sikkens sikkens ca Commerciële pioniers IPS #1* afdelingshoofd leerkrachten m/v ALL-ROUND TIMMERLIEDEN MMercuri urvalj Wé im Assistent bibliotheek administratief medewerker m/v Energiebedrijf Rijnland a HU5TSN SURGM qr randstad uitzendbureau qr randstad uitzendbureau Gevraagd: ds binckhorst handelmaatschappij b.v. E VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURES VAKATURESJ ELKE ZATERDAG Siuiiingsli|d voo' advertent •dagmiddag i5 30ul iwmm Sikkens. Niet voor niets een begrip in de wereld van verl en kleur Van vele internatio nale markten thuis met een uitgebreide reeks kwalitatief hooggewaardeerde, gespeci aliseerde produkten voor de perfecte afwerking van ge bouwen, schepen, voertuigen, vliegtuigen, boorplatforms, bruggen, viaducten. Kortom voor alles wat kleur en bescherming vraagt. Sikkens, één der toonaange vende verfconcerns in Neder land en ook ver daarbuiten Met de ambitie en het zelfver trouwen om toekomstige ont wikkelingen zélf vorm en inhoud te geven Technisch en commercieel. Van ons bedrijf is een video reportage gemaakt. Deze is te zien bij de volgende Gewestelijke Arbeidsbureaus Maastricht, Eindhoven, Tilburg, Rotterdam, Utrecht. Enschede. Leiden, Lisse. Amsterdam, Groningen, Delft en Nijmegen Sikkens bv levert tal van hoogwaardige lakprodukten. De Research Development sector met ruim 300 mede werkers is daarom voortdu rend bezig nieuwe produkten te ontwikkelen en bestaande produkten te optimaliseren. De afdeling Documentatie verleent hierbij ondersteuning Door de eigen collectie en het on-line computersysteem maakt zij een veelheid aan technisch-chemische infor matie toegankelijk voor research-medewerkers. Binnen genoemde afdeling Documentatie is plaats voor een assistent (m/v) biblio theek. Functie-inhoud: bijhouden van leenadmi nistratie; verzorgen van interbiblio- thecair leenverkeer en tijd- schriftencirculatie; bestellen van boeken en tijdschriften en het verzor gen van de bijbehorende administratie. Er wordt veelvuldig van geautomatiseerde systemen gebruik gemaakt. Functie-eisen: HAVO; bibliotheekervaring en/of aanvullende opleiding op bibliotheek- en documenta- tiegebied (GO-A, BDA); typediploma Nadere informatie over de functie kan worden ingewon nen bij de heer P. Houmes, hoofd Documentatie, tel. (01711) 8 26 92. Uw schriftelijke reactie kunt u richten aan de heer drs. J.J.L. Lourens van de afde ling Personeel Organisatie Sikkens bv, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Bij de subafdeling Incasso, ressorterend onder de afdeling Verbruikers zaken, is een vacature ontstaan van Functie-inhoud: controleren en/of corrigeren van betalingen door verbruikers. verwerken van ontvangsten per giro, bank en gemeente ontvanger; verstrekken van informatie naar aanleiding van vragen door verbruikers; verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: MAVO-4-diploma, aangevuld met het Praktijkdiploma Boekhouden of een opleiding op gelijkwaardig niveau; een grote mate van accuratesse; een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, het vermogen zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 3.271,- bruto per maand (exclusief de bij de overheid geldende salarisinhoudingen). De gebruikelijke rechtspositieregelingen bij de overheid zijn van toepassing. Sollicitaties binnen 14 dagen na verschijning van deze advertentie te richten aan de afdeling Personeel Organisatie van het Energiebedrijf Rijnland, Langegracht 70, 2312 NV Leiden, onder vermelding van vacaturenummer EBR/87014/01. Leiden - Langegracht 70 Het Energiebedrijf Rijnland is een openbaar nutsbedrijf en verzorgt de