Project engineer in de telecommunicatie. uitzendbureau de koning ACADEMISCH ZIEKENHUIS LEIDEN MTS-ers Elektronica. PHILIPS vraagt financieel administratief medewerker m/v analist m/v "AANGEBODEN" STAGE PLAATS DOKTERSASSISTENTE BOLLENPELLERS/STERS SAMEN UIT SAMEN THUIS. SECRETARIAATSMEDEWERK(ST)ER IHWIilti Philips Telecommunicatie en Informatie- Systemen. De verkoopmaatschappij van Philips voor com municatie- en computersystemen heet: Philips Telecommunicatie en Informatie-Systemen Het hoofdkantoor is in Den Haag Area-kantoren zijn er in Amsterdam, Apeldoorn, Eindhoven. Groningen en Rotterdam. Van daaruit worden Nederlandse bedrijven en overheden oplossin gen aangeboden voor hun communicatie- en automatiseringsvraagstukken. Dat is een kwestie van de juiste apparatuur, maar vooral van des kundige ondersteuning De juiste apparatuur wordt gevormd door een uitgebreid programma aan bedrijfstelecommuni catie, kantoorautomatisering, mini- en microcom putersystemen en systemen voor decentrale invoer en verwerking. De deskundige ondersteuning bestaat onder andere uit: consultancy, project management, klantenondersteuning, opleiding en service Een groot deel van de circa 1.300 medewerkers is daarop gespecialiseerd. Philips Telecommunicatie en Informatie-Syste men levert hardware en software voor. bedrijfs- en telecommunicatie, datacommunicatie, digital optical recording, banking, kantoorautomatise ring, micro-, mini-, business- en personal compu- tei systemen, radiocommunicatie, navigatie, verkeersregeling, videotex, wide-area en local area networks. Integratie. Moderne kantoorautomatisering integreert de verschillende vormen waarin informatie zich aandient: beeld, spraak, gegevens, tekst. Vooral grote opdrachtgevers zoals PTT, banken, overheid en grote bedrijven zoeken deze integratie. Digitale telecommunicatiecentrales spelen daarin een hoofdrol. Als project engineer gaat u zich daarop richten na een training-on-the-job. Projecten op maat. Bedrijfstelecommunicatie wordt meestal naar specificatie van de klant geleverd. Projecten op maat dus, die door het projectenbureau Bedrijfstelecommunicatie in Den Haag worden opgesteld. Daar wordt de systeemsoftware gemaakt en de documentatie. Daar worden ook de voorschriften en adviezen verstrekt aan installatiemedewerkers, testers en klanten. Tenslotte coördineert het projectenbureau de nazorg. Kortom: veelzijdig werk voor MTS-ers E die in een team kunnen werken. Onze eisen. We vragen van u een opleiding MTS- Elektronica met MAVO als vooropleiding. Leeftijd tot 25 jaar. Gezien de training is een verdere eis dat de mannen onder u geen militaire verplichtingen (meer) hebben. Sollicitatie. Als u wilt werken in een gebied waar computers en telecommunicatie elkaar hebben gevonden, zend dan uw sollicitatie aan M.A.J. Boer, Philips Telecommunicatie en Informatie- Systemen, afdeling Personeelzaken, Postbus 16830, 2500 BV Den Haag. Wij zien uw brief graag voor 27 juni a.s. tegemoet. vraagt (m/v): Informatrices SCHOOLVERLATERS OPGELET!!!! Voor een dynamisch, internationaal bedrijf te Zoeterwou- de zoeken wij informatrices die dienstverlenend zijn inge steld. Je houdt je bezig met het voorlichten van klanten en het boeken van orders. Een opleiding op HAVO-nivo, een goede telefoonstem alsmede kennis van de Engelse taal is een vereiste. Heb je interesse in deze full-time leuke baan die lange tijd gaat duren, kom dan even langs of bel ons. Studie-adviseur Bij een bedrijf in Voorschoten hebben wij per 1 augustus plaats voor een studie-adviseur. Ben je stressbestendig, kun je goed organiseren, dan is deze uitdagende baan iets voor jou. Het informeren en adviseren van kursisten en kontakten onderhouden met docenten zullen tot je werkzaamheden behoren. Deze baan is voor hele dagen en zal twee maanden du- Datatypiste Op het industrieterrein te Zoeterwoude hebben wij per medio juni plaats voor een datatypist bij een internatio naal bedrijf. De werktijden zijn hier van 08.30 tot 12.30 uur, maar het kan