Rabobank S hoofd beheerstechnische zaken (m/v) -Bedrijfsleiderfster VAN SWAAY SCHEERES OPENT ALLE DEUREN MONTEUR Representatieve Gastvrouw ■V randstad uitzendbureau kf km Mt ir randstad uitzendbureau PEUTERPALET B.S.O. LEIDSTER DE RIJKSUNIVERSITEIT TE LEIDEN vraagt t.b.v.: B-CHOISE JEANS medewerkers m/v Tel. 020-711329 SECRETARIS M/V Rabobank Stompwijk-Zoeterwoude is een zelfstandige bank en maakt deel uit van de Rabobankorganisatie. Iedere Rabobank werkt voor de bedrijven en particulieren in zijn eigen gemeenschap. De Rabobank is een coöperatieve bank, gericht op het behartigen van de financiële belangen van leden en cliënten. Het coöperatief bankieren vraagt medewerkers die zich hierbij betrokken voelen. Wij zoeken een De bank bestaat uit de afdelingen Bedrijven, Particulieren en Beheers technische Zaken. Onder de afdeling Beheerstechnische Zaken, bestaande uit 8 medewerkers, ressorteren de groepen Financiële Administratie en Interne Zaken. Het hoofd Beheerstechnische Zaken maakt deel uit van het stafteam en heeft daarmee een belangrijk aandeel in de beleidsvorming. Hij of zij is verantwoordelijk voor de organisatie en het beheer van de administratie van de bank. Daarnaast organiseert en coördineert hij of zij de interne diensten en de informatie-voorziening binnen de bank. Tevens levert het hoofd ondersteuning en actieve advisering aan de directie op het gebied van administratieve organisatie, bedrijfseconomische analyses, begrotingen waaronder een dertiende maandsalaris e en de evaluatie daarvan. een premievrije pensioenregeling. Wij denken voor deze functie aan kandidaten met een opleiding op HBO-niveau (HEAO-BE of studerend voor SPD). CJiteraard zijn leidinggevende en organisatorische kwaliteiten van belang voor een goede functie-uitoefening evenals goede communicatieve eigenschappen. Daarnaast achten wij ervaring in een soortgelijke functie van wezenlijk belang. Ook affiniteit tot het automatiseringsgebeuren behoort tot de Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectie procedure. Wilt u meer weten over aard en inhoud van deze functie, dan kunt u bellen met de heer W.H.B. Koelewijn, telefoon 01715-9301. üw schriftelijke sollicitatie wordt met belangstelling verwacht door de directie van de Rabobank, Postbus 5, 2380 AA Zoeterwoude. De Rabobank biedt een goede honorering en uitstekende secundaire voorwaarden, ...van de bekende schuifdeur tot de energiezuinige Rondor. Of het nu gaat om representatie, een vriendelijke entree, comfort, veiligheid of energiebeheersing. Van Swaay Scheeres heeft enorm veel te bieden Eerste klas fabrikaat, grote know-how als onbetwist marktleider en een uitstekende servicedienst. Wegens uitbreiding van onze servicedienst zoeken wij een die wil worden ingezet- voor de onderhoudsdienst van automa tische deurbedieningen, hekken, garagedeuren en andere produkten die tot het pakket van de bedrijfsgroep horen Wij denken voor deze funktie aan kandidaten (m/v) die: in het bezit zijn van een diploma LTS-E, liefst aan gevuld met een VEV-diploma op monteursniveau; geen militaire verplichtingen hebben; wonen binnen een cirkel van ca. 30 km rond Lelden; beschikken over rijbewijs B. Voor meer informatie of voor uw telefonische sollicitatie kunt u tot 30 juni contact opnemen met mevr. Nijenhuis (070-217620). desgewenst 's avonds bereikbaar onder nummer 070-609217. VAN SWAAY SCHEERES I Kerkétulnenweg 45 - Den H CHEZ NOUS cuisine frangaise zoekt 3 avonden per week Sollicitaties, schriftelijk of na telefonische afspraak rich ten aan F.W. Meis. Kort Rapenburg 4. Leiden. Tel.: 071-130834. IN DE TECHNISCHE SECTOR Machinebouwer/monteur Voor een bedrijf in Voorschoten zoeken