'Mister LDWS' beloont zichzelf UVS verlangt naar einde van seizoen Lugdunum nu afgegleden naar onderste regionen Roodenburg heeft lot na winst in eigen hand SVLV met junioren opnieuw succesvol Na nederlaag tegen Alphense Boys Laatste duel met Den Hoorn beslissend Ger de Roode neemt afscheid met kampioenschap Oud tegen jong LDWS Keeper Lisse breekt arm Kansloze nederlaag bij Elinkwijk LFC sluit tegen Altior af in stijl Blauw Zwart bijna gered MAANDAG 11 MEI 1987 SPORT PAGINA 13 LEIDEN - Het moet Lugdunum- trainer Sjaak Rijsterborgh toch wel vreemd overkomen dat na de giste ren opgelopen nederlaag tegen Al phense Boys (O-l)zijn ploeg in de onderste regionen is beland. Stad genoot Roodenburg kan zelfs, in dien het de uitwedstrijd tegen Den Hoorn in winst omzet, met de ploeg uit de Kikkerpolder op gelij ke hoogte komen. Alphense Boys daarentegen heeft zich zo goed als in veiligheid gespeeld. Lugdunum moest door een aan tal blessures met een vijftal inval lers tegen de Alphense ploeg aan treden. Zo ontbrak doelman Wim Eradus (Johan Ouwerkerk was zijn vervanger) en werd Daan Kooi- mans buiten de basis gehouden. Per slot van rekening geeft Kooi- mans er het volgend seizoen de brui aan en het leek Rijsterborgh een goede zaak wat nieuwe spelers uit te proberen. Wim van As speel de nu laatste man en Peter van Tongeren voorstopper. Alphense Boys had in de eerste rondgang de beste kansen. Kees van Vliet en Johan van Capel kre gen wat mogelijkheden en Marco Parinussa kon de mooiste op zijn naam schrijven. Zijn stijlvolle kop stoot verdween echter aan de ver keerde kant van de paal naast het doel. Aan Lugdunum-kant zag Ed win Verhoogt na een combinatie met Jeroen Brussee zijn schot over het doel van de Alphense goalie Arie Tollenaar vliegen. In de tweede rondgang moest Al- phenaar Robert van der Laan dankzij een ernstige knieblessure het veld verlaten en zag trainer Paul Bahlmann zich genoodzaakt A-junior René Vergeer in te zetten. Dat bleek achteraf gezien een 'gou den' wissel. Na een overtreding van Leidenaar Ronald Rosdorf mocht Frank Bakker in de 65ste minuut een vrije trap nemen die door Vergeer bij de verste paal werd ingegleden (0-1). Lugdunum zette daarop alles op alles op de achterstand ongedaan te maken, maar doelman Tollenaar verijdelde op grootse wijze pogin gen van Verhoogt en Bert Bakker. Ook een beetje geluk werd Alphen se Boys niet ontzegd toen een lob van Johan Teske net geen doel trof. Lugdunum mag derhalve nog eens gaan nadenken en kan Al phense Boys zich van degradatie gevrijwaard zien. 'LEIDEN - Roodenburg heeft dank zij een 2-0 overwinning op VCS het lot in eigen hand gehouden. Met nog één wedstrijd te spelen heb ben de Leidenaars één punt voor sprong op Verburch en zijn op ge lijke hoogte gekomen met LENS, dat tegen Den Hoorn niet verder kwam dan 1-1. Door dit resultaat heeft de brigade van trainer Harry Talsma het lot weer geheel in eigen hand genomen en tegen Den Hoorn zal aanstaande zondag moe ten blijken of Roodenburg het tweedeklasserschap kan behou- Wim Oppelaar nam gisteren na den. dertig jaar en ruim 500wedstrijden r- afscheid van Lugdunum. zim wens: .nhl„^ v mI? •i>P ei2en ver* tj~ -j- j j i antwoordelnkheid van de spelers, „Hopelijk nemen de jonge knapen^ want "binnen de lijnen moet het de oudere over gebeuren, anders horen we niet in )to Loek Zuyderduin) de tweede klasse thuis", sprak hij. de mentaliteit t De Leidse oefenmeester bevindt zich in de gelukkige omstandig heid dat zijn pupillen zich terdege van hun taak bewust zijn. "Bij vormverlies geven ze dat zelf aan want het belang is duidelijk ge steld tekende hij de optimale in stelling. "Niemand heeft daar pro blemen mee". Zonder