ZilverenKruisVerzekeringen COMTU BV. aankomend acceptant autoverzekeringen m/v A Elisabeth Gasthuis Haarlem -\r randstad uitzendbureau leerling-ziekenverzorgenden Durf je de uitdaging aan èn MARIËNHAVEN fc:::::: Dutch Masters in dried flowers. enthousiaste medewerkers(sters) BANKETBAKKER CHAUFFEUR M/V Zilveren Kruis is met ruim 740.000 verzekerden de grootste ziektekostenverzekeraar van Nederland. Snelgroeiende neven activiteiten zijn schade- en levensverzekeringen, terwijl ook Alarmcentrale EuroCross tot de Zilveren Kruis Groep behoort. Het aantal medewerkers bedraagt nu ruim 750 waarvan zo'n 300 bij de over geheel Nederland verspreide regiokantoren. Zilveren Kruis heeft een goed pakket arbeidsvoorwaarden, zoals een 13e maand, studie kostenvergoeding en hypotheek regeling, en is gehuisvest in een modern pand. Binnen Zilveren Kruis Schade is een vacature ontstaan voor een die na een gedegen inwerkperiode met grote mate van zelfstandigheid de aanvragen voor een autoverzekering en de mutaties binnen bestaande polissen beoordeelt, onze cliënten adviseert met betrekking tot de diverse verzekeringsvormen en een deel van de administratieve afwikkeling voor zijn rekening neemt. Functie-eisen: opleiding op HBO-niveau (bij. HEAO-EJ of BEI danwel een combinatie van opleiding en ervaring waardoor men op dat niveau kan functioneren. Assurantiekennis is daarbij een pré; interesse in de autobranche en affiniteit met automatisering is gewenst; leeftijd vanaf ca. 22 jaar. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan de afdeling Personeel en Organisatie, ter attentie van mw..C. van der Meer. Van de Mortelstraat 4 Postbus 71 2200 AB Noordwijk Samenwerkend met Alarmcentrale EuroCross In de Centrale Keuken van het Elisabeth Gasthuis ontstaat een vaca ture voor een KOK M/V (vacaturenummer 87-61) Functie informatie: De Centrale Keuken verzorgt dagelijks de voeding voor patiënten en personeels-restaurant. Er worden hoge eisen gesteld aan de kwaliteit van de maaltijden; deze worden dagelijks vers bereid. De werkzaamheden worden in teamverband verricht. Functie eisen: - voltooide koksopleiding via het S.V.H. leerlingenstelsel; - in het bezit van het diploma dieetkok; - ruime praktijkervaring in de instellingskeuken; - ervaring in het mede begeleiden van leerlingen strekt tot aanbeveling; - bereidheid om 1 keer per 14 dagen weekenddienst te verrichten; - leeftijd vanaf 25 jaar. De rechtspositie is geregeld in het Ambtenaren Reglement van het Elisabeth Gasthuis. Het salaris zal, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal f. 2.725,-- bruto per maand bedragen. Pensioenvoorwaarden volgens het Algemeen Burgerlijk Pensioenfonds. Voor telefonische informatie kunt u zich van maandag tot en met vrijdag wenden tot de heer L. Lindeman, chef-kok, tel. 023- 339030, toestel 2203.- Uw schriftelijke sollicitatie, met vermelding van het vacaturenummer, kunt u binnen 10 dagen richten aan drs. E.R.L. Sniedt, coördinator Dienst personeelszaken, Boerhaavelaan 22, 2035 RC Haarlem. e Patijnenburg 4 Postbus 29, 2670 AA Naaldwijk Telefoon 01740-25951* Comtu B.V. is een tuinbouw - toeleveringsbedrijf in het Zuid-Hollandse glasdistrict met 100 medewerkers, die onze cliënten "net dat beetje meer" kwaliteit en service bieden. Wij doen dit o.a. vanuit onze vestigingen te Rijnsburg en Roelofarendsveen. Ook in deze regio hebben wij een groeiend cliëntenbestand, waardoor ons bedrijf thans behoefte heeft aan twee A VERTEGENWOORDIGERS M/V Van de kandidaten verwachten wij: - opleiding minimaal M.Tu.S. - ervaring in de glastuinbouw is een must - een cliënt-gerichte instelling - enige administratieve ervaring - rijbewijs B-E - leeftijd vanaf 21 jaar B SERVICE-MONTEUR WERKTUIGEN M/V Van de kandidaat