m NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT Scheiding INGEN TEL ^JNSDAG 14 JULI 1987 RADIO-TV PAGINA 15 ',i Sterrenslag c hi In de tweede aflevering van AVRO's Sterrenslag komen me dewerkers van Veronica, de KRO en een team bestaande uit (ex)politici tegen elkaar uit. De KRO-ploeg bestaat uit Peter van Bruggen, Peter Blanker, Sander Simons, Joop Huizing, Vivian Boelen, Anne van Egmond, Ma- riette Bruggeman en (ploeglei der) Bob Bouma. De ploeg politi ci bestaat uit: mevrouw Larive (Europees parlement, WD), me vrouw Bloemendaal (burge meester Maasland, D66), en de heren Ter Beek (PvdA), Wolffer- sperger (D66), Van Erp (WD), Van de Linden (CDA) en aan voerder Westerterp (optiebeurs). De Veronica-ploeg is samenge steld uit: Erik de Zwart, Chiel van Praag, Rolf Pagano, Peter Teekamp, Caroline Tensen, Lin da Dubbelman, Julia Samuël en aanvoerder Ad Bouwman. (Ne derland 1, 20.28 uur) Nieuw Amsterdam De IKON brengt vanavond het tv-spel 'Kieuw Amsterdam, New York'. Een Nederlandse jongen, Martin van Dijk, gaat met grote tegenzin naar New York. Zijn va der is overleden en gecremeerd, en zijn moeder wil dat hij de as ophaalt. In New York ziet hij aanvankelijk zijn vooroordelen over Amerika en zijn vader, die hij nooit gezien heeft, bevestigd. Een bootreis over de schilder achtige Hudson naar de stad Al bany heeft echter een onver wachte uitwerking op hem. Het is het gebied waar de Ameri kaanse en de Nederlandse ge schiedenis samenkomen. In de film 'Nieuw Amsterdam, New York' blijkt dat samengaan bi zarre afmetingen aan te kunnen (Nederland 2, 19.12 uur) Tweede Front De dcoumentaire 'Second Front', die de NOS vanavond uit zendt, gaat over de anti-apart heidspolitiek van de zogenaam de frontlijnstaten Botswana, Zambia, Zimbabwe, Angola en Mozambique. De documentaire gaat vooral in op de situatie in Zimbabwe, Angola en Mozambi que. Deze landen worden, door hun opstelling tegen het apart heidsbewind in Zuid-Afrika voortdurend dwars gezeten. Zo steunt Zuid-Afrika bijvoorbeeld de verzetsbeweging die in Mo zambique de regering bestrijdt. (Nederland 2, 20.00 uur) De groep Frizzle Sizzle verleent muzikale medewerking aan AVRO's Sterrenslag, vanavond op het AVRO-scherm. (foto anp» een voormalig Gronings zieken huis is opgericht, aan een heel aparte manier van solliciteren in Rotterdam en aan een muziek school In Amsterdam, waar men Indiase zang, dans en muziek kan leren. (Nederland 1, 18.00 uur) Pierewit De AVRO begint vanavond met de vijftiendelige AVRO/BRT-te- kenfilmserie 'Johan en Pierewit', naar de verhalen van Peyo en Ivan Delporte. Johan en Pierewit beleven veel avonturen in het Smurfendorp dat geregeld wordt belaagd door duistere figuren. In de eerste af- lvering neemt het tweetal het op tegen een vuurspuwende draak die het op de Smurfen heeft voorzien. Zij krijgen daarbij hulp van de koning. Die steun is ech ter niet van lange duur want kwakzalver Cloderik heeft de ko ning een geheimzinnig drankje gegeven waardoor deze niet meer wakker wordt. Cloderik kan nu zelf over het land regeren. Johan en Pierewit besluiten de kwakzalver eens duchtig aan te pakken. (Nederland 1, 19.00 uur) Minjon Kenmerk LOS ANGELES - Sylvester Stallo ne, de ster uit de reeks films 'Ram- bo' en 'Rocky', heeft bij de recht bank van Los Angeles een verzoek tot scheiding ingediend. De 41-jari- ge Stallone, de best verdienende acteur van Hollywood, trad 19 