wij m.i.v. 15 juni een machinebouwer/monteur, die het machinepark gaat onderhouden Degene die wij zoeken moet enige jaren ervaring hebben in het bouwen en onderhouden van machines. De baan gaat voor zeer lange tijd duren. Werktijden zijn van 7.45-17.00 uur Electro-monteurs Voor diverse bedrijven in Leiden, Lisse, Zoeterwoude, en Katwijk zijn wij op zoek naar 1 e en 2e electro-monteurs. Het werk is zowel in de nieuw- als in de utiliteitsbouw. De werkzaamheden gaan langere tijd duren. Aanvang: direct. C02 lasser Voor een betonbewapeningsbedrijf in Katwijk zoeken wij een C02 lasser voor het lassen van betonvlechtwerk Ervaring is een vereiste. Het werk is voor langere tijd. Aanvang: 15 juni. Boommarkt 3a. Leiden De Stichting Christelijke Jeugdhulp te Leiden vraagt per 01-08-87 voor de buitenschoolse opvang een voor 32 uur per week Van de kandidaten verwachten wij: - dat zij een christelijke levensovertuiging hebben - de opleiding hebben gevolgd voor kleuterleidster A of een vergelijkbare opleiding - ervaring in soortgelijk werk hebben Het werk bestaat uit: - het verzorgen en begeleiden von kinderen in de leeftijd van 4-6 jaar - het begeleiden van kinderen tussen school- en opvang- adres Tijdens de schoolvakanties wordt er full-time gewerkt. Wij bieden: - een prettige werkkring woar betrokkenheid en eigen initiatief worden gewaardeerd - arbeidsvoorwaarden conform de C.A.O. Welzijnswerk - salariëring volgens de salarisregeling Kinderdagverblij- Binnen 14 dogen reageren. Sollicitatie richten aan de: Sollicitatie Commissie, Zoeter- woudsesingel 98/99, 2313 EN Leiden c-1000 Boerhaaveplein 145, Oegstgeest Voor onze nieuw te openen C-1000 supermarkt zoeken wij op korte termijn een VAKBEKWAME CHEF SLAGER Tevens vragen wij een MEDEWERKER AFDELING KRUIDENIERSWAREN Liefst met enige ervaring. Voor telefonische informatie kunt u bellen: de heer A. Hlllebrand 01721-9470. Armando Di Sporto Nederland B.V. Kalkovenweg 2a 2401 LK ALPHEN AAN DEN RIJN Wij zoeken voor ons filiaal Alphen een Vereisten min.: Mavo/MEAO opleiding. Min. 2 jaar ervaring in sportzaak. Leeftijd vanaf 25 jaar Uitsluitend schriftelijk solliciteren. Gaarne bijsluiten pasfoto o.v. Voor verdere inlichtingen kunt u zich wen den tot de heer F. K. Rijsbergen of de heer J. M. Verkade, tel. 01720-38043. Vakgroep Internationale Publiekrechtelijke Vakken van de Faculteit der Rechtsgeleerdheid, Internatio naal Instituut voor Lucht- en Ruimterecht secretaresse (v/m) (19 uur p/w) vacaturenummer: 7-141/1158 Taak: - Alle voorkomende secretaresse-werkzaamheden; - verzorgen van correspondentie in de moderne talen: - bijhouden van een financiële administratie en van het archief; - voorbereiden en notuleren van vergaderingen en besprekingen; - bibliotheekwerkzaamheden; - organisatorische werkzaamheden i.v.m. onderwijs activiteiten van het Instituut, alsmede i.v.m. buiten landse contacten. Vereist: - HAVO/VWO; - secretaresse-opleiding; - enige jaren ervaring strekt tot aanbeveling; - kennis van tekstverwerker (IBM-PC); - boekhoudkundige kennis; - uitstekende kennis van de moderne talen in woord en geschrift, bij voorkeur ook Spaans; - zeer goede contactuele eigenschappen; - zelfstandig kunnen werken, ook in drukke omgeving; - organisatorische vaardigheid. Salaris maximaal 3271,— bruto per maand bij een volledige dagtaak. De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor ten hoogste 2 jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: Mw drs T.L. Zwaan, tel. 071-277725. Sollicitaties, onder vermelding van vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden naar: Directeur-Beheerder van de Faculteit der Dé Rijksuniversiteit te Leiden wil meer v dienst