verwachten wij: - kennis van en ervaring in tuinbouwwerktuigen - moet geheel zelfstandig kunnen werken - belangstelling voor commercieële activiteiten - goede contactuele eigenschappen i prima salaris en uitstekende secundaire arbeids voor verdere informatie kunt u voor vacature A contact opnemen met de heer E J. Snip, tel. 01740-25951 en voor vacature B de heer J. A. Heck, tel. 01749-45544. Uw schriftelijke reacties kunt u richten aan: COMTU B.V. t.a.v. de heer J. A. A. Steenvoort Postbus 29 2670 AA NAALDWIJK ir randstad uitzendbureau Bel 071-14 95 41 Telefoniste/receptioniste Voor een bedrijf in Leiderdorp zijn wij op zoek naar een ervaren telefoniste/receptioniste. Er wordt van je ver wacht dat je naast het bedienen van de telefooncentrale (8 lijnen) ook gaat telexen en typen. Deze baan is m.i.v. maandag a.s. en zal langere tijd gaan duren. Administratief medewerkster Bij een instelling in Leiden is per direct plaats voor een administratief medewerker met kennis van de medische terminologie. Er wordt gewerkt met een beeldscherm voor de registratie van persoonsgegevens. Men denkt aan iemand van 23 jaar met een HAVO-diploma. Eni ge kennis van de Duitse en Engelse taal is een pré. Wanneer je voor langere tijd beschikbaar bent, kom dan even bij ons langs of bel even voor meer informatie. Datatypiste (part-time) Bij een jong, dynamisch bedrijf in Leiden is er plaats voor een ervaren datatypiste. De werktijden zijn van 13.00 tot 17.30 uur. Deze baan gaat enkele weken duren. Hoofd Administratie op S.P.D.-niveau Voor een handelsonderneming in Leiden zijn wij op zoek naar een hoofdadministrateur. Functie-inhoud: - voeren en controleren van de administratie - adviezen geven bij de automatisering - directie adviseren m.b.t. financiële beslissingen Functie-eisen: - S.P.D.- of HEAO-diploma - enkele jaren ervaring met een geautomatiseerde boekhouding - aantoonbare leidinggevende ervaring Aanvang: zo spoedig mogelijk. Duur: 2 a 3 maanden. Voor alle genoemde functies kunnen mannen zowel als vrouwen reageren. Leiden, Kort Rapenburg 6 kantoorpersoneel "MARIENHAVEN" te Warmond is een verpleeghuis waar ruim 200 psycho-geriacrische bewoners verblijven. Onze bewoners zijn - in overeenstemming met hun behoeften en mogelijkheden - verdeeld over 9 woonlokaties voor verpleging, verzorging en begeleiding. Op elke woonlokatie verblijven tussen de 20 en 25 bewoners. Samen met onze team genoten zetten wij ons in om hen een zo aangenaam mogelijk woon- en leefklimaat te bieden. Ons werk is niet altijd even gemakkelijk, maar i een goede collegiale sfeer kunnen wij bergen verzetten. Voor de aan ons verpleeghuis verbonden opleiding tot zieken verzorgende. waarvan op I september a.s. een nieuwe cursus start, hebben wij nog plaats voor enige Het theoretische gedeelte van wordt verzorgd door de Centrale Opleidings school tot Ziekenverzorgende te Leiden en het praktische gedeelte vindt plaats in "Mariënhaven". De opleiding start met een voorbereidende periode van 30 weken. Na deze periode, waarin je een vergoeding ontvangt van f 395.- netto per maand, ga je in ons verpleeghuis aan het werk. Als eerste jaars leerling verdien je f 1160.- bruto per maand, of als je 20 jaar of ouder bent het minimum jeugdloon. Na 2 jaar kun je je diploma Ziekenverzorging hebben behaald en ben je verzekerd van een vaste aanstelling in ons verpleeghuis. Ook na je diplomering garanderen wij je regelmatige bijscholing, o.a. door onze klinisch psycho- gerontoloog, drs. Bère Miesen. ben je in het bezit van het diploma MAVO of eert LBO-diploma, waarbij examen is afgelegd in twee vakken volgens het C-programma en in vier vakken volgens het B-programma, èn ben je ouder dan 16 jaar en 8 maanden, schrijf dan een kort en