voorkomen dat je langer moet blijven in verband met vakanties. Sekretaresse Op de dokumentatie-afdeling van een jong, dynamisch bedrijf te Leiden kun je meteen aan de slag als je tussen de 20 en 30 bent, de Engelse taal beheerst en met DW3 kunt omgaan. Ook hier wordt hele dagen gewerkt en de ze leuke baan is voor langere tijd. Telefoniste/receptioniste Bij een jong modern bedrijf in Voorschoten kunnen wij een telefoniste/receptioniste plaatsen die overweg kan met een telefooncentrale en een goede kennis van de Engelse taal heeft. Deze leuke baan is voor hele dagen en zal langere tijd gaan duren. Sekretaresse Voor een leuk bedrijf te Leiden zoeken wij een ervaren sekretaresse die komt te werken op de verkoopafdeling. De werkzaamheden bestaan uit het verstrekken van in formatie aan klanten, telefoneren, interne kontakten on derhouden en verder alle voorkomende sekretaresse- werkzaamheden. Heb je daarbij kennis van de Engelse taal en weet je met een tekstverwerker om te gaan dan is dit de geknipte baan voor je. De baan is voor hele dagen en zal langere tijd gaan duren. Ook vandaag geldt weer: het is slechts een greep uit ons totale aanbod. Aarzel dus niet om even te bellen of langs te komen. Wie weet hebben we ook iets voor jou. Wij zijn maandags tot en met donderdags open van half negen tot half 6 en vrijdags tot zes uur. Gespecialiseerd in administratieve funkties Korevaarstraat 33. 2311 JT Leiden 9 Teleloon 071-14a 143 'eoeste Stichting Eurotransplant Eurotransplant is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West-Europese landen samenwerken op het gebied van orgaantransplanta ties. Bij de ter beschikking komende do nororganen worden, op grond van ver schillende criteria, de best passende patiënten geselecteerd. Bij de financiële administratie van de Stichting bestaat een vacature vooreen vac.nr. 87.F.19.25.LD Werkzaamheden: - journaliseren van de bankrekeningen; - zorgdragen voor de facturering; - archiveren. Verlangd: - tenminste MAVO met bij voorkeur En gels en Duits in het pakket; - studerend voor of in het bezit van Praktijkdiploma Boekhouden; - ervaring met tekstverwerkende appa ratuur strekt tot aanbeveling; - accuratesse. Salaris: max. f 2725 bruto per maand De aanstelling geschiedt op arbeids overeenkomst. Informatie: nadere inlichtingen kunt u verkrijgen bij de heer C. van Dorst (071 - 263806). Stichting Eurotransplant Eurotransplant is een organisatie waarin meer dan 200 ziekenhuizen in 5 West-Europese landen samenwerken op het gebied van orgaantransplanta ties. Thans bestaat de vacature voor vac.nr. 87.F.18.25.LD Hij/zij zal worden gedetacheerd op de" afdeling Immunohaematologie/Bloed- bank van het Academisch Ziekenhuis Leiden. Taak: zijn/haar taak zal bestaan uit het verrichten van laboratoriumwerkzaam heden op het gebied van de transplan tatie-antigenen.'De antigenen worden met behulp van serologische technie ken op witte bloedcellen bepaald. Verlangd: - opleiding op HBO-A niveau (klinisch chemisch of medisch); - belangstelling voor serologisch on derzoek. Aanstelling geschiedt op arbeidsover eenkomst. Salaris: max. f 3271 bruto per maand en is in aanvang afhankelijk van reeds opgedane praktijkervaring. Informatie: nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door Dr. F.H.J. Claas (071-263801). Reacties voor alle genoemde vacatures gaarne binnen 2 weken na verschijningsdatum van deze advertentie. Bij indiensttreding is de Algemeen Burgerlijke Pensioenwet van toepassing. Vakantietoelage 8%. U kunt solliciteren door een brief te zenden aan het hoofd van de dienst personeelszaken AZL, Postbus 9600, 2300 RC Leiden. Graag op de brief het vacaturenummer vermelden. Academisch ziekenhuis leiden Full-time doktersassistente aanwezig. .Bij voorkeur L.O.I. cursiste '87-'88. Schriftelijke sollicitaties met c.v. te richten aan: O. Du Ry van Beest Holle R. W. M. Vdn Velzen, huisartsen Vlaskamp 16 - 2353 HT Leiderdorp Gevraagd voor direkt VAKANTIEWERKERS (Bloembollenwerkzaamheden) Firma J, G. Hoogeveen