NOG IN TE VULLEN //AK electronic engineer Lithografen/ vlakdrukmonteurs die 'n duidelijk beeld hebben van automatisering VASTE WACHT (70%, leraar/lerares Heineken: constructeurs wtb. (m/v) Sint Antoniushove docenten DE BLOCK B.V. VERKOOPMEDEWERKER DE BLOCK B.V. gastvrouw HEMBRUG ADMINISTRATEUR m/v ir randstad uitzendbureau ir randstad uitzendbureau De Dr. Mr. Willem van den Bergh-Stichting is een woon-/werkgemeenschap voor bijna 1.000 verstandelijk gehandicapten. Met de begeleiding en verzorging van onze bewoners zijn ongeveer evenveel personeelsleden belast. Protestants-Christelijke inrichting voor verstandelijk gehandicapten. Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon (01719) 19320. Wegens vertrek ontstaat er per 1 juli 1987 in paviljoen Ceder/Linde de vacature van Deze vaste wacht heeft van 23.00 uur 's-avonds tot 07.00 uur 's-ochtends de zorg over 4 leef groepen, namelijk Ceder/Linde en Den/Hulst. Op deze groepen wonen bewoners van laag niveau. De werkzaamheden bestaan onder meer uit het begeleiden en verzorgen van bewoners. De nieuwe vaste wacht dient aan de volgende functie-eisen te voldoen: diploma Z-verpleegkundige enige ervaring in de zwakzinnigenzorg leeftijd vanaf 21 jaar bereidheid om week-op week-af te werken. De functie is ingedeeld in groep 40 volgens het Functiewaarderingssysteem voor de Gezond heidszorg, waarbij het salaris maximaal f 3-332,- bruto per maand bedraagt (op full time basis). De c.a.o. voor het Ziekenhuis wezen is van toepassing. Gezien de identiteit van de inrichting is een christelijke levensovertuiging gewenst. Informatie over deze functie is te verkrijgen bij de heer J. Hakker, paviljoenshoofd Ceder/Linde (toestel 316). Belangstellenden (m/v) wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 7 dagen te richten aan de heer F.H. Ploos van Amstel, hoofd Personeel Organisatie. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Aan de Louise de Coligny-Scholengemeen- schap voor atheneum, h.a.v.o. en m.a.v.o., Kagerstraat 7, wordt met ingang van het nieuwe schooljaar gevraagd Engels voor 12 uur (1e en 2e graads) Inlichtingen worden verstrekt door de rector, de heer A.H. de Zoete, tel.: 071-154121 (school) en 020-644135 (thuis). Het gemeentelijk beleid is gericht op gelijke kansen voor vrouwen en mannen. Aangezien vrouwen in functies als deze getalsmatig ondervertegenwoor digd zijn, genieten zij voorrang. Vrouwen wordt daarom nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Sollicitaties onder vermelding van het vacaturenummer OND. 927 binnen een week na verschij- nen van dit blad te zenden aan de Directie Onderwijs van de ge meente, postbus 9100, 2300 PC Leiden. Middelbaar Economisch Administratief Onderwijs Lammenschanspark 4, 2321 JK Leiden, tel. 071-769203 Directeur C.E. van Oort De Leidse School voor meao vraagt per 24 augustus a.s. voor de volgende vakken: Machineschrijven ca. 20 uur Recht ca.10 uur Inlichtingen kunnen verkregen worden bij de directeur van de school, de heer C.E. van Oort (071-769203), aan wie u ook voor 17 juni a.s. uw schriftelijke sollicitatie kunt richten. De van oorsprong nogal conservatieve grafische wereld verandert tegenwoordig met de dag. Teksten komen sneller per modem binnen dan per koerier. Computerzetten is duidelijk al in de derde generatie. Warme opmaak kennen we alleen maar uit de boekjes. De lithografen/vlakdrukmonteurs die we zoeken zijn van deze tijd. Voelen zich zeer goed thuis in een geautomatiseerde wereld. Routiniers met tape en snijmes - als 't echt nodig is. Maar in principe meer geïnteresseerd in beeldscherm en fotoscanner. Zijn er op gebrand nieuwe technieken te introduceren. En weten zich daarom welkom bij het Grafisch Produktie Bureau in Leiderdorp. Waar dagelijks 35 M/V bezig zijn met om van denkwerk drukwerk te maken. Met de modernste technieken. Gé