EDERLAND NEDERLAND ELEVISIE TOEGELICHT göZHZZl popfeest met Tina Turner 1EI RIJDAG 29 MEI 1987 RADIO-TV PAGINA 29 18 Jjj Dp Nijmeegse Goffertweide Elke Sommer en Robert Vaughn in 'The Venetian Af fair", een uit de jaren zestig date rende Ameri kaanse spionage- film, die van avond op het TROS-scherm is te zien. (Nederland 1,23.10 uur). (foto GPD) Noord, terwijl hij met vrouw nummer 2 het leven deelt in Am sterdam-Oost. Een klein ongelukje dreigt dit dubbelleven echter te verstoren. De rollen worden gespeeld door John Leddy, Diana Dobbel- man, Tanne Hartzuiker, Piet Bambergen, Jacques Fortun en Rudy Falkenhagen. (Nederland 1, 20.28 uur) Aktua Export De Nederlandse uitvoer naar Ja pan is onderwerp van gesprek en reportage in Tros Aktua Export. Goeie Buren 9 Onderdeel van de zomerpro- 8 gram mering bij de TROS is de J5 uitzending van een aantal kluch- j" ten. Vandaag staat 'Goeie Buren' 2 op het programma, een vertaling 8 van Ray Conney's 'Run for your 15 o wife'. 5 Hoofdpersoon in het luchtige 10 verhaal is een gewiekste Amster- 7 damse taxichauffeur, die er door j® slim manipuleren in slaagt een j perfect georganiseerd dubbelle- 7 ven op na te houden. Hij is dub- 11 o bel getrouwd en woont met echt- 10 genote nummer 1 in Amsterdam- 13 EENDE-EIEREN IN BH - Een week lang heeft de 13-jarige Wil lie Verver uit Assen twee eende eieren in een bh meegedragen. Het meisje nam op deze originele wijze de taak van een nalatige moedereend over, die de eieren achterliet bij de vijvers bij een bejaardencentrum in Assen. „Ze moesten op lichaamstem peratuur blijven", legt de 'draag moeder' uit „en daarom droeg ik ze in een bh van mijn zus. 's Nachts lagen ze in een brood trommeltje met watten. Onder de dekens bleven ze heerlijk Helaas mochten de inspannin gen van Willie niet baten: beide kuikentjes legden kort na het uit komen het loodje. MILIEU-ESTAFETTE - Meer dan honderd min of meer beken de Nederlanders doen mee aan de ruim 460 kilometer lange Pie terpad Milieu Estafette, die mor gen op de Sint Pietersberg in Maastricht start en op 13 juni moet eindigen in het wadden- dorp Pieterburen. Tijdens de mi lieu-actie wordt de aandacht vooral gevestigd op de vogels en de Vogelbescherming. Het motto van de estafette is: „Ik wil ze zien vliegen." Onder anderen Maarten 't Hart, Simon Vinkenoog, Lori Spee, Lenny Kuhr, Wim Kok, Hans van Mierlo. Hedy d'Anco- na, Felix Meurders, Wubbo Oc- kels en oud-minister Winsemius zullen een of meerdere etappes van gemiddeld 17 kilometer af leggen. Minister Nijpels (milieu beheer) brengt het stokje in Pie terburen. ACTE BLOOT - Porno-actrice Ilona Staller, kandidate in de Ita liaanse parlementsverkiezingen van volgende maand, ontblootte op Hemelvaartsdag voor het par lementsgebouw in Rome haar boezem. De bekendste pornoster van Italië, in wier seksshows de politie dikwijls ingreep omdat zij op schennis van de eerbaarheid zouden neerkomen, doet op 14 juni mee voor de op stunts belus te Radicale Partij. Pornografie, zei Staller, is ge weten, minder onderdrukking, minder geweld en radicaal. La ten we de liefde een kans geven, laat