D NEDERLAND NEDERLAND TELEVISIE TOEGELICHT Ingrijpen ondertiteling Sky Channel INGEN TFf VRIJDAG 10 JULI 1387 PAGINA 2-1 Te land, ter zee en in de lucht in Leiden. De Leidenaar Nico Borsjes duikt in het water van de Nieuwe Rijn, terwijl Alphenaar Peter Blom hoog en droog blijft Zitten. (foto Wim Dijkman) Hoog en droog In de derde aflevering van 'Te land, ter zee, en in de lucht' (Tros) wordt het onderdeel 'Hoog en Droog' uitgezonden. De deelne mers aan deze wedstrijd zullen proberen al dan niet met behulp van een zelfgemaakte conctruc- tie, rijdens of lopend over twee staaldraden, die gespannen zijn over de Oude rijn in het cemtrum van Leiden, zo snel mogelijk de overkant te halen. De staaldra den, die een dikte hebben van ca. 1,5 cm, zijn met een tussenruimte van 70 cm gespannen op een hoogte van ca. 2,5 meter boven het water. (Nederland 1, 20.28 uur) V akantiekompas levisie vanaf vandaag zes weken lang een rechtstreeks vakantie magazine. In ruim een half uur passeren binnen- en buitenland se vakantiebestemmingen, actu ele weer- en verkeersinformatie en tips voor vrijetijdsbesteding. Het programma wordt live vanaf een steeds wisselende locaties uitgezonden en gepresenteerd door Jaap Jongbloed, Han Ton- non en Marlot Bloemhard. De eerste uitzending komt van uit de Scheveningse haven. (Ne derland 1, 18.30 uur) Hete zomer In twee delen zendt Veronica vandaag de film 'The Long Hot Summer' uit. De film is geba seerd op 'The hamlet', een roman van William Faulkner. Ben Quick komt op zijn zwerft ochten terecht in een in slaap ge sukkeld stadje in Mississippi. Hij wordt er door de bevolking als een ongewenste vreemdeling be schouwd die de boel op stelten wil zetten. Dat is immers zijn re putatie. Het pad van Quick wordt gekruist door dat van Eula Var- ner. Zij blijkt de verleidelijke, maar opstandige schoondochter van de plaatselijke miljonair, de invloedrijke Will Varner. Varner aast op een kleinzoon die Jody (zijn zoon) en Eula hem blijkbaar niet kunnen geven. In Ben Quick ziet Will Varner een geschikte man voor zijn dochter Noel. Hij drijft Ben ertoe haar het hof te maken. Jody echter, de man van Eula, ziet Ben als een grote be dreiging. 'The Long Hot Summer' werd geregiseerd door Stuart Cooper. Hoofdrollen worden gespeeld door Don Johnson, Cybill She- perd, Jason Robards en Judith Ivey. (Nederland 2, 20.35 uur en 23.35 uur) Story of Queen Veronica herhaalt vanavond het programma 'The Story of QueenHet succesverhaal van Queen startte in 1970 en lijkt nog lang niet beëindigd. Eenmaal was aanvoerder Freddy Mercury zijn groep ontrouw, met veel suc ces overigens, maar de groep heeft daar geen last van gehad. In dit programma meer over de her kenbare stijl van muziek én uit dossing van de groep op de büh ne, en natuurlijk hun grootste hits.(Nederland 2, 19.12 uur) DEN HAAG (ANP) - Minister Brinkman van WVC sluit niet uit dat hij zal ingrijpen als Sky Chan nel in de toekomst nog meer pro gramma's van Nederlandse onder titeling voorziet. De omroep over treedt met deze handelwijze name lijk de bepalingen in de Kabelrege ling, aldus een mededeling van het ministerie van WVC. Volgens de Kabelregeling, en ook de Mediawet die daarvoor per 1 ja nuari in de plaats komt, mogen commerciële satellietuitzendingen niet in het Nederlands ondertiteld zijn als ze worden gevolgd of voor afgegaan door op Nederland ge richte reclame. Gebeurt dat toch, dan kunnen ze van de Nederlandse kabel worden geweerd. Sky Channel probeerde afgelopen dinsdag en woensdag deze bepa ling te omzeilen door twee uitzen dingen van de „DJ Kat Show" van ondertitels te voorzien, en