IdNkMi P P DIREKTIE SEKRETARESSE secretaresse DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEDEN vraagt t.b.v.: ir randstad uitzendbureau 1 r randstad uitzendbureau AKTIEVE VERKOPER VGH den BBI AUTOSPUITER VERKOPER M/V VE Grond- en Wegenwerken b.v. Calculator/ Werkvoorbereider m/v Sociologisch Instituut van de Faculteit der Sociale Wetenschappen medewerker secretariaat (v/m) (28 uur p/w) vacaturenummer: 7-131/1158 Taak: - Het typen van publicaties, rapporten e.d. voorname lijk in de Nederlandse en Engelse taal; - het administreren van de inkomende en uitgaande post; - het verzorgen van de correspondentie: - het bijhouden van het archief. Vereist: - Minimaal MAVO-niveau of gelijkwaardig: - ervaring met moderne tekstverwerkende apparatuur; - ervaring met secretariaatswerkzaamheden strekt tot aanbeveling. Salaris maximaal 2725,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst tot 1 januari 1988 zonder uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: drs N. A. Boedhoe, tel. 071-273914 of Mw J. Brongers, tel. 071-273921. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Fac. Sociale Weten schappen, Rijnsburgerweg 96, 2333 AD LEIDEN. medewerker financiële administratie (v/m) (38 uur p/w) vacaturenummer: 7-140/1158 Taak: - Het verzorgen van een deel van de besteladministra tie; - het behandelen, controleren en fiatteren van binnen komende facturen; - het controleren van de in de computer ingevoerde gegevens; - het verrichten van andere administratieve werk zaamheden. Vereist: - HAVO-diploma; - een grote mate van accuratesse. Salaris maximaal 2725,— bruto per maand. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: A. J. van der Meer, tel. 071-275704. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenum mer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Sf Sterren- en Natuurkunde, Postbus 9504, 2300 RA LEIDEN. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. IN DE TECHNISCHE SECTOR Autospuiter Voor een relatie in Leiden zijn wij op zoek naar een erva ren autospuiter, die zo spoedig mogelijk in dienst kan treden. Deze baan zal zeker tot eind oktober duren met mogelijk heid tol verlenging. Veelzijdig onderhoudsmonteur Een onderhoudsmonteur die thuis is in las-, boor- en zaagwerk en tevens loodgieterswerk niet schuwt, kan op korte termijn bij een bedrijf in Leiden beginnen. Deze opdracht is voor enkele maanden. Elektromonteurs Eerste en tweede elektromonteurs kunnen wij bij ver schillende bedrijven aan een baan helpen. De meeste opdrachten zijn voor zeer lange tijd en vinden plaats in burgerwerk en nieuwbouw. Boommarkt 3a, Leiden de Tombe/Melse co is een maatschap van register accountants met 25 ves tigingen in Nederland. Naast een eigen vestiging in Belgié bestaat een intensieve samenwerking met een groot aantal accountants kantoren in de wereld. In kantoorverband wordt samengewerkt met Melse co, belastingadvi seurs, Additief, administra tieve dienstverlening en TM consult, adviseurs voor organisatie en automati sering. Voor de vestiging Leiden zoeken wij een die belangstelling heeft voor een zelfstandige baan (full-time functie; leeftijd 25 a 30 jaar). Naast de algemene werk zaamheden behoort o.a. tot haar taak het bijhouden van de agenda's, het maken van afspraken, het opnemen en uitwerken van verslagen ten behoeve van enige firmanten. Tevens heeft zij de verant woordelijkheid voor de werkzaamheden van de telefoniste/receptioniste en de huishoudelijke dienst. Wij vragen een vlotte, jonge vrouw met een HAVO/ VWO-opleiding, aangevuld met een volledige secreta resse-opleiding. Beheersing van steno Nederlands is vereist. Zij moet over goede contac tuele eigenschappen en organisatietalent beschik ken. Vanzelfsprekend is een goede kennis van de Engelse taal in woord en geschrift noodzakelijk. Verder is enige jaren ervaring als directie-secretaresse een must. Wij bieden haar een uitste kend salaris en goede secun daire arbeidsvoorwaarden. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij gaarne tegemoet aan ons adres: Zoeterwoudsesingel 62, Postbus 402, 2300 AK Leiden, t.a.v. de heer A. de Jong. de Tombe/Melse co accountants 25 vestigingen in Nederland in internationaal verband werkzaam onder de naam Grant Thornton Nederland Gevraagd; (m/v) full-time voor verkoop van boeken en kantoorbenodigdheden. Typediploma en ervaring In deze branche strekt tot aanbeveling. Leeftijd minimaal 20 jaar. Opleiding minimaal HAVO-niveau. U kunt uw schriftelijke sollicitatie richten tot dhr. K. v.d. Gugten boekhandel v. d. Berg. Achterweg 12, tel. 29027 Katwijk aan den Rijn BOEKEN ALLES VOOR KANTOOR Achterweg 12 01718 - 29027 2223 BE Katwijk zh Buro Bedrijfs Informatie Landelijke uitgever van de TELE-INDEX heeft wegens voortdurende uitbreiding plaats voor 4 VERTEGENWOORDIGERS m/v (voor vast dienstverband) BBI stelt landelijk per economische eenheid de Tele- Index samen, De Tele-Index is de beroepsindex die jaarlijks huis-aan-huis verspreid wordt door PTT- post. Uw functie gaat bestaan uit het systematisch bezoe ken van winkels en bedri/ven, met als doel deze te interesseren in een vermelding in de Tele-lndex. Wij verlangen van u een groot doorzettingsvermo gen, een flinke dosis commercieel inzicht en een goede uitdrukkingsvaardigheid. Uiteraard bezit u een betrouwbare auto. Wij bieden u een afwisselende buitendienstfunctie, waarin u kennismaakt met alle mogelijke branches van het .bedrijfsleven. Salariëring en onkostenver goeding "zullen u zonder meer tevreden stellen. U wordt te werk gesteld in de directe omgeving van Wij zien uw schriftelijke reactie graag met spoed te gemoet. BBI Buro Bedrijfs Informatie Mariastraat 15,1404 HM Bussum, t.a.v. afdeling per soneelszaken. Telefoon 02159-35899. Telefoon maandag- en dinsdagavond tussen 19.00 en 21.00 uur: 03402-40397 (dhr. Luijf). Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed- den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station. Op de financiële administratie, ressor terend onder de de direkteur bedrijfs voering, is momenteel de funktie vakant van medewerker m/v full-time Funktieinformatie De afdeling omvat 14 medewerkers. Er wordt gewerkt met een volledig geautomatiseerd systeem. De funktie bestaat uit het zelfstandig bij houden van de debiteurenadministratie, waaronder: het verwerken van kas-bank- en giro ontvangsten; het beheer van het aanmaningen systeem; kontrole van diverse tussen- rekeningen en journaalposten. Funktie-eisen HAVO-diploma met een zg. "handel- pakket" en typevaardigheid; goede kontaktuele eigenschappen; enige ervaring strekt tot aanbeveling. Salaris en arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.384,- bruto per maand. Een verdere uitloop in verband met de invoering van het FWG is niet uitgesloten. De overige arbeidsvoor waarden zijn conform de C.A.O.-Zieken- huiswezen. Informatie Informatie over de funktie is te verkrijgen bij mevrouw M. Draak, hoofd financiële administratie, tel. 071-178178, toestel 222. Sollicitaties Een medische keuring maakt deel uit van de sollicitatieprocedure. Schriftelijke sollicitaties, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad, richten aan de afdeling personeelszaken, Houtlaan 55, Postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder ver melding van vakaturenummer B118-3. Gevraagd een Autoschadehuis-Leiden, Rooseveltstraat 61, Leiden. Telefoon 071-764800. 1 Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis ligt op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station. In de schoonmaakdienst, ressorterend onder de civiele dienst, ontstaan binnenkort 2 vakatures voor een medewerker m/v full-time en part-time (25 uur per week) Funktieinformatie De werkzaamheden bestaan uit het schoonmaken van zowel verpleeg- afdelingen als algemene ruimten. De part-time funktie betreft een tijdelijke aanstelling i.v.m. ziekte - met de mogelijk heid tot een vaste aanstelling na november 1988. Funktie-eisen L.H.N.O.-opleiding; gevoel voor hygiëne; dienstverlenende instelling. Arbeidsvoorwaarden Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring en bedraagt maximaal f 2.244,- bruto per maand bij een full-time dienst verband. De overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de C.A.O.