ons het leven laten op bloeien. PRIVE-GEHEIMEN - Het dag blad van de Chinese communis tische partij, de Renmin Ribao, heeft met afkeur geschreven over een tijdschrift dat de privé „geheimen" had prijsgegeven van een bekende schrijver. Het tijdschrift had onlangs een overdreven verslag gedaan van de eerste liefde van de schrijver, aldus de krant, die zulks in strijd met de grondwet achtte en een voorbeeld van de .corrupte prak tijk' om details te publiceren over het persoonlijk leven van mensen. Volgens de Chinese grondwet mag geen inbreuk worden ge maakt op iemands persoonlijke rechten, waaronder zn reputatie, aldus de Renmin Ribao. De manifestatie Amsterdam Cul turele Hoofdstad van Europa 1987 kampt nog met een tekort van anderhalf miljoen gulden. Amsterdam is, na Athene in 1985 en Florence in 1986 de derde stad van allure die zich een jaar lang mag tooien met die eretitel Cul turele Hoofdstad van Europa'. Volgend jaar is Berlijn aan de beurt. Het initiatief is indertijd genomen door de Griekse minis ter van cultuur, Melina Mercou- ri. Onder leiding van haar jonge re broer Spyros werd twee jahr geleden in een half jaar tijd een indrukwekkende manifestatie van de grond getild. Om precies te zijn: eind november 1984 ging de organisatie van start, op 21 juni 1985 was men klaar. Met wat? Met een aantal uit de grond gestampte tentoonstellingen en theatervoorstellingen? Ook dat. Een schitterende tentoonstelling over Griekenland en de Zee. Een tentoonstelling over Byzantijnse kunst. Een tentoonstelling rond de Acropolis. Een tentoonstelling over Cyprus (en de ravage die daar de laatste jaren door de Turkse bezetters onder de eeuwe noude kunstschatten werd aan gericht). Maar dat was nog niet de quin- tessens van Melina Mercoun's be leid met betrekking tot Athene Culturele Hoofdstad van Euro pa. In dat halve jaar werd aan de rand van de stad in een steen groeve ook een nieuw openlucht theater, het Petra-theater ge- creeerd voor 1200 toeschouwers. Een zeer groot soort loods bij de haven van Piraeus die eigendom is van de vakbond, werd omge toverd tot een (blijvend) tentoon stellingsgebouw waar 'Grieken land en de Zee' op voorbeeldige wijze werd geëxposeerd. Het ou de Nationale Archeologische Mu seum kreeg een geduchte face-lift, waarbij de ouderwetse rommeli ge wijze van tentoonstellen werd vervangen door een moderne, overzichtelijker manier van ex poseren. Het oude universiteits gebouw in de Plaka, waar een eethuis of zoiets bezit van had ge nomen, werd opgekocht, geres taureerd en tot Byzantijns mu seum omgevormd. Het beziens waardige Schliemann-huis de man die Troje ontdekte) werd ge restaureerd. En het aardigste van alles was misschien nog, dat men in dat halve jaar ook nog aan de 'entree' van die nieuw ge creëerde musea had gedacht. De vervallen huisjes in de omgeving van het Byzantijnse museum in de Plaka werden opgeknapt, en iets dergelijks gebeurde in de on middellijke omgeving van dat museum in Piraeus. Maar kostte dat dan allemaal niet handenvol geld? Zeker, ze ker. Om precies te zijn bijna 1 miljard drachmen, oftewel 25 miljoen gulden. Maar