tussen de reclameblokken ervoor en erna tekenfilmpjes in te lassen. Het be trof hier volgens Sky Channel „ex perimentele uitzendingen", waar van het ministerie van WVC tevo ren op de hoogte was gebracht. Volgens de mededeling van WVC zal Brinkman met het ministerie van verkeer en waterstaat overleg plegen over de wijze waarop zal worden ingegrepen als het experi ment wordt herhaald. Hij heeft op zijn beurt Sky Channel van zijn plannen op de hoogte gesteld, evenals de Vecai, de vereniging van exploitanten van centrale an tenne inrichtingen. Madonna in Feyenoord-stadion ROTTERDAM - De Amerikaanse popster Madonna geeft op 25 augustus een concert in het Feyenoord-stadion in Rotterdam. Dit heeft de organisa tor van het concert, Mojo, bekend gemaakt. Het concert maakt deel uit van een Europese toernee, die in Londen begint. De 144.000 kaarten voor de twee concerten in het Londense Wembley-stadion waren volgens Mojo binnen een dag uitverkocht. Het is nog niet bekend wanneer de kaartver koop voor het concert in Rotterdam begint. Madonna wordt op haar toernee begeleid door een uit twaalf mensen be staande muziek- en dansgroep. De zangeres treedt momenteel in de Vere nigde Staten op. NIET VLOEKEN - De Bond te gen het Vloeken heeft vanaf 1 ju li zijn activiteiten uitgebreid. Voor het eerst is de Bond nu ook actief op de luchthaven Schip hol. Op veel reclamezuilen op Schiphol zijn sinds enkele dagen affiches geplakt met zowel de Nederlandse als Engelse teksten: 'Don't be a parrot, don't swear'. Dat betekent zoveel als 'Wees geen papegaai, vloek niet'. Naast de tekst is een papegaai afge beeld. De reden voor de uitbreiding van de activiteiten is het toene mende misbruik van Gods naam in de samenleving, verklaart de Bond. De taaiverruwing neemt hand over hand toe. De Bond vindt dit allemaal zeer verontrus tend. In de Belgische steden Ant werpen en Gent is de Bond be gonnen met de acties. Bussen en trams zijn uitgerust met reclame borden, voorzien van papegaai en de woorden: 'vloeken is aan geleerd, wordt geen naprater'. Ook in Nederlandse steden als Den Haag, Enschede en Nijme gen zijn bussen en trams uitge rust met reclameborden. ROMEINSE WACHTPOST - Stadsarcheologen van de ge meente Den Haag hebben op een terrein aan de Scheveningseweg resten gevonden van een Ro meinse wachtpost uit ongeveer 200 na Christus. Op een bouwter rein zijn een spitsgracht en zware houten paalfunderingen aange troffen. Het is voor het eerst dat Romeinse militaire aanwezig heid in Den Haag op deze manier is aangetoond. Dat heeft stadsar- cheologe drs. J. Magendans mee gedeeld bij de opening van een tentoonstelling over stadsar cheologie in het Gemeentemu seum van Arnhem. Eerder al werden in de buurt van de vindplaats Romeinse mantelspelden van een militair type, schoenresten en een deel van een maliënkolder aangetrof fen, aldus archeoloog drs. J.A. Waasdorp, die de opgravingen leidt. HEELAL - Volgens de Gro ningse hoogleraar astronomie Harvey Butcher is de leeftijd van de oudste sterren in het heelal overschat en zou het heelal slechts 11 miljard jaar oud zijn. In een studie probeert Butcher aan te tonen dat eerdere sugges ties dat sommige sterren 16 tot 18 miljard jaar oud zijn niet klop pen. Butcher heeft een analyse ge maakt van het licht van de zon en 20 andere sterren in de Melkweg. Zijn bevindingen zijn versche nen in het Britse blad Nature. De hoogleraar bestudeerde het licht op aanwezigheid van twee metaalachtige elementen in de sterren die konden worden be schouwd als een soort kosmi sche klok. TOPLESS VALT NIET OP - Ongeveer 15 vrouwen die in een stadspark in