Van Wijk eindelijk op scherp Evenwichtig Oranje bedwingt F ran krij k 'Volgend jaar met AC Milan' Goelko naast Timman SpooTTV Goede start Leidse tennisster bij nationaal kampioenschap Zwaga weer op erepodium bij Skutsjesilen UmUAWAlllMUUalL SPORT PAGINA 13 Nederlander Van Gils stuwt Frans hockey AMSTELVEEN (GPD) - Het Ne derlands mannenhockeyteam be gint langzaam in het juiste ritme te komen voor het Europees kampi oenschap in Moskou half augustus. Ofschoon de nationale ploeg vorige week bij de start van de voorberei ding in Amstelveen twee maal op rij vrij eenvoudig over Polen heen liep. constateerde bondscoach Hans Jorritsma nog de nodige te kortkomingen. Gisteravond maak te zijn team al een veel evenwichti ger indruk in de eerste van de twee oefeninterlands tegen EK-deelne- mer Frankrijk (5-0 winst). Alleen Cees Jan Diepe veen, die voor het eerst sinds zijn knieblessure van anderhalve maand geleden vijftig minuten mocht meespelen, ver toonde nog de nodige aanpassings verschijnselen. De waarde van de demonstratie tegen de Fransen werd na afloop dan ook vele malen hoger inge schat dan de opvoeringen tegen Polen. Te meer, daar de tegenstan der van gisteravond zich heeft ont wikkeld tot een formatie, waarmee rekening moet worden gehouden. Sinds Ton van Gils het technische bewind voert over de nationale Franse equipe heeft het hockey in dit land sterk aan kwaliteit en po pulariteit gewonnen. In de vijfjaar, dat de 36-jarige Nederlander, vroe ger gymnastiekleraar aan het Leid se Bonaventuracollege, als part-ti mer bij de Franse bond actief is, ("Ik ben op het nulpunt begon nen") slaagde hij er in met aanspre kende resultaten de nodige erken ning af te dwingen voor deze tak van sport. Klimaat Zo manoeuvreerde hij het elftal op het EK in '83 in Amstelveen naar de zesde plaats en verbaasde hij de Europese hockeywereld door de Fransen begin dit jaar naar de eindzege te loodsen van het Ek- kwalificatietoernooi in de zaal in Lièvin. „Door deze prestaties", bena drukt Van Gils, is er in Frankrijk een beter hockeyklimaat gecreëerd dan in het verleden ooit het geval is geweest. Vooral financieel kan er nu veel en'dat is al heel wat. De bond zelf beschikt door het geringe aantal geregistreerde beoefenaren (8000-red) nauwelijks over vol doende middelen en is dus vrijwel afhankelijk van de overheid. Voor het verstrekken van subsidies wórdt voornamelijk afgegaan op de resultaten en die zijn de laatste jaren zo goed, dat er steeds meer geld wordt vrijgemaakt". Op advies van Van Gils wordt het grootste deel van het beschik bare budget gestoken in de aanleg van (zand-ingestrooide) kunstgras velden. De Franse overheid trekt daarvoor elk jaar drie miljoen fran cs (ongeveer 1 miljoen gulden) uit. Van dit bedrag kunnen er drie wor den aangelegd en dat heeft in de loop der jaren geleid tot een storm achtige gFoei van het aantal velden. Toen Van Gils in '82 zijn entree maakte, lagen er rondom Parijs en Lyon slechts een paar van dergelij ke vezeltapijten, maar inmiddels is het totaal opgelopen tot bijna der tig, verspreid over het hele land. Interesse Ondanks die ontwikkeling en de technische inbreng van de voorma lige trainer van Amsterdam en HGC is er een aantal factoren, dat de progressie van het Franse hoc key afremt. Zoals de zwakke com petitie, die volgens Van Gils door drie clubs (Racing Club de France, Amiens en Lille) wordt beheerst, maar vooral ook door het gebrek aan vakkundig kader. „Er bestaat nauwelijks interesse om trainer of coach te worden. En dat komt, om dat er financieel te weinig tegen over staat" Nederland - Frankrijk 5-0 (1-0) 23. Bovelander 1-0 (strafcor- ner), 37. Parlevliet 2-0, 42. Ro bert Delis^en 3-0, 47. Parlevliet 4-0. 