maanden geleden in het huwelijk met de nu 23-jarige actrice van Deense afkomst, Brigitte Nielsen. Als scheidingsgrond noemde Stal lone „onverzoenlijke verschillen". Vanaf vandaag brengt de AVRO het programma 'Minjon-Magazi- ne' weer op het scherm. De 'Min- jonners' -jonge mensen tussen de vijftien en vijfentwintig jaar- zijn gedurende een aantal weken met videocamera's en geluidsappara tuur op pad om zelf programma's te maken. Informatieve, culture le en amuserende magazines zul len worden afgewisseld met en kele speciale produkties. In de eerste aflevering wordt aandacht besteed aan de sociale afdeling van de Utrechtse politie, aan de mini-maatschappij die in In de IKON-actulahteitenru- briek Kenmerk is vanavond de documentaire Tussen liefde en haat' te zien. In deze film spre ken kinderen van nazi-misdadi gers voor het eerst voor de came ra over hun vader. Zo vertellen de zoon van Rudolf Hess en de dochter van Martin Bormann over hun relatie tot hun vader, over de betekenis van het verle den voor hun huidige bestaan en over de al dan niet aanwezige schuldgevoelens veroorzaakt door de misdaden van hun va der. (Nederland 2, 19.37 uur) SLECHTE SMAAK - De ambas sadeur van Thailand in Washing ton heeft zijn afschuw uitgespro ken over de afbeelding van een masturberende Boeddha in het tijdschrift 'Penthouse'. De am bassadeur vond de afbeelding getuigen van een buitengewoon slechte smaak, een bewijs van domheid van de hoofdredacteur en een belediging van boeddhis tische landen. In Bangkok overhandigde een delegatie van boeddhistische monniken een protestbrief op de Amerikaanse ambassade, met een verzoek aan president Rea gan om de verspreiding van het gewraakte nummer te verijdelen. "Door deze afbeelding te publi ceren heeft het tijdschrift Pen thouse zijn toch al schunnige maatstaven nog meer verlaagd", aldus de brief. EIEREN - Canadese biologen hebben op de oever van de rivier de Milk op 300 kilometer ten zuidoosten van de stad Calgary in Alberta, ongeveer 100 eieren van dinosauriërs gevonden die in voortreffelijke staat verkerende versteende foetussen bevatten. De eieren stonden op het punt van openbarsten en in drie er van waren al scheuren die de jonge dinosauriërs ter grootte van een potlood zichtbaar maakten. In de Amerikaanse staat Montana zijn al eerder minder grote en minder goed geconserveerde dinosau riër-eieren gevonden. RATTENKONING - Een vermo gend neurochirurg en huisjes melker uit Beverley Hills, Cali- fornië, is door een rechter ver oordeeld tot een gedwongen ver blijf van een maand in een van zijn van ratten vergeven wonin gen. Rechter Veronica Simmons- McBeth besloot tct deze ongewo ne straf nadat de 63-jarige Milton Avol bij herhaling had gewei gerd gehoor te geven aan een ge rechtelijke opdracht om uiterst noodzakelijke verbeteringen aan zijn vier flatgebouwen te laten aanbrengen. Avol staat bekend als de 'ratten koning'; hij heeft sinds 1977 al honderden malen processen aan zijn broek gehad wegens overtre dingen van de wet op de openba re gezondheid en wegens de brandgevaarlijkheid van zijn huizen. VERKEERD BEEN - Van een jongetje van drie op Sicilië dat met een gebroken been naar een ziekenhuis werd gebracht, zetten de dokters het andere in het gips. De ouders van Gaetano Rinaldi deden hun beklag bij justitie en brachten hun zoon naar een an der ziekenhuis. Een onderzoek is toegezegd. GOKKENDE NON - Een rijke