bondig briefje, voorzien van je naam, adres, telefoonnummer, je leeftijd en de diploma's die je hebt. aan Verpleeghuis "Mariënhaven", t.a.v. de Dienst Personeelszaken, Postbus 6, 2360 AA Warmond. rtFia ftnnnnT>ïf nnnpn «nn/mf=K iiil Bi I I B I I iii! ui. 01111 Ml i 1 i t»;igfterrtgt> ,Wlt!'::rrrrr RIJNLANDS LYCEUM OEGSTGEEST SCHOLENGEMEENSCHAP VWO-HAVO INTERNATIONAAL BACCALAUREAAT requires an English teacher for the International Baccalaureate. .The I.K is an English speaking school which pre pares 15 to 18 year olds for university entrance. Students having a limited knowledge of English may apply for admission to the I.B. For this reason the English teacher must: 1be a native speaker of English 2. be capable of giving a crash course (an intensi ve course in a short time period) to students that will bring them up to a level of understan ding required to actively or passively follow the school's curriculum, and 3. possess an English vocabulary that covers the terminology normally encountered in academic subjects. Providing follow-up English courses where nee ded to the Dutch teaching staff is also included in the responsibilities of this teacher's responsibili ties. Payment shall be determined via private contract. Please apply in writing to the Headmaster of the Rijnlands Lyceum, drs. A. J. M. Vaessen, Apollo- laan 1, 2341 BA OEGSTGEEST. Star Dried Flowers B.V. is een dynamisch groeiend bedrijf dat droogbloemen impor teert en exporteert over de gehele wereld. Voor onze produktieafdeling Bouquetten zoeken wij die ons willen assisteren bij het maken van Bouquetten Trekt het je aan om samen met veel mensen mét droogbloemen te werken en heb je de leeftijd tussen 16 en 22 jaar, neem dan even telefonisch contact op met de heer J.W. van Delft. Telefoonnummer 01718-28943 tussen 16.00 en 17.00 uur Star Dried Flowers B.V. Vinkenweg 50 Rijnsburg Christelijke Vereniging "Het Diaconessenhuis" Leiden Het Diaconessenhuis Leiden, met 314 bed den en ruim 700 medewerkers is een alge meen ziekenhuis met een regionale funktie, waar vrijwel alle specialismen aanwezig zijn. Het ziekenhuis lig.t op loopafstand van circa 10 minuten van het centraal station. Bij de afdeling opname komt per 1 september 1987 de funktie vakant van afdelingshoofd m/v Funktie-inhoud Leiding geven aan de afdeling opname: het plannen en regelen van opnames in overleg met de verplegingsdienst en de specialisten; het bijhouden van de administratie hieromtrent; het begeleiden van de patiënt. Een beknopte funktiebeschrijving is beschikbaar. Funktieeisen Een middelbare schoolopleiding; ervaring mef betrekkig tot planningsaktiviteiten; kommunikatieve vaardigheden; organisatorische kwaliteiten; leidinggevende kapaciteiten; flexibele instelling; administratieve ervaring. Kandidaten met kennis van de gezond heidszorg c.q. in het bezit zijnde van een verpleegkundige opleiding genieten de voorkeur. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuiswezen. Inlichtingen Inlichtingen worden graag verstrekt door de heer WTh.B. Wouda, hoofd per soneelszaken, telefoon 071 -178309. Sollicitaties Schriftelijke sollicitaties, binnen twee weken na verschijnen van dit blad, rich ten aan de afdeling personeelszaken, postbus 9650,2300 RD Leiden, onder vermelding van vakaturenummer P114-3. HEMA BANKETBAKKERIJ Admiraal Banckertweg 3, 2315 SR Leiden, Telefoon: 071-149485. Voor het dagelijks vers produceren en vervoeren van ons gebak naar onze vestigingen zoeken wij een Minimum vereisten: V.B.O.B. 2e bediende groet rijbewijs en chautteursdiplema leeftijd 22 tet 35 jaar enige jaren ervaring gewenst. Sollicitaties schriftelijk aan bovenstaand adres t.a.v. de heer H. Miltenburg

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 20