'We zijn ambitieus en daar komen we voor uit' MVKV mist prima kans op plaats in finale NK RB voelt zich echtermisbruikt9 Frenk van der Kleij definitief naar S W RB verliest bekerfinale Nic. Boys verslaat KRV in Gouds/Leidse beker 'Leiden' blinkt uit in Genemuiden Ebben wint Grote Prijs Eerste slag voor Geldrop Geen succes voor zaalvoetbalteams MAANDAG 15 JUNI 1987 PAGINA lo RIJNSBURG - Dat niet iedereen de ambities van Rijns- burgse Boys op prijs stelt, moest Bert Clavan onlangs er varen. Of beter gezegd, de vrouw van de (scheidende) elf talbegeleider van de zaterdageersteklasser, want zij werd vorige maand aan de voordeur geconfronteerd met de rijzi ge gestalte van een met een Kat wij ks accent pratend per soon, die man Bert "wel even wilde spreken". Die was er niet. Of mevrouw Clavan voor haar echtgenoot de volgen de boodschap wilde aannemen: "Hij moet met z'n handen van Mart van der Plas en Floor van Duyn afblijven, anders loopt hij tegen iemand op". Verbijstering en woede maakte zich meester van Bert Clavan, na dat hij door zijn vrouw was inge licht. "Als zo'n vent me nu op het veld aanschiet, dan heb ik er geen problemen mee, maar hij moet niet bij mij thuis komen", is Clavan nog steeds verbaasd over de actie van de 'supporter' van Quick Boys. De eigenaar van een stukadoorsbe- drijf stelde dan ook een persoon lijk onderzoek in om de Katwijker op te sporen. "Omdat ik een een nauwkeurig signalement had, kreeg ik vermoeden wie het was. Toen we tegen Quick Boys voor de LD-Cup moesten spelen, schoot ik die vent op goed geluk aan. Of hij soms aan m'n deur was geweest. Dat was inderdaad het geval. Ik zei tegen 'm als-ie het lef had om nog een keer aan te bellen, dat ik hem dan wat zou doen". door Rob Onderwater en Fred Segaar Het voorval geeft nog eens tref fend weer dat Katwijkers het niet kunnen pruimen wanneer Rijns- burgers met 'hun' spelers aan de haal gaan. "Maar", benadrukt Cla van, "ik durf te zweren dat we niets met Mart van der Plas en Floor van Duyn te maken hebben gehad. Dat blijkt trouwens wel uit de over schrijvingen, want ze zijn gewoon bij Quick Boys gebleven. Waar die geruchten vandaan komen is me een raadsel. Dat heb ik die Katwij ker ook gezegd. Hij zegde me toe dat-ie z'n excuses zou komen aan bieden als Van der Plas en Van Duyn in Katwijk bleven. Nou, hij is nog steeds niet geweest". Transfers Al "een jaartje of tien" beharti gen Bert Clavan en secretaris Ge rard van Zuyleri de spelerszaken bij Rijnsburgse Boys. Elke over schrijving loopt via het tweetal. In de loop der jaren hebben Clavan en Van Zuylen al heel wat 'transfers' succesvol afgesloten. "We willen gewoon in de top van het zaterda- gamateurvoetbal blijven spelen. Als dat met eigen materiaal niet lukt, zul je het van elders moeten haleii. Voor de mensen in het dorp is Rijnsburgse Boys de enige aflei ding. De meesten werken van maandagmorgen tot zaterdagmid dag keihard. Rijnsburgse Boys wil die mensen op het voetbalveld wat bieden. Daar doen we het eigenlijk voor", motiveren Clavan en Van Zuylen hun wervende acties om de selectie van RB op niveau te hou den. Spelers die door de technische staf goed genoeg zijn bevonden'om. het geelzwart om de schouders te mogen hangen (er wordt gewerkt met proeftrainingen), zouden er volgens zeggen financieel gezien zeker niet slechter van worden. "Kolder", roepen Clavan en Van Zuylen om het hardst. "Ik wou", benadrukt Clavan, "dat ik geld kreeg van de penningmeester om reiskosten uit te keren aan spelers die van ver komen, eerlijk waar. Waarom het spelen bij Rijnsburgse Boys dan zo aantrekkelijk is? We kunnen wat voor spelers doen in de werksfèer. En dat is toch niet onbelangrijk". "Neem Hennie Koet", stelt de van een