ÉL Ét beitiK' touringcar/ MTS-erWofEmetVOA 1 als arbeidsanalist I win onze hoofdwerkplaats te Haarlem Gemeente Katwijk - EEN M/V ERVAREN ASSISTENT - EEN M/V SCHOOLVERLATER (HEAO Of MEAO) BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER M/V Commercieel medewerker (m/v) instructeur/ leermeester m* ENTHOUSIASTE BEKWAME MEDEWERKSTER (M/V) SECRETARIS M/V accountantskantoor van leeuwen accountants-administratieconsulenien/federatie-belaslingconsulenten Onze werkzaamheden bestaan uit het verzorgen en controleren van administraties, het opstellen van de jaarrekening en het verlenen van administratieve en bedrijfseconomische adviezen aan het midden- en kleinbedrijf, verenigingen, stichtingen en particulieren; inclusief alle daaruit voortvloeiende diensten op fisdaal terrein. Onze totale bezetting bestaat uit ongeveer 25 personen, terwijl ons werkterrein hoofdzakelijk ligt in de noordelijke helft van Zuid-Holland. Wij kunnen thans op korte termijn plaatsen: De voor de eerstgenoemde functie vereiste ervaring is opgedaan op een vergelijkbaar kantoor, dat bij voorkeur gebruik maakt van com puterverwerking. Op theoretisch gebied zal de kandidaat in het bezit zijn van het diploma SPD of met de studie daarvoor vergevorderd zijn. Voor de tweede functie denken wij aan iemand die bereid is zich zowel practisch als theoretisch verder te bekwamen. Wij bieden naast salaris, onkosten- en studiekostenvergoedingen uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden (waaronder een pen sioenregeling) en een prima werksfeer. Schriftelijke sollicitaties worden gaarne tegemoetgezien via Postbus 141, 2400 AC Alphen aan den Rijn. Telefonische inlichtingen: 01720-74891 (tst. 30 of 36), buiten kantooruren: 01720-72468 of 01728-9744. accountantskantoor van leeuwen accountants-administraiieconsulenlen federatie-belastingconsulenten Beuk Touringcars met aktiviteiten in Noordwijk, Hilversum en Amsterdam heeft een vakature voor een: Beuk Touringcars beschikt over een uiterst modern wagenpark, waarmee opdrachten aangepast aan de wensen van onze uitgebreide klantenkring worden uitgevoerd. Voor deze funktie denken wij aan een medewerker die in het bezit is van het Praktijkdiploma Boekhouden en bijv. studerend is voor het MBA diploma. Leeftijdsindikatie 20-25 jaar. De werkzaamheden vinden plaats in ons geheel nieuwe kantoorpand te Noordwijk binnen een klein team van kollega's. Kandidaten die menen voor deze funktie in aanmerking te komen en die het aanspreekt in een dynamisch bedrijf te werken worden uitgenodigd schrifte lijk te solliciteren. Beuk Touringcars b.v. Postbus 150, 2200 AD Noordwijk t.a.v. dhr. M. J. M. Geerlings NS, het meest efficiënte spoorweg bedrijf in Europa, is dynamisch op weg naar de 21e eeuw. Vanuit een on dernemingsstrategie waarin de klant centraal staat. Die nieuwe stijl brengt veranderingen met zich mee op alle fronten: managementtechnieken, besturingsmiddelen, research en pro- duktontwikkeling. Van de 27.500 NS-ers is een groot deel tussen de 20 en 35 jaar. NS stelt hoge eisen aan de inzet, motivatie en resultaatgericht heid van medewerkers. Gelukkig zijn er veel mensen die zich in zo'n omgeving thuisvoelen. Zulke mensen zoekt NS. De hoofdwerkplaats Haarlem is met 1000 man personeel de grootste werkplaats van NS. Hier worden reizigersmaterieel en onderdelen gereviseerd, hersteld en gewijzigd. Bij de afdeling Methoden en Middelen werken 80 mensen o.a. aan het onder houd van het machinepark en de outillage. De afdeling bestaat uit een onderhoudsdienst, een tekenkamer en een dienst arbeidskundig onderzoek. Boeiend werk met veel contacten De hoofdwerkplaats wordt nu grondig gerenoveerd, terwijl het werk doorgaat. Dat vraagt een voortdurende aanpassing en verbetering van bedrijfs processen. Het wordt uw werk in de oriëntatie- en definitiefase de bedrijfs processen te analyseren en in overleg met de werkvloer en het afdelings- management voorstellen te doen tot verbetering of aanpassing. Dit brengt veel contacten mee en geeft u een uit stekend inzicht in het functioneren van het bedrijf. Een goed uitgangspunt om door te groeien naar een hogere functie. Wie wij vragen U heeft een MTS-diploma Werktuigbouwkunde of Elektro techniek, het