Rochester, in de staat New York, hun hemden hadden uitgetrokken uit protest tegen een wet op naaktloperij, hebben nauwelijks enig opzien gebaard. De vrouwen speelden softball, gingen kanovaren, aten in een snack-restaurant en zaten onge veer twee uur in de zon zonder dat zij werden lastig gevallen of gearresteerd. Een jaar geleden verliep een soortgelijke betoging geheel an ders. De zeven vrouwen die toen topless gingen, trokken zo zeer de aandacht, dat een grote me nigte ontstond. Uiteindelijk ar resteerden politieagenten hen, omdat zij weigerden hun hem den aan te trekken. STIERENRENNEN - Tot nog toe zijn tijdens het jaarlijkse fes tival van San Fermin in Pamplo na 31 mensen door stieren of os sen op de horens genomen of on der de voet gelopen. Een van de slachtoffers is er erg aan toe, al dus woordvoerders van het Rode Kruis en het Navarro-ziekenhuis in Pamplona. De ernstige gewonde, een 53- jarige man werd aangevallen door een os toen hij probeerde zes stieren in hun hokken te dnj- GEVANGEN - De anderhalf jaar oude Carlos Rivera zit klem tus sen twee spijlen van een bal- konrailing in Harrisburg. Moe der Meta Maldonado en babysit ter Jody Carson houden zijn hoofd vast terwijl een brand weerman aanwijzingen geeft hoe het kind uit de railing van daan te halen. Hoe het kind tus sen de ijzeren spijlen vast kwam te zitten wist niemand te vertellen. Het kind kwam ten slotte met de schrik vrij. (foto Pamplona razen, worden bege leid door zes ossen om hen onder controle te houden. Het zeven dagen durende festival werd voor het eerst in 1591 gehouden. Sindsdien zijn er 52 mensen ge dood tijdens het stierenrennen. NICO SCHEEPMAKER Aan de vlaggemast op het school plein wapperde de Chinese vlag rood met in de linkerbovenhoek een grote gele ster. geflankeerd door vier kleine gele sterretjes. Het afscheid van het schooljaar werd gevierd met een Chinese dag, en het moet gezegd dat daar veel werk van was gemaakt. In de klassen hingen vertikale ba nen papier waarop de kinderen met zwarte verf in een soort nep- chinees hun voornaam van boven naar onderen hadden geschre ven, in de gang hingen foto's die betrokken waren van de Vereni ging Nederland-China, en ieder een had zich zo Chinees mogelijk uitgedost, zowel de kinderen van basisschool De Havenrakkers als de leerkrachten en de bijstands- vaders en -moeders. Er blijken dan toch nog veel kimono's onder de mensen te zijn, een ronde rijst- verbouwershoed is snel gemaakt, een pseudo-paardestaart van achteren doet het ook goed, een druipsnor en rose wangetjes kon den met schmink worden aange bracht, ik zag ook enkele kapsels met grote haarpinnen er door heen, en weliswaar wist je soms niet of iets nu wel Chinees was of Japans of Indonesisch, maar Verre Oosters was het toch al gauw... Ikzelf was aangezocht om op het schoolplein het riksja-rijden te coördineren. Mijn mao-pak had ik na de arrestatie van de Bende van Vier natuurlijk met een op het marktplein van Vee- nendaal verbrand, maar we ble ken nog in het bezit te zijn van een echte doktersjas, dus met een naamkaartje daarop met pseu do-Chinese letters en de aandui ding 'acupunctuur-dokter' en wat veiligheidsspelden (ik was namelijk een alternatieve acu puncturist), voldeed ik volledig aan de gestelde eisen. Hoewel ik. nog meer respect had voor G., die zich op geen enkele manier Chi nees verkleed had maar ver klaarde dat zij van de ambassa de in Peking was. De riksja's wa ren in feite twee oude sulkies waarop een dakje was aange bracht, maar een van de vaders bleek nog over een originele an tieke Indonesische fiets-riksja te beschikken, en die mocht