nu staat er dan ook iets! Een theater meer, een paar musea meer, en een hoop goodwill meer bij de buiten landers die Athene in 1985 be zochten. De beknibbelende, krui- deniersachtige wijze waarop on ze regering in de persoon van mi nister Brinkman deze manifesta tie heeft bejegend, is vergeleken met de Griekse aanpak, en die van Berlijn volgend jaar, toch wel heel beschamend. De over heidssubsidie voor Culturele Hoofdstad en Holland Festival samen is 2 miljoen gulden, waar van WVC anderhalf miljoen en Amsterdam een half miljoen voor zijn rekening neemt. Ik wou dat ik het had (mijn bank trouwens ook), maar voor een internatio naal georiënteerde manifestatie waarmee je de kunstlievende buitenlanders naar Amsterdam trekt en het buitenland ook eens het 'andere gezicht' van Amster dam kan laten zien (Amsterdam is zwaar gekelderd op de lijst van populairste toeristische hoofdsteden van Europa), is het natuurlijk een habbekrats Het meest beschamende is mis schien nog, dat onze overheid er aanvankelijk geen geld voor over had om die kant-en-klare ten toonstelling 'Griekenland en de zee' naar Nederland te halen. Dat ze nu toch komt, in november in de Nieuwe Kerk. is minder aan Nederland (Brinkman) dan aan Griekenland (Mercouri) te danken. WVC betaalt er 50.000 gulden voojAmsterdam ook 50.000 gulden, voorts is er een garantie van 25.000 gulden, bij elkaar 125.000 gulden, wat dus nogal schriepeng afsteekt bij de 500.000 gulden die het Grieken land kost om deze omvangrijke en kostbare tentoonstelling over te hevelen naar Amsterdam. Ik heb Spyros Mercouri gevraagd of hij zich niet 'verraden' voelde door Amsterdam/Nederland, om dat er van zijn en Melina's opzet: een manifestatie waar de cultu ren van de verschillende Europe se volkeren elkaar ontmoeten, in Amsterdam zo weinig was te rechtgekomen. 'Verraden' vond hij te veel gezegd, maar teleurge steld was hij wel. „Ik had meer verwacht", zei hij. „De produkti- viteit van cultuur zit hier in dat ze ons tot betere mensen maakt, dat ze ons leert het leven op ver schillende manieren te bekijken, dat we dankzij haar de levens omstandigheden waarin we ver keren beter leren begrijpen, en dat we sneller tot de essentie van de problemen leren komen. En dan niet op een boze, geprikkelde manier maar op een begrijpende manier. Cultuur is de beste inves tering die je als mens kunt ma ken!" RECORDPRIJS CHAGALL - Een werk van de Franse schilder Marc Chagall heeft op een vei ling van Sotheby in Israël een re- cordprijs opgebracht van 858 duizend dollar (ruim 1,7 miljoen gulden). Het in 1973 gemaakte doek, ge titeld „Bloemen", ging naar een Amerikaan die onbekend wilde blijven. De prijs die voor het doek werd betaald bedroeg bijna het dubbel van waarop Sotheby had gerekend. Op 11 mei werd op een Sothe- by-veiling in New York 1,43 mil joen dollar betaald voor het schilderij „Circus Scène". Dat was de hoogste prijs die ooit werd betaald voor een werk van Chagall uit zijn late periode van 1960 tot aan zijn dood in 1985. De Nederlandse Karin Snel- lers is woensdagavond in Baden Baden gekozen tot Miss Europa. De Oostenrijkse