spos:tv 'Het wordt geen onderlinge strijd' Oosting ondergaat een metamorfose Terugval van hockeyteam Troostprijs voor Delgado 'Ze hebben kunnen leren' Amerikaan Hugo Perez op proef bij Ajax Virdis wil samenwerken met Van Basten Schapers moet opgeven WOENSDAG 29 JULI 1987 AMSTERDAM (GPD/SID) - Ajax overweegt de Amerikaanse voet baller Hugo Perez aan te trekken. De 23-jarige linksbenige midden velder is reeds enkele dagen op proef in De Meer en bevalt Johan Cruijff wel. „Het is een goede voetballer, hij zou wel iets voor Ajax kunnen zijn. Maar het ligt met dit soort spelers altijd wat moeilijk. Perez komt uit een niet-EEG-land en wanneer we hem zouden willen contracteren hebben we dus toestemming nodig van de Stichting Arbeidszaken". Hugo Perez heeft de Amerikaan se nationaliteit maar is geboren in El Salvador. Hij speelde in het Amerikaans Olympisch Elftal tij dens de Spelen van 1984 in Los An geles. Momenteel maakt hij deel uit van het San Diego Indoor Soccer Team. „Hij werd ons getipt door Wim Suurbier", aldus Cruijff. „Pe rez zou oorspronkelijk morgen te ruggaan maar we hebben inmid dels met hem afgesproken dat hij wat langer blijft". Peter Boeve probeert ondertus sen nog steeds weg te komen uit Amsterdam. Enkele dagen geleden ketste een overgang naar het Belgi sche Beveren af. Volgens Boeve is nog een niet nader te noemen bui tenlandse club in hem geïnteres seerd. „Maar ik zou graag willen dat Ajax meewerkte. Ik ben toch acht jaar een goede kracht geweest en zou eigenlijk het liefst nu al een jaar voordat ik er recht op heb een vrije transfer hebben gekregen. Dat gebaar had Ajax best kunnen maken". Cruijff meent echter: „Voorop gesteld, ik wil Boeve er liever bij houden. Maar Ajax legt hem verder niets in de weg. We vinden wel een oplossing. Waar een wil is is een weg". Feyenoord-tramer Rinus Israel wil Dave Mitchell (25) toevoegen aan zijn selectie. De Australiër, af gelopen seizoen voor Eintracht Frankfurt spelend en daarvoor anr derhalf jaar voor Glasgow Rangers actief, maakte gisteravond in de oe fenwedstrijd tegen Vitesse een goede indruk op de oefenmeester van de Rotterdammers. Mitchell, die als centrumspits opereerde, scoorde een maal voor de Rotter dammers, die met 4-2 Sjaak Troost staat voorlopig op non-actief. Feyenoords voorstop per brak tegen Vitesse zijn neus na een ongelukkige elleboogstoot van Roger Schouwenaar. Marco van Basten werd onlangs uitbundig binnengehaald in Milaan. Met de eerste training had, de oud-Ajacied heel wat meer moeite. (archieffoto AP) MILAAN (GPD) - De klimaatsverandering die gepaard ging met de overgang naar AC Milan is Marco van Basten kennelijk beter bekomen dan Ruud Gullit. Terwijl de ex- Ajacied na de zware ochtendtraining gisteren een uiterst ontspannen indruk maakte, toonde Ruud Gullit zich verontrust over zijn plotselinge gewichtsafname. „Drie kilo in een dag, vind ik wel een beetje veel. Misschien is dat wel het eerste resultaat van de veranderde omstandigheden". En veranderd is er nogal wat voor de Nederlandse internationals. De loodzware training die Arrigo Sac- chi voor zijn keurkorps had uitge stippeld, maakte een abrupt einde aan eventuele dromerijen over een makkelijk voetbalbestaan in weel- overvloed. Het luxueuze trai- AMSTELVEEN (GPD) - Zelfgenoegzaamheid kan het Nederlands mannen-hockeypteam niet verweten wor den. Ofschoon de nationale ploeg in Amstelveen ook de tweede oefeninterland tegen Polen won (3-2), had zelfkritiek bij de spelers na afloop de overhand. Het spel van het Nederlands elftal stond gisteravond in zo'n schril contrast met de overtuigende 13-2 overwin ning van een dag eerder, dat de internationals elkaar naderhand keihard afvielen. Bondscoach Hans Jorritsma kon naderhand niet echt zitten met de onverwachte terugval van zijn equi pe, want de mentale winst, die met de kritische analyse van