70. Robert Delissen 5-0. Scheidsrechters: Caesens en Van Beneden (Bel). Toeschou wers: 300. Een ander probleem vormt het geringe potentieel aan topspelers. „De groep, waaruit ik een keuze kan maken voor het nationale elftal is veel te klein. Echte grote talen ten, zoals in Nederland, dienen zich zelden aan. Dat heeft weer al les te maken met het ontbreken van goed technisch kader en uiter aard ook met het beperkte aantal hockeyers in dit land. Vandaar ook, dat we niet zo snel boven de middelmaat zullen uitkomen, laat staan de wereldtop halen" Moskou Dat neemt niet weg, dat Van Gils, die zijn werk voor de Franse bond combineert met een baan als leraar lichamelijke opvoeding op een HBO-school in Voorburg, er al les aan gelegen is over veertien da gen met zijn ploeg een goed figuur te slaan. „Het zou mooi zijn", blikt Van Gils vooruit, „als we op het EK bij de eerste vier eindigen, want dan zouden we een goede kans maken om naar de Olympische Spelen te gaan. Erg reeel is die mogelijkheid echter niet. Als je naar onze poule indeling kijkt is West-Duitsland ze ker van een halve finaleplaats en sla ik Rusland als thuisspelend land hoog aan. Wat dat betreft had een verrassing er eerder ingezeten, wanneer we in de groep van Neder- land. Engeland en Spanje waren ingedeeld. Vandaar, dat ik tevre den ben met een plaats bij de eerste acht". Na Moskou begeleidt de Neder lander de Franse ploeg nog op het EK-zaalhockey in Wenen (januari volgend jaar), voordat hij zijn taak als buitenlandse uitzendkracht af sluit. „Begin dit jaar twijfelde ik of ik nog zou doorgaan, maar met Moskou in het vooruitzicht heb ik toch maar ja gezegd. De Franse bond zal ongetwijfeld nog wel pro beren me vast te houden, maar ik denk niet dat ik op dat voorstel in ga. Het is na vijf jaór van veel reizen en hard werken mooi geweest". Amsterdam mikt op veel publiek Pascal Florin e OOST-BERLIJN (ANP) - De financiële moeilijkheden waar mee het ijsstadion Thialf kamp te, zijn ook in Oost-Duitsland doorgedrongen. Horst Briesen- meisterf algemeen secretaris van de Deutschen Eislaufver- band der DDR, heeft derhalve vroegtijdig een trainingsstage in de vorig seizoen zo snelle Heerenveense ijshal aange vraagd. „Wij willen graag van 8 tot 17 oktober een trainingskamp in Heerenveen opslaan", zegt Briesenmeister. „Een verzoek DDR wil stage in Heerenveen daartoe is ingediend bij de Ne derlandse schaatsbond." We gens vakantie van KNSB-direc- teur Osinga is op het verzoek nog niet gereageerd. Mochten exploitatieproble men het Oostduitse verblijf in die periode onmogelijk maken, dan blijft de DDR-selectie thuis. De overdekte 400-meter- baan in Oost-Berlijn biedt ech ter minder faciliteiten. Volgens Briesenmeister is Oost-Duits land van plan de sterkste af vaardiging te sturen naar de eerste internationale ontmoe tingen: wereldbeker heren in Heerenveen (21 en 22 novem ber) en een week later naar de eerste wereldbekerwedstrijden (dames en heren) op de nieuwe baan in Butte in de Amerikaan se staat Montana. AMSTERDAM (GPD) - Jack van Zanten en de zijnen verwachten het komende weekeinde een toe schouwersrecord bij het Amster dam 712-toernooi. De belangstel ling voor het topvoetbal-evene ment in de hoofdstad is, ondanks het feit dat gelijktijdig in Rotter dam een soortgelijk toernooi wordt afgewerkt, groter dan in voorgaan de jaren- De deelname van Europacup winnaar FC Porto en publiekslie veling Dinamo Kiev, alsmede de nieuwsgierigheid naar Ajax heb ben er in elk geval voor gezorgd dat de telefoon van Olympisch Sta dion-directeur Otto Roffel einde lijk weer eens rinkelt. Dat de vierde deelnemer. Torino zonder de naar PSV getransfereerde Kieft, minder tot de verbeelding spreekt is dan ook van ondergeschikt belang. „We hadden", moest Jack van Zanten toegeven, „graag AC Milan naar Amsterdam willen halen. Het heeft er ook even naar uitgezien, dat