Monika Marek (I) werd tweede en de Noorse Hilde-Kristin Nygaard (r) derde. (foto ANP) BEGRAAFPLAATS ONT DEKT - Russische bouwvakar beiders hebben in de stad Anapa aan de Zwarte Zee een antieke Griekse begraafplaats blootge legd. Bij het leggen van funda menten voor een openlucht-bio scoop werden 36 ongeschonden graven ontdekt. In de graftomben lagen siera den uit de kolonie van Gorgip- pia, een handelscentrum dat ver maard was om zijn vakman schap. De archeoloog Nikolaj Nesterenko zei dat de vondst "ui termate zeldzaam" was. In het programma zijn ook in terviews opgenomen met het net benoemde IOC-lid Anton Gee- sink, die zijn ervaringen met Ja pan en de Japanners graag met anderen deelt, en met Dick Bru- na, wiens boekjes en tekeningen in Japan zeer populair zijn. (Ne derland 1, 22.20 uur) Daar sta ik voor In 'Daar sta ik voor' krijgen men sen met een opmerkelijke stel ling op het gebied van geloof, moraal of maatschappij de kans deze stelling te verdedigen te genover een aantal opponenten. De aflevering van 'Daar sta ik voor' die vanavond te zien is, heeft als thema: de waarde van het strafrecht. Oud-officier van justitie en politierechter mr. J.J. Abspoel staat centraal. In de loop der jaren heeft hij zich ge profileerd als een markante per soonlijkheid, wiens uitspraken niets aan duidelijkheid te wen sen overlaten. De gasten die met Abspoel in debat treden zijn J.A. Blaauw, hoofdcommisaris van politie te Rotterdam, J. Doek, oud-kinderrechter en hoogleraar privaatrecht aan de VU te Am sterdam en een vertegenwoordi ger van de Coornhertliga. Het debat wordt geleid door Erik Jurgens. (Nederland 2, 22.45 uur) IJMEGEN (GPD) - Het Lochem- èstival wordt een jaarlijks terug- en lerend popfestijn op de Goffert- ianbveic*e in Nijmegen. Dat besluit iebbieeft organisator Joost Carlier gis- n mferavond genomen, meteen na af- oop van het door ruim 45.000 be- :oekers bijgewoonde openlucht je^ pektakel. Weliswaar wil hij eerst ,etieJ°g de reacties van omwonenden nfwachten, maar ambtenaren van jemeente en politie toonden zich sen teer tevreden over het verloop van g|iet Hemelvaartsdagfestival in het [in stadspark De Goffert. ineo Earlier had gerekend op mini- wa(naal 50.000 bezoekers - zeker na- f lat in de voorverkoop al zo'n 12.000 kaartjes waren verkocht - wat(naar kwam, vannacht bij het op- iscj1naken van de balans, niet verder n jlan 45.000 verkochte toegangsbil- afkdetten- ^an hen hadden overigens nrn^erreweg de meesten de optredens elka^an °*e eers*-e vie1" groepen laten schieten. Robert Cray, Tina Turner ën UB 40 waren de publiekstrek- i Lèers- ^as 'n ^oop Van namid- dag werd het echt druk op het fes- Tival terrein. Financieel is het vol- 15- gens Carlier ook een succes gewor- 'g- den. l5- Wervelend als altijd toonde Tina Turner zich in haar ruim anderhalf rs uur durende show weer een po- 15- diumdier en de absolute topper Ie- van het festival. Op de hielen ge- de volgd trouwens door de groep UB 40. De organisatie had overigens alle q. zeilen moeten bijzetten om de bij- ra na 50-jarige 'Acid Queen' te kun- 0- nen laten optreden. Tina Turner