distributie van gas en elektriciteit m 22 Zuidhollandse gemeenten. Dit gebied telt ca 100.000 gecombineerde aanslui tingen. tn de stad Leiden is het energiebedrijf tevens leverancier van warmte aan het stadsverwarmings- gebied en een aantal grote afnemers Daarnaast is het bedrijf belast met de produktie van elektriciteit en warmte in de centrale aan de Langegracht verzorqinqshuis In ons R.K. Verzorgingshuis met 150 bewoners is gens zwangerschapsverlof een vakature voor een voor 32 uren per week Het betreft een verzorgingsafdeling van 39 personen Voor deze funktie komen ziekenverzorgenden of verpleegkundigen in aanmerking, bij voorkeur met MBO -V Deze funktie is vooralsnog tijdelijk. Van de kandidaten verwachten wij dat zij: - leiding kunnen geven aan het verzorgende team, - zich kunnen verplaatsen in de leefwereld van ouderen, - de R.K. signatuur van het huis respecteren; - een bijdrage kunnen leveren aan een goed leef- en werkklimaat, - bereid zijn tot het volgen van een cursus voor deze funktie Salariëring geschiedt volgens de CAO-Bejaardentehuizen Schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen te richten aan verzorgingshuis Rustenborch. t a v de heer A van Aalst, hoofd verpleging. Postbus 34. 2340 AA Oegstgeest Telefoon 071 171234 Bel 071-14 95 41 Boekhouder op MBA niveau Voor een bedrijf in Oegstgeest zijn wij op zoek naar een boekhouder, die de complete administratie van een b.v. gaat voeren. Kandidaten met een MEAO of MBA diploma en recente werkervaring kunnen op deze functie reageren. De baan is full-time en gaat langere tijd duren. De ingangsdatum zal in overleg worden vastgesteld. Datatypist (part-time) Per 1 juli a.s. kunnen wij een zeer geroutineerde dataty pist plaatsen bij een bedrijf in het centrum van leiden. De werktijden zijn woensdag t/m vrijdag van 8.30 tot 12.30 uur en deze baan gaat de maanden juli en augus tus duren. WANG-typist (part-time) Voor een Internationaal bedrijf in Sassenheim zoeken wij met spoed een ervaren WANG-typist. Ben je 2 maanden part-time (5 middagen) beschikbaar kom dan langs of bel voor meer informatie. Administratief medewerker M.i.v. 10 juli a.s. zoeken wij een administratief medewer ker. Bekendheid met debiteurenadministratie en een goede typvaardigheid is vereist. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het maken en uitty pen van facaturen en de administratieve verwerking hier van. De baan duurt tot 7 augustus a.s. Op alle functies kunnen zowel mannen als vrouwen rea geren. Leiden, Kort Rapenburg 6 Wij zijn een gerenommeerd maar jong en expansief bedrijf met vier dameskonfektie- speciaalzaken in het betere genre. Voor onze vestiging in Alphen a/d Rijn zoeken wij kontakt met een jonge vrouw van ca. 25-30 jaar met ervaring en kennis op ons vakgebied. Gewend om leiding te geven aan een team enthousiaste mensen. Bereid om zich full-time in te zetten voor "haar" winkel en "haar" klanten. Uiteraard staan daar prima arbeidsvoorwaarden tegenover. Sollicitaties met recente pasfoto en een korte beschrijving van uw ervaring te richten aan de direktie van Modehuis Tissing b.v., Postbus 2, 2160 AA Lisse. STREEKSCHOOL VOOR BEROEPSBEGELEIDEND ONDERWIJS IN OE REGIO LEIDEN Lammenschanspark 1. Leiden Aan de streekschool zijn de volgende cursussen verbon den: - cursussen voor Algemeen en Beroepsgericht Onderwijs in het kader van de Wet op het Leerlingwezen; - bijzondere cursussen zoals Instroomproject Schoolverlaters In- formatiseringsberoepen I.S.I - programma's binnen het kader van de partiële leerplicht en de samenwerking met een vormingsinstituut. Op een intensieve manier wordt er