ook. Er klonk alom Chinese muziek, er werd een schimmenspel opge voerd, er werden Chinese film pjes gedraaid, Chinese letterte kens geschilderd en draken inge kleurd, vliegers gebouwd en i papier gemaakt, er i spelletjesklas met Chine se spelletjes, een klas waar het naar wierook stonk was inge richt voor de theeceremonie, en er werden volop 'Chinese' oliebollen gebakken, die tot verrassing van de kinderen precies als Neder landse oliebollen smaakten.. Kunt u zich van uw eigen lage re schooltijd zo'n feestelijke laat ste schooldag voor de grote vakantie herinneren? Ik niet. Zo als ik mij ook allerminst iets ver gelijkbaars kan herinneren van Sara's afscheidsfeest, waar zij weken lang voor gerepeteerd had. Eerst 's middags voor de overige kinderen van de school, daarna 's avonds voor de ouders, zusjes en broertjes en opa's en oma's: anderhalf uur zelfbedach te toneel- en cabaretnummers van alle vertrekkende leerlingen van de zesde klas, een parodie op alle meesters en juffen, playback gezongen songs, een eigen versie van Theo Thea, gezongen lime ricks van eigen fabrikaat, nage speelde FC Knudde-tafereeltjes Het een natuurlijk leuker en min der onhandig dan het ander, maar met de zelfgemaakte ach terdoeken en kostuums mee toch van een roerende creativiteit en ijver getuigend. Daarna alleen voor die zesdeklassers en hun meesters en juffen nog een paar uur disco en het feest was com pleet: een eeuwigdurende, plezie rige herinnering aan de school waar zij alles bij elkaar acht jaar op hebben gezeten. Zo moet dat. Zo zou het ook in mijn tijd hebben moeten zijn, maar zo was het niet. Ik kan mij er althans niets van herinneren, en toen ik het eens navroeg bij wat ouders van nu, konden de meesten zich evenmin herinneren dat zij op zo'n feestelijke wijze afscheid hadden genomen van hun lagere school. Tegenwoordig schijnt het gebruikelijk te zijn dat de zesde klas zichzelf met een musical of toneelstuk het volwassen leven in slingert, maar vroeger? Op de la gere school? Ik heb nooit een hekel gehad aan mijn lagere school in Am sterdam, ik heb nooit gespijbeld ('baaldagen' waren toen nog on bekend), ik herinner mij als feestelijke gebeurtenis het school- voetbal waar we aan meededen, maar in de zes jaren dat ik die Van Wassenaarschool bezocht (van 1937 tot 1943, niet de rooskleurigste jaren uit onze his torie, dat is ook weer waar) is er, voor zover mijn herinnering strekt, nooit een toneelstukje in het gymnastieklokaal opgevoerd, en ik kan mij ook geen enkel schoolreisje herinneren. Mis schien dat we wel eens naar Artis zijn geweest, maar de herinne ring daaraan is dan blijkbaar verdrongen door de vele malen dat ik zonder school toch ook al naar Artis ging. Er mag dan veel mis zijn met het huidige onder wijs, maar het staat uoov mij ils een paal boven water dat het vandaagdedag leuker is om naar school te gaan dan in mijn tijd. Ondanks Deetman. TROS 18.20 De mooiste foto's maak je zelf, laatste aflevering van de cursus Basisfotografie voor iedereen. Vandaag: Actiefotogra fie. Presentatie: Mireille Bekooy en Philip Kruyer. (herh.) 18.30 TROS Vakantiekompas, vakantiemagazine. Presentatie: Jaap Jongbloed, Han Tonnon en Marlot Bloemhard 19.05 Knlght Rider, Amerikaanse serie. Afl.: Speelgoed (A good knight's work) Michael wordt in de val gelokt als hij een speel goedontwerpster probeert te helpen. Ze blijkt te werken voor de man die Michael eens vermoordde NOS 20.00 (TT) Journaal TROS 20.28 Te land, ter zee en in de lucht, spelprogramma. Afl.3. Pre sentatie: Jack van Gelder en Tom Blom 21.30 TROS Aktua, actualiteitenrubriek 22.00 25 Jaar James Bond (25 Years of James Bond, Happy an niversary 007), een jubileumprogramma met Roger Moore, Se an Connery, George Lazenby en de nieuwe James Bond Timo thy Dalton 22.50 Barabara Streisand - one voice, special rond Barbara St reisand die hits zingt voor een publiek van beroemdheden en vrienden. Speciale gast: Barry Gibb NOS 23.45 Journaal 23.50 Nieuws voor doven en slechthorenden ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaarden 18.30 Sesamstraat 19.00 Journaal VOO 19.12 Story of Oueen, carrièreverloop van de popgroep Queen. Herh 20.05 Pats Boem Show, talentenjacht. Presentatie: Will Luikinga 20.35 The long hot summer, tweedelige mini-serie van Stuart Cooper. Deel 1Ben komt op zijn zwerftochten in een duf stadje in Mississippi. De plaatselijke bevolking ziet hem als een vreemdeling die de boel op stelten wil zetten 22.10 Praten met de Minister-President NOS 22.30 Journaal IKON 22.45 (TT) Snuiters extra. Cees Grimbergen praat vanavond met jongeren over geld 23.28 Een bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden VOO 23.35 The long hot summer. Deel 2 (slot) 01.10 Einde 18.00 Tik Tak 18.05 Plons 18.10 De tovenaar van Oz (The wi zard of Oz), Japanse serie. Afl 16: Het kasteel van de goede heks 18.35 Tour '87. samenvatting van de rit van vandaag 18.50 Onbekende wereld (Explo re), documentaire serie over na genoeg verdwenen beschaven- ingen. Afl. 12: Wegen en licha men in Nubië (2) 19.15 Uitzending door derden: Pro gramma van de Liberale Radio- en Televisie-Omroep 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Nieuws 20.15 Weerbericht 20.25 Rolande met de bles, Belgi sche speelfilm uit 1972 van Rol and Verhaverl Brabant na WO I. de edelman Renier Joskin de La- marache wordt heen en weer ge slingerd tussen zijn plichtsgevoel tegenover zijn familie en de ver terende passie voor zijn Panjse minnares Rolande... 22.35 Hollywood aan de Hudson, 3-delige documentaire serie over New York. dat opnieuw aan be lang wint in de filmwereld. Afl.2: De Astoria Studio's (herh.) 23.30 Nieuws met aansl. Coda. In- dicht. van Gerrit Achterberg 23.50 Einde 21.05 Star Festival Knokke-Heist 1987, rechtstreeks festival waar in gerenommeerde 'stars' veel belovende 'jonge performers' uit België/Frans 1 18.00 Vacaturebank 18.15 L'Ecran de 19.00 Journaal 19.03 Ce soir, regionaal journaal 19.30 Journaal 20.00 Tour de France, wielrennen samenvatting 20.20 Miss, serie Afl.6: Miss et la montre de Mozart 21.05 Victoires, 6-delige serie over uitzonderlijke atleten. Afl.5. Gas ton Roelandts, filmportret 22.10 Les fils d'Abraham, docu mentaire serie. Afl 2: De Jérusa- lem la Mecque 10.14 (S) Solo für 12, spelprogram- 18.40 Zug-Vógei. Haben Sie etwas zu verzollen? 19.00 (S) WWF-Club 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau. (TT ondertiteld) 20.15 Hochzeit auf italienische (Matrimonio all'italiana), Italiaan s/Franse speelfilm uit 1964 van Vittorio de Sica Filumena, de ge liefde van Domenico ligt op haar sterfbed. Domenico voelt het als zijn plicht met haar te trouwen. Maar net getrouwd blijkt ze springlevend te zijn. Ze liet hem erin lopen omdat ze een rivale had ontdekt. En zij had het mees te recht, want zij kende hem im mers het langst 21.55Ein ungewöhnliches Ge- sprëch: De president van de Bondsrepubliek. Richard von Weizsacker. in gesprek met Rus sische jongeren 22.40 Tagesthemen met bericht aus Bonn, actualiteiten 23.10 Heut'abend. talkshow met Joachim Fuchsberger. Gaste: Ursela Monn 23.55 (TT) Die lezte Metro, Franse VWJDAG Radio 1 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws. AVRO 19.02 Hobby-vitaminen. NCRV: 20.02 Water en vuur. 21.02 Meng paneel. 