had te kennen gegeven alleen met Tina Turner tijdens haar optreden in Nijmegen. haar eigen 'backing-line' (deel van installatie) te willen spelen. En die stond nog in het Franse Lyon. Een vliegtuigstaking in Frankrijk bracht Carlier en de zijnen danig in de problemen. Liefst drie vracht wagens werden naar Frankrijk ge stuurd om de installatie op te ha len. Twee van die auto's dienden uitsluitend als reserve, voor het ge val een van de andere wagens met pech zou komen te staan. Kort voor aanvang van Tina's optreden arriveerde het convooi. Tina Tur ner kon ruim een uur later dan in het programma stond aangekon digd haar show beginnen. En alle wachttijden werden goedgemaakt. In een zeemlederen pakje liet Tina Turner zich opnieuw van haar bes te kant zien. Een optreden, iden tiek aan haar concerten in Ahoy. Het Britse gezelschap UB 40 toonde zich een waardige afsluiter van het festijn. De Britten, gesteund door een reusachtige schare fans, maakten er een echt feest van, dat gister avond klokslag tien over tien was afgelopen. Nog geen twintig minu ten later begon het te regenen. TROS 18.15 De mooiste foto's maak je zelf, cursus basisfotografie. Deel 2: Landschap, (herh.) TELEAC 18.30 Structuur In basic, les 11. (herh.) TROS 19.00 Alf. Afl.22: Waar...of niet waar? (Weird science). Alf pro beert Brian enige kennis omtrent het heelal door te spelen, dit pakt echter vrekeerd uit... 19.25 Dierenmanieren NOS 20.00 Journaal. (T.T.) TROS 20.28 Goeie buren (Run for your wife). Nederlandtalige klucht van Dennis Ramsden. Door het wisselende werkschema van haar man, lukt het een vrouw er twee huwelijken op na te houden... 22.20 TROS Aktua export, magazine. Vandaag: Japan 23.00 Uw week In de sterren 23.10 TROS Weekend-film: Een dodelijk spel (The Venetian af fair), Amerikaanse speelfilm uit 1967 van jerry Thorpe. Een Amerikaans diplomaat blaast alle hoofdkwartieren van een vre desconferentie op, dat daarbij slachtoffers vallen telt voor hem niet. Een journalist raakt bij de zaak betrokken en probeert door te dringen tot de oorzaken van dit geweld NOS 00.45 Journaal 00.50 Nieuws voor doven en slechthorenden ZATERDAG NOS 09.30 Nieuws voor doven en slechthorenden TELEAC 10.35 Personal Computer II, les 12. (herh.) 11.05 Einde NOS 13.00 Nieuws voor doven en slechthorenden KRO 15.00 De zon tegemoet, twaalfdelige West-Duitse serie over vier mannen en een meisje die met een oude vissersboot in Grie kenland het avontuur zoeken. Met: Raphael Wilczek, Heinz Petters, Erwin Steinhouwer, e.a. Deel 1De kennismaking 15.50 Flevolijn, een trein op nieuw land, documentaire over de zeven jaren die vooraf gingen aan de Flevolijn, die morgen officieel in gebruik wordt genomen 16.30 Candy, candy. Afl.37: Een onverwacht weerzien 16.55 En ik ben Christian Hahn, Duitse jeugdserie. Afl.1Een oud gebruik. 