diploma VOA 1 en enkele jaren bedrijfservaring. U heeft een redelijke kennis van Duits en Engels, bent analytisch ingesteld en weet op nieuwe situaties adequaat in te spelen. Verder bent u bereid diverse interne en externe cursussen te volgen. Uw salaris bedraagt maximaal 3.536,- bruto per maand. Belangstelling? Stuur dan uw sollicitatie aan de N. V. Nederlandse Spoorwegen, t.a.v. de heer A. van Bijnen, personeelchef hoofdwerkplaats Haarlem, Postbus 1008,2001 BA Haarlem, onder vermelding van vacaturenummer 0736. Voor meer informatie kunt u bellen met ing. C. Wijnker, telefoon 023-319070, toestel 334, of met ir. P. Leenders, telefoon 023-319070, toestel 341, privé 03402-44832. Een medisch, een psycholo gisch en een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectie procedure. NS is bereid meer vrouwen aan te nemen. Daarom worden vooral ook zij uitgenodigd te solliciteren. WAAR ZOUDEN WE ZIJN ZONDERDE TREIN? De Noordzeebadplaats Katwijk telt ca. 40.000 inwoners. De gemeentelijke organisatie wordt gevormd door de gemeente secretarie, de dienst openbare werken, de dienst gemeente bedrijven, de gemeentepolitie en nog een aantal andere - relatief kleine - organisatorische eenheden. De organisatie telt in totaal ca. 560 medewerkers. Bij de hoofdafdeling financiën van de gemeentesecretarie is op de afdeling financieel beleid een vacature voor een financieel medewerker m/v die belast zal worden met: - het meewerken aan het opstellen van de begroting en de meerjarenbegroting; het vervaardigen van begrotingswijzigingen; - de kredietbewaking van de kapitaaldienst; - het beoordelen van en adviseren over voorstellen met financiële aspecten. Opleidingsindicatie: - het bezit van het diploma FBA, waarbij gevorderde studie voor het diploma HFBA tót aanbeveling strekt: - kandidaten met een vergevorderde studie voor het diploma HEAO of SPD kunnen eveneens solliciteren. Kandidaten die beschikken over ervaring op een afdeling financiën genieten de voorkeur. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, minimaal f. 2.643,-- en maximaal f. 4.098,-- bruto per maand (functioneel schaal 8). In de toekomst behoort een uitloop tot f. 4.705,- bruto per maand tot de mogelijkheden. Nadere informatie wordt desgewenst verstrekt door de heer R. Kamphues, chef van de afdeling financieel beleid, telefoon 01718-50544. Schriftelijke sollicitaties worden voor 23 juni 1987 ingewacht bij het college van burgemeester en wethouders van Katwijk, Postbus 589, 2220 AN Katwijk. Gaarne op brief en enveloppe vermelden "vacaturenummer 7/011 Videoland Nederland is een dynamische, sterk groeiende franchise organisatie in de videoverhuur-branche. De centrale organisatie is gevestigd in Noordwijk. Deze centrale organi satie behartigt op dit ogenblik de belangen van 58 Videoland-speciaalzaken in heel Nederland. Eind 1987 zullen dat er 70 zijn. Binnen Videoland Nederland, zoeken wij daarom op zeer korte termijn een die medeverantwoordelijk is voor het operatio nele marketingbeleid. Realisatie van deze taak geschiedt uiteraard in nauwe samenwerking met de zelfstandige Videoland ondernemers en de collega's. De commercieel medewerker ziet er tevens op toe dat de Videoland formule in de praktijk op de juiste wijze gehanteerd wordt en begeleidt de ondernemers daarbij. Daarnaast zal de commercieel medewerker, samen met de betreffende ondernemers het mar ketingplan voor de winkels mede helpen bepalen en handhaven. Onze gedachten gaan uit naar een enthou siast, creatief en representatief persoon, met een middelbare vooropleiding, gevolgd door HEAO-CE. Voor deze dynamische en afwisselende maar ook veeleisende job, zoeken wij iemand met de volgende eigenschappen: Bereid zich volledig in te zetten Een aanpakker die ook onder druk goed blijft functioneren Een teamworker, in staat om met verschillen de disciplines te kunnen samenwerken Organisatietalent, zelfstandigheid, creativi teit en flexibiliteit Gestructureerd en planmatig kunnen werken Opleiding HAVO-VWO aangevuld met HEAO-CE. Inzicht in begroting en budgettering en inte resse in de detailhandel De interesse om zich de geautomatiseerde be drijfsvoering binnen onze organisatie geheel eigen te maken Goede