zijn volgelingen werd geboekt, was oneindig veel groter dan het positieve resultaat. „We zitten", aldus de technisch leider „nu in een fase dat de vermoeidheid snel toeslaat. Er is de afgelopen weken keihard ge traind en dat wreekt zich wanneer er in dit stadium van de voorbereiding twee wedstrijden op rij moeten wor den gespeeld. Maandag waren we duidelijk Fitter en lag ook het tempo aanzienlijker hoger. Verschil in kwaliteit kan alleen tot uitdrukking komen, als er tem poversnellingen worden toegepast. Vanavond hadden we daar de kracht niet voor". Gebrek aan concentratie was de andere bepalende factor van het negatieve beeld, dat het elftal van zich zelf opriep. Het gemak, waarmee Polen in de eerste testwedstrijd op de pijnbank werd gelegd, had de in spiratie kennelijk dusdanig aangetast, dat de Oranje formatie zich niet buitensporig wenste in te spannen. De Oostblok-vertegenwoordigers kwam die instelling uitstekend van pas in hun streven zich te revancheren voor de eerste afstraffing. De Polen konden zelfs veel vuldig een concessie doen aan de behoudende koers, waarvoor na het bekijken van de videobeelden van de eerste terechtwijziging, aanvankelijk was gekozen. Mede om die redenen werd de Nederlandse afweer tot wanhoop van doelman Frank Leistra regelmatig in verlegenheid gebracht, maar het ontbreken van de Poolse scherpte was even schrijnend als dat van hun tegenstrevers. De discipelen van Jorritsma hadden zelfs een strafbal (Tom van 't Hek) en een strafcorner nodig om tot scoren te komen. Alleen Schlatmann, die in de eerste ontmoeting met vier treffers het grootste aandeel in de produktie had opgeeist, was verantwoor delijk voor een veldgoal. ningsonderkomen Milanello wekt dan wel de uiterlijke schijn van het vakantie-oord voor welgestelden; de werkelijkheid was zelfs realisti scher dan Gullit en Van Basten zich hadden voorgesteld. „We heb ben nu twee keer getraind, maar een bal heb ik nog niet gezien". Dat genoegen kreeg Gullit later op de dag. Arrigo Sacchi had kennelijk in de plaatselijke speelgoedwinkel van Solbiate Arno het rek met plas tic ballen (maatje 3) leeggekocht om het in de vakantie gesleten bal gevoel weer enigszins op peil te brengen. Marco van Basten, die zeven we ken totale rust had genomen om zijn probleem-enkel te laten her stellen, had moeite met de eerste fysieke inspanningen in Milan- dienst. „Alle begin is zwaar. Zeker na een lange rustpauze. Er wordt voornamelijk op fysieke kracht ge werkt. In Nederland denken ze al tijd dat die Italianen maar wat aan modderen, maar nu weet ik in ie der geval beter. Een training hier duurt al gauw meer dan twee uur". Twee uur in eeri temperatuur van ruim dertig graden en in de se rene rust van het zwaar bewaakte Milanello, het Centrum Sporüvo van AC. Twintig gespierde knapen lopen er urenlang een rondje om maar vooral te zorgen dat Sacchi en zijn selectiegroep in alle rust kan werken. De toegang tot het complex wordt via camera's en een handvol veiligheidsmensen met walky-talky's voor alles en ieder een onmogelijk gemaakt. Silvio Berlusconi wenst geen vreemde HILVERSUM (GPD) - De dag van de drie-setters en de geslaagde ontsnappingspogin gen: een beter bewijs, dat het Melkhuisje-tennistoernooi dit jaar in de breedte net zo sterk is als Joris Driepinter, was er gisteren niet. Zes van de liefst twaalf afgewerkte enkelspel- partijen vergden het maximale aantal spelreeksen, waarbij uiteindelijk twee Nederlan- ders over de langste adem beschikten. Michiel Schapers bleef gewond achter, maar Men- no Oosting en Tom Nijssen zochten en vonden in Hilversum tijdig de juiste vluchtroute. Vooral de prestatie van Oosting mocht er wezen. De Brabander was al afgeschreven na tegen de Spanjaard David de Miguel tijdens de verregende openingsdag een 4- 6, 4-5-achterstand te hebben opge lopen. Met De Miguel aan service leek