1760 De twaalfjarige kleermakerszoon Christian is de jongste koksmaat in het kasteel van de graaf. Daarom krijgt hij, volgens een oud gebruik, allerlei lekkernijen uit de keuken mee naar huis KRO 17.41 De gendarme van Saint Tropez (La gendarme de Saint- tropez), Franse speelfilm uit 1964 van Jean Girault. de ijverige gendarme Cruchot wordt bevorderd naar Saint Tropez, waar zijn collega's het niet zo nauw nemen. Omdat zijn dochter, de knappe Nicole, indruk probeert te maken op haar nieuwe vrien den, raakt de gendarme betrokken bij een schilderijenroof NOS 18.15 Nieuws voor doven en slechthorenden 18.20 Paspoort voor Spanjaarden 18.30 Sesamstraat 18.45 Jeugdjournaal. (T.T.) 19.00 Journaal NCRV 19.12 Olympische Sportkwls, spelprogramma voor de jeugd 20.50 THe Cosby Show. Tijdens een kaartavondje wordt Cliff overtroefd door zijn oude kameraden 21.15 HUI Street Blues, afl.: City of refuse. Bobby Hill wordt bedreigd en Hunter mag de straat weer op 22.00 Meditatief moment 22.10 Gesprek met de minister-presidentNOS 22.30 Journaal IKON/RKK 22.45 Daar sta Ik voor, maandelijks programma waarin een spe ciale gast een opmerkelijke stelling verdedigt tegenover een aantal opponenten. Thema: De waarde van het strafrecht 23.28 Een bericht van de Wilde Ganzen NOS 23.30 Nieuws voor doven en slechthorenden NCRV 23.35 The Formula, Amerikaanse speelfilm uit 1980 van John G.Avildsen Een strijd van leven en dood om geheime docu menten die tijdens de oorlog van de Duitsers ontvreemd wer den 01.25 Einde 18.00 Tik Tak 18.05 De tovenaar van Oz (The wi zard of Oz), Japanse serie 18.30 Bingo! Wekelijks hitparade programma 19.15 Uitzending door derden: Programma van de Socialisti sche Omroepvereniging 19.40 Mededelingen' 19.45 Nieuws 20.10 Weerbericht 20.20 Extra time progró 20.55 Wereldoorlog II: Het Verzet AllVechten om te overleven 22.40 Première, filmnieuws 23.10 Nieuws met aansl Coda 23.30 Einde 18.45 Babel, magazine 19.23 Intermezzo: Bourrée anglai- se, uit partita in a kl.tBWV 1030, Bach, uitgevoerd door F Theuns, dwarsfluit 19.25 Oshin. Japanse serie 19.40 Mededelingen en program ma-overzicht 19.45 Koningin Elisabethwedstrijd vóór piano. Rechtstreekse uit zending van de finale. Gelijktijdig in stereo op BRT 3 België/Frans 1 18.00 Carrefours week-end 19.00 Journaal 19.03 Ce soir, regionaal magazine 20.00 Nickel Odéon, spelprogram- 20.25 Grand écran: Lino Ventura- cyclus. Le Ruffian, Frans/Cana dese speelfilm uit 1982 van José Giovanni 22.10 Journaal 22.40 Rox box, popmuziek ZATERDAG 08.30 Nouba nouba. gevarieerd kinderprogramma 09.30 Spreek met ons mee, cursus Radio 1 na 18 uur NOS: Elk heel uur nieuws AVRO 19.02 De burgemeester is jarig NCRV: 20.02 Water en vuur. 21 02 Mengpaneel. 22 02 NCRV-Vnjdag- sport. NOS: 23.05 Met het oog op morgen. VOO. 0.02 Stemband 2.02 Oh. wat een nacht. 5 02 Ook Radio 2 na 18 uur AVRO: 18.03 AVROs radiojour naal. 18.15 Minjon magazine. 19.00-07.00 Zie Radio 1 Radio 3 na 18 uur NOS: 18.03 De Avondspits. VOO 19.02 Curry Van Inkel 22.02 Countdown café 11.20 Interwallonie: 12.00 Rox Box, gev; renprogramma 18.25 (S) Solo für 12, spelpro- 199OoTs)aWWF-Club-hve 19.57 Programma-overzicht 20.00 Tagesschau. TT ondertiteld) 20.15 Die schone Lügnenn, Duitse speelfilm uit 1959 van Axel von 21.50 Gott und die Welt Muss die Lust denn Sünde sein? Docu mentaire over het verschil in mo raal van verschillende groepen 22.30 Tagesthemen