Engelsman dolf het onderspit in een wedstrijd met een gokkende religieuze zuster met een gede gen kennis van voetbal. Sir Jack Hayward had met zuster Helen, directrice van de Sint Domini- cus-school bij Wolverhampton, gewed dat zij niet het elftal van de Wolverhampton Wanderers kon noemen dat de Engelse be kerfinale won in 1939. Zuster He len wist het wel en incasseerde ruim 30.000 gulden. Het geld wordt aangewend voor de bouw van een nieuwe sportzaal voor haar school. WOEDENDE MATADOR - Een stierenvechter in Spanje die buiten zichzelf van woede was geraakt toen hij ervoer dat hij was afgevoerd van het program ma van de arena van Algeciras, heeft zich "in stijl" gewroken op de directeur. De matador wachtte de direc teur van de Plaza de Toros op. Zonder een woord te zeggen trok hij achter zijn rug een degen te voorschijn om de directeur de doodsteek te geven die normali ter voor de stier is bedoeld. In een reflex reageerde de di recteur, waardoor de degen af gleed naar zijn linkerarm en de spieren van zijn hand doorsneed. De matador werd gearresteerd. RECORD VRIJE VAL - Hon derdzesentwintig parachute- springers uit 14 Europese landen hebben een wereldrecord gebro ken door zich tijdens een vrije val in stervorm vast te houden. Een woordvoerder op het mili taire vliegveld van Koksijde in België zei dat de mannen en vrouwen, na enkele pogingen tenslotte het vorige record van 120, in handen van een ploeg Amerikaanse parachutesprin gers, verbeterden. POLO TE OLIFANT - Mark Payne en Bruce Green, twee le den van de British Polo Asso ciation, zijn bezig met een trai ning polo te olifant. De logge be wegingen van de viervoeters maken het de spelers nogal moeilijk dicht bij de bal te ko- Beide heren bereiden zich voor op een wedstrijd die op 16 juli wordt gehouden in Berkshi re (Groot-Brittannië). De olifan ten waar de mannen op rijden (Sarah en Dum-Dum) komen uit het Sir Robert Fossett's Circus, (foto AP) De parachutespringers spron gen binnen de 10 seconden van elkaar uit twee Belgische C- 130's. Zij gebruikten zuurstof tot vlak voor de sprong. De luchtduikers sloten zich op een hoogte van ongeveer 6.000 meter aaneen en vormden een ster door elkaar bij armen en be nen te pakken. De vorm werd een seconde of vier in stand ge houden. NICO SCHEEPMAKER Mijn vader had een accountants kantoor met een man m/v) of vijf personeel in Amsterdam, maar geen auto. Hij had zijn hele leven hard moeten sappelen om het zover te brengen, en was zuinig van aard, of beter gezegd: zuinig uit berekening, want hij was an derzijds ook de mening toege daan dat je weliswaar zuinig moest zijn met dubbeltjes, maar af en toe ook royaal moest zijn met guldens. Hij had uitgerekend dat het veel goedkoper was om taxi's te nemen als hij naar een cliënt toe moest dan een auto te bezitten, maar als hij dan de deur uit moest nam hij toch zo veel mogelijk de tram en voerde een taxi-post op voor de belastin gen. Hij had wel een rijbewijs en was ook de eerste de beste keer ge slaagd, hoewel hij tijdens het af rijden een bakfiets had geramd. Maar zoals een goede huisvrouw kan toveren met een eitje, zo kon hij nog toveren met een sigaar. Nog voor het wegrijden had hij de examinator een sigaar geof freerd, en die bleek later ruim schoots op te wegen tegen die bakfiets. Ik had wel een auto, dus toen ik •een keer werd opgebeld met de vraag of ik oma, die op bezoek was, naar haar bejaardenhuis