rappe Haagse tong gesne den Clavan als voorbeeld, "ik heb die jongen een keer op de man af gevraagd of Rijnsburgse Boys wat voor hem was. Hij wilde best ko men, maar hij stelde als voorwaar de dat wij een andere baan voor hem moesten zoeken. Hij stond achter een cementspuit en voelde zich daar bepaald niet gelukkig. Ik ben aan de slag gegaan en heb uit eindelijk iets voor hem gevonden. Hennie Koet gelukkig en wij ook. Dat is het grote voordeel hier in Rijnburg. Er zijn veel ondernemers die het goed met de club voorheb ben. Carli mocht bijvoorbeeld de laatste keer een tank benzine halen bij garage Dijksman. Ik zou een slechte begeleider zijn als ik dat niet zou goedkeuren". Ergernis Het is het 'ondernemende' twee tal echter een bron van ergernis dat voetballers de naam van Rijns burgse Boys besmeuren. "Ik ben ervan overtuigd", weet Gerard van Zuylen, "dat spelers onze naam ge bruiken om hun eigen club of des noods een andere vereniging onder druk te zetten. Ik heb met stijgen de verbazing kennis genomen van de uitspraken van die speler van Roodenburg, Hennie de Romeijn. Wij hebben nog nooit van die knaap gehoord, laat staan dat wij Bert Clavan (I) en Gerard Katwijk aantrekt, hoor je niets belangstelling voor hem zouden hebben. Het gevolg van al die ge ruchten is dat wij door andere ver enigingen met de nek worden aan gekeken. Ik had het idee dat het bestuur van Roodenburg bij de fi nale om de Leidsch Dagblad-Cup niet graag met ons aan tafel zat. En ik vond het bij ASC opvallend leeg in de ontvangstkamer. Van andere clubs waren er nauwelijks be stuursleden, pant". Geconfronteerd met de uitspra ken van Gerard van Zuylen, geeft Hennie de Romeijn onomwonden toe "niemand van Rijnsburgse sen gepraat". Mart van der Plas wel, maar de speler van Quick Boys doet daar over uiterst geheimzinnig: "Ik heb met iemand gesproken van Rijns burgse Boys, maar ik zeg niet met wie. Niet met Clavan en Van Zuy len. Eigenlijk was het een plan netje van Huug Aandewiel en mij. We spelen graag met elkaar en om dat ik sportief gezien een slecht Ik vond dat frap- jaar achter de rug heb, overwoog ik naar Rijnsburg over te stappen. Geldbedragen zijn daarbij zeker niet in het spel geweest. Ik had het trouwens niet kunnen maken om iets aan te pakken, want ik ken die Boys te hebben gesproken". Het jongens allemaal. Nee, het gaat i dus geruchten. "Ja, eigen- puur om het voetbal. Uiteindelijk lijk wel. Waar ze vandaan zijn ge komen weet ik niet precies. M'n va der had zoiets opgevangen en het verhaal is een eigen leven gaan lei den. Maar ik heb niet met die men- ben iljc toch maar bij Quick Boys gebleven omdat ik het gezellig heb in Katwijk en de trainer mij boven dien het een en ander heeft be loofd". Pak geld Een Leidse profvoetballer was het bedrag van 10.000 gulden be loofd, indien hij zich op de leden lijst van Rijnsburgse Boys zou bij schrijven. "Dat ving ik op in het koffiehuis van Kale Jan aan het Lammerschansplein", verhaalt Bert Clavan. "Op vrijdagmiddag overhandig ik in die tent de loon zakjes aan mijn personeel. Het is niet te geloven wat ik daar allemaal heb gehoord de laatste tijd. Een profvoetballer uit Leiden dus, die we overigens niets eens zouden willen hebben, zou komen. Er wer den nog meer namen genoemd. Ook Bennie de Roo. Ze zouden al lemaal naar Rijnsburgse Boys gaan en nog een pak geld krijgen ook. Kijk, we hebben natuurlijk een be paalde reputatie opgebouwd. Daar doen we ook niet moeilijk over, maar de laatste tijd zijn de reacties overdreven". "Als Noordwijk de tweede kee per van FC Den Haag (Michel van Haaren) en de spits van Katwijk (Jaap Guyt, red) inlijft, hoor je niets", verwijst het duo naar de an dere zaterdageersteklasser uit de naburige