met bencht 01.20 Tagesschau 01.25 Nachtgedanken. beschou- ZATERDAG 10.00 Tagesschau und Tagesthe men. actualiteiten 10.23 Die Sporl-Reportage 10.55 Gustl Bayrhammer in Weissblaue Geschichten 11.50 Umschau 18.20 Ein Engel auf Erden, vervolg 18.56 Programma-overzicht 19.00 Heute 19.30 Auslandsjournal berichten van buitenlandse corresponden- 20.15 Der Alte. misdaadserie 20.02 Europees Concert Podium het Deens Radio Symfonie Orkest o.l.v. Zollman m.m.v Rafael Ra mos. cello (20.50-21.05 Muziek- spiegel) 22.00 Horizon NOS: 23 00 NOS Jazz Radio 5 na 18 uur EO: 18.10 Belgie totaal P P 18.20 Uitzending van de RPF. KRO. 18 30 Taal en Teken NOS: 19.00 Pro gramma voor buitenlandse werkne mers (19.00 Turks 19.20 Marok kaans 19.50 Spaans. 20.00 pro gramma voor Italianen) EO: 20.30 De bijbel open 21.00 De school agenda. 21 15 Zicht op Israël Theologische verkenningen OMROEP RIJNLAND Radio 1 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws TROS 7.03 TROS Nieuws Show, met om 7 09 Natuurrubriek 7.20 Het weer, 21.15 Der Sport-Spiegel: Das Mil- lionending im Armenhaus. Re portage over het opbloeiende voetbal in Napels sinds Diego Armando Maradona daar de lei ding heeft 21.45 Heute-Journal 22.10 Aspekte, cultuurmagazine 22.50 Die Sportreportage 23.20 11 Uhr 20, Misdaadfilm 00.25 Heute ZATERDAG 18.30 Hallo Spencer, kinderserie 19.00 Aktuelle Stunde, regionaal magazine met nieuws en sjx>rt 20.00 Tagesschau met weerbe- 20.15 Lander-Menschen-Aben- teuer Eden auf Erden, docu- eiland Samoa 21.00 Unerhört - Die Geschichte der Deutschen Frauenbewe- gung von 1830 bis heute, 12-de- lige documentaire-serie over de geschiedenis van de Duitse vrouwenbeweging 21.45 Stunde der Fenster 22.15 Das Juwel der Krone (The jewel in the crown). Engelse tv- serie naar de roman van Paul Scotl 23.10 Nachgespielt Dollar Brand, filmportret van de Zuidafrikaanse jazz-pianist Abdullah Ibrahim, (NOS: 7.30 Nieuws) 7 40 Uitgaan stips; 7 48 Toerisme; 8.06 TROS Aktua; 8 24 Ontbijtgast van de week. 9.03 Introductie Prijzenslag; 9.05 Ontbijtgast vd week, 9.20 Overz. kranten; 9 30 Recept van de dag;9 45 Kieskeurig; 9.57 Introduc tie Kamerbreed; 10.08 Show nieuws; 10.20 Prijzenslag. 10.30 Kieskeurig op wielen. 10 40 Sport agenda. 10 50 Finale prijzenslag. 11 03 TROS Kamerbreed 12 00 TROS Nieuws Show, met om 12 03 Oud Plaatwerk. (NOS: 12.56 Mede delingen voor land- en tuinbouw) 13 06 TROS Aktua; 13.30 Finan cieel nieuws, 13.40 Mensen uit het nieuws, 14 40 Doe 't zelfrubriek, 14.50 Vijf minuten van Herman Pie- ter de Boer, 15.08 Medische ru briek; 15 20 Overz avondkranten, 15 35 Sportagenda; 15.50 Jeugd- sport; 16.10 Dierenmanieren, 16.30 Van boeken bezeten, 16.50 Film en videonieuws 17 06 TROS Aktua magazine Radio 2 voor 18 uur NOS: Elk heel uur nws. VARA: 7.03 De wind 7.13 Hallo Hier Hilversum ZATERDAG 09.00 News of the 18.35 The R| 19.00 Journaal en weerbericht 19.35 London Plus, regionaal meuwsmagazine 21.10 Dynasty. Amerikaanse serie 22.00 Uitzending van de politieke partijen 22.10 Journaal en verkiezingen '87 23.05 Whicker s World, serie re portages. waarin Alan Whicker praat met Engelse die naar de VS zijn geémigreerd Afl. Living with uncle Sam 0.00 Omnibus, serie documentai res. Afl. Michael Angelo revea led, documentaire over de r fondschildering pla- Sixtijnse halverwege is gevorderd 00.50 Champion, Amerikaanse speelfilm uit 1949 van Mark Rob- 02.25 Weerbericht 07.45 TV-cursussen 09.30 The family Ness 09.35 Dogtanian and the three weekend). 