in Zandvoort kon brengen, zei ik natuurlijk ja. Ik maakte eerst af waaraan ik bezig was en reed anderhalf uur na het telefoontje voor op de Plantage Midden laan. Daar bleek dat oma, een klein en gezet maar spraakzaam vrouwtje, meteen na mijn toezeg ging haar jas had aangetrokken en haar hoedje had opgezet, en zo, met dat hoedje op, nog ander half uur afwachtend in de huis kamer op een rechte stoel naast de deur had klaargezeten. An derhalf uur lang een omaatje met hoedje op in de huiskamer,- dat moet een onvergetelijk gezicht zijn geweest! Vooral omdat het ook nog zo'n klein hoedje was dat je vijfentwintig jaar geleden niet tegen de regen of de kou droeg, maar dat je bovenop je haar neerzette omdat je nu eenmaal een hoedje op moest hebben. Sindsdien is dat hoedje spreek woordelijk geworden in onze ge zinstaai. „Ik kom er aan, zet uw hoedje maar vast op!" zeg ik dan tegen mijn moeder, als zij mij vraagt of ik haar even weg kan brengen... Zaterdagochtend was het weer eens zo ver. En als ik zeg 'zater dagochtend' dan bedoel ik ook zaterdagochtend, want ze ging met tante Nel een bootreisje over de Rijn maken en moest om 6.35 uur bij Arke Reizen in de Kinker straat klaar staan. Nu rijd je vanuit Broek in Waterland (waar mijn moeder woont) in twintig minuten naar de Kinker straat, zeker op zo'n onchristelijk uur op zaterdagochtend, maar de marsorder luidde dat ik haar om half 6 precies moest ophalen om 'en route' ook tante Nel nog op te kunnen halen en dan toch nog bijtijds in de Kinkerstraat te zijn. Ik had de twee wekkers op 5 voor 5 en 5 over 5 gezet, riep jolig 'Wie zou dat nou kunnen zijn!' door de telefoon toen die om 5 uur voor alle zekerheid rinkelde, en arriveerde om 5 voor 6 met zwaaiende ruitenwissers voor het kantoortje van Arke in de Kinkerstraat, in een verder volle dig verlaten straat, waar alleen volle vuilniszakken op de stoep en verkwistend brandende licht- reklames van sommige winkels nog op menselijk leven duidden. „Ga jij nu maar gauw weer naar huis en naar bed, wij kun nen daar wel even wachten in dat portiek," zei mijn moeder. Dat zijn zo van die rituele for mules, die erom vragen uitge sproken te worden zonder dat er gevolg aan wordt gegeven. Het miezerde aan een stuk door. Mijn moeder is 82, tante Nel valt in de zelfde leeftijdsklasse (ze zijn al een jaar of zestig bevriend), sa men hadden ze vijf stuks bagage bij zich, ze zouden dus raar heb ben opgekeken als ik ze daar ge dumpt had en metterdaad was weggereden, hoewel mijn moeder (dat is ook weer waar), een jaar tje geleden na aankomst op Schiphol om 2 uur 's nachts met een nichtje van 60 rustig in de hal gewacht had tot 's ochtends de bussen weer begonnen te rij den. in plaats van mij even op te bellen en te vragen of ik hen kwam halen: „Waarom zouden we, we had den kranten bij ons en zaten daar prima! Die zuinigheid (vooral geen ta xi nemen!) gepaard aan eigen wijsheid moet je als zoon dan maar met wijze berusting voor lief nemen. Toen we om 10 voor half 7 vanuit onze bewasemde uitkijkpost nog steeds geen mede passagiers zagen opdoemen, heb ik even tactvol naar de reispa- pieren gevraagd, want je weet het maar nooit met oude mensen. Maar nee, het klopte als een bus, temidden van een overvloed aan mevr.'s (niets vrouwelijker dan een reisje langs de Rijn, Rijn, Rijn) stond op het stencil dat de dames Scheepmaker en Broek- huijzen om 6.35 uur in de Kinker