kustplaats, "maar als Rijnsburg met Angelo Schram (Haarlem) en Fred Bodaan (Sparta) op de proppen komt, dan is ieder een verbaasd en zijn wij weer de club die met de flappen zwaaien. Natuurlijk, die jongens komen uit het betaalde voetbal en wonen niet direct in de buurt, maar door een samenloop van omstandigheden zijn ze in Rijnsburg verzeild ge raakt. Schram kreeg een baan bij de KLM en moest daardoor zijn profcarrière bij Haarlem opzeggen. Toevallig heeft Ed Bos, onze twee de trainer, bij de KLM een goede functie en zodoende kwam Schram bij ons terecht. Trouwens, hij woont in Nieuw Vennep. Zo ver is dat ook weer niet". "Rijnsburgers zijn net Chinezen. Overal op de wereld kun je ze vin den", weet ex-Hagenaar Bert Cla van, zelf zo'n 'globetrotter', al han delt hij niet in bloemen. "De vader van Fred Bodaan heeft een koffie huis in Scheveningen. Daar kom ik al jaren. Ik wist dus precies wat er bij Sparta aan de hand was. Die jongen kwam niet meer in aanmer king voor een contract en kwam zo in m'n armen lopen. Ja, dan ben ik er als de kippen bij". Van Ter Leede kwamen Bert Blankespoor (de broer van RB- keeper Jan) en Emiel Waaijer aan waaien. "Die Waaijer schijnt een talentvolle jongen te zijn", heeft Gerard van Zuylen informaties in gewonnen. "Ik kan best begrijpen dat Ter Leede niet stond te juichen toen die twee bij ons terecht kwa men. Maar Waaijer zei dat-ie per se hogerop wilde. Kon hij bij ons niet terecht, dan zou hij naar Noord- wijk vertrekken. Moet ik zo'n jon gen dan laten gaan? Nee toch". Oefenmeester Arie Kurver was overigens zo onverstandig om het tweetal van Ter Leede in een wed strijdje aan een test te onderwer pen. Ter Leede kreeg daar lucht van en was daarover zeer boos. "Terecht", volgens Gerard van Zuylen. "Dat was een fout van de trainer. We hebben inmiddels schriftelijk onze excuses aangebo den". Opstand Bijna had ook Piet Janmaat, spits van Nicolaas Boys uit Nieuw- veen. deel uitgemaakt van de selec tie van oefenmeester Arie Kurver. Toen de plaatstelijke bevolking echter op de hoogte kwam van de belangstelling van Rijnsburgse Boys, brak er een kleine opstand uit. Clavan graaft met een glimlach op het gezicht uit een nabij verle den: "We kregen een tip van Cas Zwaan, de oud-eerste elftalspeler. Nou, wij sturen hulptrainer Ed Bos naar Nieuwveen voor die Janmaat. Niemand van ons was daar ooit ge weest, maar van Ed Bos wisten ze meteen dat hij een Rijnsburger Komt er een vent naar hem toe en vraagt nogal luidruchtig of 'Kurver z'n eigen mensen niet kon opleiden'. Bos doet net alsof z'n neus bloedt, maar die vent bleef maar schreewen. Ed is toen maar snel weggegaan, want het hele dorp was uitgelopen om hem het leven zuur te maken. Speciaal om Janmaat te behouden organiseer den ze pijlsnel een collecte. Die jongen kon toen moeilijk meer weggaan. Maar het mooiste van al les is, dat de man die tegen Ed Bos stond te schreeuwen de nieuwe trainer van Nicolaas Boys bleek te zijn. Die was natuurlijk bang dat z'n spits zou vertrekken". De weg naar de top is dus ook voor Bert Clavan en Gerard van Zuylen geplaveid met moeilijke obstakels. Voor de club hebben ze echter veel over, want Rijnsburgse Boys zal en moet een zaterdagtop per blijven. Even is er nog geflirt met het betaalde voetbal. Van Zuy len: "We hadden ons toen laten voorlichten en gingen naar Zeist voor een gesprek van Jan Huy- bregts. Na vijf minuten was het voor ons een bekeken zaak. We vroegen of het mogelijk was om onze wedstrijden op zaterdag te mogen spelen. Dat kon niet en toen wisten we dat betaald voetbal in Rijnsburg niet mogelijk was. Als de club op zondag gaat spelen, krij gen we de grootste problemen". Het bloemendorp moet zich dus tevreden stellen met