animator Cees Verver (griep) in de gelederen toonde Roo denburg over voldoende wils kracht te beschikken om een ster ke ploeg als VCS het hoofd te bie den. Wel dient daarbij te worden opgemerkt dat de Hagenaars niets meer te winnen of te verliezen heb ben en trainer Rob Jansen de hon neurs liet waarnemen door elftal begeleider Huib de Bruin. Jansen bevond zich op het moment van de wedstrijd bij het tweede elftal dat tegen UVS 2 kampioen kon wor den. UVS won overigens met 1-0 van de Haagse reserves. Desondanks wilde De Bruin van geen cadeautje weten en merkte op dat stadgenoot LENS het slachtof fer zou kunnen worden. Op weg naar Roodenburg raakten enkele spelers van VCS nog betrokken bij een verkeersongeval, maar dat had volgens de stand-in van Jansen geen invloed op het (matte) spel van zijn ploeg. De Bruin: "Bijna mijn gehele achterhoede is gebles- LEIDEN - 'Mister LDWS' nam uiteindelijk zelf maar het heft in handen. Getergd omdat in zijn afscheidswedstrijd de meest eenvoudige kansen (zelfs een strafschop) werden verkwanseld, beloonde Ger de Roode zichzelf met een passend presentje. Met de bevrij dende treffer even na rust in het thuisduel met Randstad Sport zette de 37-jarige spits het hypernerveuze LDWS op het juiste spoor. Nadat Erik van der Weijden de 2-0 had laten afroepen, kon de Leidse ploeg het kampioenschap van de vierde klasse niet meer mislo pen. Ger de Roode fungeerde uiteraard als stralend middelpunt. Hoeveel wedstrijden hij precies voor de kersverse derdeklasser heeft ge speeld, weet-ie niet. "Een stuk of 600", schat hij. Liefst 23 jaar maak te hij deel uit van het eerste elftal van LDWS. Waar broer Cees zich wel waagde aan overstapjes naaf Roodenburg, UVS, LFC en ZLC, bleef Ger de club trouw. Als 10-ja- rig jongetje meldde hij zich aan bij de vereniging, die toen nog op het terrein aan de Boshuizerkade speelde. Vier jaar later maakte De Roode reeds zijn opwachting in het eerste. Een gemakkelijke jongen in het veld is-ie nooit geweest. Niet voor zijn ploeggenoten, maar nog min- LEIDEN - LDWS neemt donder dag officieel afscheid van Ger de Roode. De kampioen van de vierde klasse speelt met de huidige gene ratie voetballers tegen een elftal 'oud-gedienden', zoals Leo de Jong, Piet Gubler, Gé Dubbelde- man en Gijs Collé. Om 19.00 uur wordt afgetrapt op het terrein aan De Vliet. der voor zijn tegenstanders. De Roode's prestatiedwang ging wel eens te ver. Door de tuchtcommis- sie opgelegde schorsingen hielden De Roode zo nu en dan op een voetbalmiddagje verplicht buiten de lijnen. Maar eenmaal in het veld was-ie voor LDWS van onschatba re waarde. Het bleek gisteren maar weer eens. "Ik had mij geen mooier af scheid kunnen indenken", kon De Roode zijn emoties na afloop nau welijks de baas. "Maar zo blij als vroeger ben ik niet meer. Dit is na tuurlijk niet mij eerste kampioen schap. Was dat het geval geweest, dan had ik mij wel wat uitbundiger gedragen". "Zes of zeven keer, dat weet ik niet precies" wapperde bij LDWS de kampioensvlag voor De Roode. Maar het was uiteraard niet alle maal hosanna. "Ik heb het een keer meegemaakt", herinnert De Roode zich, "dat we afdaalden naar de tweede klasse van de onderbond. Die had je toen nog". Daarna maakte LDWS zich in de zeventiger jaren op voor een op merkelijke opmars. Pas in de twee de klasse werd de Vlietclub een halt toegeroepen. De Roode ver keerde in die jaren in goed gezel schap. Aan de Vliet hulden toen malige vedetten als Cock van Weerlee, Piet Gubler, Gijs Collé, Pim van der Meer en Leo de Jong zich in het oranje-blauw. LEIDEN - Terwijl de prijzen al wa ren verdeeld of elders werden ver deeld, freewheelden de clubs in de zondagvierdeklassers