straat zouden worden opge haald. En zo geschiedde het ook, om 6.33 uur reed de bus al halfvol voor, en om 6.35 uur reed hij weg. Mussolini had het niet kunnen verbeteren! AVRO 18.05 (TT) Mlnjon-magazine. Vanavond staat de informatie cen traal 18.45 The Barn, 5-delige serie Engels voor de basisschool. Afl. 1 19.00 (TT) Johan Pierewiet, serie naar een verhaal van Peyo en Yvan Delporte. Afl.1: Het onzalige land; Afl.2: Het verhaal van Cloderik NOS 20.00 Journaal AVRO 20.28 Sterrenslag plus 22.17 AVRO's Televlzler 23.05 Tussen kunst en kitsch, (herh.) 23.45 Ontdek Je plekje. Vandaag: Anloo NOS 00.00 Journaal 00.05 Nieuws voordoven en slechthorenden WOENSDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden RVU 14.30 Binnenkant, buitenkant, 6-delige serie over opgroeien en opvoeden. Afl.2: Muziek, (herh.) NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal IKON 19.12 Nieuw Amsterdam, New York, tv-film van Arnoud Kwant. Met: Gerrit-Jan Vooren, John Farrell. e.a IKON/KRO/RKK 19.37 Kenmerk, aktualiteitenrubriek NOS 20.00 Het tweede front (Second front), documentaire over de fr ontlijnstaten Mozambique, Angola en Zimbabwe, die zich open lijk tegen het apartheidssysteem in Zuid-Afrika verzetten 20.50 (TT) Scheppingen, korte Deense film waarin de beelden achterstevoren worden vertoond 21.30 Television, informatieve serie over het medium televisie Deel 3: Rechtstreekse uitzendingen 22.30 Journaal 22.45 Nieuws voor doven en slechthorenden WOENSDAG 18.00 Tik Tak 18.05 Plons 18.10 Soldaat en ik (Soldier and 3), negendelige Britse serie 18.50 Onbekende wereld (Explo re), documentaire serie over na genoeg verdwenen beschavin gen. Afl. 13: Stenen en bijbels in Ethiopië (1)(herh.) 19.15 Zonen en dochters (Sons and daughters), Australische se rie. Afl 344 19.45 Nieuws 20.10 Kunst-zaken 20.25 Mike, praatshow 21.45 Uitzending door derden: Programma van de Christen-De mocratische Omroep 22.25 De koele krijger (Cold War rior), achtdelige Engelse spiona geserie van Andrew Morgan en Pennant Roberts 20.15 Tenuto 1987, eerste van een serie van drie concerten vertolkt door de Laureaten van Tenuto 87. M.m.v. het BRT-Filharmo- nisch Orkest o.l.v. Frederic De- vreese. Vandaag: Rita Rommes, slagwerk: Halasana, van Cau- berghs en Concertino for marim ba, van Paul Creston; Dirk Can- huysse, cello: Celloconcerto in c kl.t., opus 66, van Miaskovsky; Diederik Suys, altviool: Concerto in D gr.t. voor altviool en orkest, opus 1van Stamitz 22.20 Einde België/Frans 1 19.26 Lotto/Joker 19.30 Journaal 20.00 Wielrennen Tour de Fran- 20.10 Contacts, verkeerstips 20.15 Les sentiers du monde, do cumentaire serie. Afl.: New York 21.30 Cinê-Club de minuit. Hom mage Jean Cocteau: Les pa rents terribles, Franse speelfilm uit 1948 van Jean Cocteau 23.05 Laatste nieuws 18.14 Sprungbrett - Ausschnittwei- se Kleinkunst. Vandaag: Norbert Alich, cabaretier en Arnim Töpel, entertainer 18.25 Moselbrück, serie 19.24 Turf: Die Methoden des dr Fuchs 19.57 Programma-overzicht 20.00 (fj) Tagesschau 20.15 Expeditionen ins Tieren- reich Honigbeutlet und "schnelle Zunge". natuurfilm over de won deren in Australië 21.00 Report: Baden - Baden 21.45 Dallas, Amerikaanse serie. Afl, Schock auf der Hochzeit 22.30 Tagesthemen, actualiteiten 23.00 Kulturwelt, Visionër oder Manager? Documentaire over de tentoonstellingsmakers Pontus Huiten, Harald Szeemann en Kasper König 23.45 WOENSDAG 09.45 