10.03 De ken. 11.03 Tussen Barend en Van Dorp 12 03 De Rooie Haan. 14.03 Wie in 't Nederlands wil zingen Radio 3 voor 18 uur NOS. Elk heel uur nws NCRV. 7.03 Vroegop 7 30Rabarbara 8.03 Pop non stop 9.03 Gospel-rock 10.03 Popsjop. 12.03 Lost Vast Special 14.03 Tussenuur 15.03 Popsta tion 16.03 NCRV-Zaterdag-Sport Radio 4 voor 18 uur AVRO: 7.00 Nws. 7.02 Affiche - 4 10.00 Caroline 11 00 Kurhauscon- cert: Maastrichts Salon Orkest VOO 12.00 Strauss Co 13.00 Veronica Klassiek 16 00 Lang leve de opera! ,15 The Water margin: A dutiful Selander 20.20 Tekenfilm 20.30 The Education Programme 21.00 eglonaal verkiezingspro gramma 21.30 Gardener's world, tuinmaga- 22.00 The hitchhikers guide to the 22.30 The Ritz, komische serie, waarin het nachtleven van de ja ren 80 centraal staat 23.20 Uitzending van de politiek partijen 23.30 Newsnight. actualiteitenma- 00915. Weerbericht 00.20 Rugby Union World Cup Tonga-Wales 01.10 The hustings, verslag van de verkiezingscampagnes 01.35 Einde Sky Channel 18.00 Falcon Island 18.30 The Ghost and Mrs. Muir 19.00 The Flying Nun. The Lottery 19.30 Seven Little Australians 20.00 Ritter's Cove 20.30 Emerald Point 21.25 Cimarron City 22.20 Dutch Football 23.20 Ask dr. Ruth 23.50 Sky Trax. Popmuziek 00.50 Closedown met7 (herh 9.45 Dag dokter, les 6 (herh.) 10 00 Taal van alledag, les 8 EO 10 15 De muzikale fruit mand 11.15 Tijdsein-Thema (NOS 12.00 Nws 12.05 Hallo Ne derland 12.25 EO...in de regio 12.45 Vragen naar de weg (NOS 13.00 Nws) 13.10 Ronduit Praise 13 30 Opo Doro (Open deur) VPRO 14.00 Euroburo 15 00 Het spoor 16.00 Het spoor terug dege- schiedems opnieuw verleid EO 17 00 Licht en uitzicht OVER HEIDSVOORLICHTING 17 46Ge- sprekken met vrouwen, informatie over emancipatie NOS: 17 56 Me dedelingen en Nws RADIO WEST 7.15-8.00 ochtendmagazine met nieuws, aktualiteiten, weers- berichten en verkeersinformatie 12.00-13.00 Lunch-uur. met nw.soverzicht, progr.aank., ser- vicerubr., weerber., verkeersinf land- en tuinbouwinfde kwis Hebbes en de voorstelling van de 38.00 Fun Factory D8.30 The Cisco Kid 11.10 Barrier Reef 18.00 Under the Mountain 18.30 Moon Jumper 19.00 Game for a Laugh 19.30 Wild World 20.30 Some Mothers do ave em 21.00Hot Pursuit 22.00 Super Channel News 22.30 Super Sport 23.30 Tales of the Unexpected 00.00 Rox Box 01.00 Rockin at the speed of light 02.00 Power Hour 03.00 Boogie Box 04.00 Chart Attack with Simon Pot ter 07.00 Boogie Box 08.00 Funbus 11.30 Rox Box 18.00 Récróation 18.40 Des chiffres et des lettres 19.00 Millésime 19.30 Le Rodeur 20.35 Concours Choréographlque International de Bagnolet 22.00 Journal Télévisé 22.30 Concours Musical Internatio nal reine Elisabeth de Belgique

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 29