M douane-ambtenaar ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN vraagt 133(30 ZOEKT MET SPOED! fotozetter full-time verkoopster leraren/leraressen afdelingshoofd m/v M/V schoolverlater Centrum voor Humaan Geneesmiddelenonderzoek In het kader van een formeel samenwer kingsverband tussen het Academisch Ziekenhuis Leiden en het Centrum voor Bio-farmaceutische Wetenschappen van de Leidse Universiteit is het Cen trum voor Humaan Geneesmiddelen onderzoek opgericht. Binnen de dienst is plaats voor een a. secretaresse m/v vac.nr. 87.R.25.A.31 .LD De secretaresse verleent secretariële ondersteuning naar het hoofd CHG en afhankelijk van de werkdruk eveneens voor de onderzoekers. Werkzaamheden: - verzorgen van de correspondentie; - typen van rapporten, brieven en we tenschappelijke publicaties (typen van dictafoon in Engels en Neder lands); - algemene administratieve werkzaam heden, w.o. bijhouden van kaartsys temen, computer databases voor on derzoek; - afspraken regelen met proefperso nen. Functie-eisen: - middelbare schoolopleiding aange vuld met een secretaresse-opleiding; - ruime ervaring met secretariële werk zaamheden; - ervaring met tekstverwerkende appa ratuur; - goede beheersing van de Engelse taal. b. verpleegkundige m/v vac.nr. 87.R.2S.B.31.LD De verpleegkundige verleent assisten tie bij vrijwilligers onderzoek (ECG. bloedafname, functie metingen) en is nauw betrokken bij de organisatorische aspecten (organiseren vrijwilligers pool, vervoer, veiligheid). De gegevensver werking geschiedt met de computer. De functie biedt de mogelijkheid tot trai ning in wetenschappelijk onderzoek en deelneming aan wetenschappelijke pu blicaties. Eisen: - diploma A-verpleegkundige; - interesse in technologie en onder zoek; - ervaring in leidinggeven. Intensive Care ervaring strekt tot aan beveling. Incidenteel komen nachtdiensten voor. Salaris: voor functie A max f 2960 bruto per maand, voor functie B max. f 3271 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. De betreffende functionarissen zullen worden aangesteld bij het Academisch Ziekenhuis te Leiden. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. A. Cohen (071-272727, toestel 6270). Stofwisselingsziekten en Endocrinologie Bij de afdeling/vakgroep Stofwisse lingsziekten en Endocrinologie bestaat een vacature voor een ervaren doktersassistent m/v (1/2 dagtaak) vac.nr. 87.V.26.31.LD Taakomschrijving: - onderzoek met radioactieve isotopen bij patiënten met schildklierafwijkin gen; - de opname-administratie van patiën ten die worden opgenomen op de open-bronnenafdeling; - het verrrichten van ondersteunende werkzaamheden op het secretariaat Endocrinologie. Vereist: - erkend diploma doktersassistent met ervaring; - type-diploma; - kennis van tekstverwerker (IBM-Vi- sietekst) of genegen zijn om hiermee te leren werken. Salaris: max. f 2960 bruto per maand, afhankelijk van leeftijd, opleiding en er varing bij een full-time aanstelling. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Prof. Dr. H.M.J. Krans (071-263077) of door mevr H.S.M. Naeyé, personeelsconsulente (071-262544). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschij ningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. CENTRALE VERWARMING B.V. 1e MONTEURS MONTEURS HULPMONTEURS en LEERLINGEN ONDERHOUDSMONTEURS Voor de hulpmonteurs en leerlingen bestaat de mogelijkheid in het leerlingenstelsel opgenomen te worden. Aanmelden: Herengracht 114, Leiden, tijdens kantooruren of telefoon 071-140647 Door uitbreiding uan ons orderpakket uragen wij VOOR DIREKT een geroutineerde die bekend is met het zetten op onze Comp-Edit 6200. Diegenen met ervaring in de montage genieten de voorkeur. Voor nadere informatie of een afspraak, kunt u bellen naar: drukkerij Van Kimmenaede bv, 50 jaar toonaangevend in dames- en herenmode, zoekt op korte termijn een voor de damesafdeling. Wij bieden u een veelzijdige functie met een grote mate van verantwoordelijkheid U hebt naast de nodige ervaring, een natuurlijk gevoel voor mode en weet op tactvolle wijze met cliënten om te gaatt Indien u belangstelling hebt voor deze functie, zien wij gaarne uw schriftelijke sollicitatie tegemoet aan ons adres: Grote Houtstraat 59, 2011 SE Haarlem. VAN 0IMMENAEDE dames-& herenmode ENTHOUSIAST MEDEWERKER/ STER GEZOCHT die ervaring heeft in het zelfstandig onderhouden van een ADMINISTRATIE. Tot aan afdracht B.T.W. en afdracht L.B., telefoni sche zaken te behartigen, particulier klanten te helpen. Leeftijd tot 40 jaar. Werktijden: tussen 20-40 uur per week. Salaris: nader overeen te komen Aan de Louise de Coligny-scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, worden, met ingang van het nieuwe schooljaar gevraagd Nederlands 10 lessen ziektevervanging in de on derbouw, max. schaal 12; Wiskunde 10 lessen ziektevervanging in de on derbouw, max. schaal 10; Maatschappijleer 6 lessen vac. in 4 m.a.v.o., max. schaal 10. Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel.: 071-15 41 21 (school). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor mannen en vrouwen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND 932 binnen een week na verschij nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. =c^Xl Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station. Funktie-inhoud Leiding geven aan de afdeling opname; het plannen en regelen van opnames in overleg met de verplegingsdienst en de specialisten; het bijhouden van de administratie hieromtrent; het begeleiden van de patiënt. Een beknopte funktiebeschrijving is beschikbaar. Funktie-eisen Een middelbare schoolopleiding; ervaring met betrekkig tot planningsaktiviteiten; kommunikatieve vaardigheden; organisatorische kwaliteiten; leidinggevende kapaciteiten; flexibele instelling; administratieve ervaring. Kandidaten met kennis van de gezond heidszorg c.q. in het bezit zijnde van een verpleegkundige opleiding genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer WTh.B. Wouda, hoofd per soneelszaken, telefoon 071 -178309. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties, binnen twee weken na verschijnen van dit blad, rich ten aan de afdeling personeelszaken, postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder vermelding van vakaturenummer P114-3. S. J. Pret Zn. Assuranties, biedt de gelegenheid administratieve ervaring op te doen (maximaal 1 jaar). Kandidaten dienen i Havo/Meao diploma e het bezit te zijn van ee enige typevaardigheid. externe opleiding. een pasfo- S. J. Pret Zn. Assuranties, Postbus 209, 2350 AE Leiderdorp. Het ministerie van Financiën vraagt sollicitanten voor de betrekking De opleiding voor deze functie zal gedurende de eerste 4 maanden plaats vinden te Elspeet, alwaar u intern zult verblijven. De eerstvolgende opleiding begint 1 januari 1988. Om voor de functie in aanmerking te komen dient u aan de volgende vereisten te voldoen: - bij de aanvang van de opleiding 18 jaar en niet ouder dan 35 jaar; - tenminste in het bezit van het diploma MAVO-D of een daarmede vergelijk baar niveau; - goede mondelinge- en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. In verband met de te vervullen functie en het aantal te verwachten sollicitan ten zal een strenge selectie worden t Standplaats: in de regio Amsterdam of Schiphol. Het maandsalaris bij indiensttreding: 18 jaar f 1582,- 25 en 26 jaar /2175,- 19 jaar M735,- 27, 28 en 29 jaar f 2273,- 20 jaar 1888,- 30. 31 en 32 jaar f 2408,- 21 en 22 jaar f 2041,- 33 jaar en ouder f 2487,- 23 en 24 jaar f 2085,- Daar komt nog bij een vakantie-uitkering van 8%. Daar kunnen nog bij komen een toelage voor onregelmatige dienst en een eventuele tegemoet koming in de pensionkosten. Na de kosteloze opleiding (totale duur 2 jaar) volgt benoeming tot assistent (maandsalaris max. f 2960,-) met promotiemogelijkheden tot assistent A (maandsalaris max. f 3271,-). Daarna zijn de mogelijkheden nog niet uitgeput, maar dat hangt van uw capaciteiten af. Nadere inlichtingen kunt u tijdens kantooruren verkrijgen bij de inspectie der invoerrechten en accijnzen te Amsterdam, telefoon 020-5867511 en Schiphol, telefoon 020-155745. Schriftelijke sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer (in linkerbovenhoek van brief en enveloppe) en uw huisadres met postcode, zenden aan de Directie der Rijksbelastingen, Postbus 12950, 1100 AZ Amsterdam, t.a.v. dhr. J.W.N. Nederend en A. Remers. Een mededeling van ontvangst van uw sollicitatiebrief wordt u door de Belastingdienst toegezonden. [f® De Eerste Hollandsche. Een verzekeringsmaatschappij voor schade- en levensverzekeringen. Dankzij haar beperkte omvang biedt De Eerste Hollandsche meer werkvariatie en ruimere persoonlijke ontplooiingsmogelijkheden. Daarbij staat ze, op basis van intensief contact, de consument bij met begrijpelijke adviezen en verzekeringsproducten. Het feit dat de Eerste Hollandsche een zelfstandige dochter is van een Internationaal verzekeringsconcern, garandeert een solide basis, zowel financieel als wat know-how betreft. De Eerste Hollandsche zoekt op korte termijn een Voor het rayorpWoubrugge, Roelofarendsveen. Iemand die - na een gedegen, op de praktijk gerichte opleiding - onder begeleiding van onze inspecteur een eigen afgebakend werkgebied krijgt in de eigen woonomgeving. Dat betekent: een grote mate van vrijheid en zelfstandigheid. Eigen initia tieven kunnen ontplooien in cliënten benadering. Zeer directe contacten onderhouden met cliënten op ver trouwensbasis. Adviseren in gewone mensentaal. Waarbij de cliënten vaak 's avonds bezocht worden. Verzekeringen bieden die men begrijpt. Uiteraard altijd met alle moge lijke middelen ondersteund door het hoofdkantoor. Terwijl door eigen mmrnzm. inspanning het basisinkomen flink wat kan worden opgeschroefd. Als deze manier van werken u aanspreekt, u 25 tot 40 jaar oud bent, in het bezit bent van een rijbewijs en een opleiding die gelijkwaardig is aan MAVO, nodigen wij u uit om te sollici teren. Graag schriftelijk vóór 10 augus tus, gericht aan mevrouw JM.Hiemstra, Eerste Hollandsche, afdeling perso neelszaken, Keizersgracht 174-176, Postbus 1884,1000 BW Amsterdam, onder vermelding van vacature nummer 882/87. Voor meer informatie kunt u zich wenden tot de inspecteur van dit rayon, de heer T.H. Feddema. Telefoon 02979-88198. DE EERSTE HOLLANDSCHE VERZEKERINGEN VAN MENS TOT MENS. II 11 Li rti iiU ill

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 16