ARD-Ratgeber, Foto Hobby: Motiv und Aufnahme 10.00 Heute 10.03 (ZW en TT) Der Herr der si ben Meere 11.45 Umschau 12.10 Report 12.55 Pre 13.00 Heute 13.15 (S) Teletekst 13.30 Einde 14.35 (S) Teletekst 14.55 (ZW) Fury, Engelse Afl. Der Bauchredner 18.20 Wartesaal zum kleinen Gluck, serie 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Die Reportage: Auf Leben und Tod. reportage over het snel heidsmaniakken 20.00 (ZW) Der herr der sieben Meere (The sea hawk), Ameri kaanse speelfilm uit 1940 van Mi- Radio 1 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws VPRO. 19.02 Boeken. EO 21 02 Samen zingen met Arie Pronk 21 35 Meer dan een lied alleen. 22.02 Hemels breed 22.30 Als mensen verande ren. NOS 23.07 Met het oog op morgen. VARA: 0.02 De nacht klinkt anders. 1.02 Muziek in de nacht. 5.02 VARA's Ochtendhu- Radio 2 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. VPRO: 18.03 Pluche en Plastic. 19.00- 07.00 Zie Radio I Radio 3 na 18 uur NOS: Elk heel uur nws. 18.03 De Vakantiegids. VARA: 19.02 Dub- bellisjes. (met om 19.02 Het voor- 09.45 Z.e Duitstand 1 13.15 (S) Teletekst-overzicht 14.25 Programma-overzicht 15.00 Pippi Langstrumpf, kin 18.30 Die Opodeldoks, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 19.45 Raamprogramma van de re gionale studio's 20.00 Tagesschau met weerbe richt 20.15 Auslandsreporter H G. Wie- gand uit de U.S.A.. San Francis co: Eine Stadt und ihre Brucke 20.45 Rückblende Vor 110 Ja- hren. Leopold Ullstein kauft in Berlin emen Zeitungsverslag 21.00 MS Franziska, 8-delige serie 22.00 20 Jahre danach. Arno. Nas- horn, Heisses Ei 22.45 Tatorl-Acht Jahre spater. misdaadserie 00.15 Laatste nieuws WOENSDAG 08.00 Tele-Gymnastik (53) oordeel; 19.10 Wie doet het met wie"719.25 Oom Ben's radiocause rie; 19.31 Het thema; 19.47 Het on verwachte) 20.02 Popkrant. 21.02 Vara's Vuurwerk. 22.02 VARA's Poppodium 23.02 Tracks Radio 4 na 18 uur NCRV: 18.00 Nws. 18.02 Lied van de week. 18.15 Leger des Heils- kwartier 18.30 Muziek in vrije tijd. 19.30 Alfred Brendel. piano 20.02 Composities v henk Badings. gelcon- ziek Radio 5 na 18 uur NCRV: 18 10 Literama-Poëzie P.P.: 18.20 Daar waar de molens staan. NOS: 18.30 Homonos. 19.00 Programma voor buitenland se werknemers. (19.00 Turks. 19.20 Marokkaans 19.50 Spaans. 20 00 Programma in het Spaans 18.00 John Craven's Newsround. jeugdjournaal 18.10 Eureka, serie 18.35 The wild side of town. Afl.4. Woodlands on your doorstep 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London plus, regionaal nieuwsmag^zine 20.00 No place like home, serie 20.30 Eastenders. familiefeuilleton 21.00 Juliet Bravo, politieserie 21.50 Points of view 22.00 Nieuws 22.24 Regionaal nieuws 22.26 Weerbericht 22.30 Follow the yellow brick road, toneelstuk van Dennis Potter 23.40 Jasper Carrott 00.10 Ken Horn's Chinese cookery. Vanavond: Stir-frying 00.35 Late night in concert: Simply Red 01.00 Weerbericht 07.00 Teletekst 07.35 Pink Panther 07.55 Nieuws en weerbericht 07.58 Regionaal weerbericht 08.00 Breakfast time 09.55 Regionaal nieuws en wee bericht 10.00 Journaal en weerbericht 10.05 Charlie Brown, tekenfilm 10.30 The Littlest hobo 11.50 Spot 11.00 Journaal (met overzicht vo doven en slechthorenden) weerbericht OMROEP RIJNLAND 17.30-18.00 Actualiteiten 18.00-19.00 Leiden politiek 19.00-20.00 Voorschoten Lokaal 20.00-21.00 Popwetenswaardig heden WOENSDAG Radio 1 voor 18 uur Elk heel uur nieuws. VARA 7.03 De rode draad. (NOS 7.30 Nws.). NOS 12 56 Mededelingen voor land- en tuinbouw. TROS 13.07 TROS Aktua. 