naar het ein de van de competitie toe. SVLV-VTL 3-2 SVLV was met zijn ploeg vol A- junioren opnieuw succesvol. Ed ward Duindam nam in de tiende minuut op aangeven van Wim Oranje de 1-0 voor zijn rekening. Na een handige passeerbeweging wist Fred van Haarlem vlak voor rust goalie Dolf van der Zijl te ver schalken: 1-1. Direkt na de hervat ting zette Klaas Dekker zijn ploeg op een 1-2 voorsprong. SVLV nam daarop het heft in handen en kwam in de 60ste minuut via Wim Oranje op gelijke hoogte: 2-2. Tien minuten voor tijd kreeg Jelle Raap de bal op een presenteerblaadje aangereikt en trok de thuisclub als nog aan het langste eind: 3-2. Van Nispen-Unitas 3-2 Een onbevangen duel, waarin de Zilkers al snel via John van Eeden aan een 1-0 voorsprong kwamen. In de 20e minuut kwam Unitas op gelijke hoogte, toen Hans Oostdam de bal door de benen van goalie Ed Smit door in het doel prikte: 1-1. Niet ver van de rust leek Van Nis pen via doeltreffende kopballen van Ruud de Klerk en Rob van Saasse op een veilige 3-1 voor sprong gekomen. Een goed inge kopte bal van Hans Oostdam bracht de spanning echter tien mi nuten na de rust weer terug: 3-2. Verdere mogelijkheden liet Unitas echter onbenut. Meerburg-Docos 2-3 John van Veen hielp met een droge schuiver de verjongde Meer burg-formatie in de vijfde minuut aan een 1-0 voorsprong. Docos zocht daarop de aanval en zag Pe ter van der Kooy in de 20ste mi nuut op aangeven van John Ver haar tegenscoren: 1-1. Cock van Bohemen bracht Docos tien minu ten na de hervatting op een 1-2 voorsprong, die echter in de 70ste minuut door John van Veen teniet werd gedaan: 2-2. Vlak voor tijd bracht een door Erik Roos fraai af geronde combinatie met Pedro Hilleger Docos alsnog de zege: 2-3. Teijlingen-WSB 0-3 In het eerste part kreeg de thuis club volop kansen. Robert van Leeuwen kwam daarbij met scho ten tegen paal en lat nog het dichtst by de roos. Na de hervat ting sloeg WSB via snel combina tiespel zijn slag. In de 67ste minuut zorgde Walter Pennings voor het laatste zetje na een inzet van John Jansen: 0-1. Gert-Jan Rotteveel en Berend van der Linden zetten de Noordwijkerhouters daarna op 0-3. Quick Steps-UDO 2-2 Na een rustige eerste helft, open de Ger Oudshoorn in de 55ste mi nuut vanaf de penaltystip de score: 0-1. De thuisclub kwam daarop vlotjes met 2-1 aan de leiding, waarna Ron de Jong zijn ploeg in de 65ste minuut op 2-2 bracht. De zelfde De Jong trof daarna nog paal en lat, waardoor UDO met het gelijke spel genoegen diende te ne men. DWO-Wassenaar 2-1 Wassenaar weerde zich voortref felijk tegen de kampioen, al zag de afscheidnemende keeper Leo Pies- sens zich bij de aanvang van de tweede helft wel onverwacht ge passeerd: 1-0. Tien minuten voor tijd leek het doek met 2-0 gevallen, maar Erik Vermeulen scoorde on middellijk tegen: 2-1. DSS-Hillegom 3-0 Een kansloze nederlaag voor de Bollenstrekers, die verlost van de- gradatiezorgen niet meer de vereis te inspiratie voor dit slotduel kon den opbrengen. Herinneringen Aan die tijd bewaart Ger de Roo de de beste herinneringen. "Er werd toen ook een stuk beter ge voetbald. Het is nu allemaal wat minder geworden. Er lopen nu jon gens bij LDWS die spelen als een kip zonder kop. Sommigen hebben op hoog niveau gespeeld, maar dat is er naar mijn mening niet hele maal uitgekomen. Dat is mij ge woon tegengevallen". Ondanks het bij LDWS achter- uitgeholde peil, vindt De Roode zijn ploeg de terechte kampioen van de vierde klasse B. "Deze wed strijd was natuurlijk geen maat staf. Er liepen bij ons een paar spe lers bij die deden het van de zenu wen in hun broek. Voor de wed strijd voelde ik ook spanning, maar nadat ik twee ballen had geraakt was