het restant van de partij gister ochtend slechts een korte formali teit te worden. Hoe anders liep het. Oosting, een etmaal eerder nog moedeloos en angstig over de baan sloffend, verraste met gedurfd, agressief spel en bleek ook men taal een ware metamorfose te heb ben ondergaan. De 23-jarige indoorkampioen overleefde iri die „hopeloze" twee de set in totaal vijf matchpoints, waarna hij de beslissende tie-break alsnog met 10-8 naar zich toetrok. In de derde spelreeks liet Oosting zijn Spaanse opponent vervolgens geen kans meer: 6-2. „Achteraf is het natuurlijk maar goed geweest dat die onderbreking er kwam", besefte de speler uit Son. „Je be gint in feite aan een nieuwe wed strijd en in de eerste set startte hij ook slecht met Oosting hield aldus de mythe in stand, dat hij op het Melkhuisje kennelijk over bovennatuurlijke krachten beschikt. Vraag blijft al leen waarom de halve finalist van '85 en '86 buiten het Gooi en ook buiten de landsgrenzen maar niet tot grote daden komt. Oosting zelf heeft daar ten dele wel een verkla ring voor. „In januari ben ik over geschakeld op een ander merk rac ket. Het heeft gewoon te lang ge duurd voor ik daar lekker mee kon spelen, ook al omdat ik er een tijd mee bezig ben geweest de juiste bespanning te vinden". „Het gevolg was te weinig goede wedstrijden om aan mijn zelfver trouwen te werken", aldus de hui dige nummer 161 op de wereld ranglijst. De belangrijkste reden voor Oostings falende 'buitenland politiek' moet echter in zijn sfeer gevoelige karakter worden ge zocht. Typerend genoeg sprak de Brabander gisteren na zijn heksen toer op het Melkhuisje van „mijn baantje. Er zitten hier altijd beken de gezichten en dat helpt me. Het is net als met de ambiance rond de Davis Cup, die onderlinge team geest spreekt me aan. .In het bui tenland zitje vaak maar alleen". Oostings behoefte aan gezel schap is ook bondscoach Stanley Franker niet ontgaan. Vandaar dat de Amsterdammer zowel de pupil van Henk van Hulst als Tom Nijs sen op sleeptouw wil nemen over de grens. „Ik hoop dat het lukt. Ik blijf toch streven naar een plaats in de top-100, we gaan gewoon door", lachte Oosting, die in Hilversum nu te maken krijgt met de sterke, als zevende geplaatste Oostenrij ker Horst Skoff. Zijn mogelijke reispartner heeft dat doel net verwezenlijkt. Nijssen is precies de nummer honderd op de computer-uitdraai en pakte gis teren weer wat ATP-punten door als debutant op het Melkhuisje de Australiër Broderick Dyke te ver slaan. De 22-jarige Limburger, via een „wild card" aan het toernooi toegevoegd, keek weliswaar tegen een 2-6-, 0-2-achterstand aan, maar ook hij herstelde zich bewonde renswaardig. Waar een (zelf betaalde) toevallige trip naar de Verenigde Staten dus al niet goed voor is. Hoewel hij be gin deze maand eigenlijk de toer nooien van Stuttgart en Gstaad 'wilde afwerken, kwam Nijssen op grond van zijn ranking direct in het hoofdschema van Boston en India napolis terecht. Het Amerikaanse uitstapje werd prompt een succes. Nijssen had nota bene nog nooit een partij gewonnen in een Grand- Prixtoernooi, maar in Boston stoomde hij via de Amerikaan Buckley en de twee geplaatste Fransen Benhabiles en Tulasne meteen door naar de kwartfinales, waarin Wilander uiteindelijk te sterk was. In Indianapolis overleef de de Nederlander een rondje ten koste van Patrick McEnroe. Pre-: cies op tijd, want Nijssen, sinds ok- Na een positief verlopen satel liet-circuit in India (derde plaats) en Ivoorkust (eerste) begin dit jaar, volgde een behoorlijke terugval. Welk „echt" toernooi hij ook speel de, Nijssen kreeg telkens klop in de openingsronde. „Het was om moedeloos van te worden. Twee jaar terug had ik ook zo'n periode. Toen kwam ik vaak. zelfs niet door de kwalificaties heen", aldus de zuiderling, die daar in elk geval voorlopig van lijkt te zijn verlost. Of de