-Ziekenhuiswezen. Informatie Informatie over de funktie is te verkrijgen bij mevrouw J. van Werkhoven, hoofd schoonmaakdienst, telefoon 071 - 178178. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties, binnen 2 weken na verschijnen van dit blad, richten aan de afdeling personeelszaken, Postbus 9650, 2300 RD Leiden, onder ver melding van vakaturenummer B122-3. lilAudio-Video Mil Haarlemmerstraat 239 Leiden Tel.071-125100 Klein Gefo vakzaak voor zeer hoogwaar dige, gespecialiseerde audio, video en tv, zoekt met spoed een jonge Leeftijd 18-25 jaar; in het bezit van rijbewijs BE. Kandidaten dienen kennis te hebben op het gebied van beeld en geluid, moeten prettig met mensen om kunnen gaan, ge degen adviezen kunnen verstrekken en weten wat service betekent. Zelfstandig kunnen werken en verkoop ervaring is gewenst. Sollicitaties na telefonische afspraak t.a.v. de hr. Klein, telefoon 01720 - 4 41 97, Klein Gefo bv, Haarlemmerstraat 239, 2312 DR Leiden. In verband met toenemende aktiviteiten zoe ken wij een Wij vragen een opleiding op M.T.S.-nivo en enige jaren ervaring in soortgelijk werk. Uw schriftelijke sollicitatie zien wij graag voor 8 juli a.s. tegemoet. Van Eijk Grond en Wegenwerken b.v. Adm. Helfrichweg 11 2315 VC Leiden Luba Beheer b,v. voert de direktie over een aantal ondernemingen in dedienstverlenende sektor. Daartoe behoren onder andere de Luba Uitzend Buro's. Door vergaande decentralisatie is het hoofdkantoor aan de Nieuwstraat in Leiden gecomprimeerd tot Direktie, Marketing, Opleiding en Administratie. De huidige spil inde organisatie gaat zich aan haar gezin wijden. Voor deze vitale funktie zoeken wij een sterke opvolgster. Daarom deze advertentie voor een Zij is in de eerste plaats de steun en toeverlaat voor de algemeen direkteur. Agenda- en dossierbeheer, korrespondentieverzorging, voorbereiden en notule ren van vergaderingen en al het georganiseer, dat het funktioneren van haar baas ondersteunt, zijn dan ook vanzelfsprekende taken. Zelfstandig en systematisch werken zijn daarbij sleutelwoorden. Ook de marketing manager doet regelmatig een beroep op haar sekre- tariële kwaliteiten. Zij drukt haar stempel op de interne organisatie, geeft leiding aan de receptie en heeft veelvuldig kontakt met leveranciers en dochterorganisaties. In onze kompakte dienstverlenende organisatie, is het verder een goed gebruik, dat iedereen overal waar nodig bij springt en dat de hoeveelheid werk een belangrijkere faktor is dan de klok. Voor de vervulling van deze funktie nodigen wij sollici tanten uit met HAVO of VWO, gevolgd door een gerichte sekretaresseopleiding als Schoevers, Pont, het Alphens Studiecentrum of de sekretariële richting van de MEAO. Een snelle, doeltreffende samenwerking vraagt minstens drie jaar ervaring met de omschreven werkzaamheden. Sterke kontaktuele eigenschappen, een systematische werkwijze, eigen initiatief, kreativi- teit en paniekbestendigheid worden zonder meer verwacht. Ervaring met tekstverwerkende apparatuur en bestandenbeheer is wenselijk. Omdat de juiste kandidate geen problemen heeft met brieven schrijven, nodigen wij haar uit schriftelijk te reageren. Bij voorkeur met bijsluiting van een pasfoto. Motivering en ervaring hebben vooral onze belang stelling. Als u alvorens te solliciteren nadere infor matie over de vakature wenst, kunt u bellen (071 - 1347 44 tst 10) met de huidige direktie sekretaresse, mevrouw A. Vermeulen-Brouwer. Zij zal u dan onder meer vertellen dat alle direkte collega's roken niet op prijs stellen. Deze advertentie is gericht op vrouwelijke kandidaten. Gezien onze personele samenstelling geven wij daaraan ook de voorkeur. De reaktie van mannen die zich in het profiel herkennen is echter ook welkom. Uw solicatie kunt u richten aan: Luba Beheer B.V. Postbus 327 2300 AH Leiden Ter atttentie van mevrouw L. Hoogenboom. 3 3

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24