ik alles kwijt". Broer Cees had LDWS, zonder de geschorste Richard Klein, gis termiddag een hoop ellende kun nen besparen. Na twee minuten al mocht de Leidse libero achter de strafschopstip plaatsnemen, nadat Erik van der Weyden binnen de 'zestien' was neergemaaid. Kar weitjes die de jongste De Roode doorgaans vlekkeloos uitvoert, maar ook hij was tegen het reeds gedegradeerde Randstad Sport niet in zijn normale doen. Doelman Remco Hooidonk kon de zwak in geschoten bal zonder problemen keren. De thuisploeg mocht nog van ge luk spreken dat er werd gerust met een 0-0 stand. Dat had de promo vendus te danken aan de onzorg vuldigheid van Cees Hulsbos, die twee opgelegde mogelijkheden vermorste. Dat deed LDWS (Is- mael Kartal en Hannie Sjardijn) aan de andere kant trouwens ook. Ger de Roode, wie anders, wees zijn ploeg in de tweede helft de juiste weg. Daarvoor had de spits overigens wel de medewerking voor nodig van doelman Hooi donk. Een ogenschijnlijk gemak kelijke voorzet van Erik van der Weijden liet de opvolger van Arend van den Oever glippen, waarna De Roode van dichtbij 1-0 verzorgde. Toen Erik van der Weijden op aan geven van Ger Nagtegeller in de 68ste minuut 2-0 verzorgde, was LDWS zeker van zijn zaak. Wat overigens niet betekende, dat de 750 toeschouwers werden vergast op oogstrelend voetbal. In tegendeel. De Vlietclub draaide de wedstrijd op slot en spande zich niet extra in om het kampioen schap met een hoge uitslag te om lijsten. "Het was een slechte fina le", stelde oefenmeester Siem van der Ham terecht vast. "Maar we hebben uiteraard betere wedstrij den gespeeld". Halverwege het seizoen kwam LISSE - Geen eind goed, al goed voor FC Lisse, ondanks het doel- puntenrijke slotduel (4-6) tegen NEA. In zijn poging een 2-3 achter stand te voorkomen, kwam doel man Max van Berkel ongelukkig neer en brak daarbij zijn arm. FC Lisse moest daarna met veldspeler Paul Pijpers in het doel verder, omdat trainer Andre Wahlen zijn wissels al verbruikt had. Het te kent de sfeer van de wedstrijd, dat er daarna toch nog over en weer kansen en doelpunten kwamen. FC Lisse kwam met de aanval als beste verdediging nog tot treffers van Patrick Bon en Wim Bouc- kaert, maar verloor de nu ongelijke strijd toch met 4-6. Bestuurslid Henk Piket van LDWS bedankt Ger de Roode voor zijn bewezen diensten. Gisteren kreeg de 37-jarige voetballer een bosje bloemen, donderdag neemt de Vlietclub officieel afscheid van De Roode (foto René Pieters) de trainer Henk Siera, die wegens drukke werkzaamheden moest af haken, vervangen. Het bleek een gelukkige greep. Ook volgend sei zoen is Van der Ham werkzaam bij LDWS, dat volgens de geruchten met een aantal 'kanjers' (de namen van Marcel Valk, Ronald Jansen en Loek Drost circuleren), wordt ver sterkt. "Komen we goed door de transferperiode, dan geloof ik dat LDWS geen gek figuur slaat in de derde klasse". Daarvan is ook Ger de Roode overtuigd. "Ik denk dat ze mij niet meer nodig zullen hebben. Stel je voor zeg, dat ze op mij moeten te rugvallen, dan moet het wel erg treurig met LDWS zijn gesteld". Missen zal-ie het voetballen voor LDWS-1 wèl. "Ik ga in het tweede voetballen. Inderdaad, ik heb al een paar jaartjes met die gedachte in m'n kop gelopen, maar ik kon de knoop maar niet doorhakken. Dat heb ik nu wel gedaan. Het is mooi geweest zo". LDWS voortaan zonder Ger de Roode. Het is even wennen. ROB ONDERWATER UTRECHT - De fut is eruit bij UVS. Tegen Elinkwijk werd gis teren geen moment duidelijk, met welk doel de Leidse hoofd klasser naar Utrecht was ver trokken. Met een verdiende 2-0 nederlaag konden de blauwwit- ten de bus weer in. Dit seizoen staat er voor de spelers van Arie Lagendijk