dat zou lukken. Maar de trainer. Liedholm. die nu notabene is ver vangen. was daar destijds op tegen omdat dit toernooi niet in zijn voor bereiding zou passen". Van Zanten zal binnenkort een poging wagen de club van Gullit en Van Basten voor de editie van '88 vast te leg gen. „We hebben een principe-toe zegging van Milan, maar ik weet eerlijk gezegd niet wat die waard is. AC Milan schijnt PSV ook al iets beloofd te hebben voor het volgen de toernooi in Eindhoven. Het is in elk geval de moeite van het probe- fen waard". Zeker omdat het voor organisa toren niet zo eenvoudig meer is om een aantrekkelijk deelnemersveld samen te stellen. De Engelsen lig gen uit de markt vanwege hun lijkheden voor de sponsors van KNLTB reclame voor zich te i SON EN BREUGEL - Jacqueline van Wijk heeft gisteren als enige van de 'Leidse' vertegenwoordigers bij de nationale tenniskampioenschappen de eerste ronde overleefd. In een sterk gespeelde partij toonde de voor Unicum en het universiteitsteam van Wake Forest uitkomende Leidse zich de meerdere tegen Pascalle Druyst: 6-3, 6-7, 6-3. „Ik heb deze zomer nog niet zo goed gespeeld als vandaag. De scherpte die tot nu toe ontbrak was opeens wel aanwezig. Een mentali teitskwestie, het zit in mijn hoofd De hele zomer heb ik geen zin ge had om ergens voor een wedstrijd in te slaan, vandaag heb ik dat met Heieen van den Berg wel gedaan Toen wist ik al dat het goed zat", al dus een opgetogen Jacqueline van Wijk na afloop van haar partij. Van Wijk had de strijd al in de tweede set kunnen beslissen, toen een 4-5 achterstand werd wegge werkt (6-5), maar op het beslissen de moment Druyts dankzij een dubbelfout langszij kon komen. Ook in de tie-break had Van Wijk de beste papieren (0-3, 6-3), maar verzuimde het karwei af te maken. „Ik was te gehaast", gaf de Leidse tennister als reden. In de derde set kwam de Maastrichtse tegenstand ster er daarna niet meer te pas: 6-3. Vanmiddag ontmoet Van Wijk de winnares van de partij tussen Caro line Vis en Nicolette Rooijmans i de nationale tennis- AMSTERDAM (ANP) - Bons Goelko is een geduldig en vol hardend man. Zeven lange jaren diende hij bij de Russische over heid het ene na het andere ver zoek in alvorens hij en zijn vrouw begin 1986 permissië kregen de Sowjet-Unie te verlaten. De zelf de eigenschappen vormden maandag de basis voor zijn over winning in de tweede ronde van de kroongroep van het interna tionale schaaktoernooi in Am sterdam. Met wit bracht hij de Columbiaan Zapata in 39 zetten zijn tweede nederlaag toe. Door de zege kwam Goelko met Timman aan de leiding. De favoriet slaagde er tegen Van der Wiel niet in een minuscuul voor deeltje in winst om te zetten. Na 61 zetten moest hij berusten in remise. Tsjernin en Chandler speelden tot het laatste stuk van het bord verdwenen was, voor dat zij gedworigen werden het punt te delen. Goelko (40) vestigde zich na zi jn vertrek uit zijn geboorteland in de Verenigde Staten. Ttjdens zijn strijd met de Sowjet-bureau- cratie lag zijn schaakcarriere vrij wel stil. Het buitenland was ui teraard taboe en nationaal kwam hij ook nauwelijks aan de bak Zijn absentie op de toernooivel- den betekende een verlies voor de schaaksport. Goelko had meer in zijn mars had dan de ge middelde schaker. Het bewijs daarvan vormde het kampioen schap van de Sowjet-Unie, een ti telstrijd die in de internationale schaakwereld doorgaat voor een mini-wereldkampioenschap. In Amsterdam kan Goelko wel eens de voornaamste concurrent van Timman worden voor de eindzege. Als invaller van het laatste uur voor zijn ex-landge noot Sokolov dwong hij dinsdag in de tweede ronde bewondering af met zijn fraaie overwinning op Zapata. Met wit bediende hij zich in het oud-indisch van een vrij ongebruikelijke opstelling met e3 en Pge2. Bewust