na Schapers beste nationa le tennisser zich op het Melkhuisje nog lang herboren zal voelen valt echter te bezien. Nijssen treft in de volgende ronde de als tweede ge plaatste Argentijn Martin Jaite, die gisteren afrekende met de Austra lische veteraan Paul McNamee. Kwamen Oosting en Nijssen uit schijnbaar geslagen positie terug, datzelfde deed Thomas Muster te gen Jakob Hlasek. De beide finalis ten van vorig jaar maakten er een spannend gevecht van, waarin de als derde geplaatste Hlasek net als in de eindstrijd van '86 uiteindelijk de verliezer was. De Zwitser won simpel de eerste set (6-1), maakte vreemd genoeg in de tweede geen game meer en verloor de beslissen de tie-break met 9-7. Pedro Delgado won de ronde i troost voor de Spanjaard, die in c i Stiphout vóór Zoetemelk, Roche en Winnen. De zege t londe van Frankrijk net naast de hoofdprijs greep. In Stiphout sneller dan Roehe STIPHOUT (ANP) - Pedro Del gado heeft z(jn revanche op Tour-winnaar Stephen Roche, ook al was deze 'wraak' niet meer dan een schrute troost. In de profronde van Stiphout was de Spaanse kopman uit de ploeg van Jan Gisbers de snelste sprin ter uit een kopgroep van vier ren ners, die verder bestond uit Joop Zoetemelk (2e), Stephen Roche (3e) en Peter Winnen (4e). Het viertal had een voorsprong van vijftien van seconden op het pe loton. Voor Stephen Roche was het de eerste wedstrijd na zijn over winning in de Ronde van Frank rijk. Maandag werd de Ier uitge breid gehuldigd in Dublin. De komende weken komt Roche nog vijf keer aan de start in Ne derland. De 27-jarige renner ont vangt ongeveer 100.00 gulden voor zijn optredens. Ruim 20.000 toeschouwers volgden het duel tussen de nummer één en twee uit de Ronde van Frankrijk. Jean-Paul van Poppel heeft in Steenwijk bewezen niet zo maar de groene trui als beste sprinter uit de Ronde van Frank rijk te hebben meegenomen. De renner uit Bilthoven versloeg in de eindsprint van het Spektakel van Steenijk zijn voorganger als beste spurter uit de Tour, de Belg Eric Vanderaerden, met opval lend gemak. Jos Lammertink eindigde als derde. Nederlands kampioen Adrie van der Poel is op het laatste mo ment toegevoegd aan het deelne mersveld van de profronde van Noordwijk. De wedstrijd achter dernies, die vanavond op de bou levard in de kustplaats wordt verreden, staat in het teken van het afscheid van Joop Zoete melk. De 40-jarige routinier zal samen met Jean-Paul van Pop- pel, afgelopen zondag gehuldigd als groene trui-winnaar in de Ronde van Frankrijk, voor de aanvang van de wielerronde een huldiging ondergaan. De profronde, die wordt voor afgegaan door wedstrijden voor trimmers, prominenten en vrou wen begint om 21.00 uur. Succesvolle stage tennistalenten HILVERSUM (GPD) - Evenals drie jaar geleden heeft Michiel Scha pers onder doktersbehandeling afscheid moeten nemen van het Melkhuisje. De 27-jarige Rotterdammer bleek gisteren in zijn eerste- rondepartij tegen de Westduitser Hans Jörg Schwaier een hamstring in zijn rechterbeen te hebben gescheurd, waardoor verder spelen on mogelijk was. Bij een 6-2-, 3-6-stand viel Schapers plotseling met een kreet van pijn neer op het centre-court, waar hij al in 1984 per bran card vanaf was gedragen. Toen werd de Nederlander tegen een andere Westduitser, Damir Keretic, geveld door een zware krampaanval. Nu weigerde een spier in het rechter-achterbeen verdere dienst. Schapers probeerde het nog wel, kreeg in de rustpauze ook een bandage aangemeten, maar nadat hij Schwaier zonder ook maar een punt te maken in de derde set had zien uitlopen naar 3-1, onderkende de nummer zeventig op de we reldranglijst het zinloze van zijn poging. Schapers moest zich uiter aard ook terugtrekken voor het dubbelspel, waarin hij met Huub van Boeckel een koppel zou vormen. LEIDEN - Op initiatief van de War- mondse trainers Carel de Bruijn en Berry