niets meer op het spel. Een overwin ning op Elinkwijk had de blauw- witten nog kansrijk gemaakt op een plekje in het 'grote' be kertoernooi (de nummer 4 loot mee voor een plaats), maar de Leidenaars weigerden zelfs maar te doen alsof er nog iets op het spel stond. Tegenstander Elink wijk wekte een andere indruk. Met fris voetbal zette de Utrecht se middenmoter UVS meteen al onder druk. De Leidse veste bezweek al gauw. De gevaarlijke Elfried Veldman werd weliswaar con stant op de huid gezeten door Ar thur van Orssagen, die daardoor voortdurend aan de linkerkant te vinden was. Maar in het centrum had UVS minder greep op de voorwaartsen van Elinkwijk. Oe- ge Boonstra vond in de tiende minuut na enig voorbereidend gerommel in het strafschopge bied het doel vond: 1-0. UVS, dat met een mengeling van routine de oud-profs Bert Jansen, Theo van Seggelen, Fred Filippo) en jeugd speelde, kwam duidelijk stootkracht te kort. Bo vendien werd Leon Meijs al hal verwege de eerste helft uit de ploeg gehaald, omdat hij onvol doende in het gareel van Lagen dijk bleef lopen. Junior Patrick van der Weegen nam zijn plaats Ondanks aanvallende impul sen van libero Bert Jansen, die gaandeweg meer voor zijn verde diging ging spelen, schiepen de blauwwitten zich nauwelijks kansen. Alleen Mario Faber waagde het soms te schieten, zonder dat doelman John Vink daarbij overigens in actie behoef de te komen. Aan de andere kant kwam Chusi Reglero vlak voor de pau ze vrij voor Arno Schouten te staan, maar de keeper van UVS voorkwam in eerste instantie er ger. Toen de bal daarop weer in het bezit van de Utrechtse spits kwam, was het wel raak: 2-0. Op slag van rust maakte Filippo het feest bijna compleet voor Elink wijk door de bal uit een voorzet van aanvoerder Jan Godee tegen de eigen paal te schieten. Na rust gokte Lagendijk nog meer op de jeugd. Het laatste half uur mocht Ron van der Weij den de plaats van Gerrie Jansen innemen. Met de blonde junior werd UVS een stuk gevaarlijker. Weliswaar loonden de techni sche hoogstandjes van Hans van Leeuwen en Bert Jansen veel te weinig, maar de bal kwam meer dan voor rust in de buurt van het doel van Elinkwijk. Bij een uitbraak van de rood- hemden moest Schouten een kwartier voor tijd al zijn capaci teiten tonen om de achterstand niet te laten oplopen. Pal daarna werd Veldman onreglementair gestuit op de rand van het straf schopgebied, maar de daarop volgende vrije trap leverde niets op. Bij één van de laatste UVS- aanvallen deed Faber wat hij al veel eerder had willen doen: hij knalde vrijuit op doel, waar Vink zich eindelijk kon onderschei den. Daarmee is het UVS-verhaal verteld. Van subtopper is de ploeg nu naar de middenmoot af- gegeleden. In deze fase van de competitie maakt dat niet meer uit. Het is alleen de vraag hoe het volgend seizoen verder gaat. Routine genoeg bij de Leidse hoofdklasser, maar, zoals ook gisteren weer bleek, onvoldoen de stootkracht. Wil de echte doel puntenmaker opstaan? TIM BROUWER DE KONING seerd, en sommige zijn het daar door aardig zat. Bovendien speelt VCS nog mee in diverse bekertoer nooien en heeft als gevolg daarvan een 'overladen' programma". Deze mededelingen zal Roodenburg een zorg zijn, want het profiteerde gre tig van het feit dat de Hagenaars 'voetbalmoe' zijn. De gegroepeerd spelende Leide naars vingen het stuurloos rond zwalkende VCS tamelijk eenvou dig op en deelden al in het begin enkele gevaarlijke plaagstoten uit die echter teniet werden gedaan doordat er te snel werd geschoten. De eerste echte handeling moest de Haagse doelman Aad Zuiddam verrichten op een snoeihard schot van Peter Pret na een vrije trap van Richard Gottmer. Met name de speelse