contactuele eigenschappen Interesse in lokale marketing Bereid om door te groeien binnen de organisa tie en de daarvoor benodigde studie's te vol gen Leeftijdsindicatie: ongeveer tussen 23 en 28 jaar Het salaris zal overeenstemmen met de aard en zwaarte van de funktie en zal afhankelijk van leeftijd worden vastgesteld. Indien u ervan overtuigd bent dat u van deze job een succes kunt maken, dan verzoeken wij u om uw uitsluitend schriftelijke sollicitatie, voor zien van een curriculum vitae, te richten aan: Videoland Nederland bv, Postbus 188, 2200 ab Noordwijk, ter attentie van lotte walther. Stichting vakopleiding wegvervoer Wij zijn een landelijk werkend opleidingsorgaan dat zich bezighoudt met het organiseren en ver zorgen van beroepsopleidingen voor het wegver voer. Sinds kort beschikken wij over een opleidingscen trum in Alphen aan den Rijn. Hier worden voorna melijk leerlingen die de primaire opleiding chauf feur volgen in de praktijk bijgeschoold. In verband hiermee zijn wij op zoek naar een die er plezier in heeft met jonge mensen om te gaan en in staat is hen met enthousiasme en door zettingsvermogen de praktische vaardigheden aan te leren op het gebied van: - laden en lossen van vrachtauto's - groeperen van ladingen - samenstellen van routes - werken met laad- en losapparatuur - behandelen van vervoerdocumenten Tevens zal hij/zij worden belast met: - het afnemen van vakbekwaamheidstesten - het schrijven van praktijktaken - het ontwikkelen van nieuwe opleidingsdelen De functie-eisen die wij stellen zijn: - ervaring als leermeester - goede mondelinge en schriftelijkeuitdruk kingsvaardigheid - middelbare beroepsopleiding - leeftijd 30 tot 40 jaar Schriftelijke sollicitaties met een korte beschrijving van opleiding en ervaring, sturen aan Stichting vakopleiding wegvervoer t.a.v. afd. personeelszaken, Postbus 112, 2400 AC Alphen aan den Rijn Assurantiekantoor W. H. M. Hoogkamer verzekeringen financieringen HYPOTHEKEN Kerkstraat 105c 2211 RG Noordwijkerhout Telefoon 02523-73023 Postbus 39 2210 AA Noordwijkerhout. Voor onze geautomatiseerde financiële administratie zoeken wij op korte termijn een: Funktie-inhoud: - verwerking von de financiële administratie - onderhouden van telefonische kontakten met zowel maatschappij en als cliënten. Funktie-eisen: - HAVO, MEAO of gelijkwaardige opleidingen - in bezit, van P.D. of studerend hiervoor - bij voorkeur ervaring in soortgelijke .werkzaamheden - leeftijd vanaf 18 jaar Wij bieden: - bij gebleken geschiktheid goede salariëring - studiekosten vergoeding - prettige werksfeer in een klein team Eigenhandig geschreven sollicitatie kunt u richten aan Assurantie Kan toor W. H. M. Hoogkamer t.a.v. de heer W. H. M. Hoogkamer. De Stichting Wegloophuis Leiden is een erkende vrijwilligers organi satie voor hulpverlening aan jon geren van 14 tot 20 jaar die een problematische opvoedkundige situatie zijn ontvlucht. Het Wegloophuis Leiden voorziet voor deze Jongeren gedurende twee maanden in eerste op vang, onderdak en begeleiding. In deze twee maanden wordt er samen met de jongere en diverse externe organisaties gewerkt aan een vervolgoplossing. Momenteel werken 25 hulpver leners op vrijwillige basis in het Wegloophuis. Ter versterking v huidige team zijn wij op zoek r De taken van het secretariaat zijn: - het notuleren van vergaderingen; - het verzorgen van de medewerkers/bewoners administratie; - het uitwerken van de medewerkers/bewoners statistieken; - het verzorgen van inkomende en uitgaande post; - het verzorgen van het archief en de bibliotheek; - het verzorgen van type en copieerwerk. Van belangstellenden verwachten wij dat zij: - verantwoordelijkheidsgevoel en zelfdiscipline bezitten; - kunnen en willen werken in teamverband; - zelfstandig en improviserend kunnen werken; - over goede schriftelijke en typevaardigheden beschikken; - enige kennis van het mafcen van notulen. Wij bieden aan: - mogelijkheden tot het volgen van ondersteunende cursussen; - een hoge mate van zelfstandigheid; - een praktisch en democratisch ingestelde organisatie; - enthousiaste collega's - een volledige reis- en onkostenvergoeding; - een W.A.-verzekering.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 26