en Zn. Gevraagd Voor vervoer vanaf station Leiden v JAC. UIÏÏENBOGAARD ZN. B.V. Robijnslaan 23 Noordwijkerhout Tel. 02523-73762 b.g.g. 75486 Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Resocialisatie is één van de afdelingen binnen En degeest waar specifieke vervolgbehandelingen plaatsvinden. De patiënten worden begeleid door een klein team bij het aanleren van praktische en sociale vaardigheden die nodig zijn om terug te kunnen keren in de maatschappij. Er wordt zowel alleen als in teamverband op wisselende tijden ge werkt (zonder nachtdienst). Binnenkort gaat de af deling gedeconcentreerd werken (het "Hostel model"). Er zijn momenteel 10 behandelplaatsen. Binnen het team is een vacature voor een enthou siaste B-verpleegkundige m/v voor 32 uur per week Wat wordt er van een teamlid verwacht? - Een goed inlevingsvermogen om cliënten indivi dueel te kunnen begeleiden; - De schriftelijke vaardigheid om informatie via rapportage over te dragen; - Een praktische instelling om zelfstandig beslis singen te durven nemen en handelend op te tre den; - Bereidheid tot het leveren van een bijdrage aan de afdelingsdoelstelling; - Enig inzicht in de sociale kaart van Leiden en de sociale wetgeving. Er wordt van uit gegaan dat het nieuwe teamlid zich herkent in de doelstelling en de werkwijze van de afdeling. Voor nadere .informatie kunt u contact opnemen met de coördinatrice Tineke Schutte, telefoon 071 - 179541. Sollicitaties inzenden voor 4 juli 1987 aan Psychia trisch Ziekenhuis Endegeest, t.a.v. de heer H.W.J.M. de Jong, personeelsconsulent, team Personeel, Organisatie, en Opleidingen, postbus 1250, 2340 BG OEGSTGEEST. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11* Over de verdeling van arbeid buitenshuis zijn we 't wel eens Man en vrouw hebben dezelfde rechten. Want ze hebben recht op gelijke kansen. Da's trouwens bij de wet geregeld. Maar hoe zit 't thuis? Huishouden is immers ook arbeid. En dus is t logisch om ook dat werk eerlijk te verdelen SIRE Het bestuur van Effatha, Christelijk Instituut vooi; Doven, met vestigingen te Voorburg en Zoetermeer, roept sollicitanten op voor de funktie van (20 uur per week) standplaats Voorburg. Aanstelling voorlopig voor de duur van 1 jaar. Aan het eind van deze periode zal worden bezien of een vaste aanstelling tot de mogelijkheden behoort. Functievereisten: - een protestants-christelijke levensovertuiging: - opleiding mavo/havo-niveau; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - enkele jaren ervaring in een soortgelijke funktie: - ervaring met tekstverwerkende apparatuur of de bereidheid zich te bekwamen in het werken met tekstverwerkende apparatuur; - flexibele arbeidsinstelling i.v.m. het werken in klein teamverband. Tot de taak behoren: - het verzorgen van de correspondentie; - het verzorgen van allerlei secretariaatswerkzaamheden; - het vervangen van de telefoniste tijdens pauzes en vakanties; - het op de tekstverwerker uitwerken van documenten. Werktijden: De werktijden kunnen in onderling overleg worcfen geregeld. De voorkeur gaat uit naar een medewerk(st)er die beschikbaar is van 13.00 17.00 uur. Algemene informatie: Effatha is een protestants-christelijk instituut, dat zich richt op onderwijs aan en opvoeding van doven. In het instituut te Voorburg bevinden zich twee scholen voor speciaal onderwijs aan doven, alsmede een afdeling voor observatie en behandeling. In Zoetermeer zijn twee scholen voor voortgezet speciaal onderwijs en een scholengemeenschap voor lager beroepsonderwijs. Er zijn voorts internaten te Voorburg en Zoetermeer. Salariëring vindt plaats conform de CAO Ziekenhuiswezen. De funktie wordt per 1.1.1988 ingedeeld in het kader van de funktiewaardering. Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie te richten aan het bestuur van de Vereniging Effatha, t.a.v. de heer K. Koenen, (alg. directeur), Postbus 997, 2270 AZ Voorburg binnen 10 dagen na verschijning van dit blad.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24