Robert Goodway grossier de in dit duel in kansen, maar de linkerspits werkte wel hard maar had bepaald geen geluk. In de 28ste minuut kwam plotse ling de eerst onzichtbare VCS'er John van de Hoogenband in beeld, die tweemaal achtereen doelman Sjaak Nievaart testte en waarbij de Leidenaar er niet goed uitzag. Ge lukkig voor Nievaart klaarde Luc Kok zijn misser op de lijn en kon hij de tweede poging slechts met moeite tot hoekschop verwerken. Talsma was mild omtrent de ver richtingen van zijn sluitpost: "Hoe hij het doet zal mij worst wezen, als hij die bal maar wegwerkt". Roodenburg had in de 40ste mi nuut alle geluk van de wereld toen Van de Hoogenband onbedaarlijk hard de lat trof en daarbij het doel bijkans uit de grond tilde. Nog geen vier minuten later kreeg de Leidse ploeg toch loon naar werken. Goodway speelde bij de achterlijn wat met de teruggeko men 15-jarige Haagse aanvaller Gaston Taumen die in de voorhoe de toch niets in te brengen had te gen Kok. Goodway speelde Pikaar aan die door de Haagse defensie niet werd aangepakt. De Leidenaar waagde er een schot aan die, door dat het zicht aan Zuiddam door zijn eigen spelers werd ontnomen, in de verste hoek verdween (1-0). Dat betekende zo vlak voor de rust natuurlijk een flinke opsteker en Roodenburg zette de goede prestatie van de eerste rondgang ook na de thee voort. Weer was het Goodway die enkele malen in kansrijke positie het net niet wist te vinden als ook Gottmer die Zuiddam op zijn weg vond. Dun can Alberga was echter wel succes vol. In de 63ste minuut liet Kok een voorzet los die door Gottmer werd doorgekopt. Alberga ont snapte aan de aandacht van zijn di recte tegenstander Onno Sterk en knalde van dichtbij de verdiende 2-0 in. Talsma ziet met vertrouwen de nadere confrontatie met Den Hoorn tegemoet. "Met de instelling die we nu hebben moeten we het afdwingen en het zaakje overeind houden", sprak hij hoopvol. RUUD PATTIAPON LEIDEN - Tot tien minuten in de tweede helft zag het er nog naar uit dat LFC met opgeheven hoofd de derde klasse kon verlaten. De 0-1 voorsprong voor Altior, werd door Loek van der Post recht getrok ken. Na rust was het geluk weer eens niet met LFC, toen eerst Peter van de Broek net over schoot en daarna Bles Zuma het houtwerk trof. De kanaries kwamen deze te genslagen niet meer te boven en de wedstrijd ging met 1-3 verloren. Gouda-SJC: 1-2. Het behalen van een met Gouda te delen derde plaats inspireerde SJC tot een goe de wedstrijd. Ben van der Zalm, trof in de 15e minuut met een hard schot doel voor SJC. Nadat Jeroen de Ruiter Gouda langszij had ge bracht, hield keeper Ed Zuidhoek SJC in de wedstrijd door een pe nalty te stoppen. De winnende tref fer kwam van het hoofd van Jan van de Berg. Celeritas-Foreholte: 2-2. Het sportieve duel eindigde ten on rechte in een gelijkspel. Op de Fo- reholte treffers van Ron Bel en Rob Tol viel niets af te dingen. De tweede treffer van Celeritas door Frank van Steeniz werd door de paal gekeerd, maar kreeg toch het fiat van de scheidsrechter. WASSENAAR - Blauw Zwart lijkt het te redden. De Wassenaarse zon dag eersteklasser behaalde giste ren thuis tegen SVW een ruime 4-1 overwinning. Daardoor kan de ploeg in de laatste wedstrijd (uit te gen Hermes) zelf bepalen of vol gend seizoen weer in dezelfde klas se kan worden geacteerd. Peter van der Ploeg en Harald Haastrecht brachten de thuisclub al voor rust op 2-0. Pas nadat Van der Ploeg uit een corner de derde Wassenaarse treffer had ingekopt deed wat terug. René Hammer red de een kwartier voor tijd de eer voor de gasten: 3-1. In de allerlaat ste minuut bepaalde Frank Voor ham de eindstand op 4-1.

Leidsch Dagblad | 1987 | | pagina 13