22.02 NCRV-Vrijdag-Sport NOS: 23.07 Met het oog op mor gen. VOO: 0.02 Oh, wat een nacht Radio 2 na 18 uur AVRO: 18.03 AVRO's radiojour naal. 18.15 Minjon magazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. VOO 19.02 Curry Van Inkel. 22.02 Countdown café speel/tv-film van Frangois Truf- faut. Parijs, september 1942. Al twee jaar is Parijs gescheiden door de oorlog, er heerst honger en de mensen zijn verkleumd. Het theater Montmartre is over vol, maar de Joodse directeur is gevlucht. Zijn vrouw neemt de lei ding over. Een zware taak, want de critici moeten te vriend wor den gehouden. Onder hen zit een 02.00 Tagesschau 02.05 Nachtgedanken, beschou wingen 18.20 Robin Hood, vervolg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal: berichten van buitenlandse corresponden ten gegevens van onopgeloste mis drijven vraagt 21.15 Der Sport-Spiegel, Für ein paar Zentimeter mehr-For- schungsauftrag Hochsprung. do cumentaire over hoogspringen 21.45 Heute-Journal 22.10 Aspekte, cultuurmagazine 22.50 Aktenzelchen: XY..,ungelöst, reakties van toeschouwers 22.55 Die Sport-Reportage 23.25 Die Manner mit dem schnel- len Geld (Money Movers). Au- van de kamermuziek 19.00 De bo venbouw. NOS: 20.00 Nieuws. 20.02 Europees Concert Podium. 23.00 NOS-Jazz Radio 5 na 18 uur EO: 18 10 Totaal zomers. KRO: 18.30 Taal en Teken. NOS: 19.00 Programma voor buitenlandse werknemers. EO. 20.30 De bijbel open. 21.00 Zicht op Israël. 21.30 Sing unto the Lord OMROEP RIJNLAND RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie. 12.00-13.00 Lunch-uur, met nwsoverzlcht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf., land- en tuinbouwinfde kwis Hebbes en de voorstelling van de stralische speelfilm uit 1978 van Bruce Beresford. (Twee kanalen) Een transportfirma wordt beroofd van 200.000 dollar Enige tijd la ter arriveert er een dreigbrief waarin een aanslag op grote kluis aangekondigd wordt. Ditmaal gaat hem om 20 miljoen 00.55 Heute 18.00 Telekolleg il. cursus econo- 18.30 Die Pfütze Paula, kinderpro- 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sport 20.00 Tagesschau met weerbericht 20.15 Lander-Menschen-Abenteu- er Geisterstadt in den Andes, re portage uit Peru van Bodo Kmta 21.00 Television, documentaire serie van Norman Swallow Afl. 1 Die Macht des Mediums 21.45 Reportage: Macht mal Thea ter! Verslag van de jeugdtheater- westsri|d in Munster 22.15 Agatha Cnristie: Miss Mar- ple, 10-delige Engelse misdaad serie. Afl.2: Die Tote in der Biblio- thek 23.05 Der sechste Juni. im Morgen- grauen. 1944 (Le six juin l'au- be, 1944), Franse documentaire uit 1944/45 van Jean Grèmillon over de landing van de geallieer den in Normandiè 23.45 Laatste nieuws Radiol voor 18uur NOS: Elk heel uur nws TROS. 7 03 TROS Nieuws Show. met om 7.10 Natuurrubriek; 7.20 Het weer; 7.25 Eigen nieuws. (NOS: 7 30 Nieuws.) 7.33 Uitgaanstips; 7.50 Hengel sport-rubriek; 806 TROS Aktua; 8.25 Ontbijtgast van de week; 9 03 Prijzenslag. introductie; 9.08 Overz ochtendkranten; 9.15 Kies keurig; 9.30 Recept van de week; 9.45 Autorubriek; 9.55 Eigen nieuws. 10.07 Kunst-, curiosa- en entertainment. 10.20 Prijzenslag; 10 30 Op uw gezondheid, medi sche rubriek; 10 50 Prijzenslag, fi nale; 1104 TROS Sport; 11 12 Toerisme; 11 20 Studiogast; 11 35 Plantenrubriek. 11.50 Van boeken bezeten 12 03 Oud plaatwerk met Herman Emmink. 