de top van het zaterdagvoetbal. "Daarin blijven is onze doelstelling. Desnoods met versterking van buitenaf. Zo gaat 80 procent van de topamateurclubs te werk. Zo ambitieus zijn we en daar komen we voor uit. We heb ben een uitstekende jeugdoplei ding, maar als die jonge gasten de top nog niet aankunnen, moet je toch wat anders. Quick Boys is een club die zich zonder hulp van bui tenaf in de top kan handhaven. Maar voorlopig wachten ze al heel lang op een kampioenschap". LEIDEN - Frenk van der Kleij vertrekt definitief naar SW. De spits van Quick Boys kwam zaterdag vlak voor zijn vakantie met de eerste divisie-club overeen dat hij vol gend seizoen in Schiedamse dienst uitkomt. Volgens de vader Kleij, die de zaken 1 Hagenaar een ideale mogelijkheid i hoe ver zfjn mogelijkhe- behartigt, biedt SW de 23-jarige den reiken. Na een mislukt profa- vontuur bij Feyenoord en Haarlem beleefde Van der Kleij een goed seizoen bij Quick Boys, dat hem al le medewerking bij zijn overstap heeft verleend. SW wordt volgend jaar getraind door Sandor Popovic. Die is ge charmeerd van Van der Kleij, die tot de zestien selectiespelers be hoort. Vader Van der Kleij: "Het is wel eens mis gegaan met Frenk, omdat hij mentaal niet sterk ge noeg was. Hopelijk is hij ook op dat terrein sterker geworden, want dit is misschien wel zijn laatste kans op een profavontuur. Het komt niet vaak voor datje een her kansing krijgt, als je het in het be taald voetbal niet hebt kunnen waarmaken". GROESBEEK - Rijnsburgse Boys is er net niet in geslaagd het lange voetbalseizoen suc cesvol af te sluiten. In de eind ronde van de landelijke beker strijd kwamen de Rijnsburgers in de finale tekort tegen Ven- ray, dat tegen de verhouding in aan het langste eind trok en met 1-0 won. In de poule-wedstrijden was het de Boys heel wat beter afge gaan. Eerst werd Ajax 2, met Frank Verlaat en Dennis Berg kamp, met 1-0 verslagen door een doelpunt van Rob Gillis sen. Daarna werd het zwakke Serooskerke, dat al met 2-0 van Ajax had verloren, met 4-0 van de mat gespeeld. Henny Koet (tweemaal), Gillissen en Huug Aandewiel vonden in de 2x30 minuten het net. De veertien spelers die trai ner Arie Kurver in totaal inzet te hadden teveel van zichzelf gegeven. Weliswaar speelde Rijnsburg in de finale voor eni ge duizenden toeschouwers verzorgder voetbal dan tegen stander Venray, maar een doel punt kon er niet meer af. De op eenvolging van wedstrijden on der vaak erbarmelijke omstan digheden bleek de Rijnsbur gers te hebben gesloopt. Ven ray, dat als sterkste uit de poule met Drachtster Boys en thuis club Germania te voorschijn was gekomen, verwees de Boys twee minuten voor tijd naar de tweede plaats. Bij SW, dat hoofdzakelijk 's avonds traint, kan de Hagenaar op elk gewenst ogenblik terecht, waardoor hij zijn werk in de snack bar van zijn vader goed kan combi neren met zijn voetbalactiviteiten. Bovendien was de aanbieding yan de profclub voor Van der Kleij ook financieel interessant genoeg om snel zijn keuze te maken. TENNIS - In het jaar na hun de gradatie hebben de twee Haagse tennisclubs Leimonias en de Met selaars zich een weg terug gebaand naar de eredivisie. In de promotie wedstrijden zegevierde Leimonias zondag met 6-0 over het Eindho- vense ELTV 2. De ontmoeting tus sen de Metselaars en het derde team van het Amsterdamse Po- peye Goldstar eindigde gelijk: 4-4. De Metselaars, die de dubbelspe len een achterstand van 2-4 goed maakte, kreeg het recht van pro motie door het grotere aantal ge wonnen sets: 10 tegen 9. De promotie geldt voor het sei- 1988 en dus niet voor de eredi- Aanvoerder Rolf Mxdder van KRV (rechts) met de kleinste beker verloren eindstrijd tegen Nicolaas Boys. (foto van HAZERSWOUDE - Tot tien minu ten na rust geloofde KRV nog dat het de Gouds/Leidse beker in bezit kon krijgen. Toen profiteerde Ni colaas Boys van een zwakke in- worp van de Katwijkers, die vanaf nardus in Hazerswoude vielen de dat ogenblik tegen een achterstand JKÜLv. moesten aankijken. Het alles-of- visiecompetitie, die eind augustus niets voett>al van KRV resulteerde van start gaat. daarna in een nog grotere neder- AMSTERDAM - MVKV heeft saterdag in Amsterdam een prima <ans gemist om zich te plaatsen /oor de eindronde van de strijd om .iet nationaal kampioenschap voor afdelingskampioenen. De Katwijk- se voetballers, die anderhalve maand geleden de zaterdagtitel /an de afdeling Leiden in de wacht sleepten, lieten het op de fraaie vel den van Nedlloyd '70 op het crucia le moment afweten. Daardoor kon TOV uit Baarn beslag leggen op de eerste plaats in de Amsterdamse kwalificatiegroep, met twee pun ten voorsprong op de kampioen van de afdeling Leiden. MVKV begon de titelstrijd voort varend. In de eerste wedstrijd van twee keer twintig minuten werd de Amsterdamse kampioen Wils- kracht/SNL met 1-0 verslagen. De beslissende treffer werd in de slot fase gescoord door Ron van der Kolk, die voorbereidend werk van Gijsbert Oudshoorn doeltreffend afrondde. Tegen TOV, de kampioen van de afdeling Utrecht, liet MVKV het in de eerste helft volledig afweten. De Baarnse voetballers straften de af wachtende houding van hun Kat- wijkse opponenten hardhandig af. Een foutje van libero Henk Lange- maat kreeg al na een paar minuten pijnlijke gevolgen omdat de arbiter over het hoofd zag dat de Baarnse spits de bal met de hand meenam voordat hij scoorde. Op slag van rust werd doelman Jaap Visser op nieuw gepasseerd na wederom een defensiefout. laag tegen de goed voetballende Nieuwveners, die uiteindelijk met 3-1 aan het langste eind trokken. Op het hobbelige veld van Ber- doelpunten snel achter elkaar. Uit een counter kwam Nicolaas Boys zelfs op 2-0, voordat Corné van Duivenbode de Katwijkers kon la ten juichen: 2-1. Peter de Bakker had de stand zelfs gelijk kunnen trekken, maar de jonge rechter spits miste voor open doel. Toen ook Leo Valk niet het doel, maar de paal op zijn weg had gevonden, maakte Nicolaas Boys aan alle t In de tweede helft pakten de Kat wijkers de zaken heel wat energie ker aan en TOV kwam er niet meer aan te pas. Marcel van Huissteden bracht MVKV terug in de wed strijd, maar verder dan 2-1 kwam de ploeg van trainer Bert Kort niet omdat Rick Curfs geen geluk ken de. De spits raakte een keer van dichtbij de paal raakte en zag de bal even later na een fraaie omhaal net over de doellat verdwijnen. De offensieve dadendrang die MVKV in de tweede helft tegen TOV had getoond, kreeg in het treffen met het Zaanse ZFC geen vervolg en dat zou de ploeg uitein delijk noodlottig worden. De 1-0 nederlaag tegen het door Johnnie Rep getrainde kampioen van de af deling Noord-Holland was vol strekt onnodig en had de falende ploeg volledig aan zichzelf te wij ten. Dat beseften de spelers zelf ken nelijk ook, want in de laatste wed strijd tegen NAS uit Halfweg (afde ling Haarlem) werden alle registers opengetrokken. Binnen de kortste keren leidde MVKV met 3-0, door doelpunten van Ronald Maenhout, Rick Curfs en Huig den Hollander (fraaie stiftbal). Het aangeslagen NAS, dat tot overmaat van ramp vlak voor rust zijn doelman een handblessure zag oplopen, kreeg een flink pak slag van de Katwijk- se tegenstander die het pas bij 8-0 welletjes vond. De overige doel punten van MVKV werden ge scoord door Rick Curfs (nog 2x), Gijsbert Oudshoorn, Ron van der Kolk en Marcel van Huissteden. BLARICUM - Springruiter Anton Ebben heeft op 56-jarige leeftijd met de achttienjarige bruine