Waarom zou je op je 16es avonds ook geen geld kunnen trekken? Waarom Normaal? Lestella Staatsexamen '88 Bnterschool HOLLAND CURSUS VOETVERZORGING De Nutsspaarbank doet meer voor jongeren. Met grote vreugde geven wij u kennis van de geboorte van onze Grote collectie geboortekaarten Wij helpen u graag met tekst en letters. Monsterboeken gratis op zicht. Felicitatiepakket bij geboorte. Drukkerij Halpa ^Haarlemmerstraat 64, Leiden Tel. 071-124185 Genieten van het goede weer in de auto doet u met een open dak van A.CE. Daarom nodigen wij u uit om een geschikt open dak uit te zoeken, passend in uw auto. U heeft een keuze uit ruim 12 verschillende typen zonnedaken. Garantie varieert, afhankelijk van het type zonnedak, tot max. 3 jaar. Voor een goede kwaliteit en montage staan wij garant. Prijzen: vanaf 310,- incl. montage en btw. Belt u gerust voor informal ie, 071-762111! r aanpas^ j T°P-Slider "AUTOGLAS CENTRALE" Zoeterwoudseweg 21 g 2321 GM Leiden Autoruiten - Vrachtautoruiten - Gehard/Gelaagd glas op maat - inbouwruiten - Autoalarm Auto (Art) striping - Zonnedaken - Glascoating als exclusief u niet(s) meer kost! Exclusief betekent bij Lestella de tapijt en parketspecialist van Leiden inclusief het specialisme van de vakman zonder extra kosten. Want een hardhouten vloer is niet iets dat je eventjes onder je armen mee naar huis neemt. Daarom is exclusief bij J Lestella ook echt exclusief. 1 gratis gelegd 2 gratis ondervloer 3 gratis afwerklatten 4 gratis Lestella-Service Kopen bij Lestella betekent op het gemak kijken en vergelijken en profiteren van alle know-how en ervaring die wij op het gebied van parket in huis hebben. tapijt en parket shop stille Rijn 1 Leiden. Tel. 071-120221 Voor een goede relatie is ons geen moeite te veel ISH verzorgt eenjarige mondelinge opleidingen op zaterdag. In Utrecht, Zwolle en Eindhoven (HAVO, VWO en MEAO). Ook geeft ISH informatica-opleidingen (MEAO en AMBI/modules). Schrijf of bel voor brochure: Medio september start de 2-jarige cursus Pedicure. Deze leidt op voor het Dr.W. Mol-centraal examen waaraan verbonden een vestigingsvergunning. Bij voldoende deelname dag- of avondopleiding. Cursusplaatsen Leiden en Waddinxveen. Inlichtingen: Voetverzorgings-centrum v. d. HAVEN GROENSVOORDE 74-76 2742 DL WADDINXVEEN TEL. 01828-12887 's maandags gesloten Le velouté de calmar romige inktvissoep Noix de Veau aux pruneaux kalfsfricandeau met pruimen Kiwisorbet 40,- per couvert Garenmarkt 24a, 2311 PJ Leiden. Voor reserveringen 071-125303. Volop parkeergelegenheid Rij je als 16-jarige op 'n brommer? Niemand die het raar vindt. Moet je-wekenlang blokken voor je eind examen? De gewoonste zaak van de wereld. Maar wil je op je 16e 'n eigen bankrekening dan is dat opeens vreemd. Om over het gebruiken van cheques nog maar te zwijgen. Onzin, vindt de Nutsspaar- bank. Al breng je niet maandelijks een bedrag met 3 nullen binnen, wij zien je als een volwassen klant. Met eigen inkomsten en uit gaven, en met je eigen wensen. Zo vinden we het heel nor maal dat je zelf beslist op welk tijdstip je geld opneemt. Overdag of liever 's avonds. Met een pasje voor de geld automaten van de Nutsspaarbank ben je daarin namelijk helemaal vrij. Kun je geld opnemen wanneer jou dat uit komt. Zelfs in het weekend. Lijkt die handige 24-uurs service je wel wat, vraag dan om het Kombi Pakket. Dat is ten eerste al heel slim omdat je tot 27 juni a.s. f 750 premie opstrijkt als je een Kombi Pakket opent. En ten tweede is het goed bekeken omdat je daarmee een ideale, voordelige kombinatie van 'n spaar- en bankgirorekening hebt. Speciaal bestemd voor jongeren van 16 tot 2 3 jaar.Met de voordelen van al onze volwassen reke ningen. Met de Bankgirorekening kun je betalingen doen. Ook automatisch. Handig voor regel matige betalingen zoals bijvoorbeeld kontributies. Je kunt er je salaris, studie toelage, uitkering of bijdrage van je ouders op laten storten. Kontanten opnemen kan natuurlijk ook. Via de geldautomaat of gewoon aan de balie. Heb je regelmatige inkom sten, dan kun je cheques aanvra gen en rood staan is dan eveneens mogelijk. Met de Kombi Spaarreke ning krijg je 'n extra hoge rente over je spaargeld. Zonder opzegtermijn of opnamekosten. Loop je dus een fantastische HiFi-aanbie- ding tegen het lijf, dan hoef je die van ons niet te laten schieten. Daarbij komt nog dat de Nutsspaarbank zoveel kantoren heeft, dat er altijd q wel eentje bij je in. de buurt is. Dus wat let je: loop straks gerust even binnen voor je eigen Kombi Pakket. nutsspaarbank

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 8