Janse werkte een aantal ta lentvolle tennissers onlangs een tweetal toernooien in Italië af. En niet zonder succes. Door de tweede ronde van het '10.000 dollartoer- nooi' in Sezze te bereiken werd één van hen, de vijftienjarige Heieen van den Berg, tweehonderd dollar en vier-tiende WITA-punt rijker. „Maar dat betekent nog geen plaats op de wereldranglijst", wist De Bruijn, die vier van zijn leerlin- ges op hun tocht begeleidde. „Dat bereik je pas als als je binnen een jaar in drie satelliettoernooien tot het hoofdtoernooi weet door te sto ten". Maar veel meer dan een be scheiden notering levert dat niet op. „Je komt dan ergens tussen de vijf- en zeshonderdste plaats bin nen. Het voordeel is wel dat je dan geen kwalificatiewedstrijden meer hoeft te spelen". Dat moest Van den Berg nu dus wel. Tijdens het eerste toernooi, in Subiaco, verliep dat nog teleurstellend. De Italiaan se Bargagni bleek nog een maatje te groot voor de MAVO-scholiere (6-2, 6-2). „Heieen miste het geduld te wachten op het juiste moment om toe te slaan", vond haar leraar. Haar leeftijdgenootjes Madelijn Damen en Carola Geerlings slaag den er eveneens niet in verder te komen. Slechts Astrid Bouw kwam tot een overwinning, maar ook zij struikelde in de volgende ronde. Dat was het sein om de trainings- arbeid flink op te schroeven. Vijf dagen lang werd in Subiaco op 1Ö00 meter hoogte intensief geoe fend. „En toen ging het wel lek ker", meende Van den Berg. Dat uitte zich in Sezze. Door overwin ningen op de Italiaanse Pellas, de Braziliaanse Peria en haar reis- en trainingsgenote Madelijn Damen bereikte de kleine tennister als eni ge van haar 'klas' (Geerlings en Bouw waren in een vroegtijdig sta dium al uitgeschakeld) het hoofd toernooi. Vervolgens moest in de eerste ronde ook de Italiaanse Campana er aan geloven en dat le verde de zo fel begeerde WITA- punten op. Dat de als eerste ge plaatste Stephanie delle Valle ver der succes voorkwam deerde het tengere talent niet. „Ik ben van plan zo ver mogelijk te komen", al dus een vastbesloten Van den Berg. „Na m'n eindexamen vol gendjaar wil ik me helemaal op het tennis storten. Ik heb in elk geval een hoop geleerd in Italië. Van de wedstrijden en m'n tegenstan ders". Binnenkort trekt zij weer naar West-Duitsland om zich opnieuw met sterke tegenstanders te meten. Tijdens de eerste ronde in het vrou wenenkel B op Roomburg moest zij die nog ontberen. Carolien Clay werd in twee sets volkomen kans loos gelaten: 6-1,6-1. Ook Berry Janse kon op een ge slaagde trip terugkijken. Terwijl de jonge tennisters onder de hoede van de Bruijn in Subiaco en Sezze hun kunsten vertoonden, sloeg hij de verrichtingen zijn pupillen Mi- cael van den Berg en Stefan Faas gade. „Ik ben vooral tevreden over de mentaliteit van de jongens". Zo als in Tonon, waar Van den Berg het zijn Italiaanse tegenstander 'op karakter' aardig moeilijk maakte. „In de derde set stond hij met 5-2 achter, maar hij wist er nog een tie break uit te slepen. Hij won deze ook na eerst nog met 6-3 achter te hebben gestaan". In de tweede ronde verloor hij echter van de West-Duitser Kette- rer, na opnieuw een marathonpar tij. Domme 'materiaalpech' in de eenden in de bijt en voor de buiten wacht heeft hij het middagpro gramma samengesteld buiten Mi lanello. Drie kilometer verderop in Solbiate Arno mogen de Italiaanse fotografen kiekjes maken en heb ben de fans toegang tot het veld van de plaatselijke amateurclub. Al te nauw contact met de spelers vind ook hier niet plaats, want ui teraard zijn de twintig mannetjes putters ter plekke om de afstand te bewaren. Voorzitter Silvio Berlusconi richtte eergisteravond het woord tot zijn elftal. 