Philipsen, onze directeur, vertelt daar graag meer over. Bel 'm. Om dan straks tot de ontdekking te komen dat Den Haag, Amsterdam en Rotterdam wat de afstand betreft eigenlijk voorsteden zijn van Leiderdorp. Je bent er zo - en als alles 'n beetje goed gaat, wil je er niet meer vandaan. Grafisch Produktie Bureau B.V. Alles van denkwerk tot drukwerk Een snel groeiend filiaalbedrijf op het gebied van audio- en video-apparatuur en huishoudelijke ap paraten vraagt voor haar vestiging in Leiden een Voor 40 uur per week. Onze voorkeur gaat uit naar jonge enthousiaste mensen tussen de 18 en 22 jaar, bij voorkeur met detailhandelopleiding. Uw schriftelijke of mondelinge sollicitatie kunt u richten aan: Haarlemmerstraatweg 97 1165 MK Halfweg Tel.: 02907-6155 t.a.v. E. W. de Block Nederlands grootste bierbrouwerij. Maar ook de grote naam achter een aantal bekende merken frisdrank, vruchtesap, wijn en gedistilleerd. Een modern concern, zeker waar het gaat om organisatie, opzet en functioneren. Heineken Technisch Beheer is een organisatie ten behoeve van het gehele con cern. Het Constructiebureau van Heineken Technisch Beheer houdt zich voornamelijk bezig met ontwerpwerkzaamheden voor nieuwbouw- en uitbreidingsprojecten in binnen- en buitenland. Aan dit bureau is een Ontwerpafdeling verbonden, waarvan de bezetting op korte termijn kan worden uitgebreid met een tweetal constructeurs. Wij zoeken enkele jonge, enthousiaste medewerk(st)ers, die zich verder willen ontplooien binnen de ontwerpafdeling. Eventuele doorstroming naar een andere functie binnen ons concern behoort echter t.z.t. tot de mogelijkheden. Zij zullen in deze startfunctie worden ingezet bij het ontwerpen van installaties, mede met behulp van een geavanceerd computer-aided designsysteem. Daarnaast zullen zij, na een inwerkperiode, in staat moeten zijn om specificaties op te stellen tb.v. aanvraag van offertes en bestellingen. De functie-eisen zijn: -M.T.S.-werktuigbouwkunde/procestech- niek, en studerend aan de avond-H.T.S, - enkele jaren ervaring in het ontwerpen van installaties is van belang, - het op adequate wijze kunnen werken in teamverband, - leeftijd maximaal 28 jaar. Deze functie bevat gevarieerde werk zaamheden, zoals het ontwerpen van tanks/vaten en procesinstallaties, etc. Indien goed uitgeoefend, biedt de functie een uitstekende startmogelijkheid voor een ambitieuze, jonge technicus, die zich op een breed terrein verder wil ontwikkelen. Voor nadere informatie omtrent de functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer W.F.N. Malcorps, Hoofd Constructiebureau, tel. 071-814086. Solliciteren: Als u belangstelling hebt voor de functie, kunt u uw schriftelijke sollicitatie - binnen 14 dagen - richten aan Heineken Nederlands BeheepB.V., Personeelszaken Staf- Servicegroepen, t.a.v. mw. L. Gouweloos, postbus 500, 2380 BA Zoeterwoude. \tejdschenganu Sint Antoniushove te Leidschendam, een modern centrumziekenhuis met praktisch alle voorkomende specialismen, heeft 350 bedden. Het ziekenhuis is gemakkelijk bereikbaar met openbaar vervoer. Aan ons ziekenhuis is een woonflat verbonden, waar 80 personen wonen (met een gemiddelde leeftijd van 20 jaar), die overwegend in ons ziekenhuis werk zaam zijn. Ten behoeve van deze woonflat bestaat een vacature van - (vac.nr. 10387!*) die bereid is op afroep tijdens ADV, ziekte en/of vakantie de diensten van de andere gastvrouwen waar te nemen. Tijdens de schoolvakanties zal zeker een beroep op haar worden gedaan. Tot de taak behoort o.a. de zorg voor de bewoners bij velerlei aangelegenheden zoals die plaatsvinden binnen de huiselijke kring. De werktijden lopen van 19.30 uur tot 24.00 uur; aansluitend aan de avonddienst dient in de woonflat overnacht te worden. Telefonische inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer H. AOk ken, hoofd civiele dienst, telefoon 070-20.93.60, toestel 1120. Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan mw. I.C. Vooijs, personeelsfunctionaris, Burgemeester Banninglaan 1, fe 2262 BA Leidschendam; onder vermelding van het vacaturenummer. Voor onze afdeling engineering zoeken wij e m/v HAARLEM-HOLLAND Hembrug is gespecialiseerd in het ontwerpen, produceren en worldwide marketen van ultra precisie CNC-draaimachines. Deze zgn. diamantdraai- machines hebben een nauw keurigheid van 0,1 micrometer en zijn voorzien van moderne hydrostatische lageringen, uiterst preciese lineaire meetsystemen en geavanceerde CNC-besturings- systemen. Zij worden toege past voor technisch zeer hoog waardige produkten die zich kenmerken door extreem hoge maat- en vormnauwkeurigheid, hoge oppervlaktekwaliteit en complexe geometrie, zoals lasersplegels, polygonen, computer hard disks, videorecorder motorhuizen, luchtlagers, glass fibre connectors, enz. Kortom: Hembrug bouwt hi-tech draaimachines voor hi-tech produkten! Beknopte functie-inhoud: - ontwikkeling van software voor PLC's en microcomputers gekoppeld aan CNC besturingssystemen - het begeleiden van de projectering en engineering van hardware installaties voor onze machines - het maken van probleem analyses voor servo- aandrijvingen - het assisteren bij toepassing van geavanceerde electro- nische meetapparatuur bij functietesten van nieuwe machines - kwaliteitsbewaking van de electrische en electronische installaties van de machines - het volgen van ontwikkelingen op hardware en software gebied t.a.v. moderne besturingstechnieken. Wij denken hierbij aan iemand met: - afgeronde academische opleiding in electronica - goede kennis van moderne besturingstechnieken - belangstelling voor zowel microelectronica als fijnmechanica - aktieve kennis van de Engelse en Duitse taal - prettige contactuele eigen schappen. i het Dan zien wij uw schriftelijke sollicitatie graag tegemoet! Eventueel kunt u voor nadere informatie contact opnemen met het hoofd van onze engineering- afdeling, de heer Ir. D. Szepesi. Hembrug B.V. Postbus 531, 2003 RM Haarlem H. Figeeweg 1. 2031 BJ Haarlem. Tel. 023 - 319174 Telex 41222 figee nl Telefax: 023 - 329305 Bal Borst B.V. Agenturenhandel In Sierteeitgewassen. zijn sinds kort onderdeel van Cor van Duyn Beheer B. V. te Rijnsburg. Gevraagd wordt voor direkt: Funktle eisen: - MBA diploma en studerend voor SPD. - Ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking. - Ervaring met opstarten van de administratie. - Kennis van de Engelse taal. - Leeftijd ca. 30 jaar: Geboden wordt een zelfstandige funktie met voor de toekomst gunstige perspektieven. Sollicitaties te richten aan: De heer H. T. Laupman p/a Cor van Duyn Beheer B.V., Postbus 98, 2230 AB Rijnsburg. IN DE TECHNISCHE SECTOR C02 lasser Voor een betonbewapeningsbedrijf in Katwijk zoeken wij een C02 lasser voor het lassen van betonvlechtwerk. Ervaring is een vereiste. Het werk is voor langere tijd. Aanvang: 9-6-'87. LTS-er metaal Voor een metaalbedrijf in Sassenheim zijn wij op zoek naar een lts-er metaal die diverse werkzaamheden gaat verrichten. Gevraagde leeftijd: 18-20 jaar. Het werk gaat 4 weken duren. Je kan zo snel mogelijk beginnen. Elektro-monteur Voor een bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een eerste elektro-monteur voor zowel nieuw- als utiliteitsbouw. De werkzaamheden gaan langere tijd duren. Aanvang: direct. Grafisch medewerker Voor een bureau in Oegstgeest zoeken wij een medewerker voor de reproduktie-afdeling, die zowel de offset- als de fotocopieerapparatuur gaat bedienen. Ervaring met zulke apparatuur is gewenst, doch niet vereist. Gevraagde leeftijd: tussen de 18-20 jaar. Het werk gaat zeer lange tijd duren. Aanvang: direct. Boommarkt 3a, Leiden

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 24