nemen, teneinde de getalsverhouding tussen mannen en vrouwen in evenwicht te brengen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. De in de advertentie genoemde salarissen zijn afhankelijk van leeftijd en ervaring. vanaf 18 jaar voor filiaal LEIDEN Voor aanmelding of informatie kunt u bellen op maandag 15 en dinsdag 16 jurïi tussen 16.00-20.00 uur. De Stichting Wegloophuis Leiden is een erkende vrijwilligers organi satie voor hulpverlening aan jon geren van 14 tot 20 jaar die een problematische opvoedkundige situatie zijn ontvlucht. Het Wegloophuis Leiden voorziet voor deze jongeren gedurende twee maanden in eerste op vang, onderdak en begeleiding. In deze twee maanden wordt er samen met de jongere en diverse externe organisaties gewerkt aan een vervolgoplossing. Momenteel werken 25 hulpver leners op vrijwillige basis in het Wegloophuis. Ter versterking van ons huidige team zijn wij op zoek naar De taken van het secretariaat zijn: - het notuleren van vergaderingen; - het verzorgen van de medewerkers/bewoners administratie; - het uitwerken van de medewerkers/bewoners statistieken; - het verzorgen van inkomende en uitgaande post; - het verzorgen van het archief en de bibliotheek; - het verzorgen van type en copieerwerk. i wij dat zij: verantwoordelijkheidsgevoel en zelfdiscipline bezitten, kunnen en willen werken in teamverband; zelfstandig en improviserend kunnen werken; over goede schriftelijke en typevaardigheden beschikken; enige kennis van het maken van notulen. Wij bieden aan. mogelijkheden tot het volgen van ondersteunende cursussen; een hoge mate van zelfstandigheid; een praktisch en democratisch ingestelde organisatie; enthousiaste collega's een volledige reis- en onkostenvergoeding; een W.A.-verzekering. Belangstellenden kunnen tijdens kantoororen reageren, tel. 071-134311. Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest van de Gemeente Leiden Uitnodiging aan: A-verpleegkundigen, B-verpleegkundigen, M.B.O.-V'ers, Ziekenverzorgenden m/v om te solliciteren naar een baan in de psychiatrie voor minimaal 32 uur per week voor alle dien sten. Het gaat hierbij om vacatures binnen de teams be jaarden en verpleging. Deze teams maken deel uit van de sector wonen van Endegeest. De sector wonen is er voor mensen die min of meer permanent in het ziekenhuis verblijven, waar bij de nadruk meer ligt op het scheppen van een goed leefklimaat met de daarbij behorende verzor ging dan op de behandeling. Voor bovengenoemde teams zoeken wij enkele en thousiaste collega's. Belangrijk hierbij vinden wij: - de zorg voor en begeleiding van de bewo ners: - een prettige woonsfeer: - het bijdragen aan een goede werksfeer. Om dit te realiseren werken verpleegkundigen, zie kenverzorgenden, verpleegassistenten en leerlin gen nauw samen met de internist, en de maat schappelijk werker. Werken binnen Endegeest betekent een grote ma te van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid hebben en aankunnen, met voldoende ruimte voor een eigen inbreng en initiatieven als het gaat om de werk- en/of benaderingswijze. Mensen die zich hiertoe aangetrokken voelen, nodigen wij vooral uit om te solliciteren. Voor meer informatie over de bovengenoemde va catures kunt u contact opnemen met: Ad Kop, teamcoördinator Bejaarden, tel. 071-179554 of Coby ter Beest, teamcoördinator Verpleging, tel, 071-179557. Schriftelijke sollicitaties vóór 27 juni 1987 sturen aan Psychiatrisch Ziekenhuis Endegeest, team per soneel, organisatie en opleidingen t.a.v. Hans van Diepen, postbus 1250 2340 BG Oegstgeest. ENDEGEEST OEGSTGEEST Endegeesterstraatweg 5 tel. (07117 99 11*

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 18