De C-speelsters Carola Geer- lings en Irma Seeters werkten een ware marathonpartij af. De beide kemphanen stonden bijna drie uur op de baan. In het baseli ne-duel, waarin ralleys van 15, 20 slagen meer regel dan uitzonde ring waren, toonde Geerlings zich het koelbloedigste. Na ieder een set gewonnen te hebben (6-4, 4-6) moest een tiebreak de beslis sing brengen. De qua uiterlijk op Sabatini lijkende Seeters miste op de beslissende momenten de rust om het af te maken. Geer lings, die op 5-4 in de set nog twee matchpoints had laten lig gen, won de tiebreak met 7-4 en bereikte de volgende ronde. Het derde reefcshoofd, Marja Kui pers, versloeg vrij eenvoudig Sa bine Berkhout: 6-1, 6-2. HERMAN JOUSTRA dacht van bondscoach Stanley Franken te ontsnappen, zoals zijn volgende opmerking doet vermoe den: „Franken is voor de Neder landse tenniswereld zeker een aan winst. Hij kan zich alleen niet op al le spelers even goed concentreren. Hij heeft teveel mensen om te be geleiden, waardoor zijn grootste belangstelling toch naar een paar spelers uitgaat". Feenstra lijkt op het ogenblik een randgeval met een minimum aan gevoel voor vechtlust. Dit in te genstelling tot zijn opponent Haar huis. Zijn verblijf in de Verenigde Staten heeft er in belangrijke mate toe bijgedragan dat de 21-jarige Eindhovenaar in eigen land de ano nimiteit heeft kunnen ontvluchten. In het land van de onbegrense sportmogelijkheden traint hij nu onder de harde-en strakke hand van Richard McGee en staat op de 350ste plaats op de ATP-lijst. Zijn mentale harding blijkt uit de woor den: „Na het spelen van het sate- liettoernooi ben ik yoor geen speler in Nederland meer bang". Ondanks het voorbeeld Haar huis voelt Feenstra er niets voor studie en training te combineren en zeker niet in de Verenigde Sta ten. „Ik moet het hier doen en hier bewijzen", meent de onttroonde kampioen. "Na het behalen van de nationale titel verwachten de men sen opeens zoveel van je, maar je moet het allemaal wel op kunnen brengen. De aandacht gaat nu een maal naar de winnaars uit en daar hoor ik dit jaar niet bij", aldus de voormalige Europese jeugdkampi oen, die woonten en traint op het Melkhuisje. Faciliteiten genoeg dus om de top bij te kunnen benen. „Toch is de rest beter geworden en ben ik stil blijven staan. Het seizoen is niet verlopen zoals'ik me had voor gesteld. Ik heb geen hoogtepunt gekend. Hoe het komt weet ik niet. Ik zal iets in mijn spel moeten ver anderen, maar weet alleen niet wat. Daar moet ik nog achterkomen", meent de nummer 347 op de We reldranglijst, die het nu nog te vaak moet hebben van zijn loopvermo gen. SON EN BREUGEL - Jan Siemerink heeft gisteren bij de nationale ten niskampioenschappen zijn grote krachtsinspanning van maandag moe ten bekopen met een nederlaag. Na zijn dubbele overwinning op Freddie Sauer en Ton Sie bleek de jeugdige Rijnsburger in het Brabantse Son en Breugel niet meer bij machte om ook Wim Groeneveld opzij te zetten. Na de eerste set met 6-2 te hebben verloren, slaagde Siemerink er nog wel in de tweede reeks (4-6) naar zich toe te trekken, maar in de tie-break moest hij afhaken. Groeneveld, twee jaar geleden winnaar van de open Leidse kampioenschappen, stuit in de kwartfinale op een van de favorie ten, Paul Haarhuis- Jacco Elthing, clubgenoot van Siemerink bij het Leidse Unicum, haal de wel de laatste acht. De nog geen 17-jarige tennisser uit Heerde ver- sloegde als zevende geplaatste Willem-Jan Lodder in drie sets (4-6, 6-3, 6- 1). Het duo Siemerink/Elthing haalde de tweede ronde van het dubbel spel door een zege op Ton Kempers en Jeroen Schuur die bij een 4-6, 0-2 achterstand opgaven. Jacqueline van Wijk leed gisteren in Son en Breugel een dubbele neder laag. In het enkelspel werd zij in de tweede ronde uitgeschakeld door Ni cole Rooimans. De Eindhovense was met 6-4 en 6-2 duidelijk de sterkste. De 22-jarige in de Verenigde Staten studerende Van Wijk werd met het dubbelpartner Brigitte Pardoel uitgeschakeld door het duo