in onze school gezocht naar goede vormen van onderwijs en vorming voor jongeren die kiezen voor werken en leren en daarbij een beroep doen op de faciliteiten van de streekschool. Deelname aan cverleg binnen de onderwijsteams, vakgroepen alsmede met andere geledingen binnen de school behoort tot een wezenlijk deel van de taken. Voor het schooljaar 1987/88 vragen wij: a autoschadeherstellen voor 4 avondschoollessen aan de voortgezette opleiding autoschadeherstellen. Lesavond dinsdag. Een ruime praktijkervaring is voor deze functie noodzakelijk. b economie voor het verzorgen van 29 lessen (dag- en avondschool) handelskennis-economie aan groepen ECABO - I.S.I. - de tailhandel en de opleiding magazijnmedewerker in de mo torvoertuigenbranche. Kandidaten met een ruime praktijkervaring en een passende on derwijsbevoegdheid worden uitgenodigd te solliciteren. informatica voor 29 lessen, dagschool I.S.I.-project. Om deze functie te kunnen vervullen is ervaring met AMBI-modu- len, kennis van programmeertalen zoals BASIC en/of COBOL ge wenst. d verkeer-vervoer voor 29 lessen dag- en avondschool aan de primaire oplei ding chauffeur goederenvervoer Voor deze functie is een ruime ervaring binnen de verkeer-ver- voerbranche gewenst. Rechtspositieregeling en salariëring volgens de richtlijnen van de overheid. Nadere informatie wordt, binnen schooluren, verstrekt door de heer W. Tiemes. Tel. 071-769242. Bij de selectie van de kandidaten zullen wij gebruik maken van de diensten van het Psychologisch Adviesbureau Slikboer, Ten Ha gen en Co. te Haarlem. Richt uw brief binnen 14 dagen aan de heer W. de Rooij, directeur van de school, postbus 9030, 2300 PA Leiden. Is": Aannemingsbedrijf M. W. Meyer b.v. Rijndijk 68. 2331 AH Leiden. Tel. 071-764356. voor langdurige projecten. Onze relatie, De Binckhorst Handelmaatschappij b.v., te Voorschoten, is een snelgroeiende handelsonderneming van industriële veeg- en schrobmachines, en is een onderdeel van een financieel sterke holding. Haar succes in de markt danig zij aandeinzet van een enthousiast team medewerkers. Onlangs heeft De Binckhorst een divisie opgericht die zich gaat toeleggen op de introductie en verkoop van het komplete Polifac-programma op de Nederlandse markt. Polifac is één van de topmerken op het gebied van onderhoudsartikelen voor de automobielbranche. Voor de directe verkoop van Polifac produkten in de Randstad, zoekt De Binckhorst succesvolle m/v die met een topprodukt een topinkomen willen verdienen De baan: - Na een introduktie in markten en produkten gaat U zelfstandig de markt bewerken, waarbij U door directe routeverkoop zorg draagt voor een gegarandeerde afzet. - In overleg met de binnendienst stelt U verkoopplannen op en ontwikkelt U speciale acties. - U houdt U op de hoogte van de ontwikkelingen in de markt en stemt er Uw eigen verkoopacti viteiten op af. Zij vraagt: - Een enthousiaste en represen tatieve verkoper die commer ciële resultaten wil behalen. - Ervaring in de verkoop. - Opleiding ondergeschikt aan kennis en ervaring. - De bereidheid om voor een topprodukt weer te willen pionieren teneinde een solide basis voor de toekomst te creëren. Zij biedt: - Een zelfstandige baan met veel mogelijkheden. - Salaris waarvan U zelf de grenzen bepaalt. - Goede secundaire voorzieningen. - Bij gebleken kwaliteit door groeimogelijkheden tot district manager. Bent U de pionier die in elke start een uitdaging ziet, schrijf dan een korte brief met c.v. onder ref.nr. 42.2936 aan Mercuri Urval Holland B.V., Westblaak 136, 3012 KM Rotterdam.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 25