stuurde hij aan op een zwaar, positioneel ge vecht. Met eindeloos geduld en volharding laveerde hij zijn stuk ken naar de meest strategische velden. Toen die eenmaal inge nomen waren, ruïneerden zijn vrolijk springende paarden de zwarte stelling in een oogwenk. Zapata werd van het bord ge drongen, had uitsluitend gekun stelde zetten achter de hand en gaf na 39 zetten murw op. Timman remiseerde tegen Van der Wiel. Daarmee kwam de Am sterdammer slecht en de Leide- naar goed weg. In het damegam biet kwam Timman beter uit de opening en moest Van der Wiel constant vechten voor remise. Dat deed hij op originele wijze en hoewel Timman lang aanhield, moest hij na 61 zetten genoegen nemen met het halve punt. Bij Tsjernin - Chandler raakte zwart in verschrikkelijke tijdnood met nog vijf minuten voor twintig zetten. Wippend op zijn stoel overleefde Chandler alle gevaren en wikkelde hij solide af naar re mise. Bij de mannen werden Ivar de Jong en Jos Koemans uitgescha keld, terwijl Jacco Eltingh en Jan Siemerink nog niet in actie kwa men. De nu in Amsterdam tennis sende Frans Grimbergen bereikte ten koste van Erik Koers de vol gende ronde: 6-3,1-6, 6-3. Grimber gen werd via de achterdeur tot het toernooi toegelaten omdat de als vijftiende geplaatste Maarten Koopman vijf minuten te laat op de baan verscheen. Injectie Verandering van spijs doet eten. Na meer dan veertig jaar kind aan huis te zijn geweest op de Mets-ba nen in Scheveningen, heeft de Ko ninklijke Nederlandse Lawn Ten- nisbond de strijd om de nationale seniorentitels op een andere ac commodatie ondergebracht. Na ampel beraad werd de HTC Son in Son en Breugel de gelukkige. Bij de verplaatsing van de Rand stad naar de provincie bleef het echter niet. Het prijzengeld kreeg een forse injectie en het aantal deelnemers bij de mannen werd verdubbeld tot 64. Dit verschafte een groot aantal anoniemen in het landelijke tenniscircuit de moge lijkheid zich met de sterkeren te meten. Want anders hadden bij voorbeeld Armand Custers (Hoensbroek), Hugo Janssen (Stramproy), Remko Heethuis (Veghel) en nog veel anderen slechts door het betalen van 7 gul den 50 de eerste dag van het toer nooi mogen bijwonen. Zij mogen HTC Son dankbaar zijn voor het initiatief de 'nationale' naar het Brabantse land te halen. De organisatie ondervond daarbij de hartelijke medewerking van de tennisbond. Die was al eerder tot de conclusie gekomen dat het titel- toernooi aan een renovatie toe was De kritiek bij de Mets richtte zich vooral op tekortkomingen op het gebied van catering, sanitaire voor zieningen en onvoldoende moge- Stuurlui Met de toewijzing - tot stand ge komen aan de hand van dertien cri teria - haalde HCT Son zich heel wat op de hals. Een goed toernooi zou voor kennisgeving worden aangenomen, bij een minder voor spoedig verloop zouden de betere stuurlui al weer de, veilige, wal hebben opgezocht. Daarom wil de Brabantse vereniging het toernooi per sé een succes laten worden. Om de kosten te kunnen spreiden, is de KNLTB verzocht een overeen komst voor vijf jaar af te sluiten. Daar is de tennisbond, afwachtend, niet op ingegaan. Voor het evenement werd om be lastingtechnische redenen een aparte stichting opgezet, die met een begroting van 100.000 gulden moest gaan werken. Daarvoor werd onder meer een centre-court neergezet waar zo'n 2500 toeschou wers plaats kunnen nemen. De betere accommodaties moe ten in totaal zo'n zesduizend lief hebbers naar het tennispark Genti aan lokken. Ter vergelijking, de ti telstrijd op de Mets mocht zich vo rig jaar verheugen in de belangstel ling van vierduizend belangstellen den. Maar zelfs als het gewenste aantal niet wordt bereikt - maan dag waren er al 700 betalende toe schouwers - is er in Son niets aan de hand. De begroting is voor 95 procent