Gabi Cooren- gel/Carolien Vis: 1-6, 3-6. Dekker-speelster Coorengel moest in het enkelspel ook afscheid ne men van de NK door verlies in haar partij tegen Marielle Rooimans: 4-6,4- Hut, tevens penningmeester van het sectiebestuur betaald voetbal: „Er is dus een alternatief. Schakel bussen in en alles komt gecontro leerd aan. Het zou me niet verba zen als deze manier om supporters te vervoeren straks door alle clubs wordt geïntroduceerd. Haarlem heeft in dat geval bovendien nog het voordeel dat de risicovolle mar- sen van station naar stadion en te rug van de baan zijn". PSV PSV is in het internationale voet baltoernooi van Manchester City niet verder gekomen dan de vierde en laatste plaats. Na de nederlaag met 1-3 tegen de Braziliaanse club Atletico Mineiro werd gisteren op Main Road met dezelfde cijfers verloren van de organiserende club. Manchester City nam voor rust door Stewart de leiding. Het werd in de 57ste minuut 2-0 door White. Pas nadat Stewart voor 3-0 had ge zorgd, deed PSV via Koeman iets terug. De Nederlandse kampioen bleek nog verre van de vorm uit de vorige competitie. In de tweede helft verving trainer Hiddink de nieuwe spits Kieft door de even nieuwe Gillhaus. De opstelling van PSV was: Van Breukelen; Van Aerle, Van de Kerkhof, Nielsen en Koot; Vanen burg, Koeman, Lerby en Arnesen (Van Kessel); Kieft (Gillhaus) en Thoresen. Den Bosch FC Den Bosch eindigde gisteren eveneens als vierde en laatste bij het toernooi van Steaua Boekarest. In het duel om de derde plaats ver loor de Brabantse ploeg met 2-4 van Club Brugge. Den Bosch was in de eerste wedstrijd gedeklas- seerd door gastheer Steaua (1-6). Geen van beide teams kwam in de sterkste opstelling in het veld. Brugge speelde zonder Ceulemans en Frank Van der Eist. Trainer Theo de Jong kon niet beschikken over de spits Beukers, die dinsdag een lichte beenblessure opliep. Collega-spits Grim speelde, bij een temperatuur van 38 graden Cel sius, slechts een halve wedstrijd. Brugge bouwde een marge op via Degrijse (2) en de oud-PSV-er Brylle. Den Bosch kwam via Gös- gens (53) en Krüzen (69) dichterbij, maar drie minuten na de tweede Nederlandse treffer zorgde Leo van der Eist voor 4-2. Als troost voor de twee nederlagen kreeg Den Bosch de Fair Play Cup. Steaua, winnaar van de Europe se beker voor landskampioenen in 1986, verloor in de finale op straf schoppen van Vorwarts Frankfurt an der Oder uit Oost-Duitsland. Gullit In de gisteren door AC Milan met 3-0 gewonnen oefenwedstrijd te gen Parma was Ruud Gullit alleen in de eerste helft van de partij. Het was zijn heroptreden in wedstrijd verband na een spierblessure. Mar co van Basten deed zich nadrukke lijker opmerken dan zijn landge noot. Van Basten nam één van de drie treffers voor zijn rekening. Volendam behaalde gisteravond een verdienstelijke overwinning op de Belgische eersteklasser FC Antwerp: 3-1. Voor 2000 toeschou wers scoorde spits Gert-Jan Duif drie keer. Randy Samuel, reserve bij PSV, zou op proef met Volen dam meespelen. Dit debuut in het palingdorp ging niet door, omdat de Canadese verdediger licht ge blesseerd is. Het is de bedoeling dat hij komende week wel een keer in actie komt bij de nieuwe eredivi sieclub. Volendam wil hem voor een seizoen huren van de lands kampioen. DONDERDAG 17.05-19.10 BBC 2 Cricket; Engeland-Pakistan (dag 1). 22.15-23.00 SKY Philips Football Cup 1987: terugblik op de halve finale van het voetbal kampioenschap vanuit het Wankdorf stadium in Bern. 22.30-23.05 SCH Super Sport: met opmerkelijk sportnieuws. 00.30-01.00 BBC 2 Cricket: Engeland-Pakistan (samenvat ting). VRIJDAG 09.30-10.00 SCH Better Bad minton: cursus. 11.50-14.00 BBC 1 Cricket: Engeland-Pakistan (dag 2) van uit The Oval in Londen. 13.05-14.00 SKY Athletics- World Cup Canberra: impressie van de. tweede dag van de WK atletiek '85 vanuit Canberra. 14.35-14.45 BBC 2 Cricket: Engeland-Pakistan. 14.45-17.10 BBC 1 Cricket: Engeland-Pakistan.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13