12.56 Medede- 13906 TROS Aktua. ^S.ScTtROS Country. NOS: 14 05 Radio Tour de France TROS 17.06 TROS Aktua magazine. (Na 17.30 Weekjour- 18.35 The wildside of town, sene natuurfilms over het leven van dieren in de stad Afl The vanis hing wetlands 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 Londen Plus, regionaal nieuwsmagazine 20.00 Wogan, showprogramma 20.35 Every second counts 21.10 Dynasty. Amenkaanse serie 22.26 Weekendweerbericht 22.30 Tender is the night, zesdelige Amerikaanse serie naar het boek van F. Scott Fitzgerald 23.25 Omnibus: Gershwin, docu mentaire t g v de 50e sterfdag van deze komponist 00.55 Race with the devil. Ameri kaanse speelfilm uit 1975 van Jack Starrett 02.20 Weerbericht 18.10 Amazon Odyssey 19.00 (ZW) His kind of woman. Amerikaanse speelfilm uit 1951 van John Farrow 21.00 The education programme 21.30 Face the music: Joan cross 22.00 Gardener's world, tuin-ma- gazine 22.30 Tales from Hollywood, the Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VARA: 7.03 De wind. 7 13 Hallo Hier Hilversum. (Door het programma heen het spel "drie is prijs", 8.03 De rode draad 8.55 Het Socialistisch Strijdlied. 9.03 Zomerk wartaal. 11.03 Spreekt umaar 12.03 Wegens vakantie ge sloten 14.03 Muziek uit eigen huis. 15 03 Mooi Holland? De woelige ja ren van de Ramblers 15.50 Dollen met de volksliedjes, conference KRO: 16 02 Zin in muziek 17.03 Glas in lood Radio 3 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws NCRV 7 03 Vroegop 7.30 Rabarbara 8.03 Pop non stop. 9.03 Gospel-rock. 10 03 Popsjop (11.30 Het weer) 12.03 Lost Vast Kuipspecial 14 03 Tussenuur. 15.03 Popstation. 16,03 Music-Express Radio 4 voor 18 uur AVRO 700 Nws. 7 02 Wakker worden met Üebussv. 8.00 Affiche- R K O story - Let's face the mu sic and dance 23.35 Newsnight. actualiteitenma- gazine 00.20 Weerbencht 00.25 Scottisch Open Golf, samen vatting 01.05(ZW) The window, Ameri kaanse speelfilm uit 1949 van TedTedzlaff Sky Channel 18.00 Dennis 18.30 The New Candid Camera Show 19.00 Nanny and the Professor 19.30 Seven little Australians 20.00 Ritter's cove 20.30 Big Valley 21.30 Cimarron City The Blood Li- 00.50 Closedown 08.00 Fun Factory 08.00 Emilie 08.05 Popeye 08.10 The Popples 08.30 The Cisco Kid 09.00 Dennis 09.15 Inspector Gadget 09.45 He-Man 4. 10.00 Caroline 11.00 Kurhaus Concert VOO: 12.00 Strauss Co 13 02 Veronica Klassiek 16 00 Lang leve de opera! Fragmenten Radio 5 voor 18 uur NOS: 9.00 Nieuws. 9 02 NOS- Sportief 9.25 Waterstanden FE- DUCO: 9 30 Je woord|e doen (herh.) 9.45 Dag dokter (herh 10 00 Taal. tekens en regels (herh EO 10.15 DE muzikale fruit mand. 11 15 De beste van orkes ten. 12.05 Hallo Nederland. 12.25 EO. inde regio 12.45 Vragen naar de weg. 13*10 Ronduit praise 13 30 Opo doro (Open deur) VPRO 14 00 Euroburo 15 00 Het spoor en de rivier 16.00 Het spoor terug EO. 17 00 Licht en uitzicht OVERHEIDSVOORLICHTING 17 46 Vast en zeker NOS 17 56 Mededelingen en Nws RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine, met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie Superchannel 18.00 Gulliver in Lilliput 18.30 The Goodies 19.00 Game Show 19.25 The weather forecast 19.30 In at the deep end 20.30 Some mothers do 'ave em 21.00 Hot pursuit 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 The weather forecast 23.35 Tales of the unexpected 00.00 Kolchak 01.00 Rockin at the speed of light 02.00 Power hour with Amanda Re- dmgton 03.00 Boogie Box, with Martin 04.00 Chart attack 05.00 Maximum Music Box 06.00 The face "'ERDag 07.00 Boogie Box with Martin Buchanan 09.00 Funbus 18.00 Récréation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 Millésime 19.30 Madame Le Maire 20.25 Orchestre National Frangais de Contrebasse 20.35 Portrait 21.30 Thalassa 22.00 Journal Têlévisó 22.30 Sports Loisirs

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 21