opgemaakt zonder reke ning te houden met de inkomsten van de entree-gelden. Sponsors De opbrengst van het promo dorp is wel in de begroting opgeno men. Een van de twee hallen van de vereniging, zo'n 1800 vierkante me ter, is omgebouwd tot iets wat de nationale een beetje moet doen gaan lijken op de internationale toernooien in ons land. Die moge lijkheid voor sponsors zich te pre senteren, is ook de bond niet on welgevallig. De oorspronkelijk uit tien leden bestaande groep van tien sponsors is inmiddels terugge bracht tot zeven. Die vermindering past zeker niet in het door de bond gepropageerde streven naar top- tennis. Op de baan sneuvelden gisteren enkele reputaties. Van de zestien geplaatste spelers bij de mannen haalden er drie de tweede ronde niet. De belangrijkste was Chris Vermeeren. De halve finalist van vorig jaar en nummer zes op de lijst, verloor in twee sets van Stefan Koch. De andere favorieten die het niet haalden waren Tjerk Bogtstra (16), die kampt met de ziekte van Pfeiffer, en Maarten Koopman. Geen van de „toppers" onder vond last van zijn tegenstander. Nummer één op de lijst en plaatse lijk favoriet Menno Oosting stond een game af aan Armand Custers. Paul Haarhuis, de Amerikaanse verrassing van het satelliet-circuit, deed niets voor hem onder tegen Ivar de Jong. De Jong speelde niet goed, maar Haarhuis toonde zich te snel en te degelijk voor de Alphe- naar (6-0, 6-1). Sander Groen liet Jos Koemans geen schijn van kans: 6-3, 6-1. Tom Nijssen, derde op de lijst, en Huub van Boeckel (2). stonden iets langer op de baan om zich respectievelijk van Rob Hak en Andy Schaefers te ontdoen. Bij de vrouwen, waar zoals voor heen 32 speelsters in actie komen, werden Nanette Schutte, kampioe ne in 1983 en finaliste in 1986, en Yvonne der Kinderen, in 1985 en '86 halve finaliste, uitgeschakeld. Schutte, dit jaar niet geplaatst, ver loor van Hellas ter Riet: 3-6,7-5,6-2. De locale favoriete Mariëlle Rooi- mans had in de beslissende derde reeks geen enkel probleem meer met haar opponente Der Kinderen. DE VEENHOOP (ANP) - Het Leeuwarder skutsje van ,Rienk Zwaga is maandag als eerste geëin digd op de Wijde Ee bij de Veen- hoop. De Leeuwarders staan voor het eerst sinds jaren weer op het erepodium. De compleet nieuwe bemanning van schipper Zwaga lijkt vruchten af te werpen. De pechvogel van de dag was schipper Joop Mink van het skuts je uit Grouw. Aan het begin van de koers werd hij door een verkeerde manoeuvre van Jelle Reijenga (Lemmer), de winnaar van zater dag, aangevaren. Met averij moest hij de strijd staken. Omdat Reijen ga wist dat hij fout zat verliet hij ook de wedstrijd. Daarmee beland de de kampioen van vorig jaar au tomatisch op de laatste plaats. De wedstrijd verliep verder enigszins rumoerig. Verschillende schippers staken in de koers hun protestvlaggen op, die later weer ingetrokken werden. Behalve na tuurlijk het protest van Joop Mink, de schipper van Grouw. Het is zeer de vraag of hij dinsdag weer aan de start verschijnt, omdat zijn schip veel schade heeft opgelopen. Het Leeuwarder skutsje leidt het klas sement, op de voet gevolgd door het skutsje van Stavoren. De uitslag: 1. Leeuwarden, Rienk Zwaga, 2. D'Halve Maen, Pieter Brouwer, 3. Heerenveen. Tjitte Brouwer. 4. Eernewoude, Jeen Zwaga, 5. Stavoren, Meindert de Groot, 6. Bolsward, Siete Mee- ter, 7. Woudsend, Teake van der Meulen, 8. Drachten, Hattum Hoekstra, 9. Huizum, Lodewijk Meeter. 