ruin Jumbo Design de Grote Prijs van Nederland gewonnen. Ebben pro fiteerde bij het concours hippique in Blaricum van de pech, die de combinatie Wout-Jan van der Schans/Olympic Treffer trof. Van der Schans en Treffer leidden na twee van de drie onderdelen van de Grote Prijs. Op het inrijterrein verloor Treffer echter een hoefij zer. De finale werd uitgesteld, maar van de consternatie had het paard behoorlijke last. Van der Schans zag het dier twee spring- fouten maken en haalde daardoor de barrage van de finale niet. In de eindstand van de Grote Prijs zakte hij naar de vierde plaats. Ebben won met één punt verschil voor Bert Romp, met Princess. Eindstand Grote Prijs van Ne derland: 1. Anton Ebben (Naarden) Jum bo Design 19 strafpunten; 2. Bert Romp (Moergestel) Princess 19, 3. Henk van der Pol (Eindhoven) Os kar D 20, GELDROP (ANP) - Geldrop heeft zaterdag de eerste wedstrijd om het algemeen amateurkampioenschap van Nederland tegen ACV met 1-0 ge- Het doelpunt werd in de 66e minuut door Heyster gemaakt. Johan Pitstra (ACV) probeert Peer Scheepers van Geldrop rechts) af te stoppen. (foto anp> De kampioen van de zondagvoetballers verdienden de overwinning op de zaterdagkampioen. Geldrop was, gesteund door de eigen aanhang van 2200, over het geheel iets sterker. De Kleine, ook topbiljarter, blonk uit. Na een tamme eerste helft werd er na rust agressief gespeeld. Brouns (Geldrop) en Van Dijk (ACV) kregen een officiële waarschuwing van scheidsrechter Janssen. Na afloop werd er geloot voor deelname aan het KNVB-bekertoernooi. GENEMUIDEN - Afdelingstrainer Freek Filippo is doelman Remco Tuinenburg (ARC), René de Jong tevreden teruggekeerd uit Genemuiden waar hij met (UVS) en Paul Pikaar (Roodenburg) was voor de vijf zekerheid een einde: 3-1. drie teams deelnam aan een toernooi voor afdelingsse- tegenstanders onpasseerbaar. Hoewel het elftal van lecties. Met twee eerste en één tweede plaats toonde onder de 15 jaar gee tegen doelpunt incasseerde, Leiden zich veruit de sterkste. Van de 15 wedstrijden moest Zeeland voorrang worden verleend. Bij de werd 11 maal gewonnen en 4 maal gelijk gespeeld, jongste categorie (onder de 14 jaar) werd ook al een Slechts twee maal in totaal moest één van de 'Leidse' eerste plaats behaald. Dit elftal scoorde liefst 17 maal. doelverdedigers de gang naar het net maken. Bij de categorie onder de 16 jaar won het Leidse Vooral Marco de la Rie (Leiden) en Tuan Nguyen afdelingsteam alle wedstrijden. De verdediging met (SJZ) scoorden zaterdag veelvuldig. Ondanks de verloren eindstrijd neemt KRV volgend jaar deel aan het KNVB-bekertoernooi voor amateurs, omdat de Nieuwveners zich daarvoor al als winnaar van de Goudse afdelingsbeker hadden ge plaatst. AMSTERDAM - De Leidse jeugd- zaalvoetbalteams hebben zaterdag met weinig succes deelgenomen aan het Nederlands Kampioen schap in Amsterdam. Zowel de C- als D-jeugd, dat door een clubteam (UVS) vertegenwoordigd werd, kwam troosteloos op de laatste plaats terecht. De B-jeugd (ARC) wist slechts één team onder zich te houden. En de A-jeugd kwam al niet veel verder. Door blessures van Marc Ens en Edward van Put ten (beide THB Boys) was het team zodanig verzwakt dat er uiteinde lijk niet meer in zat dan een teleur stellende 12de plaats. FC Lisse won gisteren een zaal voetbaltoernooi in Roelofarends- veen. Uljee (Voorschoten), een Old Starsteam, Jipi's Tweesprong (R.A Veen) en organisator Van der Geest Sport werden in genoemde volgorde achter zich gelaten. De jongq ploeg van FC Lisse, dat al eerder een knappe derde plaats in Leiden behaalde, staat als favoriet te boek voor de Open Kampioen schappen van Lisse op zondag 21 juni.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 15