'II Dottore' onder brak zelfs zijn vakantie om de spe lers te laten weten, wat hij dit sei zoen verwacht. Om half acht land de zijn helicopter in Milanello. „Hij legde de situatie van de club uit", aldus Marco van Basten. „De ver wachtingen en de wens om inter nationaal weer een rol te gaan spe len. Hij zag graag vreugde in het spel, op het veld en vreugde op de tribunes. Dat was ongeveer alles wat hij me zei". Opvallend dat ook de voorzitter-eigenaar zelf het woord kampioenschap uit zijn vo- cabulair heeft geschrapt. Alsof 'Scudetto' zoals de Italianen de ti- telwinst aanduiden, een vloek is. Een vreemde taboe, die gezien moet worden in het kader van de opbouw van het elftal. Want zelfs II Dottore kan de ogen niet sluiten voor de kracht van de Italiaanse competitie. Met de komst van het Oranje-tandem is echter de eerste stap gezet op een weg die alleen maar naar de top kan leiden. Van BaSten's maatje in de front lijn zal Pietro Paolo Virdis worden, met 17 doelpunten de topscoorder van de Italiaanse competitie. Hij verwacht met de winnaar van de Gouden Schoen naast zich vooral een productief AC Milan. „Vijfen veertig doelpunten hebben we no dig, schat ik, om kampioen te wor den. In Italië kom je moeilijk tot scoren, maar een vergelijking met het buitenland kan ik niet maken, omdat ik er niet heb gespeeld. Van Marco weet ik dat hij een goed voetballer is, maar ook daarover kan ik nog weinig zeggen omdat we nog geen baltraining hebben gehad. Wat ik van hem weet, heb ik op tv gezien. Ik heb wel de stellige overtuiging dat we door de komst van de Nederlanders een sterker team krijgen. Ik hoop in dat team snel mijn plaats te kunnen vinden, in samenwerking met Marco. Wij gaan geen onderlinge competitie houden, maar zullen in dienst van Milan spelen. Ik denk wel dat Van Basten het hier moeilijker zal heb ben als bijvoorbeeld Ian Rush bij Juventus". In Solbiate Arno zorgde Milan, Gullit en Van Basten voor een ver keerschaos. Het jaren geleden in geslapen nest ontwaakte toen de ti- fosi 'Goelit' luidkeels tot godheid verheven. De rotonde van het dorp stond in no-time volgeparkeerd en de stand met Gullit-en Van Basten- snuisterijen raakte de spullen grif kwijt. Met name Gullit spreekt de 'Milanista' tot de verbeelding. „In vergelijking met Gullit", zegt Marco van Basten, „yal ik natuur lijk minder op. Als je hem met die manen ziet en met die lengte; dat uiterlijk spreekt aan. Ik vind het voor mij geen nadeel. Ik hoop dat ik binnenkort, als ik voor het eerst de stad in ga, ongestoord mijn gang kan gaan. Buiten het veld ben ik een gewoon mens als iedereen. Ik wil binnen de lijnen opvallen". Heieen van den Berg. tiebreak betekende de ondergang van Van den Berg. Hoe serieus de reis werd opgevat bleek ook in het kleine badplaatsje Forte dei Marmi, thuishaven van Claudio Panatta. „Ze weten hoe belangrijk zelfdiscipline is om in het tenniswèreldje verder te ko men", aldus Janse. Dat leidde voor alsnog niet tot een plaatsje in het hoofdtoernooi, want beide tennis sers werden in de kwalificatieron den uitgeschakeld. „Maar ze heb ben er veel kunnen leren", stelde de oefenmeester tevreden vast. Net als de beschermelingen van Carel ,de Bruijn dus. HERMAN JOUSTRA WOENSDAG 14.45-16.00 BBC 1 Cricket: Nat West Trophy, kwartfinale (dag 1). 15.15-17.00 BBC 2 Sports: paar denrennen vanuit Glorious Goodwood. 16.03-17.10 BBC 1 Cricket: Nat West Trophy. 17.05-20.30 BBC 2 Sports: paar denrennen en cricket. 17.40-18.15 Ned 1 Veronica Sport. 22.00-22.30 Ned 2 Studio Sport. 22.25-23.30 SKY International Motor Sports '87: met auto sport (de Zweedse rally) en mo torsport (de Australische Grand Prix voor 250 cc en 500 cc motoren). 22.30-23.35 SCH Super Sport: Gaelic voetbal. 00.40-01.10 BBC 2 Cricket: Nat West Trophy (samenvatting). DONDERDAG 14.45-17.10 BBC 1 Paardesport: showjumping, Hickstead Der by (van 16.00 tot 16.05 een on derbreking voor het nieuws). 15.15-17.20 BBC 2 Sports: paar denrennen vanuit Glorious Goodwood.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13