10. Joure, Anne Tjerkstra, 11. Langweer, Chris Brouwer, 12. Sneek, Jan van Akker, 13. Grouw, Joop Mink, 14. Lemmer, Jelle Reij enga. agressieve supportersscharen en in enkele andere landen hebben de topclubs reeds competitieverplich tingen of verkeert men nog in een te vroeg stadium van de voorberei ding. „We hebben via de KNVB aan de UEFA gevraagd of er niet eens gekeken kon worden naar een betere planning van de diverse na tionale competities. Helemaal ide aal krijg je het nooit, maar de ver schillende Europese landen zou den de start van hun competitie toch wel iets beter op elkaar kun nen afstemmen. Die wens leeft bij meer grote toernooi-organisato- ren", aldus Van Zanten. Naar verwachting zullen dit weekeinde over twee dagen meer dan 56.000 (het record) liefhebbers het Olympisch Stadion aandoen. Van Zanten heeft er ongeveer 48.000 nodig om geen verlies te lij den. Tot dusverre is 712 het duur ste Amsterdam-toernooi omdat aan de vier deelnemers in totaal 600.000 gulden moet worden uitge keerd. En dat is dan nog exclusief reis-en verblijfkosten en zonder dat de hoofdprijs van 20.000 dollar is meeberekend. Het enige probleempje waarmee de organisatie tot gisteren is gecon fronteerd, behelst de samenstel ling van Dinamo Kiev. Tussen de Amsterdamse bedrijven op vrijdag en zondag door spelen Europees voetballer van het jaar Belanov en zijn teamgenoot Zavarov in Lon den met het Wereldelftal tegen En geland. Van Zanten voelde daar in eerste instantie niets voor, maar heeft de Russen nu toegestaan hun twee internationals op zaterdag over Het Kanaal te laten vliegen. Echter onder de voorwaarde dat beide publiekstrekkers zowel op vrijdag als op zondag in Amster dam worden opgesteld en in Lon den slechts voor een helft beschik baar zijn. De nieuwe opzet van het Amster dam-toernooi. die vorig jaar werd geintroduceerd, blijft gehand haafd. De winnaar van Porto-Dina- mo Kiev speelt zondagavond tegen de verliezer van Ajax-Torino en omgekeerd. Aldus wordt pas na vier wedstrijden de eindrangschik king opgemaakt. Zo blijft het pu bliek verschoond van de meestal oervervelende „strijd" om de derde en vierde plaats en komen de ver liezers van vrijdag in theorie op de slotavond nog in aanmerking voor de monsterlijke bokaal plus che que. Sponsor Britse voetbalstiïjd zegt contract op LONDEN (SID) - Twee weken voor het begin van het seizoen heeft de sponsor van de Engelse voetbalcompetitie, het dagblad Today, laten weten het voetbal niet langer financieel te willen onder steunen. De krant, eigendom van de Australiër Rupert Murdoch, sponsorde de vier divisies sinds vo rig jaar voor 3,3 miljoen gulden. Het contract zou in juni 1988 ver strijken. Het bericht sloeg bij de honderd jarige Football Association in als de spreekwoordelijke bom. Com petitieleider Graham Kelly ver klaarde, dat de bond overweegt naar de rechter te stappen wegens contractbreuk. David Montgome ry, uitgever van Today, verklaarde daarentegen dat de bond en de clubs de afspraken niet nageko men zijn. Volgens de overeen komst moeten de sponsors van de clubs voor adverteren in de kran ten van Murdoch. Dit zou niet m voldoende mate zijn gebeurd. Zes weken voor de start van de Italiaanse voetbalcompetitie is de belangstelling voor de thuiswed strijden van landskampioen Napo- li ongekend groot. De ploeg van Maradona verkocht in de afgelo pen weken ruim 60.000 seizoen kaarten, wat de de club 33 miljoen gulden opleverde. Vorig seizoen moest de populaire club het met tweeduizend vaste supporters min der doen. AC Milan boert ook goed. De inves teringen in Gullit en Van Basten zijn inmiddels ruimschoots terug verdiend door de flinke voorver koop. De Milanezen brachten ruim 52.000 abonnementen aan de man DINSDAG 22.15-23.15 SKY US College Football '87: competitiewed strijd uit het American football. 22.30-23.35 SCH Super Sport: herhalingen van zaterdag (paar denrennen en Amerikaans honkbal). WOENSDAG 13.05-14.00 SKY Athletics- The America's Cup: impressie van de atletiekkampioenschappen om de America's Cup '85 vanuit het Sixto Escobar Stadium in Puerto Rico.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13