13.20 Het Journalis- tenforum. 14,05 NOS Radio Tour de France. EO 17.08 Tijdsein Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. VOO 7.03 Ook Goeiemorgen. 9.03 Mu- iek terwijl u werkt. )10.30 Nieuws- 11.05 Neighbours, serie 11.25 Children's BBC 11.30 Play school, kleuterpro- 12.00 Nieuws en weerbericht 12.05 BBC Kinderprogramma 12.10 King of the Rocketmen 12.20 Children's BBC 12.35 Model world, serie 13.00 Regionaal nieuws en we 13.05 Dallas, 13.55 Regionaal bericht 14.00 Journaal 14.50 Girls of the Golden West, Amerikaanse speelfilm uit 1938 van Robert Z. Leonard 20.30 Animal squad Bnng ëm to task 21.00 Food and Dnnk quiz 21.30 Brass tacks, informatieve serie met kijkersreacties. Van daag: Energy for life 22.00 Farewell my lovely, Engelse speelfilm uit 1973 van Dick Ri- 00.20 Weerbericht Radio 3 voor 18 uur NOS Elk heel uur nieuws. EO: 7.03 Ronduit Music-time. 9.03 Muziek motief. (9.52 De plaat van de week) 10.03 Golden gospels. 11.03 Coun try Trail. 12.03 Ronduit op 3. VPRO: 13.03Toga Party 14.03De Wilde Wereld. 17.03 Ronflonflon met Jacques Plafond Radio 4 voor 18 uur NCRV 7 00 Nws 7.02 Preludium 8 00 Nws 8.02 Het levende Woord 8.10 Platenmeuws. 8.45 Te Deum Laudamus 9.15 Onder de hoogte- Orkest. 12.05 Symfonische muziek uit Engeland. 12 30 Pro menade Luxemburgs Radio-Or kest o.l.v. Louis de Froment. NOS: 13.00 Nws EO: 13.02 Lunch Con cert. 14.00 Songs of Praise. 14.30 Solisten. AVRO: 15.00 In de kaart 17.00 't Is een wonder WOENSDAG 07.55 Open University 08.20 Einde 10.00 Teletekst 13.30 Open University 14.20 The Flumps 14.35 Open University 15.00 Nieuws en weertx Sky Channel 18.00 Dennis 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 Nanny and the Professor 19.30 The Quest 20.45 Chuck Connors 21.40 La Manga European Open. 00.45 Closedown WOENSDAG 07.30 The DJ Kat Wake-Up Show 07.35 The DJ Kat Show 08.35 Sky Trax. Popmzuiek 13.10 The Best of a Country Prac- 15.00 Thrillseekers Hadto5 voor 18 uur NOS. 9.00 Nws. 9.02 NOS-Spor- tief. 9.25 Waterstanden RVU 9.30 Leesvoer. TROS: 10.00 De duvel is oud. 11.00 TROS Postbus 270 - Mieke Telkamp. NOS 12 00 Nws IKON-12.05 Het oog v 15 00 Meer over minder.) TROS 16 00 TROS Schlagerfestival 17.00 TROS Huiswerken op va kantie 17.41 Basicode 3. OVER HEIDSVOORLICHTING 17 46 De politie nu NOS 17.56 Mededelin gen en Nws 17.00-19.00 VLOK. Katwijk, in form. progr. 19.00-20.00 Geestelijk leven 19.00-19.30 MOKER (2x per maand) Superchannel 19.00 Game show 19.25 The Weather Forecast 19.30 David Attenborough Pre sents The living planet 20.30 Are you being surved 21.00 Silent Reach 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 The Weather Forecast 23.35 Tommorow s World 00.00 Orchestral Manoevres in the Dark 01.00 Simon Potter 02.00 Amanda Redington 03.00 Eddie Kidd 04.00 The Live Show 05.00 Countdown with Adam Cur ry 06.00 The Face WOENSDAG 07.00 Hippo 08.00 Amanda Redington 09.00 Sons and Daughters 09.30 Madhur Jaffrey's Indian Co- 10°00Roland Rat 10.30 Emmerdale Farm 11.00 The Goodies 11.30 Simon Potter 12.30 Hot Pursuit 18.00 Récreation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 Grand Public 20.30 Julien Fontanes Magistral 22.00 Journal Télévisé 22.30 Le Cine-Club de TV5: Doc- teur Frangoise Gailland

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15